Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#128040 - 27/02/2004 13:45 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]viva przestan sie onanizowac swoimi konuponami ,cp tylko ci wejdzie to edytujesz posty jaki z ciebie wileki spec.Na marginesie cie powiem ze te deble mozesz sobie obstawic u pseudobukow (prof,sts).pewnie za 2 zl tasiemce.Podaj mi intrnrtowego buka ktory daja w ofercie deble ktore mozna zagrac za konkret sieno.
Uwazam sie masz jakie pojecie o tenisie ale takim system to mozesz wygrac gora na iwo: .
ps.czemu nie podajesz ATP gdzie twoje pacholki moga zagrac w necie.Ale mimo to szacunek dla ciebie bo widze ze deble ci wchodza a jak mowi stare przeyslowie mowi zwycieskiego skladu sie nie zmienia.Po prostu z twoich pickow kozystaja 2-zlotowkowcy,ode mnie congrats za dobre picki lez jak mowilem w necie debla nie ma dlatego podejrzewam za korzystaja z twoich typow dwutozlowkowcy z bukow naziemnych.
Niemniej kazdy sposob skubania jast dobry,ale wg mnie masz male pojecie o ATP tour(zobacz sobie swoje picki tam jest ok.10%mens singles,30%womens singles,70%doubles.
Uwazam swoje picki mozesz sobie w buty wsadzic bo gracze internetowi olewaja twoje picki...bo nie ma gdzi obstawiac.Ew.moga korzystac biegacze do naziemnych i grac od2-5 zl.
SUMASUMARUM-kopalnia pieniedzy...
No bad fellings-po obserwacji twoich pickow(czasem dobrych,czasem zonkow) taka jest moja opinia...z obstawiania kobiet dawno sie wyleczylem bo jak wiadomo kobieta zmienna jest.
Jeszcze slowo do "pseudotyperow" po ch.uj edytujecie wygrane posty,zamiast pomagac poczatkojacym graczom przechwalanki ile to ja nietrafilem a wpisywanie kuponow bez analizy mozecie sobie w dupe w sadzic.A jeszcze co do vivy ty sie chyba uwazasz za jakies gugu-smiech na sali...[/qb][/QUOTE][/qb][/QUOTE]ale z ciebie frajer ,brak mi slow uke:

Do góry
Bonus: Unibet
#128041 - 27/02/2004 13:51 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Kameleon:
[QB]Moje typy na dziś:

267 Sugiyama-Kuznets. 1.8 1.8 typ:1

W profie jest bardzo wysoki kurs. Dla porównania: gb: 1.56 na Japonke, Betandwin: 1.56 na Japonke. Myśle że mecz będzie wyrwnany a Sugi wygra gdyż jest bardziej doświadczona. Wczorajsza wygrana z Dani - coś pięknego, pokazała że potrafi grać z rywalkami, które uderzaja mocniej. Taka ejst właśnie Rosjanka, jej mecz z Williams hmmmm mecz życia, ale już dziś chyba tego nie powtórzy.

Ja miałem okazje ten mecz ogladać na Eurosporcie i Sugiyama nie grała rewelacji a poza tym Greczynka grała z kontuzja kolana, więc nie pisz że wczoraj Japonka grała cos pięknego.[/qb][/QUOTE]Kontuzja, kontuzją. Sugi pokazała, ze potrafi gać z rywalkami silniejszymi.[/qb][/QUOTE]zaraz zaraz to Sugiyama jest zawodniczka lepsza od Daniilidou. Sugiyama grala swoj styl duzo biegala i rozrzucala przeciwniczke po korcie a ze greczynka biegac nie lubi to sie tak skonczylo . Dzisiejszy mecz to raczej no bet

Do góry
#128042 - 27/02/2004 13:53 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
shiza Offline
enthusiast

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 367
Skąd: Wieluń
ty pewnie sadzisz ze grajacy u naziemnych graja od 2 do 5 zeta hehhehehehehehehheheheh rozbawiles mnie stary zjeb............, sam pewnie wysylasz kuponiki po 2 zeta z kursem 5000 i liczysz na szczescie, no niezle cale to forum spada na psy.

Do góry
#128043 - 27/02/2004 13:56 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Inspirator Offline
veteran

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 1209
Skąd: Kraków
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]viva przestan sie onanizowac swoimi konuponami ,cp tylko ci wejdzie to edytujesz posty jaki z ciebie wileki spec.Na marginesie cie powiem ze te deble mozesz sobie obstawic u pseudobukow (prof,sts).pewnie za 2 zl
...............................
vivy ty sie chyba uwazasz za jakies gugu-smiech na sali...[/qb][/QUOTE][/qb][/QUOTE]ale z ciebie frajer ,brak mi slow uke: [/qb][/QUOTE]

Wiesz co śmierdzący capie ??? to juz Twoja niepierwsza zaczepka na tym forum ... idź sie lepiej pobaw w piaskownicy śmieciu ...jesteś skończonym zerem i żal Ci dupe ściska ze inni mogą czerpać zyski a Ty nie ...
To był mój jedyny i ostatni post do Ciebie..
Najlepiej jakbyś sie tutaj nie pojawiał bo Twoja obecnośc raczej nie jest mile widziana.
uke: Na Ciebe pajacyku (czytaj artnow)

Do góry
#128044 - 27/02/2004 13:58 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Inspirator Offline
veteran

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 1209
Skąd: Kraków
....
2razy mi sie wysało
sorki

Do góry
#128045 - 27/02/2004 14:02 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Kameleon:
[QB]Moje typy na dziś:

267 Sugiyama-Kuznets. 1.8 1.8 typ:1

W profie jest bardzo wysoki kurs. Dla porównania: gb: 1.56 na Japonke, Betandwin: 1.56 na Japonke. Myśle że mecz będzie wyrwnany a Sugi wygra gdyż jest bardziej doświadczona. Wczorajsza wygrana z Dani - coś pięknego, pokazała że potrafi grać z rywalkami, które uderzaja mocniej. Taka ejst właśnie Rosjanka, jej mecz z Williams hmmmm mecz życia, ale już dziś chyba tego nie powtórzy.

Ja miałem okazje ten mecz ogladać na Eurosporcie i Sugiyama nie grała rewelacji a poza tym Greczynka grała z kontuzja kolana, więc nie pisz że wczoraj Japonka grała cos pięknego.[/qb][/QUOTE]Kontuzja, kontuzją. Sugi pokazała, ze potrafi gać z rywalkami silniejszymi.[/qb][/QUOTE]zaraz zaraz to Sugiyama jest zawodniczka lepsza od Daniilidou. Sugiyama grala swoj styl duzo biegala i rozrzucala przeciwniczke po korcie a ze greczynka biegac nie lubi to sie tak skonczylo . Dzisiejszy mecz to raczej no bet [/qb][/QUOTE]Sugiyama jest zawodniczką lepszą od Dani, ale akurat nie o to mi chodzi. Chodzi mi o siłe serwisu, siłe uderzeń, warunki fizyczne. Sugyama przy Danilidou to takie dziwne porównanie. Gdybym zobaczył je obie pierwszy raz to bym stawiał na Dani. Sugiyama potrafi biegać, rozżucac rywalke po korcie i mam nadzieje, że dziś to samo zrobi z Rosjanką.

Do góry
#128046 - 27/02/2004 14:09 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Dla Vivy iwo: za jego typy. Rób to co robisz dobrze
Co gramy dzisiaj

Do góry
#128047 - 27/02/2004 14:10 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Dwie rzeczy:

Gratulacje dla Vivy, dzieki Twoim trzem typom skubnelismy profa na jakies 3000 PLN

A druga mniej mila, dotyczy czlowieka o ksywce ARTcos tam. Rozumiem, że słownictwa, którego używasz nauczyłeś się od klientów swojej mamy ale nie musisz się tym wszystkim tutaj chwalić. Daj sobie spokój, wyjdź na ulicę zaczep jakiegoś przedszkolaka, zabierz mu 2 złote i nie będziesz musiał już grać.

I proszę moderatorów o dawanie bana tego typu przypadkom a nie tylko ludziom, którzy podają adresy stron jakie się wam nie podobają.

Do góry
#128048 - 27/02/2004 14:20 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
mtudor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7011
Skąd: Lublin
jak sie zapatrujecie na mecz Mirnyi-Hrbaty?ja byłbym skory postawić 1 :zobacz:

Do góry
#128049 - 27/02/2004 14:20 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Dwie rzeczy:

Gratulacje dla Vivy, dzieki Twoim trzem typom skubnelismy profa na jakies 3000 PLN

A druga mniej mila, dotyczy czlowieka o ksywce ARTcos tam. Rozumiem, że słownictwa, którego używasz nauczyłeś się od klientów swojej mamy ale nie musisz się tym wszystkim tutaj chwalić. Daj sobie spokój, wyjdź na ulicę zaczep jakiegoś przedszkolaka, zabierz mu 2 złote i nie będziesz musiał już grać.

I proszę moderatorów o dawanie bana tego typu przypadkom a nie tylko ludziom, którzy podają adresy stron jakie się wam nie podobają.[/qb][/QUOTE]Coronach iwo:

Do góry
#128050 - 27/02/2004 14:22 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Ygrek Offline
enthusiast

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 380
Skąd: sosnowiec
iwo: dla vivy - juz pare razy skorzystalem z jego typow i wyszlo mi to na dobre. A poza tym niewazne za ile kto gra - jezeli za daną sumę mu odpowiada gra to jest tylko i wyłącznie jego sprawa. A jeżeli ktos podaje dobre typy - to niewazne z jakiej dziedziny - ktos chce korzystac to niech to robi, a jezeli komus nie pasuje to niech sam wymysla inne typy.

Do góry
#128051 - 27/02/2004 14:28 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Pawciu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 1740
Skąd: Szczecin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]viva przestan sie onanizowac swoimi konuponami ,cp tylko ci wejdzie to edytujesz posty jaki z ciebie wileki spec.Na marginesie cie powiem ze te deble mozesz sobie obstawic u pseudobukow (prof,sts).pewnie za 2 zl tasiemce.Podaj mi intrnrtowego buka ktory daja w ofercie deble ktore mozna zagrac za konkret sieno.
Uwazam sie masz jakie pojecie o tenisie ale takim system to mozesz wygrac gora na iwo: .
ps.czemu nie podajesz ATP gdzie twoje pacholki moga zagrac w necie.Ale mimo to szacunek dla ciebie bo widze ze deble ci wchodza a jak mowi stare przeyslowie mowi zwycieskiego skladu sie nie zmienia.Po prostu z twoich pickow kozystaja 2-zlotowkowcy,ode mnie congrats za dobre picki lez jak mowilem w necie debla nie ma dlatego podejrzewam za korzystaja z twoich typow dwutozlowkowcy z bukow naziemnych.
Niemniej kazdy sposob skubania jast dobry,ale wg mnie masz male pojecie o ATP tour(zobacz sobie swoje picki tam jest ok.10%mens singles,30%womens singles,70%doubles.
Uwazam swoje picki mozesz sobie w buty wsadzic bo gracze internetowi olewaja twoje picki...bo nie ma gdzi obstawiac.Ew.moga korzystac biegacze do naziemnych i grac od2-5 zl.
SUMASUMARUM-kopalnia pieniedzy...
No bad fellings-po obserwacji twoich pickow(czasem dobrych,czasem zonkow) taka jest moja opinia...z obstawiania kobiet dawno sie wyleczylem bo jak wiadomo kobieta zmienna jest.
Jeszcze slowo do "pseudotyperow" po ch.uj edytujecie wygrane posty,zamiast pomagac poczatkojacym graczom przechwalanki ile to ja nietrafilem a wpisywanie kuponow bez analizy mozecie sobie w dupe w sadzic.A jeszcze co do vivy ty sie chyba uwazasz za jakies gugu-smiech na sali...[/qb][/QUOTE][/qb][/QUOTE]Czlowieku wez sie zastanow co ty piszesz, bo to przyprawia o bol glowy. Nikt tu sie nie chwali tylko podaje zeby ktos inny mogl skorzystac, ktory nie zna sie na TENISIE. Nastepnie : gdzie tu jest napisane ze typy maja byc "tylko i wylacznie" do grania u bukow internetowych? NIGDZIE!!! Masz jakies problemy natury osobistej?? Czepiasz sie VIVY bo obstawia WTA a nie ATP i dlategoz twoim zdaniem nie ma pojecia o tenisie meskim!! uke: To tak jak ja obstawiam pilke nozna: typuje zdarzenia do przerwy i nie potrafie przewidziec czy wygraja czy nie!!!!! Zalosne, i po jakeigo chu..a pie....sz ze TU graja kolegi typami tasiemcami !!! Jesli tak uwazasz to JESTES moim zdaniem AMATOREM!! Kursy jak marzenie i swietne rozeznanie sprawia ze mozna zagrac i to konkretnie ( ale jak to w tenisie bywa "walk" sa i beda), a TY tu wypisujesz bzdury ze tu graja "Pacholki" za 2zl do 5 zl. To teraz obraziles tym stwierdzeniem WIELE osob, co jest z twojej strony HAMSTWEM!! uke:
Dziekuje za uwage
Pozdrawiam
Pawciu

Do góry
#128052 - 27/02/2004 14:33 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Maniek@ Offline
addict

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 428
Skąd: rzeszow
co myslicie o

gonzalez 1,7

bjorkman 1,5

a.martin 2,9

co o tych typach myslicie
pozdro

Do góry
#128053 - 27/02/2004 14:36 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
Kedzior1978 Offline
member

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 166
Skąd: Rzeszów
To chyba nie jest normalne zjawisko, że na forum o tenisie toczy sie kłótnia niejakiego artnowa z vivą, czyli gościem, który wg mnie zapracował na szacunek jakim sie go tu darzy. Ja osobiście nie skorzystałem jeszcze z jego typów, wykorzytuje czasami jego podpowiedzi. Czy to jest dla Ciebie takie dziwne, że ktoś ma nosa do meczy deblowych? To pewnie nie Twoja wina, że mieszkasz gdzieś w zapadłej dziurze, gdzie nie ma ulicznych buków i możesz pobawić sie jedynie internetem, ale nie powinieneś przelewać swej frustracji do vivy w ten sposób. Okazujesz się w ten sposób zwykłym śmieciem.
Pozdrawiam jednak Ciebie jednocześnie życząc szybkiego powrotu do równowagi psychicznej.
A dla vivy & company (mam nadzieję, że sie nie obruszą) wielkie iwo:

Do góry
#128054 - 27/02/2004 14:40 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]nieminen-gonzalez 1 1.76 /Unibet/ - wskutek przerwania meczu z kuczera, nie do konca wiadomo w jakiej formie jest gonzo po powrocie na twarde korty. jarrko niewatpliwie w dobrej, czego dowodem guadkie zwyciestwo nad costa, zaciety mecz z maxem i wreszcie przedwczorajszy z escude. niby fszysko jasne, jest tylko jedno "ale" - fin jest jednym z lepszych specjalistow od zonkow. mimo to zaufam mu tym razem, chocby za minimalna stawke [/qb][/QUOTE]bad bad jarrko ;/

Do góry
#128055 - 27/02/2004 14:41 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]horna-blanco 1 1.6 /Unibet/
acasuso-behrend 2 2.25 /Unibet/
kuerten-squillari 2 4.1 /prof/

dobranoc [/qb][/QUOTE]wreszcie zly dzien w tym tygodniu oby ostatni

Do góry
#128056 - 27/02/2004 14:48 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
haarer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 1842
Skąd: ŁÓDŹ
co miało być powiedziane - to już inni zdązyli powiedziec
w dużym skrócie
artnow - palancie :stop:
viva - iwo: :5gw:

Do góry
#128057 - 27/02/2004 14:51 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
co do wymiany zdan rozpoczetej na poprzedniej stronie to rzeczywiscie ktorys z moderatorow moglby sie zainteresowac tym, co sie dzieje w dziale tenisowym!

Do góry
#128058 - 27/02/2004 14:57 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
Dobra znowu przez jednego palanta niepotrzebne nerwy :stop:

Nasze(viva i zibi04) typy na dzisiaj:

Schwa/Woeh-Ditt/Vo 1 1.61

MJ.Ma/M.Gra-Med/Pa 1 1.80

Gar/S.Pri-Behr/Fri 2 2.06


Do góry
#128059 - 27/02/2004 15:02 Re: ATP Marsylia, Bahia & WTA Dubai, Bogota cz.2
gregorrr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 3328
[QUOTE]Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Dobra znowu przez jednego palanta niepotrzebne nerwy :stop:

Nasze(viva i zibi04) typy na dzisiaj:

Schwa/Woeh-Ditt/Vo 1 1.61

MJ.Ma/M.Gra-Med/Pa 1 1.80

Gar/S.Pri-Behr/Fri 2 2.06

[/qb][/QUOTE]wczorajsze byly wspolne czy osobne?

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Akhu, igea23, pacyfista, ANZELMO, Sensei, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, Sony, 11kera11, akagi), 3592 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582849 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07