Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#161007 - 13/09/2004 13:36 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Rozkład jazdy na środę 15.09.2004 r.:
Grupa A:
Francja - Włochy
Litwa - Węgry
Grupa B:
Słowacja - Chorwacja
Łotwa - Ukraina
Grupa C:
Rumunia - Izrael
Belgia - Niemcy
Grupa D:
Polska - Finlandia
Bułgaria - SiC
Zapraszamy do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#161008 - 14/09/2004 04:27 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
precise Offline
newbie

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 36
Skąd: Katowice
wg mnie:

Francja -Włochy 1
Słowacja-Chorwacja 1
łotwa-Ukraina 1
Ruminia-Izrael 1

Do góry
#161009 - 14/09/2004 20:01 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
dcart Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2004
Postów: 297
Skąd: Łódź
Z pan mysle ze warto zagrac mecz Lotwa-Ukraina.
Ukrainki juz 2 mecze przegraly i cos mi sie wydaje ze i tym razem nie dadza sobie rady z Lotwa. Jesli ktos ma jakies sugestie dotyczace tego mecze to bardzo prosze...

Pozdrawiam

Do góry
#161010 - 14/09/2004 20:09 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
The Boss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2001
Postów: 47389
Skąd: tychy
lepiej to zagraj szybko bo kurs bankowo poleci jeszcze w dol iwo:

Do góry
#161011 - 15/09/2004 12:44 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Szczerze to dziś naprawdę ciężkie mecze do typowania. Powód - to już trzecia kolejka i drużyny z dwoma porażkami takie jak Węgry i Ukraina będą grały o być albo nie być i do tego grają na wyjazdach z drużynami które leżą w ich zasięgu. Martwi mnie postawa ęgierek i fakt że ich trener ma do dyspozycji tylko 7 wartościowych zawodniczek bo rećsztę skąłdu przetrzebiły kontuzje. Natomiast Litwniki b.dobrze pokazały sie we Francji - przegrana tam różnicą ledwie 12 pkt to naprawdę niewiele. Ukrainki chyba jednak też nie dadzą rady Łotyszkom choć ...
Łotyszki b.dobrze pokazaly się u siebie w pierwszym meczu a i na trudnym terenie na Słowacji też walczyły dzielnie.
Wynika z tego że stawiam na Łotwę i Litwę choć nie jestem do końca przekonany. Słowaczki raczej bez problemu pokonają Chorwatki które są drużyną własnego parkietu.
Ciężki mecz będzie dziś w Belgii. Czy Niemki będą w stanie zagrac kolejny dobry mecz i co zrobią Belgijki ciągle bez Ane Wauters. Hmm, wczoraj myśląlem ze dam na Belgijki ale po nocy z koszmarami (czyt. zwycięstwo Portugali z Izraelem) skłaniam się jedank ku Niemkom.
Na koniec zostawiłem sobie nasze Panie - no cóż jestem konsekwentny i stawiam przeciwko podopiecznym Pana Konieckiego - Biba sama meczu nie wygra a jeszcze dosżła kolejna absensja rozgrywającej - mamy teraz tylko jedną. A kursy dalej przeciwko naszym Paniom są piekne - pozdrawiam

Do góry
#161012 - 15/09/2004 18:08 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
dennis Offline
old hand

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 995
Skąd: w-w
a ja sadze ze Biba sama wygra ten mecz, bedzie dwoic sie i troic

Do góry
#161013 - 16/09/2004 12:43 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Pozwolę sobie o lekki komentarz po wczorajszej kolejce
Gdyby patrzyć na końcowe wczorajsze rezultaty to - miałem 100% skuteczności Oczywiście nie o to mi chodzi żeby coś sugerować ale o to żebyśmy współnie osiągali profity. Kolejka była naprawdę udana ..., gdayby nie to że Słowaczki wygrały pewny mecz dopiero po dogrywce I tu jest największa bolączka tej pięknej dyscypliny - nigdy nie wiadomo kiedy dogrywka może sie przydażyć, niestety. I tak jak przedwczoraj w męskim Izrael to wczoraj Słowaczki potrafili nam zespuć piękny dzień no i humory .
Mówi się trudno i walczydalej - zostały jeszcze trzy kolejki rewanżowe - sytuacja w grupach po mału się klaruje i trzeba będzie coraz bardziej uważać z pewnymi typami (najlepszy przykład wczoraj Łotysze). Pary na sbotnią rundę podam wkrótce - pozdrawiam

Do góry
#161014 - 16/09/2004 13:13 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Seb,może mi sie wydaje,ale chyba "wzywasz" mnie do tablicy odnośnie meczu Łotyszy

Ja powiem tylko jedno - lepiej wtopić jeden kupon stawiając na Łotwę po 1,65,niż uwalić wszystkie "taśmy" z Izraelem za 1,10 i Słowaczkami za 1,20.

Sam napisałeś,że zdarza się niespodziewanie dogrywka i....wiadomo (przecież nie można grać 1X po kursie 1,03 ) i jeden z "pewniaków" nie wypali - wtedy pociągi stoja w zaspach

Także ja nie bronie do upadłego typu na Łotyszy,ale nie zmienie podejścia - zawsze szukam wysokich kursów w natłoku tych 1,10-1,20.

Pominąwszy to i tak Słowaczki położyły mi wszystko ,a nikt jakoś nie pisał ,by na ten typ "uważać" .

Reasumując,nie zawsze sie wygrywa i nie ma sensu IMHO pisac "a nie mówiłem",bo przed nami jeszcze kilka kolejek,a śmiem sądzić,że nawet pomimo wczirajszych wpadek ,to i tak większość jest do przodu.

I jeszcze jedno,mam wrażenie,że większośc z nas (siebie tu tez zaliczam) poczuła sie zbyt pewna siebie po 2 pierwszych kolejkach,no i...oberwaliśmy wczoraj

Sobota nasza

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

PS.W moim prywatnym "rankingu" najlepszy wczoraj był Dennis - gratki.

Do góry
#161015 - 17/09/2004 12:12 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Zestaw par 4 kolejki 18-19.09.04.:
Grupa A:
Francja - Węgry
Włochy - Litwa
Grupa B:
Chorwacja - Łotwa
Słowacja - Ukraina
Grupa C:
Belgia - Izrael
Niemcy - Rumunia
Grupa D:
Polska - SiC /19.09/
Finlandia - Bułgaria

No to do roboty

Do góry
#161016 - 18/09/2004 02:04 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
ServiS Offline
journeyman

Meldunek: 12/04/2004
Postów: 68
Skąd: stolica...disco polo(Białystok...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Zestaw par 4 kolejki 18-19.09.04.:
Grupa A:
Francja - Węgry
Włochy - Litwa
Grupa B:
Chorwacja - Łotwa
Słowacja - Ukraina
Grupa C:
Belgia - Izrael
Niemcy - Rumunia
Grupa D:
Polska - SiC /19.09/
Finlandia - Bułgaria

No to do roboty [/qb][/QUOTE]Ty mówisz do roboty a tu robotników brak . No cuż kobiety są nieprzewidywalne ale spróbujmy se poanalizować:
#grupa A
Francja- Węgry 1 - kurs marny( 1.1)ale jak ktoś daje to do pociągów to czemu nie. Sytuacja Węgierk jest podobna do naszej..brak kilku ważnych zawodniczek, a ich ostatni popis na Litwie pokazał im że o 2 miejscu w grupie można zapomnieć.
Włochy- Litwa 02- kurs 1.61- Włoszki od kilku lat nie mogą zbudować silnej ekipki,ich gra opiera się na takich zawodniczkach jak Zara, Ciampolli, Macchi. Jeżeli litewski duet Valuzye- Baranauskaite wesprze choć jedna zawodniczka powinno być dobrze a litwinki powinny wygrać. Ps- w ostatnich eliminacjach wydaje mi się że Litwinki ograły Włoszki na wyjezdzie ale może sie myle
#grupa B
Słowacja-Ukraina no bet- niby Słowaczki powinny w tej grupie żądzić i dzielić a do tej pory każdy mecz jadą na styk...za 1.15 nie warto ryzykować
Chorwacja- Lotwa no bet- w tym meczu chyba wszystko jest możliwe
#grupa C
Belgia- Izrael 1 1.22 W Izrealu gra świetna Cohen ale ona jest osamotniona(czemu nie gra Mizrachi która jak pamiętam na mistrzostwach Europy była motorem tej drużyny???), Belgijki to świetny duet Deyaert- De Mondt...Belgijki marzą jeszcze chyba o 2 miejscu
Niemcy- Rumunia 10 1.31 pytanie zasadnicze: Czy Frochlich otrzyma od swioch koleżanek większe wsparcie niż w Rumunii? Jeśli tak Niemki wygrają i będą na dobrej drodze do zwyciężenia w tej chyba najsłabszej grupie
#grupa D
Finlandia- Bułgaria no bet...no chyba że ktoś ma jakiś pomysł
Polska- Serbia ??? też no bet...Polski zagrają już z Perlińską, ale kim ona tak naprawde jest? Jedynie przeciętną rozgrywającą... wpierwszym meczu z Serbkami O asyst w 25 minut gry :rolleyes: . Serbki w pierwszej rundzie 3 pewne zwycięstwa, w tym dwa na wyjezdzie...dzięki temu maja już właściwie awans w kieszeni. Miejmy nadzieję że oleją naszą ekipkę, Polki wygrają i w ten sposób przedłużą swoją agonię w tej grupie

Ogólnie trudna kolejka, ciężko będzie cokolwiek zarobić ale kto nie próbuje ten nie ma( emocji...no ewentualnie pieniędzy )

Do góry
#161017 - 18/09/2004 02:33 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Polska - SiC 2 1.55
Moim zdaniem taki kurs jest mocno zawyżony,powinien być w granicach 1.15-1.2 max
Musze stwiedzic z przykrością,że niedostrzegam szansy na wygraną nasej drużyny nawet przy lekceważeniu tego meczu przez drużynę SiC choć nie bardzo bym na to liczył.
Nie da się niestety wiele zmienić wciągu 4 dni i nic a nic djae nam powrót rozgrywającej,nam trzeba armat.Były trener polskiej żeńskiej reprezentacji i naszego najlepszego klubu Lotos,szanowny pan Herkt jest jedną z bardziej znielubionych przeze mnie osób w koszykarskim biznesie,ten człowiek "zabił" gre kontrą naszej drużyny.
Mamy w naszej drużynie jedną wyjątkową zawodniczkę ale Bibrzyckiej nie bardzo się chce grać zachowuje się ona jak "superstar" i niestety trwa to już od dłuższego czasu,tak samo jej jak i całej naszej drużynie brakuje pomysłów na rozwiązanie akcji w ataku.Aż przykro mi było patrzeć na to co nasze panie wyprawiały w meczu z cieniutką finlandią.
Panie nauczyły się,że w ataku można zawsze liczyć na Małgo i jak jej zabrakło to wielkim sukcesem jest dla nas przekroczenie granicy 60 punktów.Jedyne co można dobrego powiedzieć o naszej drużynie to to,ze gra obronna polskiej reprezentacji jest na wysokim poziomie.Niestety Serbki to nie finki ,które gubiły piłkę jak się je przycisnęło.Niestety naszym paniom nie pomaga również to,że grają przed własną publicznością,nie jest to dla niech żadna dodatkowa mobilizacja,zresztą doping jest taki jak gra pań.
Podsumowując,nie ma szans,że nasza reprezentacja rzuci w tym meczu 70 punktów a zawodniczki SiC rzucął napewno pare oczek ponad to.
Przykro mi patrzeć na to co napisałem ale ten mecz to nie jest NO BET wiadomo cuda się zdażają ,ja ten kurs biore bez obaw.

Do góry
#161018 - 18/09/2004 14:48 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]U mężczyzn swoje kupony opieram dzis na Wegrach,u kobiet - na Niemkach.
Nie widze innej możliwości ,jak wygrana Frohlich&Co z Rumunkami,co otworzy droge do bezpośredniego awansu.

Oprócz tego zagram na Litwinki i Finki.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb][/QUOTE]PS.Poprawiłem lapsus.

Do góry
#161019 - 18/09/2004 16:47 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Włochy - Litwa 1 (1,96prof)
Włoszki, jak juz ktoś wyżej napisał, od jakiegoś czasu nie mogą zbudować silnego zespołu. Odbija się czkawką to, co i u nas zaczyna wychodzić - oparcie ligi o zawodniczki zagraniczne. Jednak w tym sezonie coś drgnęło - Laura Macchi z sukcesami występowała w WNBA (LA Sparks), a i zespół narodowy jakby zaczął w końcu przybierać jakieś ciekawsze oblicze. Widziałem dwa spotkania sparingowe Włoszek i muszę przyznać, że odniosłem bardzo korzystne wrażenie. Myślę, że zespół ten znajduje się w dokładnie odwrotnym punkcie do jego dzisiejszego rywala - Litwy. Litwinki po zdobyciu w 1997 roku mistrzostwa Europy w Budapeszcie wyraznie mają problemy ze skompletowaniem najsilniejszej reprezentacji, czyli spotyka ich dokładnie to samo co nas - kończy się pewne pokolenie, a młodzież, choć zdolna, musi jeszcze powalczyć o swoją pozycję. Myślę, że Włoszki dziś na swoim parkiecie okażą się jednak lepsze.

Transmisja o 20,30 w Rai Sat Sport.

Drugi mecz bez analizy - Chorwacja - Łotwa 1 (1,80prof). Nie mam pojęcia czemu od początku eliminacji takie dziwne kursy na Chorwatki - o sile robiącej ciągłe postępy kadrze można się było przekonać tydzień temu, teraz zamiast jakieś 1,5 jest znowu 1,8 Zobaczymy co z tego wyjdzie ...

Do góry
#161020 - 20/09/2004 14:25 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No nie ma co - kobiety świetnie weszły w sobotę, w niedzielę trochę gorzej
W środę 22.09.2004 r. 5 runda i następujące pary:
Grupa A:
Węgry - Włochy
Litwa - Francja
Grupa B:
Łotwa - Słowacja
Ukraina - Chorwacja
Grupa C:
Rumunia - Belgia
Izrael - Niemcy
Grupa D:
SiC - Finlandia
Bułgaria - Polska - to może być hit środy

Do góry
#161021 - 21/09/2004 02:11 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
wlasnie ja apropos tego hita srody. wydaje mi sie, nie znajac jeszcze kursow, ze polska wcale nie musi tego meczu przegrac. polki zagraly naprawde dobra koszykowke w niedziele z serbia i zachowaly szanse na odegranie w tej grupie jakiejkolwiek roli. jesli wygraja teraz to mina bulgarie w koncowej klasyfikacji bo u siebie przegraly tylko jednym, wiec jest na to dosc duza szansa. wiecej powiemy jak zobaczymy kursy. ja obstawiam tak ok. 2.4-2.7.

Do góry
#161022 - 21/09/2004 19:10 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]wlasnie ja apropos tego hita srody. wydaje mi sie, nie znajac jeszcze kursow, ze polska wcale nie musi tego meczu przegrac. polki zagraly naprawde dobra koszykowke w niedziele z serbia i zachowaly szanse na odegranie w tej grupie jakiejkolwiek roli. jesli wygraja teraz to mina bulgarie w koncowej klasyfikacji bo u siebie przegraly tylko jednym, wiec jest na to dosc duza szansa. wiecej powiemy jak zobaczymy kursy. ja obstawiam tak ok. 2.4-2.7.[/qb][/QUOTE]no jaja.B&W wystawilo kursy i na mecz polek wyglada to nastepujaco (w nawiasie kurs z profa):

Bulgaria-Polska 1.75 (1.65)- 1.85 (2.17)

zalamac rece

Do góry
#161023 - 21/09/2004 19:41 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No a dla mnie kursy są piękne - gram tak: Łotwa, Bułgaria, Węgry i Litwa
PS. Nie wierzę w tą drużynę bez Gośki - za duże przestoje w grze, słabe rozgrywające bez doświadczenia - Bułgarki we dwie wezmą Bibę i po zawodach - a już widać że ona ma dość kondycyjnie

Do góry
#161024 - 21/09/2004 22:15 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Ja już nie wiem co o tym polskim zespole mysleć,Serbki kończyły mi kupon a tu taka wtopa,wypisałem sobie 9 typów w siatkówkę (wszystko weszło) poodrzucałem co się bałe i już miałem grac to ale przypomniałem sobie o polkach i pomyślałem ,że nie poto tyle pisałem żeby niezagrać tego meczu no i mam nauczke.
Sebkos naprawde grasz na Bługarię przeciw naszej reprezentacji??Porażkę Francji i przeciw Słowaczkom??Przecież coś z tego napewno nie wejdzie.Polki się trochę rozkręciły a Bługaria to naprawde przeciwnik nie z tej pułki i tylko od tego jak nasze zawdoniczki spiszą się w ataku będzie zależał wynik bo obrone to mamy chyba najlepszą w grupie co udowadniamy za każdym razem.

Do góry
#161025 - 21/09/2004 23:58 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No gram na poważnie Bułgarię bo one są z tej samej pólki co nasze obecnie a i dwa lata temu wygrywaliśmy z nimi 2-4 pkt tylko - no nie wierzę panu Koneckiemu za nic w świecie. No Słowaczki awans jużw kieszeni mają a Łotyszki u siebie bardzo a to bardzo solidne - no i to samo się tyczy Litwinek które już we Francji ostro siestawiały gospodyniom - pozdro

Do góry
#161026 - 22/09/2004 00:06 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]No a dla mnie kursy są piękne - gram tak: Łotwa, Bułgaria, Węgry i Litwa
PS. Nie wierzę w tą drużynę bez Gośki - za duże przestoje w grze, słabe rozgrywające bez doświadczenia - Bułgarki we dwie wezmą Bibę i po zawodach - a już widać że ona ma dość kondycyjnie [/qb][/QUOTE]Zgadzam sie w 75%
Inne zdanie mam co do meczu Litwa - Francja i postawię na przyjezdne.

BTW nie widze opinii odnośnie meczu
Ukraina - Chorwacja
ktos pokusi sie o jakiś osąd ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, alfa, 11kera11, ElNinho[mmdea], rafal08, igea23), 3961 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582122 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49