Strona 3 z 26 < 1 2 3 4 5 ... 25 26 >
Opcje tematu
#1715046 - 26/10/2007 02:06 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: $port]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Originally Posted By: $port
real na poczatek ;-)
nie ten temat, sorry mialo byc do QC

Do góry
Bonus: Unibet
#1726173 - 30/10/2007 03:18 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: $port]
coro Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2007
Postów: 739
W środę rozpoczyna się 2 kolejka Euroligi.
Zwróciłem uwagę i pragnę napisać kilka zdań o meczu Żalgirisu z naszym Prokomem.
w 1 kolejce Żalgiris przegrał na wyjeździe z Virtusem Bologna 75-81, natomiast Prokom został u siebie znokautowany przez CSKA 69-88.
Analizowałem skład Żalgirisu i twierdzę że jest słabszy od składu Prokomu. W kadrze drużyny litewskiej znajdują się wielu młodych litwinów + doświadczeni gracze tacy ja Tanoka Beard, Marcus Brown(grał m.in w CSKA i Maladze), Popović, Zukauskas.
Zawodników Prokomu nie trzeba chyba przedstawiać, wiadomo co potrafią Best, Gurović, Slanina, van der Spigel i reszta.
Prokom po słabym początku sezonu i nokaucie z CSKA wygrał ostatnio wysoko w lidze ze Śląskiem. Mam nadzieję że ta wygrana to jakis sygnał że gra sopocian zaczyna się zazębiać i układać.
Jedyne czego się boję to tego ,że "cudotwórca" "EU"geniusz coś wymysli i wyjdzie jakiś zonk.
Tak czy inaczej wydaje mi się że Prokom wygra na Litwie dlatego , że jest po prostu lepszy, dlatego że jak nie bedą wygrywali z drużynami pokroju Żalgirisu to z kim???
A przecież włodarze klubu mają bardzo dalekosiężne plany. Euroliga jest priorytetem dla Prokomu, tak więc nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu meczu.
Gram wygrana Prokomu , a kurs jaki oferuje sts 2,6 jak najbardziej mi się podoba \:\)

Do góry
#1726390 - 30/10/2007 04:17 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Originally Posted By: coro
Gram wygrana Prokomu , a kurs jaki oferuje sts 2,6 jak najbardziej mi się podoba \:\)


2,6 * 0,9 = 2,34 <- kurs na Prokom
dodatkowo łatwo przegrać jak padnie remis..wiec nie wiem co w tym takiego super

lepiej zagrać chociażby w Bwin.com gdzie mamy zakład razem z dogrywką i bez żadnego podatku mamy 2,95

Do góry
#1726427 - 30/10/2007 04:31 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
Originally Posted By: coro
W środę rozpoczyna się 2 kolejka Euroligi.
Zwróciłem uwagę i pragnę napisać kilka zdań o meczu Żalgirisu z naszym Prokomem.
w 1 kolejce Żalgiris przegrał na wyjeździe z Virtusem Bologna 75-81, natomiast Prokom został u siebie znokautowany przez CSKA 69-88.
Analizowałem skład Żalgirisu i twierdzę że jest słabszy od składu Prokomu. W kadrze drużyny litewskiej znajdują się wielu młodych litwinów + doświadczeni gracze tacy ja Tanoka Beard, Marcus Brown(grał m.in w CSKA i Maladze), Popović, Zukauskas.
Zawodników Prokomu nie trzeba chyba przedstawiać, wiadomo co potrafią Best, Gurović, Slanina, van der Spigel i reszta.
Prokom po słabym początku sezonu i nokaucie z CSKA wygrał ostatnio wysoko w lidze ze Śląskiem. Mam nadzieję że ta wygrana to jakis sygnał że gra sopocian zaczyna się zazębiać i układać.
Jedyne czego się boję to tego ,że "cudotwórca" "EU"geniusz coś wymysli i wyjdzie jakiś zonk.
Tak czy inaczej wydaje mi się że Prokom wygra na Litwie dlatego , że jest po prostu lepszy, dlatego że jak nie bedą wygrywali z drużynami pokroju Żalgirisu to z kim???
A przecież włodarze klubu mają bardzo dalekosiężne plany. Euroliga jest priorytetem dla Prokomu, tak więc nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu meczu.
Gram wygrana Prokomu , a kurs jaki oferuje sts 2,6 jak najbardziej mi się podoba \:\)

coro ja jestem troszeczke innego zdania..mianowicie Zargilis.co tu duzo mówic. patrzac na obecna sytuacje moze na papierze wydaje sie moze i słabszy od Sopotu.tylko jest kilka małych ale.. pokolei
1Jest to czołowy zespól ligi litewskiej,która jest wylegarnia młodych talentów.Kolesi co chca grac w kosza., rozwijac sie,zdobywac doswiadczenie.ogranie...a nie przedostania stacja dla byłych gwiazd basketu.co ciułaja sobie na emeryturke. Po kilku "chudych" latach.. maja aspiracje wejsc do top 16.
2.Zargilis przegrał z Virtusem po bardzo wyrównanym meczu, jak dla mnie był nawet lepszy od "makaroni"Koncowy wynik nie jest odzwierciedleniem meczu.chwila dekoncentracji i Vitrus odskoczył.
2.Pozrazka wywołała u nich sportowa złosc..czego dadza dowód w konfrontacji z Sopotem.
3.Wygrana ze Slaskiem nie jest jakimkolwiek wykładnikiem obecnej formy Sopotu !!!!! tylko napietej sytuacj i "kwasow" w ekipie Urlepa oraz całego zamieszania medialnego w klubie !!!!!.Zobacz sobie kiedy Slask ostatni raz przegrał 35 ptk..
4.Trener..znaczy jego brak..Kijek..miał koncepcje na obrone z Cska..tylko na 10 min...a potem była juz tylko bezradnosc.Nawet "pierwszy" trener Pecesas rozkładał bezradnie rece.
5.Kolejny minus Sopotu..to nowy skład, brak zgrania, ogrania, ..bo same nazwiska ,to raczej meczy nie wygrywaja.Moze beda efekty..ale trzeba jednak troszke czasu i przełknac kilka gorzkich porazek,a w Kownie bedzie druga.

Do góry
#1726468 - 30/10/2007 04:40 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Cholo]
coro Offline
old hand

Meldunek: 05/07/2007
Postów: 739
Originally Posted By: Gvizdek
Originally Posted By: coro
Gram wygrana Prokomu , a kurs jaki oferuje sts 2,6 jak najbardziej mi się podoba \:\)


2,6 * 0,9 = 2,34 <- kurs na Prokom
dodatkowo łatwo przegrać jak padnie remis..wiec nie wiem co w tym takiego super

lepiej zagrać chociażby w Bwin.com gdzie mamy zakład razem z dogrywką i bez żadnego podatku mamy 2,95

ja uważam że kurs 2,6 na Prokom jest trochę zbyt wysoki wedeług mnie kursy powinny być równe tak po 1,8- 1,9 na każdą z drużyn.
Ja juz te 2,6 zagrałem a że ty gdzies znalazłeś wyższy kurs i masz odnośnie meczu takie samo zdanie jak ja czyli win Prokomu to gratki dla ciebie \:\)

Do góry
#1726493 - 30/10/2007 04:48 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Originally Posted By: coro
W środę rozpoczyna się 2 kolejka Euroligi.
Zwróciłem uwagę i pragnę napisać kilka zdań o meczu Żalgirisu z naszym Prokomem.
w 1 kolejce Żalgiris przegrał na wyjeździe z Virtusem Bologna 75-81, natomiast Prokom został u siebie znokautowany przez CSKA 69-88.
Analizowałem skład Żalgirisu i twierdzę że jest słabszy od składu Prokomu. W kadrze drużyny litewskiej znajdują się wielu młodych litwinów + doświadczeni gracze tacy ja Tanoka Beard, Marcus Brown(grał m.in w CSKA i Maladze), Popović, Zukauskas.
Zawodników Prokomu nie trzeba chyba przedstawiać, wiadomo co potrafią Best, Gurović, Slanina, van der Spigel i reszta.
Prokom po słabym początku sezonu i nokaucie z CSKA wygrał ostatnio wysoko w lidze ze Śląskiem. Mam nadzieję że ta wygrana to jakis sygnał że gra sopocian zaczyna się zazębiać i układać.
Jedyne czego się boję to tego ,że "cudotwórca" "EU"geniusz coś wymysli i wyjdzie jakiś zonk.
Tak czy inaczej wydaje mi się że Prokom wygra na Litwie dlatego , że jest po prostu lepszy, dlatego że jak nie bedą wygrywali z drużynami pokroju Żalgirisu to z kim???
A przecież włodarze klubu mają bardzo dalekosiężne plany. Euroliga jest priorytetem dla Prokomu, tak więc nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu meczu.
Gram wygrana Prokomu , a kurs jaki oferuje sts 2,6 jak najbardziej mi się podoba \:\)

A ja bym tutaj nie był taki hura odnośnie Prokomu. Lekceważenie drużyn litewskich oraz bałkańskich w meczach u siebie to wielki błąd. I nawet to, że drużyna przyjezdnych jest lepsza nie musi oznaczać zwycięstwa. Prokomowi brakuje zgrania, a co do składu, to w Zalgirisie też przecież nie brakuje gwiazd - jest przecież Popovic i przede wszystkim Brown (stary, ale jary ;)). Jeżeli chodzi o typ na ten mecz, to głęboko przemyślę handi na gospodarzy. Dopóki nie zobaczę kilku dobrych meczy z rzędu u Prokomu, dopóty będę się wstrzymywał w typowaniu ich zwycięstwa, a już tym bardziej na Litwie...

Do góry
#1726514 - 30/10/2007 04:52 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: coro]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
w sportingcecie jest sopot z remisem za @ 3.
jak dla mnie..to obecnie biore tylko mecz....poczekam na linie
.Aha i jeszcze jedno,,, taki duzy kursik to był prezentem w ubiegłym tyg..za Lituvos z Armani ..bo w tym tyg.to juz nie bedzie drugiego takiego prezentu

Do góry
#1727107 - 30/10/2007 17:03 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Voivod]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
expekt też oferuje bez remisu \:\)
Zalgiris Kaunas - Prokom Trefl Sopot 1.40 3.00
może Prokom ten mecz przegra ale warto sprobować \:\)

Do góry
#1727139 - 30/10/2007 17:28 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Voivod]
DARCIO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 4161
Skąd: OJ DALEKO
Z kontuzjogennych graczy to tylko mam informacje o Bullocku, ktory rzucil trojke i zszedl z parkietu i nie powroci na niego do dwoch tygodni. No ale powraca Reyes i zwyciestwa krolewskich nie kwestionuje tylko chodzi o handi. U mnie jest dziewiecioma i podobnie jak u Barcy, linia dziesiec, zostanie przekroczona na korzysc gospodarzy. Krolewscy wracaja po przerwie i zdobyciu ULEB Cup na wlasciwe miejsce w europejskiej koszykowce i w pierwszym spotkaniu przed wlasna publicznoscia na pewno postaraja sie o efektowne zwyciestwo nad Rzymianami. Pierwsze spotkanie w eurolidze pod kontrola w lidze podobnie wiec pora na Rzymian ktorzy graja ostatnio strasznie.
Barca pierwsze spotkanie w plecy wiec teraz przychodzi okazja do tego zeby sie odegrac na Turkach. Turcy sklad maja mocny ale Barca po prostu musi wygrac i po ostatnim spotkaniu bardzo ciezkim na Gironie w lidze musza udowodnic kibicom ze stac ich na podtrzymanie serii. Wlasna liga to nie euroliga ale trzeba sie jakimis wynikami przeciwko mocniejszym kapelom sugerowac. Bardziej jestem przekonany do gry krolewskich niz do Barcy no ale mam nadzieje ze handi odpowiednio 8,5 i 9,5 zostana przekroczone na korzysc gospodarzy. Kursy marne to trzeba sprobowac szczescia w tej opcji.
Zydki jada na ciezki teren do Litwy. Nie bede analizowal tylko krotko. Litwini wygraja poniewaz maja mocniejszy i bardziej zgrany sklad od rywali. Mocni Litwini plus pare amerykancow typu Hollis Price udowodnia ze potrafia z nimi wygrac co sezon jesli sie ze soba spotkaja. Na takie spotkania Litwini zawsze czekaja i motywuja sie podwojnie. Zydki mnie nie przekonuja do tego zeby na nich postawic chocizby jeden cent.
TAU tez nie powinno miec problemow z przekroczeniem handi. U mnie linia 8,5.
Narazie do spotkan pozostalo troszke czasu i poszukiwan informacji o kontuzjach poniewaz to dla mnie jest najwiekszy argument do dobrej analizy.

Do góry
#1729138 - 31/10/2007 05:59 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: DARCIO]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
DARCIO mam pytanie do Ciebie i do innym ekspertow kosza (m.in. pettersen) i nie tylko kosza, mianowicie interesuja mnie mecze:
Real - Roma 1
Tau - Bologna 1
Barcelona - Ulker 1
Cska - Siena 1
Efes - Milano 1
Zalgiris - Sopot 1
Malaga - Cibona 1

Jak myslicie ktore mecze wydaja sie najbardziej pewne - chce cos dozucic do Olympiakosu, Panathinaikosu i SKRy \:\)

Do góry
#1729191 - 31/10/2007 06:33 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Kendi87]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Barca, Cska, Efes, Prokom \:p to możesz spokojnie dorzucić.

Do góry
#1729316 - 31/10/2007 07:56 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Matias88]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Originally Posted By: Matias88
expekt też oferuje bez remisu \:\)
Zalgiris Kaunas - Prokom Trefl Sopot 1.40 3.00
może Prokom ten mecz przegra ale warto sprobować \:\)

na betfair jest 3,3 obecnie \:\)

Do góry
#1729427 - 31/10/2007 16:23 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Kendi87]
Layonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 11482
Dla mnie ciekawym meczem jest dziś:

Roanne - Partizan (1) 1.70 (na zwycięstwo)

Mistrz Francji u siebie w lidze wymiata W zeszłym sezonie u siebie zanotował super bilans 16:1 W tym sezonie zajmuje 2 miejsce i podtrzymuje dobrą poassę zarówno w domu jak i na wyjeżdzie Pora coś pokazać w Eurolidze \:\)

Do góry
#1729432 - 31/10/2007 16:35 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 *DELETED* [Re: Layonik]
Kendi87 Offline
a.k.a. "HuBciAk KiboL"

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 884
Skąd: Dębica
Post deleted by sebkos

Do góry
#1729442 - 31/10/2007 16:44 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Kendi87]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
hubciak kibol moglbys juz nei smieci w temacie swoimi idiotycznymi pytaniami? Tau i real z tych nizszych kursow bez problemow reszty bym nie ruszal tak na marginesie i skoncz juz tymi pyatniami co post bo sie burdel robi niesamowity....

A teraz cos ode mnie;)

Zalgiris - PTS +5,5 Ja osobicie biore ten hcp na Prokom wydaje mi sie ze gdzie jak gdzie ale w Kownie poprostu PTS musi wygrywac nie po toi wydawano takei pieniadze sciaagno graczy zeby przegrywac takei mecze. Ja wiem Kijek brak Wagnera itp. Tylko ze Zalgiris wygral w zeszlym sezonie 2 mecze w euroliddze i to w bardzo slabej grupie wiec nie przesadzajmy ze to dzis wlasnei Kowno jest faworytem. Ja wiem ze PTS nie powalczyl z CSKA ale to bylo CSKA a nie przecietna(zeby nie powiedziec) slaba druzyna z Wloch. Mysle ze dzis bedzie wyrownane spotkanie ze wskazaniem jednak na Prokom. Zaraz ktos napisze ze w Zalgirisie tez sa gwiazdy ale kto Brown ktory nei gral caly zeszly sezon i nie jest zupelnie w rzadnej dyspozycji?

Do góry
#1729448 - 31/10/2007 16:54 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
kustrzak Offline
enthusiast

Meldunek: 13/06/2007
Postów: 223
Skąd: RzeSZóW
moje zdanie jest na dzisiaj takie cska za 1,2 spokojne do wzięcia siena jest dobra ale bez przesady na cska do nie wystarczy, efes też spokojniutko wygra z milano to słabiutka drużyna jest a i jeszcze znalazłem cos interesującego w stsie na meczu roane z partizanem jest linia 160,5 troche chyba na moje oko za wysoka jak na te drużyny nie sądzicie

Do góry
#1729449 - 31/10/2007 16:57 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: krycha84]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Moim zdaniem najpewniejsze mecze w eurolidze na najbliższą kolejke to : Olimpija-Olympiakos 2 1.35 Panatha-Brose 1 1.05
Cska-Siena 1 1.20 i Tau Ceramica-Virtus 1 1.15.
Olympiakos wygra ale w koncowce meczu moga odpuscic
bo w sobote czeka ich mecz w lidze z koniczynkami wiec uwazajcie z handicapem.To samo tyczy sie Panathaikosu wygraja zdecydowanie ale handi -17pkt moze okazac sie zbyt duzy. Oba greckie zespoly beda sie oszczedzac bo dla nich mecz miedzy soba w lidze to swieta wojna.

Do góry
#1729452 - 31/10/2007 17:00 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Fercio]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Zgadzam sie z toba "kustrzak" linia 160,5 pkt w meczu chorale-partizan jest zdecydowanie za wysoka. Moim zdaniem nie przekrocza tego pulapu obie druzyny.

Do góry
#1729463 - 31/10/2007 17:18 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: Fercio]
DARCIO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 4161
Skąd: OJ DALEKO
Pare jeszcze slow co do spotkania Efesu z Dzinsami. Zespol wloski a aczej amerykanski jest jeszcze nie poukladany i na pewno zejdzie im czasu zeby wygrywac spotkania nie tylko rzucajac celnie za trzy ale zeby wygrywac spotkania druzyna ktora jest poukladana w kazdym elemencie gry. Penn i Nicholas ostatnio zawiedli na ciezkim terenie w Zagrzebiu i teraz przyjdzie na pewno ku temu okazja na wlasnym parkiecie zeby pokazac na co ich stac. Dzinsy przegrali i chec na wygrana w Turcji maja bardzo duza zeby nie miec bilansu 0-2 ale stawiam jednak na Turkow ktorzy musza wykorzystac jeszcze niezgrany zespol zlozony glownie z amerykancow. A wiec Woods, Nicholas i Penn do dziela.

Do góry
#1729472 - 31/10/2007 17:36 Re: Euroliga - sezon 2007/2008 [Re: DARCIO]
DARCIO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 4161
Skąd: OJ DALEKO
Co do spotkania Olympiakosu z najslabsza druzyna tej grupy ljubljana to uwazam ze zwyciestwo druzyny greckiej nie podlega dyskusji. Ja mam handi 7,5 i sadze ze ta linie tez przekrocza dlaczego? Olymp mial bardzo ciezkie spotkanie w Euro z TAU, wygrali, pozniej w lidze na Arisie, wygrali bej najmniejszych problemow, oni poprostu maja trenera ktory umie poukladac druzyne tak zeby dawala z siebie wszystko w kazdym spotkaniu. Gershon nie patrzy z kim gra w danym dniu. Chlopacy wychodza na parkiet i daja z siebie wszystko a nie mysla co bedzie jutro. Prawda swieta wojna z Panata czeka ale nie moze sie zdarzyc ze Slowenscy kibice po przegranym spotkaniu ich druzyny zbija trenera i zawodnikow i co im bedzie z tego oszczedzania sil. ;-)
Slowenski teren jest zawsze ciezki ale mam nadzieje ze Grecy znowu pokaza ofensywna gre i wygraja z duza przewaga. Wiem ze najwazniejsze jest zwyciestwo ale pokusze sie jednak o ta przewage osmiu punktow.

Do góry
Strona 3 z 26 < 1 2 3 4 5 ... 25 26 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, Akhu, ANZELMO, Ojro, VVega, rafal08, Sensei, igea23), 3142 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581874 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49