Opcje tematu
#4284330 - 08/12/2010 21:01 Totomix/Totolotek [2]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin

Do góry
Bonus: Unibet
#4387484 - 21/01/2011 05:14 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: Piostar]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
źle wpisałem hasło w na stronie mixa i mi zablokowali konto na 24 godziny
da rade to ominąć albo w punkcie załatwić ?

Do góry
#4399274 - 25/01/2011 01:34 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: buldog]
oszustrzadkiejmasci Offline
newbie

Meldunek: 10/07/2007
Postów: 38
Co sądzicie o tymże totolotek wystawia zaświadczenia o wygranej w centralach i nie ma możliwości dostać tego w punkcie? Każą jechać gdzieś i syf jest. jak to jest u innych buków bo Fortuna niby wypisuje na miejscu ale ja mieszkam na wsi i muszę do punktu dojeżdżać a co dopiero do centrali albo regionu ?- gram w totomixie przez neta i płacę podatek i kurde jeszcze się muszę prosić o zaświadczenie o wygranej . Nie chcą wystawiać w punktach bo chcą mieć kontrolę nad tym a ja chcę mieć możliwość otrzymania tego od ręki - min Finansów zatwierdził ichni regulamin ale tam nic nei am o tym- dlaczego jest takie utrudnienie- nie mam możliwości grać u innych buków a jedyny legalny przez net w Polsce jest totomix i on mi wystawi zaświadczenie a Expekt mi nic nie da. Jak mam wykazać że kasę wygrałem przed US potem ? Przecież to jest utrudnienie dla klienta ? te świstki nieimienne to nie są podstawą i US może je potem kwestionować. Do kogo się zwrócić z tym UOKIK czy jakiś punkt konsumenta?

Do góry
#4399400 - 25/01/2011 02:23 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: oszustrzadkiejmasci]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: oszustrzadkiejmasci
Co sądzicie o tymże totolotek wystawia zaświadczenia o wygranej w centralach i nie ma możliwości dostać tego w punkcie? Każą jechać gdzieś i syf jest. jak to jest u innych buków bo Fortuna niby wypisuje na miejscu ale ja mieszkam na wsi i muszę do punktu dojeżdżać a co dopiero do centrali albo regionu ?- gram w totomixie przez neta i płacę podatek i kurde jeszcze się muszę prosić o zaświadczenie o wygranej . Nie chcą wystawiać w punktach bo chcą mieć kontrolę nad tym a ja chcę mieć możliwość otrzymania tego od ręki - min Finansów zatwierdził ichni regulamin ale tam nic nei am o tym- dlaczego jest takie utrudnienie- nie mam możliwości grać u innych buków a jedyny legalny przez net w Polsce jest totomix i on mi wystawi zaświadczenie a Expekt mi nic nie da. Jak mam wykazać że kasę wygrałem przed US potem ? Przecież to jest utrudnienie dla klienta ? te świstki nieimienne to nie są podstawą i US może je potem kwestionować. Do kogo się zwrócić z tym UOKIK czy jakiś punkt konsumenta?

tylko w totosyfie zaswiadczenia o wygranych wystawiaja w "centrali" w pozostalych firmach otrzymasz ten dokument na miejscu. Zaswiadczenie jest z wszystkimidanymi i jest to druk scislego zarachowania.

Do góry
#4399675 - 25/01/2011 04:03 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: kacperek76]
oszustrzadkiejmasci Offline
newbie

Meldunek: 10/07/2007
Postów: 38
z tego co dzwoniłem do betako też od ręki nie wystawią więc pewnie mówisz o sts i fortunie i millenium. Jakaś afera była ostatnio że jakiś bukmacher wystawiał gangsterom zaświadczenia o wygranej na ich lewe dochody i nie wiem czy to nie był Totolotek- może dlatego chcą mieć kontrolę nad tymi zaświadczeniami. Jednym słowem porażka jechać co 2 dni po zaświadczenie do miast po 140 km w jedną stronę- kasę to wziąć super ale coś od siebie dać to już nie.

Do góry
#4399710 - 25/01/2011 04:18 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: oszustrzadkiejmasci]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: oszustrzadkiejmasci
z tego co dzwoniłem do betako też od ręki nie wystawią więc pewnie mówisz o sts i fortunie i millenium. Jakaś afera była ostatnio że jakiś bukmacher wystawiał gangsterom zaświadczenia o wygranej na ich lewe dochody i nie wiem czy to nie był Totolotek- może dlatego chcą mieć kontrolę nad tymi zaświadczeniami. Jednym słowem porażka jechać co 2 dni po zaświadczenie do miast po 140 km w jedną stronę- kasę to wziąć super ale coś od siebie dać to już nie.
od kad pamietam to zawsze byly to druki scislego zarachowania, afera owszem byla w lodzi i dotyczyla chyba fortuny. Najlepszym rozwiazaniem jest kontakt z kierownikiem regionalnym, ktory i tak jest dosc czesto w swoich punktach i proba porozumienia w tej kwestii czyli zbiorcze zaswiadcznia np 1 w tygodniu, miesiacu. Bez wizytacji w centrali, wszystko jest do zalatwienia, pozostaje tylko kwestia dobrej woli pracujacych tam ludzi...

Do góry
#4400145 - 25/01/2011 14:29 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: kacperek76]
oszustrzadkiejmasci Offline
newbie

Meldunek: 10/07/2007
Postów: 38
no oni tak to załatwiają ale wg mnie to jest nie fair i kopanie w dupę konsumenta- mamy 21 wiek a nie komunę gdzie z 6tką się jechać małym fiatem do warszawy z Koziej Wólki po odbiór miliona. Ja tu odbieram wygrane kilka razy w tygodniu więc co Bydgoszcz ma być moim drugim domem ? Trochę to utrudnione no ale będą faxem wystawiać. Proście innych o faksowanie do centrali a tam fisiek niech wypisuje już sobie - am an to 2 dni.

Do góry
#4603809 - 15/04/2011 19:12 Re: Totomix/Totolotek [2] [Re: Piostar]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Czy gdzieś w okolicach rynku krakowskiego jest Toto-Mix ?

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, pacyfista, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, ElNinho[mmdea], igea23), 3611 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582006 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49