Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#165224 - 08/11/2001 15:28 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Beri:
[qb]wlasnie przeczytalem ze
Willstädt kupil slovaka Martin Valo ktory gral do tej pory 50 miedzynarodowych meczy .....[/qb][/QUOTE]

Ta wiadomość jest czerstwa jak wczorajszy chleb. Oni jego kupili ponad miesiąc temu. Pisaliśmy o tym wcześniej.

Do góry
Bonus: Unibet
#165225 - 08/11/2001 15:33 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Jak sami widzicie znowu jeden nie weszedł. To staje się powoli regułą i niewiem jak temu zaradzić. Jeśli komuś pomogły moje typy to się bardzo cieszę. Proszę o komontarze.

Pawka z Kielc.

Do góry
#165226 - 09/11/2001 12:02 Re: Handball Bundesliga
monjar Offline
newbie

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 43
Skąd: Łódź
Witam!
Mógłby ktos przeanalizowac dzisiejszy mecz Bundesligi Wetzlar - Schwerin. Jakie sa prawdopodobne sklady na ten mecz?
Pozdrawiam

Do góry
#165227 - 14/11/2001 19:56 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam i pozdrawiam!

Na dzisiejszy dzień zaplanowano 5 meczy Bundesligi. Wśródf nich 1 do obejrzenia na DSF. Niebyle jaki to będzie mecz, ponieważ grają Lemgo z Kiel. Czyli same tuzy niemieckiego handballu i główni kandydaci do mistrzostwa. Przystępuję do analizy dzisiejszych meczy :

898 SCHWERIN - WILLSTATT

W tym meczu ma zagrać po kontuzji najlepszy gracz Schwerin - Robert Licu, który leczył kontuzję stopy i nie mół grać. Jest to najlepszy strzelec i duch drużyny a zarazem grający trener. Bez niego Schwerin grało bardzo źle. Reakcją na kontuzję było kupienie zawodnika co prawda 38 letniego, ale bramkostrzelnego Hochausa, który w tym meczu powinien zagrac dużo lepiej niż w ostatnim meczu grając z nowymi kolegami. Przeciwnik Willstatt to drużyna własnej hali i tak jest postrzegana w Niemczech. Dlatego typuję 1. W ostatnim sezonie nie grali. TYP 1.

899 GOPPINGEN - TUSEM ESSEN
Mecz drużyn mających inne cele. Goppingen beniaminek chce utrzymać się w elicie, a Tusem to kandydat do gry w europejskich pucharach. Po zatrudnieniu rosyjskiego trenera i gracza na kole Torgowanowa - mistrza świata i olimpijskiego w zespół wstąpił nowy duch. Przykłady ku temu widać w tabeli. Goppingen jak wspomniałem to nowicjusz w gronie najlepszych i takim zawsze dobrze idzie na początku sezonu - 11 punktów to bardzo dobry bilans i narazie wg mnie nie będzie powiększony. Mimo wygranej w zeszłą środę z Flensburgiem po najgorszym meczu Handewitt w sezonie. Dla mnie pewniakiem będzie Tusem i tak też typuję. W ostatnim sezonie nie grali. TYP 2.

901 FLENSBURG - WALLAU MASENCHEIM
Po wpadce w środę z Goppingen, Flensburg będzie za wszelka cenę chciał odzyskać zaufanie kibiców i dlatego wygra zapewne z Wallau. Niewiem dlaczego taki niski kurs na Flenburg. Wg mnie nie warty gry w realu. W oststnim sezonie Flen-Wall 30-26 i Wall- Flen 23-23. TYP 1.

902 SCHWARTAU - MAGDEBURG
Po lekkim kryzysie na początku sezonu i zamieszaniu związanym z przenosinami do Hamburga, Schwartau wydaje się wychodzi z dołka. Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt wygrania i przejścia kolejnej rundy europejskich pucharów. Po zwycięstwie u siebie nad Kiel wydaje się że i teraz będzie niespodzianka. W ostatnim sezonie Schwar-Magda 15-23 i Magda-Schwar 30-21. TYP 1X.

903 LEMGO - KIEL
I na końcu rodzynek dzisiejszych meczy. Mecz kandydatów do mistrzostwa. Wiele o tym meczu pisze się w Niemczech. Dlatego moje informacje będą pełniejsze. Jak stwierdził w wywiadzie dla dzisiejszego wydania gazety "Kieler Nachrichten" menadżer Kiel : Uwe Schwenker "nigdy wcześniej Lemgo nie było faworytem w spotkaniu z nami ale po kontuzji Stefana Lowgrena tak jest". Ponadto w drużynie nie zagra skrzydłowy Nikolaj Jakobsen, który podobnie jak Lowgren jest kontuzjowany. Ponadto trener Serdarusic powiedział, że przez to musi zmienić system gry. Te osłabienia przy braku podobnych w Lemgo zdaja się upatrywać faworyta w drużynie gospodarzy. Jak wiecie Lemgo dokonało przed sezonem bardzo poważnych wzmocniem i to daje efekty. Nie będę pisał kogo kupiono ale powiem tylko tyle że mówi sie na nich klubowa drużyna narodowa z powodu grania w niej reprezentantów reprezentacji narodowych szczególnie Niemiec. W drużynie Lemgo panuje mobilizacja i chęć odniesienia zwycięstwa. Kto chce może przeczytać wywiad z Danielem Stefanem kapitanem Lemgo na :
www .sport1.de ten wiele się dowie. W ostatnim sezonie Lemgo-Kiel 25-29 i Kiel-Lemgo 24-26. TYP 1.

Pozdrawiam i życzę dużych wygranych. Róbcie jak chcecie i stawiajcie też.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165228 - 18/11/2001 15:44 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Cześć wszystkim grającym!
Przepraszam, że nie napisałem o wczorajszym meczu w Bundeslidze ale obowiązki nie pozwoliły. Za to dziś moja analiza dotycząca meczów w Niemczech.

905 SCHWERIN - GOPPINGEN
Niewiem co z tym Schwerinem począć zawsze jak na niego stawiam to przegrywaja dlatego narazie odpuszczam sobie ta drużynę.
TYP1X2

906 MINDEN - GUMERSBACH
Choć bez Franka von Berena reprezentanta Niemiec za to z innym powracajacym po problemach z dopingiem Maikem Bezdickiem, Minden powinno wygrac to bezproblemu. W ostatnim sezonie Min-Gum 20-21 i Gum-Min 30-32. TYP 1.

907 ESSEN - EISENACH
Jedynka wydaje się pewena patrząc po formie Tusem jeśli będzie inaczej to ja niewiem co w tym sporcie się dzieje. W ostatnim sezonie Ess-Eis 29-28 i Eis-Ess 25-20.

908 NORDHORN - SOLINGEN
Pomimo braku szwedzkiego internacjonała Vereijnsa Nordhorn wygra to w cuglach. Nie takie firmy tam przegrywały. Dlatego jedyna. W ostatnim sezonie Nor-Sol 29-29 i Sol-Nor 26-31. TYP1.

909 GROSWALSTADT - WILLSTATT
A w tym wypadku kwesią czasu będzie zwycięstwo Gross ponieważ Wilsttat ma sprawnych tylko 7 zawodników i dlatego prędzej czy później zmęczenie będzie kwestia czasu i dlatego nie powinno byc inaczej jak zwycięstwo gospodarzy. W ostatnim sezonie Gross-Will 29-23 i Will-Gross 23-23. TYP 1.

Przepraszam, że tak mało napisałem ale to co zawarłem wydaje mi sie najbardziej ważne. A poza tym spiesze sie na meczi stąd ten pośpiech.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165229 - 01/12/2001 14:03 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam Was!

Przystępujemy do analizy następnej kolejki Bundesligi. Jak widać po parach stoi ona pod znakiem walki Goliatów z Dawidami czyli silnych ze słabsza resztą. Nie widze niespodzianek w tych meczach.

901 FLENSBURG - EISENACH
Tym meczem Flensburg inauguruje oddaną wczoraj halę Campushalle, która pomieści 5000 kibiców. Jak tu nie sprawić im prezentu w postaci zwycięstwa nad Eisenach tym bardziej, że w środę wygrali na wyjeździe z Wetzlar 34-27 i sygnalizują zwyżkę formy. Nie wróży to nic dobrego Orlenowi, który wylosowł Flensburg w pucharach. Atut nowej hali i forma podpowiadają, że nie może być inaczej jak pewna jedynka. W ostatnim sezonie Fle-Eis 30-19 i Eis-Fle 23-26. TYP 1.

902 TUSEM ESSEN - WILLLSTATT
Widziałem w akcji w środę Tusem i przyznać muszę, że mają silną ekipę, która napewno zagra w europejskich pucharach. Dziś grają u siebie z Wilsttatt które nadal ma problemy zdrowotne z zawodnikami i zapewne nie będzie grało w najsilniejszzym składzie. Jedyną sprawą powinny być rozmiary zwyciestwa Essen. W ostatnim sezonie Essen-Will 24-16 i Wil-Essen 25-28. TYP 1.

903 WALLAU MASENCHEIM - SOLINGEN
Wallau to drużyna, która we własnej hali gra bardzo dobrze i mając przewagę własnego boiska potrafi to wykorzystać a poza tym graja dobrze. W meczu pucharu Niemiec grało super a Essen ale przegrało. Solingen grać będzie o utrzymanie i wygrywać u siebie a nie na wyjeździe z tak mocną drużyną. Nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Wallau. W ostatnim sezonie Wal-Sol 26-21 i Sol-Wal 22-22. TYP 1.

904 LEMGO - WETZLAR
Po ostatniej porażce Lemgo na wyjeżdzie - pierwszej w tym sezonie przychodzi czas rehabilitacji przed własną widownią. Lemgo jest niepokonane u siebie od bodajże 20 paru meczy i nie widzę narazie pogromcy dla nich. Wetzlar do nich napewno nie należy. Nie dysponuje on aż taką siłą ognia by pokonać głównego kandydata do tytułu mistrza Niemiec. W ostatnim sezonie Lem-Wet 25-21 i Wet-Lem 21-27. TYP 1.

905 MINDEN - SCHWERIN
Następna jedynka - piąta z kolei. Minden przegrało w tym sezonie u siebie tylko raz i jak narazie tak zostanie. Minden to typowa drużyna własnej hali. Tak jest w każdym sezonie. Schwerin to natomiast beniaminek, który po niezłym początku został sprowadzony na ziemię i znalazł swoje miejsce w szyku - czyli walka o utrzymanie. U siebie im jakoś idzie natomiast na wyjazdach grają gożej niż źle. Znowu porażka na wyjeździe. W ostatnim sezonie nie grali. TYP 1.

906 GROSSWALSTADT - GUMERSBACH
Gumersbach musi w ciągu 3 dni rozegrać dwa mecze a to napewno nadwątli ich siły. W piątek przegrali z Kiel i chyba przegrają z Gross ale nie byłbym tego do końca pewny bo Gross też nie zachwyca. Mimo wszystko typuję na jedynkę choć z podpórką bo nie takie numery widziałem. W ostatnim sezonie Gross-Gum 31-28 i Gum-Gross 31-24. TYP 1X.

Jak widzicie same jedynki podparte w jednym przypadku remisem. Kursy nie są może imponujące ale lepsze takie jak żadne. Nie mówię wam co zagracie, ale starałem sie Wam podpowiedzieć. Jak wejdzie wszystko to będę szczęśliwy. Choć w moim przypadku to tylko epizod po moich chybionych zakładach i nie wygrywaniu od 4 października. Ale każda zła passa musi się kiedyś skończyć.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165230 - 03/12/2001 22:59 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Nareszcie 100 % skuteczności po tylu miechach gdy jeden wypadał. Oby tak dalej to będę zadowolony.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165231 - 04/12/2001 12:40 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30411
Skąd: Brama
Pawka,a na kobiecym handbalu znasz się?Dziś się zaczynają MŚ we Włoszech.Oferta STSu .

Do góry
#165232 - 04/12/2001 13:38 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30411
Skąd: Brama
W ofercie Profa jest ciekawy mecz Rumunia- Hiszpania,z kursem 2.9 na Hiszpanię.Eksperci oceniają tu szanse 50/50.Polecam do rozpisów.

Do góry
#165233 - 04/12/2001 17:31 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Forty no pewnie że się znam, ale przy graniu na kobiety trzeba brać pod uwage czy mają w tym czasie trudne dni. A niestety nie znam tego ich kalendarza więc czasem dzieja sie takie hopki jak na ostatnich ME 2000 gdzie Dunki i Norweżki dały w niektórych meczach taką "plamę", że aż strach. A ile było remisów, Ukrainki same sprodukowały bodajże trzy. Moja sugestia dotyczy druzyn z poza Europy są tak cienki, że aż strach oprócz Korei, rzecz jasna. Dla ciebie jak i dla innych mam sugestie aby zajrzeli na www.ihf.info gdzie w competitions znajda wyniki wszystkich mistrzostw świata kobiet i mężczyzn. A także na www.handball-world.com gdzie po lewej stronie maja MŚ kobiet a w archiv wyniki ME 2000. Polecam. Muszę tez przypomniec że wiele druzyn przebudowywuje swoje ekipy i dlatego ciężko znaleźć info o tym jak to jest w poszczególnych krajach. Wśród kobiet jest większa rotacja zawodniczek niz u mężczyzn. Weźmy Polki które będąc 5 druzyną świeta po przebudowie nie awansują narazie nigdzie. Dla mnie niewiadoma są Austriaczki które po przebudowie druzyny przegrały wszystkie mecze w ME a teraz awansowały do MŚ. ALe co będzie to się okaże po pierwszych meczach.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165234 - 04/12/2001 17:48 Re: Handball Bundesliga
Padre Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 831
Skąd: wawa
Pawka czy mógłbyś podać jakieś wiadomości odnośnie dzisiejszych spotkan ma na myśli: Willstadt i Hameln. Czy warto grać dwójki, kursy nie zawysokie mniemam więc że to silne epiky.

Ps. Gratuluje skuteczności

Do góry
#165235 - 04/12/2001 17:48 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Pawka zawsze czytam Twoje posty i często z nich korzystam. Gratuluje naprawde dobra robota. Ale jest jedno "ale". Dobrze by było gdybyś swoje zapiski umieszczał w taki sposób aby nie trzeba było manipulować "suwakie" pod czas czytania bo to troche wkurzające. Czy możesz np. od następnej podstrony jechać na zwykłym formacie? Dzieki

Do góry
#165236 - 04/12/2001 17:50 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
qrwa sądzę że chyba nie masz na to wpływu hehehehe Dlaczego takie coś nastąpiło w Handballu, a inne tematy są OK? Dziwne....

Do góry
#165237 - 04/12/2001 17:54 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Vincente wiesz czemu tak jest bo podałem link do wywiadu z Danielem Stephanem i on to rozszerzył, nył strasznie długi. Tak mi sie wydaje?

Do góry
#165238 - 04/12/2001 18:08 Re: Handball Bundesliga
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Pawka a może spróbuj wyrzucić ten link z wywiadem albo cały post. Nie wiem może to coś pomoże

Do góry
#165239 - 04/12/2001 18:39 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
co do dzisiejszych meczy w Bundeslidze to wydaje się że będzie 1 i 2. Jedynka w meczu Hameln z Goppingen poniewaz kiedys musza wygrać. A 2 w meczu Willstat z Nordhorn bo tamci graja już w pełnym składzie.

ps. Przepraszam że tak krótko ale obowiązki dla chcących więcj www.sport1.de dział handball i bundesliga herren.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.


Do góry
#165240 - 04/12/2001 19:35 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Dobry pomysł z tymi powtarzającymi się wyrazami, niedługo miejmy nadzieję wskoczy podstron nr 4 i wszystko będzie OK. Bez czytania z "suwakiem" heheheheh

Do góry
#165241 - 04/12/2001 20:53 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
SG Willstaett v HSG Nordhorn (2)

Willstätt na 15th pozycji przeciwko Nordhorn na siodmej. W ostatnich meczach Norhorn wygralo na wyjazdach przeciwko Eisenach i Göppingen tydzien temu a te druzyny sa mocne u siebie. Kolejnym atutem druzyny Norhorn jest to, ze posiadaja lepszych zawodnikow w tym Dragan Skrbic i Ljubomir Vranjes ktorzy plasuja sie w najlepszych 10 na swiecie !.


SG VFL/BHW Hameln v Frisch Auf Göppingen 2

Hameln strata nad przedostatnia druzyna w tabeli poglebia sie. Göppingen w tym sezonie gra naprawde dobrze i jest na 9 pozycj w tabeli. Gopinngen stracil Kapitana Ian Marco , ktory zagra w Hiszpanii ,Christian Piller jest kontuzjowany. Szanse na zwyciestow sa wysokie ale musimy wiedziec ze te kontuzje moga wplynac na postawe zespolu !.


Vfl Gummersbach v Bad Schwertau 1 (dla lubiacych niespodzianki 2)

Mecz dwoch sasiadujacych ze soba w tabeli druzyn. Schwartau w tym sezonie zaskakuje na minus. Kolejnym problemem bedzie odebranie im 4pkt na koniec sezonu "license-procedure". Gummersbach to druzyna ktora potrafi zaskoczyc kazdego ...
jesli ktos szuka niespodzianki proponuje 2 ...
Ale czy bedzie niespodzianka ?


SC Magdeburg v Flensburg (2) kurs wysoki

Magdeburg mistrz z zeszlego sezonu, w tym roku nie blyszczy w lidze i lidze mistrzow. Kervadec, Kulehow maja kontuzje...


Eisenach v Wallau/Massenhaim (2)

Eisenach bardzo mocny u siebie ! ale w ostatnich meczach pokazali znizke formy, przegrali 4 ostatnie mecze. Wallau zagra w najmocniejszym skladzie, Eisenauch bez Joulin ktory jest kontuzjowany w mojej opinii wygra Wallau.


Kiel v Essen

Drugi mecz kolejki pod wzgledem atrakcyjnosci. Lider przeciwko czwartej poz.. Kiel mocne u siebie i jest faworyzoane w tym meczu ale Essen juz wygralo w tym roku na wyjezdzie z Flasenburgiem ! mozliwe ze zqaskocza i odniosa drugia niespodziewana wygrana. W druzynie gospodarzy nie zagra Petersson ktory jest kontuzjowany po ostatnim meczu. W tym meczu ma byc pobity rekord w halowej pilce recznej 18.500 w hali ! nowy klubowy rekord swiata !
Nie zagram tego meczu

Prose o opinie !

Do góry
#165242 - 05/12/2001 13:47 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Mario nie wiem skąd masz takie informacje o rekordzie. Po pierwsze hala w Kilonii nie może pomieścic tylu widzów, a po drugie ten rekord już padł w piątek 30.11 gdzie Kiel grało w Gumersbach i tam w Koln Arena było tylu ludzi owszem. Więc to trochę nie tak a poza tym ten mecz jest na DSF więc zobaczymy to na własne oczy. Dla przypomnienia hala w Kilonii ma zielony Parkiet ala takie deski podłogowe.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165243 - 05/12/2001 13:53 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Możliwe, nie jestem expertem od tego sportu...gram wszystko i zbieram dane na temat wszystkiego właśnie po to tu jestes aby mnie poprawic

Pozdrawiam

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, kemp), 2898 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582988 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07