Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 ... 21 22 >
Opcje tematu
#1291937 - 11/06/2007 23:46 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Kopytko]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
W Polsce? Legia? \:D

wiadomo, dlaczego tam poszedl...pieniadze, zupelnie inne warunki, dla takich staruszkow liczy sie porzadna baza, porzadna odnowa i pieniadze. Legia nie ma niczego na takim pozomie, na jakim ma Austria, druzyna, ktora walczyla o utrzymanie w lidze austriackiej.

Poza tym, nie oszukujmy sie, na chwile obecna, z takimi personaliami, z tak dobrana druzyna, Legia nie ma zadnych perspektyw. Dziwie sie Urbanowi, ze wzial ta ekipe teraz, bo bedzie mial cholernie ciezki orzech do zgryzienia.

Do góry
Bonus: Unibet
#1291990 - 12/06/2007 00:11 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: polskignom]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: polskignom
W Polsce? Legia? \:D

wiadomo, dlaczego tam poszedl...pieniadze, zupelnie inne warunki, dla takich staruszkow liczy sie porzadna baza, porzadna odnowa i pieniadze. Legia nie ma niczego na takim pozomie, na jakim ma Austria, druzyna, ktora walczyla o utrzymanie w lidze austriackiej.

Poza tym, nie oszukujmy sie, na chwile obecna, z takimi personaliami, z tak dobrana druzyna, Legia nie ma zadnych perspektyw. Dziwie sie Urbanowi, ze wzial ta ekipe teraz, bo bedzie mial cholernie ciezki orzech do zgryzienia.

Jeszcze się zdziwisz. Mimo nieudanego sezonu, moim zdaniem, w Legii wszystko idzie do przodu. Ci piłkarze w większości na prawdę mają potencjał(choćby sezon mistrzowski), a można z nich jeszcze więcej wyciągnąć. Są pieniążki, wydaje mi się, że niezły trener, ze stadionem też się trochę ruszyło i miejmy nadzieję, że w końcu powstanie ;] Liczę w końcu na dobre transfery(może nawet nie teraz, a zimą)i będzie dobrze. TAK, MISTRZEM POLSKI BĘDZIE LEGIA WARSZAWA \:\)

Do góry
#1292026 - 12/06/2007 00:34 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Kopytko]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Kopytko

I tak wiadomo, kto będzie mistrzem w następnym sezonie


Ja jeszcze nie wiem, kto będzie mistrzem \:D
Ale wydaje mi się, że GKS Bełchatów

Do góry
#1292041 - 12/06/2007 00:41 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Jeśli chodzi o Bąka to wybrał Legie ale ,,cudzoziemską,,:),pozatym nastepny transfer Lecha..Miejmy nadzieję że to 2 a nie 1 nabytek Lecha(Emilian Dolha-sprawa niejasna)

Piłkarz reprezentacji Peru oraz Universidad San Martín Hernan Rengifo pomyślnie przeszedł testy medyczne i tym samym podpisał z Kolejorzem trzyletni kontrakt. Rengifo w czwartek przyleciał do Poznania, w piątek oraz w sobotę przechodził szczegółowe badania medyczne. Dziś popołudniu powróci do Peru aby załatwić wszelkie formalności. Rengifo był królem strzelców ligi peruwiańskiej, w 146 występac...
Brawo zarząd ,niesiadać na laurach tylko szukać obrońcow..Pozdro for all

Do góry
#1292647 - 12/06/2007 06:07 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: jappa]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Carlo Costly zostaje w Bełchatowie !

Wicemistrzowie Polski wykupią 25-letniego napastnika za pół miliona euro, optowal za tym Orest Lenczyk
W Bełchatowie długo zastanawiano się nad definitywnym transferem, bo 2 mln PLN to spora suma nawet dla tak zamożnego zespołu jak wicemistrz Polski
Talent Costly'ego eksplodował w ostatnim czasie, jest on najlepszym strzelcem mistrzostw Ameryki Północnej i bohaterem Hondurasu
W lidze będzie wyróżniającą się postacią
Kupienie Costly'ego będzie świetną lokatą, bo po dobrych występach w reprezentacji jego cena wzrosła
GKS skorzysta z prawa pierwokupu

Do góry
#1292652 - 12/06/2007 06:11 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ogladalem te mecze, to naprawde znakomity zawodnik. Repr. krajow mniej u nas znanych pilkarsko to chyba lepsze wyjscie niz Serbowie czy Brazylijczycy trzeciego sortu. Warto sie na takie Gold Cup przejechac i wylowic paru grajkow, ktorzy za niewielkie pieniadze moga grac o wiele lepiej niz Belady czy roznej masci Andersony itd.

Do góry
#1292667 - 12/06/2007 06:29 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: polskignom]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Kuba Wawrzyniak w Legii

Do góry
#1293521 - 12/06/2007 21:09 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Kuba Wawrzyniak w Legii


Rene narazie to są przymiarki podobnie jak Grzgorz Bonin. Wydaje mi się, że LEgia na ten sezon zrobi transfery typu Ćwielong, Kosmalski czy Zasada. Czyli cięcie wydatków. Nie jest żadną tajemnicą, że LEgia nie może dopiąć budżetu. Co miesiąc notują straty. Jeśli chodzi o odchodzących podziękowano już: Balde, Juniorowi i chcą także pozbyć się Edsona. Co ciekawe za Edsona Legia nie chce nawet sumy odstępnego. Pomimo tego brak chętnych na tego piłkarza.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1293554 - 12/06/2007 21:14 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ignorator jeśli Legia kupi Bonina to obiecuje że conajmniej tydzień będe miał awatar Legii \:p

Wszyscy znają potencjał tego piłkarza i jak już z Tobą rozmawiałem w Kielcach jest on uważany za jednego z najlepszych zawodników w który drzemie ogromny potencjał.
Jak latem tamtego roku zgłosiło się po niego VFL Wolfsburg to bodajrze Klicki zażyczył sobie 3 mln Euro!! czyli jak widać ten zawodnik nie jest na sprzedaż - jeszcze nie. A tym bardziej nie oddadzą go do jednego z groźniejszych rywali

Do góry
#1294352 - 12/06/2007 23:27 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Czy jest tu ktoś kto potrafiłby mi udzielić odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie? Czy znana jest data losowania/układania/ogłoszenia terminarza na następny sezon pomarańczki?

Do góry
#1294556 - 13/06/2007 00:15 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Ignorator jeśli Legia kupi Bonina to obiecuje że conajmniej tydzień będe miał awatar Legii \:p

\:D \:D \:D
Na dworcu już nocowałeś \:p
A Tevez za karę miał trenować w koszulce Brazylii \:D

Nie wydaje mi się, by Legię było stać na Bonina
Po drugie nie rozumiem, po co im prawy pomocnik
Mają Radovica i "Szałacha"
Chyba, że Szałachowski to napastnik \:D

Tak czy inaczej, ten awatar z L u drfocusa moze być interesujacy

Do góry
#1294677 - 13/06/2007 00:41 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: drfocus
Paweł Janas dyrektorem sportowym Korony

źródło nieoficjalne \:p


To, co było pewne już kilka tygodni temu, dzisiaj stało się faktem. Paweł Janas podpisał kontrakt z Koroną Kielce.

Janas w kieleckim klubie będzie pełnił dwie funkcje: dyrektora oraz wiceprezesa do spraw sportowych. Oficjalnie były szkoleniowiec reprezentacji Polski przedstawiony zostanie w Koronie Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej.

- Najlepszy na rynku. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Prowadził Amikę Wronki, która słynie ze szkolenia młodzieży. Był też selekcjonerem reprezentacji Polski, a ma to dla nas też duże znaczenie, bo piłkarzy zna jak mało kto - zachwala wybór Janasa Wiesław Tkaczuk, jeszcze prezes Korony. W tym tygodniu odejdzie z zarządu klubu i zajmie się tylko zarządzaniem jednej ze spółek Kolportera. Zastąpi go jeden z menedżerów holdingu.



źródło: Gazeta.pl

Do góry
#1294702 - 13/06/2007 00:47 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: rene

Tak czy inaczej, ten awatar z L u drfocusa moze być interesujacy


Oj bylby interesujacy \:D


To, co było pewne już kilka tygodni temu, dzisiaj stało się faktem. Paweł Janas podpisał kontrakt z Koroną Kielce.

Janas w kieleckim klubie będzie pełnił dwie funkcje: dyrektora oraz wiceprezesa do spraw sportowych. Oficjalnie były szkoleniowiec reprezentacji Polski przedstawiony zostanie w Koronie Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej.


I stalo sie. A ciekawe jak to bedzie w koncu z trenerem Korony \:p


A teraz z cyklu "klopoty stadionowe" :

Komisja Licencyjna zdecydowała, że klub z Sosnowca musi szukać obiektu rezerwowego. Najbardziej realne wydają się przenosiny do Wodzisławia.
(...)
Sosnowieccy kibice proponowali już, by Zagłębie grało na zaprzyjaźnionej... Legii. - To stanowczo za daleko. Takie rozwiązanie wchodziłoby w grę tylko jeżeli Ludowy zniknąłby z powierzchni ziemi i był budowany na nowo - kończy Kolator.



Miasto pomoże w remoncie stadionu Polonii Bytom
Wypominali sobie stracone wcześniej lata. Zarzucali brak koncepcji i miejsca na wybudowanie nowego stadionu. Jednak, kiedy przyszło do głosowania, radni Bytomia zatwierdzili 8 milionów i 400 tysięcy złotych na stadion miejski przy ulicy Olimpijskiej, gdzie swoje mecze rozgrywają piłkarze Polonii. – To wszystko, na co nas w tej chwili stać – stwierdził prezydent Bytomia Piotr Koj. Miejski budżet wynosi około 580 milionów zł.


A zespol z Bytomia w OE ma dalej prowadzic Dariusz Fornalak

A co do budowy nowego stadionu w Zabrzu to rozne informacje mnie dochodza \:p Najpierw nowy obiekt miala budowac firma z Portugalii
(ktora stworzyla stadion FC Porto), teraz mowi sie o jakiejs krakowskiej firmie (ktora w porownaniu z zachodnim rywalem za duzo osiagniec nie ma )

Do góry
#1294728 - 13/06/2007 01:02 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Stalion]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Rengifo jest już piłkarzem Lecha.

Z Lecha odchodzą Dembiński, Bąk (klub nie przedłużył kontraktów) oraz Drzymont (wraca z wypożeczenia do Kielc).

Do góry
#1297522 - 14/06/2007 00:53 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: kfjatek]
Dyniu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2004
Postów: 2940
Skąd: Poland
Znacie jakąś stronę z wypisanymi wszystkimi transferami które już miały miejsce?

Do góry
#1297570 - 14/06/2007 01:13 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Dyniu]
juru15 Offline
addict

Meldunek: 23/09/2005
Postów: 529
A teraz fajna ciekawostka :-)

To może być prawdziwy hit letniej ligowej przerwy. Milionerka i piękna eksmodelka Yara Wortmann już wkrótce może zostać nowym właścicielem beniaminka ekstraklasy, Zagłębia Sosnowiec. Do klubu z Sosnowca wpłynęło już nawet pismo w tej sprawie.

Piękna Yara jest założycielką i głównym udziałowcem firmy WINunited. To właśnie ona chce przejąć większościowy pakiet akcji sosnowieckiego klubu. WINunited jest licencjonowaną firmą bukmacherską, założoną w 2005 roku z siedzibą na Malcie. Działa w 15 krajach, a w najbliższych latach chce inwestować na rynkach Europy Wschodniej. Stąd zainteresowanie klubem z Sosnowca.

Firma jest w stanie przekazywać na działalność klubu rocznie około 7 milionów złotych. Gdyby do tego dodać pieniądze obecnych właścicieli Zagłębia z włoskiej firmy "Ersi", którzy mimo sprzedania pakietu większościowego nadal chcą wspierać sosnowiecki klub, to budżet Zagłębia mógłby wynosić kilkanaście milionów złotych.

Do góry
#1297761 - 14/06/2007 01:49 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Dyniu]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Dyniu
Znacie jakąś stronę z wypisanymi wszystkimi transferami które już miały miejsce?


Zwykle takie rzeczy musisz śledzić na stronach klubowych. Na pewno także znajdziesz takie wiadomości w gazetach. Choćby "Przegląd Sportowy" robi takie zestawienia dla ekstraklasy i drugiej ligi.

Jesli chodzi o Sosnowiec to bardzo dobrze niech buki inwestują. Niech nasi politycy zobaczą ile dobrego niosą ze sobą firmy do naszego sportu. Jesli Zagłębiu wypali z "Amazonkami" z United to na długo zagości ekstraklasa w Sosnowcu. To mnie osobiście cieszy bo ja chcę aby w końcu nasze kluby miały pieniądze i nie musiały się martwić, że jest tylko dziewięć piłek na treningu a przecież takie przykłady znamy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1298063 - 14/06/2007 02:50 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
Kamil , ja nie do konca jestem przekonany o posiadaniu udzialow w klubach przez firmy z branzy bukmacherskiej. sponsoring to jedno, a udzialy poniekąd wypaczją sportową rywalizację. tak to widzę.

taki Off topic, dostalem ostatnio z Winunited email promujacy kwalifikacyjne spotkania Polakow do ...'Mistrzostw Swiata Euro2008'... nawet w Teleexpresie była wzmianka o tym \:\)

Do góry
#1298103 - 14/06/2007 03:03 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: punter UK]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Pozostaje pytanie, na ile poważnie WinUnited podejdzie do sosnowieckiej sprawy. Żeby nie wyszło tak, jak przy okazji tureckiego właściciela Pogoni Szczecin.

Jeżeli Zagłębie ma mieć z tego wymierne korzyści, to mimo tego, że ten klub ni to mnie ziębi, ni to grzeje, to jestem za tym, aby pieniądze z zagranicy wchodziły do polskiej piłki. Taka jest rzeczywistość w Europie i trzeba za nią podążać, żeby nie zastać niedługo na swoim poziomie Papuasów.

Do góry
#1298220 - 14/06/2007 03:33 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Radek_89]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Witam \:\)

Kamil Gęśla, 20-letni napastnik Stali Stalowa Wola jest bliski podpisania kontraktu z GKS-em Bełchatów.

Spektakularny transfer majacy wzmocnic zespol z Belchatowa w europejskich pucharach to nie jest na pewno, ale za kilka lat...

I znow przeczytalem o domniemanych zakupach Gornika Zabrze. Jakos te wszystkie wzmocnienia kluby ze Slaska sa nieudolne (np. sprawa Witkowskiego).
A o to kolejne nowiny:
- z Gornikiem laczy sie Konrada Golosia
Z pomocnikiem "Białej Gwiazdy" miał się spotkać prezes zabrzan Ryszard Szuster. Ma on jednak niewiele czasu na wszystkie ustalenia, gdyż w środę zawodnik wylatuje do USA.

Górnik chce pozyskać kolejnego zawodnika z Wisły Kraków. Obok Konrada Gołosia, zabrzanie chcą sprowadzić również argentyńskiego pomocnika Mauro Cantoro: - Póki co zdaje się, że bliżej Górnika jest Gołoś, jednak my nie podjęliśmy decyzji czy będziemy tego zawodnika transferować - powiedział dyrektor sportowy Wisły, Jacek Bednarza. (PAP)

Tak sobie mysle, ze Gornikowi brakuje troche oglady. Bo wydaje mi sie ze najpierw lepiej cos zrobic i sie tym chwalic niz cos planowac zrobic i sie juz tym chwalic.
Tyle pisze sie o transferach zabrzan, ale narazie efektow nie widac.
Druzyne Gornika ouscil kolejny po Andraszaku pilkarz Dawid Bartos. Jednak w mojej subiektywnej ocenie tez zawodnik i tak za wiele razy nie przydal sie Gornikowi.


Tak moze nie na temat, ale zaciekawil mnie sklad Polski U-20. Po perypetiach z niektorymi grajkami, w skladzie naszej reprezentacji jest 6 pilkarzy z klubow OE. Nie wiem jak odniesc sie do tej liczby, bo nazwy klubow niektorych zawodnikow powalaja (Real Madryt, Arsenal Londyn, Bordeux itd.). Ciekawe czy kiedykolwiek bedzie to mialo przelozenie na reprezentacje seniorska.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 ... 21 22 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, akagi, Sensei, pacyfista, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega), 3717 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582206 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25