Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#165144 - 01/10/2001 14:22 Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Zapraszam wszystkich kibiców piłki ręcznej do pisania i obstawiania meczów niemieckiej męskiej bundesligi. Ponieważ Profesjonał stworzył taką możliwość trzeba to wykorzystać. Ja osobiście w weekend się nieźle obłowiłem, trzeba wykorzystać sytuację bo są dobre kursy. Wszystkich chętnych proszę o odpowiedż czy akceptują taki temat.
Piłka ręczna to moja ulubiona dyscyplina, cała rodzinka ma handballem coś wspólnego. Od 17 lat kibicuję wiernie Iskrze Kielce.
Pozdrawiam kibiców ręki w Polsce.

Do góry
Bonus: Unibet
#165145 - 01/10/2001 14:25 Re: Handball Bundesliga
vroon Offline
member

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 134
jasne ze tak, poza tym jesli naprawde dobrze znasz sie na tej dziedzinie to goraca namawiam bys dzielil sie na forum swoimi opiniami.

Do góry
#165146 - 01/10/2001 14:45 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Trudno mi się zgodzic że kursy w Profie są atrakcyjne.Ale są i to nieżle.Dla chcących zagrać handball polecam Expekt,zdecydowanie szersza oferta(ligi skandynawskie)kursy całkiem całkiem.Również Unibet, ma to w ofercie, ale w węższym zakresie.Dla grających progresją:kursy na x ok.9-10.

Do góry
#165147 - 01/10/2001 14:54 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
Pawka czekamy na twoje typy.

Może wiesz na której stronie są wyniki LIVE ręcznej?

Do góry
#165148 - 01/10/2001 14:58 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Wyniki live i inne info o nimieckiej piłce ręcznej www.dhb.de

Do góry
#165149 - 01/10/2001 15:03 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama

Do góry
#165150 - 01/10/2001 16:36 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Panowie postaram się sprostać waszym oczekiwaniom. W tym tygodniu jest puchar niemiec. Kolejka ligowa dopiero w sobotę i niedzielę. Wśród meczów hit Lemgo - Flensburg wg mnie wygrają gospodarze. A propos : forty na stronie związku dhb nie ma wyników live z ligi niemieckiej. Nie wiem jak ty je znalazłeś bo ja nie mogę. Ograniczę się do typowania ligi niemieckiej ponieważ ligi skandynawskie są mi nieznane, a poza tym nie korzystam z internetowych bukmacherów. To tyle do usłyszenia wkrótce.

Do góry
#165151 - 01/10/2001 17:47 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
No właśnie, ja też nie mogłem tego znaleźć

Do góry
#165152 - 01/10/2001 22:18 Re: Handball Bundesliga
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Trudno w poniedziałek znależć live.Nikt nie gra.

Do góry
#165153 - 06/10/2001 15:38 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Przystępuję do analizy sobotnich spotkań męskiej Bundesligi. Zrobię to w oparciu o pary z profesjonała wg kolejności u nich. Skupię sie na meczach sobotnich zaś mecze niedzielne opiszę dziś wieczorem lub jutro rano :
901 GUMMERSBACH - WILLSTATT
W tym meczu moze wszystko sie wydarzyć ponieważ grają słabeusze obecnego sezonu. Wg bukow będzie 1, ale wg mnie równie dobrze moze być 2, nie wykluczam także remisu. Jak widzicie pełna gama rozwiązań i dlatego powstrzymam sie od stawiania tego meczu. W poprzednim sezonie Gummersbach przegralo oba mecze z Willstatt w domu 26 - 27 i na wyjeździe 23 - 26 tak więc nie leży im ta drużyna i dlatego jak wspomniałem wszystko się może zdarzyć. Pamiętać trzeba przy typowaniu, że własne boisko w piłce ręcznej ma w przypadku drużyn porównywalnych bardzo duże znaczenie choć jak uczy doświadczenie nie zawsze tak musi być. TYP 1X2

902 WETZLAR - MAGDEBURG
To dziwny mecz graja drużyny które rozpoczęły sezon inaczej niz zakladano. Wetzlar jak na nich ma całkiem dobry początek sezonu a wygrana ostatnio z Eisenach to potwierdziła. Magdeburg rozpoczął kiepsko jak na mistrza przystało wygrał tylko mecze we własnej hali a na wyjazdach przegrał 2 na 2 mecze z drużynami Eisenach - słabeusz 20-19 i z kandydatem do mistrzostwa Kiel 30-28. Wetzlar natomiast przegrał 2 bramkami z Wallau na wyjeżdzie i ostatnio wygrał z Eisenach z którym Magdeburg przegrał. Ciężki mecz może być na styk. Wg mnie jednak wygra Magdeburg którego forma rośnie a poza tym zbliża się Liga Miastrzów i trzeba dobrze zacząć grać jeśli chce sie zawojować Europę. W ostatnim sezonie : Wetzlar - Magdeburg 27-25 Magdeburg - Wetzlar 27-19. TYP 2

903 BAD SCHWARTAU - TUSEM ESSEN
Grają drużyny z dwóch biegunów tabeli. Bad Schwartau z powodów finansowych i cofnięcia licencji na koniec sezonu będzie pozbawiony 4 punktów. Poza tym w środku tygodnia obiegła Niemcy wiadomość o przenosinach Schwartau do Hamburga z powodów finansowych. Władze klubu zdementowały tą wiadomość ale kto wie czy tak sie nie stanie. To zamieszanie nie wpływa dobrze na drużynę.
Przeciwnik natomiast rozpoczął znakomicie sezon poza porażką na wyjeździe z głównym kandydatem do mistrzostwa Lemgo notabene trenowanym przez kielczanina Zbigniewa Tłuczyńskiego ( przepraszam za lokalny przerywnik)27-23 same wygrane. Wg mnie wygraja goscie . Ostatni sezon : Shwartau - Essen 33-26 i Essen - Schwartau 27-23. TYP 2

905 LEMGO - FLENSBURG
Mecz na szczycie tej kolejki. Graja główni kandydaci do mistrzostwa. Nie będę się rozpisywał o poszczególnych drużynach, powiem krótko atut własnej hali przeważy. Wygrana Lemgo . Ostatni sezon : Lemgo - Flensburg 27-23 i Flensburg - Lemgo 28-21. TYP 1

906 HAMELN - SOLINGEN
Ciekawy mecz z powodu trudności finansowych Hameln, czy ten fakt wpłynie dodatnio na drużynę? Sądząc po wynikach chyba nie. Wg mnie wygra Solingen. Ciekawym niech pozostanie Fakt że w obu zespołach plaga kontuzji w Hameln wystąpi 8 graczy z pola i bramkarz a w Solingen 9. Wygrają gracze z Solingen po blamażu ostatnio u siebie. Ostatni sezon : Hameln - Solingen 27-31 i Solingen - Hameln 25-21. TYP 2

907 KIEL - GOPPINGEN
Mecz bez komentarza. Gra główny kandydat do mistrzostwa który u siebie nie przegrywa. Ostatni sezon nie grali. TYP 1.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

Do góry
#165154 - 07/10/2001 01:39 Re: Handball Bundesliga
kanion Offline
addict

Meldunek: 01/10/2001
Postów: 513
Skąd: sosnowiec/Dabrowa Gornicza
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Witam !
Przystępuję do analizy sobotnich spotkań męskiej Bundesligi. Zrobię to w oparciu o pary z profesjonała wg kolejności u nich. Skupię sie na meczach sobotnich zaś mecze niedzielne opiszę dziś wieczorem lub jutro rano :
901 GUMMERSBACH - WILLSTATT
W tym meczu moze wszystko sie wydarzyć ponieważ grają słabeusze obecnego sezonu. Wg bukow będzie 1, ale wg mnie równie dobrze moze być 2, nie wykluczam także remisu. Jak widzicie pełna gama rozwiązań i dlatego powstrzymam sie od stawiania tego meczu. W poprzednim sezonie Gummersbach przegralo oba mecze z Willstatt w domu 26 - 27 i na wyjeździe 23 - 26 tak więc nie leży im ta drużyna i dlatego jak wspomniałem wszystko się może zdarzyć. Pamiętać trzeba przy typowaniu, że własne boisko w piłce ręcznej ma w przypadku drużyn porównywalnych bardzo duże znaczenie choć jak uczy doświadczenie nie zawsze tak musi być. TYP 1X2

902 WETZLAR - MAGDEBURG
To dziwny mecz graja drużyny które rozpoczęły sezon inaczej niz zakladano. Wetzlar jak na nich ma całkiem dobry początek sezonu a wygrana ostatnio z Eisenach to potwierdziła. Magdeburg rozpoczął kiepsko jak na mistrza przystało wygrał tylko mecze we własnej hali a na wyjazdach przegrał 2 na 2 mecze z drużynami Eisenach - słabeusz 20-19 i z kandydatem do mistrzostwa Kiel 30-28. Wetzlar natomiast przegrał 2 bramkami z Wallau na wyjeżdzie i ostatnio wygrał z Eisenach z którym Magdeburg przegrał. Ciężki mecz może być na styk. Wg mnie jednak wygra Magdeburg którego forma rośnie a poza tym zbliża się Liga Miastrzów i trzeba dobrze zacząć grać jeśli chce sie zawojować Europę. W ostatnim sezonie : Wetzlar - Magdeburg 27-25 Magdeburg - Wetzlar 27-19. TYP 2

903 BAD SCHWARTAU - TUSEM ESSEN
Grają drużyny z dwóch biegunów tabeli. Bad Schwartau z powodów finansowych i cofnięcia licencji na koniec sezonu będzie pozbawiony 4 punktów. Poza tym w środku tygodnia obiegła Niemcy wiadomość o przenosinach Schwartau do Hamburga z powodów finansowych. Władze klubu zdementowały tą wiadomość ale kto wie czy tak sie nie stanie. To zamieszanie nie wpływa dobrze na drużynę.
Przeciwnik natomiast rozpoczął znakomicie sezon poza porażką na wyjeździe z głównym kandydatem do mistrzostwa Lemgo notabene trenowanym przez kielczanina Zbigniewa Tłuczyńskiego ( przepraszam za lokalny przerywnik)27-23 same wygrane. Wg mnie wygraja goscie . Ostatni sezon : Shwartau - Essen 33-26 i Essen - Schwartau 27-23. TYP 2

905 LEMGO - FLENSBURG
Mecz na szczycie tej kolejki. Graja główni kandydaci do mistrzostwa. Nie będę się rozpisywał o poszczególnych drużynach, powiem krótko atut własnej hali przeważy. Wygrana Lemgo . Ostatni sezon : Lemgo - Flensburg 27-23 i Flensburg - Lemgo 28-21. TYP 1

906 HAMELN - SOLINGEN
Ciekawy mecz z powodu trudności finansowych Hameln, czy ten fakt wpłynie dodatnio na drużynę? Sądząc po wynikach chyba nie. Wg mnie wygra Solingen. Ciekawym niech pozostanie Fakt że w obu zespołach plaga kontuzji w Hameln wystąpi 8 graczy z pola i bramkarz a w Solingen 9. Wygrają gracze z Solingen po blamażu ostatnio u siebie. Ostatni sezon : Hameln - Solingen 27-31 i Solingen - Hameln 25-21. TYP 2

907 KIEL - GOPPINGEN
Mecz bez komentarza. Gra główny kandydat do mistrzostwa który u siebie nie przegrywa. Ostatni sezon nie grali. TYP 1.

Życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

[/qb][/QUOTE]

Dzieki za typy trafijes wszystkie bezblednie , mysle za na tym nie zaprzestaniesz ?????
pozdrawiam i zapraszam na piwko jak bedziesz w Sosnowcu


Do góry
#165155 - 07/10/2001 02:30 Re: Handball Bundesliga
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
well done!!!!

Do góry
#165156 - 07/10/2001 02:39 Re: Handball Bundesliga
Deszcz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2001
Postów: 2456
Skąd: Gliwice
Pawka GRATULACJE świetnych typów
Powiedz skad czerpiesz informacje ?

Życzę dalej tak nieziemskich typów

Pozdrowko

Do góry
#165157 - 07/10/2001 03:04 Re: Handball Bundesliga
Anonymous
Unregistered


Moze by tak typy na niedziele

Do góry
#165158 - 07/10/2001 15:31 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Dziś niedziela i trzy mecze męskiej Bundesligi. Na wstępie chciałbym odpowiedzieć Deszczowi, otóż informację czerpę ze strony www.sport1.de po lewej stronie będzie link handball, po naciśnięciu wiele ci się wyjaśni, oraz lat doświadczeń i kibicowania piłce ręcznej. Dziękuję za życzenia i miłe słowa pod moim adresem za wczorajsze typy. Powiedzcie czy skorzystaliście, jeśli tak to będzie to moją największą nagrodą, że mogłem wam w czymś pomóc. Na dziś mam dla was przykrą wiadomość nie będzie typowania ponieważ wczoraj bawiłem się na weselu kolegi i nie jestem w stanie myśleć "trzeźwo". Ale wam co nieco podpowiem choć mecze dziś są naprawdę trudne do wytypowania :

904 MINDEN - WALLAU
Graja drużyny o podobnych umiejętnościach choc tabela tego nie odzwierciedla. W ostatnim sezonie Minden - Wallau 28-24 i Wallau - Minden 35-33. Wallau to młodzi gniewni. Bez typu, przepraszam ale już się chyba wytłumaczyłem.

908 SCHWERIN - EISENACH
Gospodarze potrzebują pierwszego zwycięstwa w lidze u siebie ale Eisenach to nie cieniasy (wygrana z Magdeburgiem) nie wiem jak będzie. Ostatni sezon nie grali. Bez typu powód ten sam.

909 GROSSWALLSTADT - NORDHORN
Niewiem dlaczego ale Gross gra poniżej oczekiwań w tym sezonie w zeszłym grali w pucharach europejskich. W tygodniu zmienili trenera, co to da zobaczymy, może w tym meczu? Nordhorn to drużyna swojej hali. Ostatni sezon TV Gross - Nordhorn 26-21 i Nordhorn - TV Gross 39-29. Bez typowania powód ten sam "wczorajszość".

Życzę wam wygranych i przepraszam, że nie z moich dzisiejszych typów, ponieważ ich niema, ale chyba zrozumiecie. Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#165159 - 07/10/2001 17:27 Re: Handball Bundesliga
Deszcz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2001
Postów: 2456
Skąd: Gliwice
Pawka dzieki za linka skorzystam
Niestety nie skorzystalem z ostatnich typow
Ale nastepne wykorzystam

Pozdrowko

Do góry
#165160 - 07/10/2001 21:11 Re: Handball Bundesliga
Piter Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2001
Postów: 282
Skąd: Katowice
Pawka gratulacje ze nietypowanie "na siłę".

Pozdro

Do góry
#165161 - 09/10/2001 23:36 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Zapraszam jutro do przejrzenia tematu ponieważ są trzy mecze niemieckiej bundesligi w tym jeden do obejrzenia na DSF. Jutro grają : Lemgo - Magdeburg, Nordhorn - Flensburg Handewit i Schwartau - Kiel. Typy i komentarze jutro. Do zobaczenia Pawka z Kielc.

Do góry
#165162 - 10/10/2001 14:57 Re: Handball Bundesliga
zibi Offline
member

Meldunek: 18/03/2001
Postów: 186
Skąd: Poznań
Lemgo - Magdeburg,
Jeśli Lemgo jest faworytem to tylko z racji własnej hali i kurs 1,4 za niski. Już chyba bardziej warto zaryzykować 3.3 na gości.
Nordhorn - Flensburg Handewit,
Raczej trudny mecz do typowania.
Schwartau - Kiel
90%( a może i więcej) wygrana gości.
1,3 wydaje mi bardzo korzystne.

Liczę na komantarz Pawki.

Do góry
#165163 - 10/10/2001 20:26 Re: Handball Bundesliga
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !
Widzę, że mamy nowego typowicza Zibiego. Zibi odpowiedz czy typujesz tak z przypadku czy też interesujesz się piłką ręczna zawodowo? Na dziś przygotowano nam dawkę trzech meczy niemieckiej Bundesligi w tym szlagier Lemgo - Magdeburg, który możemy obejrzec na żywo na DSF początek transmisji 20,15. Przystępuję do szczegółowej analizy :

908 NORDHORN - FLENSBURG HANDEWITT
Mecz drużyn które maja inne aspiracje. Nordhorn chce w tym sezonie zająć miejsce gwarantujące udział w uropejskich pucharach lub dobrze wypaść w Pucharze Niemiec co też da gwarancje udziału w meczach europejskich.
Flensburg natomiast to kandydat do mistrzostwa skład przemawia za nimi a poza tym wzmocnienia których dokonali. Nordhorn to drużyna swojej hali a przy tym dobrze grająca z potentatami. W tygodniu gracze Flensburga wypowiadali się, że jeśli nie wygraja tego meczu to sen o mistrzostwie pryśnie, będą zdeterminowani i żądni zwycięstwa. Flensburg dla przykładu prowadził w ostatniej kolejce z Lemgo w 40 minucie 18-13 by przegrać mecz i przez ten fakt m.in. będą się chcieli zrehabilitować kibicom za porażkę. A poza tym w drużynie Nordhorn 2 kontuzjowanych i 1 ma grypę, wszystko przemawia za Handewitt także to że jeszcze nigdy nieprzegrali w hali Nordhorn. Wg mnie wygra Flensburg lub będzie remis. W ostatnim sezonie Nordhorn - Flensburg 25-25 i Flensburg - Nordhorn 26-24. TYP X2

909 SCHWARTAU - KIEL
Grają drużyny z góry i dołu tabeli. Schwartau ma wspomniane wcześniej trudności finansowe i problemy ze sponsorami i miastem. Kiel to drużyna marząca o powrocie na mistrzowski tron po rocznej przerwie spowodowanej zwycięstwem Magdeburga. Aby ten cel osiągnąć trzeba wygrać ze Schwartau i tak się stanie, pewne 2. Kurs całkiem całkiem 1,3. W ostatnim sezonie Schwartau - Kiel 18-28 i Kiel - Schwartau 29-22. TYP 2.

910 LEMGO - MAGDEBURG
Zgodzę się z tobą Zibi, że kurs marny 1,4 w austrii dla przykładu 1,5 ale granie na 2 to szaleństwo tym bardziej, że gracze Lemgo zapowiedzieli rewanż za przegrane mistrzostwo w zeszłym sezonie i chcą ten cel osiągnąć wywierając presję na Kretzmara czołowego zawodnika Magdeburga. Telewizja dodatkowo zmobilizuje Lemgo. Magdeburg w tym sezonie na wyjeździe gra słabo, bilans 1-0-2 i tego meczu nie wygra a poza tym powtórzyć mistrzostwo jest znacznie trudniej niż je zdobyć. Poza tym Lemgo nie przegrało od 20 meczy we własnej hali. Niewiem czy wystąpi Daniel Stephan, ktory złapał jakiegoś wirusa. Jeśli nie padnie 1 to niewiem co sie w tym sporcie dzieje. W ostatnim sezonie Lemgo - Magdeburg 28-22 i Magdeburg - Lemgo 32-17. TYP 1.

Jeśli ktoś chce śledzić wyniki live z dzisiejszych meczy to niech wejdzie na stronę www.sport1.de i po lewej link handball. Po wejściu do handbal po lewej będzie bundesliga herren, po naciśnięciu pojawi się po prawej live handball ticker i tam trzeba wejść. A potem tylko śledzić wyniki.

Powodzenia i życzę wysokich wygranych Pawka z Kielc.

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, Irek, alfa, burbon, Szuman), 3382 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581948 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49