Strona 28 z 34 < 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 33 34 >
Opcje tematu
#1149261 - 18/04/2007 22:45 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Zreszta z tego co zauweazylem to tylko ja podaje co kupuje i co sprzdaje bo wszyscy inni nic nie pisza albo pisza tylko ze cos mieli ale sprzdali niestety za wczesnie itd... Ale jak kupowali to nic nie mowili - wiec po co to w ogole pisac. Ja pisze tylko wtedy kiedy cos kupuje i sprzedaje i nie po fakcie tylko przed faktem. To akurat mozna sprawdzic ;\)

Zreszta powiedzialem jak przebukowalem portfel specjalnie po moich juz zakupach zeby nie bylo pozniej takich postow ze nie napisalem nic a teraz pisze ze mam. Bo tak naprawde to bym napisal dopiero po sesji bo wczesniej i tak nie mialem zbyt wiele czasu, ale napisalem w trakcie zeby uniknac komentarzy zawistnych - zeby bylo czarno na bialym, ale jednak widac tego nie da sie uniknac. Juz to przerabialem na bukmacherce - nikt nie moze uwierzyc nawet jak sa dowody ze mozna olbrzymia kase wyciagnac z bukmacherki - tak samo jak teraz tutaj nikt nie wierzy, chociaz jak mowie wszystko jest podawane i jest zapisane ;\)


Spytale sie waz jak macie teraz portfel to NIKT nie napisal bo sie bal ze jak napisze ze ma STX i MSX w tych godzinach co podawalem to bedzie ubrany na gorce wiec nie pisal nic. Taka prawda ;\)

ok ide na obiad bo ciezki dzien pozdro chlopaki i prosil bym bez takich glupich postow bo to tylko psuje klimat a chyba nie o to chodzi. Tylko o to zebysmy zarabiali wiecej i jak mamy jakies typy to sie nimi dzielili - jak ja to robie - i staram sie to juz od dluzszego czasu wprowadzac w tym watku, ale widze ze kazdy sie boi podawac co kupuje itd. Tylko zawsze analizy po fakcie - dokladnie jak analitycy z DM ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1149275 - 18/04/2007 22:50 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Ja nie pisze bo nie lubie sie rozpisywac o tym co mam, kupilem badz sprzedalem. Nie bawie sie tez w naganienie. O tym co ja mam to moze wiedza 2-3 osoby - znajomi, ktorzy tez graja na gieldzie.
Jedno moge powiedziec: dzis zmienilem spolki w portfelu - jedna z nich niezle mi dala (jak na razie - czyli wirtualnie zarobic) ale na drugiej cos trace teraz. Mam cos jeszcze oprocz tego ..

Nie bede tutaj pisal ile zarobilem i czy w ogole tak bylo. Jedno moge powiedziec: odkad gram jestem cos na plusie i to najwazniejsze ...

Do góry
#1149448 - 19/04/2007 00:03 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: rivex]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

hehe podoba mi sie eska co piszesz. tak bez żadnych mglistych wypowiedzi

ja niestety dziś nie mogłem aktywnie uczestinczyć podczas sesji, a szkoda... chociaż możnaby to uznać ze efekt myślenia wstecznego ale rzeczywiście przy wyborze gospodarza trzeba było mieć enter pod ręką hehe no ale cóż, widac ze na koniec dnia sporo osób zrealizowało zyski

ja młody jeszcze jestem i w sumie czasem często wypłacam hajs ale moge napisć - obracam kapitalem jak na dziś prawie 10k na giełdzie więc niewiele. tak jak pisałem mam tylko LZPSa w portfelu na dziś (ale dostałem dziś lanie \:D ) i małą sumkę jeszcze wolnych środków. jak pisałem - czaję sie na jago bo wkrótce wystrzeli , jak bede kupował - napiszę \:D

co do lzps u rivex: wiesz pisząc porządna firma miałem na myśli silny akcjonariat, stabilny , którego nie dotyka nawet korkta (dzisiejsza sesja temu przeczy \:D ), ''prawie na pewno'' dojdzie do przejęcia niemieckiej firmy co podwoi kapitał spółki, a także rozszerzy działalność albowiem zagraniczna firma zamierza wejść również na giełde i ma swoje oddziały nei tylko w Niemczech. poza tym wiadomo w kuluarach że Wiesiek z branży ziwiększa zaanagażowanie a Protektorem zainteresował się nawet MSU. bardzo cicho jest jednak o komunikatach z firmy i troche mnei to martwi bo teraz bez tego moze być ciezko cos wysrubować. musze to na spokojnie teraz przeanalizowac, niestetyy nie mam czasu zbytnio dziś... ciekawe czy wypuszczą jakies info ,na espi pelno tego ale nic z Lublina \:D po ostatnich wzrostach jakoś +8 +9 i +15 spodziewalem sie dzis czerwa ale nei takeigo. przydaloby sie info, jak nei to moze wycofam sie na czas sesji jutro bo na noc strach zostawac bez lzpsa \:D

Do góry
#1149497 - 19/04/2007 00:15 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: rivex]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No to w takim razie ten temat mysle sie mija z celem jak nikt nie bedzie podawal typow i co wg niego jest warte zakupu. A wiadomo ze jak ktos cos kupi to wg niego bylo warte kupienia. Wiec jak mowie ze kupuje jakas spolke to tak jak bym polecal ja innym. Wiec to nie jest naganianie tylko wspolne dawanie typow. I powinno chodzic o to w tym temacie ze np ja cos podaje a ktos inny sie nie zgadza z tym 'typem' i mowi dlaczego itd.

Ja wiem ze ciezko jest powiedziec co sie ma i pozniej jak sie straci to ciezko sie przyznac ze zle sie 'postawilo' no ale bez przesady przeciez nie jestesmy bogami ani wrozkami i nigdy nie da sie na 100% przeiwidziec przyszlosci wiec nie powinno byc wstydu zadnego jak ktos gdzies wtopi. Dlatego ja sie nie boje i podaje wszystko co mam itd- a ze zarabiam duzo to i tym lepiej ale nie zawsze kazdy typ wchodzi - dokladnie jak na bukmacherce.

Tylko ze na forum bukmacherski juz nie pisze bo skasowano moj temat z moim 'systemem' ktory daje zarobic krocie rowniez na bukach - ale mysle ze tutaj nikomu nie przeszkadza ze zarabiam (procz zawistnych ludzi, ale takich wszedzie pelno i sie nie przejmuje-bo wiem ze sa rowniez normalni i na tym watku nie widze zbytniej zawisci wiec mam nadzieje ze po dzisiejszych zarobkach dalej tak bedzie) bo nikt inny na tym nie traci. WIec sobie pisze spokojnie. W innych dzialach juz sie nie udzielam bo 'korporacja' platnych typow jest za szeroka \:D i nie ma to sensu.


A pisanie w tym watku ze jest mozliwa koretka bo to bo tamto to mysle ze nie trzeba pisac bo na kazdym serwisie finansowym trabia to od pol roku ze musza w koncu wigi upuscic 'pary'. Mysle ze wlasnie tutaj powinnien byc temat dotyczacy tego co mamy aktualnie w portfelu co chcemy kupic a co sprzedajemy. Bo naganianie mozna sobie czytac na forum parkietu, jak i inne informacje ze spolek itd.

Do góry
#1149536 - 19/04/2007 00:23 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
mura - Nie o to chodzi ile kto ma kapitalu - wiadomo ze im wiekszy tym wiecej sie zarabia i takie 20-kilka % dzisiaj na STX i 10 na MSX jest gruba kasa jak ma sie wiecej kasy do inwestycji. I dlatego lepiej cieszy taki wzrost. Mnie ciesza bardzo nawet wzorsty 5 % bo jak wchodze w spolke to za grube siano sie staram - no ale ja lubie ryzyko i ponadprzecietne zyski zamiast ciaglego bania sie o korekte. Mlody tez jestem wiec mam zasade ze musze duzo zarabiac teraz i duzo ryzykowac bo mlodemu zawsze latwiej nawet jak cos nie pojdzie to odrobic. No ale jak mozna zarabiac to robie to i laduje cala kasa jaka mam. Nie wydaje na gadzety i inne pierdoly tylko to co potrzebuje i oczywiscie imprezy i rozne wypady bo to lubie.

No ale jak mowie nie wazne ile kto ma kasy wazne zebysmy sobie razem 'pomagali' i wyszukiwali jakies tam perelki i kazdy juz sam zadecyduje co z nimi zrobic.

Mysle z etaka forma tematu bylaby dobra bo pisanie o infach i innych rzeczach ktore mozna poczytac na kazdym serwisie finansowym to mija sie z celem.


Ja tak mysle ze do pt jescze powinny byc wzrosty na tych spolkach ktore mam pozniej sie zobaczy na co innego sie przesiasc.

Z tym LTX co pisalem ze jest mocny i nie ruszaja go korekty - dzisiaj troche jednak sie pomylilem bo spad 4 % jak na niego ostatynimi czasy to bardzo duzo... No ale mysle ze to chwilowa euforia spowodowana wygraniem Euro i kazdy sprzedawal papiery i wchodzil na STX MSX i inne takie tam zurawie. No ale to sie uspokoi i mysle ze bede dalsze wzrosty na tej spolce Moski - dlatego mam jeszcze pakiecik kontrolny malo juz bo malo ale zawsze mozna dopakowac jeszcze ;\)

Pozdrawiam inwestorow ide na piwko bo sie nalezy po dzisiejszym dniu

Do góry
#1149569 - 19/04/2007 00:32 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
w pełni sie zgadzam z Tobą Eska

natomiast pisanie bez żadnych konretków typu zarobiłem dziś tyle i tyle % na tym i na tym bo wtedy kupilem a wtedy sprzedałem, a troche na innych stracilem itp to lepiej w ogole nie pisac bo nic to nie wnosi do tematu, lepiej sobie założyć pamiętnik i samemu sobie czytać

a tak poza tym to warto chyba budowlanke teraz rozłożyć na czynniki pierwsze i analize kto sie czym zajmie bo BYC MOŻE bedzie jechanie na famie na tych spolkach teraz co moze przyniesc spokojnie po kilkadziesiat % zysku w odstepie kilkunastu tygodni

Do góry
#1149744 - 19/04/2007 01:14 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: mura]
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Jeśli chodzi o mnie to nie mam aktualnie czasu i możliwości na aktywne granie do południa więc gram pozycyjnie z dłuższą perspektywą czasu i dlatego nie widzę sensu podawanie tego bo perspektywa inwestycji jest dosyć długa. Jeżeli będę miał jakieś ciekawe info to oczywiście podam i to bez względu na to czy to kupie czy nie.

Co do ME i firm budowlanych to inwestowanie już dzisiaj w te firmy jest głupotą. Tak na oko faza przygotowania i projektowania będzie trwała około 2 lat. Roboty i tak będą zlecane w ramach przetargów i to między narodowych. Z tego co piszą w Parkiecie to tylko MSZ ma doświadczenie w budowaniu podobnych obiektów a tak na marginesie to założę się że pierwsi, którzy będą bulić na stadiony to będą wszyscy grający u buków.

Do góry
#1149848 - 19/04/2007 01:30 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: mura]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
No dobra:
STX - ok. 39%
MSX - 30%
FON - 30%

U mnie wszystko sie szybko zmienia ale teraz planuje trzymac dluzej. W tym miesiacu to zrobilem taki obrot, ze jest on 10 razy wyzszy od kasy na rachunku :)))))

DT raz dobrze raz zle, ogolnie maly minus. Ale tez w miedzyczasie ucieklem ze spolek, ktore teraz sa nizej ....

Moj portfel raczej utrzymam bo:
STX - no tutaj wiadomo: autostrady, do tego czesc stalowa, po tym jak mamy 20012 euro to wartosc wzrasta. Licze na jakies pomyslne rozwiazanie konfliktu z funduszem.
MSX - kapitalazacja nie jest wysoka, jesli beda dobzre dzialac to maja szanse na niezle zyski, wtedy kursik by skoczyl mocno, moga sie pojawic jakies projekty. Poza tym skoro Siedlce mogly to dlaczego nie Mostostal Export? \:\) poza tym zajmuja sie tez montazem a to moze byc wazne obecnie
FON- smieciowy papier ale moze cos z tego wyjsc, duzo gadaja i maja jeden fajny pomysl (niby juz w fazie dogadania) czyli roboty drogowe. Jak wiadomo kasa olbrzymia bedzie przeznaczona na drogi i mozna to wykorzystac. POtrzymam, zobacze co bedzie. Dzis w okolicach 5zl bylo ladnie bo bardzo duze pakiety kupowane. Potem gorzej ale ja uwazam, ze drobni sie wysypali by uderzyc na budowlane. Patrzac w perspektywie euro 2012 to FON jedst niezla spolka jesli zrobia cos z tego co planuja. Poza tym umieja dawac infa i nawet w krotkich okresie mozna zarobic.

Obserwuje: CashFlow - nawet mialem dzis ale ucieklem w budowlanke i dobrze bo Cashflow szykowal sie do korekty. Maja niezle zapowiedzi, teraz beda sprzedawac obligacje, jesli to wypali to zyski moga byc bardzoi duze w nastepnych latach. Mjaa duzy udzial w czarterowych liniach lotniczych (dawny Fischer) i ta spoleczka wejdzie w niedlugim czasie na gielde. Zarobia na tym sporo bo placili gorsze. Poza tym udzialowcem w tych liniach jest pan Moska wiec moze cos sie bedzie dziac. Ogolnie sytuacja wyglada niezle i sa duze nadzieje na wzrosty.

MCI - siedzialem juz dluzszy czas ale sprzedalem na gorce. Masa projektow, bardzo dbry management. Wiedza co robia i na razie nie popelniaja bledow. Jutro jest rozprawa i moga zdobyc odszkodowanie po dawnej firmie JTT (oszukani przez US jak Optimus kluski). Ja zastanawialem sie czy nie kupic dzis ale cos kurs latal i tak jakos zrezygnowalem. Gdyby to odszkodowanie wypalilo tto jest duzy zysk. poza tym maja wprowadzic na gielde 3-5 spolek (wczesniej zapowiadali 2-3), podwyzsza na pewno prognozy w II badz III kwartale. Zajmuja sie IT oraz biotechnologia (zaczynaja w tym dzialac). Teraz jest trendzie bocznym po duzych wzrostach. Ja bede czuwal i byc moze wejde jesli jakas kase skołuje (w bet at home spory bonusik obracam \:\) ) ... MCI na dlugi okres jest naprawde swietna spoleczka i ja pewnie do niej wroce ... Jutro bede patrzyl na jej kurs bo jesliby byly jakies pozytywne oinformacje z sadu to kurs poszybuje.

No co jeszcze: PKN obseruwje, bylem blisko aby wejsc ale zlecenie nie wskoczylo, ropa drozeje, spolka chyba ukonczyla trend spadkowy, teraz zyskow nie bedzie duzych ale w razie jakis zawirowan w Iranie to ropa zdrozeje. Poza tym zawsze fundusze moga w tym pomoc \:\)

Ogolnie to teraz sie nastawilem na budowlane (moze troche pozno ale teraz jest dobry czas ze wzgledu na ogloszenie tego euro). Poza tym deweloperka moze juz przystopowac a wlasnie firmy budujace obiekty, wykanczajace oraz infrastruktury drogowej moga byc lepsze.
Jestem w STX i MSX bo sa jeszcze nie za drogie (teraz moze wartosc jest ciut za wysoka ale ja licze, ze przyszlosc bedzie duzo lepsza i wyniki pomoga kursowi). Oczywiscie wyniki nie sa dobre ale te spolki sa dosyc znane i moga odzyskac dawna forme.....

No to sie rozpisalem. Dzis spedzilem caly dzien przed kompem i juz mnie oczy bola od tych notowan. Jutro tylko obejrze otwarcie a potem tylko zerkne na notowania. Jesli by sie cos dzialo ciekawego to sie blizej tym zajme ale musze troche sobie odpoczac ....

Do góry
#1149851 - 19/04/2007 01:31 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Originally Posted By: Eska


Ciekawe jak tam nasz kolega ktory gra na Forexie o prosiaka.

Mialam byc bessa ale teraz juz chyba sie zgodzi ze bessy nie bedzie. Jestem ciekaw jego komentarza bo sie chlopak zna na rzeczy ale chyba juz nie bedzie mowil ze bessa blisko. Jak myslicie? ;\)


Kolega przestał grac o prosiaka wraz z założeniem u nich realnego konta.

Co do bessy dalej jestem przekonany że jestesmy od niej o malutki kroczek.Wpisy w tym temacie tylko mnie w tym utwierdzają.Ale nie macie się czego obawiac, z pewnościa pojawią sie wtedy tutaj wpisy iz wszyscy sa juz bez parzących papierów.

Komentarza nie bedzie bo i tak kazdy wie swoje, szkoda więc mojego czasu ale przy okazji prosba Eska, nie pisz juz wiecej "chlopak" bo brzmi to troszke smiesznie, móglbys byc przeciez moim synem gdyby mi pierwszy numerek wyszedł.

Do góry
#1149944 - 19/04/2007 01:49 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
mjeciu Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2007
Postów: 93
Originally Posted By: Eska
No tak jak mowilem wczoraj ze cos sie dzieje na MSX... Ktos juz wiedzial wczesniej. Pewnie Boniek komus powiedzial heh. Bo nawet nie przyjechal dzisiaj bo juz wiedzial wczesniej ze wygramy ;\)

owszem mowiles ze cos sie dzieje ale nie mowiles ze kupiles a dopiero zdradziles to juz jak bylo po ptokach... a to juz zasadnicza roznica \:\)

Quote:

Mi sie portfel mocno przebukowal.

Jakie teraz macie spoleczki panowie?

Ja mam MSX, STX, TVN, Drozapol, ODL, zurawie i jeszcze troche LTX

no wczesniej pisales tak: "Sprzedalem Drozapol (ale jeszcze wroce niedlugo , MSX bo juz mialem duzy zarobek"
Quote:

Reszte posprzedawalem sanwila,erga, hygenike.

a pare dni temu pisales tak: "Kupilem Sanwil i dopakowalem ERGa. Chcialem dokupic Hygeniki chociaz i tak jestem mocno zapakowany - ale niestety nikt nie chcial oddac po takiej cenie jaka chcialem brako 5 groszy - no ale co sie odwlecze... "
Quote:

No ladnie ladnie. Poszly spoleczki dzisiaj. Robilem zlecenia z kumplem z kilku kompow bo tak wszyscy lykali PKCtem ze trzeba bylo byc szybszym heh

dlatego wlasnie wnioskuje ze wsiadles w te wszystkie budowlane spolki dzis do pociagu, aczkolwiek nikt nie mowi ze na tym stracisz...

Do góry
#1150034 - 19/04/2007 02:10 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: mjeciu]
mjeciu Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2007
Postów: 93
Tzn moze sie nie rozumiemy i moze w ogole tego nie ukrywasz, w kazdym razie nie pisales nigdzie ze kupiles MSX.

Jesli chodzi o moj portfel to mam
- zakiszone ferrum - 100 sztuk, kupione na gorce (w rzekomej korekcie) po 39 zl ladnych pare miesiecy, po informacji ze karkosik wylazl z tego syfu skisil sie niesamowicie a ja ze strata nie sprzedaje to trzymam az urosnie \:D
- 400 sztuk Drozapola po 14,33 kupionego kilka/kilkanascie dni temu, planuje zwiekszyc zaangazowanie w tym papierze ale licze na to ze jeszcze spadnie ;\)
- Duzo wolnych srodkow ktore czekaja na to az bedzie pare dni z rzedu na wszystkim po -4% -5%, wtedy wsiadam we wszystko po kolei... glownie nastawiam sie na Tritona (7bulls) i TUPa \:\)

Do góry
#1150520 - 19/04/2007 03:55 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: mjeciu]
milanak Offline
member

Meldunek: 21/10/2006
Postów: 175
Witam!!! Z tego co czytam to tutaj parę osób na giełdzie się zna i niektórzy mają dłuższe doświadczenie i wiedzę (choć jedno nie zawsze ma związek z drugim)i do nich mam pytanie. Ja nie znam się na giełdzie, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Czy zdarza się tak, że nawet jak PKB rośnie w normalnym tempie, albo nawet szybko to czy giełda może wtedy spadać (chodzi mi nie o krótkie okresy ale np. 1-3 lata)?? a także co sądzicie na ten temat, że np. Polska rozwija się bardzo ładnie, kasa z Unii, Euro 2012 i tak dalej ale przychodzi spowolnienie gospodarcze np. w USA i jak bardzo to się może odbić na Polsce, PKB ile może spaść 1% czy 10 %? Pozdrawiam

Do góry
#1150688 - 19/04/2007 04:27 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: milanak]
mjeciu Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2007
Postów: 93
a kto to moze znac odpowiedzi na takie pytania ? ;\)

Ja nawiazujac do moich slow wklejam to co wyczytalem wlasnie: "Jen na skutek tych wszystkich wypowiedzi tracił, a to zwiększało nadzieję na kontynuację carry trade pomagając akcjom. Poza tym Alan Greenspan, wypowiadając się na forum w Tokio, stwierdził, że rozwój gospodarki światowej zmniejsza ryzyko wystąpienia recesji w USA. Były szef Fed zmienia zdanie jak kobiety rękawiczki, ale oczywiste było, że w obecnym nastroju gracze muszą przyjąć tę ostatnią wypowiedź za dobrą monetę. Graczom w Eurolandzie sprzyjała również zapowiedź przejęcia ABN Amro przez grupę banków i pozytywny raport kwartalny Philips Electronics. Indeksy kolejny raz i to mocno wzrosły zapowiadając wejście w fazę euforii. Ostrzegam jednak, że rynki są technicznie wykupione, co powinno wkrótce wywołać korektę.

Do góry
#1150717 - 19/04/2007 04:33 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: milanak]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Domyslam się że chcesz na naszej gieldzie zainwestowac na dłużej ale obawiasz się recesji w USA ?

Mówiąc krótko,jesli w USA tąpnie i zacznie się prawdziwa bessa nie wyobrazam sobie sytuacji aby w Polsce nadal rosło.Owszem, spadki mogą byc mniejsze przy dobrym klimacie ale nawet jak nasza gospodarka bedzie kwitła nie bedziemy jechac pod prąd.

Do góry
#1150745 - 19/04/2007 04:38 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: mjeciu]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
no dokladnie tak jak mowisz dzisiaj wsiadlem z rana na STX a na MSX troche wczoraj i troche dzisiaj. Reszte posprzedawalem te ergi hygeniki itd zeby wejsc grubo w STX po ogloszeniu wyniku dlatego walilem na kilka kompow bo bym nie zdrazyl inaczej sprzedac wszystkiego i wejsc jeszcze w STX wiec wspomoglem sie kumplem i robilismy na kilka kompow bo wiadomo bylo ze kurs poleci szybko po ogloszeniu werdyktu korzystnego dla polski.

Drozapol kupilem w pn bo mowilem ze na niego wroce niedlugo wiec wrocilem. Po korekcie znowu wszedlem bo dalej wierze w papier i Rybke ze bedzie madrze gospodarzyl.

a z tym sanwilem to bym nie sprzedawal gdyby nie euro bo byly juz znaki - tajemnicze 7 na arkuszu ;\) no ale ze bylo info o euro to sie zjebalo bo kazdy juz uciekl zarabiac siano gdzie indziej. No ale nie wykluczone ze wroce po korekcie.

Hygenike opuscilem z zalem no ale moze i dobrze bo jest kasa a nie wirtualny zysk. Zawsze moge wrocic chociaz troche mi szkoda bo mialem naprawde dobra cene niska kupna. No ale jak mozna zarobic wiecej - a tak mi sie wydawalo ze zarobie, no i sie udalo to tym lepiej.


Wlasnie teraz moze wypiszemy spolki ktore skorzystaja najbardziej na Euro - jak myslicie ktore to? \:\)

oraz

Do dardaw - no sorry jak cie to urazilo... poprostu zapomnialem twojego nicka jak sie go dokladnie pisze i nie chcialem przekrecic go poprostu dlatego napisalem ze kolega od forexa to kazdy wie o kogo chodzi a pozniej napisalem ze chlopak - bo jak mialem napisac? Pan? No jak chcesz to moge ale w necie chyba na pan sie do nikogo nie mowi ;\) No ale jak chcesz nie bedzie problemu \:\) Pozdro

Do góry
#1150762 - 19/04/2007 04:44 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
to wyzej bylo do mjeciu... sorka nie widzialem ze tak tu sie dyskusja szybko posuwa i nie dawalem cytatow ;\)

Do góry
#1150787 - 19/04/2007 04:50 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: Eska]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Po co granie na kilka kompow? Ja robie mase zlecen nieraz i wystarczy mi jeden. Do tego nie korzystam z platformy bossy tylko normalnej stronki z notowaniami, ktora musze odswiezac. To jest dla mnie utrudnienie bo ciezko sie analizuje ale i tak przeciez mozna szybko cos opchnac i kupic cos innego....

Do góry
#1151000 - 19/04/2007 12:36 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: rivex]
mjeciu Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2007
Postów: 93
to sledzisz notowania z 15 min opoznieniem ?

Do góry
#1151102 - 19/04/2007 15:23 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: mjeciu]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
nieeee, po zalogowaniu mam swoja opcje czyli online z 1 oferta. Platforma mi nie dziala bo siec moja ja blokuje :/

Do góry
#1151150 - 19/04/2007 15:56 Re: W co warto dziś inwestować? [Re: rivex]
mjeciu Offline
journeyman

Meldunek: 08/04/2007
Postów: 93
uo... to nie mozesz z administratorem pogadac ?

Do góry
Strona 28 z 34 < 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 33 34 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49