Opcje tematu
#2199844 - 26/03/2008 22:14 32 kolejka 29-30.03 premiership
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray

Do góry
Bonus: Unibet
#2206435 - 28/03/2008 20:39 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: konstruktor1]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

cóż, lecę na marki ;\)

zagrałem wczoraj dubla sobotnich gladiatorów
Arsenal za @1,72 i MU za @1,3 daje razem @2,24 co uważam za dość pewną inwestycję na podwojenie z haczkiem

najpierw na Reebok Stadium zagrają Kanonierzy.
jedni walczą jeszcze o mistrza \:\) a co najmniej o vice. drudzy próbują się utrzymać w lidze.
co tu dużo pisać, Arsenal dawno nie wygrał.. wcale nie oznacza to że teraz musi. niemniej miał również sporo pecha w ostatnich spotkaniach.
ale Boltonu sytuacja wygląda jeszcze gorzej. nie dość że nie mają wyników to grają słabo, mają kłopoty kadrowe (co w ich przypadku trudniej zatuszować niż u Londyńczyków) a mają nawet problemy ze zdobywaniem bramek.
Arsenal przed LM, ale nie sądzę by to miało większy wpływ na jutrzejszy mecz. zbyt ważna ranga, zbyt doświadczony trener.
Arsenal wciąz gra dobrze, moje nie tak cudownie jak 2miesiące temu, ale wystarczajaco dobrze by pokonać Bolton
Kłusaki ostatnio bardzo nieporadne, personalne problemy odbijają się na jakości gry i stwarznych sytuacjach pod bramką rywala
Arsenal bez Sagny, Rosickiego i oczywiście Eduardo. pozostali zdolni do gry i nabuzowani by zwyciężyć
gospodarze zagrają bez Jaaskalainena (b.duża strata), Gardnera i Nolana(!). nie będzie więc czołowych zawodników. kim/czym mają straszyć Kłusaki? może historia im pomoże \:\) bo zadziwiająco dobrze radzili sobie z Kanonierami w ostatnich sezonach.. niemniej wg mnie to oczywiście nie ma większego znaczenia
Bolton ma bardzo ciężki terminarz ale kto wie czy meczem sezonu nie będzie dla nich potyczka z Sunderlandem (3.05)

wieczorem na Old Trafford zagra sparaliżowana Aston Villa.
fenomenem na skalę europejską jest to z jaką łatwością od lat Czerwone Diabły ogrywają piłkarzy z Birmingham.
AV wpadła w dołek bo od kilku meczów gra znacznie słabiej - i nie chodzi mi tylko i wyłącznie o wyniki.
MU na fali, obecnie ma największe szanse na mistrza. patrząc na terminarz wydaje się że wszystko rozstrzygnie końcówka miesiąca (Arsenal u siebie i Chelsea wyjazd, oczywiście tylko wygrana The Blues przedłuża szanse Londyńczyków na majstra). mecze ze stołecznymi Diabły przedzielają wyjazdem do Blackburn i tam wydaje mi się że stracą punkty. zawsze im się ciężko grało z Rovers.
na dziś dzień nie widzę powodów by jutro nie mieli ograć Aston. tylko ze względu na tygodniowe mecze LM nie typuję tu zwycięstwa gospodarzy w handi. Manchester jest w formie a Alex może korzystać ze wszystkich graczy. to za dużo na gości, wątpię by przetrwali falowe ataki MU. obronę gości wzmocni po nieobecności Mellberg. mimo wszystko chyba tylko szczęście może dać gościom jakies punkty

--
tyle ode mnie na razie. pozostałe mecze sobotnie na dwoje babka wrózyła. Birmi nie gra nic specjalnego ale wyjazdowa pomroczność City powala z nóg. może akurat przełamią się w mieście Paki-? bo jeśli miałbym się na kogoś decydować to bardziej Błękitni w roli underdoga. zwłąszcza że gospodarze bez Ridgewella i przede wszystkim McFadenna. u gości wraca za to Hamann!
mecz dwóch słabiaków na dole z pozoru wydaje się na korzyść gości, niemniej w takich pojedynkach często outsider pokazuje rogi, dlatego szans na punkty Derby bym nie przekreślał. County u siebie z MU nie grali źle, a do tego warto dodać fantastyczną wyjazdową passę Wieśniaków ;\)
Portki wydają się dobrą opcją, zagra Defoe, zagra Campbell, u siebie pokonać ich ciężko. dziwne te Wigan. grają z przewagą zawodnika w Rovers - szarzyzna i porażka. u siebie w 10ciu ogrywają Bolton. goście mają kłopoty (nie zagrają Palacios, Koumas, Brown). z 2 strony - gospodarzy czeka półfinał FA-Cup!
na Madejski jakoś nie widzę zwycięstwa gospodarzy. ciuła te punkty Reading, ale wiele ich meczów ma dziwny przebieg. mało remisują, więc może teraz? Blackburn to pukładana ekipa i wciąż siedzi im w głowie 6miejsce
ciekawy mecz w Sunderlandzie. Młoty zawisły w próżni - za słabi na puchary za mocni na spadek. ale to co pokazali w ostatnich 2 meczach zasługuje na uznanie (bardzo dobra gra). Koty również w tendencji wzrostowej. może jeszcze nie wszystkie wyniki rzucają na kolana ale ich mecze ostatnio sa wybitnie underowe. mało tracą, uważnie w tyłach, mało skutecznosci z przodu ale okazje stwarzają. wydaje mi się że "poluzowane psychicznie" WHU może nie sprostać zadaniu i wtopić, no.. co najwyżej remis \:\)

hm.. dlatego oprócz mojego głównego dubelka pewnie pojawią się i jakieś kombo z Premierleague \:\)

Do góry
#2207358 - 29/03/2008 00:58 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: mura]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Sam sie czesto zastanawiam co sie dzieje z Villa kiedy graja przeciwko MU. Nie tylko na OT ale i u siebie. Nawet na jesieni kiedy szlo im swietnie nie potrafili nic wskorac przeciwko podopiecznym Fergusona na Villa Park. Ich slabsza dyspozycja pokazuje, ze nie mozna rozegrac calego sezonu 16 czy 17-oma zawodnikami. Na dodatek Carson zaczal grac slabiej i zaczeli tracic bramki jak na zawolanie. Zastanawiam sie jedynie czy Ferguson nie da odpoczac Ronaldo przed meczem w Rzymie bo ostatnio grywal non-stop. Jesli typowac to mozna rozwazyc czy Villa bedzie w stanie strzelic bramke. jezeli tak to over 3.5 bardzo prawdopodobny. Normalnie w meczach tych druzyn pada sporo bramek. Ale znowu jesli nic nie ustrzela to bardzo prawdopodobne jest zwyciestwo 2:0 i dupa blada. Ja rzadko gram MU bo nawet jak na nich obstawie to i tak po 15 minutach kibicuje druzynie przeciwnej \:\)

Nie wiem na ile sa prawdziwe pogloski o powaznych problemach w druzynie Bolton. Dochodza sluchy, ze zawodnicy sa pokloceni z Megsonem . Juz od kilku spotkan nie potrafia strzelic bramki i sytuacja w tabeli nie wyglada rozowo, tym bardziej, ze rozklad jazdy maja najgorszy z druzyn walczacych o utrzymanie. Jezeli Arsenal ma szanse na zdobycie 3 punktow na Reebok to jest to wlasnie teraz. Ciekawe bedzie zobaczyc jak wplynie na gre kontuzja Sagny bo byl to moim zdaniem najlepszy prawy obronca w tym sezonie. Przy calym szacunku jakim darze Wengera wciaz zachodze w glowe jak to sie stalo, ze nie wzmocnil druzyny w styczniu mimo, ze mial kilkadziesiat milionow funtow na zbyciu.

Byc moze sie wychyle ale moim zdaniem kurs w okolicach 2.8 - 3.0 na derby wcale nie jest tragiczny. Po klesce przeciw Chelsea jakby sie troche pozbierali i chociaz wciaz nie zdobywaja punktow to jednak walcza. Dziwny mecz, jedna druzyna nie wygrala dwudziestukilku meczow z rzedu, druga od poltora roku nie wygrala na wyjezdzie. Az 13 zawodnikow Fulham gralo 90 minut w spotkaniach towarzyskich co na pewno nie pomoglo przygotowaniom do bardzo dla nich waznego meczu. Jesli cokolwiek tu typowac to za drobne bo jedno jest pewne: nie zobaczymy w tym spotkaniu wysokiej jakosci. jesli Fulham strzeli bramke jako pierwszy moga wygrac ale jesli Derby ich zaskoczy to moze byc ta sama stara historia i w przyszlym sezonie zobaczymy obydwie druzyny w Championship.

Reading zaczelo ostatnio grac co najmniej niezle, 3 zwyciestwa i minimalna porazka na Anfield. Poza tym w Blackburn nie zagra najprawdopodobniej Santa Cruz. 6 miejsce zagwarantuje w przyszlym sezonie jedynie Intertoto wiec nie sadze, zeby az tak bardzo sie o nie bili po doswiadczeniach zeszlorocznych. Najwiekszym problemem Blackburn bedzie utrzymanie w swoim skladzie Bentleya i Santa Cruza bo juz w ich strone wyciagaja szpony mozniejsze finansowo kluby, niewykluczone, ze i Hughes dojdzie do wniosku, ze wiecej juz w tym klubie nie osiagnie i nie zdziwi mnie jesli w przyszlym roku Rovers beda walczyc o utrzymanie. Niestety pewnego poziomu ( przede wszystkim finansowego) nie przeskocza i miejsce w TOP8 to szczyt marzen dla tej druzyny. Ja bym sie tu sklanial ku 1.

Co do Portsmouth to sam nie wiem co myslec. Jednym okiem, jak wspomniales beda spogladac w strone Wembley , kontuzjowany ponoc jest Diarra, wciaz zawieszeni Muntari i Diop. Powoduje to calkowite przemeblowanie linii pomocy i niestety przynajmniej w meczu na WHL wplynelo na jakosc gry. Wigan zanotowal powazna wpadke z Blackburn. Moze sam wynik nie byl sensacja ale przegrali w fatalnym stylu, mimo, ze od 10 minuty grali z przewaga jednego zawodnika. Poza tym znow troche problemow ze skladem. Moze najlepszym wyjsciem bedzie zagrac, ze Defoe strzeli bramke. Dotychczas we wszystkich meczach u siebie wpisywal sie na liste strzelcow, wykonuje karne wiec dlaczego nie ?

Pozdrawiam

Do góry
#2207660 - 29/03/2008 02:01 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: konstruktor1]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
widzę @konstruktor że zgadzamy się w wielu kwestiach

wracając do meczu MU-AV sam też przyznaję że wielokrotnie w pojedynkach na Villa Park Aston wreszcie coś zagra, wszakże kibicem Manchesteru to ja nie jestem \:\) niestety jakoś dziwnie się zdarza że w meczach z Diabłami the Villans popełnią zawsze jakieś katastrofalne błedy w obronie a jakiś piłkarz Menju przeważnie gra ponad swój poziom, nierzadko MU strzela AV bardzo ładne bramki. zamurowanie bramki raczej gościom nie wyjdzie o obronę mają dziurawą, łatwo się przez nią przebić więc prędzej czy później Manchester tego dokona. jednak jak pisałem, ze względu na LM mam bardziej stonowane odczucia, gospodarze mogą panować ale podejść minimalistycznie do meczu

w Boltonie rzeczywiście nie dzieje się dobrze. zresztą widać to po grze i wynikach. ja o losy tego klubu bałem się już w zeszłym sezonie, gdzie zagrali zadziwiająco dobrze, ale polityka tego klubu mnie nie przekonuje. od lat trzon stworzą praktycznie Ci sami gracze - coraz starsi. a bierze się młodych, ale za mało doświadczonych. to musiało kiedys pęknąć, a teraz gdy nie ma jeszcze Anelki siła rażenia znacznie osłabła. sam Diouf nie wystarczy, zresztą jego przebłyski są rzadkością. mial się swietnie rozwinąć Vaz Te, przychodził jako gwiazda w swojej kategorii wiekowej a teraz słuch o nim zaginął.
Sagna jest świetny. niemniej mam nadzieje że zagra Diaby. dla mnei ten gość to zdecydowanie lepsza wersja Sissoko, i myślę że Arsenal będzie miał z niego jeszcze wiele pożytku. bardzo cenię umiejętnosci, przegląd gry, skuteczność odbioru i walczenośc tego piłkarza. Wengerowi chyba rzeczywiscie w tym momencie brakuje 1-2 zawodników by móc spokojnie spać przed każdym meczem. ale swoje walory będzie mógł zaprezentować Wallcott, póki co bardzo niedoceniany. myślę że w przyszłym sezonie będzie już wielkim graczem. pamietam jak rok temu młodzi Kanonierzy ośmieszali się w niektórych meczach a np. widząc takiego Clichy w meczu z Sheffield Utd zastanawiałem sie czy niue pomylił zawodów. pakę Arsenal ma jednak perpektywiczną, wbrew pozorom atmosfera w klubie jest świetna i myślę że jutro wykorzystają słabości Kłusaków.

cóz napisałbym cos jeszcze ale już musze szykować się na imprezę
na koniec dodam że popieram typ na Defoe to score - chyba puka do bram gabinetu Capello, Portki grają teraz pod niego, z Kogutami nie grał więc jest na pewno głodny gry

pozdr.

Do góry
#2208249 - 29/03/2008 04:08 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: mura]
Grruber Offline
newbie

Meldunek: 13/12/2007
Postów: 26
Derby- Fulham x 2,90 lub under 1,65

Mecz miedzy drozynami z konca tabeli. Derby ostatnio zaczelo sie stawiac i troche walczyc. Mysle ze remis to wszystko na co stac Fulham, dla mniej odwaznych x2.

Do góry
#2209569 - 29/03/2008 19:20 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: Grruber]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Witam serdecznie kolegów \:\)

Panowie czy bardzo bym przesadził mówiąc że Bolton v Arsenal 1/2:0 1 @2,00 to dobry kurs?
Arsenal w kilku ostatnich spotkań bardzo słabo bo jakby nie patrzeć ąż pięciu ostatnich potyczek nie wygrali. Jest to zespół młody więc raczej trudno będzie im się pozbierać doświadczeniem raczej muszą znów szukać formy, świeżości itd.
Bolton nóż na gardle. 18 miejsce w tabeli i widmo spadku. Jednak z Arsenalem gra im się wyjątko wygodnie. Szkoda że w Boltonie nie zagra Jussi Jaaskelainen bo bradzo cennię tego bramkarza. W dodatku zabraknie Nolana, mimo to wydaje mi się że dzisiaj Arsenal nie wyjedzie z kompletem punktów z Reebok Stadium \:\)

Do góry
#2209636 - 29/03/2008 20:02 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: Jose]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Mecz prawdopodobnie zakończy się wynikiem 0-1 lub coś w tym stylu. Szkoda nerwów w sumie bo Bolton walczy o utrzymanie.

Mimo że kurs jest atrakcyjny to jednak w Premiership jak nigdzie indziej bardzo istotne jest H2H. Osobiście wiele razy odpuszczałem mecze ze względu na niekorzystne H2H faworyta... i w sumie nie narzekam \:\) A jeśli chodzi o ostatnie spotkania na Reebok Stadium to wyglądają one wyjątkowo niekorzystnie dla Kanonierów.

Bolton vs Arsenal head to head stats:
2006/2007 ENG 1 Bolton - Arsenal 3:1
2006/2007 FA CUP Bolton - Arsenal 1:1
2005/2006 ENG 1 Bolton - Arsenal 2:0
2005/2006 FA CUP Bolton - Arsenal 1:0
2004/2005 FA CUP Bolton - Arsenal 0:1
2004/2005 ENG 1 Bolton - Arsenal 1:0
2003/2004 ENG 1 Bolton - Arsenal 1:1
2002/2003 ENG 1 Bolton - Arsenal 2:2
2001/2002 ENG 1 Bolton - Arsenal 0:2

Teraz jak tak patrzę to underek zdecydowanie bardziej prawdopodobny bo ja tutaj zwycięstwa 1-2 albo 0-3 Arsenalu po prostu nie widzę. A w razie niespodzianki ze strony Boltonu mamy pewnego rodzaju zabezpieczenie.

Podobna rzecz tyczy się meczu Derby - Fulham o którym wspomniał wyżej Grruber.

Portsmouth też mi jakoś śmierdzi. Raczej odpuszczam bo kiedyś te zrywy zagrożonych spadkiem zespołów muszą nastąpić.

Co prawda kursy są niczego sobie ale cholera wie co się dzisiaj wydarzy. Ja mam jakoś złe przeczucia. Szukałbym raczej niedzielnego zwycięstwa Tottenhamu... jakoś tak przemilczane jest to spotkanie \:p

Do góry
#2209718 - 29/03/2008 20:40 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: VanTheMan]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
Arsene Wenger wypowiedział się, że możliwe jest pozostawienie Adebayora na ławie w dzisiejszym meczu. Trudno nie zauważyć, że Ade już nie jest w super formie i jak twierdzi sam A.W. chłopak jest już trochę zmęczony. Jeżeli dobrze pamiętam grał on już w 39 meczach (więcej tylko Sagna 40), często jako samotny napastnik, więc należy mu się trochę odpoczynku. Najprawdopodobniej wskoczy na jego miejsce Bendter, chłopak ambitny i utalentowany. Prezentuje on stabilną formę choć gra najczęściej ogony. W tygodniu strzelił w reprezentacji co powinno dodać mu pewności siebie.
Biorąc pod uwagę, że poprzednie trzy mecze ligowe tych drużyn zakończyły się Zwycięstwami The Trotters, a także słabą formę Arsenalu oraz walkę Boltonu o utrzymanie nie obstawiałbym Zwycięstwa Arsenalu po dość, według mnie, niskich kursach (1,7 - 1,8).

Powodzenia

Do góry
#2209795 - 29/03/2008 21:08 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: orpgad]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Adebayor na ławce? Impotencja strzelecka Boltonu odejściu Anelki? Tym bardziej under, choć spodziewam się wejścia z ławki Adebayora w drugiej połowie przy niekorzystnym rezultacie.

Do góry
#2209939 - 29/03/2008 21:42 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: VanTheMan]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
No to Ja chyba się jednak skuszę na zagranie +1.0 na Bolton po kursie @2,00 \:\)

Arsenal jak dla mnie od początku sezonu nie był tam żadnym faworytem rozgrywek i można powiedzieć że tylko czekałem aż gruchną na dół z góry tabeli. W pierwszej fazie rogrywek nawet sporo stawiałem przeciwko Kanonierom jednak na chwilę zaprzstałem ponieważ ich forma była fizyczna oraz psychiczna była absolutnie u szczytu. Ostatnie mecze jednak pokazują że coś się zacieło a ciężko będzie ruszyć na nowo wspaniałą serie z tak nie doświadczonym zespołem jaki posiada Arsen Wenger.

Bolton (+1.0) @2,00 7/10 GB

Pozdrawiam

Do góry
#2212620 - 30/03/2008 05:31 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: Jose]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Originally Posted By: Jose
Witam serdecznie kolegów \:\)

Panowie czy bardzo bym przesadził mówiąc że Bolton v Arsenal 1/2:0 1 @2,00 to dobry kurs?


Kolega Jose ma dobrego czuja 1/2 to musialbyc ladny kurs w okolicach 30 -gratulacje !!

Do góry
#2212667 - 30/03/2008 05:50 Re: 32 kolejka 29-30.03 premiership [Re: konradd]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Chelsea - Middlesbrough 1
Kurs nie zacheca do grania 1.25 gospodarze beda oszczedzac sily na mecz z Fenerbache jednak tak by nie tracic zarzem dystansu do MU takze widze tu zwyciestwo Chelsea ale minimalne mysle ze dobrym typem jest handicap na X za 3.4

Liverpool - Everton
Nastepny mecz w ktorym gospodarzom zalezec bedzie na oszczedzeniu sil ze wzgledu na LM, graja co prawda w Anglii ale przyjezdzaja do Arsenalu ktoremu sie dzis udalo wywiezc 3 pkt i mysle ze dzieki temu maja szanse na wygranie z The Reds, ok ale wracam do meczu obie ekipy walcza o premiowane miejsce w eliminacji LM w next season w lepszej sytuacji gospodarze bo sa wyzej o 2 pkt ale rowniez maja wlasnie mecz z Arsenalem w LM za pare dni tak wiec Everton tu moze upatrywac szans swoich, hmmmm mysle ze Everton da z siebie wszystko bo to derby rowniez i dobry moment zaryzykowalbym 2 4.6 choc bezpieczniej X2 1.95

Tottenham - Newcastle X
Ostatnie 4 mecze wygrywali goscie a gospodarze swiecili ostatni raz tryumf 2005-12-31 wygrywajac 2-0. Po 1 oczekiwanej wygranej Keegena nad Fulham trudno mi teraz cos przewidziec wlasciwie Tottenham nie walczy juz o nic bo maja zbyt duza strate punktow a goscie sa tuz nad strefa spadkowa , mysle ze goscie beda grac na wiekszym luzie po 1 wygranej od 13 meczy i spokojniej podejda do spotkania i wyciagna remis. Ciekawostka jest ze ostatnim wygranym meczem przed tym z ub tygodnia z Fulham bylo takze spotkanie z ... Fulham \:\)
Oby mieli teraz inna serie \:\)

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, igea23, VVega), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582872 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07