Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#161089 - 10/09/2004 01:50 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
No i BAW wypuścił kurs na mecz Niemcy - Węgry
1,08 - 5,40
PArodia to chce niech bierze bo ja nie jestem chętny

pozdrawiam brokstar iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#161090 - 10/09/2004 02:08 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał brokstar:
[qb]No i BAW wypuścił kurs na mecz Niemcy - Węgry
1,08 - 5,40
PArodia to chce niech bierze bo ja nie jestem chętny

pozdrawiam brokstar iwo: [/qb][/QUOTE]Brokstar,oni to maja od południa.
Stąd w moim poście taki "walor" sie znalazł.
BTW profesjonalny buk mógłby dać nawet 1,01,ale uruchomiłby opcje z handicapem.
Za duzo wygraliśmy w środę i wdrożono środki odwetowe przeciw nam

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161091 - 10/09/2004 12:09 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Pozwolę sobie z analizą i typami poczakać aż buki kursy wystawią - choć już ją mam przygotowana. Jedno jest pewne - takiego żniwa jak w środę nie będzie o choćby dlatego że jest gorszy układ par i kursy będa marne - pozdrawiam
PS. Jestem pewien że łatwiej będzie ich załatwić na kobitach tym razem

Do góry
#161092 - 10/09/2004 14:16 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
No to Sebkos zarzucaj analizami bo czeski protoplasta profka wystawil nabidki
Bezposredni link tak jak juz wczesniej mowilismy kursy na samców słabe
Bezpośredni link : http://www.fortuna-sazky.cz/nab/nabindex.html

W tym wypadku chyba będę zmuszony pograć przeciw naszym a zawsze w takich momentach czuje się jak ......

pozdrawiam borkstar iwo:

Do góry
#161093 - 10/09/2004 14:47 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Ostatni męski akcent z mojej strony

Portugalia - Łotwa

Wiadomym jest że w tej grupie o awans tak naprawdę walczą Izraelczycy i Łotysze i to pomiędzy nimi powinna się rozstrzygnąć kwestia pierwszej lokaty. Łotysze po zdemolowaniu głównego przeciwnika jadą do Madeiry na kolejny mecz eliminacyjny. Łotysze po ostatnim zwycięstwie nie mogą sobie pozwalać na "głuopie" wpadki ze słabszymi rywalami bo może o przynieść opłakane skutki. Zadziwia mnie polityka kadrowa trenera Portugalii Marnyczuka, który mecz z Bułgarią grał praktycznie jedną piątką. Dla mnie ten "manewr" w meczu z ruchliwym obwodem Łotyszy(piekielnie szybki ale z nieco gorącą głową Skelem i szalenie dużo widzącym Stelmahersem oraz Vitols). Łotysze to przedstawiciele typowej rosyjskiej szkoły koszykarskiej. Mają dobre strzelby 3-punktowe prawie na każdej pozycji z nieco ociężałym ale nadal posiadającym dobrze ułożoną ręke Helmanisem na czele. Łotysze grają bardzo zespołowo (vide mecz z Izraelem) świadczy to o tym, że w zespole nie ma za dużo zgrzytów. Dobrze, że kadrę opuścił już Bagatskis wiekowy(znakomity snajper) ale strasznie konfliktowy zawodnik. Trener Łotyszy w pierwszym meczu cały czas żonglował graczami, żaden z nich dłużej niż 25 minut średnio do 20. Świadczy to o bardzo wyrównanej sile zespołu. Myślę, że w tym meczu Muizinieks da więcej pograć Armandsowi Skele, tóry będzie rozrywał defensywę Portugalii a co za tym idzie gracze piątkowi Portugalii będą łapać na nim faule co zmusi trenera do wystawienia słąbszych portugalskich rezerwowych.

Typ 2
Kurs 1,50 za czeską fortuną
Stawka 6/10

pozdrawiam borkstar iwo:

Już więcej nie urodzę to koniec z analizami na sobotę.

Do góry
#161094 - 10/09/2004 15:34 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Rosja - Szwecja -1
Rosjanie jest bardzo prawdopodobne wystąpią w tym meczu już z Kirlenką. Wysoki zespół na pewno zdominują grę na tablicach (w Chorwacji na deskach nieznacznie wygrali). Szwedzka koszykówka zrobiła ostatnio postępy (min. dzięki temu że mieli ostatnio czempionat u siebie)ale to za mało nadal na Rosję. Nie widzę innej mozliwośći niż pewne zwycięstwo Rosjan którym chodzi przecież "tylko" o 2 miejsce w grupie.

Portugalia - Łotwa - 2
W sumie nie jest to wcale łatwy mecz do typowania. Jedank tak jak Brokstar napisał znacznie dłuższa ławka i to że zawodnicy z niej wchodzacy są poziomem zbliżeni do tych z wyjścowej piątki (8 zawodników w meczu z Izraelem pkt powyżej 5 pkt w tym pięciu powyżej 10 pkt). To świadczy o tuym że ma kto zdobywać pkt jest to równo rozłożone na cały zespoł a to bardzo dobrze bo świadczy o świetnej zespołowści Łotyszy. Do tego dochodzifakt że Łotwa świetnie zawsze grała mecze wyjazdowe. A Portugalia no cóż, przeciętniak z tej niższej półki europejskiej, nie najlepsze czyt. słabe rezultaty meczy towarzyskich przed eleminacjami raczej skazana na pożarcie choć , zastanawia mnie fakt dużego oporu jaki sprawili Bułgarom.

Izrael - Bułgaria - 1 /ale po tym kursie no bet/
Izrael powalczy tylko o 2 miejsce, bo raczej po tak wysokiej porążce na Łotwie mogą zapomnieć o 1 miejscu, no chyba że Łotwa sie potknie. Zespoł Izraela u siebie wygrywa prawie zawsze. Do drużyny zostali dokoptowani młodzi b.zdolni gracze Halperin i Limonad. Ciekawy zespół, z dużymi mozliwościami choć z powaznym falstartem w pierwszym meczu. Bułgarzy bardzo nieobliczalny zespoł ze świetnym strzelcem Stoykovem. Spodziewałem się kursy w granicach 1,4 a tu taki zonk.

Niemcy - Węgry - 1 /bez komentarza/

Belgia - Ukraina - 2
Ukraincy będą walczyć o drugie premiowane miejsce z Węgrami i takie mecze nie wolno im przegrywać choćmuszą poprawić skuteczność spod kosza która była ich piętą Achillesową w środowym meczu z Niemcami. Belgowie są naprawde słabi.

Poslka - Słowenia - 2 /w bukmacherce nie ma sentymentów/
Poziom gry naszej drużyny to żenada. Pan Kowalczyk mówi że chłopców zatkało z Czechami, hehe ciekaw co po sobotniej potyczce wymyśli. Juzmówi że zwyciestwo ze Słowenią byłoby największym sukcesem naszego basketu w ostatnich latach - szok, a był do wzięcia Andrej Urlep - szkoda panie Pałus

Francja - Czechy - 1

Turcja - Estonia -1

Holadnia - Bośnia i Hercegowina - no bet

Do góry
#161095 - 10/09/2004 16:34 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Kejar Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2002
Postów: 853
Skąd: Toruń
Francja - Czechy 2 2/10

Kursy na Francje sa po prostu smieszne.Druzyny nie dzieli jakas kosmiczna roznica klasy a z tego jak to oceniaja buki wynika ze tak im sie wydaje.Mamy przyklad Holandii,ktora potrafila dzielnie walczyć w Estonii mimo ze byli takze skazywani na porazkę.Czesi uskrzydleni ladnym zwyciestwem z Polakami pojada do Francji z checia odniesienia drugiego sukcesu.Jednak to Francuzi bedą pod ogromna presja bo druga porazka spowoduje ze szanse na awans spadna niemal do zera.Czasem taka presja niezbyt dobrze wplywa na gre zespolu.Swoją solidnoscią Czesi mogą zaskoczyc na poczatku gospodarzy i sprawic niespodzianke.Jest to typowy Value bet a w koszykowce o niespodzianki nie tak trudno zwlaszcza na poziomie reprezentacji.Tutaj moze zadecydowac dyspozycja dnia i forma poszczegolnych zawodnikow.

Do góry
#161096 - 10/09/2004 17:03 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]Francja - Czechy 2 2/10

Kursy na Francje sa po prostu smieszne.Druzyny nie dzieli jakas kosmiczna roznica klasy a z tego jak to oceniaja buki wynika ze tak im sie wydaje.Mamy przyklad Holandii,ktora potrafila dzielnie walczyć w Estonii mimo ze byli takze skazywani na porazkę.Czesi uskrzydleni ladnym zwyciestwem z Polakami pojada do Francji z checia odniesienia drugiego sukcesu.Jednak to Francuzi bedą pod ogromna presja bo druga porazka spowoduje ze szanse na awans spadna niemal do zera.Czasem taka presja niezbyt dobrze wplywa na gre zespolu.Swoją solidnoscią Czesi mogą zaskoczyc na poczatku gospodarzy i sprawic niespodzianke.Jest to typowy Value bet a w koszykowce o niespodzianki nie tak trudno zwlaszcza na poziomie reprezentacji.Tutaj moze zadecydowac dyspozycja dnia i forma poszczegolnych zawodnikow.[/qb][/QUOTE]Moim zdaniem w tym meczu o 2 będzie bardzo ale to bardzo ciężko. Nie ma co się oszukiwać Polska i Czechy to zdecydowanie słabsze zespoły od SLO i FRA. Ale za drobne zawsze można underdoga postawic

Do góry
#161097 - 11/09/2004 13:54 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
A ja zagram solówkę na Czechów. Kurs ciekawy, Francuzi też w nie najmocniejszym składzie. Jeśli nasi południowi sąsiedzi zagrają tak agresywnie jak z Polską, to może być ciekawie. Tylko czy na Francuzów to wystarczy?

Do góry
#161098 - 11/09/2004 15:17 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Dabbert Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 724
Skąd: Warszawa
Czy ktos moglby podac jakies linki do live scorow..zarowno kobiet jak i m|czyzn..o ile takie posiada..z gory dzieki i wielkie iwo:

Do góry
#161099 - 11/09/2004 16:15 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
RaFaŁ TS Offline
addict

Meldunek: 20/05/2004
Postów: 619
Ja dzis z mezczyzn zagrałem:

Polska - Słowenia 2
Portugalia - Łotwa 2
Belgia - Ukraina 2

Do góry
#161100 - 11/09/2004 17:22 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
RaFaŁ TS Offline
addict

Meldunek: 20/05/2004
Postów: 619
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dabbert:
[qb]Czy ktos moglby podac jakies linki do live scorow..zarowno kobiet jak i m|czyzn..o ile takie posiada..z gory dzieki i wielkie iwo: [/qb][/QUOTE]POlska za 5 minut na regionalnej.

Do góry
#161101 - 11/09/2004 17:23 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Nie jest to najlepsze, ale na bezrybiu i rak ryba
http://www.czech-tv.cz/teletext/index.php?page=757B&ver=&channel=0
Trzeba odświeżać, automatycznie tego ta strona nie robi.

Do góry
#161102 - 11/09/2004 17:54 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
murgenik Offline
journeyman

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 71
Skąd: b-b

Do góry
#161103 - 11/09/2004 19:23 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Gorex Offline
journeyman

Meldunek: 13/05/2004
Postów: 83
Skąd: Kraków
Kilka słów o zakończonym własnie meczu Polaków:
Gra naszych koszykarzy zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.Starali sie toczyć wyrównaną walkę ze Słoweńcami (i nawet im sie to momentami udawało)Z drugiej jednak strony wydaje mi sie ze Słoweńcy zlekceważyli polską drużyne Przy stanie 65 -64 dla Polski pdrażnieni Słoweńcy poprawili grę obronna Brak doświadczenia polaków zejście za przewinienia Kordiana Korytka no i wspaniała postawa Marko Tuska (trafiał prawie z każdej pozycji)No i bez niespodzianki.71-80 dla Słowenii Ale trzeba przyznać ze polacy postawili opór.W drużynie polskiej wyróżnił bym bardzo dobrze grającego Roszyka.
To narazie tyle Zobaczymy co pokaża Panie

Do góry
#161104 - 11/09/2004 19:27 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Przyznajcie sie jakie mieliscie tętno podczas ogladania meczu Polska - Słowenia

Ja tego nie widziałem,tylko wynik na TBW i w momencie jak było 66:65 dla Polski to pomyslałem sobie....nieważne.

Napiszcie cos o tym meczu.
Słoweńcy tacy słabi ? bo az mi sie wierzyc nie chce,ze nasza reprezentacja zagrała tak wspaniale.
A może suchy wynik z live'a myli i Słoweńcy mieli cały czas mecz pod kontrolą?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161105 - 11/09/2004 19:35 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Słoweńcy przeszli obok meczu w II połowie, w pierwszej gral ina ok. 80% swoich mozliwosci, potem nic im nie siedzialo z dystansu, grali glownie spod kosza wykorzystujac swoich PF i C, teoretyczne 'nerwy' przy prowadzeniu polakow nie udzielily sie zbytnio Slowencom, po prostu troche sie spieli, staneli lepiej w obornie, zagrali kilka pewniejszych akcji [izolacje na gracza tylem do kosza] i posprzątali

Jeśli ktos chcialby sie czegos dowiedziec o grze Slowenii po tym meczu, to niewiele moglby wyciagnac wnioskow

Momentami to wygladalo jak trening

A jesli ktos chcialby sie czegos dowiedziec o grze Polaków po tym meczu, to troche by mu sie przykro zrobilo :/

Sparing, zero emocji, troche wstydu i rozkminy nad polska koszykówką, w która parę lat temu też chciałem mieć swój wkład

Do góry
#161106 - 11/09/2004 19:46 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Co do pochwał Roszyka to tylko w ataku. W obronie mało aktywnie grał tak jak podniecanie się red. Sobczyńskiego, że Gortat po wejściu zdobył 2 pkt(2.30 min przed końcem) ale za 20 sek stracił to samo (ypłynął wtedy tylko cenny czas dla Słoweńców). Gra Polakó drogi Amkwishu cóż zagrali na tyle na ile ich było stać. Jednak potwierdziło się, że Korytek jest jednak najlepszym centrem w Polsce. Gra w obronie tylko momentami było dobra, bardzo słaba skuteczność za 3. Słoweńcy po doprowadzeniu wyniku na około +12 zaczęli się "bawić" co ich zgubiło, a nasi młodzi gracze nie umieli tego wykorzystać. Później kilka głupich strat no i wynik jaki jest każdy wie. Lampe jest.... strasznie samolubnym zawodnikiem i do roli lidera duuuużo brakuje(aczkolwiejk trzeba pamiętać, że ma tylko 19 lat i przyszłość przed nim ale manier gwiazdorskich bardzo szybko się nauczył). Szcześniak to pomyłka, kto oglądał mecz LIVE ten wie o co chodzi. Straty w takich sytuacjach to na dobrych boiskach streetballa się rzadko zdarzają. Szkoda szansy, ale tak z naszymi graczami jest, że jak nikt w nich nie wierzy to podejmą walkę i z tego jedynie należy się cieszyć. Nieporozumieniem dla mnie była ostatnia akcja 3 kwarty gdzie Pluta miał sam sobie "poszukać" pozycji do rzutu. Od kiedy pamiętam czy to w Bytomiu czy w Pruszkowie i w innych klubach zawsze dostawał serie zasłon na obwodzie i owowocowało to celnymi rzutami, a tak było w tej akcji jedno wielkie nieporozumienie.
To chyba wszystko co zaobserwowałem.

P.S. Jedno mi umknęło: Trybik na serio nauczył się pracować nogami w obronie i grać przodem do kosza, ale co z tego jak on sił nie miał. Jka nie urok to..........

pozdrawiam brokstar iwo:

Do góry
#161107 - 11/09/2004 19:54 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
W kadrze brakowalo Krzycha "apocomamsiewysilać" Wilangowskiego, moze by wzmocnil nasza sile podkoszowa

Co do Korytka to on jest nejlpszy bo jest... największy - a ze kosz przyspieszyl, i nie trzeba juz byc wielkim grubasem w stylu Shaqa, by byc najlepszym centrem, to nienajlepiej świadczy o naszej kadrze

Nie wiem jak Wy, ale mi jest po prostu przykro, od dziecka wychowywałem się z polską koszykówką, a w tej chwili ona się już kończy, nie widzę żadnych perspektyw - zarówno jeśli chodzi o grę kadry, jak i klubową

Bo co z tego ze jest jakiś Ignerski, Witka czy inni 'mlodzi zdolni' ( ) skoro to wszystko o dupę potłuc, PRZYPADEK, TRAF, AKTUALNA DZIENNA (bo nie np. forma kilkutygodniowa) DYSPOZYCJA decydują o wszystkim

Kiedyś się liczyliśmy, a teraz to mam tylko nadzieję, że nie spotkamy sie na parkiecie np. z Litwinami, bo byłaby to bardzo smutna potyczka

dobra, sorry ze sie rozpisalem, i tak jeszcze moge pisac i pisac, ale no po co

Do góry
#161108 - 11/09/2004 19:58 Re: Eliminacje ME 2005 - mężczyźni
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
co do tego meczu moje zdanie jest takie:
-brak rogrywajacego ktory poprowadzil by jakas przemyslana akcje rozrysowana przez trenera,nacisk na elliota wystarczyl by byl on zupelnie niewidoczny w tym meczy , a szczesniak coz dwie straty i w efekcie malo czasu na parkiecie
-brak gry zespolowej ,akcje szarpane ,gdybysmy grali wiecej zaslon na plute moglo by byc cos z nich a tak to polacy motali sie w ataku
-centrzy -trybanski,lampe,korytek,gortat- kordian w ataku nawet sobie radzil niezle ale widac bylo brak kondycji a w obronie jus kiepsko glupie faule wynikajace z braku sil , trybanski dwie niezle akcje przodem do kosza ale poza tym nic niepokazal ,a lampe i gortat(gral malo) zdecydowanie jeszcze nie dorosli do doroslego basketu
-co do reszty dylewicz,witka,roszyk-jedyny niebojacy sie w ataku choc tes mial slabe momenty to jednak najjasniejszy punkt w ataku w naszej ekipie
ogolnie polacy bez barwnie bez jakiego kolwiek pomyslu na gre to moje zdanie pozdro

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], pacyfista, igea23, alfa, akagi, rafal08, Zaixi, Sony, VVega, Kretol, rymoholik), 3958 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582138 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25