Strona 14 z 19 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 18 19 >
Opcje tematu
#1756105 - 08/11/2007 00:16 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Eriksson]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Eriksson
Twój strasznie tam nie pasuje. Jak człowiek z EPP może podawać dwa picki tygodniowo?


Panie Ericksson proponuje przejrzeć dokładnie temat a zobaczysz, że typuję tylko dwie ligi piłkarskie. Interesuje mnie Ekstraklasa i Premiership. Więc w swoim typowaniu zajmuję się tylko 18 spotkaniami z tych lig. Inni mają więcej możliwości i obrali inną drogę niż ja. Pytanie która jest lepsza moja czy innych?. Na to na pewno ciężko znaleźć odpowiedź, bo jednym podoba się to drugim tamto. Na pewno jakąś tam wykładnią jest yield.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
Bonus: Unibet
#1756140 - 08/11/2007 00:37 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Ignorator]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
A co za roznica jakby ktos z elity podawalby nawet jeden typ tygodniowo. Wazne sa wyniki ktore sie osiaga.

Mnie w ogole smieszy podzial na EPP i PP. Smiesza mnie ludzie, ktorzy wrecz blagaja aby ich temat przenies do EPP. Mam swoje tematy, ktore czytam chetniej. I mnie to malo obchodzi czy temat jest w PP czy EPP. W przypadku osob ktore daja typy w PP tez czesto zdarzaja sie ladne yieldy.

Wracajac do tematu. Eriksson, zal Ci .... sciska, ze w Elicie nie jestes. Opanuj sie...
Prowadzisz interesujacy temat. Calkiem innym sposobem niz Ignorator. Ale powiem Ci ze prowadzac ciakawy temat w PP mozesz zyskac szacunek innych.
Elita Ci nie potrzebna. Pokaz klase w PP, a sam zobaczysz jak Twoja "wartosc" na forum wzrosnie. ;\)

I tym bardziej dziwi mnie atak na Ignoratora. Ignorator prowadzi fajny temat, z fajnymi wynikami. Oby tak dalej...

W innym temacie toczy sie zacieta dyskusja nad przyszloscia i sportowa, i towarzyska forum.
Trzeba zajac jakies stanowisko

Do góry
#1756146 - 08/11/2007 00:43 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Ignorator]
kuba Offline
addict

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 410
Temat prowadzony prze Ignorator-a zasługuje na jedną z najwyższych not. Obserwuję jego typy od dłuższego czasu i cieszę się że jest taki ktoś kto ma naprawdę rzeczowe analizy i co najważniejesze osiąga wyniki. Jego spostrzeżenia dotyczące lig które gra są wyśmienite i zawsze zapoznaję się z nimi czytając jednym tchem.

Niestety w odróżnieniu od Ciebie kolego Ericksson.....marne wyniki i zaniedbany temat.
Zajmujesz się krytyką kogoś kto na to nie zasługuje.
Proponuję popatrz na swój temat i ostatnie wyniki......

Do góry
#1774638 - 13/11/2007 21:57 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: kuba]
nowik Offline
addict

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 598
Skąd: GG 346319
Widzę ,że elita została mocno przewietrzona i mnie to też nie ominęło. No cóż trochę szkoda , miałem zamiar dociągnąć temat do końca roku i zamknąć go jeszcze w elicie , ale widać nie było mi dane...Trudno - temat chyba zamknę od razu.Był to pierwszy i zarazem mój ostatni temat z typami na forum mecz.pl.Jeśli jeszcze najdzie mnie ochota podzielić się jakimś typem , to zrobię to , ale wyłącznie w dziale Stadion Piłkarski. Żeby było jasne - do nikogo nie mam pretensji - temat od jakiegoś czasu przestał spełniać kryteria EPP , więc nie dziwię się , że został stąd usunięty.Nie powinno być żadnych sentymentów - jeśli jakieś tematy nie spełniają wymogów EPP - degradacja do PP - ot , porządek musi być - w elicie powinny być wyłącznie tematy , które w danym momencie mają dodatni bilans.W końcu każdy typer jest tak dobry jak jego ostatnie typy. \:\)

Pozdrawiam - Nowik \:\)

Do góry
#1929022 - 10/01/2008 07:03 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: nowik]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
nie rozumiem dlaczego temat PIOSTARA jest w Elite private picks
przecież jego typy są wyssane z palca
kilku kolegów już mipisało że nie da się tego zagrać

to tak jakbym otowrzył temat z typami i podał typy z LIVea
podaje typ o 22,32 na kurs 4,0 ze strzelą gola
a o 22,33 juz tego typu nie ma bo faktycznie gol padł

przecież to jest ludzie śmiech na sali
nie wiem czy chcecie podnieść sobie oglądalność na Forum mecz.pl
utrzymując takie tematy z typami w Elite

sprawdzałem kilkakrotnie minutę po podaniu przez niego typów i jest to absolutna bzdura
kursy są przez PIOSTARA wyssane z palca
a on mi jescze pisze ze nie wiem co to jest BETFAIR
ja na BETFAIR grywałem juz jak dopiero zaczynali raczkować ...

Do góry
#1929103 - 10/01/2008 07:20 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: majestic]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
tak tak Sanczo El Majestic Panda \:D \:D \:D

raczej nie będę komentował tego tekstu ;\)

Do góry
#1929171 - 10/01/2008 07:39 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Piostar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Piostar
tak tak Sanczo El Majestic Panda \:D \:D \:D

raczej nie będę komentował tego tekstu ;\)





Słusznie ,lepiej poświęć czas na napisanie 2 części bajki,która tak dobrze została przyjeta na forum \:\)

Do góry
#1929196 - 10/01/2008 07:46 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Amkwish]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
myślę że kolejne części powstaną - bo jak widać materiałów nie brakuje ;\)

Do góry
#1930052 - 10/01/2008 18:39 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: majestic]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: majestic
nie rozumiem dlaczego temat PIOSTARA jest w Elite private picks

Najpierw przeczytaj to: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=519831&page=1#Post519831 a później sam sobie odpowiedz na swoje pytanie...

Do góry
#1942877 - 14/01/2008 08:05 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: micha$]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
majestic sie wszystkich czepia co sa w elicie takze nie warto sobie zawracac glowy ;\)

Do góry
#1956039 - 17/01/2008 01:18 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Eska]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: Eska
majestic sie wszystkich czepia co sa w elicie takze nie warto sobie zawracac glowy ;\)


czepiam się ponieważ robicie ludziom wodę z mózgu
podajecie typy których w większości nie da się zagrać za takie stawki jak podajecie albo są ogólnie niedostępne
po co mi i innym typ z BETFAIR którego nie mogę zagrać
tak jak napisałem wcześniej otworzcie temat z typami LIVE i podawajcie typy w tej minucie w której wam weszły , jeszcze bardziej podbijecie sobie statystyki

jest tylko kilka tematów z których korzystam

jeden z Was naśmiewa się z progresji innych a sam gra raz za 1% kapitału ale jak się robi gorąco to gra za 99% kapitału

dlatego się czepiam
bo nie lubię jak się z innych robi durnia
a takich nieświadomych małolatów jest na forum wielu
i nie chciałbym by wpadli w szpony hazardu bo ktoś wykazał w jakimś temacie zysk nierealną grą ( vide- piostar, eska i paru innych )

Do góry
#1956058 - 17/01/2008 01:28 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: majestic]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
ale pier... aż miło

szkoda, że nie otworzysz swojego tematu i nie zaczniesz podawać typów

widzę że kolega czepia się wszystkich, którzy mają jakieś ale do Raftera

co nazywasz nierealną grą? jeśli gram live to chyba wyraźnie pisze, zresztą 95% moich zakładów jest podanych dużo wcześniej przed rozpoczęciem zdarzeń, w dodatku spokojnie mogę pokazać skany dowolnego kuponu

PS. swoją drogą już wydostałeś się z tyłka swego mistrza czy to codzienny spacerek aby zaczerpnąć świeżego powietrza?

Do góry
#1956078 - 17/01/2008 01:36 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: majestic]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
majestic nie zgodzę się z Tobą.
Ludzie sami sobie robią wodę z mózgu, bo wydaje im się, że ten dział jest od tego, żeby koniecznie grać podane tu typy. Z tego co pamiętam, to idea PP i EPP była taka, żeby prowadzić dziennik gier. Oficjalne pisanie typów wiąże się z pewną presją - pisania regularnie, zgodnie z zasadami itp.

Nie wiem czy ktoś tu podaje typy po to, żeby je wszyscy grali. Wydaje mi się, że nie, więc zarzut, że nie można ich zagrać za podane stawki jest trochę nie na miejscu. Jak już ktoś koniecznie chce je grać to niech sobie sam dobiera stawki wg własnego budżetu.

Temat z live'ami już miał któryś mod (sorki ale nie pamiętam który) i się nie sprawdził (w sensie korzystania z niego). Trudno, ale nie można przez to zabronić komuś pisania postów.

Co do statystyk, wydaje mi się, że już chyba nie robią wrażenia, skoro są liczone w grubych tysiącach.

Jeżeli ktoś gra za 1% kapitału i za chwilę gra za 99% to jest jego sprawa. Czy ktoś go będzie naśladował? Każdy musi sam sobie na to pytanie odpowiedzieć.

Nie widziałem, żeby ktoś tu robił durnia z kogoś, małolatów trzeba uświadomić (Sports Insider).

I na koniec co do nierealnej gry. Kogo to obchodzi czy ktoś gra za prawdziwe pieniądze czy nie. Dobry typer może nie grać za pieniądze w ogóle. Dopóki podaje typy przed czasem i dobrze mu idzie dla mnie jest wszystko w porządku.
Pytania?

Do góry
#1956086 - 17/01/2008 01:37 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Piostar]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: Piostar
ale pier... aż miło

szkoda, że nie otworzysz swojego tematu i nie zaczniesz podawać typów

widzę że kolega czepia się wszystkich, którzy mają jakieś ale do Raftera

co nazywasz nierealną grą? jeśli gram live to chyba wyraźnie pisze, zresztą 95% moich zakładów jest podanych dużo wcześniej przed rozpoczęciem zdarzeń, w dodatku spokojnie mogę pokazać skany dowolnego kuponu

PS. swoją drogą już wydostałeś się z tyłka swego mistrza czy to codzienny spacerek aby zaczerpnąć świeżego powietrza?



niestety nie mam za dużo czasu by przebywac na forum
ale nauczyłem się od jednej osoby z tego forum że trzeba innych ostrzegać ( szczegónie młodzież ) przed uzależnieniem

także możecie być pewni że zwasze powrócę by wlączyć ostrzegawczy dzwonek

Do góry
#1970817 - 20/01/2008 01:59 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: majestic]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Jaka woda z mozgu. Ja podaje typy przed czasem. teraz naprzyklad jest typ ktory zaczyna sie o 20 45 czy jakos tak a mam go od popoludnia wpisanego. Wczoraj to samo dzien przed rozpoczeciem spotkania typo podany. Wszystko jest ok. A co do kapitalu to jak michas powiedzial - kazdy gra za tyle ile chce. Tematy sa tylko po to zeby podac typ godny (wg autora) uwagi i autor mysli ze moze byc z tego jakis zysk. Kto chce gra kto nie chce nie gra. Proste. Stawki sa jedynie po to zeby 'podswietlic' pewnosc typu. Jesli ktos za za 10 zl typ a normalnie stawia za 100 to wiadomo ze typ jest tylko po to zeby cos podac - moze wejdzie moze nie. A jak jest za duzo wieksze sianko niz zwykle to po to zeby podswietlic ze typ wg autora jest bardzo pewny i warto zainwestowac wieksza kwote. Przynajmniej tak jest u mnie - wszystko przejzyste.

Do góry
#2114597 - 29/02/2008 21:40 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Eska]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Riva nie wiesz co sie stalo z tematem moim mialem go w elite a tezra niema i niema w PP czekam na odpowiedz


znalazlem, przy okazji dobrze byloby wyjasnnic sytuacje, pzdr


Edited by Rivaldinho (29/02/2008 21:48)

Do góry
#2114610 - 29/02/2008 21:48 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: mopsiq]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin

Do góry
#2114646 - 29/02/2008 22:11 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Piostar]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
I tak co powiem nikt nie uwierzy i nikogo to zabardzo nie interesuje ale ok chcesz wiedzec , ja od 1-1-2008 nie bylem w EPP z reszta widac ze po 1-1-2008 byl wpis dopiero 2-3-2008 i 10-2-2008 ostatnie podliczenie musial zrobic moj brat nie widze innej opcji stalo sie i nic na to nie poradze

PS,encepence - sciemniacz to co nawyzej ty jestes.

Do góry
#2131860 - 05/03/2008 20:34 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: mopsiq]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Mam pytanie. Jesli moj temat znajduje sie w EPP, a liczba jego postow przekroczy 400, to prosze moderatorow o zamkniecie tematu a nowy (kontynuacje) zakladam bezproblemowo w EPP czy w PP z prosba o przeniesienie do EPP?

Do góry
#2131924 - 05/03/2008 20:49 Re: Rozmowy na temat Elite Private Picks.. [Re: Ignorator]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Quote:
3. Wszystkie nowo zakładane tematy w tym dziale, będą przenoszone przez moderatorów do działu Private Picks. Wyjątkiem są tematy stanowiące kontynuację już istniejących tematów w tym dziale.

juz znalazlem, pozdrawiam \:\)

Do góry
Strona 14 z 19 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, Zaixi, 11kera11, akagi, rafal08, Emilio, igea23, Irek, wHiTe_StAr), 3145 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583073 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07