Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#161149 - 15/09/2004 19:33 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
DARCIO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 4161
Skąd: OJ DALEKO
[QUOTE]Oryginalnie wysłał oli:
[qb]Czechy-Slovenia typ:2 1.30

jakies uwagi co do tego spotkania [/qb][/QUOTE]Jest uwaga. Słowenia z naszymi wygrała na krawędzi a Czesi u siebie bardzo mocni i wygrali przekonywująco z naszymi. Bedą mieli jeszcze mecz w zapasie z czechami u siebie więc ten wyjazdowy mogą se darować. Zobaczymy jak będzie ale dla mnie no bet. Raczej czesi.

Do góry
Bonus: Unibet
#161150 - 15/09/2004 19:57 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
[QUOTE]Oryginalnie wysłał brokstar:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Wegry - Ukraina co do tego meczu mam obawy i sadze ze wtym meczu bedzie jakis zwal ,dlaczego? dltego ze jest to za mocno pewne i popularne wsrod grajacych, a pewnosc gubi ludzi

Co do profa ktory podbil kurs z 1,46 na 1,50 to jest bardziej na postrach(zagrywka) jezeli oni by cos wiedzieli to by mocniej podniesli ,juz nie takie byly na postrach kursy i wiekszosc w chodzilo

Po zatym B&W ma 1,30 na wegrow a bylo 1,40 wiec sami widzimy ze jest to gra zestrony profa ,pozatym tu napewno bardzo niemiecy klienci zbili kurs ktorzy sie interesuja basketem i ogladali wnikliwie mecze swojej reprezentacji.

Co do tego meczu mam takie przeczucie zeby No bet grac, bo moze byc jakis zwal na 2
pozdro

P.S niechce nikogo wyprowadzic wpole ,bo sam nawet wczoraj czytalem temat LM i chcialem dac na Inter ale jeden post mnie wyprowadzil z pewnosci- a potem po co ja tam zagladalem

<small>[ 15-09-2004, 11:43: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]</small>[/qb][/QUOTE]To jest tylko sport i wszystko możliwe, ale możliwość wpadki Węgrów bo ludzie to grają mocno naciągane. Dlaczego Niemvcy nie przegrali na Ukrainie(bardzo duże pieniądze u ludzi znających się na koszykówce na to poszły) kolejny mecz Portugalia - Łotwa czy Polska - Słowenia. Jeżeli Węgrzy by chcieli wałować w momencie gdy ich basket odbija się od dna, świadczyłoby to o ich głupocie. Wczoraj np. była wpadka Izraela po 1.1 z Portugalią, ale każdy kto się orientuje w baskecie wie, że Portugalia gra w tym turnieju(bo tak to trzeba nazwać) bardzo solidnie.

pozdrawiam brokstar iwo: [/qb][/QUOTE]Co do tych pierwszych meczy w eliminacjach np:Ukr- niem i inne to bukmacherzy sami popelnili bledy za ktore mocno zaplacili i nie tylko a mecz lotwy czy sloweni tyczy sie mniej wiecej tego samego ,pozatym popatrz na to ze to byly pierwsze mecze(1 i 2k) i patrz na to ze to sa druzyny(niemcy,Lotwa,Slowenia) ktore cos moga znaczyc w Mistrzostwach europy a takie Wegry nic na tych mistrzostwach nie odegraja i tak samo moga oni sami myslec jak i buki , a jak sam piszesz to tylko sport , a piniadze sa piniedzmi i swoje robia ,wiec dla innych to dobry kawalek chleba ,wiec kto wie czy tutaj nawet wieksze piniadze nie pujda albo juz poszly i kupic mozna kazdego(sa rozne uklady nie wiadomo to juz oddzis),pozatym latwiej kupic mniej znaczacego niz owiele silniejszego(choc i takich kupuja,ktorzy pozoruja walke)
To co jedyne napisales i ma znaczenie ze ich koszykowka odbija sie oddna ale jak mocno...to sie okaze ,tak poprostu mojim zdaniem ten typ jest zabardzo oczywisty i "podminowany"
No chyba ze tak jak piszesz liczy sie honor i awans(pokazanie sie w koncu...ale pewnosci nigdzie niema)
Pozatym niechodzi mi juz o jakis przekret finasowy , choc kto wie czy dzisiaj jak na opak wegrzy beda bez radni.
pozdro

Do góry
#161151 - 15/09/2004 20:15 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
MARTINES 16 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 306
Skąd: KRAKOW
SEBKOS I WSZYSCY MAM PYTANIE: ORIENTUJESZ SIE MOZE GDZIE MOZNA SLEDZIC MECZE ELIMINACJI ME NA ZYWO?? LINKI I JAKIES STRONY MILE WIDZIANE
POZDRO

Do góry
#161152 - 15/09/2004 20:24 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał MARTINES 16:
[qb]SEBKOS I WSZYSCY MAM PYTANIE: ORIENTUJESZ SIE MOZE GDZIE MOZNA SLEDZIC MECZE ELIMINACJI ME NA ZYWO?? LINKI I JAKIES STRONY MILE WIDZIANE
POZDRO[/qb][/QUOTE]niestety linkow nie ma i raczej sobie nie posledzisz. Jedynie na czacie betingadvice od czasu do czasu ktos poda wynikiem

Do góry
#161153 - 15/09/2004 20:37 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
MARTINES 16 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 306
Skąd: KRAKOW
[QUOTE]Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał MARTINES 16:
[qb]SEBKOS I WSZYSCY MAM PYTANIE: ORIENTUJESZ SIE MOZE GDZIE MOZNA SLEDZIC MECZE ELIMINACJI ME NA ZYWO?? LINKI I JAKIES STRONY MILE WIDZIANE
POZDRO[/qb][/QUOTE]niestety linkow nie ma i raczej sobie nie posledzisz. Jedynie na czacie betingadvice od czasu do czasu ktos poda wynikiem[/qb][/QUOTE]ZNALAZLEM COS NA TBWSPORT.COM ALE TO NIE JEST CHYBA DO KONCA LIVE

Do góry
#161154 - 15/09/2004 20:49 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
marcys Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 1044
Skąd: Lodz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał MARTINES 16:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał MARTINES 16:
[qb]SEBKOS I WSZYSCY MAM PYTANIE: ORIENTUJESZ SIE MOZE GDZIE MOZNA SLEDZIC MECZE ELIMINACJI ME NA ZYWO?? LINKI I JAKIES STRONY MILE WIDZIANE
POZDRO[/qb][/QUOTE]niestety linkow nie ma i raczej sobie nie posledzisz. Jedynie na czacie betingadvice od czasu do czasu ktos poda wynikiem[/qb][/QUOTE]ZNALAZLEM COS NA TBWSPORT.COM ALE TO NIE JEST CHYBA DO KONCA LIVE [/qb]
[/QUOTE]ale innego nie ma

Do góry
#161155 - 15/09/2004 21:06 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
arturo Offline
enthusiast

Meldunek: 18/12/2001
Postów: 389
Skąd: Ząbki
Expekt uraczył nas dzisiaj także kursami na koszykówkę - są one żałosne na faworytów ale zastanawiam się czy nie ruszyć tych z handi. Ciekawy handi jest chyba na czechów +7 i zastanawia mnie handi na naszych orłów, poprawka kanarków +19,5 można też ruszyć typ na ukrainę +8,5 - zwycięstwo węgrów jest bardzo popularne - może jakiś remisik i dopiero potem wygrana. Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu
pozdrawiam arturo

Do góry
#161156 - 16/09/2004 22:53 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
panowie fachowcy b&w cos wczesnie wystawil kursy na panow na sobote i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to mecz polski z czechami gdzie na nasze orly jest kurs 2,15. czy nie za duzo? wiem ze nasi nic nie graja, ale ci czesi to chyba nie sa az tacy zawodowcy by po takim kursie przeciwko nim nie skorzystac. czekam na opinie. jak dla mnie to troche przesadzili z tym kursem na naszych. pozdrawiam

Do góry
#161157 - 17/09/2004 00:03 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
nie ma odpowiedzi wiec sam cos pokombinuje. polacy jak wszyscy wiedza maja na koncie trzy porazki i zero szans na awans. czesi po wygraniu w pierwszej kolejce meczu z polakami poniesli pozniej dwie porazki. we francji przegrali wyzej niz nasi zawodnicy. juz przed meczami wiadomo bylo, ze francja i slowenia to zdecydowani faworyci. polska z czechami mialy walczyc o trzecie miejsce. w obecnej sytuacji po tak wysokiej porazce w Nymburku odrobienie strat wydaje sie nierealne. ale zwyciestwo jak najbardziej. sklad calkiem nowy przed eliminajami ma za soba juz trzy mecze, co prawda w "nie najlepszym" wykonaniu ale na pewno rozumieja sie juz lepiej niz przed pierwszym meczem. zaczal grac dylewicz ktory wzial na siebie ciezar gry. osobiscie caly czas licz ze elliott zacznie grac, a nasi exportowi zapomna ze przed nimi liga i skupia sie na reprezenacji. to nie jest zwykly mecz. co prawda spadek do tak zwanej II ligii "jeszcze" nam nie grozi, ale jesli sie nie myle to polacy dawno nie zakonczyli elimacji bez zadnego zwyciestwa. teraz albo nigdy, gdyz francja to druzyna ciagle lepsza od czechow a w meczu ze slowencami trudno bedzie uniknac blamazu. aby to zwyciestwo stalo sie faktem, nawet organizatorzy poszli na reke i obnizyli ceny biletow na ten mecz. normalnie nie gram na polakow ale po tym kursie chyba warto.

co na to inni ??

Do góry
#161158 - 17/09/2004 00:26 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Kangooroo Offline
newbie

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 29
Skąd: Racibórz
Polska - Czechy
Kurs dość dobry. Może Polacy obudzą się w końcu i zagrają trochę lepiej - szczególnie na rozegraniu. Eliot potrafi przecież grać dobrze czego jeszcze na tym turnieju nie pokazał(choć ostatnio podobno miał jakieś zatrucie pokarmowe). Mamy w miarę silny skład ale młody i mało doświadczony (jak im pójdzie, mogą Czechów rozjechać, jak nie mogą powtórzyć mecz z Nymburku - w co raczej nie wierzę).
Po za tym Polacy "lubią" takie mecze o honor wiedzą że nie awansują, ale raczej nie odpuszczą i będą walczyć jeszcze bardziej.
Ja przynajmniej w to wierzę.
Nie wiem czy postawię - przeciwko naszym nie stawiam, a jak stawiam na naszych to rzadko wygrywają.

pozdro
Kangooroo

Do góry
#161159 - 17/09/2004 03:18 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Skończyły sie mecze w pucharze UEFA - wracamy do basketu.

Polska - Czechy

Ja nie gram meczów o nic.
Jakbym był zmuszony to stawiać,to niestety dawałbym na Czechów,ale to jest mecz li tylko o nic nikomu nie dające 3 miejsce,nawet nie(3 mają Czesi),to mecz ,jak powiedzieliście "o honor".
Przykre,ale honor to dla naszych koszykarzy słowo bardzo egzotyczne,obco brzmiące i za trudne do przyswojenia.
Reasumując - NO BET.

Na sobote wstepnie proponuje w meczach meżczyzn zagrac na Portugalię i Wegry.
To jedyne mecze o prawdziwą stawke.

Nie mam ochoty stawiać na Chorwatów,bo oni mecz z Ruskimi gotowi odpuścić.
Predzej Słoweńcy powinni ograc Francuzów,ale system kwalifikacji nie wymusza ogryzania parkietu

Portugalia - Bułgaria 1 (1,65)
Belgia - Wegry 2 (1,30)
ako=2,15

Pewnie sie bedziecie śmiać,ale rozmyślam jeszcze nad zagraniem za 3/10-4/10 normal stake na ....Ukraińców po kursie 9,00 dla zasady (bo takie kursy trzeba choćby rozważyć) i dla adrenaliny.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161160 - 17/09/2004 04:37 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Gorex Offline
journeyman

Meldunek: 13/05/2004
Postów: 83
Skąd: Kraków
Co prawda nie udzielałem sie w ostatniej kolejce eliminacji ale bardzo uważnbie śledziłem typy i wypowiedzi wszystkich kolegów z Parkietu Skorzystałem także bardzo finansowo chodziaż pierwsza kwarta meczu Bośni i Hercegowiny sprawiła iż planowałem telefonować już po Pogotowie ratunkowe!!! no ale koniec dobry!
Po udanym początku tygodnia z piłką czas powrócić do basketu !!!!

Na początku kilka zdań na temat meczu Polska-Czechy kurs w betandwin 2.15 na nasze orły Uważam iż ten mecz bedzie diametralnie inny od meczu w Czechach Bedzie to spotkanie bardzo wyrównane i zdecyduje niewielka liczba punktów To jedyny mecz jaki Polacy mogą wygrać w tych eliminacjach będac przed własną publicznościa będą walczyć aby pokazać że są coś warci Kluczem to zwycięstwa biało-czerwonych bedzie poprawienie gry obronnej i dobra dyspozycja Elliota.Wierze że tak sie stanie i Polska odniesie zwyciestwo nad Czechami

Do góry
#161161 - 17/09/2004 12:07 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Przepraszam za spóźnienie, ale to przez emocje zwiazane z dokopaniem bukom w kopaną
Oto zestaw par 4 kolejki - 18.09.2004
Grupa A:
Rosja - Chorwacja
Grupa B:
Izrael - Łotwa
Portugalia - Bułgaria
Grupa C:
Belgia - Węgry
Niemcy - Ukraina
Grupa D:
Polska - Czechy
Francja - Słowenia
Grupa E:
Turcja - Bośnia i Hercegowina
Holandia - Estonia

PS. Jestem za za graniem na nasze orły Ileż można mieć pecha i przegywać w końcówkach
A tak na powaznie to sądze ze damy radę u siebie bo i tak Czesi nie wejdą a przecież trzeba morale podnieść i suma sumarum w tych składach to nie jestesmy gorsi od Czechów na pewno - kurs w okolicach 2 z pocałowaniem ręki brać!!

Do góry
#161162 - 17/09/2004 16:27 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
The Boss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2001
Postów: 47389
Skąd: tychy
Polsko-CR 1.53

Do góry
#161163 - 17/09/2004 17:41 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
ServiS Offline
journeyman

Meldunek: 12/04/2004
Postów: 68
Skąd: stolica...disco polo(Białystok...
#Rosja-Chorwacja 1 - myśle że Rosjanie powinni się zrewanżować, choć z odrobieniem małych punktów będzie już ciężko. Dlaczego Rosja? Bo grają u siebie, Bo myślę że Chorwaci nie będą mieli tak jak w pierwszym meczyku z Rosją 72% skuteczności za 2 i bo w ekipie Rosji zagra już Kirilenko a już sama jego obecność wymusza zmianę stylu gry Chorwatów, daje drużynie kilka zbiórek, bloków i zwieksza możliwości gry w ataku
#Belgia- Węgry 2 - rożnica klas jest wielka i jeśli nie zdaży się nic nieoczekiwanego to Węgrzy poradzą. Wygrywając właściwie zapewniają sobie 2 miejsce w grupie

Do góry
#161164 - 17/09/2004 18:05 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Polacy @2.15 w betandwin to swietna okazja, w w tej chwili spadlo juz do 1.8 ale i tak mysle ze wciaz warto zagrac na naszych

Dlaczego?

Reprezentacja Polski, sklecona na prędce przez Kowalczyka, grała całkiem nieźle w sparingach. Zespół jest młody, z wieloma nieporozumieniami w składzie , ale trener ostrowian robi co może by ich poukładać

Nasz team w Czechach, po słabym początku, ale no w miare rownej grze w pierwszej polowie, w drugiej nie mial juz nic do powiedzenia i zostal rozgromiony przez czeskie gwiazdy europejskiej koszykówki Kolejne mecze to teoretyczne nawiazanie walki ze Słowenia i dobre 10 minut meczu z Francja
Mało?
Tak, bardzo mało

Ale Czesi są nie lepsi. Po porażce ze Słowenia, praktycznie pewne juz jest ze to Francja i Słowenia wyjdą z grupy, dlatego ten mecz jest, tak jak to ktos wczesniej nazwal - o pietruche

O pietruche, ale nie dla polskich zawodnikow i Kowalczyka

Kilka argumentow za gospodarzami
- gramy u siebie
- nasi są żądni rewanżu, to nie domysły tylko fakty, jak rozmawiałem z Witka to ten zdecydowanie podkreślał, że nie widza innej opcji niz wygrana, bo jesli nie teraz to kiedy? Są naprawde wkurzeni i wyjda z zamiarem rozniesienia Czechow w drobny mak
- Kowalczyk jest zdenerwowany, bo ledwo objął kadre i juz ma sie zegnac? Mysle ze trzeba mu dać troche czasu, wygrana na pewno troszke by poprawila jego sytuacje
- Czeski basket to naprawdę żenada, ja nie wiem jak oni bez Bartona sobie w ogóle radzą Naprawdę jesteśmy lepsi od naszych południowych sąsiadów! A to że sie nie udalo w 1. meczu... to nie bede tlumaczyl bo sie nie da wstyd, ale zapomnijmy moze o tym...
- to 'ostatnia szansa' dla kilku zawodnikow i szansa zmazania choc części plamy

I tu upatruje szansy naszych zawodnikow, w sumie to nawet ciezko nazwac szansa, bo ja nie mam watpliwosci ze sobie poradzimy

8/10 Polska @1.8 b&w

Do góry
#161165 - 17/09/2004 19:26 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Kangooroo Offline
newbie

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 29
Skąd: Racibórz
Belgia - Węgry 2
Belgia należy do słabszych drużyn w Europie, a Węgrom wystarczy jedno zwycięstwo i awans już prwie w kieszeni:D - grają z najsłabszą drużyną w grupie i myślę żę takiej okazji nie przepuszczą.

Holandia - Estonia 2
Holandia podobnie jak Belgia do najlepszych sie nie zalicza, a Estonia jeszcze ma jakieś szanse na awans - pod warunkiem że wygra z Holandią i odrobi te kilka punktów w Bośni, według mnie Estonia jest moim zdaniem lepszą drużyną i myślę, że jeszcze nie odpuścili walki o awans
U siebie Estończycy wygrali minimalnie teraz może być podobnie.
kurs 2.01 (prof) warto się skusić
ciekaw jestem waszych opini

Niemcy - Ukraina 1
Niemcy by musieli chyba ten mecz "olać" żeby przegrać(to jest tylko moje zdanie na temat tego spotkania, każdy stawia jak woli:D) kurs jednak mizerny i ja nie stawiam

Najciekawsza jest grupa B tam każdy ma szansę na awans:
Izrael - Łotwa 2
Izrael nie prezentuje teraz zbyt wysokiej formy - porażki jeszcze niedawno z Polską, później przegrana wysoka na wyjeździe z Łotwą i ostatnio po dogrywce z Portugalią, a zwycięstwo zdecydowanie przybliża Łotyszy do awansu

pozdro
Kangooroo

Do góry
#161166 - 17/09/2004 19:36 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ServiS:
[qb]#Rosja-Chorwacja 1 - myśle że Rosjanie powinni się zrewanżować, choć z odrobieniem małych punktów będzie już ciężko. Dlaczego Rosja? Bo grają u siebie, Bo myślę że Chorwaci nie będą mieli tak jak w pierwszym meczyku z Rosją 72% skuteczności za 2 i bo w ekipie Rosji zagra już Kirilenko a już sama jego obecność wymusza zmianę stylu gry Chorwatów, daje drużynie kilka zbiórek, bloków i zwieksza możliwości gry w ataku
#Belgia- Węgry 2 - rożnica klas jest wielka i jeśli nie zdaży się nic nieoczekiwanego to Węgrzy poradzą. Wygrywając właściwie zapewniają sobie 2 miejsce w grupie[/qb][/QUOTE]Z braku czasu na razie podpisuję się pod tym obiema ręcami
Dodatkowo polecam Francózów i Portugalię - pozdro

Do góry
#161167 - 18/09/2004 03:26 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
2.0 na Polske w Expekt mysle ze to okazja bo kurs sporo zawyzony wzgledem naziemnych

Do góry
#161168 - 18/09/2004 14:59 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
grzesiaczekd Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/05/2002
Postów: 3679
Skąd: Bielsko-Biała
ja jednak zgodze sie z kursami wystawionymi przez buki netowe, Polacy tak zle grają jak nigdy i dzisiejszy mecz pewnie bedzie na styku i w koncówce nasi go oczywiście przepierniczą, kurs w profie 2.42, wezme z ciezkim sercem, taka jest bukmacherka,

P.S dają ten mecz na trójce??

Do góry
Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sony, Ojro, Sensei, pacyfista, igea23, ElNinho[mmdea], alfa, rymoholik, Zaixi, DePito, 11kera11, VVega), 3896 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582161 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25