Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#1128698 - 11/04/2007 19:23 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: pajelo]
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
Stołeczny zespół zagra w Koszalinie po trzech porażkach z rzędu. Po wygranej z Kagerem Gdynia 77:74, podopieczni trenera Wojciech Kamińskiego ulegli AZS, a następnie Polpakowi Świecie (u siebie 57:67) i Polpharmie Starogard Gdański (87:98 na wyjeździe). Tym razem w ekipie z Warszawy pojawi się już środkowy Kenny Walker, który podczas swojej ostatniej wizyty w Koszalinie nabawił się kontuzji (krwiak łydki). W stołecznej drużynie zabraknie za to skrzydłowego Michała Przybylskiego, który doznał skręcenia kostki. W Koszalinie mają także zagrać nie na sto, a na sto dwadzieścia procent Amerykanie Ryan Lorthridge i Grady Reynolds. Ten ostatni już nieźle zagrał w meczu z Polpharmą (19 pkt, 8 zbiórek). Reżyserami gry zespołu Wojciecha Kamińskiego są Rolandas Alijevas i Chazz Carr i ich także obawiać się muszą koszykarze z Koszalina.

zrodlo http://www.plk.pl

Do góry
Bonus: Unibet
#1128716 - 11/04/2007 19:32 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
Bruner Offline
journeyman

Meldunek: 07/04/2007
Postów: 92
Co do meczu Anwilu i Czarnych to Anwil zdominował deski i dziś będzie podobnie,ale czy i tym razem tego nie zmarnują, wczoraj Hill miał dzień konia i trafiał wszystko,w sumie trzymając wynik samemu.Co do Jagody i Pluty to może nie o tyle co zagrali słabo,co poprostu nie pozwolono im zagrać lepiej. Czarni udowodnili po raz kolejny swoją siłę w obronie, Jagodnik został bardzo ograniczony i zniechęcony ze skutecznej gry,ale kluczem do sukcesu było całkowite i mistrzowskie wyłączenie z gry Pluty przez Kudriawcewa,który do tego dołożył 25 punktów \:\)

Dziś wydaje się,że Anwil musi wygrać,bo przy 0-2 raczej będzie po ptakach,ale po tym co wczoraj pokazł Słupsk to nie wiem co o tym myślec. Faktem jest,że goście są bardzo ograniczeni kadrowo,ale skoro wczoraj wytrzymali 2 dogrywki to czemu dziś nie? Niby atutemAnwilu powinny być długa ławka i doświadczenie,ale jakoś wczoraj to nie zdało egzaminu.Nie chce mi się wierzyć ,aby Anwil zaczął od 0-2 i oby Czarnym się udał drugi taki mecz,dlatego chyba zagram znów Nobiles \:\)

Z innych par to oczywista wygrana puzzli, Turów wydaje mi sie dziś gładko wygra,Stal jak miała wygrać to wczoraj,a WKS,hmm jakoś tak mi się widzi 1-1 po dwumeczu we Wrocku i pięciomeczowy bój,ale wygrana Śląska też mnie nie zdziwi,wiec opuszszę sobie ten meczyk .

Do góry
#1129271 - 11/04/2007 22:20 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: pajelo]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Witam!!!

Na wstepie zaczne od tego ze tegoroczny play-off bedzie niezwykle ciekawy co cieszy:)))
Wczoraj byla sroga nauczka dla "zbieraczy" niskich kursów tzw. pewniakow...:)

Dzisiaj Prokom ale nie po takim kursie, tym bardziej Anwil gdzie kurs jest moim zdaniem wogole nieadekwatny do ponoszonego ryzyka!!!

Ale w odroznieniu od tomo dzis zagram over w meczu Turowa ze Stala
Uwazam ze linia jest dosc nisko ustawiona a wczorajsze 104 punkty w regulaminowym czasie troche zaciemniaja ten obraz

Turów-Stal 140,5 a moj typ to 145pkt 5/10

Do góry
#1129290 - 11/04/2007 22:22 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Bruner]
lewymar80 Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2007
Postów: 906
Skąd: P-n
Witam

Nie wyobrazam sobie innej opcji jak wygrana Anwilu i Turowa.Wczoraj byly bardzo zaciete pojedynki(dogrywki w oby dwoch meczach)dlatego sadze ze nic dwa razy sie nie zdarza.Gospodarze zupelnie inaczej podejda do spotakan,bedzie mobilizacja na maxa.pomimo slabszej gry Pluty i Jagodnika , dzis jak dla mnie pewne 1 (Anwil) oraz Turow

Do góry
#1129328 - 11/04/2007 22:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Inzaghi78]
Bruner Offline
journeyman

Meldunek: 07/04/2007
Postów: 92
Turów ze Stala zagrali wczoraj tragicznie,dlatego tak niski wynik, który nie ejst skutkiem legendarnej już obrony Turowa,ale słabej skuteczności obydwu ekip. W zwiazku z tym dziś powinno być lepiej,skuteczność wyższa,ale linia 140 i tak jest moim zdaniem do zaatakowania undera, to nie Euroliga i jeżeli Turów dziś zagra po swojemu w obronie( wczoraj ponoć tak nie grał III kwarty) to i tak wynik się zamknie w przedziale 130-135 punktów.

To samo we Wrocku,mecz był z punktu widzenia walorów koszykarskich tragiczny,straty,faule,głupie rzuty, bałagan na bosiku,brak przemyślanych zagrań,stąd tak niski wynik.W Polpaku pradwopodobnie może nie zagrać Nana z powodu kontuzji ręki,ale nie wiem czy to osłabienie czy zysk dla gosci bo wczoraj nie zagrał nic godnego uwagi. Za to była atmosfera play off, wiele walki,brzydkich fauli,wzajemnych prowokacji i kontrowersyjnych decyzji sędziów. Dziś moze być wszystko, wczorajszy mecz był bardzo wyrównany i dziś powinno być podobnie.Niby Urlep i jego warsztat trenerski przemawiaja za drugą wygraną WKs-u , ale moim zdaniem Śląsk jest słaby, i wcale nie jest tu faworytem,dlatego spróbuję zagrać + 6,5 na gosci,bo znów wydaje sie zapowiadac wyrównana walka,szczególnie przy słąbej ostatnio formie strzeleckiej Wrocławian i nieobliczalnosci Polpaku.Ale w ich wypadku taki jest styl fry, rzucac skąd się da, natomiast Śląsk mnie zadziwia swoją niepiradnoscią,do tego słabo nawet wolne trafiali,moim zdaniem dziś może być ciekawie.

Konkretnie to tak mi to sie widzi:

Turów 1 i under
Anwil 1
Polpak +6,5
Prokom

Do góry
#1129338 - 11/04/2007 22:33 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: pajelo]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Pierwszy mecz Prokomu juz dzis we wlasnej hali z Polpharma, moj typ to zwyciestwo Prokomu wiecej niz 14 punktami. Licze na to ze atut wlasnej hali, co za tym idzie swoich kibicow i chec skonczenia serii jak najszybciej przez Prokom wystarczy do przekonujacego zwyciestwa gospodarzy.
Pozdrawiam

Do góry
#1129386 - 11/04/2007 22:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: nivet]
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
Ja rozumiem ze Unia gra samymi juniorami ale hp +40,5 to chyba da rade pokryc, chyba rzadko sie zdarza taki HP i chyba jest mozliwe powodzenie tego typu:)

Do góry
#1129404 - 11/04/2007 22:57 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: nivet]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
a) tak jak napisał tomo... zwyciestwo Prokomu... jednak linia dobrze ustawiona... wiec strzelanie nie ma sensu

b) Stal wczoraj zagrała lepiej niż potrafi. Turów grał na slabej skutecznosci... ale wybronil sie tylko dzieki kapitalnej defensywie. Esencja koszykówki. Nie idzie w ataku, to dzieki obronie, kontrze i latwym punktom z kontry idzie wygrywac mecze. Dzisiaj jezeli turów zagra lepiej w ataku i dolozy do tego żelazną defensywe... to o zwyciestwo jestem spokojny. Handi -8 wydaje mi sie, ze do lyknięcia.

c) Pomimo tego, ze sypmatyzuje ze Śląskiem... to mam przeczucie... ze dzisiaj przegra. Od poczatku tej rywalizacji mam czuja, ze po 2 meczach we wrolcawiu bedzie 1-1. Ciezko cos powiedziec, bo nie widzialem nawet fragmentów wczorajeszego spotkania. W oparciu o intuicje i dla zwiekszenia emocji podczas ogladania lekko Polpak po 2.75.

d) Romański napisal, ze wczorajszy mecz to mecz sezonu i pewnie mial racje. Griszczuk pozwolil Czarnym pobiegać i efekt od razu widoczny. Staty Davisa kosmicze. Kudriawcew tez niesamowicie. Moim zdaniem Czarni nie sa w stanie zagrac drugiego takiego spotkania, jednak kurs na anwil 1.28 to chyba jakiś żart. Buki wychodzą z zalozenia, ze Anwil "musi". 3.65 na Czarnych moim zdaniem jest wartosciowe... ale jakos dziwnie sie boje. Handi 7.5... nie nie odpuszcze to spotkanie.

W spotkaniach play out jak dla mnie Polonia i Znicz... dlaczego wiekszość 'specófff' gra Kotwice ? \:\)

Do góry
#1129695 - 12/04/2007 00:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Zabielany]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Polpak dzisiaj bez Nany... ulala...

Do góry
#1129710 - 12/04/2007 00:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Originally Posted By: tomo
Polpak dzisiaj bez Nany... ulala...


I co to zmienia ? Wczoraj POlpak tez gral bez Nany , albo
inaczej Nana gral w Slasku.

Do góry
#1136445 - 14/04/2007 03:18 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: AL_Capone]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
Ma ktos może wyniki wszystkich play-offow z poczatku lat 90-tych,bo one beda wazne przy rozpatrywaniu szans poszczegolnych druzyn, z wyniku 0-2 wyszedl tylko raz z tego co pamietam Prokom w meczu z Polonia ale bylo to w 1/2F natomiast jezeli tyczy sie rzecz 1/4 nikt nie wygral rywalizacji przegrywajac 0-2 w ciagu ostatnich 5lat.
Takze w ciagu ostatnich 5 lat zadna druzyna nie wygrala z miejsc 5-8 ale 5 lat to tak jak nic....wiec potrzebuje co najmniej 15 lat.

Istnieje duza szansa ze w Grudziadzu i Słupsku bedzie dogrywka tak w kwestii jezeli ktos obstawia je...

Do góry
#1136535 - 14/04/2007 03:45 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Cypryjczyk]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ze stanu 0:2 wyszedł też swego czasu Śląsk z Pruszkowem, po 2 porażkach u siebie wygrał 3 następne mecze (2 w Pruszkowei i ostatni w domu), to był chyba półfinał.

Dla mnie to bardzo bolesne wspomnienie...

Tylko jaki to wszystko ma związek z dzisiejszą DBE...?

Do góry
#1136777 - 14/04/2007 05:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
Ma i to wielki zwiazek[przynajmniej dla mnie],rywalizacja cwiercfinalowa nijak ma sie do polfinalow czy finalow i nie mozna ich porownywac skoro kazda druzyna ma cele inne wchodzac do PO.
Generalnie chodzi mi odsetek druzyn ktore awansowaly do polfinalow z miejsc 5-8.


Generalnie chodzi mi o rywalizacje w meczach Polpaku i Czarnych na najblizszy mecz. Jakie te druzyny maja szanse awansu grajac z miejsc 5-8 bo tak naprawde Polpak ma jeszzce szanse gdyz Slask gra o kilkanascie % slabiej niz u siebie i ich nadzieja jest w tym że Polpak znow slabo zagra w ataku bo ta rywalizacja zapowidala sie underowo od samego poczatku.

To jak? Ma ktos wyniki z play-ofow z poczatku lat 90-tych czy nie?

Do góry
#1136832 - 14/04/2007 05:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
1.40 Polonia

Najwyzszy czas troche powygrywac dla stolicy,Znicz w zadyszce pozatym umiejetnosci polowa ich graczy podlega moim zdaniem dyskusji a to ze ograli prokom i inne takie kilka kolejek temu to nie jest zaden argument w obecnej sytuacji. Szalona koszykowka tym razem gora.

1.20 Prokom
Polpharma w drugim meczu powalczyla... tak tylko co z tego jak tam wylaczenie okafora z druzyny to najgorsza tragedia dla graczy gdynskich. ''Gwiazdy'' zakoncza gladko ta rywalizacje.

1.85 Anwil
Tu ladny kurs , wiec trzeba tez bardziej to omowic. Otoz niespodziewana porazka w pierwszym meczu bardzo skomplikowala sytuacje wloclawian.W drugim meczu takze bylo bardzo ciezko jednak Anwil podolal i wyrownal stan rywalizacji. Czy Czarni sa w stanie wygrac w tej parze ? Jesli tak to musza wygrac jutro... o tym samym wiedza takze wloclawianie.. to jest najwazniejszy mecz w sezonie i czas zagrac na poziomie. Najbardziej brakowalo Pluty ktory zostal calkowicie wylaczony z gry.Dosyc zaskakujace , ze ani zawodnicy ani on sam nie moze sobie wypracowac dogodnych pozycji.Wiec szanse ze cos w koncu w jego grze zalaczy wzrastaja. Obydwa mecze byly w wykonaniu Anwilu bardzo slabe... glowni gracze (poza Otisem , choc ten w drugim meczu tez lekko zawiodl) typu jagodnik nie trzymaja wyniku...(znaczy trzymaja ale sposob w jaki to robia pozostawia wiele do zyczenia) Czas w koncu trafiac... nie wierze w 3 mecz bez dobrej gry tercetu P + H + J.
Natomiast Czarni... tak mysle czy zawodnik zawodowy moze byc zmeczony ... wszyscy o tym mowia... nie przesadzajmy nie po to sie trenuje calymi latami zeby kilku meczy w tygodniu nie wytrzymac. Wiec to nie jest argument. Argument to jest lapanie fauli i krotka lawka. Slabszy trener ..bo co on wie przy Pipanie nie oszukujmy sie. Wiem wiem zaraz fani rzuca sie na mnie ze Igor po bytowaniu pod wodza pana Urlepa to swiatynia madrosci... tylko ze Urlep ze swoim Slaskiem ma grube problemy i w polfinale poplynie na 80% ale to juz inna kwestia.A strzelby Czarnych ?
chyba na kapiszony.. nie wiem jak to okresli ... ale sa to bardzo tacy sztywni zawodnicy , mozna ich ustawic na pozycje , rozrysowac...ale w akcjach 1 na 1 maja klopoty (poza Davisem, Barlettem) ... to trzeba wykorzystac.

Czas na odrodzenie , czas na dobry kurs , czas na Anwil ... a niedlugo czas na Prokom \:\)

Do góry
#1136842 - 14/04/2007 05:56 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: loipop]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: loipop

Czas na odrodzenie , czas na dobry kurs , czas na Anwil ... a niedlugo czas na Prokom \:\)[/b]


gdybys niebyl z wloclawka podobnie bys napisal ?
wcale sie niezdziwie jak czarni wygraja 3 mecz \:\)
a pipan pokazal jaki jest wielki trener na MS gdzie z najlepsza ekipa w histori slovenii niewszedl do strefy medalowej \:\)
pozatym under w tym meczu bardzo prawdopodobny \:\)
sorki ale przy stawianiu niemozna sie kierowac tym komu kibicujesz ale realiami \:\)
i zeby niebyc "goloslowny " i wg.mnie stal przegra 3 mecz i skonczy sie sezon dla stali \:\(

Do góry
#1136845 - 14/04/2007 05:59 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: jarko 33]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
no nie porownujmy szans anwilu do stali.
nie kibcuje anwilowi.. pisalem to kiedys na forum.
lepszy pipan niz griszczuk ksero urlepa.
ja sie zdziwie jak czarni wygraja 3 mecz.

Do góry
#1136857 - 14/04/2007 06:08 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: loipop]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: loipop
no nie porownujmy szans anwilu do stali.
nie kibcuje anwilowi.. pisalem to kiedys na forum.
lepszy pipan niz griszczuk ksero urlepa.
ja sie zdziwie jak czarni wygraja 3 mecz.

z ta stala to niebylo porownanie \:\)
jakos niejestem fanem pipana
gdyby gosc byl tak dobry to nietrenowalby najgorszej ekipy w adriatyk lidze( z bilansem 2-14 ) i nieprzyjechal na "zeslanie " ;\) do podrzednej ligi koszykarskiej w europie \:\)

Do góry
#1136861 - 14/04/2007 06:12 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: jarko 33]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
no ale nietrenowalby tez reprezentacji ;b
nie powiesz mi ze uwazasz ze igor zoltodziob ( w trenerskim fachu) jest dla Ciebie lepszy.

Dobra co mialem powiedziec to powiedzialem. Wszystkim zycze udanych typow ale nie oszukujmy sie najbardziej sobie ;b

Do góry
#1136905 - 14/04/2007 07:06 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: loipop]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
  • 1.85 Anwil
    Tu ladny kurs , wiec trzeba tez bardziej to omowic. Otoz niespodziewana porazka w pierwszym meczu bardzo skomplikowala sytuacje wloclawian.W drugim meczu takze bylo bardzo ciezko jednak Anwil podolal i wyrownal stan rywalizacji. Czy Czarni sa w stanie wygrac w tej parze ? Jesli tak to musza wygrac jutro... o tym samym wiedza takze wloclawianie.. to jest najwazniejszy mecz w sezonie i czas zagrac na poziomie. Najbardziej brakowalo Pluty ktory zostal calkowicie wylaczony z gry.Dosyc zaskakujace , ze ani zawodnicy ani on sam nie moze sobie wypracowac dogodnych pozycji.Wiec szanse ze cos w koncu w jego grze zalaczy wzrastaja. Obydwa mecze byly w wykonaniu Anwilu bardzo slabe... glowni gracze (poza Otisem , choc ten w drugim meczu tez lekko zawiodl) typu jagodnik nie trzymaja wyniku...(znaczy trzymaja ale sposob w jaki to robia pozostawia wiele do zyczenia) Czas w koncu trafiac... nie wierze w 3 mecz bez dobrej gry tercetu P + H + J.
    Natomiast Czarni... tak mysle czy zawodnik zawodowy moze byc zmeczony ... wszyscy o tym mowia... nie przesadzajmy nie po to sie trenuje calymi latami zeby kilku meczy w tygodniu nie wytrzymac. Wiec to nie jest argument. Argument to jest lapanie fauli i krotka lawka. Slabszy trener ..bo co on wie przy Pipanie nie oszukujmy sie. Wiem wiem zaraz fani rzuca sie na mnie ze Igor po bytowaniu pod wodza pana Urlepa to swiatynia madrosci... tylko ze Urlep ze swoim Slaskiem ma grube problemy i w polfinale poplynie na 80% ale to juz inna kwestia.A strzelby Czarnych ?
    chyba na kapiszony.. nie wiem jak to okresli ... ale sa to bardzo tacy sztywni zawodnicy , mozna ich ustawic na pozycje , rozrysowac...ale w akcjach 1 na 1 maja klopoty (poza Davisem, Barlettem) ... to trzeba wykorzystac.

    Czas na odrodzenie , czas na dobry kurs , czas na Anwil ... a niedlugo czas na Prokom


1.nie wiem czy to ladny kurs ale napewno adekwatny co do ryzyka...
2.To prawda jezeli Czarni chca awansowac to musza wygrac jutro i w poniedzialek, 5 mecz raczej bedzie dla Anwilu gdyz bylby rozegrany juz w czwartek
3.Niewiadomo czy zalączy cos w grze Pluty bo innego zdania sa napewno Śp. Fibonacci,Kelly itp matematycy
-dosc kontrowersyjne stwierdzenie,zwłaszcza że po pierwszym meczu tez tak stwierdzilem a w drugim niewiele sie poprawilo.
4.Griszczuk moze i jest gorszym trenerem ale charakter ma wiekszy niż cala szkoleniowa lawka Anwilu razem wzieta
5.Slask v Turow kto wygra?! 1.85 1.85 tak mniej wiecej bedzie wygladala kwestia awansu,wiec 50-50% huhu hu 80%,w 1/2 F gramy do 4 wygranych
6.Igor jest tak wkurzony ze dzieci w niedziele beda baly sie kolo niego przechodzic na Gryfii :))własnie m.in za to ostatnie zdanie,że cala Polska skreslila jego zespol wystawiajac Anwil juz przed awansem na mecz z Prokomem...
7. Skutecznosc Hilla w Słupsku 1/10;pewnie to byl zly dzien bo i mecz wtedy wczesnie rozgrywany[chyba o 12.45]ale trzeba wziasc pod uwage ze w niedziele graja o 15...ale tak na serio Hill ma znakomita narazie skutecznosc bo zadaniem Czarnych jest ewidentna blokada obwodu Aniwlu,odbija sie to na zbiorce i na defensywie pod koszem a tam Hajric,Bialek i Hill robia wielki kociol.

Do góry
#1136939 - 14/04/2007 07:42 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Cypryjczyk]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
A ja uwazam mimo calego geniuszu Griszczuka ze i z proznego to i Salomon nie naleje ze jutro Anwil wygra. Czarni maja fajnych 7 graczy, ale 7ka sie nie wygrywa play-offow . Bo Anwil ma pole manewru jak nie zaskoczy pod koszem Hill to zagra swietnie Hajric , jak nie da rady Pluta to zastapi go Woloszyn ( za 3 ), a ja tylko sie zastawiam co by bylo jakby za 5 fauli spadl Frasunkiwicz - w zasadzie jedyny polski OGRANY gracz Czarnych ( choc on sie naprawde pilnuje ) . Poza tym Anwil wycignie wnioski z pierwszych meczow.

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, 11kera11, VVega, alfa), 3410 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581954 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49