Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#160987 - 10/09/2004 23:35 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał arvid:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał ObychO:
[qb]sebkos jesli mozesz podal bys jakies typki na jutro bo chce cos za grubsza gotowke postawic w combo a mam dobry meczyk dzis . z gory dzieki[/qb][/QUOTE]tylko od innych wymagasz zastanów się trochę. Jak masz coś dobrego na dziś to trzeba było zapodać a nie tylko jak sęp poganiasz innych. Takim forumowiczom :stop: [/qb][/QUOTE]Ja ,szczerze mówiąc nic nie mam przeciwko temu,ze Ktoś gra czyjes typy,wszak po to jest forum,by typy podawać i z nich korzystać
Chcialbym jednak po raz ENTY prosić,by nie zamieszczać tu postów typu:

1)"dajcie jakis typ"
Jak by chcieli(mogli) to by dali,albo dadza później - w typowanie "pod przymusem" lub na życzenie poważny człoweik bawił sie nie będzie
2)"co sądzicie o tym meczu?" - jak wyżej,jakby mieli swoje zdanie,to napisaliby o tym

Zrozumcie mnie dobrze,ja nikogo nie odstraszam od pisania postów na "Parkiet",chciałbym tylko,by słowa Gorexa iwo: miały nadal pokrycie w faktach.
Powyższe dotyczy również tematów zwiazanych z NBA.

Basket to wspaniała dyscyplina dla zmagajacych się z bukami - szanujmy ją na forum

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
Bonus: Unibet
#160988 - 11/09/2004 01:45 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Dj ReaL S Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 3539
Skąd: Węgorzewo
Witam.
witaj Amkwish-mam pytanko:czy mozna gdzies sledzic na ,zywo poczynania pań podczas tych eliminacji?Mozesz podac linka?Jak oceniasz szanse Bulgarek i reprezentacji Węgier?
Pozdrawiam.

Do góry
#160989 - 11/09/2004 02:49 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dj ReaL S:
[qb]Witam.
witaj Amkwish-mam pytanko:czy mozna gdzies sledzic na ,zywo poczynania pań podczas tych eliminacji?Mozesz podac linka?Jak oceniasz szanse Bulgarek i reprezentacji Węgier?
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]Linki masz w poście Sebkosa,w temacie dotyczącym eliminacji ME mężczyzn,z tym,ze to nie jest taki live jak z NBA
Ja stawialem grubo na Bułgarki i Wegierki,więc oceniłem ich szanse jako spore
Tak sobie tylko myśle,że z babami bywa różnie,ale jutro kursy na chłopów tak marne,ze pozostaje grać basket w żeńskim wydaniu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#160990 - 11/09/2004 03:18 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ja bez analizy... bo na koszu to ja się niestety za bardzo nie znam, ale jak dla mnie bardzo ładny typek na jutro to również :

Finlandia - Serbia 2 1.41

Serbki mają skład bardzo dobry, a Finki to w większości amatorki, nie ma innej opcji - jak wygrana Serbek

do tego z kobitek :

Słowacja 1.30 i Francuzki 1.13 - sebkos

Do góry
#160991 - 11/09/2004 09:01 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Gorex Offline
journeyman

Meldunek: 13/05/2004
Postów: 83
Skąd: Kraków
Co prawda troche jest póżna pora(a moze raczej powiedzmy wczesna ) ale własnie powrócilem z dobrej imprezy spać jakos mi sie nie chce wiec napisze kilka słów:Jutro postanowiłem zagrać 3 spotkania:

Polska-Słowenia 2 1.35
W tym momencie druzyny te dzieli wielka przepaść Słowenia to nie tylko gracze z NBA ale takze ,,starzy znajomi'' z parkietów euroligi:Goran Jurak Marko Tusek Jaka Lakovic Uros Slokar itd. Niestety takie sa fakty jesteśmy bez szans!
Polska-Bułgaria 2 4.8 to poprostu kabaret 19 punktowa przegrana z Serbkami Brak zawodniczki podstawowej jaka jest Małgorzata Dydek(San Antonio nie zwalnia Margo na mecze eliminacyjne)Kadra polski oparta w większości na młodych niedoświadczonych zawodniczkach A bułgarki zawsze grożne Warto grac
Niestety polska koszykówka stoi nad przepaścia
Chievo-Inter 2 1.8 Tego meczu nie komentuje bo to nie miejsce na to
Ako z tych 3 spotkań 10.5 to wysyłam jutro za 200zl Oby dzisiejszy dzien był tak owcny jak środa pozdrawiam

Do góry
#160992 - 11/09/2004 12:41 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
wiec radzcie granie na bulgarki?? polki sa az takie slabe?

Do góry
#160993 - 11/09/2004 13:02 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michał:
[qb]Ja bez analizy... bo na koszu to ja się niestety za bardzo nie znam, ale jak dla mnie bardzo ładny typek na jutro to również :

Finlandia - Serbia 2 1.41

Serbki mają skład bardzo dobry, a Finki to w większości amatorki, nie ma innej opcji - jak wygrana Serbek

do tego z kobitek :

Słowacja 1.30 i Francuzki 1.13 - sebkos [/qb][/QUOTE]Sorki za zaśmiecanie, ale uważaj bo sie bardzo a bardzo mylisz. Finki to nie wcale amatorki, na własnym parkiecie b.groźne - zrobiły bardzo duży postęp. Amatorki nie przegrywają w Bułgarii meczu na styku - ja osobiście 3/10 na Fińki postawiłem
PS. Niestety w tej chwili Polki aż tak słabe Jedyną szansę na awans widzę w turnieju w przyszłym roku kiedy drużyny walczyć będą o 1 wolne miejsce w fianałach i zagra wtedy już Margo (chyba )

Do góry
#160994 - 11/09/2004 14:26 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
dcart Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2004
Postów: 297
Skąd: Łódź
Witam

na dzis polecam:
Slowacja - Lotwa :5gw:
Francja - Litwa :5gw:

Polska - Bulgaria :3gw:

Dziwni mnie tylko taki wysoki kurs na Bulgarki? Moze buki cos wiedza? (jakies kontuzje u bulgarek albo cos) Bo naprawde wszystko wskazuje na to ze ten mecz przegramy. No coz za taki kurs warto grac na Bulgarie wiedzac jak my gramy

Do góry
#160995 - 11/09/2004 17:12 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Dziwi mnie trochę fakt, że tak wiele osób stawia dziś Bułgarki w roli faworytek. Moim zdaniem raczej ulegną dziś one naszym paniom - zgadzam się jedynie, że kursy trochę przesadzone (liczyłem na 1,4 na Polki). To prawda, że nasza druzyna ciągle w fazie budowania, że nie zagra Gosia Dydek, jednak uważam, że nadal jest to zespół o o wiele większym potencjale niż dzisiejsze rywalki. Brak zaś "Ptysia" często wychodził na dobre, bo bez niej zdarzało się, że gra lepiej się układała niż z nią. Największy problem to brak doświadczonej rozgrywającej, ale myślę, że to nie powinno przeszkodzić w pokonaniu Bułgarek. Nawet pierwsze spotkania eliminacyjne potwierdzają tę teorię - nasz koszykarki do przerwy toczyły bardzo równy bój z o wiele silniejszym rywalem niż dzisiejszy na bardzo nieprzyjaznym terenie, w trzeciej kwarcie wyszło po prostu jeszcze za małe ogranie i brak doświadczenia naszej młodzieży. Bułgarki zaś ledwo, ledwo wygrały z Finkami, męki te jednek według mnie nie są żadną niespodzianką, bo Skandynawki (jak już ktoś wyzej napisał) zrobiły wielki postęp i uważam, że obecnie są grozniejsze niż Bułgarki. Oczywiście dzisiejszy mecz po kursach 4,8 na Bułgarię nadaje się świetnie dla tych, co szukają fuksa po wysokim, wartym ryzyka kursie, ale sądzę, że dziś tego fuksa jednak nie będzie.

Pozdrawiam.

Do góry
#160996 - 12/09/2004 00:26 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Gorex Offline
journeyman

Meldunek: 13/05/2004
Postów: 83
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gorex:
[qb]Co prawda troche jest póżna pora(a moze raczej powiedzmy wczesna ) ale własnie powrócilem z dobrej imprezy spać jakos mi sie nie chce wiec napisze kilka słów:Jutro postanowiłem zagrać 3 spotkania:

Polska-Słowenia 2 1.35
W tym momencie druzyny te dzieli wielka przepaść Słowenia to nie tylko gracze z NBA ale takze ,,starzy znajomi'' z parkietów euroligi:Goran Jurak Marko Tusek Jaka Lakovic Uros Slokar itd. Niestety takie sa fakty jesteśmy bez szans!
Polska-Bułgaria 2 4.8 to poprostu kabaret 19 punktowa przegrana z Serbkami Brak zawodniczki podstawowej jaka jest Małgorzata Dydek(San Antonio nie zwalnia Margo na mecze eliminacyjne)Kadra polski oparta w większości na młodych niedoświadczonych zawodniczkach A bułgarki zawsze grożne Warto grac
Niestety polska koszykówka stoi nad przepaścia
Chievo-Inter 2 1.8 Tego meczu nie komentuje bo to nie miejsce na to
Ako z tych 3 spotkań 10.5 to wysyłam jutro za 200zl Oby dzisiejszy dzien był tak owcny jak środa pozdrawiam [/qb][/QUOTE]No niestety za własną gupotę trzeba płacic koszykowka weszła ale co z tego jak pech to pech......inter sorki za zaśmiecanie ale krew mnie zalewa

Do góry
#160997 - 12/09/2004 00:40 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
polki przegraly czy wygraly?? bo nie wiem czy to juz koniec meczu? 55-56??

Do góry
#160998 - 12/09/2004 00:42 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Ulek Offline
stranger

Meldunek: 26/07/2002
Postów: 14
Skąd: Warzsawa
Witam wszystkich.Sprawdza się stara prawda:?Jeśli chcesz wygrać obstawiaj przeciwko Polsce we wszystkich dyscyplinach!Szkoda, że zastosowałem tą zasadę tylko w przypadku koszykarzy.Niestety, ale Polki to AMATORKI!!!

Do góry
#160999 - 12/09/2004 03:21 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
dcart Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2004
Postów: 297
Skąd: Łódź
Witam

na poczatek duze iwo: dla sebkosa i amkwisha za to ze mieli nosa z meczem Polska-Bulgaria i ze z tym kursem powyzej 4 jest cos nie tak. Dzieki nim sporo ludzi (rowniez ja ) wygralo.

Jednak jedna rzecz smuci. To co zaprezentowaly dzis Polki to ZENADA. No niestety nie ma sie co oszukiwac z taka gra to musimy zapomniec o ME (dotyczy to tez meskiej reprezentacji). Nie mozna przegrywac meczy w taki sposob. Dotyczy to niestety wielu dyscyplin a w szczegolnosci - gier zespolowych. Mobilizacja przed meczem, duzo szumu w mediach a pozniej wychodzi "tak jak zwykle"....smutne ze mieszkajac w duzym 40 milionowym kraju zarabiamy na typowaniu iz nasze zespoly przegraja...

Do góry
#161000 - 12/09/2004 04:14 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Nic dodać,nic ująć a propos wypowiedzi dcart'a.
Nasze zespoły i zawodnicy w sportach indywidualnych przegrywaja nie tyle w sferze czysto sportowej,co w sferze mentalnej.
Nie dorośli do wygrywania?
Boja sie pomysleć o wygranej?
Maja kompleksy?

Psycholog to za mało,tu i dobry psychiatra sobie chyba nie poradzi - zostaje....czarownik

Ja tylko żałuję,ze Wegierki przegrały z Włoszkami,bo pogoniłem dzis bukuff na setki,a moglem na tysiące,ale...nie badźmy zbyt pazerni

Myśle,ze jeszcze raz okazało sie,że basket i "Parkiet" górą

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161001 - 12/09/2004 04:31 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Ja również chylę czoła przed tymi, którzy trafili zwycięstwo Bułgarii ... o jego kulisach nie ma co pisać, bo po prostu ręce opadają. Czasem żałuję, że jestem kibicem akurat polskiego sportu ... bo tylko nam ostatnio zdarzają się takie "krawczyki" i "rżane" WSTYD! ŻENADA!!! PARANOJAAAA!!!!!

Ps. Na koszu dziś tez ładnie wyszedłem, dzieki Chorwatkom iwo:

Do góry
#161002 - 12/09/2004 15:18 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
wist Offline
member

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 189
Skąd: Toruń
Panowie jak myślicie Niemcy - Izrael można dołożyć do kuponu? z góry dzięki za opinie

Do góry
#161003 - 12/09/2004 15:56 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał wist:
[qb]Panowie jak myślicie Niemcy - Izrael można dołożyć do kuponu? z góry dzięki za opinie[/qb][/QUOTE]Wist,z góry przepraszam,że na przykładzie Twojego postu,ale pozwole sobie jeszcze raz przypomnieć o jednej rzeczy.

Jest typ ,opinia na temat tego meczu ?
Nie ma,przynajmniej na razie.
Jeżeli Ktoś uważałby,że warto(nie warto) zawracać sobie głowy tym meczem,to napisałby.
My naprawde (moge tak chyba napisać w imieniu tych,co najczęściej podają tu typy)nie utajniamy niczego - jak gramy to piszemy o tym.

A tłuke w klawiature po to,by poprosic raz jeszcze o nie zamieszczanie tu postów typu "co sądzicie ?"

Ale...skoro juz jest pytanie ,to ja sobie pozwolę odpowiedzieć,że nie gram tego meczu,bo jego wynik jest dla mnie po prostu nie do przewidzenia.
Nie warto więc tym bardziej dokładać do "pociągu" niezbyt pewnego meczu,po bardzo marnym kursie.

Jakby mnie Ktoś zmuszał to wolałbym dać "dwójkę"

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161004 - 13/09/2004 00:28 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
wist Offline
member

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 189
Skąd: Toruń
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał wist:
[qb]Panowie jak myślicie Niemcy - Izrael można dołożyć do kuponu? z góry dzięki za opinie[/qb][/QUOTE]Wist,z góry przepraszam,że na przykładzie Twojego postu,ale pozwole sobie jeszcze raz przypomnieć o jednej rzeczy.

Jest typ ,opinia na temat tego meczu ?
Nie ma,przynajmniej na razie.
Jeżeli Ktoś uważałby,że warto(nie warto) zawracać sobie głowy tym meczem,to napisałby.
My naprawde (moge tak chyba napisać w imieniu tych,co najczęściej podają tu typy)nie utajniamy niczego - jak gramy to piszemy o tym.

A tłuke w klawiature po to,by poprosic raz jeszcze o nie zamieszczanie tu postów typu "co sądzicie ?"

Ale...skoro juz jest pytanie ,to ja sobie pozwolę odpowiedzieć,że nie gram tego meczu,bo jego wynik jest dla mnie po prostu nie do przewidzenia.
Nie warto więc tym bardziej dokładać do "pociągu" niezbyt pewnego meczu,po bardzo marnym kursie.

Jakby mnie Ktoś zmuszał to wolałbym dać "dwójkę"

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb][/QUOTE]Dzięki za odpisanie.....bebe postępował zgodnie z zaleceniami
Pozdrowionka
.......a wynik meczu troszke szokujący

Do góry
#161005 - 13/09/2004 01:39 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wist,mnie przychodzi do głowy tylko jedno słowo - holocaust ,ale wiesz jak to jest z babami.
Trzeba się bliżej przyjrzeć Niemkom przed nastepną kolejką spotkań.
BTW ja sie trochę dziwię,że Brokstar nam tego meczu nie polecił

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Do góry
#161006 - 13/09/2004 13:33 Re: Eliminacje ME 2005 - kobiety
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam Słowo komentarza do sobotnio-niedzielnej rundy się należy.
W sumie kolejka była dość słaba, pomijając prezent buków w postaci kursu na Bułgarki. Jestem zawiedziony przede wszystkim Węgierkami i Belgijkami. Oto okazało sie po drugiej kolejce że oto nie Belgijki sątakie mocne a Izraelki takie słabe - heh, a to przecież ekipy które uczestniczyły w poprzednich ME. Niemki u siebie powinny wygrac wszystko ale czy to wystarczy - zobaczymy. Węgierki walczyły ale jednak sie nie udało - do końca mecz na styku i niestety porażka 5 pkt. Bardzo dobrze zagrały znowu Łotyszki nieznacznie przegrywając na Słowacji. Zawodzą i to bardzo Ukrainki. No zobaczymy w srodę kolejna runda spotkań

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, pacyfista, Skorpion BB, rafal08, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3969 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582116 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49