Opcje tematu
#166995 - 16/02/2003 18:02 Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Czy ktoś z użytkowników forum interesuje się (obstawia) niemiecki tenis stołowy(dostępny w ofercie Unibetu)?

Ja od czasu do czasu coś postawię, najczęściej stawiam na lidera Grenzau(gra tam Lucjan Błaszczyk).

Dzisiaj upatrzyłem sobie dwa mecze:
Grenzau - Plüderhausen 1 1.35 (troche się spóźniłem jeszcze 2h temu był kurs 1.5)
Jest to spotkanie lidera z przeciętnym zespołem środka tabeli myślę, że obejdzie się bez niespodzianki. Chociaż ostatnio Plüderhausen(bilans 5-2-5) wygrał na wyjeździe z wiceliderem ale nie świadczy to o jego sile gdyż zespół zjmujący 2 pozycję w tabeli Gönnern ostatnio ma serię słabszych występów. Co do Grenzau to jego bilans jest bardzo dobry 10-2-0 i bezapelacyjnie prowadzi w tabeli.
Ochsenhausen - Munscheid 1 1.55
W tym spotkaniu zespołu z środka tabeli(Ochsenhausen) z outsiderem(Munscheid) również powinno się obejść bez niespodzianki. Swiadczą o tym ostatnie wyniki obu zespołów jak i forma w całym sezonie.Bilans:
Ochsenhausen 5-2-5
Munscheid 2-2-8

Zamieszczam również link do oficjalnej strony niemieckiego tenisa stołowego: http://www.tischtennis.de/bundesliga/1herren

Pozdrawiam iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#166996 - 16/02/2003 19:59 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Pierwsze spotkanie już się zakończyło:
Grenzau - Plüderhausen 1 6:0
tak jak przewidywałem bez niespodzianki i bez większych problemów gładko wygrał Grenzau(śledziłem na żywo). Błaszczyk walnie przyczynił się do zwycięstwa wygrywając w deblu i singlu, drugiego meczu singlowego nie musiał rozgrywać gdyż Grenzau zdobyło 6 punktów na 10(możliwych) meczy, a więc nie trzeba było rozgrywać kolejnych pojedynków.
Szkoda, że nie zdążyłem tego zagrać po kursie 1.50 taka okazja może się długo nie powtórzyć.

Do góry
#166997 - 17/02/2003 01:28 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Widzę, że temat nie cieszy się zbytnim zainteresowaniam ale jeżeli już zacząłem to skończę.
Drugie typowane dzisiaj przeze mnie spotkanie również zakończyło się pomyślnie chociaż było bardzo nerwowo w końcówce.
Ochsenhausen - Munscheid 1 1.55 6:4
Goście mieli bardzo dużo szczęścia gdyż przegrywali swoje mecze wyraźnie 3:0, a wygrywali 3:2 i w setach była wyraźna przewaga gospodarzy lecz nie odzwierciedlało to ogólnego wyniku spotkania, który był cały czas remisowy dopiero 2 ostatnie partie rozstrzygnęły cały mecz na korzyść Ochsenhausen. Taką nerwówkę w końcówce zafundował mi bardzo dobry zawodnik gospodarzy(Crisan), który przegrał wszystkie trzy swoje pojedynki zarówno deblowy(1:3) jak i dwa pojedyńcze(obydwa 2:3), taka postawa tego tenisisty była niespodzianką dzisiejszego meczu na szczęście nie zaważyła ona na ostatecznym wyniku(koledzy zrobili za niego "kawał dobrej roboty"). Wynik ten jest również zasługą gości, którzy wydelegowali w swoim składzie debiutanta, który gładko przegrał wszystkie swoje pojedynki w deblu 1:3 w grach pojedyńczych 0:3, 0:3.

Jeżeli ktoś skorzystał dzisiaj z moich typów napewno może być zadowolony.

Grenzau - Plüderhausen 1 iwo:
Ochsenhausen - Munscheid 1 iwo:

Pozdrawiam wszystkich obstawiających tenis stołowy i proszę o ujawnienie siebie.
iwo:

Do góry
#166998 - 17/02/2003 23:35 Re: Tenis stołowy
mini-cab_driver Offline
a.k.a. "croydoncabman"

Meldunek: 16/07/2002
Postów: 2325
Skąd: Londyn
Skad u Ciebie FRED zainteresowanie tenisem stolowym? Ja rowniez troche w tym siedze, ale niestety tylko w wydaniu naszym - krajowym:) Swoja droga szkoda, ze zaden bukmacher nie ma "pingla" w swojej ofercie... Pozdrawiam.

Do góry
#166999 - 18/02/2003 01:23 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tomex23:
[qb]Skad u Ciebie FRED zainteresowanie tenisem stolowym? Ja rowniez troche w tym siedze, ale niestety tylko w wydaniu naszym - krajowym:) Swoja droga szkoda, ze zaden bukmacher nie ma "pingla" w swojej ofercie... Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Dzięki za zainteresowanie się tematem tomex23 iwo:

Zainteresowałem się tenisem stołowym bo zobaczyłem go w ofercie Unibetu ale wcześniej miałem już pewne wiadomości o niemieckiej lidze i Polakach tam grających. Poza tym sam często grywam w "pingla" i nawet nieźle mi to idzie.

Unibet bardzo często wystawia bardzo wysokie kursy na faworytów (kiedyś obstawiłem Grenzau niekwestionowanego lidera z outsiderem po kursie 1.4 gdzie wygrana Grenzau była więcej niż pewna), w tej kolejce również był bardzo wysoki kurs na Grenzau 1.5 niestety nim zdążyłem obstawić spadł do 1.35 ale postawiłem bo i ten kurs był dla mnie bardzo atrakcyjny, wynik podałem wyżej 6:0 czyli bez najmniejszych problemów.

Możemy iść na iwo:

Do góry
#167000 - 18/02/2003 01:40 Re: Tenis stołowy
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
witam Fred

u jakich jeszcze buków spotkałeś tenis stołowy

oraz czy korzystasz z jakiś stron www, forum ? czy też opierasz się tylko na własnych opiniach, może prowadzisz jakies statystyki

Do góry
#167001 - 18/02/2003 01:55 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adam PL:
[qb]witam Fred

u jakich jeszcze buków spotkałeś tenis stołowy

oraz czy korzystasz z jakiś stron www, forum ? czy też opierasz się tylko na własnych opiniach, może prowadzisz jakies statystyki[/qb][/QUOTE]Witam Adam PL

Tylko w Unibecie widziałem ofertę na tenis stołowy.

w pierwszym poście podałem link do strony, z której korzystam http://www.tischtennis.de/bundesliga/1herren/ jest to oficjalna strona niemieckiej ligi tenis stołowego, można tam znależć wszystkie potrzebne informacje są tam również wyniki live(nawet pojedyńczych pojedynków między zawodnikami punkt po punkcie także wszystko na bieżąco). Statystyki tam zawarte w pełni mi wystarczają, można sprawdzić wszystkie spotkania i ich przebieg, a także pojedynki poszczególnych tenisistów, przed meczem podawane są również składy w jakich wystąpią zespoły. Te informacje w pełni mi wystarczają, dodając do tego własną intuicję osiągam całkiem niezłe wyniki, zresztą ostatnie moje typy w pełni to potwierdzają.

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#167002 - 23/02/2003 17:35 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Tak na szybko podam dwa typy niestety bez opisów bo o 14.00 pierwszy spotkanie.
Borussia - Grenzau 2 1.40
Tym razem nie jestem, aż tak pewny zwycięstwa Grenzau mam złe przeczucia ale postawiłem.
Karlsruhe - Offenburg 1 1.35
Kolejny raz się spóźniłem jeszcze 2h temu był kurs 1.6 jest to spotkanie dwóch słabeuszy z tym, że Offenburg to "czerwona latarnia" i nie powinien zagrozić Karlsruhe.

P.s Jeżeli kogoś interesuje ten temat to prosiłbym aby się odezwał, bo nie wiem czy kontynuować jeżeli nikt tego nie czyta.

Do góry
#167003 - 23/02/2003 20:06 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Na razie wszystko ładnie się układa ale poczekajmy do końca, martwi mnie trochę fakt, że Grenzau wystawił do gry debiutanta ale niespodziewanie on wygrał więc powinno być dobrze.

Postawię chyba jeszcze:
Frickenhausen - Gönnern 1 2.2 można jeszcze podeprzyć X, który jest możliwy.
Jest to mecz 3 z 2 zespołem w tabeli z tym, że Gönnern ostatnio gra bardzo słabo i nie wierzę, aby mogło wygrać z Frickenhausen.

Widzę, że nie ma odzewu więc raczej nie będę się tutaj "produkował".

Do góry
#167004 - 23/02/2003 21:44 Re: Tenis stołowy
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
Fred

tenis stołowy nie jest za popularny, ale ja śledzę twój temat

spróbuj podawać stale typy jak w temacie golf robi to orient

moim zdaniem nie opłaca się grać jak kurs już spadnie, nie jest wazne tylko co gramy, ale po jakim kursie, dlatego postaraj sie odpowiednio wcześniej zrobić analizę, ja w zasadzie mam zasadę, że jak kurs spadnie to nie gram

warto by poszukać czy jeszcze jakiś buk oferuje tenisa stołowego

pozdrawiam

Do góry
#167005 - 23/02/2003 23:40 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Fred:
[qb]Borussia - Grenzau 2 1.40 2:6
Karlsruhe - Offenburg 1 1.35 6:3
[/qb][/QUOTE]Znowu udane typy, tenis stołowy jest moim zdaniem bardzo łatwy do obstawiania, a w dodatku Unibet wystawia bardzo wysokie kursy i mimo tego, że spadły to i tak były dla mnie bardzo atrakcyjne i dlatego nie przepuściłem okazji. Co do twojej sugestii Adam to zgadzam się z tobą, że powinienem szybciej analizować spotkania ale Unibet bardzo późno wystawia kursy, a ja obstawiam bardzo dużo różnych sportów i nie mam czasu(np. dzisiaj na pierwszy ogień poszedł biatlon zresztą cały trafiony ).
Nie skromnie mówiąc mam narazie 100% skuteczność w tenisie stołowym i to nie tylko w tym temacie ale wogóle od czasu jak zacząłem to obstawiać ale chyba to się zmieni za sprawą mojego ostatniego typu na Frickenhausen, który na razie przegrywa 3:5 i musi wygrać 2 ostatnie mecze aby doprowadzić do remisu, który da mi zwrot kosztów. Niestety gospodarze mają w tym spotkaniu ogromnego pech(a ja razem z nimi) bo prawie wszystkie przegrane pojedynki przegrali w stosunku 3:2 w setach i jeszcze część z nich po przewagach w małych punktach np.15-13 :eek: lub 12-10 :eek: , w setach ogólnie wygrywają lub remisują gospodarze ale wynik meczu jest na korzyść gości, trochę to niesprawiedliwe ale taki jest sport

P.s Adam dzięki za zainteresowanie, może się jeszcze ktoś ujawni, spróbuję tu podawać typy na tenis ale nie wiem jak długo, bo planuję zmienić buka.

Do góry
#167006 - 24/02/2003 00:39 Re: Tenis stołowy
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Ja też się interesuje tenisem stołowym ale tylko w polskim wykonaniu a szkoda że żaden z buków nie ma w swojej ofercie polskiego pingla

Do góry
#167007 - 05/04/2003 09:53 Re: Tenis stołowy
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Fred:
Znowu udane typy, tenis stołowy jest moim zdaniem bardzo łatwy do obstawiania[/QUOTE]Nie jest łatwy do obstawiania. Jest to samo co z tenisem ziemnym gdzie niespo0dzianek jest pełno. Przykłedem tego , ze nie ma tak jak Ci sie zdaje mogą być trwające właśnie ME. Tytuł wywalczyli niespodziewanie Białorusini. O ile wiadomo, ze Samsonov to czołówka światowa, to grający czopem Szczetinin okazał sie niewdzięcznym obrońcą dla większości rywali. Rozbił w pył Krzewskiego 0:3 (3:11, 7:11, 1:11)który nie potrafił prawidłowo odczytac rotacji.
A tak nawiasem mówiąc to w polskim tenisie stołowym źle sie dzieje, są układy i układziki i zamiast na ME wysłać tych , którzy na MP byli najlepsi, wysłali starą zardzewiałą gwardię...

Do góry
#167008 - 06/04/2003 17:09 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Fred:
Znowu udane typy, tenis stołowy jest moim zdaniem bardzo łatwy do obstawiania[/QUOTE]Nie jest łatwy do obstawiania. Jest to samo co z tenisem ziemnym gdzie niespo0dzianek jest pełno. Przykłedem tego , ze nie ma tak jak Ci sie zdaje mogą być trwające właśnie ME. Tytuł wywalczyli niespodziewanie Białorusini. O ile wiadomo, ze Samsonov to czołówka światowa, to grający czopem Szczetinin okazał sie niewdzięcznym obrońcą dla większości rywali. Rozbił w pył Krzewskiego 0:3 (3:11, 7:11, 1:11)który nie potrafił prawidłowo odczytac rotacji.
A tak nawiasem mówiąc to w polskim tenisie stołowym źle sie dzieje, są układy i układziki i zamiast na ME wysłać tych , którzy na MP byli najlepsi, wysłali starą zardzewiałą gwardię...[/qb][/QUOTE]Witam donic

Wyrwałeś moje słowa z kontekstu ale zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju imprezy międzynarodowe (ME, MŚ, Turnieje międzynarodowe itd.) gdzie na ogół gra się samemu tzn. każdy na własną rękę faktycznie nie brakuje niespodzinek i ja nawet nie ruszam takich spotakń np. w ME nie zawarłem żadnego zakładu na tenis stołowy, bo podzielam Twoje zdanie co do nieprzewidywalności takich spotkań. Jednak w tym temacie podawałem z powodzeniem typy na tenis stołowy ale ligowy w Niemczech i w dalszym ciągu uważam, że jest on dość łatwy do wytypowania gdyż na wynik całego zespołu składa się gra ok. 6 tenisistów, którzy cały czas tam grają i dość dobrze znają swoich rywali, gdyż niejednokrotnie już się z nimi spotykali. Znając skład w jakim będzie grał dany zespół mamy bardzo łatwy dostęp do informacji i potrzeba tylko wyciągnąć wnioski, a wyniki napewno przyjdą.

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#167009 - 22/05/2003 23:38 Re: Tenis stołowy
langak Offline
old hand

Meldunek: 01/12/2002
Postów: 877
gdzie można znaleźć mecze live albo aktualne wyniki z mś we francji?

Do góry
#167010 - 23/05/2003 00:21 Re: Tenis stołowy
Fred Offline
old hand

Meldunek: 13/11/2002
Postów: 894
Skąd: Bydgoszcz
Mecze live są transmitowane na Eurosporcie, a wyniki są tutaj: http://www.ittf.com/world_events/World_E...nships&s_Year=&

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3870 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49