Opcje tematu
#59332 - 13/05/2004 04:12 Czy STS nie przegina?
RoYeK Offline
veteran

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 1263
Skąd: Warszawa
Rozpisałem sobie dzisiaj bardzo ładnie 4 mecze piłkarskie. Kursy były niewielkie, ale ako ponad 2. Tymczasem okazało się, że STS żąda, by mecze ligi Chorwackiej grać w kombinacji 5 meczów! Niestety nie miałem czasu, więc postawiłem 5 typ i on oczywiscie nie wszedł! Czy to juz nie paranoja jest, żeby domagać sie tylu kombinacji? Ja wiem. Nie ma przymusu grania tej ligi, ale już w lidze Polksiej są jaja. Czemu mam wbrew sobie grać tyle zdarzeń ile oni sobie wymyślą? Czemu nie 40?!
Jednoosobowo deklaruję, że nie gram już więcej w STS, do czasu, aż przestną odp.ie.rda.lać szopki!
Cieaw jestem Waszego stanowiska w tej sprawie.
P.S.
Jestem naprawdę wściekły!!!
uke: STS

Do góry
Bonus: Unibet
#59333 - 13/05/2004 04:15 Re: Czy STS nie przegina?
free-o-matic Offline
journeyman

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 92
urzekła mnie toja historia

Do góry
#59334 - 13/05/2004 14:23 Re: Czy STS nie przegina?
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
załóż sobie poprostu konto w buku internetowym, tam bez problemu kazde zdarzenie mozesz grac jako singiel. Kiedys głupi bylem i wtopilem kupe kasy w totomixie, zawsze nie wchodzil mi 1 czy 2 mecze z 6. Teraz nie ma takiego problemui jestem nawet na plusie iwo:

Do góry
#59335 - 13/05/2004 15:07 Re: Czy STS nie przegina?
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Abstrach.ując od tematu to widzę, że STS ma nareszcie profesjonalną stronę. Bo to co było wcześniej wyglądało jakby ktoś dał dziecku do zabawy graficzny edytor html typu "WYSIWYG"

Do góry
#59336 - 13/05/2004 15:13 Re: Czy STS nie przegina?
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
ROYEK widze ze moiiprzedmowcy potraktowali cie jako dieicaka cyt. "zaloz sobie poprostu konto w buku internetowym",zapewne juz dawno grasz w necie .Co do tematu takze mnie to w****a okropnie ,gram w necie ,ale takze w totomixe lupie popriostu miec namacalny dowud zakladu"kwitek" o za tym totomix ma ladne kursy na NHL i niektore inne zdarzenia duzo wyzsze niz w profie i sts.wynika to zich gapiostwa i balaganu .Nie chodzi juz mi o smalige polska i przymus grana 4 czy nawet 5 meczy z jednej ligi ,ale totomix stosuje jeszcze lepsze praktyki.w ostatni wekeend chccialem puscic sobie MLB bo wczesnie grali to sobie popatrze w necie mialem 3 zespoly wytypowane AKO 3,47 chcialem to dac za 50zl ,przedemna jakis dziadek grale te sme mecz jemu przyjeli zaklad .ja daje kareczke babka klepie i na monitorze tekst" nie ma takiego zdarznia w ofercie" :eek: a jeszce 1 minute temu byol.to tylko jeden przyklad jak totomix blokuje ,wycofuje ,nakazuj co im sie zywnie podoba.Albo jak w ofercie totomix daje Dokladny wynik np na jakies derby hiszpani i np szkocji nie moza zagrac tych dwoch zdarzen na jednym kupoie .To samo sie tyczymeczy towazyskiech, niektorych reprezentacji nie mozna laczyc na kuponach ,ani na mecz,ani na brami,ani do polowy ,ani na DW.TOTOMIX proni sie jak tylko moze coraz bardziejogranica swobodna gre,a nazuca swoje jebniete reguly i nakazy.A u buka w necie tez nie jst rozow bo sa limity nakupony.co mi z tego ze zagra slingla n lige polska jak mam np limit 10€ i max 3 mecze. To co to jest ?ograniczenie pola manewru do maximum

Do góry
#59337 - 13/05/2004 18:38 Re: Czy STS nie przegina?
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Sts jest do dupy tylko ma reklame dobrą , nie odpowiadają mi tam te suki które zamiast zmieniać kursy na tablicy siedzą i sie o******lają . Jeżeli chodzi o kombinacje to moze tak być poniewaz wg. Stsu liga chorwacka łatwo wchodzi lub cos w tym stylu . No ale jeden + jest z Sts to ze mozna sobei kuponem dupe podetrzeć pozdro600 :rolleyes:

Do góry
#59338 - 14/05/2004 02:56 Re: Czy STS nie przegina?
ryf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/10/2003
Postów: 4113
Skąd: Włocławek
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]... mialem 3 zespoly wytypowane AKO 3,47 chcialem to dac za 50zl ,przedemna jakis dziadek grale te sme mecz jemu przyjeli zaklad .ja daje kareczke babka klepie i na monitorze tekst" nie ma takiego zdarznia w ofercie" :eek: a jeszce 1 minute temu byol.to tylko jeden przyklad jak totomix blokuje ,wycofuje ,nakazuj co im sie zywnie podoba... [/qb][/QUOTE]Gram czasami w TOTO-MIX choć nienawidzę tego punktu i szczerze mówiąc miałem kilkakrotnie taką sytuacjęjak opisujesz i za każdym razem było to samo - gość przy kompie przestawił cyferki i zamiast np. 3023 dawał 3032... Dobrze że za którymś razem się wkur... i spojrzałem mu w monitor - poinstruowałem go i było dobrze (choć zaczaić mu było ciężko ). NIe wiem jak u Ciebie w TOTO ale jeśli w monitor da radęzajrzeć to rób to

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, akagi, VVega, igea23, Igor, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 3301 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583188 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07