Strona 16 z 17 < 1 2 ... 14 15 16 17 >
Opcje tematu
#160577 - 21/12/2004 13:55 Re: PUCHAR ULEB..............
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Ostatnio skasowales mnie za Glagow z Bogali,a nie miales racji,ale jednak na Twoje wyszlo.I gdzie handi -19 na Ventspils Rafal? dyanma obawialbym sie grac,10 pkt to sporo,a Rosjanie nie zachwycaja.To samo z Koelnem ,moze nie byc wygranej 12 pkt.liege przegrywa ,ale nie jest nokautowany,z Niemcami przegral 1 pkt,

Do góry
Bonus: Unibet
#160578 - 21/12/2004 13:56 Re: PUCHAR ULEB..............
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dziś nie ma zbyt wiele klarownych meczyków - wbrew temu co dziś można poczytać. Jeżeli chodzi o meczyk Ventspilsu, to jeszcze ok. 2h temu byłem przekonany co do słuszności Waszych wypowiedzi (zresztą ma to odzwierciedlenia u bukuff), ale teraz po głębszej analizie mogę krótko stwierdzić - nie gram tego spotakani (nie liczę bankowego 1,02 bez hp, ale to inna bajka. Moje kursy na dzisiejszy dzionek (wieczór)
Tradycyjny bezpieczny rozpisik 2/4 + pewniaki - Ventspils (1,02), Rhein Energie Cologne (1.10), DKV Joventut - Superfund Kapfenberg (1.02)
A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5)
Tu sądzę że Hiszpanie powinni wypracować sobie do przerwy +20pkt. przewagę którą dowiozą do końca lub jeszcze dorzucą parę oczek
B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5)
Nie wiem jak gra Lietuvos, ale po wynikach można stwierdzić że prezentuje solidny basket (bez miana jakiś przypadków), śledzę za to poczynania Napoli i co mogę powiedzieć to jest to cień drużyny z ubiegłego roku - duże kłopoty w Lega A basket + słaba postawa w Eurolidze) Jedyna obawa - oby nie zaczęły wczodzić "Włochom" trójki bo może zapowiadać sie gorąca końcówka.
C) PAOK - Gravelines 1(-8,5)
PAOK ostatnio w wybornej formie, zwycięstwa dość przekonywujące (szczególnie u siebie w lidze). Grupa najbardziej wyrównana ze wszystkich dlatego trzeba ciułać pkt na wszystkie możliwe sposoby - dziś dla Greków super okazja bo Gravelines tak szczerze jeszcze niczego ciekawego w tych rozgrywkach nie pokazał. Dodatkowym plusem jest własny parkiet z żywiołowo reagującą publicznością.
D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5)
O tym meczu troszkę już pisano. Turcy pomimo własnego parkietu są drużyną słabszą od Arisu a ten nie może sobie pozwolić na przegrane z takimi zespołami (patrz tabela)
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#160579 - 21/12/2004 14:03 Re: PUCHAR ULEB..............
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Quote:


Widzisz tak do końca nie jest...
Jakiś rok temu czyli nie tak dawno w pucharze ULEB był taki mecz:
L.Rytas Wilno - Miśki z Bringhton
czasy były takie ,że TOTO nie dawał jeszcze handicapów a kurs na to spotkanie były mniej wiecej takie same jak na dzisiejsze spotkanie druzyny z Łotwy.
Jakimś tam cudem wygrała drużyna Angielska a byli to straszni AMATORZY porównywani z dzisiejszym zespołem z Austrii...to był oczywisty wał!Kibice Rytasu widzieli na własne oczy jak ich drużyna oddała mecz...
Nikogo nie złapano za rekę...poleciał trener i...życie toczyło sie dalej...
W tym sezonie sa troche inne zasady awansów w ULEB i bardzo wątpie by Ventspils ułożyło sobie taki scenariusz jak Litvinous...ale takich meczy sie nie stawia...TOTO dał -27....dawno nie widziałem takiego handi w męskich rozgrywkach...
W każdym razie powodzenia!




Nie przesadzaj Brighton przynajmniej na swoim terenie walczyl i przegrywal mala iloscia punktow,czego nie mozna powiedziec o Kapfenbergu czy Eiffel Towers ktorzy dostaja po dupsku 30pkt u siebie...a co dopiero na wyjezdzie

Do góry
#160580 - 21/12/2004 14:05 Re: PUCHAR ULEB..............
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

I jeszcze jedno - ktoś wspomniał że jest mała różnica pomiedzy PAOK a Dunkierką - mała - kolosalna!! - Wg mnie 10 pkt będzie dla Greków jak nic
A tak wogóle to warto chyba brać:
Charleroi (0-6) 1
Hemofarm (0-7) 2
Dynamo (0-10) 1 - z musu i sytuacji w grupie
Koeln (0-11) 1
i chyba jednak Benfica - Śląsk (0-3) 1



Seba jak możesz grać Dynamo +10...
Ich taktyka to ciagle trójki...nie widziałem ich na żywo ale to co opisuje mój przyjaciel to zespół bez pomysłu...dużo wielkich nazwisk(jak na europejskie parkiety to prawie REAL:))ale taktyka...tragedia...
ten mecz niby muszą wygrać bo inaczej nie bedzie ich już dalej...ale czy gra w Uleb to ich priorytet...
niedawno czytałem ,że dla takich państw jak ROSJA(Polska też jest wsród nich)jest tylko 1 miejsce w EUROLIDZE w przypadku 24 druzyn i na najbliższe lata nie przewiduje sie zmian...
Dla Dynama jedyna droga do Euroligi to mistrzostwo Rosji...
Myśle ,że nawet triumf w ULEB nie daje drogi do EL...
Władze ULEB beda miały nie lada dylemat jak CSKA zostanie mistrzem EUROLIGI(a tak pewnie bedzie)lecz gdy w Rosji mistrzem bedzie ktoś inny...
Reflex to nie kelnerzy...akurat dzisiaj mogą pozwolić sobie na porażkę,od kilku tygodni graja bardzo czesto ale jak do tej pory im nie przeszkadza...Podobno ogladanie ich gry to wielka przyjemność...grają z polotem i bardzo skutecznie...
Ja Dynamo odpuszczam...

Do góry
#160581 - 21/12/2004 14:38 Re: PUCHAR ULEB..............
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
ja pusciłem dzisiaj taki kuponik

turk telekom-aris(5-0) 1 1,9
mysle ze tutaj bedzie niespodzianka aris nie jest zadnym potentatem w koszu a turcy ostatnio dosyc dobrze prezentuja sie mimo braku zwyciestw ostatnio przegrali tylko 6 punktami na silnym bambergu i wczesniejsze mecze w ich wykonaniu tez nie były tragiczne

benfica-slask(3-0) 1 1,9
slask jest słaby chyba skończyła sie juz passa zwyciestw po cudach ostatnio litwini9 pokazali im jak sie gra w kosza brak randla to dla mnie duze osłabienie boje sie tylko o młode strzelby ze slaska tj. chanas skibniewski zeby sie nie pokazali zza dobrej strony bo to sa perspektywiczni zawodnicy benfica to nie jest eiffel towers grac w kosza potrafia

lietouvos-napoli(0-9) 1 1,9
jak dla mnie to promocja dnia litwini to swietny zespół co pokazali we wroclawiu swietnie ułozony poukładana gra napoli ma penberthego ale znajdzie dzisiaj goscia ktory go przypilnuje i niee bedzie rzucał tak bezkarnie jak we wroclawiu gdzie obnazył wszyskie słabosci w obronie włosi graja bardzo slabo w obronie a atak litinów to ich wielka siła (fred house), wiele zbiorek to takze na plus dla gospodarzy

ventspils-eiffel towers(0-29) 1 1,9
moze troche za duza roznica hpc ale mysle ze gospodarze sobie z nia poradza mysle ze podejda skoncentowani i pokaza miejsce w szeregu gosciom

do tego jeszcze
new york-dallas SP 201 1 1,9

zagrałem to 4z5

kursy z totomixa

Do góry
#160582 - 21/12/2004 14:41 Re: PUCHAR ULEB..............
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Wiesz zw1 - to prawda Dynamo rozczarowuje ale myśłe że po zmianie trenera zmieni sięi sposób gry tej ekipy stworzonej po to by wygrac ULEBcup - bo w Rosji jest tylko CSKA
Dlatego droga do najwyższej klasy rozgrywkowej jest poprzez ULEB dla nich - a przegrali w Belgradzie 8 pkt wiec trzeba to u siebie przebić a skoro udało sie Lukoilowi wygrać z Reflexem 12 pkt to Dynamo też może - Jugoel musza już wygrac tylko mecze u siebie

Do góry
#160583 - 21/12/2004 14:43 Re: PUCHAR ULEB..............
phaser Offline
addict

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 688
1/ Koln - Liege 1.17
najpewniejsze spotkanie wg mnie, Koln swietnie w lidze i calkiem dobrze w ULEB Cup (bilans 4-2) jednak do awansu jeszcze troche tych zwyciest brakuje. Nie zlekcewaza rywala tak jak w pierwszym meczu, spokojne zwyc. gospodarzy.

2/ Turk - Aris 1.57
Turcy bilans 0-6 oraz niezbyt sympatyczne wyniki w lidze. Aris 4-2 i majac na uwadze nastepny mecz w ULEB z Cantu powinni zlac tak jak i to wszczcy robia druzyne glownie zlozona z tureckich zawodnikow. W Turku zadebiutuje Davenport (i bynajmniej nie Lisa ) Pierwszy bezposredni mecz oddal roznice dzielaca te dwie druzyny. Wydaje mi sie ze jest to spotkanie pewniejsze niz granie tez na dwojke na nasze orly ze Slaska , a ze wyszy kurs rowniez to oddalem bet na Aris.

3/ Lietuvos - Napoli 1.22
hmm no coz Napoli widzialem ze Slaskiem gra opierala sie na Pennberthym, ktory dostal zielone swiatlo do rzucania, samemu meczu nie mozna wygrac. Z drugiej strony mecz Slaska z Litwinami gra zespolowa Lietovusa zrobila na mnie duze wrazenie wszystko podporzadkowane jednemu celowi zwyciestwu. House lider gospodarzy z taka forma moglby szalec rownie dobrze w eurolidze. W meczu na wloszech wysoki zwyciestwo litwinow. Podobno Rocca ma jakas doleglisowsc. Mam nadzieje ze liwtini podejda do tego meczu z motywacja w koncu awansu jescze nie ma.

Do góry
#160584 - 21/12/2004 14:45 Re: PUCHAR ULEB..............
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Ja na dzien dobry zagrałem dubelka:

BK Ventspils (-24,5) - Eiffel Towers
Lukoil Academic - Vision Cantu

AKO:3,85 (expekt)

Kiedy zawierałem zakład na Cantu było 2,20, w tej chwili jest juz 2,0. Byc może Cantu nie ma jakiejś wielkiej motywacji, ale sytuacja w Lukoil jest nie za ciekawa, druzyne opuściło dwóch amerykańskich graczy: Priest Lauderdale i Briant Smith .
Władze klubu nie wiedzą gdzie się chłopaki podziewaja teraz i nie mają z nimi zadnego kontaktu. Przyczyną były zaległości finansowe wobec tej dwójki, prezesi twierdzą, ze jest to nie prawdą, ponieważ dostawali oni wynagrodzenie z góry, w każdym bądź razie jest niezłe zamieszanie w Bułgarii wobec tej sprawy i myślę, że napewno nie sprzyja to atmosferze przedmeczowej, tym bardziej, ze jeżeli faktycznie są jakieś zobowiązania wobec druzyny, to decyzja o opuszczeniu klubu przez amerykanów napewno bedzie miała minusowy wpływ na morale pozostałej ekipy....

Do góry
#160585 - 21/12/2004 14:46 Re: PUCHAR ULEB..............
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Ja dziś bez hc bo ostatnio przyniosło to oczekiwane skutki. Tak więc Aris powinien wygrać w tureckim telekomie. Turcy grają wąską kadrą i nie przynosi to oczekiwanych skutków. Teraz już turcy grają o przysłowiową pietruche a Grecy taki mecz muszą wygrać bo tabela będzie kolosalnie spłaszczona a kończą oni meczami z Lukoilem i prze de wszystkim Dinamem.
Dołożyłem do tego Dinamo(dla mnie bardzo możliwe że wszystko do końca wygrają), oraz Koln, które też tki mecz musi wygrać z bardzo przeciętnymi Belgami. A co do Dinama bardzo możliwe, że złamią linie 10 ponieważ po wywaleniu przez Gomelskyego Sherfa(dlaczego tak późno??) raptem Lavrinovicz zaczął w tej drużynie coż znaczyć, oraz inni zawodnicy zaczęli grać z polotem. Potencjał Dinama jest ogromny ale trener musi umieć to poukładać i wszystko co najlepsze wykorzystać.
Dla przejrzystości:
Turk - Aris 2
Dinamo - Reflex 1
Koln - Liege 1
@1.92 po odjęciu podatku

pozdrwiam brokstar
P.S. Co do niemieckich ekip Koln wygrać powinien, ale pozostałe będą chyba plecki. Zarówno Bonn jak i GHP(dla nich po tym meczu puchary będą historią)

Do góry
#160586 - 21/12/2004 14:49 Re: PUCHAR ULEB..............
pkubik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2004
Postów: 7826
Skąd: Warszawa
Benfica-Śląsk 1 2.63 prof

Jak dla mnie promocja!Slask polecial do Portugalii bez swojego kluczowego gracza - Ignerskiego. Nie zagra tez prawdopodobnie Randle. W pierwszym meczu remis, slask gral w najlepszym skladzie.Benfica pokazala niezla koszykowke.U siebie powinni byc jeszcze grozniejsi.Slask nie byl tak slaby od 10 lat... Kurs 2.63 w profie promocyjny. Daje gospodarzom 90% szans na zwyciestwo. Chyba ze Slaskowi wyjdzie mecz zycia i beda wszystko trafiac...KURS wart malego ryzyka!!!

Do góry
#160587 - 21/12/2004 14:53 Re: PUCHAR ULEB..............
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Śląsk nie grał w najmocniejszym składzie w 1 meczu o czym pisano już wcześniej - brak Watsona

Do góry
#160588 - 21/12/2004 15:06 Re: PUCHAR ULEB..............
pkubik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2004
Postów: 7826
Skąd: Warszawa
Ok,ale jeden Watson wiosny nie czyni... Bez wyskoich Slask nie powalczy...

Do góry
#160589 - 21/12/2004 15:10 Re: PUCHAR ULEB..............
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Jeszcze a propos kosmicznych handicapuff.
Nie dajcie mi argumentów w postaci dotychczasowych wyników,bo słowo honoru,znam je:-)

Ja napisalem jedynie o zasadzie,jaka sobie przyjałem przy bukowaniu basketu.

Spotkania wypasionych druzyn z leszczami przerabiam codziennie w NCAAB i zgoda,czasem handi jest -30,0 a wchodzi jak w masło.
Mnie chodzi jednak o to,że przebieg takiego meczu jest(przynajmniej w pewnych jego fazach)nieprzewidywalny,bowiem róznica potencjałów pomiedzy rywalami otwiera szerokie pole do improwizacji:P
Jak dla mnie za szerokie:-)

Aby nie truć po próżnicy,taki dubelek u mnie:
Cantu 2
Benfica 1
/ako 5,40/

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160590 - 21/12/2004 15:25 Re: PUCHAR ULEB..............
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Quote:



turk telekom-aris(5-0) 1 1,9
mysle ze tutaj bedzie niespodzianka aris nie jest zadnym potentatem w koszu a turcy ostatnio dosyc dobrze prezentuja sie mimo braku zwyciestw ostatnio przegrali tylko 6 punktami na silnym bambergu i wczesniejsze mecze w ich wykonaniu tez nie były tragiczne





nie wiedzialem ze Aris i Turk Telekom sa w grupie z Bambergiem...a takze ze niemcy sa silni...Jak dla mnie zdecydowana wygrana gosci,pierwszy mecz 96-57 co podkresla jaka przepasc dzieli obie ekipy!

Do góry
#160591 - 21/12/2004 15:32 Re: PUCHAR ULEB..............
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Turk - Aris
Jak widze wiekszosc typuje tu zwyciestwo Grekow.
Kilka faktow :
- Turk ma bilans 0-6 ale kilka z tych porazek poniosl po bardzo wyrownanych meczach.
-Puchar ULEB maja juz praktycznie z glowy .Zagraja na "luzie" bez zadnych obciazen i wbrew pozorom to moze im tylko pomoc.
-Doszedl nowy czlowiek ktory dzis prawdopodobnie zadebiutuje.
-W lidze graja duzo lepiej niz na poczatku .Zaczeli od 0-5 w tej chwili maja bilans 3-6 (porazka z Efesem)
Jak dla mnie NO BET

Zgadzam sie natomiast co do meczu Slaska z Benfica.Stawianie na wroclawian zdecydoeanie nie warte ryzyka .Jezeli juz to Benfica za mala stawke.

Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1 1.2
Moj glowny dzisiejszy typ .Maly kurs ale przy odpowiednim "wkladzie" beda z tego niezle pieniadze

Do góry
#160592 - 21/12/2004 15:33 Re: PUCHAR ULEB..............
kshyho Offline
addict

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 457
Skąd: Legnica
Z powodu zaleglosci finansowych dwoch graczy Sofii opuscilo zespol: Priest Lauderdale (222 cm) i Briant Smith. Ogolnie atmosfera w klubie niezbyt mila. Proponuje granie na Cantu.

Do góry
#160593 - 21/12/2004 15:39 Re: PUCHAR ULEB..............
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Quote:

Z powodu zaleglosci finansowych dwoch graczy Sofii opuscilo zespol: Priest Lauderdale (222 cm) i Briant Smith. Ogolnie atmosfera w klubie niezbyt mila. Proponuje granie na Cantu.




To jakby 3 minuty po czasie.

Do góry
#160594 - 21/12/2004 15:45 Re: PUCHAR ULEB..............
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Quote:

Z powodu zaleglosci finansowych dwoch graczy Sofii opuscilo zespol: Priest Lauderdale (222 cm) i Briant Smith. Ogolnie atmosfera w klubie niezbyt mila. Proponuje granie na Cantu.




przed czasem było pare postów wyżej......

Do góry
#160595 - 21/12/2004 15:59 Re: PUCHAR ULEB..............
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Quote:

ja pusciłem dzisiaj taki kuponik

turk telekom-aris(5-0) 1 1,9
mysle ze tutaj bedzie niespodzianka aris nie jest zadnym potentatem w koszu a turcy ostatnio dosyc dobrze prezentuja sie mimo braku zwyciestw ostatnio przegrali tylko 6 punktami na silnym bambergu i wczesniejsze mecze w ich wykonaniu tez nie były tragiczne

sorki chodziło mi o zespół reflexu ale nie zmieniam swojego zdania ze bedzie tutaj niespodzianka

Do góry
#160596 - 21/12/2004 16:50 Re: PUCHAR ULEB..............
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
BK Ventspils (LAT)- Eiffeltowers Nijmegen (HOL) 53-24 ht

Do góry
Strona 16 z 17 < 1 2 ... 14 15 16 17 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, VVega, DePito, ElNinho[mmdea]), 3438 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581750 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49