Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4601684 - 14/04/2011 21:21 wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Witam,
wraz grupą przyjaciół ze studiów, jako fani sportu a przede wszystkim piłki nożnej, trochę zmęczeni wszystkimi nam znanymi portalami z wynikami on-line, postanowiliśmy stworzyć nowy polski serwis z wynikami na żywo zorientowany w szczególności na łatwość w odnajdywaniu oraz śledzeniu interesujących nas wyników oraz potrzebnych statystyk.
Po głębokim reaserch-u wolnych lub zajętych ale dostępnych domen, jedyną spełniająca nasze wymagania okazała się domena wyniki.pl. Po wymianie kilku maili oraz złożeniu propozycji z naszej strony do właściciela domeny wyniki.pl jak i właściciela forum mecz.pl doszliśmy do porozumienia. W tym momencie chciałbym bardzo podziękować Conradowi za zrozumienie naszych intencji, profesjonalne podejście do tematu oraz kilku tygodniową pomoc doradczą we wdrażaniu serwisu.

Na dzień dzisiejszy dobijamy do brzegu przy wdrażaniu wyników na żywo piłki nożnej oraz opracowywaniu najbardziej pożądanych statystyk.
W związku z tym mam wielką prośbę do wszystkich forumowiczów, wasza opinia, rady i uwagi te pozytywne jak i negatywne będą miały dla naszego zespoły kluczowy wpływ w którą stronę powinniśmy rozwijać serwis aby był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika oraz pomagał Wam w szybkim znalezieniu potrzebnych statystyk. Jeżeli są funkcjonalności których Wam brakuje, chcielibyście pomóc młodemu zespołowi w rozwijaniu serwisu dla wszystkich zainteresowanych światowym sportem, będziemy ogromnie wdzięczni.

Na początku lub pod koniec przyszłego tygodnia planujemy odpalić serwis. Oczywiście wszystkie sugestie oraz uwagi będziemy brali pod uwagę i w ramach możliwości wdrażali.

Z poważaniem
Zespół wyniki.pl

kontakt via e-mail wyniki.pl@hotmail.com

Do góry
Bonus: Unibet
#4602618 - 15/04/2011 01:59 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Design strony.
Zobaczcie jak teraz nowe strony wygladaja,
bo Wasza odstaje i to strasznie.

I nie przesadzajcie z flashem jak cos, bo pozniej sie strony wieszaja i bledy wyskakuja.

Do góry
#4602776 - 15/04/2011 02:49 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
przeciez to pewnie bedzie stao na tym samym skrypcie co wiekszosc i korzystalo z tych samych statystyk co np livesports.pl bo zeby prowadzic samemu takie statystyki to potrzeba w uj pieniedzy.
Moim zdaniem rzuciliscie sie z motyka na slonce

Do góry
#4602828 - 15/04/2011 03:05 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
no cóż powodzenia smile ehh i wszędzie ten fejsbuuukkk

Do góry
#4603076 - 15/04/2011 09:55 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Gaske]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Kerogh
Design strony.
Zobaczcie jak teraz nowe strony wygladaja,
bo Wasza odstaje i to strasznie.

I nie przesadzajcie z flashem jak cos, bo pozniej sie strony wieszaja i bledy wyskakuja.


Z tego co widzę to jest tam na razie tylko landing page, ale autor napisał że strona dopiero w przyszłym tygodniu zostanie otwarta pod kątem wyników.

Tak więc rozumiem że nie chodzi o komentarze dotyczące designu - bo tego jeszcze nie widzimy - tylko o funkcje, których np. nam brakuje w innych stronach.

Ja pozwoliłem sobie w imieniu Ondy toast poprosić o wrzucenie liczby kartek obok wyniku danego meczu. Korzystam często z soccerstand.com i mam tam czerwone podane na stronie głównej (bez klikania gdziekolwiek), ale fajnie byłoby widzieć dokładnie ile czerwonych... oraz ile żółtych kartek jest w danym spotkaniu. Na zlocie na starcie MŚ w RPA graliśmy na kartki w wielu meczach, częściej niż na zwycięstwo którejś drużyny... smile

Do góry
#4603138 - 15/04/2011 14:39 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
fajnie by bylo gdyby byl sygnal dzwiekowy po bramce, mozliwosc wybierania meczow do sledzenia, cos na ksztalt futbol24.com, juz sama taka funkcjonalnoscia zostawicie wiekszosc w tyle wink

Do góry
#4603151 - 15/04/2011 14:54 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi,
po naprawdę wielu próbach z szatą graficzną postanowiliśmy utrzymać wyniki.pl w ciemnej tonacji. Jest to nie lada wyzwanie zaprojektować i drożyć ciemny serwis aby zachować jego czytelność a z drugiej strony nie męczyć wzroku użytkownika.
Co sądzicie o stronach internetowych z ciemnym layoutem ? takim jak np. Bwin.com ?

Jeżeli chodzi o silnik, jest to nasza autorska aplikacja oparta na najnowszych technologiach takich jak .json, Ajax, jguery.
Nie korzystamy z żadnego pomocniczego softu gdyż chcemy aby wyniki.pl nie było kolejną kopia tych samych dostępnych portali na rynku. Dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności oraz intuicyjnym interfejsie.
Jedną z funkcjonalności, pomysłu Conrada , są właśnie zółte i czerwone kartki podane od razu przy wynikach meczy.
Jak już jesteśmy przy funkcjonalnościach, jakie statystyki są dla was najbardziej użyteczne, co najczęściej sprawdzanie albo co chcieli byście aby było podane w statystyka typu Head 2 Head czy w statystyka po meczowych ?

Pozdrawiam
zespół wyniki.pl

Do góry
#4603301 - 15/04/2011 16:24 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Tenis też będzie ?

Co do piłki to najwięcej bajerów ma livesports.pl i na nich się powinniście wzorować. Przy najpopularniejszych ligach dają składy, statystyki, relację live, porównywarkę kursów i listę transmisji w TV. Oczywiście można wybrać swoje mecze, z sygnałem dźwiękowym po każdej bramce.

Ciemna tonacja nie jest zła, osobiście najbardziej mi się podoba szata graficzna livescore.com z tych wszystkich serwisów z wynikami.

Dobra domena to tylko 5% sukcesu.

Do góry
#4603337 - 15/04/2011 16:35 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Goget]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Tenis oczywiście będzie w następnym etapie czyli tuz po odpaleniu piłki nożnej. Którą dziedzinę sportu wybralibyście jako trzecia w kolejności wdrażania ? F1 ? Koszykówkę ?

Również najbardziej podobała Nam się grafika livescore.com dlatego postanowiliśmy nie wchodzić w żadne zielone czy fioletowe fajerwerki. Aczkolwiek dużo różni się nasza szata graficzna od livescor-a ale mamy nadzieję że trafimy w gusta użytkowników.

Zdajemy sobie sprawę że domena to nie wszystko, dlatego tak cenne są dla Nas Wasze uwagi. Planowaliśmy wdrożyć sygnały dźwiękowe tuż po odpaleniu jednak dzięki Waszym sugestią dziś się tym zajmiemy.

Do góry
#4603355 - 15/04/2011 16:40 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
F1? Na jakiej zasadzie?

Wyniki po kolejnym okrążeniu?

Proponuje zabierać się za sporty popularne w ofercie. Piłka, Tenis, potem Koszykówka, Hokej czy Siatkówka. Potem uderzać te rzadziej pojawiające się w ofercie.

Gdybyście wprowadzili siatkę, której nie ma na livescore.com byłoby bardzo ciekawie.

Do góry
#4603371 - 15/04/2011 16:44 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Mi brakuje strony, która ma możliwość ustawienia np. 4-6 innych sygnałów dźwiękowych do różnych zdarzeń..

Do góry
#4603539 - 15/04/2011 17:39 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wwwujek]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Mógłbyś rozwinąć myśli? Zamierzamy wprowadzić opcjonalny wybór (włącz/wyłącz komunikat dźwiękowy) dla pojedyńczego meczu lub grającą w dany dzień ligę.

Do góry
#4603873 - 15/04/2011 19:42 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
proponuje zrobic fajnego live`a siatkowki bo nigdzie takiego nie ma, siatka.org tylko wybrane mecze, pls.pl tylko plusliga, cev.lu tylko europejskie rozgrywki, livescorehunter ma najwiecej spotkan i na nich powinniscie sie wzorowac jesli chodzi o dobor lig

z siatki oczywiscie punkt po punkcie oraz kto obecnie zagrywa, jednak nikt tego nie ma, a sami nie ogarniecie chyba tego kto obecnie zagrywa, a bylaby to przewaga nad innymi tongue

co do dzwiekow, wwwujkowi chodzi chyba o to, aby np 1 spotkanie mialo dzwiek syreny, drugie np jakiegos ptaszka, a trzecie np krowy, aby jak sie cos zdarzy to mozna bylo odroznic, o ktore chodzi, nie wiem czy jest to do czegos potrzebne, ale nigdzie tak nie ma tongue

Do góry
#4603879 - 15/04/2011 19:46 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
co do siatkowki dorzucilbym jeszcze przy wyniku kazdego seta, aby pokazywało ile bylo na 1 i 2 przerwie technicznej oraz w koncowce np przy 20-21 punktach

tzn 25-16 (8-4, 16-10, 20-11)

Do góry
#4603894 - 15/04/2011 19:52 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37096
Panowie,

Moim zdaniem z następnym live na rynku, będzie Wam się trudno przebić.
Ale próbujcie, może jednak.

Jakbyście mieli większość dyscyplin,
to już większe szanse.

Oczywiście, bardzo ważny jest czas,
po którym zmiana wyniku wchodzi na ekran,
w konfrontacji z innymi livescorami.

Kazdy ma już przez lata,
wyrobione jakieś swoje przyzwyczajenia
i żeby wejść z czymś nowym,
trzeba być "lepszym" od konkurencji.

Niestety, takie są prawa rynku.

Ale próbujcie.

Powodzenia.

Do góry
#4603907 - 15/04/2011 19:55 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Originally Posted By: wyniki.pl
Mógłbyś rozwinąć myśli? Zamierzamy wprowadzić opcjonalny wybór (włącz/wyłącz komunikat dźwiękowy) dla pojedyńczego meczu lub grającą w dany dzień ligę.


Sobotnie popołudnie, gra cała Europa.. Wybieram sobie np. kilka interesujących mnie zdarzeń i każdemu z nich daję inny sygnał dźwiękowy - po zmianie wyniku.

Teraz, jedyne co znam to futbol24.com, gdzie mogę wybrać "sound 1" lub "sound 2"..

Do góry
#4603976 - 15/04/2011 20:20 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wwwujek]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Originally Posted By: Wojtas_
proponuje zrobic fajnego live`a siatkowki bo nigdzie takiego nie ma, siatka.org tylko wybrane mecze, pls.pl tylko plusliga, cev.lu tylko europejskie rozgrywki, livescorehunter ma najwiecej spotkan i na nich powinniscie sie wzorowac jesli chodzi o dobor lig

z siatki oczywiscie punkt po punkcie oraz kto obecnie zagrywa, jednak nikt tego nie ma, a sami nie ogarniecie chyba tego kto obecnie zagrywa, a bylaby to przewaga nad innymi tongue

co do dzwiekow, wwwujkowi chodzi chyba o to, aby np 1 spotkanie mialo dzwiek syreny, drugie np jakiegos ptaszka, a trzecie np krowy, aby jak sie cos zdarzy to mozna bylo odroznic, o ktore chodzi, nie wiem czy jest to do czegos potrzebne, ale nigdzie tak nie ma tongue


Na pewno Twoje zdanie weźmiemy pod uwagę przy wdrażaniu kolejnych dyscyplin. Takie spostrzeżenia są dla nas bezcenne smile

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: wyniki.pl
Mógłbyś rozwinąć myśli? Zamierzamy wprowadzić opcjonalny wybór (włącz/wyłącz komunikat dźwiękowy) dla pojedyńczego meczu lub grającą w dany dzień ligę.


Sobotnie popołudnie, gra cała Europa.. Wybieram sobie np. kilka interesujących mnie zdarzeń i każdemu z nich daję inny sygnał dźwiękowy - po zmianie wyniku.

Teraz, jedyne co znam to futbol24.com, gdzie mogę wybrać "sound 1" lub "sound 2"..


Na dzień dzisiejszy mamy wdrożony moduł moje mecze, czyli zaznaczamy mecze które nas interesują które wyświetlają się w oddzielnej zakładce.

Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź, spróbujemy dziś przedyskutować różne dźwięki dla meczy. Jednak czy użytkownik będzie potrafił zapamiętać który dźwięk przypisał do jakiego meczu ?

W związku z tym mam pytanie, uważacie że sygnał powinien być tylko na bramki ? czy na koniec połowy, meczu itp. też ?

Do góry
#4604000 - 15/04/2011 20:27 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Originally Posted By: wyniki.pl

Na dzień dzisiejszy mamy wdrożony moduł moje mecze, czyli zaznaczamy mecze które nas interesują które wyświetlają się w oddzielnej zakładce.

Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź, spróbujemy dziś przedyskutować różne dźwięki dla meczy. Jednak czy użytkownik będzie potrafił zapamiętać który dźwięk przypisał do jakiego meczu ?

W związku z tym mam pytanie, uważacie że sygnał powinien być tylko na bramki ? czy na koniec połowy, meczu itp. też ?


Zgadzam się z wwwujkiem, też brakuje mi przynajmniej kilku różnych dźwięków, które mógłbym przypisać do różnych meczów.
Myślę, że zapamiętanie nie stanowi problemu wink
Natomiast jeśli chodzi o dźwięk na koniec połowy/meczu to uważam, że jest to zbędne.

Do góry
#4607750 - 17/04/2011 12:30 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Rudzik]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Oprócz kartek na głównej (nie wiem jak zmieścicie np. 9 żółtych obok drużyny jeśli będzie jakiś mecz hardcore...) tak abyśmy nie musieli klikać by je śledzić (dla Ondy czy mnie ukazująca się kartka na głównej byłaby równie ważna co standardowa zmiana wyniku), to odnośnie statsów przydałoby się tego trochę mieć. Ja lubię np. patrzeć na formę z ostatnich 5 meczów (coś co angielskie gazety często ukazywały w tabele ligowej), bo to daje od razu pewien obraz. Do tego używam soccerstand.com. No i skoro często gram over/under na gole (najczęściej 2,5 ale zdarzają się inne linie), to coś od tego. Bo samą średnią goli to można z tabeli wywnioskować.

Do góry
#4609424 - 18/04/2011 01:20 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Moim skromnym zdaniem nie ma sensu robic tego samego co juz jest na rynku - dotyczy live i oklepanych statystyk. Jesli robic, to cos czego jeszcze nie ma. Sam chcialem i chce cos takiego uruchomic, jednak totalny brak czasu mi uniemozliwia i chyba odpuszcze, bo brak wspolpracownikow z branzy wink.

Panowie, ruszcie glowami, jest masa pomyslow do zrobienia na ktore nikt jeszcze nie wpadl (oprocz mnie laugh )

Szanujcie te domene, bo jak zrobicie gniota, to straci ona swoj prestiz.

Powodzenia

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, rafal08, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3546 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49