Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#544393 - 28/03/2006 20:19 Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Group D
Winterthur FCB vs. Unicaja
Zalgiris Kaunas vs. Olympiacos
Group E
Ulker Istanbul vs. Maccabi Elite
Climamio Bologna vs. Real Madrid
Group F
Tau Ceramica vs. CSKA Moscow
GHP Bamberg vs. Lietuvos Rytas
Group G
Panathinaikos vs. Benetton Treviso
Cibona vs. Efes Pilsen

Na pierwszy ogień idą grupy F i G. W F już pozamiatane, tak też głównym tematem analiz będą mecze Panaty z Treviso oraz Cibony z Efesem.
Wszechateńscy z Benetonem powinni się uporać, co tez bukmacherzy wyczuwają racząc nas nikczemnie niskim kursem. Jednak tak naprawdę gra się będzie toczyć nie o samo zwycięstwo, lecz o złamanie handicapu +7 punktów, jaki wyrobił sobie Benetton meczem w Treviso. Osobiście nie chce mi się wierzyć by gospodarze mieli w tym momencie przepuścić takiej okazji, a wspierani przez 18000 tysięcy widzów cel powinni osiągnąć. (buki dają handi w granicach -10, ale i z takim gospodarze powinni dać sobie radę)
Co do drugiego meczu sprawa wydaje się nieco prostsza (oby:). Efes musi wygrać co najmniej sześcioma punktami. Gospodarze zagrają osłabieni brakiem Markoty oraz z obolałym Davisonem. Co prawda goście zagrają wciąż bez Popovica jednak wydaje mi się, że dysponuja bardziej wyrównanym zespołem. Tak naprawdę warto na gości zagrać z dwóch powodów. Po pierwsze goście muszą wygrać aż 7 punktami w związku z tym niejako przy okazji powinni to spotkanie wygrać po (to drugi argument) smakowitym kursie.

Do góry
Bonus: Unibet
#544394 - 28/03/2006 21:57 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
mozecie mi powiedziec co bedzie w takim przypadku: panata wygrywa i przeskakuje 7 pkt, i efes wygrywa z cibona min 6 pkt, jaki bedzie uklad w tabeli!
a swoja droga uwazam ze panathinaikos jest w takim gazie, ze powinien spokojnie poradzic sobie ze slabo spisujacym sie na wyjazdach dryzyna wloska, uwazam ze przecisna od samego poczatku, wiec ewentualne hd +2.5 w 1 kw czy +4.5 po 2 kw warte rozwazenia!
co do drugiego meczu to sklanialbym sie ku underowi, efes wiadomo dobra obrona, cibona bez markoty i presja wygrania meczu moze zdeprymowac zawodnikow wiec under w tym meczu oceniam na 7/10 (linia jest 146.5) a wynik w granicach 65:70 dla efesu!

Do góry
#544395 - 28/03/2006 22:36 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
w momencie takim to awansuje panatinaikos i efes pilsen
a to jest bardzo realne!!! panata zrobi hc +8 a efes upora sie z ciboną !!!

panata hc+8 (1)

efes hc -3 (2) a i czysta (2) tez w miare pewna!

Do góry
#544396 - 29/03/2006 02:49 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Pozostały jedynie dwa mecze i chyba tylko te można grać,bo reszta to loteria i wałki,bo dobrze wiadomo,że dziś nie ma czegos takiegoś jak honor czy ambicja-jest tylko kasa.

Panasie-Benettomn 1 (-8)

Tutaj widze zdecydowaną wygraną Greków,po fatalnym początku pzrebudzili się i mają szanse awansowac dalej,pod warunkiem ,ze pukną Treviso ośmioma oczkami,co jestz decydowanie w ich zasiegu,bo są drużyną lepszą i grają we własnej goracej hali,gdzie nie zwykli przegrywać.
Dlatego handi na gospodarzy jak najbarzdiej do wzięcia,Bnetton słaby jest na wyjazdach,ponadto ustepuje praktycznie na każdej pozycji koniczynkom.

Cibona-Efes ??

Tutaj jednak na gopsodarzy choć bardziej no bet meczyk,Efes to Efes ale myśle,ze tego meczu nie wygra, albo będzie bardzo na styku -jednak awnas Chorwatów..Cibona po sensacyjnych wygranych z Panasiami i w Stambule,miała nawet bilans 3-0 , jednak ostatnio polegli w Treviso i Atenach.Jednak tu grają u siebie i są w stanie pokonać każdego , mają ciekawą ekipe, ponadto jakaś niespodzianka musi byc w Eurolidze, a Cibona jest jedyną jaką widze .
Zresztą Turcy niczym nie imponują ,owszem maja zbilansowany skląd, z kilkoma solidnymi graczami,ale jednak coś szwankuje u nich w tym sezonie,grają bardzo nierówno,dobre mezce przeplatają słabymi,moim zdaniem nie wygrają tego meczu 6 punktami,może wymęczą jakieś niskie wygrane,ale razcej awansuje Cibona.

Do góry
#544397 - 29/03/2006 02:51 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
aha,Cibona już 3 razy w tym roku ograła Efes,w tym dwa razy u nich , więc chłopaki z Zagrzebia chyba mają jakis patent na Turasów i to kolejny argument za gospodarzami.

Do góry
#544398 - 29/03/2006 06:16 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
maverick Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2002
Postów: 2835
Skąd: Wawa
Rozpisane mozliwe scenariusze meczów PAO i Efesu:
http://e-basket.pl/?news=30949

Do góry
#544399 - 29/03/2006 06:27 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

efes hc -3 (2) a i czysta (2) tez w miare pewna!




Po czym sądzisz że 2 w miarę pewna - czy po wyniakch spotkań między tymi zespołami w obecnej edycji (przypomnę pewne 3-0 dla Cibony) czy może po tym że każda zła seria musi się skończyć Jest to b.trudny i ciężki mecz do typowania ze względu na jego wagę... Jak ktoś napisał wcześniej b.prawdopodobny under...

Do góry
#544400 - 29/03/2006 07:12 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Kylo Online   hokej
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
"Aby uzyskać awans do ćwierćfinału Panathinaikos w ostatniej kolejce musi pokonać u siebie Benetton. Najlepiej byłoby, gdyby Grecy odnieśli co najmniej 7-punktowe zwycięstwo, ponieważ wówczas nie będą musieli oczekiwać na wynik drugiego spotkania pomiędzy Ciboną Zagrzeb i Efesem Pilsen Stambuł."

Do góry
#544401 - 29/03/2006 09:30 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Panathinaikos - Benetton

Myśle podobnie jak większość Izzzzi win Greków... Jednak handi 10.5 to wedlug mnie zbyt wiele... owszem , mecz w Grecji , 20 000 kibiców... Ale Treviso to nie ogórki oni nie położą sie na parkiecie mówiąc 'Pao , bierz mnie' Lepszym wyjściem (przynajmniej dla mnie) jest over 38.5 w pierwszej kwarcie... Pao ruszy ostro , chcąc nadrobić 10-punktową stratę z Włoch , a Beneton przecież nie będzie stał i czekał aż Grecy ich rozjadą... W obu teamach sporo niezłych trójkowiczów... Liczę na 25 punktów Greków + jakieś 20 Benettonu

Over 38.5 po 1q 6/10

Powodzenia!

Do góry
#544402 - 29/03/2006 09:46 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Ja dzisiaj panathinaikos -8.5 za 1.9 w toto biore.Siła bennetonu objawia sie głównei w treviso,często zawodzą na wyjazdach,panathinaikos kiedyś jużmiał takąsytuacje kiedy musieli wygrać też jakoś kilkoma punktami iteż z którą włoską druzyną,chyba climamio,u siebie,i wpakowali im cośkoło 20 pkt.Masakry jaka zerobili i to w połowie "drugim" skąłdem ostatnio wgreckiej lidze też nikomu przypominać hyba nie musze,wygrali chyba 46 punktami przewagi...

no i muszą wygrać 7 żeby mieć spokój...więc handicap tym bardziej realny.Treviso to zresztąnei frajerzy,nie jest to tajemnicą,także nie mam owy o niedocenieniu przeciwnika itp...+ doswkonały coach panathinaikosu,który na każdą sytuacje zdaje sie mieć odpowiednią takltykę...to wszystko przemawia za panathą...przypominam: Tydzień temu panathinaikos skopał Efes na wyjeździe,co najłatwiejsdze nigdy nei jest,i do tego zamiast zagrać typowo po swojemu i walić punkty jak szaleni,zwalczylui ogień ogniem...zrobili to co efes..uważna gra obronna,i wynik był zaskakująco unerowy,jednak panathinaikos wygrał tam o ile pamiętam 10 pkt...potrafiądostosować sie chyba do każdego rpzeciwnika,i dzisiaj doświadczenie sprzed tygodnia napewno zaprocentuje,poneiaż dobra obrona + mocny typowy dla pao atak to napewno recepta na treviso,mocne w ofensywie,rzucające wiele punktów.

Raczej nie ma co próbować over/under ponieważ w tym meczy jest to moim zdaniem wyjatkowo loteryjne.

Do góry
#544403 - 29/03/2006 09:50 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Dzisiaj do grania W Eurolidze 2 spotkania te w których rostrzygnie się awanas scenariuszy jest kilka ale ja to widzę tak:

1)Phanatinaikos dziś moim zdaniem rozgniecie słabo spisujący się na wyjazdach Benneton który w roli gości nie czuje się dobrze i jest inną drużyną niż u siebie w hali
Pao wygrywając więcej niż 7 pkt zapewnia sobie awans i wynik 2 meczu ich nie interesuje Benetton odpada

2)Mecz Cibona-Efes,ponieważ tak jak wyżej napisałem zakładam że Phanata wygra 7 pkt z Bennetonem jeśli 2 mecz wygra Effes wszystkie drużyny mają bilans 3-3 i decyduje różnica małych punktów pewni awansu są tylko grecy ale jeśi wygra Cibona sprawa jest prosta Osobiście uważam że nie będzie żadnych kalkulacji walka na pełnym zaangażowaniu do upadłego i coż preferuje proste rozwiązanie żadnego liczenia małych punktów Turasy do Zagrzebia przyjadą na miękich nogach 3 wysokie porażki już w tym sezonie z Ciboną teraz nic nie uchroni ich przed 4 porażką W Zagrzebiu gra się bardzo ciężko. Przewaga własnego parkietu i co najważniesze przewaga psychiczna po stronie Cibony która wygra tym razem po wyrównamym spotkaniu

Tak więc sprawa prosta Wygrają Phanatiniakos i Cibona i to te drużyny przejdą dalek

Do góry
#544404 - 29/03/2006 10:29 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Tau - CSKA - under 155,5 punkta 7/10

Ja dzisiaj powaznie zastanawiam sie nad zagraniem under 155,5 pkt. w meczu TAU-CSKA. Oczywiscie próg jest dość niski, oczywiście miejsca w grupie sa już podzielone, ale warto zauważyć, że CSKA w dwóch meczach rozegranych na wyjezdzie w drugiej fazie Euroligi traciła przeciętnie zaledwie 56 punktów, a suma punktów w meczach CSKA na wyjazdach wyniosła tylko ... 126,5 punkta. Tau tez nie jest druzyna overową. W meczach z Bambergiem i Lietuvosem u siebie padało przecietnie tylko 153,5 punkta w meczu, a przeciez CSKA ma duzo lepszą obronę od np. Niemców. Nie wierzę w to żeby wynik w tym meczu był wyższy niż 80:76.


Bamberg - Lietuvos 2 7/10

Nie wiem dlaczego dużo osób uważa, że Bamberg odniesie dzisiaj pierwsze zwycięstwo. Według mnie jest to zdecydowanie najgorszy team w grupie. Wysokie porażki z Tau i CSKA chluby tej drużynie na pewno nie przynoszą, co więcej gdyby nie rozluznienie CSKA i Tau to spotkania z udziałem Bambergu zakończyłyby się kompromitacją. Tymczasem Lietuvos tydzień temu ograł Tau dwoma punktami (postawiłem wtedy Tau + 1,5 punkta), ale przez cały czas prowadził różnicą ok. 10-ciu punktów. Do tego dochodzi spektakularne weekendowe zwycięstwo nad Zalgirisem, które na pewno wzmocniło morale druzyny. Mój typ to Lietuvos, ale obstawiam 7/10 bo nie wiem jak obydwie drużyny podeją do tego spotkania .

Do góry
#544405 - 29/03/2006 10:30 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Bartoloni Offline
stranger

Meldunek: 28/03/2006
Postów: 8
Skąd: Pyrlandia
Na bet24 jest hendi dodatni na Efes (+2) .. A to wlasnie oni maja zniwelowac hendi cup Cibony. Wydaje sie pewne. JEzeli nawet im si enie uda go zniwelowac to mecz i tak bedzie oscylowal kolo remisu w najgorszym wypadku a wtedy te dwa punkciki moga zawazyc...

Do góry
#544406 - 29/03/2006 11:28 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

...Efes musi wygrać co najmniej sześcioma punktami...



wcale nie musi!!!

Quote:

Gospodarze zagrają osłabieni brakiem Markoty oraz z obolałym Davisonem



ciekawe....bardzo ciekawe

Do góry
#544407 - 29/03/2006 11:38 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Quote:


Quote:

Gospodarze zagrają osłabieni brakiem Markoty oraz z obolałym Davisonem



ciekawe....bardzo ciekawe





Markota ma nie grać,jest to na euroligi stroni podane,ale również i na stronei cibony,tem sam tekst

Do góry
#544408 - 29/03/2006 12:08 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Quote:


Quote:

Gospodarze zagrają osłabieni brakiem Markoty oraz z obolałym Davisonem



ciekawe....bardzo ciekawe





Markota ma nie grać,jest to na euroligi stroni podane,ale również i na stronei cibony,tem sam tekst



mogę sie założyć z Tobą powiedzmy o szesciopak Zywca ,ze Markota zagra:)
a takie gieki prasowe ,kto jest kontuzjowany a kogo coś boli nie sa dla mnie wiarygodnym źródłem...szczególnie dotyczy to strony głównej Euroligi!!!

Do góry
#544409 - 29/03/2006 12:38 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
przecież dobrze o tym wiem.....pise tylko co jest podane,na Ba jeden gosc mówił,że w chorwacji u nich pdoawali nawet w tv że markota ponoć w monachium jużczekia na stół operacyjny,ale w sumie ni daje temu wiary,a jeden chłopak napisał,że był rano an treningu sibony rozruchowym i markota ciupał hehe.parkiet to zweryfikuje,wydaje mi sie,że jednak zagra i to taki myk wprowadający chaos dla efesu bo do ostatniej chwili bedą musieli zastanawiać sie co (ewentualnie) z nim robić i jak zagrać

Do góry
#544410 - 29/03/2006 16:33 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
czy moze ktos na 100% powiedziec czy markota i dawison zagraja w cibonie dzisiaj? zastanawiam jakie ma szanse efes? szanse bym upatrywal w wylaczeniu oczywiscie penna i co jeszcze? pilnowac obwodu, bo ja zacznie cibona "3" sypac to moze byc nie ciekawie! czy jest mozliwe aby efes przegral 4 mecz z rzedu z ta sama dryzuna? oczywiscie zaraz moga pojawic sie glosy ze zawsze im sie tam ciezko gra itp. ale wydaje mi sie ze dzis wkoncu w tak istotnym meczu efes pokaze kto jest lepszy, napewno efes bedzie bardzo zmotywowany do wygrania tego meczu, bo 4 porazka bedzie naprawde smieszna i moze miec skutki personalne w przyszlosci, wiec podsumowujac typ 2 7/10 under 146.5 7/10!

Do góry
#544411 - 29/03/2006 23:39 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka *DELETED*
maniolo21 Offline
member

Meldunek: 23/01/2006
Postów: 130
Skąd: Radom
Post deleted by sebkos

Do góry
#544412 - 30/03/2006 06:32 Re: Euroliga Top 16 -- 6 kolejka *DELETED*
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Dziś znowu 2 mecze o coś

Ulker - Maccabi
Tu jestem skłonny wziąć Maccabi -7.5 ... tylko że... ma ktoś jakieś informacje co do Kutluaya? Zapewne już zagra dziś No i przede wszystkim , trzeba pomyśleć , na kogo Maccabi woli trafić... Na Olympiakos czy na Barce? Wydaje mi sie że jednak na Olympiakos , więc dzisiaj powinni dać z siebie wszystko i wygrać zdecydowanie , licząc przy tym na zwycięstwo Climamio z Realem co jest całkiem możliwe...

Climamio - Real
We Włoszech linia 157.5... całkiem przyjemna I chyba do przeskoczenia... Zależy jeszcze jak Real potraktuje mecz... ale Clima zazwyczaj u siebie przekracza 85... A Real nie może stać i czekać na baty

Z rana myślę właśnie tak zobaczymy po południu czy się coś zmieni w moim myśleniu

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, 11kera11, rafal08, wHiTe_StAr, VVega, burbon, pacyfista, Lukasz111, igea23), 4403 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582812 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07