Opcje tematu
#275515 - 04/01/2005 15:44 Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Na wstepie prosze moderatorow o wyrozumialosc ale chcialbym poruszyc taki temat. Jesli jest nie na miejscu to prosze go przeniesc lub skasowac. A wiec, chodzi o to iz konkurs hokejowy troche odwrocil uwage uczestnikow od merytorycznych tematow forum dotyczacych poszczegolnych lig.. Bodajze Gregov napisal w jednym z tematow zeby mlodsi uczestnicy przegladajacy forum siegali do tematu konkursowego gdyz jego typy sa przemyslane, ale bez analizy... W zwiazku z tym moj apel, konkursowicze ktorzy maja minutke lub dwie poza suchym typem z tematu konkursowego dajcie jakas anlize w ktoryms z tematow ligowych... Nie pisze o wszystkich typach ale o wybranych... Co wy na to? Ostatnio zauwazylem ze rzczywiscie coraz mniej postow pojawia sie w tematach ligowych a jestem pewnien ze rywalizujacy w konkursie maja spora wiedze. Jesli ktos chce skomentowac prosze bardzo.

Z powazaniem
Dominik


Edited by g00niek (04/01/2005 15:45)

Do góry
Bonus: Unibet
#275516 - 04/01/2005 16:06 Re: Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Witam. Napisałem że moje typy konkursowe są przeanalizowane. Z wiadomych względów nie będe przecież pisał analizy w temacie konkursowym, chociaż oczywiście mógłbym to zrobić w odpowiednim temacie. Czasami typy są takie, że trudno pisać do nich analize i bardzo mało bukmacherów oferuje dany typ np.

powyżej 2,5 gola w meczu na daną drużynę
czas pierwszej bramki w meczu

A jeżeli mam jakieś ciekawe spotkania i swoje przemyślenia to staram sie w miare możliwosci coś napisać.

Do góry
#275517 - 04/01/2005 16:49 Re: Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Moje typy tez sa mocno przemyslane w szczegolnosci jesli chodzi o typy podstawowe, poparte analizami, statystykami zbieraniem info - czesto teraz brakuje mi czasu zeby je opisywac szczegolowiej, ale jak bedzie chwila to postaram sie cos napisac. Podobnie jak Gregov klopot nastrecza to ze, na niektore mecze malo ktore buki oferuja te zaklady. Jezeli chodzi o DOGI zawsze nalezy brac pod uwage jak wysoki kurs nalezy przezwyciezyc.

Do góry
#275518 - 04/01/2005 16:57 Re: Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Moze i ja wypowiem sie z tej sprawie . Wiele osob nie ma czasu na podawanie analiz przy kazdej pozycji , ja osobiscie staram sie przeanalizowac kazda pozycje samemu nawet podana przez konkursowicza .Druga sprawa i mysle ze podstawowa gOOniek to to, iz wielu osobom odechcialo sie juz pisania analiz dla dzieciarni ktorej tu nie brakuje .Wiele razy zdarzalo sie iz ktos zrobil piekna analize a mimo to typ nie wszedl .Od razu dzieciarnia wysmiewala analizy i rozpoczynaly sie klotnie .Uwazam , iz dopoki nie poprawi sie atmosfera na forum(w konkursie jest znakomita) to z analizami moze byc klopot ale obym sie mylil.Ale cieszy iz sa takie osoby ktore potrafia na spokojnie i powaznie podjac temat i za to duze brawa


Pozdrawiam

Do góry
#275519 - 04/01/2005 17:16 Re: Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:

Druga sprawa i mysle ze podstawowa gOOniek to to, iz wielu osobom odechcialo sie juz pisania analiz dla dzieciarni ktorej tu nie brakuje .Wiele razy zdarzalo sie iz ktos zrobil piekna analize a mimo to typ nie wszedl .Od razu dzieciarnia wysmiewala analizy i rozpoczynaly sie klotnie .Uwazam , iz dopoki nie poprawi sie atmosfera na forum(w konkursie jest znakomita) to z analizami moze byc klopot ale obym sie mylil.Ale cieszy iz sa takie osoby ktore potrafia na spokojnie i powaznie podjac temat i za to duze brawa
Pozdrawiam




Ja bardzo chetnie zagladam do konkursu, chociaz nie biore w nim udzialu, ale wiem ze typy tu podawane nie sa na zasadzie populizmu. Fakt, ze chetnie bym tez poczytal dlaczego tak a nie inaczej, ale mowi sie trudno. Szanuje typerow bioracych udzial i licze sie z ich zdaniem.

A co do zacytowanego postu, to przy coraz wiekszym dostepie do internetu jest to po prostu fizycznie niemozliwe przy ogolnym dostepie. A co do atmosfery, to nie sa to przeciez ludzie z przypadku a konkurs jest platny, wiec automatycznie wiekszosc zostala wyeliminowana. A ci co sa, zdaja sobie sprawe o co chodzi i na czym to ma polegac.

pozdrawiam
lajkonik

Do góry
#275520 - 04/01/2005 20:02 Re: Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
No coz dzieki za zabranie glosu, sam zaluje ze sie nie zglosilem do konkursu... Ze swej strony moge obiecac ze bede sie udzielal na forum i mam nadzieje ze ktos z tego skorzysta. Nie ma nic fajniejszego nic zrobienie analizy, a po fakcie i trafnym typie ktos cie pochwali A co do tych co beda mieli pretensje, wydaje mi sie ze wlasnie ostatnio mamy tendencje odwrotna i atmosfera sie poprawia, dawno nie widzialem zeby ktos do kogos mial pretensje, albo jestem zbytnim idealista

Tak wiec drodzy konkursowicze, przy odrobinie poswieconego czasu, nawet pare zdan moze zachecic do typu. Poza tym wiemy ze kazdy ma swoja glowe I KAZDY GRA INDYWIDUALNIE, a to ze sie zasugeujr i dany typ nie wejdzie NIE UPOWAZNIA DO WYRAZANIA SWYCH PRETENSJI...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#275521 - 05/01/2005 14:06 Re: Apel - Konkurs Hokejowy, a Forum
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Ja mogę Was zapewnić, że wszelkie posty z pretensjami o niewygrane typy będą z miejsca kasowane

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, akagi, Sensei, pacyfista, rafal08), 3520 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581825 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49