Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#165144 - 01/10/2001 14:22 Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Zapraszam wszystkich kibiców piłki ręcznej do pisania i obstawiania meczów niemieckiej męskiej bundesligi. Ponieważ Profesjonał stworzył taką możliwość trzeba to wykorzystać. Ja osobiście w weekend się nieźle obłowiłem, trzeba wykorzystać sytuację bo są dobre kursy. Wszystkich chętnych proszę o odpowiedż czy akceptują taki temat.
Piłka ręczna to moja ulubiona dyscyplina, cała rodzinka ma handballem coś wspólnego. Od 17 lat kibicuję wiernie Iskrze Kielce.
Pozdrawiam kibiców ręki w Polsce.

Do góry
Bonus: Unibet
#165145 - 01/10/2001 14:25 Re: Handball Bundesliga
vroon Offline
member

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 134
jasne ze tak, poza tym jesli naprawde dobrze znasz sie na tej dziedzinie to goraca namawiam bys dzielil sie na forum swoimi opiniami.

Do góry
#165146 - 01/10/2001 14:45 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Trudno mi się zgodzic że kursy w Profie są atrakcyjne.Ale są i to nieżle.Dla chcących zagrać handball polecam Expekt,zdecydowanie szersza oferta(ligi skandynawskie)kursy całkiem całkiem.Również Unibet, ma to w ofercie, ale w węższym zakresie.Dla grających progresją:kursy na x ok.9-10.

Do góry
#165147 - 01/10/2001 14:54 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
Pawka czekamy na twoje typy.

Może wiesz na której stronie są wyniki LIVE ręcznej?

Do góry
#165148 - 01/10/2001 14:58 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Wyniki live i inne info o nimieckiej piłce ręcznej www.dhb.de

Do góry
#165149 - 01/10/2001 15:03 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama

Do góry
#165150 - 01/10/2001 16:36 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Panowie postaram się sprostać waszym oczekiwaniom. W tym tygodniu jest puchar niemiec. Kolejka ligowa dopiero w sobotę i niedzielę. Wśród meczów hit Lemgo - Flensburg wg mnie wygrają gospodarze. A propos : forty na stronie związku dhb nie ma wyników live z ligi niemieckiej. Nie wiem jak ty je znalazłeś bo ja nie mogę. Ograniczę się do typowania ligi niemieckiej ponieważ ligi skandynawskie są mi nieznane, a poza tym nie korzystam z internetowych bukmacherów. To tyle do usłyszenia wkrótce.

Do góry
#165151 - 01/10/2001 17:47 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
No właśnie, ja też nie mogłem tego znaleźć

Do góry
#165152 - 01/10/2001 22:18 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Trudno w poniedziałek znależć live.Nikt nie gra.

Do góry
#165153 - 06/10/2001 15:38 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Przystępuję do analizy sobotnich spotkań męskiej Bundesligi. Zrobię to w oparciu o pary z profesjonała wg kolejności u nich. Skupię sie na meczach sobotnich zaś mecze niedzielne opiszę dziś wieczorem lub jutro rano :
901 GUMMERSBACH - WILLSTATT
W tym meczu moze wszystko sie wydarzyć ponieważ grają słabeusze obecnego sezonu. Wg bukow będzie 1, ale wg mnie równie dobrze moze być 2, nie wykluczam także remisu. Jak widzicie pełna gama rozwiązań i dlatego powstrzymam sie od stawiania tego meczu. W poprzednim sezonie Gummersbach przegralo oba mecze z Willstatt w domu 26 - 27 i na wyjeździe 23 - 26 tak więc nie leży im ta drużyna i dlatego jak wspomniałem wszystko się może zdarzyć. Pamiętać trzeba przy typowaniu, że własne boisko w piłce ręcznej ma w przypadku drużyn porównywalnych bardzo duże znaczenie choć jak uczy doświadczenie nie zawsze tak musi być. TYP 1X2

902 WETZLAR - MAGDEBURG
To dziwny mecz graja drużyny które rozpoczęły sezon inaczej niz zakladano. Wetzlar jak na nich ma całkiem dobry początek sezonu a wygrana ostatnio z Eisenach to potwierdziła. Magdeburg rozpoczął kiepsko jak na mistrza przystało wygrał tylko mecze we własnej hali a na wyjazdach przegrał 2 na 2 mecze z drużynami Eisenach - słabeusz 20-19 i z kandydatem do mistrzostwa Kiel 30-28. Wetzlar natomiast przegrał 2 bramkami z Wallau na wyjeżdzie i ostatnio wygrał z Eisenach z którym Magdeburg przegrał. Ciężki mecz może być na styk. Wg mnie jednak wygra Magdeburg którego forma rośnie a poza tym zbliża się Liga Miastrzów i trzeba dobrze zacząć grać jeśli chce sie zawojować Europę. W ostatnim sezonie : Wetzlar - Magdeburg 27-25 Magdeburg - Wetzlar 27-19. TYP 2

903 BAD SCHWARTAU - TUSEM ESSEN
Grają drużyny z dwóch biegunów tabeli. Bad Schwartau z powodów finansowych i cofnięcia licencji na koniec sezonu będzie pozbawiony 4 punktów. Poza tym w środku tygodnia obiegła Niemcy wiadomość o przenosinach Schwartau do Hamburga z powodów finansowych. Władze klubu zdementowały tą wiadomość ale kto wie czy tak sie nie stanie. To zamieszanie nie wpływa dobrze na drużynę.
Przeciwnik natomiast rozpoczął znakomicie sezon poza porażką na wyjeździe z głównym kandydatem do mistrzostwa Lemgo notabene trenowanym przez kielczanina Zbigniewa Tłuczyńskiego ( przepraszam za lokalny przerywnik)27-23 same wygrane. Wg mnie wygraja goscie . Ostatni sezon : Shwartau - Essen 33-26 i Essen - Schwartau 27-23. TYP 2

905 LEMGO - FLENSBURG
Mecz na szczycie tej kolejki. Graja główni kandydaci do mistrzostwa. Nie będę się rozpisywał o poszczególnych drużynach, powiem krótko atut własnej hali przeważy. Wygrana Lemgo . Ostatni sezon : Lemgo - Flensburg 27-23 i Flensburg - Lemgo 28-21. TYP 1

906 HAMELN - SOLINGEN
Ciekawy mecz z powodu trudności finansowych Hameln, czy ten fakt wpłynie dodatnio na drużynę? Sądząc po wynikach chyba nie. Wg mnie wygra Solingen. Ciekawym niech pozostanie Fakt że w obu zespołach plaga kontuzji w Hameln wystąpi 8 graczy z pola i bramkarz a w Solingen 9. Wygrają gracze z Solingen po blamażu ostatnio u siebie. Ostatni sezon : Hameln - Solingen 27-31 i Solingen - Hameln 25-21. TYP 2

907 KIEL - GOPPINGEN
Mecz bez komentarza. Gra główny kandydat do mistrzostwa który u siebie nie przegrywa. Ostatni sezon nie grali. TYP 1.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

Do góry
#165154 - 07/10/2001 01:39 Re: Handball Bundesliga
kanion Offline
addict

Meldunek: 01/10/2001
Postów: 513
Skąd: sosnowiec/Dabrowa Gornicza
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Witam !
Przystępuję do analizy sobotnich spotkań męskiej Bundesligi. Zrobię to w oparciu o pary z profesjonała wg kolejności u nich. Skupię sie na meczach sobotnich zaś mecze niedzielne opiszę dziś wieczorem lub jutro rano :
901 GUMMERSBACH - WILLSTATT
W tym meczu moze wszystko sie wydarzyć ponieważ grają słabeusze obecnego sezonu. Wg bukow będzie 1, ale wg mnie równie dobrze moze być 2, nie wykluczam także remisu. Jak widzicie pełna gama rozwiązań i dlatego powstrzymam sie od stawiania tego meczu. W poprzednim sezonie Gummersbach przegralo oba mecze z Willstatt w domu 26 - 27 i na wyjeździe 23 - 26 tak więc nie leży im ta drużyna i dlatego jak wspomniałem wszystko się może zdarzyć. Pamiętać trzeba przy typowaniu, że własne boisko w piłce ręcznej ma w przypadku drużyn porównywalnych bardzo duże znaczenie choć jak uczy doświadczenie nie zawsze tak musi być. TYP 1X2

902 WETZLAR - MAGDEBURG
To dziwny mecz graja drużyny które rozpoczęły sezon inaczej niz zakladano. Wetzlar jak na nich ma całkiem dobry początek sezonu a wygrana ostatnio z Eisenach to potwierdziła. Magdeburg rozpoczął kiepsko jak na mistrza przystało wygrał tylko mecze we własnej hali a na wyjazdach przegrał 2 na 2 mecze z drużynami Eisenach - słabeusz 20-19 i z kandydatem do mistrzostwa Kiel 30-28. Wetzlar natomiast przegrał 2 bramkami z Wallau na wyjeżdzie i ostatnio wygrał z Eisenach z którym Magdeburg przegrał. Ciężki mecz może być na styk. Wg mnie jednak wygra Magdeburg którego forma rośnie a poza tym zbliża się Liga Miastrzów i trzeba dobrze zacząć grać jeśli chce sie zawojować Europę. W ostatnim sezonie : Wetzlar - Magdeburg 27-25 Magdeburg - Wetzlar 27-19. TYP 2

903 BAD SCHWARTAU - TUSEM ESSEN
Grają drużyny z dwóch biegunów tabeli. Bad Schwartau z powodów finansowych i cofnięcia licencji na koniec sezonu będzie pozbawiony 4 punktów. Poza tym w środku tygodnia obiegła Niemcy wiadomość o przenosinach Schwartau do Hamburga z powodów finansowych. Władze klubu zdementowały tą wiadomość ale kto wie czy tak sie nie stanie. To zamieszanie nie wpływa dobrze na drużynę.
Przeciwnik natomiast rozpoczął znakomicie sezon poza porażką na wyjeździe z głównym kandydatem do mistrzostwa Lemgo notabene trenowanym przez kielczanina Zbigniewa Tłuczyńskiego ( przepraszam za lokalny przerywnik)27-23 same wygrane. Wg mnie wygraja goscie . Ostatni sezon : Shwartau - Essen 33-26 i Essen - Schwartau 27-23. TYP 2

905 LEMGO - FLENSBURG
Mecz na szczycie tej kolejki. Graja główni kandydaci do mistrzostwa. Nie będę się rozpisywał o poszczególnych drużynach, powiem krótko atut własnej hali przeważy. Wygrana Lemgo . Ostatni sezon : Lemgo - Flensburg 27-23 i Flensburg - Lemgo 28-21. TYP 1

906 HAMELN - SOLINGEN
Ciekawy mecz z powodu trudności finansowych Hameln, czy ten fakt wpłynie dodatnio na drużynę? Sądząc po wynikach chyba nie. Wg mnie wygra Solingen. Ciekawym niech pozostanie Fakt że w obu zespołach plaga kontuzji w Hameln wystąpi 8 graczy z pola i bramkarz a w Solingen 9. Wygrają gracze z Solingen po blamażu ostatnio u siebie. Ostatni sezon : Hameln - Solingen 27-31 i Solingen - Hameln 25-21. TYP 2

907 KIEL - GOPPINGEN
Mecz bez komentarza. Gra główny kandydat do mistrzostwa który u siebie nie przegrywa. Ostatni sezon nie grali. TYP 1.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

[/qb][/QUOTE]

Dzieki za typy trafijes wszystkie bezblednie , mysle za na tym nie zaprzestaniesz ?????
pozdrawiam i zapraszam na piwko jak bedziesz w Sosnowcu


Do góry
#165155 - 07/10/2001 02:30 Re: Handball Bundesliga
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
well done!!!!

Do góry
#165156 - 07/10/2001 02:39 Re: Handball Bundesliga
Deszcz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2001
Postów: 2456
Skąd: Gliwice
Pawka GRATULACJE świetnych typów
Powiedz skad czerpiesz informacje ?

Życzę dalej tak nieziemskich typów

Pozdrowko

Do góry
#165157 - 07/10/2001 03:04 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


Moze by tak typy na niedziele

Do góry
#165158 - 07/10/2001 15:31 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Dziś niedziela i trzy mecze męskiej Bundesligi. Na wstępie chciałbym odpowiedzieć Deszczowi, otóż informację czerpę ze strony www.sport1.de po lewej stronie będzie link handball, po naciśnięciu wiele ci się wyjaśni, oraz lat doświadczeń i kibicowania piłce ręcznej. Dziękuję za życzenia i miłe słowa pod moim adresem za wczorajsze typy. Powiedzcie czy skorzystaliście, jeśli tak to będzie to moją największą nagrodą, że mogłem wam w czymś pomóc. Na dziś mam dla was przykrą wiadomość nie będzie typowania ponieważ wczoraj bawiłem się na weselu kolegi i nie jestem w stanie myśleć "trzeźwo". Ale wam co nieco podpowiem choć mecze dziś są naprawdę trudne do wytypowania :

904 MINDEN - WALLAU
Graja drużyny o podobnych umiejętnościach choc tabela tego nie odzwierciedla. W ostatnim sezonie Minden - Wallau 28-24 i Wallau - Minden 35-33. Wallau to młodzi gniewni. Bez typu, przepraszam ale już się chyba wytłumaczyłem.

908 SCHWERIN - EISENACH
Gospodarze potrzebują pierwszego zwycięstwa w lidze u siebie ale Eisenach to nie cieniasy (wygrana z Magdeburgiem) nie wiem jak będzie. Ostatni sezon nie grali. Bez typu powód ten sam.

909 GROSSWALLSTADT - NORDHORN
Niewiem dlaczego ale Gross gra poniżej oczekiwań w tym sezonie w zeszłym grali w pucharach europejskich. W tygodniu zmienili trenera, co to da zobaczymy, może w tym meczu? Nordhorn to drużyna swojej hali. Ostatni sezon TV Gross - Nordhorn 26-21 i Nordhorn - TV Gross 39-29. Bez typowania powód ten sam "wczorajszość".

Życzę wam wygranych i przepraszam, że nie z moich dzisiejszych typów, ponieważ ich niema, ale chyba zrozumiecie. Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165159 - 07/10/2001 17:27 Re: Handball Bundesliga
Deszcz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2001
Postów: 2456
Skąd: Gliwice
Pawka dzieki za linka skorzystam
Niestety nie skorzystalem z ostatnich typow
Ale nastepne wykorzystam

Pozdrowko

Do góry
#165160 - 07/10/2001 21:11 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
Pawka gratulacje ze nietypowanie "na siłę".

Pozdro

Do góry
#165161 - 09/10/2001 23:36 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Zapraszam jutro do przejrzenia tematu ponieważ są trzy mecze niemieckiej bundesligi w tym jeden do obejrzenia na DSF. Jutro grają : Lemgo - Magdeburg, Nordhorn - Flensburg Handewit i Schwartau - Kiel. Typy i komentarze jutro. Do zobaczenia Pawka z Kielc.

Do góry
#165162 - 10/10/2001 14:57 Re: Handball Bundesliga
zibi Offline
member

Meldunek: 18/03/2001
Postów: 186
Skąd: Poznań
Lemgo - Magdeburg,
Jeśli Lemgo jest faworytem to tylko z racji własnej hali i kurs 1,4 za niski. Już chyba bardziej warto zaryzykować 3.3 na gości.
Nordhorn - Flensburg Handewit,
Raczej trudny mecz do typowania.
Schwartau - Kiel
90%( a może i więcej) wygrana gości.
1,3 wydaje mi bardzo korzystne.

Liczę na komantarz Pawki.

Do góry
#165163 - 10/10/2001 20:26 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Widzę, że mamy nowego typowicza Zibiego. Zibi odpowiedz czy typujesz tak z przypadku czy też interesujesz się piłką ręczna zawodowo? Na dziś przygotowano nam dawkę trzech meczy niemieckiej Bundesligi w tym szlagier Lemgo - Magdeburg, który możemy obejrzec na żywo na DSF początek transmisji 20,15. Przystępuję do szczegółowej analizy :

908 NORDHORN - FLENSBURG HANDEWITT
Mecz drużyn które maja inne aspiracje. Nordhorn chce w tym sezonie zająć miejsce gwarantujące udział w uropejskich pucharach lub dobrze wypaść w Pucharze Niemiec co też da gwarancje udziału w meczach europejskich.
Flensburg natomiast to kandydat do mistrzostwa skład przemawia za nimi a poza tym wzmocnienia których dokonali. Nordhorn to drużyna swojej hali a przy tym dobrze grająca z potentatami. W tygodniu gracze Flensburga wypowiadali się, że jeśli nie wygraja tego meczu to sen o mistrzostwie pryśnie, będą zdeterminowani i żądni zwycięstwa. Flensburg dla przykładu prowadził w ostatniej kolejce z Lemgo w 40 minucie 18-13 by przegrać mecz i przez ten fakt m.in. będą się chcieli zrehabilitować kibicom za porażkę. A poza tym w drużynie Nordhorn 2 kontuzjowanych i 1 ma grypę, wszystko przemawia za Handewitt także to że jeszcze nigdy nieprzegrali w hali Nordhorn. Wg mnie wygra Flensburg lub będzie remis. W ostatnim sezonie Nordhorn - Flensburg 25-25 i Flensburg - Nordhorn 26-24. TYP X2

909 SCHWARTAU - KIEL
Grają drużyny z góry i dołu tabeli. Schwartau ma wspomniane wcześniej trudności finansowe i problemy ze sponsorami i miastem. Kiel to drużyna marząca o powrocie na mistrzowski tron po rocznej przerwie spowodowanej zwycięstwem Magdeburga. Aby ten cel osiągnąć trzeba wygrać ze Schwartau i tak się stanie, pewne 2. Kurs całkiem całkiem 1,3. W ostatnim sezonie Schwartau - Kiel 18-28 i Kiel - Schwartau 29-22. TYP 2.

910 LEMGO - MAGDEBURG
Zgodzę się z tobą Zibi, że kurs marny 1,4 w austrii dla przykładu 1,5 ale granie na 2 to szaleństwo tym bardziej, że gracze Lemgo zapowiedzieli rewanż za przegrane mistrzostwo w zeszłym sezonie i chcą ten cel osiągnąć wywierając presję na Kretzmara czołowego zawodnika Magdeburga. Telewizja dodatkowo zmobilizuje Lemgo. Magdeburg w tym sezonie na wyjeździe gra słabo, bilans 1-0-2 i tego meczu nie wygra a poza tym powtórzyć mistrzostwo jest znacznie trudniej niż je zdobyć. Poza tym Lemgo nie przegrało od 20 meczy we własnej hali. Niewiem czy wystąpi Daniel Stephan, ktory złapał jakiegoś wirusa. Jeśli nie padnie 1 to niewiem co sie w tym sporcie dzieje. W ostatnim sezonie Lemgo - Magdeburg 28-22 i Magdeburg - Lemgo 32-17. TYP 1.

Jeśli ktoś chce śledzić wyniki live z dzisiejszych meczy to niech wejdzie na stronę www.sport1.de i po lewej link handball. Po wejściu do handbal po lewej będzie bundesliga herren, po naciśnięciu pojawi się po prawej live handball ticker i tam trzeba wejść. A potem tylko śledzić wyniki.

Powodzenia i życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

Do góry
#165164 - 10/10/2001 22:14 Re: Handball Bundesliga
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Pawka, jestem pod dużym wrażeniem twoich analiz . Wielkie dzięki za nie.

Szczególnie ciekawie wygląda mecz
NORDHORN - FLENSBURG HANDEWITT. Spora część buków widzi faworyta w gospodarzach, natomiast niemiecki Oddset, który powinien być chyba najlepiej zorientowany, podobnie jak ty, za faworytów ma gości. Kurs 2.20 na Flensburg w Yabecie wydaje mi się więc dosyć atrakcyjny. Ponadto spróbuję zagrać za 1.50 Lemgo, ze względu na "telewizyjność" meczu.

Do góry
#165165 - 11/10/2001 01:56 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


No i wtopa
SCHWARTAU - KIEL 24:22

Do góry
#165166 - 11/10/2001 02:16 Re: Handball Bundesliga
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Dla mnie na szczęście kurs na Kiel był za niski . Za Lemgo i Flemsburg jeszcze raz dzięki !!!

Do góry
#165167 - 11/10/2001 02:34 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pomyk:
[qb]No i wtopa
SCHWARTAU - KIEL 24:22[/qb][/QUOTE]

Przepraszam cię chłopie ale jak się olewa mecz to tak jest. Co poradze jak oni ****a niechcieli wygrać to dlaczego ja mialbym to niby wiedzieć przed meczem, nie jestem zawodnikiem Kiel. Pierwsza pomyłka no cóż zdarza się i nie lamentuj. Nie wszystkim dogodzę. Jesteś trochę młody w tej branży widzisz, że czasem nie wchodzi. Może byś ty tak coś wymyślił a nie pisał, że wtopa. Wiem śledzę wyniki na żywo. Jak masz coś takiego pisac to lepiej nie wchodź tu więcej. To nie jest miejsce do podawania wyników, od tego jest czat.

To narazie pozdrawiam i polecam się na przyszłość Pawka z Kielc.

Do góry
#165168 - 11/10/2001 03:40 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Przeciez nie ma 100% meczy nie ma sie co irytowac jak cos nie wejdzie.
Wystarczy zagrac po swojemu, Pawka nikomu nie narzuca co ma sie grac on nam tylko pomaga!
Mi dzisiaj napewno pomogl )

Pawka dobra robota.

Do góry
#165169 - 11/10/2001 04:48 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Przychylam się do wypowiedzi Mario i dodammjeszcze od siebie:

Pawka robisz tutaj naprawde GREAT JOB!!! Trzymaj tak dalej!!!

Do góry
#165170 - 11/10/2001 13:30 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Dziękuję chłopaki za poparcie. Będę się starał jak będę tylko mógł by wam pomóc w doborze meczy i wygraniu kasy. Jeszcze raz dzięki.

Pawka z Kielc.

Do góry
#165171 - 11/10/2001 18:47 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


Tez uwazam ze wykonujesz swietna robote Pawka, ale sie wkurzylem troche bo jak nie stawiam to wszystko a wchodzi, a jak postawie to najwiekszy pewniak zawodzi.

Do góry
#165172 - 11/10/2001 19:55 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pomyk:
[qb]Tez uwazam ze wykonujesz swietna robote Pawka, ale sie wkurzylem troche bo jak nie stawiam to wszystko a wchodzi, a jak postawie to najwiekszy pewniak zawodzi. [/qb][/QUOTE]

Rozumiem twój ból ale nie moja to wina, że tak sobie zlekceważyli rywali. Powiem ci tyle, że mnie też ten mecz wypadł i tak samo jak ty byłem zdziwiony takim wynikiem. W weekend będzie lepiej nie martw się. Jeśli nie korzystałeś z czata to zapraszam do wejścia. Po zalogowaniu strony mecz.pl po lewej będzie czat wejdź będziesz mógł się dowiedzieć m.in. wyników live i typów ludzi.

Pozdrawiam i życzę przełamania passy Pawka z Kielc.

Do góry
#165173 - 13/10/2001 03:55 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Na wstępie chciałbym przeprosić za nie podanie typów na piątek ale nie mogłem znaleźć czasu i stąd to niedopatrzenie. Skoro jutro grają Niemcy 4 spotkania to chciałbym przeprowadzić analizę tych 4 meczy.

903 SOLINGEN - MINDEN
Mecz drużyn które rozpoczęły sezon podobnie choć w przypadku Solingen to wręcz bardzo dobrze. Po odejściu rosyjskiego rozgrywającego Torgowanowa miała ta drużyna w opini wszystkich walczyć o ligowy byt a tu bilans mają dodatni 3-0-2 i pozostanie coraz bliższe. Minden po odejściu Dushabaiewa ma więcej klasowych graczy m.in. reprezentanta i kapitana Niemiec Franka von Behrena i 2 nowych graczy : bramkarza i zawodnika z pola. Poza tym Solingen grało do tej pory ze słabymi drużynami przegrali nawet z Eisenach u siebie. Bukmacherzy moim zdaniem patrzą na tabele a tu sąsiedztwo obydwóch drużyn czyli kurs na gospodarza w granicach 1,4-1,5. Dla mnie jednak wygra Minden. W ostatnim sezonie Solingen - Minden 29-27 i Minden - Solingen 32-28. TYP X2 dla ryzyka można samą 2.

904 WALLAU - LEMGO
Kolejny w ciągu paru dni mecz na szczycie niemieckiej Bundesligi. Grają kandydaci do medali przy czym Lemgo oczywiście do złotego. Wallau to młodzi gniewni jak już pisałem i żądni zwycięstw młodzieńcy. W hali Wallau na przedmieściach Frankfurtu nad Menem przyjdzie jutro zapewne komplet ok. 5000 ludzi by obejżeć ten mecz wszak takie widowisko zdarza się raz w sezonie. Niewiem co weźmie górę w tej potyczce czy ambicja Wallau czy wyrachowanie Lemgo. Po obejżeniu środowego meczu z Magdeburgiem jestem skłonny przychylić się do tej drugiej tezy o wyrachowaniu Lemgo. To drużyna z charakterem nie załamująca się i potrafiąca konsekwentnie realizować zamierzenia taktyczne czego dowody dała w meczach z Flensburg i Magdeburgiem. Ale mogą być zmęczeni po środzie. W tygodniu odeszedł do niższej ligi na emeryturę filar defensywy Wallau Jens Hausler. Po przeanalizowaniu obstawiam że będzie mecz na styk. W ostatnim sezonie Wallau-Lemgo 25-24 i Lemgo - Wallau 27-21. TYP X2.

905 EISENACH - HAMELN
Wydaje się na pierwszy rzut oka, że ten mecz jest łatwy do wytypowania. Grają drużyny z dołu tabeli. Hameln do tej pory bez zwycięstwa i wydaje się, że i w tym meczu tak będzie. Ale! W czwartek wypowiedział się na łamach prasy gość który otrzymał długoterminowe poparcie w ratowaniu finansów drużyny. Zapowiedział, że do końca listopada klub odzyska płynność finansową. Dostał poparcie kibiców co nie jest takie łatwe. Wyrazem uzdrowienia sytuacji w klubie niech będzie fakt, że na mecz z Eisenach wybiera się autobus z kibicami Hameln. Wpłynąć to powinno mobilizująco na drużynę. Wietrzę sensację. W ostatnim sezonie Eisenach - Hameln 28-28 i Hameln - Eisenach 22-20. TYP X2 a może nawet 2, Ja gram to w rozpisie.

906 FLENSBURG - GROSSWALSTADT
Mecz kandydata do mistrzostwa z drużyną grającą w tym sezonie poniżej oczekiwań. Wydaje się, że nie może być innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy i tak typuję. W ostatnim sezonie Flensburg - Gross 29-21 i Gross - Flensburg 24-22. TYP 1.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.


PS. Pozdrowienia dla Savio i na dalszą wymianę opinii zapraszam na czat.

Do góry
#165174 - 13/10/2001 05:46 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Co za analiza!!! I co za kuurrrssssyyyyy!!!
Ponownie zaj****ta robota Pawka. Trzymaj tak dalej. A ja trzymam kciuki, żeby tym razem było ciut lepiej.

Pozdrawiam

Do góry
#165175 - 13/10/2001 17:36 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]Co za analiza!!! I co za kuurrrssssyyyyy!!!
Ponownie zaj****ta robota Pawka. Trzymaj tak dalej. A ja trzymam kciuki, żeby tym razem było ciut lepiej.

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]

Dzięki za słowa uznania oby typy stały się rzeczywistością. Życzę tego wszystkim grającym i polecam się na przyszłość.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165176 - 13/10/2001 19:14 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
patrząc na twoje przewidywania
nasuwa mi się jedno pytanie, a mianowicie czy w piłce recznej wystepuje coś takiego jak atut własnego boiska ? tak jak to jest w piłce ...

Do góry
#165177 - 13/10/2001 19:38 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
Eisenach-Hameln jest trochę niepewny typ na 02,Eisenach poprzednie spotkanie nawet wysoko wygrał na wyjeździe,a hameln u siebie przegrało,ale zobaczymy po meczu jaki będzie wynik,oby była niespodzianka :rolleyes:

Do góry
#165178 - 13/10/2001 22:55 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
dajcie jakis pozadny link(bezposredni) z wynikami on-line poniewaz ten szwecki link nie dziala a ten drugi ma strone tylko w jezyku niemieckim, a takowego niestety nie znam ....

Do góry
#165179 - 14/10/2001 00:50 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
NA RAZIE WSZYSTKIE TYPY WCHODZĄ,LEMGO REMIS,HINDEN ZWYCIESTWO,,ZOBACZYMY TYLKO HAMELN

Do góry
#165180 - 14/10/2001 01:33 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Beri link ten występuje na tej podstronie tylko nieco wyżej....

Do góry
#165181 - 15/10/2001 12:33 Re: Handball Bundesliga
Lexm Offline
old hand

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 766
Skąd: PL
PAWKA Gratulacje !!! i stokrotne $$$$ dzięki.

Do góry
#165182 - 15/10/2001 13:39 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
Cholera ja tymrazem postawiłem na gównianą nozna i popłynąłem przez Rome.
Nast. razem Pawka posłucham Twoich typów Pozdro

Do góry
#165183 - 16/10/2001 17:48 Re: Handball Bundesliga
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Pawka, rekomendowano mi dzisiaj stawiać na Willstädt vs Eisenach 1 @ 1.65
Gospodarze podobno pozyskali nowego, dobrego zawodnika (jakiegoś reprezentanta Słowacji), a w Eisenach kontuzjowany jest Stephane Jolin, ich rozgrywający.

Mógłbyś ten typ skomentować ?!

Do góry
#165184 - 16/10/2001 18:55 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Na dziś w ofercie jest jedno spotkanie niemieckiej Bundesligi zreszta chyba tylko osiągalne u internetowych buków bo na stronie profa niema. Odpowiem ci uQ$ analizując ten mecz.

nr profa nieznany WILSTATT - EISENACH
Dla mnie to mecz łatwy do wytypowania, ponieważ Wilstatt inauguruje tym meczem nową halę oddawaną właśnie dziś. Stanie "na głowie" by ten mecz wygrać. Przez pierwsze mecze korzystali z gościnności innej hali. Zresztą ich trener Hanning stwierdził,że muszą to wygrać by oddalić się od strefy spadkowej bo w założeniach mieli być w środku stawki. A propo kontuzji to owszem w Eisenach nie zagra francuski rozgrywający Joulin, który najprowdopodobniej zerwał wiązadła w kolanie i jak się wykuruje to po długim czasie. Za niego grał będzie junior. W Wilstatt też kontuzje na urazy narzeka m.in. wspomniany przez uQ$ rzeprezentant Słowacji Valo, który ma uraz ramienia i Lohr który natomiast ma stłuczone biodro. Zapowiedziano, że nie są to goźne urazy i najprowdopodobniej obaj wystąpią w tym meczu. Patrzą na sytuacje boiskowe jak i poz boiskiem padnie 1. W ostatnim sezonie Wilstatt - Eisenach 22-22 i Eisenach - Wilstatt 25-25. TYP 1. Kto chce może grać z X.

PS Jutro dwa mecze w tym Nordhorn - Magdeburg, który można obejżeć na DSF i Kiel - Solingen.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

Do góry
#165185 - 16/10/2001 22:35 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
mecza sa jutro a co z twoimi typami

Do góry
#165186 - 16/10/2001 23:01 Re: Handball Bundesliga
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Cze Pawka....mecz Wilstat mozna obstawiac i w Profesionale.....wyslalem w Czechach w Kurzie 1.7 za ciekawa kase......

Do góry
#165187 - 16/10/2001 23:36 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
oferta w profie przyszła po 17:00,czyli po zamknięciu profa,chyba bali się łatwego zarobku

Do góry
#165188 - 16/10/2001 23:40 Re: Handball Bundesliga
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Smoq......99% punktow PROFA jest dzisiaj otwartych do 20.45......

Do góry
#165189 - 17/10/2001 00:00 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
sorry,to z przyzwyczajenia, moje niedopatrzenie!

Do góry
#165190 - 17/10/2001 12:56 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Cze Pawka....mecz Wilstat mozna obstawiac i w Profesionale.....wyslalem w Czechach w Kurzie 1.7 za ciekawa kase......[/qb][/QUOTE]
Drak w Kielcach nie było napewno a czemu to się domyśl ( ja tam mieszkam i gram na rękę ))))))) były owszem mecze środowe. Jeżeli obstawiłeś jak typowałem to wygrałeś.

Do góry
#165191 - 17/10/2001 13:00 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Beri:
[qb]mecza sa jutro a co z twoimi typami [/qb][/QUOTE]

Mecz Wilstat był wczoraj czyli we wtorek a co do środowych meczy to zobaczymy czy coś napiszę. Ty byś tylko brał od innych a może coś byś napisał a nie ponaglał bo ty chcesz mieć typy zaraz. To nie piekarnia żeby się spieszyć.

Do góry
#165192 - 17/10/2001 13:20 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
racja!!!
kiel-solingen czysta 1
poprzednia wpadka podziała na Kiel jak płachta na byka
Nordhorn-Magdeburg 2
nie wiem czy temu zespołowi coś pomoże swoja hala,ale można podeprzeć się remisem
:rolleyes:

Do góry
#165193 - 17/10/2001 13:30 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]

Mecz Wilstat był wczoraj czyli we wtorek a co do środowych meczy to zobaczymy czy coś napiszę. Ty byś tylko brał od innych a może coś byś napisał a nie ponaglał bo ty chcesz mieć typy zaraz. To nie piekarnia żeby się spieszyć.[/qb][/QUOTE]

podaje swoje typy na : http://network54.com/Hide/Forum/28762
ze skutecznoscia 70%

Do góry
#165194 - 17/10/2001 13:30 Re: Handball Bundesliga
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Pawka....mam kumpla w KIELCACH a ten obstawial ten mecz Willstatt-Eisenach na punkcie w Profesjonalu.

Ale moze chces sie ze mna zalozyc....hehhehee.....powiedzmy o 500 zl..........

Do góry
#165195 - 17/10/2001 13:36 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Pawka....mam kumpla w KIELCACH a ten obstawial ten mecz Willstatt-Eisenach na punkcie w Profesjonalu.

Ale moze chces sie ze mna zalozyc....hehhehee.....powiedzmy o 500 zl.......... [/qb][/QUOTE]

Drak nie będę się z tobą zakładał byłem w profie na piotrkowskiej ok 17 i nie było, potem pojechałem na róg seminaryjskiej i też nie było były tylko środowe. No to niewiem jak to jest chyba że duzo póżniej nadesłali.

Do góry
#165196 - 17/10/2001 13:45 Re: Handball Bundesliga
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
pawka ma racje!! w lodzi mecz recznej doszedl o 17.26!!!
profesjonal to stware qrwy i zwlekaja do konca z przyslaniem typow i to juz nie pierwszy raz

Do góry
#165197 - 17/10/2001 13:45 Re: Handball Bundesliga
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Pawka...kumpel obstawial okolo 18.00...i bylo....nabierali do 19.30

Do góry
#165198 - 17/10/2001 13:52 Re: Handball Bundesliga
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
moje typy na dzisaj:
kiel typ 1 -bez komentarza bo ostatniej klesce z kiepami dzisiaj zjedza nastepnych kiepow we wlasnej hali ok 15 bramkami-zabija ich dzisiaj
magdeburg typ 2 bez zadnych podporek -ta druzyna gra coraz lepiej po ostatnim przegranym meczu na szczycie (chociaz przypomne ze mecz byl wyrownany-to juz 2 mecz na szczycie na wyjezdzie magdy kiel lemgo i 2 przegrany z tym ze ten pierwszy z kiel malo nie wygrali)ze zlosci rozwalil kiepow we wlasnej hali 17 bramkami jak mowie ich forma rosnie!! a nordholn pokazal co jest wart z zespolami pretendentami o mistrza we wlasnej hali (flensburg 29-32) a flensburg przeciez ma mniejszy potencjal do magdy!
mysle ze magda juz wyczerpala limit porazek na jakis czas i dzisiaj powinna wygrac to paroma golami
ale prosze jeszcze naszego experta pawki o komentarz i o poprawienie mnie jesli sie myle
regards

Do góry
#165199 - 17/10/2001 13:57 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
No cóż panowie następnym razem musimy czekać do końca z obstawianiem bo takie gratki niewolno przepuszczać. Będę o tym pamiętał i następnym razem będę czekał dotąd dopóki meczu nie przyślą jeśli przyślą wogóle. UQ$ odpowiedz czy w końcu postawiłeś na ten Willstat po przeczytaniu mojej analizy. Drak jeśli można to odpowiedz po jakim kursie był Willstatt w profie. A tobie Morph dzięki za przyznanie racji w sprawie profa. Jeśli możesz Morph wejść na czat to zapraszam mam pytanie do Ciebie.

Do góry
#165200 - 17/10/2001 16:05 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
Pawka kurs byl 1,7 , niestety nie obstawilem go ...

Do góry
#165201 - 17/10/2001 16:34 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Dzięki Beri za kurs.

Do góry
#165202 - 17/10/2001 17:14 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !

Na dziś przygotowano dwa mecze niemieckiej Bundesligi. Oto moja analiza :

908 KIEL - SOLINGEN
Mecz do jednej bramki. Niewierzę, że Solingen może coś wskurać w tym meczu. W ostatnim sezonie Kiel - Solingen 26-24 i Solingen - Kiel 27-28. TYP 1.

909 NORDHORN - MAGDEBURG
Zgodzę się z tobą Morph, że forma Magdeburga rośnie ale ta wygrana 17 bramkami ostatnio to przede wszystkim uczcenie jubileuszu 250 meczu Kretzmara i stąd zwycięstwo w takich rozmiarach. Co do dzisiejszego meczu to założeniem graczy Magdeburga będzie zwycięstwo z Nordhorn ponieważ ta druzyna niemieła tak fatalnego startu w meczach wyjazdowych od czasu obięcia druzyny przez trenera Gislassona. Będzie to dodatkowa motywacja dla zawodnikow. Poza tym Nordhorn ma słaby bilans z druzynami ze ścisłej czołówki 4-3-11. W tym sezonie ulegli jak wspomniał Morpheus Flensburgowi u siebie. Forma Magdeburga w meczach telewizyjnych wyraźnie wzrasta czego przykład mieliśmy tydzień temu gdy prowadzili z Lemgo 3-0, przegrali co prawda ostatecznie 2 bramkami ale w dobrym stylu znamionującym zwyżkę formy. W ostatnim sezonie Nordhorn - Magdeburg 22-22 i Magdeburg - Nordhorn 29-25. TYP 2 dla ostrożnych z podpórką X.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

Do góry
#165203 - 17/10/2001 21:34 Re: Handball Bundesliga
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Pawka, dzięki za wczorajszy komentarz. Willstatt zagrałem, niestety tylko po 1.50.

Dzisiaj zdecyduję sie na Magdeburg. Większość bukmacherów (także i niemieccy), tak jak i ty widzą w gościach faworytów. Yabet ocenia szanse obu drużyn równo i za zwycięstwo Magdeburga płaci 1.95. Kursy na Kiel są śmieszne, w granicach 1.05-1.10 więc ten mecz odpuszczam, Gamebookers ma Kiel z handicapem 7.5 bramki za 1.60 (Solingen +7.5 za 1.95). Zastanawiam się wiec czy nie zagrać na Solingen, w Niemczech handicap tylko 6 bramek. Jak sądzisz, iloma bramkami Kiel wygra ? I jeszcze jedno pytanie, czy oprócz Bundesligi śledzisz też inne ligi, takie jak austriacka, duńska, szwedzka czy norweska ?

Do góry
#165204 - 18/10/2001 01:55 Re: Handball Bundesliga
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
qrwa 50 min wlaczam dsf i nie moge uwierzyc :rolleyes: to niemozliwe. pawka ja juz wiecejnie typyuje reki dla mnie dzisiaj koniec swiata

Do góry
#165205 - 18/10/2001 02:28 Re: Handball Bundesliga
11016266 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2001
Postów: 297
Skąd: Wrocław
tzn. jakie byly wyniki ???

Do góry
#165206 - 18/10/2001 02:41 Re: Handball Bundesliga
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
kiel ok 31-20
nordholn-magda 33-20

Do góry
#165207 - 18/10/2001 11:05 Re: Handball Bundesliga
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Alez z nimi jechali ci z Nordhorn i cóz z tego ze dałem to jak Manchester dostał baty 2-3 a Safin jeszcze dolał oliwy do ognia , ale Nordhorn grało super handball.

Do góry
#165208 - 18/10/2001 13:19 Re: Handball Bundesliga
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Alez z nimi jechali ci z Nordhorn i cóz z tego ze dałem to jak Manchester dostał baty 2-3 a Safin jeszcze dolał oliwy do ognia , ale Nordhorn grało super handball.[/qb][/QUOTE]

Taa

Do góry
#165209 - 18/10/2001 13:25 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Przepraszam Chłopaki za podpowiedz z Magdeburgiem. Znaki na ziemi i niebie wskazywały na Magdeburg a tu taka klapa. Muszę ten mecz obejżeć bo wczoraj niemogłem by zobaczyc dlaczego tak się stało. W weekend tez graja na wyjeździe może znowu polegną. Jeszcze raz sorry to moja trzecia pomyłka i dlatego też mnie boli, ale wiecie jak to jest : typujemy a Pan Bóg typy nosi.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165210 - 18/10/2001 16:46 Re: Handball Bundesliga
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Nic sie nie martw Pawka - przeciż nikt nie jest jasnowidzem... nie zrażaj sie i typuj handballa dalej - w Tobie nadzieja...
Trzymaj się i podawaj dalej swoje analizy - kawał dobrej roboty !!!

Pozdrawiam!

Do góry
#165211 - 18/10/2001 22:14 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Jak sądzisz, iloma bramkami Kiel wygra ? I jeszcze jedno pytanie, czy oprócz Bundesligi śledzisz też inne ligi, takie jak austriacka, duńska, szwedzka czy norweska ?[/QB][/QUOTE]

UQ$ nie mogłem Ci wczoraj odpowiedzieć iloma bramkami wygra Kiel, bo o 17 mój brat cioteczny miał bierzmowanie i mnie nie było. A co do ilości bramek to w tym sezonie Kiel u siebie rzuca z dużą różnicą bramek. Ale wiesz w piłce ręcznej raz można wygrać 10 by potem 1 to wszystko zależy od formy dnia drużyny, a tego nieda się już tak łatwo przewidzieć.
A jeśli chodzi o zainteresowanie ligami skandynawskimi i innymi europejskimi, to owszem znam się na tyle, żeby powiedzieć kto jest mistrzem danego kraju, kto gra w eropejskich pucharach i nic więcej. Poza tym jeśli chodzi o Skandynawię, to tam co roku jest taki eksport zawodników do Niemiec i innych lig, że trudno nadążyć kto w danym czasie najmniej stracił zawodników. Dlatego znajomość tego rynku trzeba pozostawić ekspertom skandynawskim. Ja osobiście nie gram u internetowych buków stąd zupełna niewiedza o aktualnej sytuacji we wspomnianych przez Ciebie ligach. Chyba ta odpowiedz Cię zadowoli.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165212 - 19/10/2001 21:44 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
wg mnie typy na 20 powinny tak wyglądać:
MINDEN-EISENACH 10
LEMGO-SOLINGEN 1
HAMELN-MAGDEBURG 2
GROSWAL.WALLAU 02
GUMMERSBACH-GOPPINGEN 10
Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia konkretnie do jakiegoś meczu to można to skonfrontować i wyciągnąć właściwe wnioski.

Do góry
#165213 - 19/10/2001 22:32 Re: Handball Bundesliga
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
A co sądzicie o meczu
Bad Schwartau SG - Flensburg-Handewitt 2 @ 1.50 ?

Rekomendowano mi właśnie taki typ na dzisiaj.

Do góry
#165214 - 24/10/2001 01:06 Re: Handball Bundesliga
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
pawka moze z laski swojej zakasal bys rekawy bo jutro kolejka bundesligi
moje typy to magda, kiel, flensburg i lemgo
czekam na twoje opinie pawka
regards

Do góry
#165215 - 24/10/2001 03:29 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
SG Solingen v TV Grosswallstadt
1.45 10.00 2.75

Solingen to beniaminek który po dobrym starcie ostatnio gra słabiej. W tym meczu przewaga własnego boiska może odegrac znaczaca role. Jednak sugerując się formą w ostatnich meczach i kursem polecam 2
PS.w glownej mierze chodzi o to czy babcia klozetowa wypolerowala parkiet, jak zapomniala to pewna 2!?
Moj typ: 2 @2.75

SG Flensburg-Handewitt v TUSEM Essen
1.25 10.00 3.95

Obydwie druzny swietny start, maja po 1 porazce narazie. Obie druzyny sa typowane do zdobycia mistrzostwa przezemnie. Jednak to Flensburg będzie gral u siebie i to zawazy na wygranej.
Moj typ: 1 @1.25

ThSV Eisenach v TBV Lemgo
3.20 10.00 1.35

Lemgo to druzyna bez porazki i lider w tabeli. Thsv ma rowniez calkiem przyzwoity start 9 miejsce i pokonanie u siebie takich druzyn jak mistrz z zeszlego roku to cos(Magdeburg). Ale Lemgo po ostatnim wyczynie jedzie po kolejne zwyciestwo! Czy Thsv ich zastopuje, oj bedzie tam goraco!
Moj typ:2 @1,35

Frisch Auf Göppingen v HSG Nordhorn
2.15 10.00 1.70

Kolejny beniaminek 10 miejsce ktory u siebie naprawde blyszczy. Nordhorn jest na 6 miejscu ma problemy z meczami wyjazdowymi. Wydaje mi sie, ze Frisch zrobi ewszystko w odniesieniu zwyciestwa! Rowniez kurs jest smakowity !

Moj typ 1 @2,15

VFL Gummersbach v HSG D/M Wetzlar
1.45 10.00 2.75

Gummersbach żle wystartował i jest w tej chwili na 16 miejscu. W klubie maja powazne problemy z bramkarzami, po kontuzji Stefana Heckera. Stankiewicz nie jest w najlepszej dyspozycji. Jesli Kyung-Shin Yoon bedzie w pelnej dyspozycji bojowej Gummersi wygraja!
typ:1 @1.45


Kursy z Gambookers jesli znajdziecie lepsze to chwala!

Za wszystki mecze które analizuje nie biore odpowiedzialnosci, wiec ni ścigajcie mnie po calym forum jak coś przegracie!

Pozdrawiam

Do góry
#165216 - 25/10/2001 03:43 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
SG Flensburg-Handewitt v TUSEM Essen 25:22

ThSV Eisenach v TBV Lemgo 25:28

Frisch Auf Göppingen v HSG Nordhorn 26:28
szkoda ale tylko 2pkt

Kiel v SV Post Schwerin 34:21
nie typowalem

Magdeburg v TSV GWD Minden 26:26
uf uf nie typowalem!

Gummersbach v HSG D/M Wetzlar 25:24

Solingen v TV Grosswallstadt 17:28


Jeden blad kto uwaza, ze to duzo?

Do góry
#165217 - 25/10/2001 14:12 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Przepraszam ale muszę wyluzować i zrobić rozbrat z typowaniem. Zaliczyłem duże straty i dlatego muszę odrobić się. Przepraszam, że was zawiodłem ale tak postanowiłem. Do zobzczenia i usłyszenia w przyszłości.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165218 - 25/10/2001 16:51 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
Pawka co jest?
Nie musisz grać, ale liczymy na twoje analizy meczów

Do góry
#165219 - 31/10/2001 01:51 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
Pawka moglbys skomentowac mecze ...

Superpuchar 31.10.2001 19.00
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
881 Hiszpania-Chorwac. 1.4 8.2 3.3 1.2 2.35 31/17.00
882 Niemcy-Dania 1.27 8.5 4.3 1.11 2.85

nie ma nikogo innego, kto by sie tak znal na tej dziedzinie sportu, tak jak TY

Do góry
#165220 - 07/11/2001 01:58 Re: Handball Bundesliga
Morpheus Offline
member

Meldunek: 21/09/2001
Postów: 111
bez kombinatoryki bo mam dzisiaj malo czasu.
jak pawka to potwiedzi to dobrze:
moje typy to 2 mocne jedynki i 1 dwojka:
jedynki: magda i kiel a dwojka to lemgo!
na lemgo ladny kurs w profie 1.7
ciekawe ile w sts?
regards

Do góry
#165221 - 07/11/2001 17:35 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !

Jak to mawiał Pawlak "Jaśko nareszcie jesteś!". Widzę, że stęskniliście się za mną a bardziej chyba za analizą i typami Na wstępie chciałbym Wam zakomunikować, że nie pisałem ponieważ czarna seria z nie wygrywaniem trwa u mnie od 4 października i do tej pory nic nie wygrałem - zawsze 1 wynik wypadał. Dlatego ten rozbrat żeby podładować akumulatory. Ale koniec tego rozczulania.
Zauważyłem, że STS ma w ofercie Bundesligę w pojedyńczej kombinacji. Jest więc szansa, żeby ich oskubać. Prof jest bardziej ostrożny i daje 3 krotną komb. To daje nam możliwość grania singli.
Na środę przygotowano 6 meczów niemieckiej Bundesligi. Po przeanalizowaniu szans doszedłem do wniosku, że moje typy będą wyglądały następująco:

901 WILLSTATT - LEMGO
Wg mnie powinna wejść 2. Mimo tego, że w Lemgo występowali kadrowicze grający w ostatnim Superpucharze, to potencjał przemawia za nimi. A poza tym jak żalą się Szwaby nawet sędziowie im pomagają żeby zdobyli mistrza? Wg mnie to przesada ale to ich zdanie. Niewiem ale coś mam przeczucie, że może paść remis, bo kiedyś ich seria 5 kolejnych zwycięstw się skończy. Ale niewiem czy w tym meczu?
W ostatnim sezonie Wil-Lem 25-27 i Lem-Wil 31-25.
TYP 2 z podpórką X.

sory ale reszta za godzinę.

Do góry
#165222 - 07/11/2001 19:38 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Przepraszam, że nie wszystko w jednym poście ale obowiązki wzywały. Cd analizy. Niestety nie będzie ona kompletna ponieważ nie mogę połączyć się z niemieckimi serwerami.

902 GOPPINGEN - FLENSBURG
Mecz bardzo trudny do wytypowania, ponieważ nawet Niemcy nie widzą we Flensburgu faworyta. Dodatkowych emocji powinien dostarczyc fakt, że ten mecz będzie można obejżeć na DSF. Przy 4 tysiacach kibiców w Goppingen będzie zapewne 1. Ale mój typ trzeba podeprzeć. TYP 1x

903 NORDHORN - WALLAU
Pewnie mecz na styk. Remis to całkiem możliwy wynik. Choć jak patrzę na zmęczenie kadrowiczów z Wallau to całkiem możliwa 1.
TYP X. Podpórki w dowolną stronę.

904 EISENACH - SCHWARTAU
W tym meczu stawiam na 2, a dlatego, że Schwartau wreszcie znalazł sponsora i przeniósł się do Hamburga. To zapewne wplynie mobilizująco na zespół. TYP 2 z podpórką X.

905 MAGDEBURG - GROSSWALSTADT
Padnie 1 i niewiem tylko czy zagrają w pełnym składzie, jeśli nie to może być różnie.
TYP 1.

906 KIEL - MINDEN
Niewiem jaki będzie rezultam. Wiem napewno, że będzie mecz walki ze wskazaniem na gospodarzy. TYP 1 ale niewiem jak forma kadrowiczów różnych reprezentacji grających w Kiel.

Nie liczcie na cud, że moja pasa będzie przełamana. Sam na to nie liczę. Bo wiem, że krąży nademną jakieś fatum. Grajcie jak uważacie.

Powodzenia i dużych wygranych.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165223 - 07/11/2001 22:53 Re: Handball Bundesliga
Beri Offline
addict

Meldunek: 22/05/2001
Postów: 605
Skąd: Bydgoszcz-Poznań
wlasnie przeczytalem ze
Willstädt kupil slovaka Martin Valo ktory gral do tej pory 50 miedzynarodowych meczy .....

Do góry
#165224 - 08/11/2001 15:28 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Beri:
[qb]wlasnie przeczytalem ze
Willstädt kupil slovaka Martin Valo ktory gral do tej pory 50 miedzynarodowych meczy .....[/qb][/QUOTE]

Ta wiadomość jest czerstwa jak wczorajszy chleb. Oni jego kupili ponad miesiąc temu. Pisaliśmy o tym wcześniej.

Do góry
#165225 - 08/11/2001 15:33 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Jak sami widzicie znowu jeden nie weszedł. To staje się powoli regułą i niewiem jak temu zaradzić. Jeśli komuś pomogły moje typy to się bardzo cieszę. Proszę o komontarze.

Pawka z Kielc.

Do góry
#165226 - 09/11/2001 12:02 Re: Handball Bundesliga
monjar Offline
newbie

Meldunek: 18/10/2001
Postów: 43
Skąd: Łódź
Witam!
Mógłby ktos przeanalizowac dzisiejszy mecz Bundesligi Wetzlar - Schwerin. Jakie sa prawdopodobne sklady na ten mecz?
Pozdrawiam

Do góry
#165227 - 14/11/2001 19:56 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam i pozdrawiam!

Na dzisiejszy dzień zaplanowano 5 meczy Bundesligi. Wśródf nich 1 do obejrzenia na DSF. Niebyle jaki to będzie mecz, ponieważ grają Lemgo z Kiel. Czyli same tuzy niemieckiego handballu i główni kandydaci do mistrzostwa. Przystępuję do analizy dzisiejszych meczy :

898 SCHWERIN - WILLSTATT

W tym meczu ma zagrać po kontuzji najlepszy gracz Schwerin - Robert Licu, który leczył kontuzję stopy i nie mół grać. Jest to najlepszy strzelec i duch drużyny a zarazem grający trener. Bez niego Schwerin grało bardzo źle. Reakcją na kontuzję było kupienie zawodnika co prawda 38 letniego, ale bramkostrzelnego Hochausa, który w tym meczu powinien zagrac dużo lepiej niż w ostatnim meczu grając z nowymi kolegami. Przeciwnik Willstatt to drużyna własnej hali i tak jest postrzegana w Niemczech. Dlatego typuję 1. W ostatnim sezonie nie grali. TYP 1.

899 GOPPINGEN - TUSEM ESSEN
Mecz drużyn mających inne cele. Goppingen beniaminek chce utrzymać się w elicie, a Tusem to kandydat do gry w europejskich pucharach. Po zatrudnieniu rosyjskiego trenera i gracza na kole Torgowanowa - mistrza świata i olimpijskiego w zespół wstąpił nowy duch. Przykłady ku temu widać w tabeli. Goppingen jak wspomniałem to nowicjusz w gronie najlepszych i takim zawsze dobrze idzie na początku sezonu - 11 punktów to bardzo dobry bilans i narazie wg mnie nie będzie powiększony. Mimo wygranej w zeszłą środę z Flensburgiem po najgorszym meczu Handewitt w sezonie. Dla mnie pewniakiem będzie Tusem i tak też typuję. W ostatnim sezonie nie grali. TYP 2.

901 FLENSBURG - WALLAU MASENCHEIM
Po wpadce w środę z Goppingen, Flensburg będzie za wszelka cenę chciał odzyskać zaufanie kibiców i dlatego wygra zapewne z Wallau. Niewiem dlaczego taki niski kurs na Flenburg. Wg mnie nie warty gry w realu. W oststnim sezonie Flen-Wall 30-26 i Wall- Flen 23-23. TYP 1.

902 SCHWARTAU - MAGDEBURG
Po lekkim kryzysie na początku sezonu i zamieszaniu związanym z przenosinami do Hamburga, Schwartau wydaje się wychodzi z dołka. Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt wygrania i przejścia kolejnej rundy europejskich pucharów. Po zwycięstwie u siebie nad Kiel wydaje się że i teraz będzie niespodzianka. W ostatnim sezonie Schwar-Magda 15-23 i Magda-Schwar 30-21. TYP 1X.

903 LEMGO - KIEL
I na końcu rodzynek dzisiejszych meczy. Mecz kandydatów do mistrzostwa. Wiele o tym meczu pisze się w Niemczech. Dlatego moje informacje będą pełniejsze. Jak stwierdził w wywiadzie dla dzisiejszego wydania gazety "Kieler Nachrichten" menadżer Kiel : Uwe Schwenker "nigdy wcześniej Lemgo nie było faworytem w spotkaniu z nami ale po kontuzji Stefana Lowgrena tak jest". Ponadto w drużynie nie zagra skrzydłowy Nikolaj Jakobsen, który podobnie jak Lowgren jest kontuzjowany. Ponadto trener Serdarusic powiedział, że przez to musi zmienić system gry. Te osłabienia przy braku podobnych w Lemgo zdaja się upatrywać faworyta w drużynie gospodarzy. Jak wiecie Lemgo dokonało przed sezonem bardzo poważnych wzmocniem i to daje efekty. Nie będę pisał kogo kupiono ale powiem tylko tyle że mówi sie na nich klubowa drużyna narodowa z powodu grania w niej reprezentantów reprezentacji narodowych szczególnie Niemiec. W drużynie Lemgo panuje mobilizacja i chęć odniesienia zwycięstwa. Kto chce może przeczytać wywiad z Danielem Stefanem kapitanem Lemgo na :
www .sport1.de ten wiele się dowie. W ostatnim sezonie Lemgo-Kiel 25-29 i Kiel-Lemgo 24-26. TYP 1.

Pozdrawiam i życzę dużych wygranych. Róbcie jak chcecie i stawiajcie też.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165228 - 18/11/2001 15:44 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Cześć wszystkim grającym!
Przepraszam, że nie napisałem o wczorajszym meczu w Bundeslidze ale obowiązki nie pozwoliły. Za to dziś moja analiza dotycząca meczów w Niemczech.

905 SCHWERIN - GOPPINGEN
Niewiem co z tym Schwerinem począć zawsze jak na niego stawiam to przegrywaja dlatego narazie odpuszczam sobie ta drużynę.
TYP1X2

906 MINDEN - GUMERSBACH
Choć bez Franka von Berena reprezentanta Niemiec za to z innym powracajacym po problemach z dopingiem Maikem Bezdickiem, Minden powinno wygrac to bezproblemu. W ostatnim sezonie Min-Gum 20-21 i Gum-Min 30-32. TYP 1.

907 ESSEN - EISENACH
Jedynka wydaje się pewena patrząc po formie Tusem jeśli będzie inaczej to ja niewiem co w tym sporcie się dzieje. W ostatnim sezonie Ess-Eis 29-28 i Eis-Ess 25-20.

908 NORDHORN - SOLINGEN
Pomimo braku szwedzkiego internacjonała Vereijnsa Nordhorn wygra to w cuglach. Nie takie firmy tam przegrywały. Dlatego jedyna. W ostatnim sezonie Nor-Sol 29-29 i Sol-Nor 26-31. TYP1.

909 GROSWALSTADT - WILLSTATT
A w tym wypadku kwesią czasu będzie zwycięstwo Gross ponieważ Wilsttat ma sprawnych tylko 7 zawodników i dlatego prędzej czy później zmęczenie będzie kwestia czasu i dlatego nie powinno byc inaczej jak zwycięstwo gospodarzy. W ostatnim sezonie Gross-Will 29-23 i Will-Gross 23-23. TYP 1.

Przepraszam, że tak mało napisałem ale to co zawarłem wydaje mi sie najbardziej ważne. A poza tym spiesze sie na meczi stąd ten pośpiech.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165229 - 01/12/2001 14:03 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam Was!

Przystępujemy do analizy następnej kolejki Bundesligi. Jak widać po parach stoi ona pod znakiem walki Goliatów z Dawidami czyli silnych ze słabsza resztą. Nie widze niespodzianek w tych meczach.

901 FLENSBURG - EISENACH
Tym meczem Flensburg inauguruje oddaną wczoraj halę Campushalle, która pomieści 5000 kibiców. Jak tu nie sprawić im prezentu w postaci zwycięstwa nad Eisenach tym bardziej, że w środę wygrali na wyjeździe z Wetzlar 34-27 i sygnalizują zwyżkę formy. Nie wróży to nic dobrego Orlenowi, który wylosowł Flensburg w pucharach. Atut nowej hali i forma podpowiadają, że nie może być inaczej jak pewna jedynka. W ostatnim sezonie Fle-Eis 30-19 i Eis-Fle 23-26. TYP 1.

902 TUSEM ESSEN - WILLLSTATT
Widziałem w akcji w środę Tusem i przyznać muszę, że mają silną ekipę, która napewno zagra w europejskich pucharach. Dziś grają u siebie z Wilsttatt które nadal ma problemy zdrowotne z zawodnikami i zapewne nie będzie grało w najsilniejszzym składzie. Jedyną sprawą powinny być rozmiary zwyciestwa Essen. W ostatnim sezonie Essen-Will 24-16 i Wil-Essen 25-28. TYP 1.

903 WALLAU MASENCHEIM - SOLINGEN
Wallau to drużyna, która we własnej hali gra bardzo dobrze i mając przewagę własnego boiska potrafi to wykorzystać a poza tym graja dobrze. W meczu pucharu Niemiec grało super a Essen ale przegrało. Solingen grać będzie o utrzymanie i wygrywać u siebie a nie na wyjeździe z tak mocną drużyną. Nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Wallau. W ostatnim sezonie Wal-Sol 26-21 i Sol-Wal 22-22. TYP 1.

904 LEMGO - WETZLAR
Po ostatniej porażce Lemgo na wyjeżdzie - pierwszej w tym sezonie przychodzi czas rehabilitacji przed własną widownią. Lemgo jest niepokonane u siebie od bodajże 20 paru meczy i nie widzę narazie pogromcy dla nich. Wetzlar do nich napewno nie należy. Nie dysponuje on aż taką siłą ognia by pokonać głównego kandydata do tytułu mistrza Niemiec. W ostatnim sezonie Lem-Wet 25-21 i Wet-Lem 21-27. TYP 1.

905 MINDEN - SCHWERIN
Następna jedynka - piąta z kolei. Minden przegrało w tym sezonie u siebie tylko raz i jak narazie tak zostanie. Minden to typowa drużyna własnej hali. Tak jest w każdym sezonie. Schwerin to natomiast beniaminek, który po niezłym początku został sprowadzony na ziemię i znalazł swoje miejsce w szyku - czyli walka o utrzymanie. U siebie im jakoś idzie natomiast na wyjazdach grają gożej niż źle. Znowu porażka na wyjeździe. W ostatnim sezonie nie grali. TYP 1.

906 GROSSWALSTADT - GUMERSBACH
Gumersbach musi w ciągu 3 dni rozegrać dwa mecze a to napewno nadwątli ich siły. W piątek przegrali z Kiel i chyba przegrają z Gross ale nie byłbym tego do końca pewny bo Gross też nie zachwyca. Mimo wszystko typuję na jedynkę choć z podpórką bo nie takie numery widziałem. W ostatnim sezonie Gross-Gum 31-28 i Gum-Gross 31-24. TYP 1X.

Jak widzicie same jedynki podparte w jednym przypadku remisem. Kursy nie są może imponujące ale lepsze takie jak żadne. Nie mówię wam co zagracie, ale starałem sie Wam podpowiedzieć. Jak wejdzie wszystko to będę szczęśliwy. Choć w moim przypadku to tylko epizod po moich chybionych zakładach i nie wygrywaniu od 4 października. Ale każda zła passa musi się kiedyś skończyć.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165230 - 03/12/2001 22:59 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Nareszcie 100 % skuteczności po tylu miechach gdy jeden wypadał. Oby tak dalej to będę zadowolony.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165231 - 04/12/2001 12:40 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Pawka,a na kobiecym handbalu znasz się?Dziś się zaczynają MŚ we Włoszech.Oferta STSu .

Do góry
#165232 - 04/12/2001 13:38 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
W ofercie Profa jest ciekawy mecz Rumunia- Hiszpania,z kursem 2.9 na Hiszpanię.Eksperci oceniają tu szanse 50/50.Polecam do rozpisów.

Do góry
#165233 - 04/12/2001 17:31 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Forty no pewnie że się znam, ale przy graniu na kobiety trzeba brać pod uwage czy mają w tym czasie trudne dni. A niestety nie znam tego ich kalendarza więc czasem dzieja sie takie hopki jak na ostatnich ME 2000 gdzie Dunki i Norweżki dały w niektórych meczach taką "plamę", że aż strach. A ile było remisów, Ukrainki same sprodukowały bodajże trzy. Moja sugestia dotyczy druzyn z poza Europy są tak cienki, że aż strach oprócz Korei, rzecz jasna. Dla ciebie jak i dla innych mam sugestie aby zajrzeli na www.ihf.info gdzie w competitions znajda wyniki wszystkich mistrzostw świata kobiet i mężczyzn. A także na www.handball-world.com gdzie po lewej stronie maja MŚ kobiet a w archiv wyniki ME 2000. Polecam. Muszę tez przypomniec że wiele druzyn przebudowywuje swoje ekipy i dlatego ciężko znaleźć info o tym jak to jest w poszczególnych krajach. Wśród kobiet jest większa rotacja zawodniczek niz u mężczyzn. Weźmy Polki które będąc 5 druzyną świeta po przebudowie nie awansują narazie nigdzie. Dla mnie niewiadoma są Austriaczki które po przebudowie druzyny przegrały wszystkie mecze w ME a teraz awansowały do MŚ. ALe co będzie to się okaże po pierwszych meczach.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165234 - 04/12/2001 17:48 Re: Handball Bundesliga
Padre Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 831
Skąd: wawa
Pawka czy mógłbyś podać jakieś wiadomości odnośnie dzisiejszych spotkan ma na myśli: Willstadt i Hameln. Czy warto grać dwójki, kursy nie zawysokie mniemam więc że to silne epiky.

Ps. Gratuluje skuteczności

Do góry
#165235 - 04/12/2001 17:48 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Pawka zawsze czytam Twoje posty i często z nich korzystam. Gratuluje naprawde dobra robota. Ale jest jedno "ale". Dobrze by było gdybyś swoje zapiski umieszczał w taki sposób aby nie trzeba było manipulować "suwakie" pod czas czytania bo to troche wkurzające. Czy możesz np. od następnej podstrony jechać na zwykłym formacie? Dzieki

Do góry
#165236 - 04/12/2001 17:50 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
qrwa sądzę że chyba nie masz na to wpływu hehehehe Dlaczego takie coś nastąpiło w Handballu, a inne tematy są OK? Dziwne....

Do góry
#165237 - 04/12/2001 17:54 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Vincente wiesz czemu tak jest bo podałem link do wywiadu z Danielem Stephanem i on to rozszerzył, nył strasznie długi. Tak mi sie wydaje?

Do góry
#165238 - 04/12/2001 18:08 Re: Handball Bundesliga
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Pawka a może spróbuj wyrzucić ten link z wywiadem albo cały post. Nie wiem może to coś pomoże

Do góry
#165239 - 04/12/2001 18:39 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
co do dzisiejszych meczy w Bundeslidze to wydaje się że będzie 1 i 2. Jedynka w meczu Hameln z Goppingen poniewaz kiedys musza wygrać. A 2 w meczu Willstat z Nordhorn bo tamci graja już w pełnym składzie.

ps. Przepraszam że tak krótko ale obowiązki dla chcących więcj www.sport1.de dział handball i bundesliga herren.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.


Do góry
#165240 - 04/12/2001 19:35 Re: Handball Bundesliga
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Dobry pomysł z tymi powtarzającymi się wyrazami, niedługo miejmy nadzieję wskoczy podstron nr 4 i wszystko będzie OK. Bez czytania z "suwakiem" heheheheh

Do góry
#165241 - 04/12/2001 20:53 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
SG Willstaett v HSG Nordhorn (2)

Willstätt na 15th pozycji przeciwko Nordhorn na siodmej. W ostatnich meczach Norhorn wygralo na wyjazdach przeciwko Eisenach i Göppingen tydzien temu a te druzyny sa mocne u siebie. Kolejnym atutem druzyny Norhorn jest to, ze posiadaja lepszych zawodnikow w tym Dragan Skrbic i Ljubomir Vranjes ktorzy plasuja sie w najlepszych 10 na swiecie !.


SG VFL/BHW Hameln v Frisch Auf Göppingen 2

Hameln strata nad przedostatnia druzyna w tabeli poglebia sie. Göppingen w tym sezonie gra naprawde dobrze i jest na 9 pozycj w tabeli. Gopinngen stracil Kapitana Ian Marco , ktory zagra w Hiszpanii ,Christian Piller jest kontuzjowany. Szanse na zwyciestow sa wysokie ale musimy wiedziec ze te kontuzje moga wplynac na postawe zespolu !.


Vfl Gummersbach v Bad Schwertau 1 (dla lubiacych niespodzianki 2)

Mecz dwoch sasiadujacych ze soba w tabeli druzyn. Schwartau w tym sezonie zaskakuje na minus. Kolejnym problemem bedzie odebranie im 4pkt na koniec sezonu "license-procedure". Gummersbach to druzyna ktora potrafi zaskoczyc kazdego ...
jesli ktos szuka niespodzianki proponuje 2 ...
Ale czy bedzie niespodzianka ?


SC Magdeburg v Flensburg (2) kurs wysoki

Magdeburg mistrz z zeszlego sezonu, w tym roku nie blyszczy w lidze i lidze mistrzow. Kervadec, Kulehow maja kontuzje...


Eisenach v Wallau/Massenhaim (2)

Eisenach bardzo mocny u siebie ! ale w ostatnich meczach pokazali znizke formy, przegrali 4 ostatnie mecze. Wallau zagra w najmocniejszym skladzie, Eisenauch bez Joulin ktory jest kontuzjowany w mojej opinii wygra Wallau.


Kiel v Essen

Drugi mecz kolejki pod wzgledem atrakcyjnosci. Lider przeciwko czwartej poz.. Kiel mocne u siebie i jest faworyzoane w tym meczu ale Essen juz wygralo w tym roku na wyjezdzie z Flasenburgiem ! mozliwe ze zqaskocza i odniosa drugia niespodziewana wygrana. W druzynie gospodarzy nie zagra Petersson ktory jest kontuzjowany po ostatnim meczu. W tym meczu ma byc pobity rekord w halowej pilce recznej 18.500 w hali ! nowy klubowy rekord swiata !
Nie zagram tego meczu

Prose o opinie !

Do góry
#165242 - 05/12/2001 13:47 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Mario nie wiem skąd masz takie informacje o rekordzie. Po pierwsze hala w Kilonii nie może pomieścic tylu widzów, a po drugie ten rekord już padł w piątek 30.11 gdzie Kiel grało w Gumersbach i tam w Koln Arena było tylu ludzi owszem. Więc to trochę nie tak a poza tym ten mecz jest na DSF więc zobaczymy to na własne oczy. Dla przypomnienia hala w Kilonii ma zielony Parkiet ala takie deski podłogowe.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165243 - 05/12/2001 13:53 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Możliwe, nie jestem expertem od tego sportu...gram wszystko i zbieram dane na temat wszystkiego właśnie po to tu jestes aby mnie poprawic

Pozdrawiam

Do góry
#165244 - 05/12/2001 14:00 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Pawka,a MŚ,pierwsza kolejka coś Ci rozjaśniła?Ukrainki takie słabe,czy Holenderki znowu mocne?A Hiszpanki?Dziś grają ze Szwedkami kurs STSu 1.9.

Do góry
#165245 - 05/12/2001 14:11 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Ale numer zobaczyłem wyniki i uwierzyłem. Forma wraca. Na wczorajsze dwa mecze trafiłem wszystkie i zwycięstwo Hameln za 3,3 w Profie. Tylko zagrałem do tego Panatinaikos x2 i przgrali cieniasy 3-0. No ale ręka weszła.

PS. Przepraszam za chwalenie się ale nareszcie złapałem właściwy rytm. Analiza MŚ już niedługo.

Powodzenia Pawka z Kielc.

Do góry
#165246 - 05/12/2001 15:02 Re: Handball Bundesliga
Padre Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 831
Skąd: wawa
... Przepraszam za chwalenie się ale nareszcie złapałem właściwy rytm.

Nie przepraszaj stary bo nie masz za co.Uważam że świetnie typujesz handballa i życzę Ci podtrzymania dobrej passy. Dzieki za wczorajsze typy zwłaszcz za Hameln. Dołożylem do tego Hiszpanki i wyszła całkiem ladna kartka.

Do góry
#165247 - 05/12/2001 15:03 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!

Ale się dziś napiszę za wszystkie czasy. Postanowiłem napisać swoje typy na MŚ kobiet we Włoszech. Proponuję niegrać tych kursów do 1,1 bo nie warto a poza tym może czasem być niespodzianka tak jak wczoraj Angola przegrała 1 bramką z Węgierkami - niewiele brakowało do sensacji. Patrząc po kursach najlepiej grac na Hiszpanię po kursie w STS 1,9 a w prof 1,6. W eliminacjach do mistrzostw Hiszpanki wyeliminowały Polki (wygrywając z naszymi dwukrotnie), a Szwedki uporały się z Niemkami awansując większą ilością bramek zdobytych na wyjeździe. Patrząc po grze wydaje się pewna wygrana Hiszpanek.
Nie powinny mieć problemów także Francuzki - kurs 1,35 jeszcze ujdzie.
Proponuję do rozpisu grę na Tunezję z Włochami. Włoszki pomimo gry u siebie to conajmniej średniak jeśli nie użyć słowa cienias w Europie. Nie pamiętam żeby cos wcześniej grały w imprezie światowej, a conajmniej europejskiej rangi. Może tu być niespodzianka. W Sts kursy wyrównane a w profie na Tunezję 3. Można z podpórką na x.
Niewiem jak ale Angola to wydaje się niewiadoma. Wczoraj przegrały z vice mistrzyniami olimpijskimi Wegierkami 1 bramką remisując do przerwy. Zawsze Angola prezentowała się nawet nawet na MŚ i IO. Grają z Rumunkami które przegrały wczoraj z Hiszpanią. Wydaje się, że może być niespodzianka. Angola jako była kolonia portugalska ma tradycje piłki ręcznej, przejęte od nich. Niewiem czy Węgierki słabe czy Angola silna. Choć Rumunia to pierwsza 4 ME z 2000 roku.

Reszta nie warta do grania, bo kursy bardzo małe.

Jutro powinno być ciekawiej bo grają drużyny z tych samych kontynentów, więc kursy powinny być wyższe. Np. Angola - Kongo , Brazylia - Urugwaj.
A poza tym św. Mikołaj lubi rozdawać prezenty.

A typy na Bundesligę później.

Pozdrawiam i życzę wygranych.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165248 - 05/12/2001 15:11 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Do Mario!
Fajnie chłopie, że ty też się udzielasz w tym temacie i dobrze, że piszesz typy. A co do tych info to prostuję cię nie po to być cię jakoś ganić, ale by nie było chaosu informacyjnego.

Głowa do góry.
Papa Pawka z Kielc.

Do góry
#165249 - 06/12/2001 18:41 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Cześć!

Na dziś niema meczy możliwych do grania na MŚ oprócz Brazylii i Angoli, ale kursy 1,15 w profie nie zachęcają. Dla mnie zaskoczeniem jest postawa Rumunii i Ukrainy. Drużyny, które na ostatnich ME były w 4 przegrały już po 2 mecze w turnieju i jak tak pójdzie to odpadną z dalszej rywalizacji. To powoduje u mnie przypuszczenia, że będą grały w dzisiejszych meczach z determinacją czyli powinny wygrać. Choć w przypadku Ukrainek to mecz z Macedonią jest meczem dla obu druzyn o wszystko, bo wygrana pozwoli zachować jakieś szanse na wyjście z grupy. Jeśli chodzi o Rumunię to grają ze Szwedkami - druzyną, której postawa jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ wygrały 2 mecze ale wydaje się, że polegną z Rumunią. Ja zagram ten mecz w rozpisie a kurs jest super zachęcający( prof 2,7). Co do innych meczy to kurs na Węgry w meczu z Hiszpanią powinien wejść. Holandia musi wygrać by cos jeszcze zdziałać w mistrzostwach a patrząc po wyniku z Francją tak musi być. I mecz kandydatek do złota Danii i Francji niewidze faworyta tej rywalizacji i daltego typuję X. Jeśli chodzi o mecz Jugolek z Koreankami to raczej może być 2 choć w przypadku tych drużyn tez może być X. Moje rozumowanie wynkia z faktu, że Jugo grała dotej pory z Grenlandią i Japonią czyli najsłabszymi w grupie. Ten mecz będzie dopiero sprawdzianem ich formy. Dla lepszego obrazu zestawienie typów :

Holandia - Chiny TYP 1.
Ukraina - Macedonia TYP 1. nie gram w realu
Dania - Francja TYP X.
Angola - Kongo TYP 1.
Rumunia - Szwecja TYP 1X.
Węgry - Hiszpania TYP 1.
Austria - Japonia TYP 1.
Jugosławia - Korea TYP X2.
Brazylia - Urugwaj TYP 1.
Norwegia - Tunezja TYP 1.
Włochy - Słowenia TYP 1. nie gram w realu

Powodzenia wszystkim grającym.
Pawka z Kielc.


Do góry
#165250 - 06/12/2001 19:45 Re: Handball Bundesliga
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Witam Pawka , problem był związany z długim adresem www. Jeśli chcemy podać adres strony to najlepiej zrobić to używając przycisku URL. Wtedy najpierw wpisujemy adres www (może być bardzo długi) a potem nazwę jaką chcemy dać artykułowi czy stronie. W ten sposób nie ma problemów.

Pozdrawiam!

Conrad

Do góry
#165251 - 07/12/2001 03:57 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


Mario twoje typy z 04.12. są strasznie mizerne.Z początku myślałem że to typy Pawki i puściłem te mecze. Niestety moje niedopatrzenie kosztowało mnie bardzo dużo.

Do góry
#165252 - 07/12/2001 04:29 Re: Handball Bundesliga
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Lipnik ale nigdzie tam nie pisało ze to typy Pawki.A tak w ogóle zagrałes to i to jest tylko i wyłącznie twój problem nie masz racji czepiajac sie Mario nawet jesli czegos nie trafi.Bynajmniej cos robi.

Do góry
#165253 - 07/12/2001 05:13 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
oj,pawka,cos ci nie idzie to typowanie kobiecych mistrzostw swiata
podam tabele w grupach PO 3 MECZACH:

PKT. BRAMKI
A
1.DANIA 6 +22
2.FRANCJA 4 +14
3.CHINY 4 - 8
4.UKRAINA 2 - 3
5.HOLANDIA 1 - 2
6.MACEDONIA 1 -23

B
1.WEGRY 6 +25
2.SZWECJA 6 +15
3.ANGOLA 4 +14
4.HISZPANIA 2 - 3
5.RUMUNIA 0 - 9
6.KONGO 0 -42

C
1.JUGOSLAWIA 6 +47
2.ROSJA 6 +31
3.AUSTRIA 4 + 3
4.KOREA 2 + 5
5.JAPONIA 0 -33
6.GRENLANDIA 0 -53

D
1.NORWEGIA 6 +62
2.SLOWENIA 6 +23
3.WLOCHY 4 + 2
4.BRAZYLIA 2 -23
5.TUNEZJA 0 -20
6.URUGWAJ 0 -46

KURSY NA FAWORYTOW NIE WARTE ZAINTERESOWANIA,
MAM CIEKAWY TYP NA MECZ AUSTRIA-JUGOSLAWIA 2

POPRZEDNIE MECZE NICZEGO NIE MOWIA,JUGOLKI NIE PRZEGRALY MECZU BO NIE GRALY JESZCZE Z ROSJANKAMI,W PRZECIWIENSTWIE DO AUSTRIACZEK,KTORE ULEGLY ROSJI 20-27.
W DWU POZOSTALYCH MECZACH OBIE DRUZYNY GRALY Z JAPONIA I KOREA ,I WYNIKI TROSZKE WYZSZE MIALY JUGOSLOWIANKI,A WIEC CIEKAWY MECZ.

PO MECZU BEDE WIEDZIAL WIECEJ

Do góry
#165254 - 07/12/2001 06:03 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Lipnik mizerne ?

A kto Ci kaze puszczac te wszystkie mecze? ... ja zagralem tylko jeden i wszedl

Nie mozesz sugerowac sie wszystkim co ktos napisze musisz tez troszke pomoc sprawie i dodac cos od siebie lub wybrac najciekawsze spotkanie...Czy jak Kowalski napisze ze to jest pewniak to to grasz ?

Do góry
#165255 - 07/12/2001 16:38 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Smoqu widzisz bo panie są nie przewidywalne jak stwierdziłem we wcześniejszym poście. A problem tkwi jak się wydaje w grze i koncentracji bo jak narazie wyniki do przerwy i końcowe to taka rozbieżność że hej. Ale mam nadzieję że będzie lepiej i w tym nastroju czekam na kolejne mecze .
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165256 - 07/12/2001 16:40 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Dzięki Conrad za wyjaśnienia. Serdeczne dzięki.

Do góry
#165257 - 08/12/2001 03:32 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


Przeprasm Mario wcale nie miałem zamiaru cię obraźić. Wiadomo nikt nie kazał mi tego grać. A nie obstawiam handbalu bo się po prostu na tym nie znam, korzystam tylko z typów Pawki. Jeśli kogoś uraziłem jeszcze raz przepraszam,

Do góry
#165258 - 08/12/2001 04:01 Re: Handball Bundesliga
Mario Offline
addict

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 486
Skąd: Kraków
Lipnik ja sie nie zloszcze

Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedziesz uwazniej dobieral typy czy to beda moje czy Pawki.Nie ma na tym forum osoby ktora by nie robila bledow.

Jesli chodzi o pilke reczna to nie jestem od niej expertem , ale znalazlem informacje i chcialem je dla wszystkich podac, te informacje byly od Niemca ktory interesuje sie tym sportem. Zobacz jak wytypowalem poprzednio na cala kolejke jeden blad...

Pawka czy Ty bys typowal wszystko odwrotnie ?

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze to forum bedzie sluzylo do pomocy a nie do wytykania bledow.

Do góry
#165259 - 08/12/2001 19:42 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
pawka,robisz dobra robote,malo sie ludzi udziela,a panie trzeba wyczuc,chyba czuje sie winny tego kursu na jugolki w profie 1.5
za szybko sie udzielilem,ale dla kontrastu postawilem tez dla sprawdzenia na austriaczki
Jezyk dla bukow

Do góry
#165260 - 11/12/2001 16:30 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
Wracając do WM kobiet:
pary 1/8 mistrzostw grane 11.12.2001

Austria-Słowenia 02 lub 10 ???
Dania-Angola 1
Brazylia-Jugosławia 2
Rosja-Włochy 1
Szwecja-Holandia 1
Norwegia-Korea 1
Chiny-Węgry 2
Hiszpania-Francja 2

Do góry
#165261 - 13/12/2001 17:43 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
dzisiaj jest 13.
moje typy na MŚ kobiet

Francja-Norwegia
grają dwie utytuowane drużyny,Francja 2 na MŚ 1999,6 na olimpiadzie,Norwegia 1 na MŚ 1999,3 na olimpiadzie.Francuzki miały już na tych mistrzostwach wpadkę z Danią,i chyba postawię na skandynawię,czyli 2

Rosja-Węgry
Węgierki rok temu na olimpiadzie zdobyły srebny medal,na MŚ 1999 były 5,Rosjanki nic wielkiego nie zwojowały,ale w tych mistrzostwach jak na razie idą jak burza,tu można się zastanowić,ja wybieram 1,obym nie żałował.

Dania-Austria
Dania to mistrz olimpijski z 2000 roku,6 m na MŚ 1999,Austria 5 na olimpiadzie2000,3 na MŚ 1999,jakby nie patrzec to Dania prezentuje równiejszą formę w tych mistrzostwach,a Austriaczki to typowe dziewczyny walki ,dla mnie 1

Jugosławia-Szwecja
Czarne konie tych mistrzostw,szczególnie rewelacyjne Szwedki,ale te należą do silnego regionu jakim są kraje skandynawskie,mimo iż u buków lepszą drużyną są Jugolki to postawię na Szwedki 2
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Do góry
#165262 - 14/12/2001 13:11 Re: Handball Bundesliga
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Wczoraj nieźle wygrałem na piłce ręcznej w historii moja największa wygrana. Skąd bierzecie informacje o drużynach. Czy są jakieś strony?

Do góry
#165263 - 16/12/2001 21:13 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


siema chlopaki zna ktos moze strone z wynikami polfinalow mistrzostw swiata pozdrawiam

Do góry
#165264 - 17/12/2001 00:21 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
patrz [...]

Francja-Węgry 31-30
Norwegia-Rosja 25-30
Austria-Szwecja 33-31
Jugoslawia-Dania 42-40 po dogrywce :rolleyes:

[ 16-12-2001: Wiadomość edytowana przez: smoq34 ]

Usunąłem linka.

Do góry
#165265 - 17/12/2001 00:23 Re: Handball Bundesliga
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
jeszcze raz adres:
[...]

Usunąłem zbyt długiego linka.

Do góry
#165266 - 17/12/2001 18:56 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
No i co smoqu narobiłeś nie mogłes przeczytac postów na trzeciej podstronie o długosci i formie odnośnika do stron www jaki podał moderator Conrad. Znowu ten suwak, żeby przeczytac post. Pros teraz Conrada o wycięcie tego odnośnika. Niemogłes gościowi napisać wyniki tylko odrazu mu dałes odnośnik wiedząc ile kłopotów było z 3 podstroną. Weź to napraw.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165267 - 17/12/2001 19:14 Re: Handball Bundesliga
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]No i co smoqu narobiłeś nie mogłes przeczytac postów na trzeciej podstronie o długosci i formie odnośnika do stron www jaki podał moderator Conrad. Znowu ten suwak, żeby przeczytac post. Pros teraz Conrada o wycięcie tego odnośnika. Niemogłes gościowi napisać wyniki tylko odrazu mu dałes odnośnik wiedząc ile kłopotów było z 3 podstroną. Weź to napraw.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.[/qb][/QUOTE]

a edycja postu i wyrzucenie tego linku nie pomoże?

Do góry
#165268 - 18/12/2001 13:06 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Dziękuję Ci UQ$ za szybkie usunięcie linka to pozwoli sprawniejczytać nasze posty piszących na łamach tego tematu. Jeszcze raz dzięki UQ$, widać, że moderator czuwa.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165269 - 19/12/2001 13:43 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


Co sądzicie o meczu Nordhorn-Kiel,moim zdaniem pewna 2.

Do góry
#165270 - 29/01/2002 22:09 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Odświerzenie tematu.

Do góry
#165271 - 10/02/2002 15:27 Re: Handball Bundesliga
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
Witaj Pawka

Czy moglbys podac swoj e-mail

Pozdrawiam skorpion

Do góry
#165272 - 11/02/2002 15:44 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce

Do góry
#165273 - 06/03/2002 16:13 Re: Handball Bundesliga
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Pawka mam pytanie . Dziś w niemieckiej lidze jest mecz Lemgo-Nordhorn . Z tego co przeczytałem Lemgo zagra bez trzech zawodników : Marco Stange, Ulf Ganschow ,Achim Schurmann

Czy jest szansa na niespodziankę w tym meczu kurs na Nordhorn w STS-ie 5.1 ?

Z góry dzięki za odpowiedź

Do góry
#165274 - 06/03/2002 17:11 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Nie ma szans wg mnie bo to sa zawodnicy mało zanaczacy dla druzyny. Ale wszystko sie moze zdażyć. Więc zasiądź wygodnie w fotelu i obejżyj to spotkanie na DSF, poczatek dzis o godz. 19.15 wg telegazety DSF.
PS. Lemgo nie przegrało w lidze we własnej hali bodajze od 40 spotkań.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165275 - 07/03/2002 13:43 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Nie ma szans wg mnie bo to sa zawodnicy mało zanaczacy dla druzyny. Ale wszystko sie moze zdażyć. Więc zasiądź wygodnie w fotelu i obejżyj to spotkanie na DSF, poczatek dzis o godz. 19.15 wg telegazety DSF.
PS. Lemgo nie przegrało w lidze we własnej hali bodajze od 40 spotkań.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.[/qb][/QUOTE]A jednak sie nie znam na tej dyscyplinie Lemgo przegrało aż żal było patrzeć na ich grę. Trener Lemgo mój ziomek napewno coś musi zmienić bo jak tak dalej pójdzie to nici z mistrzostwa. A swoja droga najprawdopodobniej w przyszłym roku kupią z Kielc juniora to napewno im sie pzrzyda. Gość jest naprawdę niezły.
Pozdrawiam i przepraszam za chybiona uwagę o Lemgo.
Pawka z Kiel c.

Do góry
#165276 - 09/03/2002 00:20 Re: Handball Bundesliga
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
jest jakas strona z wynikami live???

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, rymoholik, igea23), 3369 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49