Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#157336 - 08/11/2001 21:34 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


Witam wszystkich. Ja zagrałem Ulker,Ceramice i CSKA i z Żeńskiej dołożyłem Gdynianki.
Małe pytanie do Vicente. Czy mógłbys mi coś powiedzieć o wystepach Anwilu w meczach z Amsterdamem i Lietouvosem ? Po ostatnich wyczynach
dziadów z Wrocławia zastanawiam sie nad postawieniem na Anwil w weekend ??? Najlepiej na
stronie o polskim Baskecie.Z góry dziekuje.

Do góry
Bonus: Unibet
#157337 - 09/11/2001 03:41 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
OK INTRUDER przygotuję dla Ciebie notatkę na temat Anwilu pod działem LBL jeszcze dzisiaj. A co do Euroligi to dzisiaj szkoda mi Ulkeru, który praktycznie przegrał w końcówce prowadząc przez znaczną część spotkania. Reszta wypadła bardzo przyzwoicie-Tau, CSKA, Ural.

P.S.
Mario mam nadzieję, że się porządnie sparzyłeś i już nigdy nie będziesz obstawiał przeciwko moim pupilom
Ale tak na serio to naprawde analizując to spotkanie znacznie większe szanse miało CSKA niż Zadar.

Do góry
#157338 - 09/11/2001 04:18 Re: Euroliga 2001/2002
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
Dla mnie to byly chyba dwa najczarniejsze dni w historii euroligi. W srode Gambrinus, czwartek Gdynia... Pocieszam sie jedynie, ze juz gorzej byc nie moze.

Do góry
#157339 - 09/11/2001 13:06 Re: Euroliga 2001/2002
tomy Offline
member

Meldunek: 08/11/2001
Postów: 133
Skąd: Łódź / Kalisz
Witam wszyskich.Ja wtopiłem na Gdyni i na Gabrinusie i na Ulkerze.amRo mam pytanie czy postawisz na polską młodzieżówkę w sobotę w meczu z Włochami?

Do góry
#157340 - 13/11/2001 23:44 Re: Euroliga 2001/2002
pletwal Offline
member

Meldunek: 11/02/2001
Postów: 184
Skąd: Ostrów Wlkp.
Witam! Oto moje typy na Srode i czwartek:

851 Treviso-Wroclaw 1.22 17 3.9 1

852 Malaga-Alba Berlin 1.3 16 3.3 1

858 Lublana-Frankfurt 1.41 16 2.75 1

861 CSKA Mos.-Real M. 1.71 15 2.05 1

863 Podgorica-N.Mesto 1.62 15 2.2 2

864 Par.Belgrad-Pesaro 1.35 16 3 1

866 Perm-AEK Ateny 1.8 15 1.94 2

Napewno wezme to na rozpis 4z7 lub 5z7!
Co o tym myslicie?
Moze sa potrzebne jakies poprawki?
Czekam za waszymi opiniami!!!
Pozdrawiam! papa

Do góry
#157341 - 14/11/2001 00:13 Re: Euroliga 2001/2002
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
Pletwal z Twojego zestawu na pewno usunalbym spotkanie Partizan - Scavollini. Kurs zbyt niski, a wynik w moim przekonaniu niezbyt pewny. Ten mecz zastapilbym Ulkerem badz TAU (1,5)

Do góry
#157342 - 14/11/2001 00:40 Re: Euroliga 2001/2002
pletwal Offline
member

Meldunek: 11/02/2001
Postów: 184
Skąd: Ostrów Wlkp.
dzieki za uwage!

wlasnie przez dluzsza chwile nie moglem dojsc gdzie mi zginol TAU! mialem go na kartce ale nie napisalem w poscie! tak sie zastanawiam jeszcze nad zastapieniem AEK-a !!!???
jeszcze zobaczymy

Do góry
#157343 - 14/11/2001 01:37 Re: Euroliga 2001/2002
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
A co z meczem M.T.Awiw - Ol.Pireus?
Kurs na gospodarzy 1.62 i mysle ze powinni to wygrac...

Do góry
#157344 - 14/11/2001 01:57 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Dziś w nocy przedstaię szczegółową analizę siedmiu środowych spotkań Euroligi. Bedzie tego sporo także zapraszam w nocy do lektury.

P.S.
pletwal wstępnie patrzą moje analizy będą nieco zaskoczeniem dla twoich typów, ale w końcu razem musimy cosik wymyśleć, co nie?
Pozdrawiam

Do góry
#157345 - 14/11/2001 02:28 Re: Euroliga 2001/2002
pletwal Offline
member

Meldunek: 11/02/2001
Postów: 184
Skąd: Ostrów Wlkp.
OK Vincente! trzeba cos w koncu wymyslec! takze czekam!!! mam nadzieje ze nie bedzie to 2 czy 3 w nocy?
...........
...........
...........
po namysle stwierdzam ze sa za male kursy aby grac system!!! ... bedzie trzeba zaryzykowac!!!
i znow jakis jeden mecz nie wejdzie! znam zycie
ale nadal czekam za waszymi typami!!!

a w tym meczu:
858 Lublana-Frankfurt 1.41 16 2.75
moze byc 2 a nie 1 jak podalem wyzej!!!
Pozdrawiam! papa

Do góry
#157346 - 14/11/2001 03:56 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


oto moje prognozy:

MT Awiw-Pireus 1.62 1
CSKA-Real M. 1.71 1
Podgorica-N.Mesto 2.2 2
Charleroi-Efes 1.37 2
Oostende-Ceramika 1.5 2
Ulker-Barcelona 1.5 1

Nie wiem jeszcze co z Lublana ale chyba ja dorzuce. Jestem poczatkujacy. Co sadzicie?

Do góry
#157347 - 14/11/2001 04:51 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
VI kolejka Euroligi – środowe spotkania:

URAL – AEK

Ural: rozegrał bodajże mecz na szczycie w lidze rosyjskiej, mianowicie podejmował we własnej hali CSKA i do rozstrzygnięcia tego spotkania potrzebna była dogrywka; mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem Uralu 115-105; świetną partię rozegrał dla gospodarzy Valery Daineko rzucając 26 punktów oraz Sergei Panov-23.
AEK: również w weekend rozegrał mecz na szczycie podejmując u siebie Panatinaikos Ateny i ku zdumieniu wszystkich nie pozostawił cienia wątpliwości kto jest lepszy, wygrywając zdecydowanie 86-62; zwycięstwo AEK zawdzięcza przede wszystkim perfekcyjnej wręcz obronie, która zupełnie zniechęciła do gry zawodników Panatinaikosu (Alvertis 0/4 za 2, Mulaomerovic 2/6, Kutluay 2/9);

ANALIZA:
Obydwie drużyny mają znakomitych zawodników, obydwie doskonale radzą sobie nie tylko na swoich ligowych parkietach, lecz również na parkietach Euroligi. Jednak przy meczach na tym szczeblu decydującą rolę zazwyczaj odgrywa gra we własnej hali. Innymi szczegółami, które umożliwią mi podjąć właściwy typ są niewątpliwie jeszcze 2 rzeczy. Pierwsza z nich to postać Anthony Bowie, który jeszcze nie dawno grał w drużynie AEK-u i z pewnością będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, zważywszy na fakt iż w swym pierwszym meczu w zeszłym tygodniu rzucił dla Uralu 12 punktów przeciw Pau na wyjeździe. Druga sprawa to gra dla 7,500 kibiców, którzy z pewnością zrobią wszystko by „zagłuszyć’ zawodników AEK-u. Gra o 15.30 będzie chyba także drażniąca dla drużyny z Aten, gdyż przyzwyczajeni są oni rozgrywać swe mecze zazwyczaj między 20.00-21.00.

TYP: 1


OL. LUBLIANA – OPEL

Ol. Lubliana: po weekendowej kolejce ligowej Olimpia nadal nie znajduje pogromcy na rodzimym podwórku (Adriatic League); w niedziele pokonali oni u siebie w derbach Słowenii - Pivovarną Lasko 86-49; najwięcej punktów dla zwycięzców rzucili Awojobi 18 - 6/6 za 2 oraz Welsch 14.
Opel: nadal zadziwia swoją postawą nie tylko w Eurolidze (gdzie miał być zdecydowanie drużyną do bicia) jak również w lidze niemieckiej, gdzie z bilansem 6-1 prowadzi w tabeli wraz z Bayerem Leverkusen; w ostatnim spotkaniu ligowym Opel pokonał u siebie Stadtsport Braunschweig 89-70; najwięcej rzucili: Lokhmanchuk 20 oraz Austin 19.

ANALIZA:
Drużyna Skyliners jak na razie wręcz szokuje, natomiast Olimpia nieco chyba zawodzi. Nie mnie jednak po Lublianie widać prawidłowość, która jest bardzo istotna w rozgrywkach Euroligi, a mianowicie wygrywać wszystkie mecze na własnym parkiecie. A jeżeli kiepści się wszystkie mecze wyjazdowe to jedyne co zostaje to właśnie wygrywać u siebie. Po ostatnich dwóch porażkach oficjalnie poprzysiągł kibicom obrońca Olimpii – Jure Zdovc, że następny mecz Euroligi zakończony zostanie zwycięstwem. I chyba fakt dążenia do spełnienia obietnicy może być nieco zgubny dla gospodarzy. Będą z pewnością grali pod dużą presją odniesienia zwycięstwa, co nie jest dobrym prognostykiem. Natomiast Opel jadąc do Lubliany, wie że nie ma nic do stracenia; zagra z pewnością na pełnym luzie, uskrzydlony ostatnimi zwycięstwem nad Ulkerem. W wywiadach zawodnicy Skylinera zawsze przed meczami z takim drużynami jak Żalgiris, czy właśnie Ulker, mówią że są na pozycji straconej i postarają się powalczyć o jak najbardziej korzystny wynik (jakby sugerowali że porażka z takimi drużynami małą ilością punktów to i tak dla nich sukces), a tu tymczasem okazuje się że wychodzą z takich potyczek zwycięsko. Nie innaczej jest tym razem, ale głęboko wierze że tym razem presja i chęć odniesienia kolejnego zwycięstwa mobilizująco jednak wpłyną na zawodników Olimpii.

TYP: 1


PARTIZAN – SCAVOLINI

Partizan: rozegrał swoje ligowe spotkanie na wyjeździe w Zdravliju gdzie pokonał miejscową drużynę 74-85; jedynym ciekawym zdarzeniem, godnym odnotowania był moment obrzucania jajami drużyny Partizanu przez miejscowych kibiców; nie zdezorganizowało to jednak przyjezdnych dla, których znakomitą partię rozegrał Vlado Scepanovic rzucając 22 punkty oraz Jovo Stanojevic-15.
Scavolini: wygrało u sibie spotkanie z Romą 91-78; najwięcej w spotkaniu rzucili Beric i Joseph Blair 21 punktów oraz Booker 18.

ANALIZA:
Patrząc na dokonania obydwu drużyn do tej pory należy stwierdzić że Scavolini zrobi wszystko by ten mecz wygrać. Przede wszystkim będą chcieli powetować sobie dwie ostatnie porażki w Eurolidze oraz poprawić bilans zdobyczy punktowej, bo w ostatnich meczach rzucali przeciwnikom zaledwie po 68 punktów. Wiedzą także o tym że jeżeli Partizan odskoczy im na 2 punkty w grupie to nie będą już raczej w stanie go doścignąć, a właśnie walka z Partizanem może być znacząca przy wyjściu z miejsca premiowanego. Jednym słowem jest to dla nich mecz z kategorii być albo nie być. Patrząc z kolei na Partizan zastanawiam się kiedy w końcu zakończy im się dobra passa. Passa która tak naprawdę (przy tak mocno kontuzjowanym składzie) nie powinna mieć miejsca. Teraz z tego co widzę po składzie Partizanu także nie jest ciekawie, natomiast w pełni sił są wszyscy w Scavolini. Kluczem do zwycięstw Scavolini będzie z pewnością postawa ich silnej linii defensywnej w osobach Berica, Middeltona i Bookera. A ostatnio ci trzej panowie radzą sobie naprawdę dobrze. Należy tutaj także odnotować bardzo ciekawy fakt, że to właśnie Beric grający w zeszłym sezonie w Partizanie znacząco przyczynił się do dwóch wygranych Partizanu nad Scavolini w Suprolidze, rzucając łącznie drużynie z Włoch 60 punktów w dwumeczu (w tym aż 10 rzutów za 3). Teraz przyjdzie mu wystąpić przeciwko swojemu ostatniemu pracodawcy. Pomocna mu będzie z pewnością znajomość każdej klepki w hali Partizanu. Ale czy to wystarczy aby zwyciężyć Partizan w ich własnej hali. Każdy zespół przyznaje ze gra w Belgradzie jest bardzo trudna, a zwycięstwo tam to wręcz MISSION IMPOSSIBLE! Kurs na Partizan 1,35 jest według mnie śmieszny, dlatego biorę Scavolini za 3, a nawet z podpórką za 2,55. Jest to jednak moje zdanie i nie sugerujcie się moim typem w tak trudnym meczu. Postawcie jak uważacie, bądź najlepiej odpuście to sobie.

TYP: 2


CIBONA – ASVEL

Cibona: przegrała wręcz bezapelacyjnie z innym uczestnikiem Euroligi drużyną KK Zadar, aż 84-65; był to najgorszy występ Cibony w tym sezonie; zawodnicy razili wręcz nieporadnością wobec graczy Zadaru; najwięcej rzucili: Calvin Bowman-18, Branimir Longin-16, Zoran Planinic-14
ASVEL: dość łatwo pokonał u siebie drużynę Hyeres Toulon 80-68; zawodnicy ASVELU na 29 prób za 3 trafili 9; najwięcej zdobyli: Kyle Hill i Nikola Radulovic po 14 oraz Yann Bonato 11.

ANALIZA:
Spotkanie wydaje się być równym patrząc na pozycję w tabeli. Obydwa zespoły mają bilans 2-3 i będą chciały go z pewnością poprawić. Jak wypowiada się trener Cibony kluczem do ich zwycięstwa będzie zdominowanie tablic oraz szybki kontratak. Spotkanie może według mnie zakończyć się zwycięstwem obydwu z drużyn i ciężko jest mi tutaj wyłonić zwycięzcę. Jeżeli jednak podaję zawsze typ pod analizą to również uczynię to teraz. A motywuję to jednak przewagą własnego parkietu.

TYP: 1


CHARELROI – EFES

Charelroi: pokonał u siebie Union Mons Hainaut 87-72; jak widać liga belgijska okazuje się naprawdę słabiutka, skoro w Eurolidze Charelroi jeszcze nie wygrało, a na rodzimym podwórku zdecydowanie dominuje z kompletem zwycięstw 6-0; w meczu tym nie wystąpił kontuzjowany Darren Engellant, który i tak nie sądzę by przyczyniał się do czegoś w występach poza terenem Belgii; najwięcej rzucili: Roger Huggins 20 oraz John Jerome 15.
Efes: pokazał kto rządzi w lidze tureckiej pokonując na wyjeździe Ulker Stambuł 82-89; losy meczu ważyły się praktycznie do samego końca, a głownymi autorami sukcesu w drużynie Efesu byli: Marcus Brown z 23 punktami i 5 asystami, Mehmet Okurr z 20 pkt i 12 zbiórkami, Kaspars Kabala- 15 pkt oraz Saulius Stombergas z 17 punktami, 5 zbiórkami i 4 asystami.

ANALIZA:
Po wyjazdowym zwycięstwie nad Ulkerem chyba zbędny będzie komentarz. I mimo że wszyscy pragną pierwszego zwycięstwa Charelroi w Eurolidze, to jednak nie powinni oni myśleć że uda im się to osiągnąć z drużyną Efesu.

TYP: 2


BENETTON – IDEA

Benetton: brak informacji
Idea: rodzimy śmietnik znają wszyscy, dodam tylko jedno: co by było gdyby Anwil grał w obronie tak świetnie jak w pierwszych II kwartach? Chyba trzeba zwrócić na to uwage.....

ANALIZA:
Patrząc na ostatni mecz Benettona z Maccabi, a zwłaszcza na wspaniałą grę Tyusa Edneya, Garbajosy, czy Nachbara wydaje mi się, że Śląsk mający w swej drużynie ostatnio wielkie konflikty między zawodnikami nie będzie w stanie sprostać Benetton`owi u nich w hali. Ciągle na uraz narzeka Fietisow i chyba raczej nie będzie przebywał na parkiecie tak długo jakby mógł. Jak zwykle wielką niewiadomą będzie postawa Einikisa i Vinsona, którzy już raczej w 100% żegnają się z Ideą. Czy zechce im się mimo to angażować specjalnie na ten mecz skoro ich dni w klubie są policzone? Chyba raczej nie.......nowa krew w Śląsku będzie już niedługo wraz z podpisaniem kontraktu z nowym zawodnikiem (prawdopodobnie David Vaughn zawodnik Orlando Magic lub/oraz Steven rogers) i wtedy zobaczymy co się zmieni. Ale jak na razie to trzeba będzie pogodzić się chyba z porażką w Trevis`ie.

TYP: 1


OSTENDE – TAU

Ostende: brak informacji (ale chyba szkoda pisania) poza tym, że telindus wygrał na wyjeżdzie w lidze belgijskiej z Pepinsterem 80-85
Tau: pokonał u siebie Pamese Valencia 89-77; najwięcej rzucili: Elmer Bennett 16 pkt, F. Oberto 14, Andres Nocioni 13 oraz Dejan Tomasevic 12.

ANALIZA:
Trzeba przyznać że tak naprawdę 4 miejsce w tabeli gr D jest chyba krzywdzące dla Taugresu. Przegrał on pechowo 2 mecze po dogrywce do tej pory, które z pewnością były w zasięgu ręki odpowiednio z Cibona 1 punktem i z AEK`iem 3 punktami. Natomiast porażka u siebie z Partizanem, była nie czym innym jak tylko wypadkiem przy pracy. Telindus natomiast przegrywa wszystko i ze wszystkimi (w lidze też już 2 porażki). I mimo zmiany trenera w zeszłym tygodniu nie da rady drużynie z Włoch. Dziwi mnie wysoki wręcz kurs na Taugres (1,5), z którego na pewno z rama skorzystam.

TYP: 2

I to by było na tyle. Zastanawiam się czy będzie mi się chciało robić analizę na jutrzejsze spotkania, bo przyznaje, że zajmuje to cholernie dużo czasu. Z resztą mało kto „poci się” w ten sposób w jakimkolwiek temacie. Nie mniej jednak typy na czwartek na pewno podam.
Życzę owocnej IV kolejki.
POZDRAWIAM

Do góry
#157348 - 15/11/2001 03:36 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


VINCENT MILES NOSA CO DO PESARO SCAVOLINI ALE DO EFESU TO CHYBA NIKT NIE MIAL, ZALUJE ZE DALEM SIE NABRAC NA TAKI KURS NISKI NA WYJEZDZIE ALE KTO BY PRZEWIDZIAL USMIECH NA TWARZACH ZAWODNIKOW CHARLEROI. MOZE JUTRO LEIEJ BEDZIE...

Do góry
#157349 - 05/12/2001 08:07 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Oto mecze nie mieszczące się w temacie "spółdzielczym", czyli mniej pewne na dzień 05.12:

Alba – Charelroi
Cóż co do Alby to również dla nich jest to mecz ostatniej szansy. Niestety z ich obozu nie dochodzą pozytywne wieści. Mimo ze w koncu ściągneli do siebie Koturovica to jednak jego forma i dyspozycja pozostawiaja wiele do życzenia (w ostatnim spotkaniu ligowym przegranym z resztą u siebie przez Albe z Bayerem Leverkusen 73-77 zagrał zaledwie 9 minut nie pokazując nic szczególnego na parkiecie). Nadal kontuzjowani są Phelps i Rodl. W tej sytuacji zdobywanie punktów wezmą na siebie Alexis i Pesic, którzy w meczu z Bayerem odpowiednio zanotowali 17 i 16 pkt. czy jednak starczy to na coraz to lepsze Charelroi? Myślę ze determinacja i naprawdę mecz ostatniej szansy dla Alby podziała mobilizująco na jej zawodników.

TYP: 1

Olimpiakos – Benetton
Tu pragnę przestrzec wszystkich przed tym spotkaniem. Kurs na Olimpiakos 1,3 jest śmieszny. Przy formie jaką prezentuje teraz Benetton śmiem twierdzić że kto wie czy nie będzie tutaj niespodzianki. Obydwie drużyny to z pewnością europejska czołówka. Obydwie wygrywają pewnie na własnych parkietach, ale tym razem może to ulec zmianie. W Benettonie wszyscy zawodnicy prezentują życiowe formy Nachbar, Edney, Garbajosa. I na dodatek wszyscy są w pełni zdrowi, czego nie można powiedzieć o drużynie Olimpiakosu. Ich najlepszy zawodnik Alphonso Ford w poniedziałek na treningu skręcił nogę i jego występ nie będzie raczej na 100% taki jaki poprzednie jego występy w Eurolidze gdzie średnio notuje 27 pkt na mecz. Forrest oraz Papalokauskas również narzekają na drobne urazy, ale będą gotowi do gry. Pod znakiem zapytania stoi występ ich centra Patricka Femerlinga. Jednym słowem szpital. Kurs na Treviso 3,3 jest przy tym wszystkim znakomity, ale tylko dla ryzykantów. Kto się boi niech sobie lepiej odpuści w ogóle ten mecz. 1,3 na Olimpiakos bardzo ryzykowne!

TYP: 2

Scavolini – Telindus
Chyba każdy zna zwycięzce. Szkoda się rozpisywać. Ja tego nie biorę bo nie interesują mnie tak małe kursy (1,12), no ale cóż w sumie adekwatne do spotkania.

TYP: 1

AEK – Cibona
Mecz mimo iż na AEK kurs 1,2 strasznie ciężki do wytypowania. Ale po analizie stawiam na Cibone z kursem 4,1! Oto dlaczego: zarząd klubu postawił sobie jasno cel – wyjście z grupy i zrobił wszystko by tak się stało. Ściągnięto do Cibony trenera Repese, który do niedawna prowadził bez żadnych sukcesów Idee, ale na Bałkanach oraz dokonano największego hiciora sezonu – podpisano kontrakt z Dino Radją. Cóż może to wszystko wiosny nie czyni, ale przy jednoczesnych kontuzjach dwóch najlepszy graczy AEK-u Mikalisa Kakiouzisa śr. 17.1 pkt i 8 zb w Eurolidze oraz centra Andrew Bettsa 13.1 pkt i 7,3 zb stawia to Cibonę w świetle zwycięzcy tej potyczki. Myślę ze samo pojawienie się Radji wśród zawodników wpłynie na nich bardzo mobilizująco. Nie twierdzę na 100% że Cibona wygra, ale na pewno nie postawię na AEK za 1,2. Lubię ryzyko i biorę 4,1 za druzynę z Zagrzebia.

TYP: 2

Tau – Ural
Bardzo trudne spotkanie do wytypowania i raczej odradzam obstawiać gdyż każdy wynik jest możliwy. Generalnie po ostatnich meczach skłaniał bym się ku Permowi bo koncert gry jaki ostatnio prezentują na parkietach świadczy o tym że każdy powinien się z nimi liczyć. Tau będzie grał u siebie i może to wykorzystać. Poważniejszych kontuzji z obydwu stron nie ma. Szanse naprawdę 50:50. Ja typuje z czystej sympatii i to będzie Ural mimo wszystko. Kurs 2,25 zachęcający dodatkowo.

TYP: 2

Reszta spotkań znajduje sie w SPD, gdyż jest bardziej prawdopodobna do "wyjścia".

Do góry
#157350 - 05/12/2001 13:58 Re: Euroliga 2001/2002
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Czołem Vincente!
Ja też czytam twoje Posty i jestem pełen podziwu dla twojej pracy. Piszesz bardzo sensownie i można się spodziewać, że tak będzie dalej. A co do godziny 4 nad ranem to gratuluję wytrwałości i poświęcenia dla słusznej sprawy. Vincente śpij czasem .

Niebieskich snów życzy Pawka.

Do góry
#157351 - 06/12/2001 14:24 Re: Euroliga 2001/2002
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
posiadaczom kont w unibecie polecam euroligę z handicapami
nove mesto -1.5 1.8
maccabi +2.5 1.8
ulker -1.5 1.8
i dwa gwoździe programu
london +8.5 1.8
kinder -9.5 1.8

Do góry
#157352 - 12/12/2001 07:53 Re: Euroliga 2001/2002
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Spotkania na dzień 12.12.01:

Efes – Olimpiakos
Olimpiakos wydaje się zaczyna wykazywać małe zmęczenie a tym samym spadek formy. Chociaż o Efes`ie również nie można mówić w dobrych słowach. Mecz z pewnością trudny, ale mam kilka argumentów wskazujących zwycięzcę tej potyczki. 1) gra w hali Efes`u - Abdi Ipekci Sports Hall – jest czymś wyjątkowym dla gospodarzy, ogromny doping ze strony wręcz fanatycznych kibiców Efesu na pewno „niósł” będzie miejscowych, natomiast ryk i hałas jaki będą „poczęstowani” przyjezdni na pewno będzie totalnie deprymujący 2) II runda ma to do siebie że teraz wszyscy będą żądni rewanżu za wtopy z pierwszej części rozgrywek grupowych. A jak pamiętamy Efes przegrał sromotnie w Atenach 97-82. 3) po meczu w Atenach trener Efes`u Oktay Mahmuti strasznie skrytykował niketórych swoich zawodników mówiąc wręcz: „że maja kompletne zero do zaoferowania”, dlatego też to będzie również dodatkowym bodźcem dla poszczególnych aby udowodnić że jednak potrafią grać przeciwko Olimpiakosowi. Kto się boi niech nie stawia, bo rzeczywiście nic nie ma aż takiego bardzo klarownego, aby przemawiało za jedną z drużyn.

TYP: Efes kurs: 1,71

Unicaja – Benetton
Zbyt wiele nie napisze, z pewnością mecz walki. Wielu świetnych zawodników na parkiecie i co najważniejsze nie ma w obydwu zespołach poważnych osłabień personalnych. W tego typu przypadkach skłaniam się zazwyczaj ku gospodarzom.

TYP: Unicaja kurs: 1,71

Tau – Cibona
Dla Cibony mecz o być albo nie być, dla Taugresu przede wszystkim rewanż za porażke jednym punktem w 1-szej rundzie. Z pozoru mecz łatwy do wytypowania zwłaszcza po ostatnio naprawde koncertowych meczach Taugresu w Eurolidze jak również u siebie w lidze. Ale przestrzegam przed totalnym optymizmem co do tego meczu. Cibona z Radja w składzie wydaje się być teraz zupełnie inną drużyną. Ma w swoich szeregach wielu młodych bardzo dobrze zapowiadających się zawodników którzy z pewnością łatwo się nie poddadzą. Kurs 1,27 pozostawia jak dla mnie wiele do życzenia.

TYP: Tau kurs: 1,27

Reszta spotkań - "pewniejsza" w SPD.

Do góry
#157353 - 19/12/2001 02:29 Re: Euroliga 2001/2002
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Proszę masz miejsce do wpisywania swoich typów - PROCHU. Ksywę to ty masz niewyszukaną.

Do góry
#157354 - 19/12/2001 02:37 Re: Euroliga 2001/2002
Anonymous
Unregistered


Dzięki Pawka... A co Ci się w ksywce nie podoba? Powiedz, bo jesteś tu b. mądry(a)...

Do góry
#157355 - 19/12/2001 02:41 Re: Euroliga 2001/2002
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Ta ksywka kojarzy mi się tylko z narkotykami których nienawidzę i nic poza tym.

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], alfa), 3644 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582189 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25