Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#12210 - 06/11/2001 01:48 Re: Kto w to wchodzi?
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
BlueX ma racje zawsze na poczatku jest pieknie i kolorowo, a potem......... Z drugiej jednak strony chyba sprobowac nie zaszkodzi. Zreszta jezeli efekty bylyby korzystne to z pewnoscia wdrozenie tego pomyslu w zycie nie umarlo by tak szybko smiercia naturalna. Wiadomo pozytywne efekty nakrecalyby nasza SPOLDZIELNIA
Jestem "ZA", a ze swojej strony pragne zaoferowac rozklad EUROLIGI w kazdej kolejce na czynniki pierwsze. Mysle ze to moze miec sens.....

P.S.
Chlopaki co wy na to gdybysmy nasza zorganizowana grupe okreslili mianem "SPOLDZIELNI", mi tam sie podoba....

Do góry
Bonus: Unibet
#12211 - 06/11/2001 02:08 Re: Kto w to wchodzi?
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Pomysl jest spoko, tylko czy to nie slomiany zapal..? Na pewno jest to wiele pozyteczniejsze niz jakas rywalizacja "na niby" w TT.
Chetnie sie przylacze - mimo braku czasu i stalego dostepu do internetu oferuje swoja pomoc.

Do góry
#12212 - 06/11/2001 02:13 Re: Kto w to wchodzi?
sexmis Offline
addict

Meldunek: 18/08/2001
Postów: 433
Skąd: Legnica
A czy można by do tego dorzucić np: tenis ziemny?

Do góry
#12213 - 06/11/2001 04:37 Re: Kto w to wchodzi?
Andrzej Offline
member

Meldunek: 06/04/2001
Postów: 128
Skąd: Tychy
Jeśli mogę pomóc, to chętnie w zakresie II Bundesligi.
Pomysł bardzo dobry i mam nadzieję skuteczny, tylko oby nam starczyło cierpliwości!

Do góry
#12214 - 06/11/2001 06:23 Re: Kto w to wchodzi?
Anonymous
Unregistered


Witam serdecznie
Ciesze sie ze zaczynamy podchodzic do zarabiania na sporcie profesjonalnie.
Od dawna czytam to forum brakowalo mi wlasnie opisow i analiz, patrzylem tylko jak ludzie typuja i sprawdzaja swoje umiejetnosci w typowaniu wynikow
Badzmy dla siebie pozyteczni ulatwiajmy sobie zycie zjednoczmy sie bo inaczej nie mamy szans z rzesza ludzi pracujacych dla zakladow bugmacherskich i zyjacych z naszych pieniedzy
O TO WLASNIE CHODZILO WSPOLPRACA I OPISY CO KTO WIE WSZYSTKO SIE PRZYDA WARTO PRZECZYTAC CZLOWIEK STAJE SIE BOGATRZY O NOWE INFORMACJE A TO PROWADZI DO SUKCESU

Do góry
#12215 - 06/11/2001 14:48 Re: Kto w to wchodzi?
Mario_B Offline
journeyman

Meldunek: 14/06/2001
Postów: 55
Skąd: Dębica
Cieszy mnie ze temat wysuniety przeze mnie nie przeszedl obojetnie, pozostaje tylko kwestia jak rozwiazac temat obslugi naszego tematu na forum, (sugestie uwagi mile widziane), jezeli dałoby sie załozyc główny temat np. Spółdzielnia czy ligi i do tego podtematy którymi byłyby poszczególne ligi to wszystko byłoby ok
Pytanie do Conrada: czy jest to możliwe?
Jezeli ten temat przejdziemy to reszta powinna byc juz łatwa a w miare upływu czasu liczba współpracujacych w naszej spółdzielni bedzie wzrastać?
Pozdr THx

Do góry
#12216 - 06/11/2001 22:37 Re: Kto w to wchodzi?
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Pomysl jest wiecej jak dobry. Poraz pierwszy zabieram glos na forum, chociaz przegladam go od wielu-wielu miesiecy. Od kilku lat mieszkam na pograniczu Francji i Belgii i gram w belgijskiej agencji Ladbrokes. Mam dostep do wszelakiej prasy pilkarskiej w jezyku francuskim i jesli to Wam odpowiada moge przekazywac wszystkie nowinki na temat tego co dzieje sie w lidze francuskiej, ktora w tym roku jest rzeczywiscie bardzo nierowna. Takze liga belgijska jest w moim zainteresowaniu.

Do góry
#12217 - 08/11/2001 23:49 Re: Kto w to wchodzi?
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]po moim zalogowaniu nie udało mi sie wysłać zbyt dużo wiadomości gdyż trafiła mi sie okazja wyjazdu do Anglii (w poszukiwaniu funtów oczywiscie)
Bedąc tam poznałem grupkę zapalonych graczy którzy nie tylko grali ale i wygrywali i to nie mało, recepta na ich wygrywanie była praca zespołowa: każdy z nich (8) zajmował sie osobną liga tzn wyszukiwał ciekawych informacji analizował składy itp tylko jednej wybranej przez siebie ligi np 4liga angielska, inny kontrolował 2 lige itp
Co myslicie nad możliwością sprawdzenia tego na forum?
jest nas tu teraz ok 1000 lig jest 60 wiec na kazda wybrana lige przypadlo by ok 15
Czekam na recenzje i opinie!
Thx

[ 05-11-2001: Wiadomość edytowana przez: Mario_B ][/qb][/QUOTE]

Do góry
#12218 - 12/11/2001 05:10 Re: Kto w to wchodzi?
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
od 8.11 czyli przez 4 dni nie było postu w tym, wydaje się doskonałym temacie.
Ktoś to musi zorganizować. Założyć temat, określic zasady, jakiś regulamin itp.
Miała być "Spółdzielnia" to do dzieła.

Do góry
#12219 - 12/11/2001 11:32 Re: Kto w to wchodzi?
Goodman Offline
veteran

Meldunek: 08/11/2001
Postów: 1550
Skąd: Katowice
Ja jestem troszeczkę zaskoczony bo pomysł był super a tak jak wspomniał hpc sprawa przycichła.
Może tak zawsze jest z dobrymi pomysłami??

POzdrowienia
Rafał

Do góry
#12220 - 12/11/2001 14:25 Re: Kto w to wchodzi?
Anonymous
Unregistered


Zapisuję się do tego pomysłu!

Do góry
#12221 - 12/11/2001 16:12 Re: Kto w to wchodzi?
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
jestem za i swoją wiedzą wesprę przedsięwzięcie. Niestety nie gwarantuję regularnego typowania ze względu na nadmiar pracy.

autorem pomysłu jest Mario_B - on powinien tworzyć regulamin, ustalić zasady nazewnictwa nowych wątków itp.

pozdrowienia
KacMa

Do góry
#12222 - 12/11/2001 20:28 Re: Kto w to wchodzi?
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Jaki regulamin? Zawariowaliscie!? Wiecie na czym polega spoldzielnia?

Do góry
#12223 - 12/11/2001 20:56 Re: Kto w to wchodzi?
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
nie gorączkuj się tak Szakal.
mowa o spółdzielni w typowaniu a nie w wykładaniu kasy (przynajmniej ja to tak rozumiem).

Do góry
#12224 - 12/11/2001 21:11 Re: Kto w to wchodzi?
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KacMa:
[qb]nie gorączkuj się tak Szakal.
mowa o spółdzielni w typowaniu a nie w wykładaniu kasy (przynajmniej ja to tak rozumiem).[/qb][/QUOTE]
Ja tez mowie o spoldzielni w typowaniu.

Do góry
#12225 - 12/11/2001 21:16 Re: Kto w to wchodzi?
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
wiemy na czym polega "spółdzielnia"
Jeśli ten temat nie będzie miał jakiś zasad to skończy tak samo jak np. "moje typy na piatek".
Może więc zacznijmy od propozycji zasad.
1. Żadnych ubliżeń i wypominania gorszych czy nieszczęsliwych typów.
2. Żadnych typów-wężów (kilkanaście pozycji)
3. Każda propozycja potwierdzona 3-5 zdaniowym komentarzem-analizą.
4. Temat przewodni na początku postu np. "LIGA NIEMIECKA"
5. Kursy u naszych i w miarę możliwości u bookmacherów z kraju z którego jest typ.

CZEKAM na propozycje kolejnych zasad i może coś z tego się ułoży.

Jeśli założyciel tematu "Kto w to wchodzi" dysponuje czasem, niezbędnym do prowadzenia tej strony, proponuję powołać go na prezesa i jedziemy

Do góry
#12226 - 12/11/2001 23:37 Re: Kto w to wchodzi?
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Witam wszystkich!!!!!
Na wstępie pragnę powiedzieć że bardzo ciesze sie z powodu iz wysunięta przeze mnie nazwa tego "przedsięwzięcia" najprawdopodobniej sie przyjmnie. No coz zadanie w tej chwili jakie stoi przede Mario_B aby scementować to wszystko i nadac temu prawidłowy "tor" rozwoju jest naprawde trudnym wyzwaniem. Dlatego też zwracam sie do wszystkich o to bysmy razem wspolnymi pomyslami wprowadzili w koncu urzeczywistnienie naszego planu, a tym samym pomogli "Marianowi". W glownej mierze rozchodzi mi sie tutaj o wyglad (postac) tego wszystkiego. Ponizej zamieszczam moje "jak ja to widze":

1) wydaje mi się że kazda dziedzina powinna miec osobny temat w ktorym na poczatku nazwy powinno zawierac sie nazwe - to "logo" swiadczace o tym iz jest to jeden z tematow SPOLDZIELNI np. "SPD-Liga szkocka"

2) aby nie rozdrabniac nie potrzebnie tematow proponuje do danego panstwa przyporzadkowac cala hierarchie rozgrywek ligowych tam obowiazujacych np. "SPD-Liga angielska" gdzie wlasnie pod ta nazwa kryly by sie wszelakie klasy rozgrywkowe obowiazujace w danym panstwie, czyli Primiera Div., 1Div, 2Div...etc.

3) aby panował porządek w danych tematach dobrze by było aby ktoś je na początku nadzorował(do chwili az wszystko rozwinie sie samo w dobrym kierunku) i sprawował tym samym pieczę nad ich początkowym rozwinięciem; tutaj sugeruje aby znalazly sie osoby, które poprzez podanie do publicznej wiadomości swojego maila, zebrałaby zgłoszenia od ośób które w danej dziedzinie chciałyby zaistnieć i mialyby wiele ciekawgo do powiedzenia; na swojej osobie podaje Wam PRZYKLAD:

OD CHWILI OBECNEJ OSOBISCIE ZGLASZAM SIE DO POCZATKOWEGO NADZOROWANIA I ZEBRANIA KOMPETENTNEJ(!!!) EKIPY DO TEMATU (KTORY SWEGO CZASU ZRESZTA SAM ZALOZYLEM) O NAZWIE "Euroliga 2000/2001"
PODAJE MOJ MAIL Vicente @ poczta.onet.pl
I OD TEJ PORY OCZEKUJE ZGLOSZEN OD OSOB MAJACYCH CHECI, ZAPAL I PRZEDE WSZYSTKIM DOBRZE "CZUJACYCH" TEN TEMAT DO ZGLASZANIA SIE DO MOJEJ OSOBY.

Oczywiscie przypominam wszystkim o bardzo istotnym punkcie jaki wystosował w swym poscie powyżej "hpc", mianowicie pisze tu o punkcie nr 3, który brzmi :"3. Każda propozycja potwierdzona 3-5 zdaniowym komentarzem-analizą."
I naprawde niech zgłaszają sie do SPOLDZIELNI naprawde osoby ktore w miare czuja sie na silach i sadza ze ich komentarz moze w duzej mierze przyczynic sie do powodzenia wyzwania jakim jest niewatpliwie założenie SPÓŁDZIELNI.

4) po zebraniu ekipy, niech dany temat zakłada osoba która zadeklarowała się do zebrania chetnych w danej dzidzinie

No cóż PANOWIE czas już najwyższy chyba zacząć. Dlatego uważam wstępny etep budowy SPOLDZIELNI za rozpoczety. Jednoczesnie pragne aby kazdy kto zadeklaruje sie nad poczatkowym sprawowaniem (zebraniem ludzi) budowy damgo tematu poinformował na koniec ze udalo mu sie zebrac np. tylu i tylu ludzi i zaczynaja swoja dzialalnosci od tej, czy innej kolejki.

Zycze powodzenia i gleboko wierze ze SPOLDZIELNIA okaze sie pomyslem trafionym i dochodowym.

DRZYJCIE BOOKI :eek:

P.S.
Napiszcie co sadzicie o mojej "wizji" SPOLDZIELNI, czy może być? Nie mniej jednak przypominam o zgłaszaniu się do mnie osób - speców od Euroligi (ZAROWNO MESKIEJ JAK I DAMSKIEJ - NIE BEDZIEMY TEGO ROZKLADAC NIEPOTRZEBNIE)

Do góry
#12227 - 13/11/2001 00:50 Re: Kto w to wchodzi?
lucek Offline
member

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 117
Skąd: Świdnica
A można gdzieś obstawiać tenis stołowy , bo znam się na tym?

Do góry
#12228 - 13/11/2001 03:03 Re: Kto w to wchodzi?
Mario_B Offline
journeyman

Meldunek: 14/06/2001
Postów: 55
Skąd: Dębica
Prosze prosze 3 dni nieobecnosci a tu takie zmiany
Najgorzej jest cos rozruszac ale do dziela
wg moich planow spoldzielnia miala sie zajmowac nie tylko tymi najbardziej popularnymi ligami jak anglia hiszpania niemcy czy wlochy niewykorzystanych pozostaje kilkadziesiat lig ktore posiadaja niezle kursy (a o to w tym wszystkim chodzi) belgijska1 2 holenderska1 2 francuska1 2 turecka jak rowniez poludniowoamerykanskie!
Chcialem aby w forum "Sport insider" zalozyc temat spoldzielnia ktory to temat mialby podtematy odpowiadajace konkretnym ligom.
Oczywiscie w kazdej lidze typ + krotki opis
Problem polega na tym ze zakladajac temat spoldzielnia w "sport insider" nie mozna zakladac podtematow tylko odpowiedzi a to juz powoduje balagan.


Mam wiec pytanie do Conrada bo jak wszyscy to wiedza na forum mecz.pl nie jest uzywany link TYPY
wiec jezeli byloby to mozliwe (za ogolna aprobata oczywiscie) "otrzymać go w użytkowanie"
Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam

Do góry
#12229 - 28/11/2001 22:40 Re: Kto w to wchodzi?
krsk Offline
member

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 137
Skąd: ROUBAIX
Zapraszam,chetnych do podzielenia sie swoja wiedza na temat lig wloskiej i hiszpanskiej. Jak widze wielu obstawia te mecze. Moze przekazecie troche informacji dla reszty z grajacych.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, ElNinho[mmdea], rafal08, VVega, 11kera11), 3233 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25