Strona 13 z 26 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 25 26 >
Opcje tematu
#356655 - 26/06/2005 15:01 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No ja tę sprawę równiez pamiętam.

Kolego Rafale jeszcze w piątek wyśmiewałeś nas na forum, że gówno możemy Ci zrobić a nagle dzisiaj gdy zaczyna sie robić dla Ciebie nieciekawie to wyskakujesz ze spłątami w ratach, zapewne żeby znowu zyskać na czasie...

Aha w piątek późnym wieczorem pisałeś coś o 2-dniowym imprezowaniu, a tu nagle dzisiaj wczesnym południem po zorientowaniu się że Twoja sytuacja jest coraz mniej ciekawa zaczynasz się układac z tym czy tamtym. Powodzenia.

Ja nie chcę od Ciebie złamanego grosza, chce Ci udowodnić ze nikt nie może czuć się bezkarny i to zrobię.

O wiele większą będę miał satysfakcję jak choćby tydzień posiedzisz w areszcie lub wlepią Ci X godzin prac społecznych.

Do góry
Bonus: Unibet
#356656 - 26/06/2005 15:03 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Acha no niezapominajcie ze w sprawach allegro mieli dowod poniewaz kase poszkodowani przelewali ludzia na konto ja od Was na konto NIE DOSTAŁEM nawet złamanego grosza...Tylko na MB na ktorym jak sie domyslacie nie miałem prawdziwych danych bo uzywałem go tlyko do wpłąty kasy do pewnej firmy...

Do góry
#356657 - 26/06/2005 15:04 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
Quote:



Tylko

Nie zapominaj ze IP ktore podał Conrad to IP miejsca w ktorym zostało konto na tym forum załozone...



cos ci sie pomylilo
zreszta Conrad powinien miec IP kazdego komputera z ktorego zostal napisany jakis post ...

Do góry
#356658 - 26/06/2005 15:04 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Loki81 Offline
member

Meldunek: 07/06/2004
Postów: 122
Quote:

Quote:

Coś mi się przypomniało, pamiętacie dwa lata temu była taka głośna sprawa w wakacje koleś jechał na ulgowy bilet w pociągu z legitymacją brata. Złapali go a ponieważ nie miał uprawnień do znizki na PKP siedział chyba coś koło miesiąca, aż nieuregulowała matka kosztów biletu i jakichś tam kosztów manipulacyjnych (sądowych). Więc jak komus nie zależy na kasie to niech wywinie gnojowi numer i niech go wsadzą (przynajmniej mu wakacje zjebiecie:-)




Tylko

Nie zapominaj ze IP ktore podał Conrad to IP miejsca w ktorym zostało konto na tym forum załozone... a kto powiedizał ze ja musze teraz w tym miejscu przebywac?:)


Wychodze z domu produkujcie sie dalej z tym samym w kołko wroce po 23 to bede miał fajna lekture:)




Pamiętaj śmieciu że na świecie było wielu cwaniaków, którzy napewno byli lepsi i sprytniejsi od ciebie. Więc nie bądż taki pewny siebie bo pozyjemy zobaczymy

Do góry
#356659 - 26/06/2005 15:04 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nie tłumacz się Złodzieju.

Jeżeli liczysz że podając nieprawdziwe dane, itp. itd. możesz czuć sie bezpieczny i nietykalny to jesteś w sporym błędzie.

Zabrnąłeś w spore bagno, w bagmo z którego już nie ma odwrotu...

Do góry
#356660 - 26/06/2005 15:05 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
Quote:

Acha no niezapominajcie ze w sprawach allegro mieli dowod poniewaz kase poszkodowani przelewali ludzia na konto ja od Was na konto NIE DOSTAŁEM nawet złamanego grosza...Tylko na MB na ktorym jak sie domyslacie nie miałem prawdziwych danych bo uzywałem go tlyko do wpłąty kasy do pewnej firmy...



buhahaha i on jest madry ?????
PANOWIE jak juz zglosicie sprawe zaprowadzcie go tez do jakiegos psychiatry !!

Do góry
#356661 - 26/06/2005 15:07 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
standby Offline
member

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 121
No nie moge, i jeszcze ma czelnosci sie z Was wysmiewac. Przeciez Conrad przekaze wszystkie jego logi i IP z kazdego wyslanego posta, gdy Policja bedzie chciala.
Gosc ma tupet, zero pokory, naprawde takich ludzi trzeba tepic.

Do góry
#356662 - 26/06/2005 15:08 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Loki81 Offline
member

Meldunek: 07/06/2004
Postów: 122
Ten idiota zapomniał że podawanie fałszywych danych też jest nielegalne (a on sam się nawet przyznaje :-) Myślę że tak czy siak jestes chłopcze do namierzenia

Do góry
#356663 - 26/06/2005 15:12 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
może on mysli ze policji nie bedzie sie chcialo go scigac za taką małą kwote, to sie chłopak mocno myli, zapłaci koszty procesowe i operacyjne, pare tysiecy minum wyjdzie, czyli nie dosc ze posiedzi troche za kratami to jeszcze nie mało zapłaci

Do góry
#356664 - 26/06/2005 15:12 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
klamka Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 40
Quote:

NO narazie to idziesz TY klamka i Zielu czyli łaczna kwota 194 zł:)

BO wierz mi ze pozostałe 3 osoby załatwia ta sprawe inaczej:) BO nie wszyscy maja czas na ąłzenie pozniej po sadach




koleś, ty powinieneś zgłosić się sam do mnie na gg z propozycją załatwienia tej sprawy a ty myślisz kur** że ja będę cię może prosił i sam do ciebie pisał żebyś mi łaskawie kasę oddał. możesz mnie całować wiesz gdzie. jeżeli nie potrafisz normalnie załatwiać spraw to już inna brocha. Wiedz jedno że ja idąc na Policję poinformuję że przypadki oszustw na forum mecz.pl nie są jedynymi i według opini użytkowników zachodzi podejrzenie że wyłudzenia te są przeprowadzane na większą skalę również na innych forach.
Myślisz że Policja z góry będzie wiedziała że jest to kwota powiedzmy 194 zł. Jaka kwota została naprawdę wyłudzona to zostanie dopiero ustalone dokładnie na podstawie wszystkiego co robiłeś w necie czyli na podstawie całej twojej aktywności w Internecie. Tam pracują najlepsi specjaliści, którzy tak cie sprawdzą że nie masz pojęcia.
Czy ty naprawdę jesteś tak głupi i nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji w której się znalazłeś ? Czy myślisz że Policja mając możliwość wykazania się nie zajmię się tą sprawą, która jest bardzo medialna. Rozwiązanie takiej sprawy i nagłośnienie tego faktu w mediach przysporzy Policji i komórce do spraw przestępstw w necie sporego rozgłosu. Ale przecież ty żyjesz w swoim śnie. Niedługo się z niego wybudzisz Aha i zapomnij o dobrej pracy. Zresztą po kilku miesiącach w "sanatorium" wyjdziesz tak zryty psychicznie że nie będzie już mowy o powrocie do normalnego życia.

Do góry
#356665 - 26/06/2005 15:46 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Zgłaszając przestępstwo na policji od razu zaznaczcie, że poszkodowanych jest więcej. To na pewno ich zmobilizuje do szybszej reakcji, szczególnie jeśli jednego dnia dostaną kilka zgłoszeń. Może po 3-miesiącach wakacyjnych za kratkami Rafał przejdzie metamorfozę i stanie się uczciwym człowiekiem, czego widocznie nie potrafili zrobić jego rodzice. Pożyjemy, zobaczymy...

Do góry
#356666 - 26/06/2005 15:51 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Widze ze sprawa sie ruszyla i bardzo dobrze, ja co prawda przez niego oszukany nie zostalem, ale przygladam sie tej sprawie i dodrze robicie. Co prawda raz ze mna sie kontaktowal, ale na szczescie nie mialem kasy na MB i nie mial mozliwosci mnie oszukac. Jesli koles dostanie kare za to, a mam nadzieje ze tak bedzie to bedzie to napewno przestroga dla innych ktorzy mysla o takim sposobie wyludzania kasy.
Ja tez zostalem juz przy wymianach oszukany, przez kogos kto wlamal sie na GG norbika2 i wiem z wlasnego doswiadczenie jak to jest. To trzeba tepic.

Quote:

Acha no niezapominajcie ze w sprawach allegro mieli dowod poniewaz kase poszkodowani przelewali ludzia na konto ja od Was na konto NIE DOSTAŁEM nawet złamanego grosza...Tylko na MB na ktorym jak sie domyslacie nie miałem prawdziwych danych bo uzywałem go tlyko do wpłąty kasy do pewnej firmy...



Nie bedz pewien, sa IP z forum, ale co ci z tego ze masz falszywe dane w Moneybookers, chyba zapomniales o czyms takim:

Wszystkie transakcje Moneybookers są podlegają zaostrzonym regułom bezpieczeństwa oraz są kontroli audytowej. Bieżący Państwa adres IP (**.**.***.***) został zachowany i może być wykorzystany w śledztwie wynikającym z nieprawidłowego korzystania z tego konta.
Mb ma zarejestrownae wszystkie IP wiec i twoj tez sie tam znajdzie, a jak jzu beda IP z forum i z Mb to z tego juz jakas calosc da sie zlozyc.


Edited by Conrad (26/06/2005 15:57)

Do góry
#356667 - 26/06/2005 15:52 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
aveflorek Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 328
Ciekaw jestem Waszej wytrwałości w tym co piszecie (poszkodowani). W sumie duzo nie straciliście ,ale beszczelnosc tego kolesia naprawde jest wielka i należy mu sie nauczka ,ale czy wypad na 3 miesiace do pierdla ci sie Rafal oplaci to sie dobrze zastanow. Juz nie jest ci pewnie tak wesolo jak bylo pare dni temu ,ale sproboj okazac skruche ,przepros forumowiczow za swoja glupote ,oddaj pieniadze ,a moze sie rozmysla ,bo z tym pierdlem naprawde jest nieciekawie. Gwalcic to moze cie nie beda ,ale codzienny wpierd.. bedziesz dostawal ,beda cie szmacic strasznie. Zalapiesz jakas psychiczna depresje i bedziesz mial wielki problem ,bo takie rzeczy sie leczy latami i to bez gwarancji wyleczenia. Z twojego zachowania wynika ,ze chyba juz siedziales w pierdlu i nie rusza cie to co sie tam dzieje ,albo jestes na tyle glupi ,ze ci sie to nie przytrafi ,a z tego co tutaj czytam to wynika ,ze niektorzy sobie nie odpuszcza.

Przemysl sobie to ,moze jeszcze nie jest za pozno

Do góry
#356668 - 26/06/2005 15:53 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
sory za rozjechanie forum
nie wiedzialem ze przy code tak sie na tym forum robi.

PS. Conrad widze ze tu jestes w dyskusji, taki maly off: pisalem w temacie o forum, ale nie uzyskalem odpowiedzi.
Czy bedzie mozliwa kiedys edycja na tym forum ??

Do góry
#356669 - 26/06/2005 15:59 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
mecz55 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 202
aveflorek jak to pojdzie dobrze, to moze i kocura scignac, za forse ktora wzial z podawanie typow i zwinal serwis? Z nim bylby mniejszy problem bo wszelkie jego dane sa bo uzywal konat bankowego

Do góry
#356670 - 26/06/2005 16:05 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
klamka Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 40
Rafale_TSV ja ci wyjaśnię dokładnie na czym stoisz bo chyba nie wiesz i raczej nie chcesz tego wiedzieć. A więc uświadom sobie że twoje ostatnie działania podlegają pod Art.286 § 1 Kodeksu Karnego :

"Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8"

i pewne informacje znalezione w necie - http://paragraf415.republika.pl/

Oszustwo
Skutkiem przestępstwa oszustwa określonego w art. 286 § 1 k.k. jest niekorzystne rozporządzenie mieniem w celu osiągnięcia przez sprawcę korzyści majątkowej. Oszustwo jest dokonane już w chwili otrzymania przelewu bądź np. wyłudzenia czeku, choć sprawca nie podjął jeszcze żadnych czynności w celu jego realizacji. Nie osiągnięcie przez sprawcę oszustwa zamierzonej korzyści majątkowej jest dla zaistnienia przestępstwa oszustwa bez znaczenia.
Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę.
Sąd na wniosek pokrzywdzonego orzeka obowiązek naprawienia w całości lub części szkody wyrządzonej przestępstwem.

W przypadku oszustwa w stosunku do mienia znacznej wartości lub dobra o szczególnym znaczeniu dla kultury grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do lat 10.
Zapamiętaj!
Rozporządzanie mieniem - wszelkie czynności zmierzające do zmiany we władaniu mieniem (np. wszelkie umowy przenoszące własność).
Oszustwo polega na doprowadzenia innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez jeden z trzech sposobów określonych w art. 286 k.k.:
wprowadzenie w błąd,
wyzyskanie błędu innej osoby,
wyzyskanie niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania przez inną osobę
----------------------------------------------------------

mam nadzieję że wyślesz nam pocztówkę z pobytu w "sanatorium"

Do góry
#356671 - 26/06/2005 16:12 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Quote:

Acha no niezapominajcie ze w sprawach allegro mieli dowod poniewaz kase poszkodowani przelewali ludzia na konto ja od Was na konto NIE DOSTAŁEM nawet złamanego grosza...Tylko na MB na ktorym jak sie domyslacie nie miałem prawdziwych danych bo uzywałem go tlyko do wpłąty kasy do pewnej firmy...




Mój tata jest policjantem , i Rafałek no niestety w tym momencie no się pogrążasz aha Ziela też znam to porządny obywatel długo go znam a taki Rafał mnie też chciał wrobić ale akurat kasy nie miałem uff mam nawet wiadomość od niego do tej pory , więc życze Ci ... " zębów mycia i w pierdlu zgnicia" a jak będzieć już w kiciu to lepiej gotuj więzniom zupę bo będą cie dymali w dupe

Pozdro For All

Do góry
#356672 - 26/06/2005 16:18 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Slash Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 307
Skąd: GBT
Zaczyna mi być żal Rafała... Na początku to mnie denerwowała jego buta. Ale teraz widzę, że chyba w tym stresie niektóre klepki mu się poluzowały. Sam zaczyna pisać o podawaniu lipnych danych. Sam na siebie kręci dodatkowy bicz. Jakby do tej pory mało nagrabił. Zachowuje się jak szczur zagnany do ślepego zaułka. Robi coraz bardziej niebiezpieczne i głupie rzeczy (dla siebie niebezpieczne) .

Do góry
#356673 - 26/06/2005 16:23 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
klamka Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 40
przy wersji łagodniejszej będzie to :


art. 287 § 1 :

"§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."


czyli czy tak czy tak to będziesz siedział bo sądy nie mają litości dla złodziei.....

Do góry
#356674 - 26/06/2005 16:41 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Nie udzielam sie juz na forum tak często jak kiedyś miedzy innymi za wzgledu na takich ludzi jak Rafal i ogolnie przez dzieciarnie ktora opanowala to forum w znacznym stopniu .Chcialem tylko prosic poszkodowanych aby faktycznie tak jak pisza nie odpuscili poniewaz w Polsce wiele sie mowi i pisze a malo sie robi i dlatego wlasnie tacy ludzie jak Rafalek czuja sie bezpiecznie .Dlatego Panowie nie odpuszczajcie i starajcie sie by faktycznie odiwedzil "sanatorium"

Slash dlaczego ci go zal?Myslisz ze jemu bylo zal ludzi ktorych oszukiwal?szczerze w to watpie .Myslalem ze forum ma na celu pomoc w wygrywaniu pieniedzy(tak jak bylo kiedys) a tutaj pojawiaja sie osoby ktore dzieki forum probuja przywlaszczyc sobie czyjes pieniadze.Na szczescie jest to "czarna owca w stadzie" jak okreslil to prezes L heh oby faktycznie byla tylko jedna ta czarna owca a nie kilka....


Pozdrawiam i trzymam kciuki za doprowadzenie rafalka do sanatorium:)

Do góry
Strona 13 z 26 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (burbon), 3061 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584507 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07