Strona 10 z 21 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 21 >
Opcje tematu
#687522 - 26/11/2006 17:42 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Boys_20 Offline
old hand

Meldunek: 25/10/2006
Postów: 891
Skąd: Wa-wa/Zmc
Quote:

Dzięki
Niestety tam zastałem takie coś:
"Proszę czekać, trwa ładowanie strony ..."
czy to tylko u mnie coś jest nie tak, czy w ogóle?
może znacie jeszcze inne stronki?




u mnie normalnie działa

Do góry
Bonus: Unibet
#687523 - 27/11/2006 12:20 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to oprócz zwycięstwa gospodarzy warto sprobować UNDER przy lini oferowanej przez Bwin.com 145,5 pkt. (1,85)

Średnia Ślaska u siebie jest o 7 pkt. wyższa od oferowanej, do tego warto zauwazyc ze nie graja z druzyna jakas specjalnie overowa, której gra oparta jest wyłacznie na 3 Amerykanach.

Do tego drużyna z Dolnego Śląsk stracila jak na razie najmniej punktow ze wszystkich druzyn DBE! (defens URLEPA )

Wykonałem staty na wzor tomo, mam nadzieje ze sie nie obrazi

ŚLĄSK WROCŁAW:

Punkty zdobywane przez Śląsk w domu - 76,3
Punkty zdobywane przez Śląsk w ogóle - 70,7
Punkty tracone przez Śląsk w domu - 62
Punkty tracone przez Śląsk w ogóle - 63,1
Łączna ilość punktów w meczach Śląska w domu - 138,3
Łączna ilość punktów w meczach Śląska w ogóle - 133,8

MECZE WE WROCŁAWIU:

2006-10-22 Bergson Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 75:71
2006-10-27 Bergson Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 76:63
2006-11-12 Bergson Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 78:52


POLONIA WARSZAWA:

Punkty zdobywane przez Polonie na wyjeździe - 72
Punkty zdobywane przez Polonie w ogóle - 72,5
Punkty tracone przez Polonie na wyjeździe - 74,6
Punkty tracone przez Polonie w ogóle - 72,7
Łączna ilość punktów w meczach Polonie na wyjeździe - 146,66
Łączna ilość punktów w meczach Polonie w ogóle - 145,28

[Średnia Polonii podwyższona dzieki meczowi w Sopocie 84-89 z Prokomem który juz chyba dawno zapomniał co to obrona. ]

MECZE WYJAZDOWE POLONII:

2006-10-18 Unia Tarnów - Polonia SPEC Warszawa 71:63
2006-10-29 Prokom Trefl Sopot - Polonia SPEC Warszawa 84:89
2006-11-11 BOT Turów Zgorzelec - Polonia SPEC Warszawa 69:64

Do góry
#687524 - 27/11/2006 12:30 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Nie obrazi się...
Właśnie odjąłeś mi trochę roboty i chwała Ci za to.

Pod typem i statystykami podpisuję się obiema rękami.

Do góry
#687525 - 27/11/2006 13:57 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Ulvgaard Offline
addict

Meldunek: 06/08/2004
Postów: 592
Skąd: domdom
...jak dla mnie kursy na Śląsk w dzisiejszym meczu są nieco śmieszne... . Wprawdzie Hudson, Walker, Reynolds i Alijevas to tylko czwórka, ale jednak naprawdę niezłych zawodników i przynajmniej przez pewien czas powalczą (jeżeli za szybko nie nałapią głupich fauli na Kisnerze ), a przy odrobinie szczęścia może akurat Ochońce lub Łączyńskiemu wejdą dwie-trzy trójki . Polonia ma zaledwie dwie wygrane w siedmiu spotkaniach ale każde z nich (poza pogromem jaki urzadzili Kotwicy) było bardzo wyrównane. Z drugiej strony chyba czas żeby Śląsk w koncu dostał jakiejś zadyszki (której zapowiedzią może być ostatnie spotkanie z Polpakiem oddane przez gospodarzy praktycznie na własne [i trenera Krutikowa, który akcję meczu ustawia pod gracza będacego, delikatnie mówiąc, bez formy ] życzenie).
W każdym razie handi 13pkt w TM wydaje się być warte ryzyka.

Pozdrawiam .

Do góry
#687526 - 27/11/2006 19:14 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Kocham dogrywki... :|

Do góry
#687527 - 27/11/2006 19:22 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
jak w totomixie byl wystawiony mecz slaska jako 2 czy 3-drozny?
w profie byl 2
wie ktos? bo juz zdjeli z oferty a nie pamietam :/

Do góry
#687528 - 27/11/2006 19:22 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Nie przejmuj sie Tomo nie tylko ty:( 120 do smieci prze dodatkowy czas gry ale nic wyliczone bylo dobrze;)

Do góry
#687529 - 01/12/2006 17:52 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Wielkimi krokami zbliza sie 9 kolejka DBE. Wiekszosc meczy zostanie rozegrana jutro, jedynie mecz uznany przeze mnie na hit kolejki tj. Stal - Ślask rozpocznie sie w niedziele o godz. 15:00 (mecz na TV4). Kolejka bardzo ciekawa bo faworyci rozgrywaja swoje mecze na wyjazdach... Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jedno jest pewne - kursy sa kuszace

No to zaczynamy

vs

AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański
TYPY:
1) AZS Koszalin - Polpharma STG --- 2 --- 1.40 (Expekt)
Data i godzina rozpoczecia spotkania: 02.12.2006 (sobota), godz. 18:00


Kurs moze i nie jest zachwycajacy ale dla graczy ktorzy podejmuja sie grania nizszych kursow mysle ze bedzie w sam raz. Jak wszyscy wiemy AZS nie wygral w lidze jeszcze ani jednego meczu, a Polpharma jest na fali i forma naprawde im dopisuje. Przykladem tego jest chociazby ostatni mecz u siebie z Prokomem Trefl Sopot, przegrany dosyc pechowo bo w samej koncowce. Jesli zawodnicy trenera Jankowskiego zagraja na podobnym poziomie to mysle ze z pokonaniem Koszalina nie powinno byc wiekszych problemow. Doskonale w zespol wkomponowal sie nowy nabytek zespolu ze Starogardu Gdanskiego, Jason Crowe. Razem z Ivo Kitzingerem w ostatnim meczu pokazali sie z bardzo dobrej strony a dzieki ich skutecznej i efektywnej grzej Polpharma pozostawala w ciaglym kontakcie punktowym z obecnym Mistrzem Polski. Mysle ze kluczowe znaczenie dla tego meczu bedzie miala gra Grega Harringtona jak rowniez takich graczy jak wlasnie Kitzinger lub Crowe, bo sposobem na AZS wydaje sie byc gra po obwodzie. Do tego dochodza srodkowi - Ercegovic i Okafor. W skladzie Polpharmy nie brakuje tez doswiadczonych Polakow z Pawłem Wiekiera na czele. Beda oni doskonalymi zmiennikami bo AZS to druzyna ktora gra bardzo szybka koszykowke i zmeczenie moze odegrac w tym meczu bardzo duza role. Spotkanie do łatwych nalezec nie bedzie, chyba zreszta jak kazde. Pomimo niezbyt ciekawych wynikow AZSu, nie wolno absolutnie ich lekcewazych, bo ta druzyna czeka wlasnie na slabszy dzien rywali. W poprzedniej kolejce Koszalin postawil bardzo trudne warunki zespolowi beniaminka - Kagerowi Gdynia. Wedlug trenera Konieckiego, jego zespol gra coraz lepiej a planowane najblizsze transfery (i znowu ktos przychodzi, a ktos odchodzi - jak w supermarkecie) niby maja poprawic sytuacje w klubie, w co ja osobiscie nie wierze. Kilka dni temu odbylo sie spotkanie na linii zawodnicy + trener i kibice. Wynika z niego ze ma sie pojawic sponsor, ale kiedy to bedzie tak naprawde nikt tego nie wie. Zespolem z Koszalina dyryguje niejako PG tejze druzyny - Brandon Spann. Tydzien temu zawodnik zanotowal na swoim koncie 25 pkt, ale w koncowce meczu zabraklo doswiadczenia i ulozonych zagran, a takze madrych i przemyslanych akcji, by pokonac rywali z Gdyni. Takim wlasnie rozgrywajacym jest w moich oczach Greg Harrington i mysle ze to on bedzie spedzal wiekszosc minut na parkiecie na pozycji rozgrywajacego. Kiedys w koncu AZS zaskoczy i wygra pierwszy mecz w lidze, ale nie wydaje mi sie ze nastapi to w ta sobote. Polpharma ma o klase lepszych zawodnikow, lekko podraznione aspiracje i mysle ze po dobrym meczu wywiezie z Koszalina dwa punkty.

vs

Polpak Świecie - Kager Gdynia
TYPY:
1) Polpak Świecie - Kager Gdynia --- 1 --- 1.42 (Expekt)
2) Polpak Świecie - Kager Gdynia H(0-6) --- 1 --- 1.87 (Expekt)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 02.12.2006 (sobota), godz. 18:00


Nie wierze w kolejna porazke druzyny ze Swiecia, po prostu nie wierze. Jesli mysla o przynajmniej powtorzeniu sukcesu sprzed roku, a takim niewatpliwie bylo zajecie czwartego miejsca w lidze, musza ten mecz po prostu wygrac i to nie roznica pieciu punktow, lecz o wiele, wiele wieksza. Ja nie mam co do tego watpliwosci. Przed meczem kibice zastanawiaja sie co dalej z ich klubem, a przede wszystkim co dalej z trenerem Krutikovem, bo co jak co, ale nawet koszykarski laik zauwazy ze jego decyzje mialy bardzo istotny wplyw na porazki zespolu Polpaku. Ten trener to nie jest poziom DBE... Mowie to z wlasnego doswiadczenia bo wiem co zaprezentowal nie tak dawno bo chyba w roku 2003 w Bydgoszczy. Szacunek dla niego mam bo razem z Astoria awansowal o klase wyzej przegrywajac tylko jeden mecz w lidze, ale niestety prowadzenie zespolu w tej klasie rozgrywek to dla niego zdecydowanie za duzo. Liga w tym roku jest naprawde bardzo wyrownana i wymagajaca, a roszady w klubach sa tego efektem. Nie inaczej jest w Polpaku. Tydzien temu Marko Samanic przyjechal na testy do druzyny Polpaku, lecz chyba dlugo sie nie nagral bo na prosbe przedluzenia w/w testow odmowil dzialaczom i zdecydowal sie wrocic do domu. Mecz z Kagerem jest bardzo istotny dla... trenera polpaku i dla atmosfery w druzynie. Jesli Krutikov chce uratowac swoja posade musi ten mecz po prostu wygrac. Porazka u siebie z Kagerem nie jest w ogole brana pod uwage. Zadanie to nie bedzie wcale takie latwe, ale mysle Polpak na czele z Nana, Hamiltonem i Mossem poradza sobie z zespolem znad morza. Kager jest troche nieprzewidywalnym zespolem. Graja w kratke, ze zmiennym szczesciem. Potrafia ograc na wyjezdzie Anwil bez Kadziulisa, by potem meczyc sie z AZSem bedac w pelnym skladzie. Tak naprawde zuplenie nie wiem czego sie mam spodziewac po zespole Polpaku. Plusem na pewno jest to ze ich mecz nie bedzie pokazywany w TV hehe. Ciekawe pojedynki bedziemy mogli zobaczyc pomiedzy Pattwayem a Nana albo amerykaninem Eldridgem i Skibniewskim. Niby zespoly sasiaduja ze soba w tabeli, dzieli ich tylko jeden punkt, ale uwazam ze Polpak jest w takiej sytuacji, ze powinien ten mecz wygrac, najlepiej duza roznica punktow. Odbudowanie zaufania kibicow, a takze niepozwolenie na strate kontaktu z czolowka tabeli, to głowne czynniki na ktorych skupic sie powinien Polpak. Handicap jest calkiem korzystny, mysle ze po takim kursie jak najbardziej do wykonania. Dla nieco ostrozniejszych graczy polecam zagranie czystego zwyciestwa Polpaku po i tak dobrym kursie 1.42 (Expekt).

vs

Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec
TYPY:
1) Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec --- 2 --- 1.75 (Expekt)
2) Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec H(2-0) --- 2 --- 1.90 (Toto - Mix)
3) Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec --- under 144.5 pkt w meczu --- 1.87 (Expekt)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 02.12.2006 (sobota), godz. 18:00


Turów z bilansem 6-2 zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jest podobnie jak Slask Wrocław na fali. Czyzby ta cala maszyna Filipowskiego pod nazwa Turów Zgorzelec nareszcie zaczela poprawnie i wedle jego koncepcji, funkcjonowac? Na to wlasnie wyglada. Turow w mojej opinii jest faworytem tego spotkania, chociaz o wywiezienie dwoch punktow z nadmorskiego miasta Kolobrzeg, bedzie niesamowicie trudno. Kotwica tez jest na fali i na pewno postawia poprzeczke bardzo wysoko. Mecz z duża iloscia podtekstów bo przeciez Mariusz Karol to ex trener Turowa, a tacy gracze jak Hughes, Bigus albo Machowski zanotowali juz pare meczy w barwach Zgorzelca. W ekipe z PD Polski nastroje panuja bardzo dobre bo w koncu seria zwycestw trwa. Kiedys sie ona musi skonczyc, ale mam nadzieje ze nie nastapi to w ta sobote. Glownym zadaniem dla graczy ze Zgorzelca bedzie zatrzymanie motoru napedowego Kotwicy - Brandona Hughesa. Po slabym poczatku sezonu Hughes szaleje jak dziki na polskich parkietach popisujac sie trzecia srednia w lidze pod wzgledem zdobywanych punktow (17,6 pkt). Turow moim zdaniem ten mecz wygra bo mecze wyjazdowe w ich wykonaniu sa bardzo dobre. Trener Zgorzelca Saso Filipovski o rywalach wie wszystko, bo slynie on z doskonalego przygotowania przedmeczowego. Problemy pod koszem moga sie pojawic z Rafałem Bigusem, bo ten w Kotwicy notuje naprawde przyzwoite wystepy. Licze na to ze duzo minut w tym meczu dostanie Krzysiu Roszyk - doskonaly obronca wchodzacy z ławki. Ciakwie zapowiadaja sie pojedynki Rodrigeza i Hughesa, bo sa oni niezykle szybkimi koszykarzami co na pewno jest efektowne dla kibicow. Mecz bedzie polaczeniem obrony i ataku, ale licze ze koszykarze Turowa pokaza sie w tym meczu rownie dobrze jak w meczu wyjazdowym ze Stala Ostrów, gdzie ich dobra obrona a takze coraz wyzsza skutecznosc w rzutach z poldystansu i dystansu przelozy sie na dobry wynik. Handicap wyglada zachecajaco bo mysle ze jesli juz Turow zwyciezy to zrobi to wiecej jak jednym koszem. Zdecydowalem sie takze na under 144.5 pkt w meczu. Mysle ze kluczem do tego bedzie dobra obrona. Juz nie moge sie doczekac tego meczu bo zapowiada sie szalenie interesujaco.

Pozdrawiam

Do góry
#687530 - 01/12/2006 21:15 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
be carefull z Polpharmą...
wróbelki świerkają ,że bedzie pierwszy win i za te marne 1.4 zdecydowanie odradzam

Do góry
#687531 - 01/12/2006 23:48 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
9 Kolejka Dominet Basket Ligi

AZOTY UNIA TARNÓW - Czarni Słupsk

2 Grudzień 2006 roku godzina 19:30




W Tarnowie miejscowa Unia w ramach 9 kolejki DBL podejmuje w swojej hali zesół dowodzony przez Igora Griszczuka Energie Czarnych Słupsk. Na pierwszy rzut oka faworyt tego pojedynku wydaje się być z góry przesądzony ponieważ gospodarze tego meczu w swoim ostatnim pojedynku zostali zdemolowani przez beniaminka Znicz Jarosław we własnej hali. Faworyt jest zdecydowany ale moim zdaniem wcale nie nim jest w takich proporcjach w jakich przewiduja to eksperci i analitycy koszykowki w Polsce.


Tarnowianie pod czujnym okiem Ryszarda Żmudy bardzo pieczołowicie przygotowywali sie do tego niezwykle waznego dla nich meczu i głownym zalozeniem taktyki na to spotkanie trenera gospodarzy bedzie zdominowanie gry na zarowno bronionej jak i atakowanej tablicy czego dokonac maja dwie wieze w skladzie zespolu Azotów Unii Tarnow Torre Morris oraz Sani Ibrahim. Niezywkle wazny akcentem tego meczu bedzie powrot do Tarnowa glownego architekta z ubieglego sezonu inteligentnego rozgrywajacego Bojana Malesevica ktorego gra moze byc kluczowa dla losow tego pojedynku. To zawodnik ktory posiada nieoceniona dla kazdego zespolu umiejetnosc nie tylko prowadzenia gry ale dostrzegania partnertow i co za tym idzie wypracowanie okreslonych pozycji strzeleckich. Ryszard Zmuda doskonale zdaje sobie sprawe z faktu ze kluczem do zwyciestwa bedzie postawa w defensywie i na ten wlasnie element gry gospodarze beda kladli szczegolny nacisk w tym pojedynku co jednoczesnie uniemozliwi przeprowadzanie szybkiego ataku w ktorym prym wioda Davis oraz Kudriawcew glowne persony ofensywne druzyny Igora Griszczuka.


Reasumując czeka nas zecydowanie mecz walki w którym nie bedzie wiele fajerwerkow technicznych wrecz przeciwnie determinujacy dla obu zespolow bedzie koncowy wynik co za tym idzie danie glownym tego meczu bedzie zelazna defensywa , kurs na wygrana gospodarzy jak wynika z moich obliczen jest przeszacowany dlatego nie zawacham sie postawic swoje pieniadze na druzyne Azotów Unii Tarnów.





Azoty UNIA TARNÓW - Czarni Słupsk

Typ: 1

Kurs: 3,35

Expekt

6/10



Powodzenia

Do góry
#687532 - 02/12/2006 00:27 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Z pozostalych meczow 9 kolejki gram na Kager Gdynia oraz AZS Koszalin typy
sa przemyslane natomiast nie mam juz czasu aby sensownie je zaargumentowac.



Powodzenia

Do góry
#687533 - 02/12/2006 11:10 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Quote:

be carefull z Polpharmą...
wróbelki świerkają ,że bedzie pierwszy win i za te marne 1.4 zdecydowanie odradzam




nie ma to jak wytrawna analiza... haha

moim zdaniem Starogard zmiecie dzisiaj przeciwników z parkietu, warto grać nawet handi.

Itzinger w pełni zaaklimatyzowany - porzuca trochę za trzy, do tego jest niesamowicie szybki, Jason Crowe pokazał ze potrafi lepiej rozgrywać niż Harrington, jeśli tylko Greg poprawi trochę formę w stosunku do ostatniego meczu to na rozgrywaniu Starogard króluje niepodzielnie.

Pod koszem Okafor, który będzie jednym z lepszych podkoszowych na koniec sezonu w lidze.

Nie widzę żadnych, absolutnie ŻADNYCH argumentów dla AZS (no poza swoim parkietem, ale to stanowczo za mało)

handi moze 6/10 ale win 9,5/10

Do góry
#687534 - 02/12/2006 13:58 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Podobnie jak jarko33 , myślę że Anwil dziś wygra. Wreszcie mają centra z prawdziwego zdarzenia. Pluta , Dickel i Hill dadzą WIN Anwilowi.

Nie bardzo rozumiem także linię w tym meczu. 142.5 to na mój gust o 4 za mało. Anwil kiepsko broni i gra mocną ofensywę.

Powodzenia Anwil!

Do góry
#687535 - 02/12/2006 19:23 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No to fajnie, że miałem dla was fajnego typa, ale z nieznanych mi przyczyn forum nie działało mi od godz. 13 do teraz.

Także @1.85 na Turów poszło z dymem...

Do góry
#687536 - 02/12/2006 20:37 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
No niestety dzisiaj kolejka niespodzianek (dla niektórych niestety, dla innych stety)

Ja jestem zawiedziony trochę postawą Polpharmy - przegrali przez tragiczną skuteczność. Co prawda Harrington wrócił do świetnej dyspozycji po ostatnim kiepskim występie przeciwko Prokomowi, niestety ani Ivo, Crowe czy Patrick Okafor nie byli w stanie udźwignąć ciężaru gry. Pudłowali raz za razem - skuteczność jak na tych graczy tragiczna.
Również wysocy gracze się nie popisali, zarówno Ercegovic (nie zagrał NIC) jak i mój ulubieniec Misiewicz.
Jedynie Marculewicz zagrał poprawnie, ale krótko.
Nie pomogła również całkiem dobra dyspozycja Kamila Zakrzewskiego.
Pomimo wielu fauli (kilku graczy zeszło za 5 niestety Polpharma nie dała rady.
Z drugiej strony miałem w dublu z Anwilem, który też dzisiaj dał ciała więc gorycz porażki nieco mniejsza.

Na jutro Śląsk... kurs naprawdę fajny. Warto jeszcze pomyśleć nad under/over - zalezy jaka linia, ale jeśi będzie naprawdę niska to może skuszę się na over.
Gipsar lubi sobie porzucać, grają u siebie, a Śląsk będzie musiał gonic... zobaczymy.

Do góry
#687537 - 02/12/2006 21:42 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
beny_ Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 231
Dzisiejsze spotkania 9 kolejki DBE jakos specjalnie mnie nie zadziwily. Polonia to istny fenomen 3 amerykanów ciagnie cała gre zespolu czasem ktos sie dolaczy do tego tercetu (np. dzis Alijevas 21pkt + 7 asyst) i potega taka jak Anwil zostaje rozbita w pyl.
Co do jutrzejszego spotkania Stal - Bergson.
Gospodorze jak narazie wygrali na swoim parkiecie tylko z Unia, natomiast przegrali z Prokomem i Turowem. Bergson siedem zwycięstw pod rząd, jedyna porazka w pierwszej kolejce w Zgorzelcu. W ostatnim spotkaniu dopiero po dogrywce Slask uporal sie z Polonia. Natomiast Stal stosunkowo latwo pokonala na wyjezdzie druzyne Igora Griszczuka (Czarnych). W druzynie Stali w meczu z Czarnymi pojawil sie "nowy" zawodnik Akins ktory sezon zaczynal w zespole Znicza, debiut w nowej druzynie wypadl calkiem przyzwoicie 18pkt. Dobre spotkanie zagral w Slupsku Wojtek Zurawski, zdobyl 15 pkt trafiajac 7/8 rzutow. Do tego dochodzi jeszcze doswiadczony Mike Ansley oraz komplet publiczności i głosny doping w malutkiej hali jako 6 zawodnik.
W toto kurs na Stal 1.9

Do góry
#687538 - 08/12/2006 09:19 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
miazoo Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2006
Postów: 1577
10 KOLEJKA DBE



POLPHARMA S.G.-ZNICZ JAROSŁAW 1.30 15.00 3.45
ŚLĄSK W.-UNIA TARNÓW 1.07 18.00 7.50
KOTWICA K.-CZARNI S. 2.10 13.00 1.75
AZS KOSZALIN-POLPAK Ś. 2.90 15.00 1.40
KAGER GDYNIA-POLONIA W. 1.80 13.00 2.05
ANWIL WŁ.-STAL OSTRÓW WLKP. 1.55 14.00 2.45
TURÓW Z.-PROKOM TREFL 2.70 15.00 1.45


Jakies przemyslenia co do Anwilu? , bo juz dzis graja o 17:15 mecz w polsacie sport.

Do góry
#687539 - 08/12/2006 10:34 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Anwil dzisiaj prawdopodobnie znowu bez Otisa Hilla (naciągnięcie więzadeł).Moim zdaniem będzie to znaczące osłabienie pod koszem Anwilu gdzie walczyć będą Hajrić i Wiktor G.Ze strony Stali pod koszem będzie walczył pewnie "wiekowy Mike". Stal ostatnio poczyna sobie nieźle, widać ,że Akins dobrze wprowadził się do drużyny, jeśli Stali uda się zatrzymać Plutę to myśle ,że mają nawet szansę na zwycięstwo.
W.g mnie dobry typ to:Stal +3 1,87 expekt 2/10

Do góry
#687540 - 08/12/2006 13:36 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

Anwil Włocławek - Stal Ostrów
TYPY:
1) Anwil Włocławek - Stal Ostrów --- 2 --- 2.55 (Bwin.com)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 08.12.2006 (piątek), godz. 17:15 (mecz na Polsacie Sport)


Zadnej zgrabnej analizy nie bedzie Czuje niespodzianke i tyle Meczyk w TV leci, wiec lepiej sie bedzie ogladalo. Jesli brac pod uwage sympatie do obu klubow to zdecydowanie wygrywa Stal Są w formie, dobrze graja na wyjazdach, pozyskanie Akinsa troche poukładało ten zespol. Mam nadzieje ze dadza rade, bo kurs zachecajacy

go go go STAL

Do góry
#687541 - 08/12/2006 14:58 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Tez sadze, ze Stalowka dzis wygra. 2.55 to ladny kursik, w Profie jest handi 5.5 na Stalowke 1.80. Anwil na 80% bez Hilla, ktory nie zagra chyba najblizsze 2 tygodnie. Nie bedzie zadnych nowych grajkow. Akins powinien z meczu na mecz lepiej rozumiec sie z reszta druzyny. Jesli Stalowcy zagraja caly mecz na rownym poziomie to wygraja. Moja dluzsza analize mozecie znalezc na forum BettingAdvice...

Do góry
Strona 10 z 21 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 21 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Sensei, szuwi1, pacyfista, igea23, alfa, ANZELMO, VVega, Zaixi, Lukasz111), 3829 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583937 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07