Opcje tematu
#165051 - 17/11/2001 22:24 Champions League Handball
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!

Postanowiłem założyć nowy temat oprócz Bundesligi, ponieważ dziś zauważyłem, że profesjonał ma to w ofercie. Jestem tym mile zaskoczony. Pozwolę sobie pisać w tym temacie, jeśli na to pozwolicie panowie.

Do usłyszenia wkrótce tzn jutro.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
PS typy na bundes wieczorem lub jutro z rana.

Do góry
Bonus: Unibet
#165052 - 18/11/2001 15:19 Re: Champions League Handball
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Czołem!
Na niedzielę 18 mamy jedno spotkanie w Lidze Mistrzów. Zagrają drużyny z Francji i Węgier. Jeśli chodzi o te rozgrywki Węgrzy mogą się poszczycić większymi osiagnięciami niż Francuzi choć ci drudzy sa mistrzami świata. Ale najlepsi ich zawodnicy graja w Hiszpanii i Niemczech i dlatego druzyny klubowe nie mogą walczyć o najwieksze laury. W zeszłym roku w Lidze Mistrzów walczyło gdańskie Wybrzeże, które potykało sie między innymi z druzynami z Węgier i Francji. Tylko, że były to inne drużyny mianowicie Montpelier i Dunafer w tym roku zdetronizowane przez Chambery i Fotex Veszprem. Jak wiecie chluby nam tam nie przyniosło przegrywając bodajże wszystkie spotkania. Ale teraz pora na opis pary.
891 FOTEX VESZPREM - CHAMBERY
W pierwszej kolejce Fotex wygrał na wyjeździe z macedońską druzyną 27-24 a Chambery zremisowało z Magdeburgiem po 26. W obydwu przypadkach wspomniane drużyny są liderami w swoich ligach narodowych choć Foteź na 11 kolejek nie przegrał ani zremisował odnosząc 11 zwycięstw. Natomiast Chambery na 10 kolejek 8 zw ,1 remis i 1 porażka. Ponieważ nie można wnioskować po remisie Chambery z Magdeburgiem o sile faktycznej tego zespołu wiedząc że Magdeburg w Bundeslidze przegrywa prawie wszystko na wyjeździe dlatego obstawiam za Węgrami i ich halą jako handicapem za wygraną Madziarów. Maja oni w przeciwieństwie do Chambery dużo większe doświadczenie w Lidze Mistrzów grając tam juz bodajże od 2 sezonów z przerwą na Dunaffer. A wiem jakie duże znaczenie ma ogranie w europejskich pucharach mając za przykład moją Iskrę, która podobnie jak francuski debiutant musiała zapłacic frycowe. Po zestawieniu argumentów sądzę, że wygra Fotex.
TYP 1.

Pozdrawiam i życze sukcesów
Pawka z Kielc.

Do góry
#165053 - 24/11/2001 14:50 Re: Champions League Handball
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!
Przepraszam chłopaki ale nie mam czasu na pisanie
komentarzy ponieważ muszę narazie zająć sie czymś innym. Podam tylko swoje typy.

981 LOVCEN CETYNJE - SAN ANTONIO
TYP 1.

982 SPORTING LISBONA - KOLDING
TYP 2. portugalczycy to debiutanci a duńczycy zremisowali ostatnio z San Antonio.

984 HAPOEL RISION LE ZION - REDSBERGSILDS
TYP 2. W zeszłym sezonie nie grał klub izraelski odpadając w eliminacjach. a wtym słabizna.

985 PIVOWARNA LASKO - ACADEMIA LEON
TYP 1. Dla mnie faworyt tego meczu i graja u siebie. Iskra z nimi grała i wiem jak silna jest ta drużyna.

To tyle reszta jutro.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.


Do góry
#165054 - 01/12/2001 15:00 Re: Champions League Handball
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Cześć i czołem!

Na dziś mamy 5 meczy Ligi Mistrzów. I przyznać należy, że są interesujące. To już 4 kolejka i pora zacząć wygrywać jeśli chce się zaistnieć w dalszej fazie rozgrywek. Dotyczy to szczególnie kilku klubów o uznanych markach, które do tej pory graly przeciętnie. Znowu moja analiza będzie zawierała najważniejsze aspekty. Ale za tydzień postaram sie o dużo więcej.

981 SPORTING LISBONA - LOVCEN CETINJE
Jeśli Jugole chcą awansować do ćwierćfinału to muszą ten mecz bezwzględnie wygrać. Zaskakująca jest słaba postawa Lovcenu w tym sezonie bo w zeszłym wygrali grupę i mieli bilans 4-1-1 a tu tak słabo. Ale trzeba sie obudzić ! I tak też typuję. TYP 2.

983 RISHON LE ZION - SANDEFJORD
Podobnie jak Jugole aby awansować do ćwierćfinału Norwegowie muszą ten mecz wygrać. A izraelczycy są słabi. TYP 2.

984 REDBERGSILDS - JUMBO
Chorwaci wygrali wszystkie mecze do tej pory i niewiem czy ze Szwedami zagrają z podobną determinacją jak do tej pory. Dlatego ten mecz odpuszczam. TYP 1X2.

985 BANIK KARVINA - LASKO
Ten mecz dla mnie wydaje się pewny. Czesi to wygrają bo Słoweńcy nienawidzą Hiszpanów, ponieważ zawsze przegrywają z nimi w ćwierćfinale i dlatego podłożą się Czechom by móc przynajmniej jedną drużynę z Hiszpanii wyeliminować. Ta przegrana nic im nie zburzy bo i tak awansują. TYP 1.

988 SKOPJE - MAGDEBURG
Niemcy to muszą wygrać bez dwóch zdań bo mpgą obudzić się z ręką w nocniku. TYP 2.

Reszta meczy jutro i typy też jutro.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Pawka z Kielc.

Do góry
#165055 - 22/12/2001 06:49 Re: Champions League Handball
Fachowiec Offline
member

Meldunek: 20/12/2001
Postów: 103
Skąd: Bydgoszcz
Brawo Pawka.. jestesmy z Toba

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, Akhu, VVega, igea23, alfa, Sony, latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea], 11kera11), 3466 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581789 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49