Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#809225 - 24/12/2006 13:13 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Ignorator]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
"Ta.... wyniki byly by jasniejsze gdyby Hagii wygral lodowisko" - kolego z Toba jest cos nie tak, albo robisz z siebie goru nie wiadomo jakiego.
Szczerze to ja leje na te oskary, stazem jak i profesjonalizmem bije Cie na glowe i prosze o chodz troche szacunku
Pisze co mysle, i sie na nikogo nie obrazam, ze oskara nie dostalem.
Sam pisalem kilka razy, ze nie pisze tutaj analiz i nie podaje typow bo nie moge i nie chce bo forum schodzi na psy i kazdy powazny gracz wie o tym doskonale chodzi mi tylko o podejscie do tych nominacji
Rok temu balaganu nie bylo i oskary padly w dobre rece dla tych osob ktore naprawde zaslugiwaly na to
W tym roku co mamy? nie bede pisal bo wczesniej wiele osob to pisalo
Mnie to smieszy jak wielu z Was, ale, ze to najwieksze forum w Polsce to robcie nastepnym razem dokladniejsze glosowanie, albo wogole nie robcie bo i po co jak z gory wiadomo kto wygra...

Do góry
Bonus: Unibet
#809235 - 24/12/2006 13:18 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: HAGIi]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: HAGIi
"Ta.... wyniki byly by jasniejsze gdyby Hagii wygral lodowisko" - kolego z Toba jest cos nie tak, albo robisz z siebie goru nie wiadomo jakiego.
Szczerze to ja leje na te oskary, stazem jak i profesjonalizmem bije Cie na glowe i prosze o chodz troche szacunku
Pisze co mysle, i sie na nikogo nie obrazam, ze oskara nie dostalem.
Sam pisalem kilka razy, ze nie pisze tutaj analiz i nie podaje typow bo nie moge i nie chce bo forum schodzi na psy i kazdy powazny gracz wie o tym doskonale chodzi mi tylko o podejscie do tych nominacji
Rok temu balaganu nie bylo i oskary padly w dobre rece dla tych osob ktore naprawde zaslugiwaly na to
W tym roku co mamy? nie bede pisal bo wczesniej wiele osob to pisalo
Mnie to smieszy jak wielu z Was, ale, ze to najwieksze forum w Polsce to robcie nastepnym razem dokladniejsze glosowanie, albo wogole nie robcie bo i po co jak z gory wiadomo kto wygra...


Dokładnie o tym samym próbuje cały czas powiedzieć. Brawo podpisuje się pod twoimi słowami całkowicie

Do góry
#809291 - 24/12/2006 13:47 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Radek_89]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Originally Posted By: Radek_89
Bo on się poprostu zna i nie musi do tego pisać wielkich analiz.


Może i się na tym zna i nie musi pisać wielkich analiz, ale wyników, to on nie ma \:\) Oskara dostał chyba tylko za jeden z najpopularniejszych tematów i za ilość odwiedzin \:\) Powinniśmy zmienić nazwę na najpopularniejsi, a do nazw kategorii dodać najpopularniejszy.Konkurs popularności i tyle.PS. Sphinx musisz zainwestować w jakąś akcję reklamową \:D Ale przestań starać się dowartościować, bo Oscar Ci tego nie zapewni, a i są do tego lepsze miejsca niż forum.

Do góry
#809302 - 24/12/2006 13:52 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Randall]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: Randall
Originally Posted By: Radek_89
Bo on się poprostu zna i nie musi do tego pisać wielkich analiz.


Może i się na tym zna i nie musi pisać wielkich analiz, ale wyników, to on nie ma \:\) Oskara dostał chyba tylko za jeden z najpopularniejszych tematów i za ilość odwiedzin \:\) Powinniśmy zmienić nazwę na najpopularniejsi, a do nazw kategorii dodać najpopularniejszy.Konkurs popularności i tyle.PS. Sphinx musisz zainwestować w jakąś akcję reklamową \:D Ale przestań starać się dowartościować, bo Oscar Ci tego nie zapewni, a i są do tego lepsze miejsca niż forum.


egzakli

Do góry
#809313 - 24/12/2006 14:06 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: HAGIi]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Wiesz Hagii na szacunek trzeba sobie zapracowac...mysle poprostu ze Cie to boli ze trafilem w sedno sprawy.Takie autorytety jak Biszop, Terror czy np Bzyku jak i ini mysla podobnie do mnie.Nie wiem co Ty chcesz osiagnac swoimi postami... o co walczysz? \:\)
To ze mam roczny staz na tym forum to nie znaczy ze rok gram u buka \:\) nie watpie ze masz profity ze swojej gry( choc nie widzialem na to zadnych dowodow) ale i moje wyniki mowią same za siebie....a to ze bijesz mnie na glowe profesjalizmem to pozostawie bez komentarza... nie bede szukal daleko bo posty w tym temacie mowia o Twoim " profesjonalizmie " hehehe
Dla mnie to jestes dzieciakiem( niestety jednym z wielu na tym forum) bo robisz z igly widly...
Ja tak samo nie przywiazuje wielkiej uwagi do swojego oskara jak i dwoch miejsc na podium \:\) choc cieszy mnie to bardzo bo uwazam ze jest jedynie wyznacznik powazania u wielu uzytkownikow tego forum.

"Dokladniejsze glosowanie" hehe ciekawe o czym myslales piszac to wyrazenie.Nie wiem czym sie ono roznilo od tego w poprzednich latach.....glosowali uzytkownicy mecz.pl i oni wybrali...tak samo bedzie za rok i tak samo komus to sie nie spodoba... mowisz ze w poprzednich latach bylo ok? moze wedlug Ciebie tak a wedlug kogos nie>Sam widzialem posty niektorych uzytkownikow ktorzy nie zgadzali sie np z przyznaniem oskara dla Ronniego...widac wszedzie znajda sie ludzie takiego pokroju...Zabierajcie zabawki do swoich piaskownic zamiast robic tu burdel i wszczynac niepotrzebne dyskusje....

Do góry
#809326 - 24/12/2006 14:13 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Vendetta]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Po to jest ten temat, aby duskutować i po to jest to forum.Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie zgadzać się z kimś innym.Nazwa mówi sama za siebie "forum dyskusyjne".Vendetta widocznie jesteś za krótko na forum, aby wiedzieć, że HAGIi nie jest z pierwszej lepszej łapanki \:\)

Do góry
#809338 - 24/12/2006 14:18 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Randall]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Na forum jestem zarejstrowany od roku ale wczensiej je obserwowalem :)i jakos nie rzucily mi sie w oczy jego posty... moze jedynei na quasi.
Randall oczywiscie masz racje kazdy ma prawo do dyskusjii... no ale w tym przypadku dyskusja nie ma sensu bo "sami wybralismy" osoby ktore wygraly.

Do góry
#809340 - 24/12/2006 14:19 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Vendetta]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
To glosowanie jest smieszne i tyle \:\) Koniec tematu chyba...

Do góry
#809345 - 24/12/2006 14:20 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Vendetta]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Dyskusje są ważne i potrzebne tylko nie rozumiem obrażania drugiego użytkownika. Są święta szanujmy się złożmy sobie życzenia. To prawda wyników tego konkursu nie zmienimy. Jednak myślę, że możemy określić co od tego konukrsu oczekujemy. Czy będzie to wybór najlepszych z poszczególnych dziedzin sportu?. Czy też będziemy głosować na tych, którzy są popularni?. Bo oskary mogą właśnie mieć podwójne znaczenie. Dyskusja w tym temacie pokazała, że warto na ten temat rozmawiać i szukać dobrego rozwiązania dla wszystkich. Chciałbym abyśmy w tym roku częściej się udzielali w poszczególnych działach i pokażmy, że te nominacje nie były przypadkiem a dobrym kopem dla nas w nowym rok. Ja dostałem ich, aż 83 to sporo. Zamierzam wykorzystać to do bardziej efektownej pracy.

Tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości oraz samych przyjemności aby te Święta uskrzydliły nas i były pełne miłości. Wesołych Świąt dla wszystkich typerów forum bukmacherskiego mecz.pl

Pozdrawiam Ignorator

Do góry
#809356 - 24/12/2006 14:23 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Vendetta]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Im bardziej ktoś podkreśla swój obojętny stosunek do Oscarów, tym bardziej się podnieca wynikami
Ja się cieszę, a co

Ze swojej strony serdecznie dziękuję za oddane głosy, które w efekcie dały mi miejsce pierwsze! Obiektywnie przyznaję, że zasługuję gdzieś tak na pozycję nr 3 (sam głosowałem na Gogeta :))
T-error był z góry skazany na porażkę, bo choć znawcą jest dużej klasy to jednak mało "medialnego" męskiego debla \:\)

Oskary nie mogą być miarodajne, bo jeden nominowany wygrał konkurs, drugi prowadzi temat, a jeszcze inny wrzuca analizy!

Miło jest wygrać - nie byłoby przykro przegrać w tak doboroweym zestawie!
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców

Wesołych Świąt zaś dla wszystkich \:\)

P.S Kolegów shane'a i Svart_Ulva odsyłam zaś do bukmacherskiej podstawówki, bo kwestia przeszacowania kursu to raczej podstawa - chętnie wytłumaczę \:\)
Już niedługo rusza nowy sezon tenisowy - z frustratami i marudami chętnie machnę jakiś pojedyneczek!

Do góry
#809364 - 24/12/2006 14:27 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Emrod]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Originally Posted By: Emrod


P.S Kolegów shane'a i Svart_Ulva odsyłam zaś do bukmacherskiej podstawówki, bo kwestia przeszacowania kursu to raczej podstawa - chętnie wytłumaczę \:\)


Tak tylko najpierw trzeba umieć znaleźć te przesacowane kursy \:\)

Do góry
#809372 - 24/12/2006 14:30 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Randall]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
emrod my już robilismy dwa pojedyneczki i w obydwóch dostałeś że tak powiem w "bukmacherską trąbę".:) także następnego chyba nie trzeba robić \:p ale ogólnie fajny z Ciebie gościu \:\)

Do góry
#809376 - 24/12/2006 14:31 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Randall]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: Randall
Originally Posted By: Emrod


P.S Kolegów shane'a i Svart_Ulva odsyłam zaś do bukmacherskiej podstawówki, bo kwestia przeszacowania kursu to raczej podstawa - chętnie wytłumaczę \:\)


Tak tylko najpierw trzeba umieć znaleźć te przesacowane kursy \:\)


... i nie grac na chybil trafil

Do góry
#809377 - 24/12/2006 14:31 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Ignorator]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Chodzi o to ze kazdy kto chcial oddal swoj glos....wyniki sa sprawieldiwe... bo chba nikt nie mial wplywu na to kto na kogo zaglosowal ( byla to osobista i miejmy nadzieje przemyslana decyzja)
Wiecie co mnie najbardziej rozbawilo \:D ...posty ktore mowia ze wyniki tej sondy sa smieszne hehehe przeciez glosowali ludzie z forum...kazdy glosowal na swojego faworyta i jakie by nie byly te wyniki... to beda one sprawiedliwe... pzzeciez nikt tu nie pisze ze wygral najlepszy... nie mylcie pojec \:\)
Wesolych po raz ostatni ;\)

Do góry
#809381 - 24/12/2006 14:32 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Randall]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
tak, żeby z mojej strony wszystko było jasne - nie krytykuję tych którzy zwyciężyli tylko procedury, które doprowadziły do tego werdyktu... uważam, że każda nominacja powinna być uzasadniona tekstowo...

Do góry
#809385 - 24/12/2006 14:32 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Vendetta]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
Vendetta a wiesz co mnie najbardziej rozbawiło? to że Kwasniewski jest 1 miejscu wśród prezydentów. ale widać ten naród jest tak otępiały, że dla niego ktoś kto kłamie, publicznie pije, poniża symbole narodowe i kryje afery gospodarcze to jest guru. cóż smutne to ale prawdziwe

Do góry
#809399 - 24/12/2006 14:36 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Svart_Ulv]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Originally Posted By: Svart_Ulv
emrod my już robilismy dwa pojedyneczki i w obydwóch dostałeś że tak powiem w "bukmacherską trąbę".:) także następnego chyba nie trzeba robić \:p ale ogólnie fajny z Ciebie gościu \:\)


Nie żebym się czepiał, ale z tego co pamiętam to było 1-1 \:\)

Poza tym ja na siebie nie głosowałem - to nie moa wina

Do góry
#809426 - 24/12/2006 14:46 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Vendetta]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Vendetta w zadne sedno nie trafiles.
Co do autorytetow nie bede sie wypowiadal bo widac, ze do konca pojecia o tym nie masz, oczywiscie nie obrazam nikogo z wymienionych bo Was cenie za robote jak i za wiedze
Ale jak mowiac o ludziach naprawde znajacych sie pozadnie na bukmacherce i grajac powaznie dawno znikneli i sie tutaj nie udzielaja. Moglbym wymienic cala liste osob, ale po co?
Trzeba bylo tutaj siedziec jakies 3-4 lata temu to byloby wszystko wyjasnione
"Dla mnie to jestes dzieciakiem( niestety jednym z wielu na tym forum)" - moge prosic o jakies uzasadnienie?
To, ze nie podaje typow w poszczegolnych dzialach, to jestem dzieckiem? Moglbym zrobic tak jak moi koledzy z roznych grup i wogole sie tu nie udzielac, ale po co? przywiazalem sie do tego miejsca, znam tu ponad polowe osob z "wyzszej polki" i lubie sobie poczytac i czasem posmiac sie w dziale to i owo i nie tylko
Jesli szukasz juz jakichs sensownych posotw moich albo statystyk to zajrzyj dobre 2 lata w tyl, powinienes znalezc czarno na bialym jak bylo.
Chwalic sie nie bede bo nie jestem z tych osob, a Ty jasno chcesz mi udowodnic ze super gracz jestes. Gratluacje, mnie to kompletnie nie interesuje

"Dokladniejsze glosowanie" - proste wyjscie jest z tego
Na listach zamknietych takie cos jak bilans jest na pozadku dziennym i nikt nie robi z tym problemu, Moze czasem zapomnie, ale z czasem uzupelnie to.
Ciezko naprawde jest aby kazdy z uzytkownikow robil taki bilans i na koniec roku wybrac najlepszych w danym fachu?
To byloby profesjonalne podejscie, ale znajda sie zaraz tacy, ktorym sie bilansow nie chce robic...
Tyle ode mnie poki co, jesli zostane wywolany - odpisze
Poki co ide dalej dzialac w kuchni bo ktos musi zadbac o wigilijny stol
Pozdrawiam

Do góry
#809452 - 24/12/2006 14:56 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: HAGIi]
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
dobra idziemy juz stad :>>>

Do góry
#809478 - 24/12/2006 15:14 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Svart_Ulv]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Wesołych Świat ;\)

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, Sensei, Lukasz111, wHiTe_StAr, Sony, akagi, Zaixi), 3686 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07