Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#44513 - 08/07/2003 17:38 internetowe zakłady a wysokie stawki
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
przymierzam sie do grania za duze stawki na kilka pozycji na 1 kuponie i aby byl jakis przyzwoity zysk nie powinna byc wygrana opodatkowana a wiec pozostaja tylko buki internetowe.
dlatego prosilbym tych ktorzy maja doswiadczenie w zakladach internetowych aby poradzili mi jakie buki sa najlepsze do tego rodzaju grania.
chodzi mi o to czy:

1 -sa jakies limity stawek jak sie gra np.3 mecze za kurs 1,9 lacznie ?

2 -czy jak sie gra w ten sposob i sie wygrywa czy sa problemy z dalszym graniem w ten sposob i z odbiorem ewentualnych wygranych ?

3 -przy odbiorze wygranych ile trzeba placic prowizji od odebrania wygranych % ?

4 -czy lepiej grac w ten sposob w sts,profie,mixie placic 10 % podatku od wygranych i miec pewnosc ze wyplaca wygrane, czy unikac podatku i grac w internetowych a w razie niewyplacenia sadowac sie na malcie albo gibraltarze ?

5 -z ktorym bukiem internetowym mieliscie najwiecej problemow czyli ktory jest najmniej wiarygodny i uczciwy(np.tlumacza sie jakimis problemami technicznymi,pszenosza ciezar ich pomylki na gracza) ?

Do góry
Bonus: Unibet
#44514 - 20/07/2003 04:30 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
a wiec nikt nie gra(ł) w ten sposob,no moze i tak.

Do góry
#44515 - 20/07/2003 04:42 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
1. Niektóre buki wprowadzają limit stawek. Robi tak BW, a szkoda bo to dobry buk. Słyszałem też cos o innych bukach, ale nie pamiętam które. Hill natomiast nie robi sobie nic z wysokich stawek i możesz go skubać ile chcesz.

2. Z tego co wiem to GB, Hill, Ladbrokes i wielu innych w tym pospolity Expekt nie robia problemu z wypłatami.

3.
zalezy u jakiego buka. Są buki gdzie płacisz pare % a są gdzie nie płacisz nic.

4. Nie lepiej, bo kursy żałosne.

5. Nie miałem żadnych problemów z wypłatami pieniędzy od internetowych bukmacherów.

Powodzenia.

Do góry
#44516 - 20/07/2003 04:45 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
grabtom Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1011
Zależy o jak duże stawki chodzi.
Ja na duże stawki nie gram (duża stawka dla mnie to już 100 Euro). Jednak jeśli chodzi o limity to przy takim sposobie grania nie powinieneś mieć żadnych problemów w Pinnacle oraz w Canbecie. Nie polecam natomiast szczególnie BetAndWin i Bet365, ci dwa jbukmacherzy napewno bardzo ograniczą twoje limity jeśli zacznieś odnosić większe zyski.

Dobrym i wiarygodnym bukmacherem, jest Centrebet, ma dość bogatą ofertę, Globet również nie powinien wstawiać ścisłych limitów, tego buka też polecam do gry na duże stawki.

A jeśli mogę ci coś doradzić o wg mnie lepiej grać single niż kupony z 3-4 zdarzeniami. Singiel jet dużo mniej ryzykowny. Takie jest moje zdanie.

Do góry
#44517 - 20/07/2003 15:22 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Akurat Globet jeżeli wygrasz u nich parę groszy, to będzie ci brał do akceptacji (mają system podobny do Expektu) nawet kupony na kilkadziesiąt euro. Co do tytułowego pytania to po pierwsze pojęcie wysokiej stawki jest względne, po drugie zależy to nie tylko od buka, ale i od zdarzenia na które stawiasz. U wszystkich buków zasada jest taka sama, im mniej "pewny grunt" dla buka tym wyższa marża i tym mniejsza maksymalna stawka. W Centrebecie bez problemu postawisz kilkadziesiąt tysięcy dolarów na mecz futbolu australijskiego, ale możesz mieć problemy aby zagrać za kilkaset dolarów spotkanie w polskiej lidze żużlowej.

Do góry
#44518 - 25/07/2003 00:44 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
myślę, że kwestia podatku pobieranego przez polskich bukmacherów nie jest najważniejszym czynnikiem zachęcającym do gry u bukmacherów internetowych... przecież jakoś te pieniądze trzeba wpłacić... ja używam e-karty mBank-u... wpłacając na konto prowadzone u bukmacherów w Euro trzeba się pogodzic z tym, że 1 Euro kosztuje podczas takiej operacji 4,60-4,61 PLN... potem pewnie podobnie tracimy przy wypłacie...

Do góry
#44519 - 25/07/2003 01:29 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Co do podatku płaconego od stawki u naszych uliczników, to wcale nie jest tak źle jak to malują !!!
ZAWSZE warto sobie policzyć, ile wynosi AKO kuponu "internetowego" a ile kuponu "ulicznego"
Bywa i tak, że bardziej opłaca się grać u nas.
Dlaczego?
Podatek 10% płacimy od postawionej stawki. Stawkę mnoży się następnie przez wszystkie kursy.
Grając single oznacza to, że kurs ulicznika musiałby być 1/0,9 = ok. 1,12 razy wyższy niż u buka internetowego, aby granie u ulicznika było opłacalne lub na tym podobnym poziomie:
buk internetowy 1,25 = krajowy 1,40
Przy niskich kursach może się tak zdarzyć, chociaż rzadko.

W przypadku grania AKO z trzech zakładów, różnica między ulicznikiem a internetowcem jest jeszcze mniejsza. Dlaczego?
Bo wtedy podatek "rozkłada" się na trzy zakłady i wystarczy mieć kurs u ulicznika wyższy tylko tylko:
1,12^(1/3) = 1,038 lub inaczej kurs każdego pojedyńczego typu należy pmonożyć przez 0,9 ^ (1/3) = 0,9655

TAK!

Przykład:
STS daje kurs 1,30, czyli po opodatkowaniu 0,9*1,30 = 1,17
expekt daje kurs 1,20
Granie singla w tym przypadku bardziej opłaca się opłaca się w expekcie.

Gramy akumulatora z trzech zakładów:
STS: 0,9*1,30*1,30*1,30 = 0,9*2,197 = 1,9773 = około 1,98
expekt: 1,20*1,20*1,20 = 1,728 = około 1,73
a nawet w przypadku: 1,25*1,25*1,25 = 1,95 i nadal STS jest bardziej opłacalny + brak limitów + pełna anonimowość (przy rozsądnym ulokowaniu zakładów).

W przypadku większej ilości zakładów na kuponie buki uliczne mogą być jeszcze bardziej opłacalne.
Oczywiście w przypadku znalezienia kursów nieco wyższych niż w internecie.
I tu STS jest moim faworytem, bo często daje na faworytów kursy najwyższe na rynku (bez podatku), wyższe albo równe tym jakie można znaleźć na bethelpie/betbrainie i prawie zawsze wyższe niż prof.

A jak ktoś uwielbia pociągi po 10 zakładów, to wtedy wystarczy że kursy u buka krajowego są wyższe o ok. 1% od kursów buka internetowego.
0,9 ^ (1/10) = 0,9895

Panowie - nie bać się grać u krajowych buków!
Grajmy w kraju !!! (oczywiście tylko wtedy kiedy to się opłaca).
Lepiej karmić własnych krwiopijców niż jakieś maltańczyki



pozdro
wuzz

Do góry
#44520 - 25/07/2003 02:48 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Cze wuzz

Zgadzam sie z Toba

Pozdrawiam

Do góry
#44521 - 25/07/2003 13:46 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
Anonymous
Unregistered


o braku limitow u naszych naziemnych to juz dawno mozna zapomniec .

Do góry
#44522 - 25/07/2003 14:05 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toto99:
[qb]o braku limitow u naszych naziemnych to juz dawno mozna zapomniec .[/qb][/QUOTE]A dlaczego?

Przecież wszelkie takie ograniczenia można łatwo ominąć, bo tu jesteś anonimowym graczem.

Na przykład w zeszłym roku sławny limit 10 zł w profie na jeden zakład ligi polskiej.
Stawiam 100 zł i dostaję 10 kuponów, każdy po przepisowe 10 zł.
Wypłata była bez problemu 10 x 80 = 800 zł (jednorazowo, nie musiałem podchodzić 10 razy do okienka).

Kto Ci zabroni przychodzić do STSa czy profa na przykład co godzinę albo częściej i stawiać za każdym razem zgodnie z limitem np. po kilkaset złotych?
Albo chodzić od okienka do okienka, jeżeli są kolejki?
A jeżeli masz blisko kilka punktów, to można połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić sobie spacer po kasę i po zdrowie odwiedzając punkty po kolei i stawiając stawki według limitów, dopóki kurs jest opłacalny.

A spróbuj taki numer zrobić u buka internetowego
Tu limit to limit i koniec.
Chcesz stawiać więcej to załóż konto u innego.

Pamiętaj, że każdy właściciel punktu buka ulicznego jest zainteresowany jak najwyższym obrotem.

Czy naprawdę trzeba to tłumaczyć? :rolleyes:

pozdro
wuzz

Do góry
#44523 - 25/07/2003 14:11 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
_gerg Offline
member

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 112
a ty myslisz ze atrakcyjny kurs jest od otwarcia do zamkniecia????, bo jesli tak to oprocz spaceru mozesz jeszcze skoczyc nad wode....

Do góry
#44524 - 25/07/2003 14:14 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
Anonymous
Unregistered


jak jest cos wartego zagrania to wiele sie nachodzisz bo zaraz blokada bedzie.
U mnie w sts dzwonia nawet i od 200 zlotych.Im zalezy na obrocie ale od drobnicy graczy co puszczaja za stawki do 100 zlotych i duzo meczy na kuponie i maja czysty zarobek bez zadnego ryzyka.

Do góry
#44525 - 25/07/2003 14:26 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]a ty myslisz ze atrakcyjny kurs jest od otwarcia do zamkniecia????, bo jesli tak to oprocz spaceru mozesz jeszcze skoczyc nad wode....[/qb][/QUOTE]Ja nie mówię o polowaniu na okazje, bo te faktycznie szybko giną, zwłaszcza u buków internetowych szybciej niż u naziemych !

Atrakcyjny kurs to jest dla mnie kurs opłacalny i wyższy od internetowego o tyle, że tym bardziej opłaca się obstawiać "na ziemi".

pozdro
wuzz

Do góry
#44526 - 25/07/2003 14:33 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toto99:
[qb]jak jest cos wartego zagrania to wiele sie nachodzisz bo zaraz blokada bedzie.
U mnie w sts dzwonia nawet i od 200 zlotych.Im zalezy na obrocie ale od drobnicy graczy co puszczaja za stawki do 100 zlotych i duzo meczy na kuponie i maja czysty zarobek bez zadnego ryzyka.[/qb][/QUOTE]I jeszcze raz - nie mówię o okazjach blokkowanych w kilka minut albo godzin.
Mówię o 'normalnym" obstawianiu.

Należy odróżnić STS czy też profa jako firmę, której zależy na czystym zysku i prowadzących punkty tych firm, którym zależy na obrocie, bo jeżeli nic się nie zmieniło, to dalej są na procencie od obrotu. Im więcej punkt przyjmie kasy tym więcej właściciel punktu (a nie firmy STS jako całej) zarobi.
Pewnie dlatego centrala STS-u wprowadziła telefoniczne konsultacje przy ewentualnych wyższych wygranych, czyli według RAFTERA - wymagają uzyskania zgody Zarządu STS na przyjęcie droższych zakładów, np. z ewentualną wygraną powyżej 10 000 zł.

pozdro
wuzz

Do góry
#44527 - 25/07/2003 14:33 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał toto99:
[qb]o braku limitow u naszych naziemnych to juz dawno mozna zapomniec .[/qb][/QUOTE]A dlaczego?

Przecież wszelkie takie ograniczenia można łatwo ominąć, bo tu jesteś anonimowym graczem.

Na przykład w zeszłym roku sławny limit 10 zł w profie na jeden zakład ligi polskiej.
Stawiam 100 zł i dostaję 10 kuponów, każdy po przepisowe 10 zł.
Wypłata była bez problemu 10 x 80 = 800 zł (jednorazowo, nie musiałem podchodzić 10 razy do okienka).

Kto Ci zabroni przychodzić do STSa czy profa na przykład co godzinę albo częściej i stawiać za każdym razem zgodnie z limitem np. po kilkaset złotych?
Albo chodzić od okienka do okienka, jeżeli są kolejki?
A jeżeli masz blisko kilka punktów, to można połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić sobie spacer po kasę i po zdrowie odwiedzając punkty po kolei i stawiając stawki według limitów, dopóki kurs jest opłacalny.

A spróbuj taki numer zrobić u buka internetowego
Tu limit to limit i koniec.
Chcesz stawiać więcej to załóż konto u innego.

Pamiętaj, że każdy właściciel punktu buka ulicznego jest zainteresowany jak najwyższym obrotem.

Czy naprawdę trzeba to tłumaczyć? :rolleyes:

pozdro
wuzz[/qb][/QUOTE]Witam

Co do profa to ten buk jest na czarnej liscie , Kiedy bylo zdarzenie Massu-Koubek chcialem puscic za 7 tys Massu po kursie 1.78+jakies dodatki,Co nastapilo ? Mila Pani zadzwonila do centrali a tam powiedzieli ze moga przyjac mi kupon za max 300 zl !!!! :eek: i ze zmieniaja kursy
Hehe Musial wystarczy sts-ktory zadnych problemow nie robil a i wygrane od razu w punkcie wyplacil:)
Przy tym limicie 300 zl nie wiem jak moglem to ominac

Pozdrawiam

P.S Jak wrocilem po 10 minutach do profa kurs na Massu byl 1.5

Do góry
#44528 - 25/07/2003 14:46 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Witam Sc

To są ciągle wyjątki.
Znowu, będę się powtarzał, ale ja nie pisałem o okazjach tylko o "normalnym" obstawianiu, kiedy kursy niewiele się zmieniają w ciągu tygodnia albo wcale.
Jest to takie "rzeźbienie" ale skuteczne.

Może gdybyś spróbował postawić mniejszą kasę jednorazowo mniej to by przeszło, bo pani nie musiałaby dzwonić? A tak to wywołałeś wilka z lasu i może faktycznie Twój kupon spowodował tą redukcję kursu?
Zauważ, że EWK było ponad 10 tysięcy złotych - "bariera strachu buka"
A może akurat przypadkowo trafiłeś na moment w którym centrala profa już robiła korektę kursu i nie miało znaczenia ile byś postawił?

pozdro
wuzz

Do góry
#44529 - 25/07/2003 14:48 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
Anonymous
Unregistered


w profie od dawna juz tak jest byle co chce sie zagrac grubiej to nie przyjmuja.takze nawet niezly adwokat wuzz im nie pomoze

Do góry
#44530 - 25/07/2003 15:02 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toto99:
[qb]w profie od dawna juz tak jest byle co chce sie zagrac grubiej to nie przyjmuja.takze nawet niezly adwokat wuzz im nie pomoze[/qb][/QUOTE]No to jeszcze raz :rolleyes:
Jeżeli nie przyjmują grubszej stawki, to przyjmą kilka mniejszych, w najgorszym razie rozbitych także w czasie. Postawisz takie same pieniądze.
Czy próbowałeś?
Bo ja tak i wiem, że to działa.

I jeszcze jedno, prof miał kiedyś i chyba nadal limity wygranych w zależności od zdarzeń na kuponie:

solo: EWK max. 1 500 zł
2-4: EWK max. 3 000 zł
5-9: EWK max. 7 000 zł
10-15: EWK max. 15 000 zł
pow. 15. EWK max 20 000 zł

Bardzo wiele zależy od człowieka a czasem nawet kobiety za szybą w profie.
Kiedyś jedna jędza przyjęła mi akumulator 7 zakładów z EWK ponad 8 000 zł, ale na kuponie było tylko 7 000 zł - limit wygranej dla przedziału 5-9 zdarzeń w zakładzie. Zwrotu nie przyjęła! A mogła cipa jedna rozbić go na kilka kuponów? Mogła. Ale tego nie zrobiła.
Podobnie z dodatkowym podatkiem przy wygranej ponad trzykrotnej minimalnej płacy krajowej brutto czyli powyżej 2280 zł. W profie ta sama baba nigdy nie rozbiłaby kuponu, który miałby wygraną np. 2300 zł (-10% = 230 zł straty).
W STSie rozbijają mi to automatycznie, bez głupiego pytania.
Wszystko zależy od ludzi.

pozdrowienia
wuzz

Do góry
#44531 - 25/07/2003 15:03 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Sc:
[qb]Co do profa to ten buk jest na czarnej liscie , Kiedy bylo zdarzenie Massu-Koubek chcialem puscic za 7 tys Massu po kursie 1.78+jakies dodatki,Co nastapilo ? Mila Pani zadzwonila do centrali a tam powiedzieli ze moga przyjac mi kupon za max 300 zl !!!! :eek: i ze zmieniaja kursy
Hehe Musial wystarczy sts-ktory zadnych problemow nie robil a i wygrane od razu w punkcie wyplacil:)
Przy tym limicie 300 zl nie wiem jak moglem to ominac

Pozdrawiam

P.S Jak wrocilem po 10 minutach do profa kurs na Massu byl 1.5 [/qb][/QUOTE]Sorry, no ale czy Ty nie mogłeś odrobine pomyśleć? Skoro chciałeś koniecznie u Profa i jak widać był limit te 300zł to podziel 7000 przez 300 = 23 razy mogles tyle pochodzic do kilku Profow po kilka razy, u mnie w Gdansku jest 5 Profow. To jest wyższość "naziemnych" od netowych, bo u netowych to trzeba sporo kont u wielu bukow, zeby omijac limity...

Do góry
#44532 - 25/07/2003 15:06 Re: internetowe zakłady a wysokie stawki
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
A myślicie, że buki w NECIE by robiły problemy z postawieniem nawet do 10000 PLN (po przeliczaniu na zl tyle) na jakiś kupon z 2 lub 3 PEWNYMI, niskimi zdarzeniami? Czy tez robili by limity na taka stawke na kupon z 4 lub 5 PEWNYMI, niskimi kursowo spotkaniami? Który buk pod tym względem w necie "ma najmniejsze opory"? Ja sądzę, że te buki: Will Hill, Ladbrokes, Centrebet to prawie bez oporu, a GameBookers i Globet to juz z malymi oporami przy stawianiu takich zakładów. Co o tym sądzicie? Znacie lepszy jeszcze buk, który jest wśród tych "prawie bez oporu"?

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3878 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25