Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#741273 - 30/11/2006 22:48 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
szaraczek Offline
stranger

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 7
Witam dzis z pewnoscia:

Edmonton-Colorado 1
NYI-Philadelphia 1

ciekawie zapowiadaja sie mecze Floridy i StLoius które z góry skazywane sa na pożarcie - mysle ze w jednym z tych meczy bedzie niespodzianka, Florida moze splatac figla gigantom

Ottawa - Florida 2

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#741274 - 30/11/2006 23:11 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Wczoraj 2 zwycięstwa gospodarzy. Szkoda, że tylko znikome ,bo jakby weszły handi byłoby całkiem nieźle. Zawiodło na całej linii Dallas. Jakoś ciężko coś ostatnio "odskoczyć" mi od pewnego osiągniętego pułapu ale gram uparcie dalej

Dziś:
Ottawa- Florida 2 4.30 B&W
W pierwszym momencie pomyślałem sobie " typ dnia ".Nawet myślałem zagrać dziś bardzo grubo na Senators ale coś mnie odwiodło. To dyscyplina której trzeba się trzymać, bo z reguły kursów poniżej 1.80 nie gram a już na pewno 1.60 nie jest dziś kuszącą propozycją. Po drugie Ottawa wraca z "road trip" a jak się kończą takie powroty na własne śmieci w NHL raczej stali obserwatorzy NHL wiedzą...Nie twierdzę, że Ottawa tego meczu nie wygra ale patrząc w historię niedawnych spotkań między tymi ekipami, Florydzie całkiem nieźle się w Ottawie powodziło, więc czemu nie dziś..?
Ottawa- Florida 2 (OT+SH) 3.40 2j. B&W
Dodatkowo zagrałem Florydę łącznie z dogrywką.

St.Louis - Nashville 2 2.00 3j. B&W
St.Louis - Nashville (-1,5) 2 2.65 B&W
Wczoraj mnie wieśniaki nie zawiodły w Philadelphii i mam nadzieję, że i dziś tego nie zrobią...

Washington - Dallas 1 2.55 2j. B&W
Washington - Dallas 1 (OT+SH) 2.00 2j. B&W
Nie postawiłem na Dallas za karę po wczorajszej porażce z Chicago. Dodatkowo dziś w bramce Dallas prawdopodobnie wystąpi Smith a ja takiego nie kojarzę...

Poza tym poszło:
Boston- TBL 2 2.65 B&W
Boston- TBL 2 (OT+SH) 2.10 3j. B&W
Phoenix- LAK 2 2.70 B&W
Phoenix- LAK 2 (OT+SH) 2.20 3j. B&W
Atlanta - Toronto 1 2.10 2j. B&W


Wczoraj:2-3 (+0,10j.)
Stan: 153W-175L-4 (+74,82j.)

Pozdr

Do góry
#741275 - 30/11/2006 23:12 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Wczoraj oczywiście były 2 zwycięstwa gości a nie gospodarzy..Sorry.

Do góry
#741276 - 30/11/2006 23:20 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Carolina - Montreal UNDER 6
W bramce gości świetnie spisujący się ostatnio Cristobal Huet - Francuz na dobre zajął miejsce Aebishera i nic nie zapowiada tutaj zmiany. Huet jest obecnie najlepszym bramkarze w lidze (1.93 GAA). Do bramki gospodarzy wrócić powinien Cam Ward (3.03 GAA) - miejmy nadzieję, że ten Pan dzisiaj nie zawiedzie bo bez wątpienia stać go na dobry występ. Obydwa zespoły spotkały się już w tym sezonie w Północnej Karolinie - wtedy lepsi okazali się gości (0:4). Dzisiaj sądze, że gospodarze zagrają ostrożnie w obronie i będą starali się nie popełnić błędów z pierwszego spotkania. Montreal to zespół grający defensywnie dlatego sądze, że zobaczymy mniej niż 6 bramek.

Vancouver - Anaheim UNDER 5
Poprzednie spotkanie obydwu tych zespołów zakończyło się zwycięstwem Anaheim aż 6:0. Nie wydaję mi się jednak by hokeiści Vancouver Canucks po raz kolejny popełnili tyle błędów i dal się ograć w tak łatwy sposób. Sporo do udowodnienia będzie miał Roberto Luongo, który przecież należy do ligowej czołówki. W bramce gości zobaczymy najprawdpodobniej, wobec kontuzji Bryzgalova, Jean-Sebastianea Giguere - zawodnik ten, mimo tego, że jest 'tylko' rezerwowym, spisuje się w tym sezonie niezwykle dobrze i stanowi równorzędnego konkurenta dla pierwszego bramkarza Kaczorów. Orki słabo strzelają, Anaheim w ostatnich spotkaniach wyjazdowych także nie strzelają wiele. Obydwie drużyny mają klasowych bramkarzy i moim zdaniem to właśnie od tych Panów dzisiaj będzie zależało najwięcej. Liczę na wyrównany pojedynek z małą liczbą bramek.

Do góry
#741277 - 30/11/2006 23:57 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Quote:


W bramce gości zobaczymy najprawdpodobniej, wobec kontuzji Bryzgalova, Jean-Sebastianea Giguere - zawodnik ten, mimo tego, że jest 'tylko' rezerwowym, spisuje się w tym sezonie niezwykle dobrze i stanowi równorzędnego konkurenta dla pierwszego bramkarza Kaczorów.



Kurde sorry że znowu sie tego czepiam, ale dalej nie wiem skąd sie biorą teksty że Bryz jest podstawowym bramkarzem wrednych Kaczorów ? Kolejne osoby o tym piszą a ja nie wiem o co chodzi
Tak czy owak, Giguere to bramkarz No.1 a Bryz backup. I nic w tej kwestii nie ulega zmianie nawet gdy obaj są zdrowi.

Tyle celem wyjaśnienia (chyba że serio o czymś nie wiem?), co do samego typu to oczywiście mam nadzieje że bedzie trafny bo tylko wynik underowy może dać jakieś punkt(y) najwspanialszej ekipie w lidze

pozdrawiam

Do góry
#741278 - 01/12/2006 06:23 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
Wyniki z 30.11:



Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 4-3 SO

Washington Capitals - Dallas Stars 4-3 FT

Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens 4-2 FT

Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs 5-0 FT

Ottawa Senators - Florida Panthers 6-0 FT

NY Islanders - Philadelphia Flyers 2-3 FT

St.Louis Blues - Nashville Predators 4-5 FT

Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 3-7 FT

Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings 7-4 FT

Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 1-2 FT


Dzisiejsze mecze :

01:30 New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
02:00 Minnesota Wild - Detroit Red Wings
02:00 Buffalo Sabres - NY Rangers
02:30 Chicago Blackhawks - St.Louis Blues
03:00 Calgary Flames - Columbus Blue Jackets


Pzdr

Do góry
#741279 - 01/12/2006 07:18 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
jackm Offline
pewny piniądz

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 13217
Skąd: Braszowice/Kłodzko
Cos gasna w oczach Gwiazdeczki z Dallas,dwie porazki z rzedu z rywalami z ktorymi wygrac powinni.. No nic moze nastepnym razem wygraja

Do góry
#741280 - 01/12/2006 08:35 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
trollveggen Offline
member

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 184
Skąd: Łódź
Atlanta Thrashers-Toronto Maple Leafs 5-0

Carolina Hurricanes-Montreal Canadiens 4-2

Toronto paradoksalnie po powrocie Sundina gra coraz słabiej, a jego powrót miał okazać się wzmocnieniem przy i tak dobrej grze liści. No cóż przez dwie tercje utrzymywała się dosyć wyrównana walka ale niestety w ostaniej tercji Atlanta zaaplikowała przyjezdnym taką dawkę, której koń nawet by nie zniósł.

Carolina zrewanżowała się Canadiens za niechlubną porażkę 0-4 z własnej tafli. Tutaj mecz też dość wyrównany i także rozstrzygnął się w ostatniej tercji. Można powiedzieć, że w pełni kontrolowi przebieg meczu a kiedy było trzeba przyśpieszyli na co Montreal nie znalazł już odpowiedzi.Pozdrawiam

Do góry
#741281 - 01/12/2006 09:56 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
A-Rod Offline
journeyman

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 57
Quote:

Ja dziś gram dwa single:

Ottawa - Florida 1 1,70 [Ottawa w mojej opinii wraca do wysokiej dyspozycji, "Pantery" jak zwykle średniacy]

St.Louis - Nashville 2 2,00 [najbliższe trzy mecze Nashville to raczej nie dryżyny z górnej półki;

Nov 30 @STL
Dec 2 CHI
Dec 4 @PHO

uważam, że na te mecze warto się im sprężyć i nazbierać punktów, potem wyjazd na mecz z "Kaczkami" - będzie już cieżej]





W/L - 2/0 Sens gładko 6-0 Predators minimalna różnicą bramek 5-4

Do góry
#741282 - 01/12/2006 11:21 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
jamx Offline
stranger

Meldunek: 31/08/2006
Postów: 14
Skąd: Wałbrzych
Propozycje:

1) Penguins u Devils
Devils L-L-L-L(OT)
Penguins L(OT)-L-L(OT)-W

Czy to czas na przełamanie NJD i wygraną nad goniącymi rywalami w tabeli Pitsburgh Penguins?

2) Blues u Blackhawks

Przegrana Blues?

Kolejne spotkania:

Fri Dec 1, 2006 AWAY Blackhawks
Tue Dec 5, 2006 HOME Red Wings
Thu Dec 7, 2006 AWAY Red Wings

Nie sądzę aby w tych spotkaniach wyszli 3x WIN . Red Wings na pewno będą chcieli się odegrać za przegrane spotkanie 24.11.06r. A polowanie na ich przegraną zacznę od typowania na wygrana na swoim terenie Blackhawks, którym ostatnio udało się pokonać Blues na swoim terenie Fri Nov 10, 2006 HOME Blues 1 - 3 W .

3) Blue Jackets u Flames

Próba wyłapania LOSE Blue Jackets. Ich kolejne spotkania:

Fri Dec 1, 2006 AWAY Flames
Sat Dec 2, 2006 AWAY Oilers
Tue Dec 5, 2006 AWAY Avalanche


Co Panowie na to?

Do góry
#741283 - 01/12/2006 13:02 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs 5-0

Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 1-2

Typy na dzis:

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

NJD wraca z serri 4 wyjazdowych spotkan - wszystkich przegranych. Pora na odrabianie punktow tym bardziej ze na swojej tafli NJD spisuja sie calkiem dobrze - wygrana w 4 ostatnich spotkaniach.

TYP 1x

Calgary Flames - Columbus Blue Jackets

Ostatnia druzyna NHL spotyka sie z Calgary ktore u siebie jest bardzo mocnym przeciwnikiem. Swiadczyc o tym moze fakt iz polegly tam takie firmy jak Red Wings, Ducks, Stars. Jako ze kurs na Flames jest niski postanowilem zagrac ten mecz w polaczeniu z meczem New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins oba mecze z podporka. KURS w Betway 2.12.

TYP 1x

Do góry
#741284 - 01/12/2006 20:29 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Buffalo Sabres - New York Rangers --> 1

Będzie to 4 mecz między tymi drużynami w tym sezonie. W poprzednich spotkaniach zawsze wygrywało Buffalo - u siebie 7-4, na wyjeździe 4-3 (po dogrywce), 3-2 (po dogrywce). Rangersi zresztą w ostatnim okresie bardzo często remisują w regulaminowym czasie gry. Takimi wynikiem kończył się 3 ostatnie mecze NYR. Czwartego remisu z rzędu raczej się nie spodziewam. Wygranej Nowojorczyków raczej też nie. Ich forma zaczyna chyba powoli spadać. Zarówno w ostatnim meczu z Atlantą, jak i wcześniejszym z Buffalo, Rangersi doprowadzali do remisu w końcowej fazie meczu. W dogrywkach brakowało już im chyba sił oraz koncentracji. Do składu Sabres wracają dzisiaj: ofensywny Jochen Hecht oraz defensor Toni Lydman co na pewno jest wzmocnieniem. Mam nadzieję, że Buffalo zagra dzisiaj przede wszystkim skutecznie. W ostatnim pojedynku z Rangers przez ponad 20 min grali w przewadze i wykorzystali tylko jedną z nich. U siebie nie powinni już być tacy gościnni.

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins --> 1

Diabły od 4 spotkań nie zaznały smaku zwycięstwa. Dzisiaj powracają do domu po serii 5 wyjazdowych spotkań i myślę, że dzisiaj wygrają. Na własnej tafli spisują się w tym sezonie bardzo dobrze bilans: 8-2. Pingwiny na wyjazdach średnio 5-5. Ostatni raz na obcym lodowisku wygrały ze słabą Philadelphią. Z mocniejszymi przeciwnikami nie szło im za dobrze. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą 2 razy w Pittsburgu: raz wygrali gospodarze 4-2, a raz goście 2-1.

Calgary Flames -1,5 - Columbus Blue Jackets --> 1

Columbus Blue Jackets to w tej chwili najsłabsza drużyna NHL. W dotychczasowych 23 występach zgromadzili zaledwie 14 pkt. Ich wyjazdowy bilans to 2 zwycięstwa i 8 porażek. Calgary też trochę zawodzi, zwłaszcza na wyjazdach. U siebie jednak spisują się znakomicie, na 11 rozegranych spotkań wygrali 8. Większość ostatnich spotkań hokeiści Flames wygrywali przeważnie różnicą 2-3 bramek. Liczę, że dzisiaj przeciwko outsiderowi ligi będzie podobnie. Columbus strzela bardzo mało bramek i dzisiaj powinno być podobnie, gdyż w bramce gospodarzy znakomicie spisuje się Mikka Kiprusoff. Ze strzelaniem bramek Calgary też raczej nie ma problemów, tak więc przewiduję w tym meczu zwycięstwo gospodarzy 2-3 bramkami.

Do góry
#741285 - 01/12/2006 23:02 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Minnesota - Detroit UNDER 5
Dzisiejszej nocy na przeciwko siebie stanie dwóch znakomitych bramkarzy. Z jednej strony czeski weteran, 42-letni Dominik Hasek (1.98 GAA - najlepszy na obecną chwilę wyniki w NHL). Po drugiej stronie lodowiska zobaczymy Manny'ego Fernandeza, który chyba wreszcie odnalazł formę z początku sezonu i wreszcie zaczyna bronić na miarę swoich możliwości. Trochę martwi mnie tutaj powrót do zespołu gospodarzy Mariana Gaborika (bo najprawdopodobniej już dzisiaj wystąpi), jednak mimo wszystko nie sądze żeby łatwo mu było dzisiaj pokonać Haska, który jest w bardzo dobrej formie. Detroit to zespół, który zazwyczaj nie strzela wielu bramek i sądze, że dzisiaj także nie zobaczymy ich wiele. Mój typ w tym meczu to poniżej 5 goli.

Calgary - Columbus UNDER 5
Mika Kiprussof w tym sezonie zanotował już trzy spotkania bez straty bramki. Z wynikiem 2.15 GAA znajduje się w ścisłej czołówce NHL. Kiprusoff znajduje się w doskonałej dyspozycji i liczę na bardzo solidną postawę tego Pana w dzisiejszym spotkaniu. W bramce gości wystąpi Pascal Leclaire, który w ostatnim czasie także notuje dobre wyniki, miejmy nadzieję, że dzisiaj nie zawiedzie. Obydwa zespoły grają defensywnie. Calgary w poprzednim spotkaniu (z Lawinami) strzeliło aż 5 bramek, nie sądze żeby dzisiaj udało im się powtórzyć ten wyczyn, Płomienie nie należą do "ostro" strzelających drużyn. Goście w ostatnim czasie przysparzali gospodarzom sporych problemów i sądze, że dzisiaj może być podobnie. Liczę na wyrównany pojedynek z małą liczbą bramek.

Do góry
#741286 - 01/12/2006 23:28 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
A jednak trzeba było się trzymać wczoraj "pierwszej myśli" i łupać ostro na Ottawę...W sumie zabrakło trochę szczęścia, bo Tampa była na dobrej drodze do zwycięstwa a i Nashville mogło wygrać różnicą dwóch goli. Wtedy byłbym happy a tak znów lekki "-".

Dziś:
Minnesota- Detroit 2 2.45 2j. B&W
Minnesota- Detroit 2 (OT+SH) 1.95 5j. B&W
Minnesota na ostatnie 12 meczy wygrała tylko jeden w regulaminowym czasie gry. Dziś też będzie ciężko i nie przypuszczam aby dała radę Skrzydłom.

Buffalo - NYR 1 1.80 4j. B&W
Buffalo(-1,5) - NYR 1 2.60 2j. B&W
Postawiłem na drużynę zdecydowanie lepszą, która już nie raz udowodniła w tym sezonie swojemu dzisiejszemu rywalowi swoją wyższość...

Calgary - Columbus 1 1.70 3j. B&W
Calgary (-1,5) - Columbus 1 2.05 B&W
Calgary solidna firma i dziś liczę na kolejne 2 punkty...

Wczoraj:4-7 (-1,70j.)
Stan:157W-182L-4 (+73,12j.)

Pozdr

Do góry
#741287 - 02/12/2006 07:07 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
Wyniki z 01.12:


Dzisiejsze mecze :

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 5-2 FT

Minnesota Wild - Detroit Red Wings 0-3 FT

Buffalo Sabres - NY Rangers 4-3 SO

Chicago Blackhawks - St.Louis Blues 5-2 FT

Calgary Flames - Columbus Blue Jackets 2-1 FT



Dzisiejsze mecze :


22:00 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
01:00 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning
01:00 Carolina Hurricanes - Boston Bruins
01:00 Detroit Red Wings - San Jose Sharks
01:30 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils
01:30 Pittsburgh Penguins - NY Islanders
01:30 Florida Panthers - Atlanta Trashers
02:00 Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets
02:00 Nashville Predators - Chicago Blackhawks
02:00 Dallas Stars - Minnesota Wild
02:00 Washington Capitals - Buffalo Sabres
04:00 Vancouver Canucks - Colorado Avalanche


Pzdr

Do góry
#741288 - 02/12/2006 17:27 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
wczoraj obydwa typy weszły

na dziś zagram:

Carolina - Boston 1
Typ ten opieram w dużej mierze na poprzednim pojedynku obydwu drużyn (24.11.06). Wtedy to Huragany w Bostonie pokonały Bruins 5:1, a stosunek strzałów w całym spotkaniu wyniósł aż 40 do 26 dla Hurricanes. Dzisiaj w bramce gospodarzy zobaczymy Cama Warda, który w ostatnim spotkaniu świetnie spisał się przeciwo Canadiens. Huragany są w formie i dzisiaj powinni sięgnąć po komplet punktów.

Dallas - Minnesota UNDER 5
Obydwa zespoł posiadają znakomitych bramkarzy. Pomiędzy słupkami Stars stanie rewelacyjny Marty Turco, który po jednym meczu odpoczynku będzie dzisiejszej nocy w pełni sił. W bramce Wild zobaczymy Manny'ego Fernandeza. Myślę, że obydwu Panów nie trzeba przedstawiać. Nie spodziewam się tutaj wielu bramek bo obydwaj bramkarze są światowej klasy. Dodatkowo osłabieniem w ofensywie Wild będzie brak Mariana Gaborika, któy jeszcze parę dni będzie musiał poczekać z powrotem na lód.

Vancouver - Colorado UNDER 5,5
Gospodarze ze sporymi problemami w ofensywie. Orkom w tym sezonie strzelanie bramek przychodzi z wielkim trudem. Sprawę poprawia trochę znakomita linia defensywna z najważniejszy ogniwem zespołu - Roberto Luongo w bramce. Pomiędzy słupkami gości powinniśmy zobaczyć Jose Theodora (3.06 GAA), miejmy nadzieję, że spisze się on dzisiaj na miarę swoich możliwości. Obydwa zespoły w trzech bezspośrednich pojedynkach rozegranych międzysobą w tym sezonie zanotowały trzy wyniku "underowe" (2:3, 2:3, 1:4) - dzisiaj, mam poważne podstawy sądzić, że będzie podobnie.

Do góry
#741289 - 02/12/2006 23:06 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Wczoraj już trochę lepiej ale chyba zacznę bardziej selektywnie dobierać mecze z handicapami. Na dziś szybko, bo nie ma za dużo czasu:

Detroit- SJS X 3.50 B&W 2j.
Nie jestem fanem progresji ale dziś spróbuję właśnie ją zacząć na wyczekiwany przez niektórych usilnie remis Rekinów.

Montreal - Toronto 2 3.00 2j. B&W
Montreal - Toronto 2 (OT+SH) 2.35 4j. B&W
Aż takiej różnicy to między tymi zespołami nie ma aby na Liście nie wziąć kursu 3.0 Ja tu dziś mimo wszystko liczę na dobry występ Liści po ostatnich nie najlepszych w ich wydaniu.

Philadelphia - NJD 1 3.00 B&W
Philadelphia - NJD 1 (OT+SH) 2.35 2j. B&W
Nieloty po zmianie trenera grają jakby lepiej. Ja dam im dzisiaj szansę...

Florida- Atlanta over 6 2.05 2j. B&W
Pantery nie strzeliły gola w trzech ostatnich spotkaniach. Atlanta zaś ostatnio bramkostrzelna i liczę dziś na "wymianę ciosów".

Vancouver - Colorado 1 2.20 4j. B&W
Za tym typem stoi tylko "przeczucie"

Poza tym zagrałem dogi za minimalne stawki:
Edmonton- Columbus 2 3.75 B&W
Nashville- Chicago 2 4.60 B&W


Wczoraj:3-3 (+2,75j.)
Stan:160W-185L-4 (+75,87j.)

Pozdr

Do góry
#741290 - 02/12/2006 23:52 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
Pierwszy mecz dzisiejszej nocy za nami, Anaheim zasłużenie wygrało na away z Kingsami 4-3, chociaż trzecia tercja zdecydowanie wygrana przez drużynę z Los Angeles, ale nie zdążyli odrobić strat.
Jak na razie dzisiejsza noc na plus

Pzdr

Do góry
#741291 - 03/12/2006 03:46 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Luksi Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 294
Skąd: Ice Hockey OT Hunter
6 sekund!!! Zabraklo 6 sekund!!!
Ale za to Dallas pokazalo klase i sa
6 sekund
Czy to sie kiedys skonczy???
Przeciez pigulki na sraczke juz sie koncza!!!!!!!!
Hokeistom z San Jose mowimy
A tego Pavelskiego to powinni zwolnic i na zasilek
Ale ciagniemy dalej - ja im nie odpuszcze

Do góry
#741292 - 03/12/2006 07:56 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Quote:

6 sekund!!! Zabraklo 6 sekund!!!




mam tego dość i zastanawiam sie czy nie wyjść z tej karawany...

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3670 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585398 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07