Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#361402 - 15/06/2005 16:15 STS - Skandaliczne zachowanie !!
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Miałem dziś taką akcje w sts że z nóg mnie ścieło może napisze od razu że chodzi o punkt w Piekarach Śląskich 1 może ktoś z szegostwa tej firmy to przeczyta i zajmie się tymi paniami które obsługują ten punkt.
Sytuacja przedstawiała się tak że weszłem do punktu przy okienku siedziały 2 'panie'. podszedłem do tablicy wziełem karteczke i na tablicy szukałem ligi rosyjskiej niestety nie znalazłem meczu który chciałem zagrać więć odłożyłem ołówek i podszedłem pod drugą tablice żeby położyć dokumenty i wyciągnąć wygrany kupon, po chwili podszedłem do okienka podałem pani mój wygrany kupon po czym ona do mnie z takim hasłem: "Ej ty możesz tak nie kozaczyć? ledwo gówniarzu skończyłeś 18 lat" jak to usłyszałem to się nogi podemną ugieły moja odpowiedź była taka "Jak mam to rozumieć" na co poani odpowiedziała "A właśnie tak! gówniażu nie musimy Cię tu wcale obsługiwać jak będziesz tak kozaczył co ty sobie myślisz? za gówniaty jesteś coś tam coś tam" kiedy tak zabrzmiała odpowiedź powiedziałem sobie że tak rozmawiać nie będziemy "nie wiem co pani do mnie mówi ale mam pani uwagi w ... i jak chcesz to możesz sobie na policje zadzwonić" po czym panie popatrzyły na sibie uśmiechneły się do siebie i ta pani co ze mną 'rozmawiała' powiedziała " weź te swoje 5 złotych i jak coś Ci się nie podoba to z tąd wyjdź"
odpowiedziałem "ja bym pani powiedział co mi się podoba ale pani jest na to młoda" pani w okienku się wpieniła i coś tam pod nosem jeszcze bełkotała ale ja nie miałem już ochoty... powiedziałem cześć i wyszłem.
Cała sprawa działa się przy 2 pana którzy byli co najmniej zdziwieni całą sytuacją.
Musze powiedzieć że nie wiem co mam o tym sądzić?
Nie wiem o co tym panią chodziło bo nie robiłem nic złego, nie można żuć gumy?? a może nie można położyć dokumentów na przy tablicy?
Czy moglibyście podać mi jakieś namiary do szefostwa STS.
Ja tak nie zostawie skandalicznego zachowania tych pań!
Może ja terz nie byłem uprzejmy ale te panie tak mnie zniesmaczyły że nie wytrzymałem.

A jakie jest wasze zdanie?

Do góry
Bonus: Unibet
#361403 - 15/06/2005 16:40 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Na stronie oficjalnej na pewno jest jakis kontakt do nich. U mnie w Tarnowie w jednym punkcie czesto zapominaja dokładnie wydać resztę, dwa razy juz mnie tak okantowały, ale ze niegram tam regularnie to sie nawet niechciało mi z nimi wykłucac.

Do góry
#361404 - 15/06/2005 16:46 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Bo w tych wszystkich punktach to powinni pracować faceci...

Do góry
#361405 - 15/06/2005 17:38 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
lucAs Offline
veteran

Meldunek: 02/02/2003
Postów: 1483
Skąd: POLSKA nie elegancja Francja
Hehe ale dresiary szkoda pisac :-)

Do góry
#361406 - 15/06/2005 17:46 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
borysek 78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 2891
Skąd: JESTESMY WASZA STOLICA
jak sie wchodzi to sie mowi dzien dobry nie uczono cie w szkole a powaznie ladnie musiales sie wozic po sts ze one tak zareagowaly wiecej kultury dzieciaku na przyszlosc

Do góry
#361407 - 15/06/2005 18:41 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
lukasz654 Offline
enthusiast

Meldunek: 05/07/2003
Postów: 215
Skąd: Białystok
skoro jestes juz dorosly to zacznij grac w necie.a i kurwa nie mowi sie "wyszlem" ja pierdole!

Do góry
#361408 - 15/06/2005 22:49 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Quote:

skoro jestes juz dorosly to zacznij grac w necie.a i kurwa nie mowi sie "wyszlem" ja pierdole!




jakbyś nie wiedział, to obie formy są poprawne

eh , najpierw się dowiedz zamiast innych pouczać

Do góry
#361409 - 15/06/2005 23:11 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

Miałem dziś taką akcje w sts że z nóg mnie ścieło może napisze od razu że chodzi o punkt w Piekarach Śląskich 1 może ktoś z szegostwa tej firmy to przeczyta i zajmie się tymi paniami które obsługują ten punkt.
Sytuacja przedstawiała się tak że weszłem do punktu przy okienku siedziały 2 'panie'. podszedłem do tablicy wziełem karteczke i na tablicy szukałem ligi rosyjskiej niestety nie znalazłem meczu który chciałem zagrać więć odłożyłem ołówek i podszedłem pod drugą tablice żeby położyć dokumenty i wyciągnąć wygrany kupon, po chwili podszedłem do okienka podałem pani mój wygrany kupon po czym ona do mnie z takim hasłem: "Ej ty możesz tak nie kozaczyć? ledwo gówniarzu skończyłeś 18 lat" jak to usłyszałem to się nogi podemną ugieły moja odpowiedź była taka "Jak mam to rozumieć" na co poani odpowiedziała "A właśnie tak! gówniażu nie musimy Cię tu wcale obsługiwać jak będziesz tak kozaczył co ty sobie myślisz? za gówniaty jesteś coś tam coś tam" kiedy tak zabrzmiała odpowiedź powiedziałem sobie że tak rozmawiać nie będziemy "nie wiem co pani do mnie mówi ale mam pani uwagi w ... i jak chcesz to możesz sobie na policje zadzwonić" po czym panie popatrzyły na sibie uśmiechneły się do siebie i ta pani co ze mną 'rozmawiała' powiedziała " weź te swoje 5 złotych i jak coś Ci się nie podoba to z tąd wyjdź"
odpowiedziałem "ja bym pani powiedział co mi się podoba ale pani jest na to młoda" pani w okienku się wpieniła i coś tam pod nosem jeszcze bełkotała ale ja nie miałem już ochoty... powiedziałem cześć i wyszłem.
Cała sprawa działa się przy 2 pana którzy byli co najmniej zdziwieni całą sytuacją.
Musze powiedzieć że nie wiem co mam o tym sądzić?
Nie wiem o co tym panią chodziło bo nie robiłem nic złego, nie można żuć gumy?? a może nie można położyć dokumentów na przy tablicy?
Czy moglibyście podać mi jakieś namiary do szefostwa STS.
Ja tak nie zostawie skandalicznego zachowania tych pań!
Może ja terz nie byłem uprzejmy ale te panie tak mnie zniesmaczyły że nie wytrzymałem.

A jakie jest wasze zdanie?




sprawa jest prosta jakby mnie spotkała taka sytuacja pojechałbym tym KAFLAROM na bank, a druga rzecz, to mogłeś powiedzieć do niej że tutaj robi za 900 zł i jest od wypłacania pieniędzy jak dupa od srania ale to juz historia

Do góry
#361410 - 16/06/2005 01:21 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
Expekt-typ Offline
journeyman

Meldunek: 02/06/2005
Postów: 67
Są 2 mozliwości - albo faktycznie zgrywasz kozaka swoim zachowaniem albo te panie za mało się bzykają .

Do góry
#361411 - 16/06/2005 01:26 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
to było już ponad roki temu. jakiś gość po 40 w łańcuchach i wyżelowany kozaczył w sts. kupony takie grał że hohoho. na koniec do "laleczki" nawija, to kochanie jeszcze te dwa typki, tak za 500zł pamiętam jak dziś, II fińska liga, kursy koło 1,7 obydwa wtopiły

ale miałem ubaw kozak

Do góry
#361412 - 16/06/2005 02:31 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
pepsino Offline
enthusiast

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 355
Wyślij list na poniższy adres;

Star-Typ Sport Spółka z o.o.
44-240 Żory
Aleja Zjednoczonej Europy 18

Pewnie nie znasz nazwiska tych kobiet, więc w liscie opisz kiedy i ktorej godzinie, zacytuj, napisz ze chamskie zachowanie i ze przez taka chamska obsluge obstawiasz teraz w Profie Aha i wrzuć swój text wcześniej do worda i F7 wcisnij

Taka obsluga? Pamietam, ze kiedys kobieta sprzedajaca bilety do kina, jakos mnie podpadla, swoim prostactwem to ją tak załatwiłem, że musiala szukac nowej pracy, Tobie tez to polecam, trzeba z chamstwem walczyc

Do góry
#361413 - 16/06/2005 05:36 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Dzięki pepsino za adres napewno do nich napisze
Niestety nazwisk tych pań nie znam ale postaram się żeby miały za swoje.

Moje zachowanie nie było kozackie bo co jest dziwnego w podejściu do tablicy wzięciu ołówka i karteczki a potem w odłożeniu ołówka tam gdzie był a nastęnie podejściu do drugiej tablicy i wyciągnięciu dokumentów i podaniu pani kuponu?
Ubieram się normalnie koszulka polo, dżinsy nie mam kolczyka i tatuażu jestem krótko obcięty :P
Nie mówiłem terz do nich 'laleczki' ani coś w tym stylu one poprostu do mnie z taką gadką <wow>

A poza tym te panie nie odpowiadają na moje 'dzieńdobry' i 'dowidzenia'

Jak uważacie ten list powinienem napisać anoniomowo czy podać nazwisko i adres??

Pozdrawiam

Do góry
#361414 - 16/06/2005 06:07 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
sid Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2005
Postów: 217
Skąd: fotel
Quote:


jakbyś nie wiedział, to obie formy są poprawne

eh , najpierw się dowiedz zamiast innych pouczać







"Wyszłem" jest błędem gramatycznym fleksyjnym tak samo jak. np. lubiałem zamiast lubiłem hmm... bojałem zamiast bałem, więc "najpierw się dowiedz zamiast innych pouczać"

A tak na poważnie to lać na to, że ktoś wali błędy gramatyczne, które czasami rażą w oczy Ważne, że wiadomo o co chodzi.


Osobiście to nie opduścił bym tym babom! Jak najszybciej skontaktuj się z ich przełożonym!

Do góry
#361415 - 16/06/2005 06:11 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
sid Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2005
Postów: 217
Skąd: fotel
Najlepiej jakbyś (wg mnie) wysłał list anonimowy. Poprosiłbym też paru kumpli, aby wsyłali takie anonimy, bo nie wiem czy jeden list pomoże...

Do góry
#361416 - 16/06/2005 06:24 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
A może lepiej było by gdybym zadzwonił do szefostwa STS?
Poszedł bym do tego punktu STS i poprosił o numer ich przełożonych.
Myśle że więcej wskurał bym w rozmowie niż w liście który mogą przeczytać i zlekceważyć.?

Do góry
#361417 - 16/06/2005 06:32 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
mless Offline
journeyman

Meldunek: 12/06/2005
Postów: 59
Skąd: Łódź
Najlepiej, zebys przed zadzwonieniem/wyslaniem listu poszedl do tego punktu i dowiedzial sie jak one sie nazywaja.

Do góry
#361418 - 16/06/2005 06:37 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
superges Offline
veteran

Meldunek: 22/06/2004
Postów: 1209
Z tym dowiedzeniem się jak one się nazywają może być problem bo one napewno mi nie powiedzą tylko zrobią nową chaje.
Gdybym miał dyktafon to bym z nim tam poszedł i nagrał jak na mnie pyskują.
Ale napewno tam pojade bo musze wziąść numer telefonu i przy okazji się spytam się o ich nazywiska, ale czuje że znowusz na mnie naskoczą.
A ja sobie nie dam w kasze dmuchać.

Do góry
#361419 - 16/06/2005 06:42 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
FanJagi Offline
veteran

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 1262
Skąd: Białystok
superges- co Ty właściwie chcesz tym osiągnąć?

Do góry
#361420 - 16/06/2005 06:46 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
zdechlak Offline
enthusiast

Meldunek: 12/08/2003
Postów: 381
Skąd: Gdańsk
Quote:

A może lepiej było by gdybym zadzwonił do szefostwa STS?
Poszedł bym do tego punktu STS i poprosił o numer ich przełożonych.
Myśle że więcej wskurał bym w rozmowie niż w liście który mogą przeczytać i zlekceważyć.?




Podzielam Twoje zdanie. Osobistą rozmową wiecej wskurasz, gdyz na papierze trudno wyrazic swoje emocje. Z pewnoscią po okazaniu swojego obuzenia, przy przelozonym, zaistniałą sytuacją zostaną powziete powazne konsekwencje w stosunku do pracownic tego punktu. W Polsce jest duze bezrobocie i szybko znajdzie się kogoś do tej pracy, takze szefostwo tego punktu STS nie powinno sie cackac tylko krutka piłka.
I vice versa ponieważ zauwazylem, że to kobiety obslugujące punkty bukmacherskie się wozą. Prace mają jak zwykla sekretarka a zachowują się jakby pracowały na wysokim stanowisku w banku. Zenujące to strasznie.

Do góry
#361421 - 16/06/2005 06:48 Re: STS - Skandaliczne zachowanie !!
klawiatura Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 215
Skąd: Szczecin --> Rzeszów
Anonim to sobie możesz o kant d... rozbić. Poleci do kosza raz dwa. Jak już masz pisać jakąś skargę to tylko oficjalną.
Iść do tych babinek też raczej nie ma sensu. Bo albo Cię wyśmieją, albo będą jeszcze bardziej kozaczyć. No chyba że dyskretnie ukryjesz dyktafon i wtedy będziesz miał wszystko nagrane. Numeru od ich bezpośredniego szefa też lepiej nie bierz ani nie idź do niego, bo jak mi wiadomo generalnie są to gośćie w miarę wmłodzi i wyluzowani. Dosyć często imprezują we własnym gronie.
Najlepiej napisać najwyżej, do jakiegoś gł. dyrektora czy coś temu podebnego. Podać imię, nazwisko, telefon, opisać całą sytuację. Ewentualnie zamieścić dopiskę, że teraz już wiesz dlaczego w tym punkcie nigdy nie ma ruchu a w sąsiednim Profie trzeba stać 15 minut żeby kupon puścić

Pozdrawiam
Maciek

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, pacyfista, Sensei, akagi, wHiTe_StAr, Zaixi, igea23, ANZELMO, alfa, 11kera11), 3014 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583096 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07