Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1035685 - 11/03/2007 00:58 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wchodzimy iwidzimy rozgrzewajacych sie gości.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Przyjrzyjmy im sie blizej.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Po paru minutach jest i Barca.
Od lewej:Xabi(?),Messi,Ronaldinho iEto'o.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Ostatnie chwilerozgrzewki ,stadion juz wypełniony po brzegi ,u dołu barcelońska "żyleta"

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Godzina zero ,czas zaczynać widowisko.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Ale...najpierw kazdy z widzów rozłozy kolorową folię ,jaka zastał na swoim krzesełku.Moja była żółta.
Ułozymy flagi i zaśpiewamy hymn FC Barcelona.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Teraz mozna zaczynać mecz.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

CDN...

Do góry
Bonus: Unibet
#1035695 - 11/03/2007 01:05 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Grę zaczyna Barca.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Ledwie sie mecz zaczął i....pierwsza bramka dla Realu - van Nistelrooy.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Za kilka minut Barca wyrównuje - Messi.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Niedługo sie cieszylismy ,karny dla przyjezdnych i ponownie van Nistelrooy.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Po niecałym kwadransie Messi ponownie doprowadza do remisu.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

W 45 minucie druga żółta kartka dla Oleguera i druga połowę przyjdzie grać w osłabieniu.

CDN...

Do góry
#1035710 - 11/03/2007 01:14 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
W 73 minucie Ramos strzela głowąi jest 2:3.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Coraz blizej końca ,gasną nadzieje ,a na boisko wdziera sie zdesperowany user z "mecz.pl"

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Ostatnie sekundy i ....jak w FCB jeden geniusz zawodzi to można liczyć na drugiego.
Messi po raz trzeci i....mamy remis.

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Koniec meczu ,brawa żegnają piłkarzy....

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

...natomiast drukarza z gwizdkiem ,sedziujacego ewidentnie pod Realpozegnamy gwizdami ,machaniem chust i zbiorowym skandowaniem "Fuera ! Fuera ! Fuera !

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Do domu docieram 40 minut po północy ,za mna nieprawdopodobne przeżycie ,aszczęście tym wieksze ,że trafił mi sie mecz z sześcioma bramkami \:\)

Dobrej nocy

Do góry
#1035816 - 11/03/2007 08:15 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
Jakubosiu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/01/2004
Postów: 4525
Skąd: Słupca
Amkwish czytając komentarze pod zdjęciem czułem się jakbym był tam na stadionie \:D dobra robota

Do góry
#1035839 - 11/03/2007 08:36 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Jakubosiu]
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
Świetna relacja
pozdr \:\)

Do góry
#1035905 - 11/03/2007 09:34 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Jakubosiu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Jakubosiu
Amkwish czytając komentarze pod zdjęciem czułem się jakbym był tam na stadionie \:D dobra robota


Ciesze sie ,ze mogłem Cie tam zabrać \:\)

Jedna poprawka.
Na jdnym ze zdjęć (czwórka piłkarzy FCB na rozgrzewce0 jest raczej Deco ,a nie Xabi.

Do góry
#1037198 - 11/03/2007 17:27 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Napiszę teraz mały komentarz pomeczowy

Zacznijmy od tego ,że spotkały sie dwa...słabe zespoły.

Tak ,to nie przesada ,bo zarówno Barca jak i Real są dzisdalekie od klasy ,do której nas przyzwyczaiły.

6 bramek to wspaniały prezent dla kibica ,zwłaszca tego co ma to szczęście widziećna zywo ,ale nie oszukujmy się ,to nie był mecz piłki ręcznej i w futbolu istnieje cos takiego jak obrona ,oczym zdaje się jedni i drudzy wczoraj nie pamietali ,albo...nie mają obrony.
Raczej to drugie.

Mecz po trosze ustawił sędzia ,który juz na początku rozpoczął polowanie na czerwoną kartke dla Barcy.
Nie miał trudnego zadania ,bo był na boisku Oleguer.

Rasiak jest synonimem drewniaka ,ale przy Oleguerze nasz Grzesiu to guma \:D
Ten kataloński drewniak kładzie juz nie pierwszy mecz swojej druzyny.
W przerwie rozmawiałem z socios ,zajmujacymi sasiednie miejsca i spytałem wprost :
"Czy Oleguer gra w pierwszym składzie tylko dlatego ,ze jest Catalan ?"
Odpowiedziano mi ,że po tym co pokazuje ,to....chyba mam rację.
Inna sprawa ,że arbiter wykorzystał pierwsza - lepszą okazje ,by osłabic Barcelonę.
Kolegium Sędziów ma siedzibe w Madrycie.
Zarząd Drukarni w wiekszości stanowią madrilenos ,żeby to było jasne.
Z głownym "dobrze współpracowali" boczni ,ze napisze tylko o dwóch puszczonych spalonych van Nistelrooya (Pujol jednak był na miejscu).

I gwoli wyjaśnienia.
Sedzia gwizdał pod Real ,jednak karnego podyktował prawidłowo ,a w ostatniej minucie nie dał sie nabrac na cyrk Ronaldinho ,który karnego dla Barcy chciał wymusić.

Zbyt proste jednak bedzie szukanie przyczyn "remisowej porażki" Barcy tylko u arbitra i Oleguera.
FCB nie ma trenera i "Ryj" tak nadaje sie do prowadzenia drużyny ,jak "Kij" do Trefla Sopot.
Kazdy trener z wyższej półki (Benitez ,Capello,Pelegrini) jeżdzi po tym holenderskim pajacu jak po łysej kobyle.

Na drużyny takie jak santander czy Bilbao wystarczą sami zawodnicy ,bez trenera wygrają ,ale schody zaczynaja się ,gdy trzeba sie zmierzyć z klasowym rywalem i jego nieprzecietnym trenerem.
"Ryj fuera !!!" - lansuje ta opinię od początku mojego pobytu w Barcelonie i jestem pewien ,że doczekam dymisji tego nieudacznika.

Przykład "złotej mysli trenerskiej" z wczoraj.
Koncówka 1 poowy ,Oleguer wywalony z boiska ,pół minuty i przerwa.
Nic epszego dla trenera.
Trudna sytuacja ,trzeba pomyśleć,alemamy całe 15 minut.
I cóż wymyslił ten geniusz od siedmiu boleści.

Zdjał napastnika (Eto'o) i tu sie zgadzamy ,taki przymus ,gramy w "10" ,ale....w miejsce brakujacego prawego obroncy wpuscił......lewego ,Sylvinio \:D
No dobrze ,pomysli ktoś ,przecież Thuram przesunie sie na prawo,a Marquez cofni sie z pomocy na stopera.

I byłoby OK ,ale.....Marquez został w pomocy ,alukepoOleguerze miał asekurować....Iniesta

Jak to Capello zobaczył ,wydał przy linii dyspozycje Gutiemu i Real na poczatku drugiej połowy miał 2-3 bramkowe akcje ....przeprowadzone prawą stroną.

Pewnie ktos zwrócił na to uwage Ryjowi ,bo gasząc pożar benzyną wpuscił Belettiego ,ale musiał zdjąć Deco ,przez co osłabił środek i zrobiła sie luka pomiedzy obrona a atakiem ,bo sam Iniesta nie mógł tego udźwignąć (Xabi asekurował to Sylvinio ,to Belettiego).
Co prawda nominalnym pomocnikiem był jeszcze Marquez ,ale to co gra ten zawodnik to rozpacz.
Przykro mi to pisać ,bo rafa to jeden z moich ulubionych barcelonistów ,ale jest pod forma juz od dawna.
Wolny ,niezwrotny ,nie wyczuwa dystansu.
Wczoraj raz zaznaczył swoja obecność ,uderzajac pieknie z woleja ,ale w sam środek i Casillas wyciągnął.

Wróćmy jeszcze do Rijkaarda.
Pogubił sie kompletnie ,raegował na odwrót dosytuacji ,ażdziw ,że stary lis Capello tego nie wykorzystał.

Geniusz Messiego i uratowany remis dla Barcy ,a co z bramkarzem ?

Wczoraj w przerwie bez mała pół sektora zainteresowałem Borucem \:\)
Ci ,którzy oglądali retransmisje z Mediolanu mówili ,że to świetna mysl z zakupem polskiego bramkarza.
Młody ,niezbyt drogi i duża klasa.

Ciekawy jestem waszych opinii co do meczu

Do góry
#1037272 - 11/03/2007 17:47 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Ja ogladalem ale na Canale + ,na zywo puki co jeszcze nie moglem byc ale widzac to z telewizora to tak :

Mozna gdybac co by bylo gdyby np Oleguer nie dostal czerwonej kartki ,gdyby sedzia sie zachowal bardziej elegancko bo dla mnie byl faul na Ronaldinho ,zostal pchniety to bylo widac.Napewno Ronni cos mial tam w sobie cyrku ale faul powinien zagwizdac ,widac ze jakis niedoswiadczony sedzia i mu sie nogi ugiely.
Widac nie ogranie Etoo bo normalnie by pewnie wykorzystal ktoras sytuacje ,postep Messiego i widac ze wraca do formy ,Ronni cos szarpal ,Deco jak dla mnie przecietny widzieli my go lepszego ,Xavi srednio ,Obrona to nie ma zdania bo popelniali fatalne bledy chwilami.

W sumie to Real to powinnien wygrac takie jest moje zdanie.

Do góry
#1037287 - 11/03/2007 17:53 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Amkwish]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
amkwish juz chyba 2 raz piszesz o pilkarzy Barcy Xabi.... mysle ze chodzi ci o Xaviego, jak to jest?? czy moze Xabi na niego wolaja czy jak bo nie rozumiem \:\) aaa bym zapomnial super sprawa ten temat pozdrawiam!!

P.s co do meczu to sie nie wypowiadam bo nie moglem obejrzec, widzialem tylko bramki!! co do Rijkaarda, dla mnie nie jest to zly trener, mlody, perspektywinczy... choc widac ze nie potrafi sobie poradzic z sytuacja w klubie ale to moze przez to ze kryzys formy przypadl akurat teraz (kilka bardzo waznych meczy), albo moze kryzys formy spowodowalo zajscie z Eto'o, sam nie wiem

Do góry
#1037289 - 11/03/2007 17:53 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: wafe(L)nica]
hbr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 4417
Skąd: EŁK


Amk to Ty? \:\) (bez urazy)

Do góry
#1037339 - 11/03/2007 18:09 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: hbr]
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Co do meczu to ogladalem i jako fan Realu powiem:
-sedzia napewno nie wypaczyl wyniku faule Oleguera ewidentne i trjeta roja jak najbardziej sluszna
- Real zremisowal czytaj przegral glownie przez bocznych obroncow, to co gral Torres to smiech na sali (zle sie ustawial i dawal sie objezdzac jak malo kto) Salgado niewiele lepiej
- zmiany Cappello tez nie rzucaly na kolana juz od poczatku 2 polowy powinien zdjac jednego z defensywnych pomocnikow i wposcic albo Robinho albo Cassano
- Ruud rowniez mimo 2 bramek mogl zagrac lepiej (niewykorzystana 100 z Valdesem)

Podsumowujac mecz byl dobrym widowiskiem ale nie pilkarskim a bardziej medialnym, glownie z uwagi na 6 bramek i emocje do samego konca.

Do góry
#1037345 - 11/03/2007 18:12 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: hbr]
Jakubosiu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/01/2004
Postów: 4525
Skąd: Słupca
\:D LOL haha panienka na okazje \:D

Do góry
#1037379 - 11/03/2007 18:20 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: pyk]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Jak na moje to sie czepiles Rijkaarda jak rzep psiego ogona, pogubil sie w tym roku, ale predzej dlatego, ze nikt nie mogl przewidziec az takich problemow zdrowotnych Messiego i Eto'o, az tak slabej formy Marqueza i Ronniego i az tak slabego wejscia w ekipe Thurama i Zambrotty. Jak rok temu Real dostal bagaz na Santiago, to jikt nie gadal, ze Rijkaard to slaby trener i tak mozna wymieniac dosyc sporo. Ten sezon w wiekszosci przegrany, bo Superpuchar Europy, Klubowy Puchar Swiata, LM itd., ale Mistrzostwo i Puchar moga, a nawet powinny byc przez Barce wygrane. Kwestia wynikow lezy tyle u winy trenera, co i zawodnikow, ktorzy poniekad poczuli sie moim zdaniem panami swiata. Najwiekszy blad to brak zakupu klasowego bramkarza, bo po pierwsze Valdez juz dawno mial sklonnosci do pajacowania, a po drugie to byl dla mnie pierwszy kandyday, ktoremu najmocniej walnie sodowa, szkoda, ze nikt tego nie przewidzial. Poza tym zal Ten Cate, bo ten czlowiek robil kawal dobrej roboty, Neeskens nie spelnil (wnioskuje z wyniku) swojej roli.

Co do samego spotkania to sedzia po trosze przyczynil sie do wyniku, ale nie karnym zagwizadnym i nie, ale totalnym odpuszczaniem fauli kwalifikujacych sie na kartki Diarry i bezczelnego faulu Ramosa po ktorym ten delikwent powinien udac sie do szatni. Sam Oleguer jak to Oleguer pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy, ale na lawke sie nadaje, tym bardziej, ze Katalonczyk. Nie zgodze sie z Toba odnosnie wielkosci Capello, jak jest wielki widac po tabeli PD oraz ich osiagnieciach w innych rozgrywkach. Wszedzie sa za Barca, poza LM, gdzie obie ekipy odpadly w 1/8. To, co osiagnal z Juventusem jest naznaczone brzydka blizna \:\)

Ogolnie czeka nas po sezonie przewietrzenie skladu, Valdez lub Jorquera, Giuly, Gio, Motta, Ezquerro, Saviola out to na pewno...Saviola sie nie sprawdzil, tyle ile sytuacji spieprzyl w tym sezonie to glowa mala, trzeba koniecznie kupic bramkarza, bocznego obronce, DMC i jakiegos skrzydlowego strikera najlepiej C.Ronaldo. I szczerze sie zastanawiam czy nie lepiej opchnac teraz Ronaldinho, wziasc za niego kupe kasy i to jakos madrze zainwestowac, tylko, zeby nie znowu drugiego Gudiego 2x przeplacic.

Do góry
#1038131 - 11/03/2007 20:56 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Amkwish a mam pytanie odnosnie innych sekcji, jak tam z biletami na mecze kosza panow na jakis szlagierowy meczyk, recznej czy kosza kobitek i jak to wyglada cenowo, bo na pilke mniej wiecej ceny znam. I jak to wyglada jak taki czarnuch jak ja z ulicy chcialby sobie kupic bilecik przed meczem w kasie, na jakis ciekawy meczyk, nie byloby klopotow?

Do góry
#1038434 - 11/03/2007 21:59 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: polskignom]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Amk zauważyłem,że masz bardzo szybki proces asymilacji z autochtonami , w miejscach gdzie pzrebywasz. Jeszcze niedawno byłeś zdeklarowanym fanem Liberec Ice Tigres, teraz już w Barcelonie cieszyliśmy,gwizdalismy,zremisowaliśmy- jak następnym przystankiem twojej kariery będzie Aftyka,to też będziesz pisał razem z czarnymo braćmi graliśmy w piłkę głową członka sąsiedniego plemienia?

pozdrowionka \:\)

Do góry
#1039550 - 12/03/2007 14:43 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: boca juniors]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
na drugim zdjęciu od góry ( te z rozgrzewki) to ktoś tam już znał wynik meczu ;\) w lewym górnym rogu jakieś trójki widać ;\)

Do góry
#1039573 - 12/03/2007 14:59 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: KeeP]
Sobol Offline
old hand

Meldunek: 02/03/2007
Postów: 764
"... i jestem pewien ,że doczekam dymisji tego nieudacznika" . Jestem w 100% pewnien ze ten nieudacznik ma wieksze pojecie o futbolu niz Ci wszyscy stadionowi krzykacze razem wzieci.

Do góry
#1039597 - 12/03/2007 15:19 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Sobol]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:
I szczerze sie zastanawiam czy nie lepiej opchnac teraz Ronaldinho, wziasc za niego kupe kasy i to jakos madrze zainwestowac, tylko, zeby nie znowu drugiego Gudiego 2x przeplacic.


Nie wiem za ile musieli by go sprzedać, żeby im się to opłaciło. 200, może 300 milionów euro? A nikt za niego tyle nie da. Mogli by wyciągnąć pewnie z 50 milionów i jeszcze dużą część by dostali w naturze (czyli w innych piłkarzach).

Sam Ronaldinho taką kasę (50 baniek) to napędza Barcelonie w rok. Wszystkie te koszulki, reklamy, gadżety, spotkania, śliniące się azjatki podczas tournee i wiele wiele innych sprawiają, że biznes się znakomicie kręci.
I będzie się jeszcze kręcił, bo pomimo tego, że Ronaldinho ostatnio nie jest tak "magiczny", to jego gwiazda nie wyblakła i kasa będzie dalej do Barcy spływać.

Do góry
#1039819 - 12/03/2007 17:18 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: boca juniors]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: boca juniors
Amk zauważyłem,że masz bardzo szybki proces asymilacji z autochtonami , w miejscach gdzie pzrebywasz. Jeszcze niedawno byłeś zdeklarowanym fanem Liberec Ice Tigres, teraz już w Barcelonie cieszyliśmy,gwizdalismy,zremisowaliśmy- jak następnym przystankiem twojej kariery będzie Aftyka,to też będziesz pisał razem z czarnymo braćmi graliśmy w piłkę głową członka sąsiedniego plemienia?

pozdrowionka \:\)


Zazdrosc wylazla ? \:D

Do Afryki sie nie wybieram ,ale mysle ,ze potrafilbym sie dogadac z tamtejszymi ludzmi ,bez obaw. \:\)

Do góry
#1039835 - 12/03/2007 17:23 Re: ! Hola ! Pozdrowienia z Barcelony... [2] [Re: Bzyku]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bzyku

I będzie się jeszcze kręcił, bo pomimo tego, że Ronaldinho ostatnio nie jest tak "magiczny", to jego gwiazda nie wyblakła i kasa będzie dalej do Barcy spływać.


Masz racje ,Bzyku.

Poza tym pragne zwrocic uwage na to ,ze kazda druzyna przeciwna poswieca Ronaldinho bardzo wiele uwagi ,co przeklada sie na wiecej wolnego miejsca choby dla takich graczy jak Messi.
W meczu z Realem bylo to a nadto widoczne.
Moim zdaniem pozycja Ronaldinho jest niezagrozona ,odejdzie kiedy sam bedzie chcial.

Do góry
Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, igea23, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, Sony), 3114 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25