Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#633147 - 22/08/2006 23:02 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
SiCz-VEN 1(-22,5), 1(-12,5)HT
Serbowie najprawdopodobniej awansują z 3-ciego miejsca - za ARG i FRA (zostały im mecze z outsaiderami). Napewno podejdą do meczu skoncentrowani (nauczka z Nigerią) i zechcą bardzo szybko odjechać - aby później sukcesywnie powoli powiększać swoją pozycję. Venezuela wg mnie najsłabsza drużyna MŚ (pomimo win z Nigeryjczykami)
40pkt - taką dawkę powinni jutro zaaplikować.

No nie mogę się powstrzymac od śmiechu!!! Nie śledzę na bieżąco MŚ w kosza, ale skoro Argentynę zaliczasz do outsiderow i uwazasz ze Serbia awansuje z 3 miejsca to życze powodzenia!!! Serbii zostanie mecz z Argentyna, a Nigerii z Libanem, zakladajac porazke Serbii i wygrana Nigerii (co jest najbardziej prawdopodobne), to Nigeria wejdzie z 3 miejsca, a nie Serbia, no chyba, ze o czymś nie wiem. Poza tym... Nigeria gra jutro z Arg.o godz. 6.00, czyli przed meczem Serbii, dla Arg. będzie to jzu mecz o pietruszke, więc zakladajac ewentualnie wygraną Nigerii (a tego wykluczyć tez nie mozemy), Serbia moze juz sobie spasować, więc ten hc Serbii tez moze być zagrożony. PZDRW

Do góry
Bonus: Unibet
#633148 - 22/08/2006 23:28 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
ZuLuGuLA Offline
stranger

Meldunek: 09/06/2006
Postów: 15
Skąd: Andrychów > < Kraków
Ja z uporem gram na over lini pocentu z rzutów osobistych Greków.

Polecam i tym razem

Do góry
#633149 - 23/08/2006 01:18 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

SiCz-VEN 1(-22,5), 1(-12,5)HT
Serbowie najprawdopodobniej awansują z 3-ciego miejsca - za ARG i FRA (zostały im mecze z outsaiderami). Napewno podejdą do meczu skoncentrowani (nauczka z Nigerią) i zechcą bardzo szybko odjechać - aby później sukcesywnie powoli powiększać swoją pozycję. Venezuela wg mnie najsłabsza drużyna MŚ (pomimo win z Nigeryjczykami)
40pkt - taką dawkę powinni jutro zaaplikować.

No nie mogę się powstrzymac od śmiechu!!! Nie śledzę na bieżąco MŚ w kosza, ale skoro Argentynę zaliczasz do outsiderow i uwazasz ze Serbia awansuje z 3 miejsca to życze powodzenia!!! Serbii zostanie mecz z Argentyna, a Nigerii z Libanem, zakladajac porazke Serbii i wygrana Nigerii (co jest najbardziej prawdopodobne), to Nigeria wejdzie z 3 miejsca, a nie Serbia, no chyba, ze o czymś nie wiem. Poza tym... Nigeria gra jutro z Arg.o godz. 6.00, czyli przed meczem Serbii, dla Arg. będzie to jzu mecz o pietruszke, więc zakladajac ewentualnie wygraną Nigerii (a tego wykluczyć tez nie mozemy), Serbia moze juz sobie spasować, więc ten hc Serbii tez moze być zagrożony. PZDRW



Świetny konstruktywny post! - miałem go z mety usunąć - zostawiając jedno czy dwa zdania z kontektu .
Faktycznie przy opisie popełniłem błąd - Argentna z całą pewnością do "ogórków" nie należy - oczywiście pomylilo mi się z ostatnim meczem Nigerii.
Ale sam musisz przyznać fajnie się czyta czyjeś wypociny (można się np. pośmiać ) - ale zapamietaj o jeszcze jednym - aby się śmiać z kogoś najpierw należy samemu coś wnosić do tematu, a nie głupawo komentować. A pomyłka - ludzka rzecz - dobrze że ją wyłapałeś - ale dla mnie to i tak nie zmienia faktu (oczywiście w przyp. dzisiejszego win z Angolą - że argentyna w ostatnim meczu wcale nie musi wygrać - i tak będą mieli zapewnione 1/2 miejsce w grupie co przenosi się na rozgrywanie spotkań z zespołami Niemiec/Angoli - i na pewno nie będzie miało specjalnego znaczenia na to z kim będą grali - a dla Serbów może mieć bardzo dużo - bo kto chciałby grać z Hiszpanią

PS Smiech to zdrowie

Do góry
#633150 - 23/08/2006 07:20 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Panowie, pytanie co się liczy jeśli dwa zespoły będą miały tyle samo punktów po rozgrywkach grupowych?

Do góry
#633151 - 23/08/2006 09:32 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Liczy się bezpośredni mecz między zainteresowanymi, Giertyszek...

W razie gdyby trzy zespoły miały identyczną liczbę punktów i każda np. po 1 zwycięstwie w małej tabelce, wtedy stosunek punktów zdobytych do straconych (podobnie jak w Lidze Światowej).

----------------------------
Gram jeszcze dziś dwa mecze:

Brazylia v Grecja
Typ: Brazylia HT 2.82 @Pinnacle
Stake 5/10

Turcy odpoczęli grając sobie z Katarem (wygrali ledwie 7 punktami), Grecy też zapewne zechcą trochę odpocząć... Bo obie te drużyny są pewne jednego z dwóch pierwszych miejsc w grupie C. O tym, kto będzie pierwszy zadecyduje jutrzejszy, bezpośredni mecz Greków z Turkami...
O Brazylii trochę już pisałem... Odmłodzony zespół, ze sporym potencjałem, niestety na tych mistrzostwach jakby niespełniony... Minimalne porażki z Australią i Turcją traktuję jako "frycowe" Porażki te nie przekreślają jeszcze szans canarinhos na awans do 1/8 finału... Kluczem może być dzisiejsza wygrana z Grekami
Podsumowując - Brazyliczycy powinni wyjść na parkiet znacznie bardziej umotywowani. I powinni zagrać wreszcie tak, jak można byłoby oczekiwać... Ale że Grecy potrafią w końcówkach dokonywać cudów (wczoraj -5 "oczek" na 28 sek. przed końcem i... wygrana), wolę zagrać Brazylię HT


Francja v Liban
Typ: under 149,0 1.962 @Pinnacle
Stake 10/10

Francuzi - podobnie jak na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy - powinni się rozkręcić, ale dopiero po fazie grupowej. Póki co wystarcza im dobra gra w obronie - Diaw, Gelabale czy bracia Pietrusowie to spece od defensywy. Wątpię, by Libanowi udało się przekroczyć granicę 60 punktow. Wątpię też, by Francuzi na tym etapie chcieli odkryc pewne rozwiazania ofensywne... Powinno być podobnie jak w meczu z Senegalem

&laquo; wstecz

Do góry
#633152 - 23/08/2006 09:41 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Quote:

Powinno być podobnie jak w meczu z Senegalem



tfu... z Nigerią oczywiście
Senegal to była kolonia francuska, ale zdaje się że jest teraz w innej grupie MŚ

Do góry
#633153 - 23/08/2006 12:36 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:


REASUMUJĄC - duzo typów zagranych w różnych konfiguracjach i kilka singli. Wg najprawdopodobniejszych (wg mnie):

1. over Hiszpanii i Słowenii oraz under Francji (FT i HT) i Włochów

2. over Litwy oraz win(-hp) serbii i Niemców

3. pozostałe



I znowu wyszła stara prawda coby Krajan za dużo zagrywał - a wystarczylo postąpić zgodnie z przewidzianą selekcją - po prosty zagrać pierwszą grupę tak w singlach jak i w combinowanych rozpisach 1P+2/3 3/4 itp - a tak wymieszałem sobie mecze poranne w jedne rozpisy - popołudniowe winne i wyszło jak wyszło - nieźle, ale nie w pełni zadawalająco - jak by wszedł sprad na NZ lub over Kangurów było by bardzo zadawalająco - ale nie ma co gdybać - tylko myśleć dalej - ale czy jest takowy sens - zawsze znajdzie się taki co potrafi coś znaleźć i wyśmiać

1. over Hiszpanii spokojny
i Słowenii w miarę spokojny
oraz under Francji (FT i HT) ostatnie minuty były emocjonujące
i Włochów hicior jak najbardziej spokojny

Do góry
#633154 - 23/08/2006 13:31 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

jak by wszedł sprad na NZ




Zagrałem dziś handi -3.0 pkt na NZ tak dla emocji.

To co wyprawiały dziś obie drużyny zakrawa o pomstę do nieba - jak takie 'drużny' mogą grać w MS. Po jednej stronie dzikie świnie - po drugiej muntany-giganty. W pierwsze połowie drużna NZ trafiła tylko 5 rzutów z gry, co było spowodowane niebywałą obroną gigantów z Japonii, a bilans rzutów za 3 to 0-14 W drugiej połowie, o dziwo, niektóre pchnięcia NZ wpadały do kosza natomiast powiedzmy sobie szczerze Japonia nie miała szczęścia ( a może umiejętności ) i nie potrafiła utrzymać przewagi do końca.

Mistrzostwa świata w koszykówce ...

Do góry
#633155 - 23/08/2006 14:07 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Quote:

Krótko, bo zasypiam


Litwa -6
USA under 195.5
Turcja under 154.5

wszystko 5/10


i wariaty 2/10

Panama +22.5
Wenezuela +22.5
Liban +21.5




teraz chyba nikt sie nie przyczepi jak napisze, ze dobry dzionek

Do góry
#633156 - 23/08/2006 15:00 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Nasze (moje tym razem ) pierwsze typy na jutrzejsze mecze:
24.08.06, 09:00 CET
Liban v Nigeria
Typ: under 154,5
1.952 @Pinnacle
Stake 8/10

Wojna murzyńsko-arabska pod flagą japońską Czyli baaardzo ciekawy mecz (choć na koszykówce azjatycko-afrykańskiej kompletnie się nie znam ) Zwycięstwo Libanu może dać tej drużynie nawet drugie miejsce w grupie A (przed Serbią i Francją!!!) Hitem 1/8 finałów mógłby być więc mecz Libanu z Angolą :> Ale Nigeria też ma szanse na awans, stąd szykuje się prawdziwa bitwa... O obu zespołach trudno cokolwiek napisać. Ale jakoś trudno dostrzec mi tam duży potencjał w ataku, stąd pomysł na under :>


24.08.06, 09:30 CET
Włochy v Puerto Rico
Typ: Włochy -5,5
1.952 @Pinnacle
Stake 8/10

Zdecydowałem się na ten mecz, bo z jednej strony dla obu drużyn to spotkanie ma jakieś znaczenie (porażka Włochów mogłaby zepchnąć ich nawet na IV miejsce w grupie D), z drugiej - żaden z zespołów raczej nie będzie kombinować, szukać wygodniejszego rywala w 1/8 finału, bo mecz decydujący o układzie tabeli w grupie C rozpocznie się trzy godziny później...

I Włosi, i Portorykańczycy mają spory potencjał w ataku. Tyle, że mecze wygrywa się obroną... A tu Włosi są już zdecydowanie lepsi - wystarczy choćby porównać wyniki obu drużyn w meczach z USA i Słowenią, też mającą w składzie kilku koszykarzy z NBA... Włosi stracili w nich 174 punkty, Portoryko - aż 201... A że Portorykańczycy - choć potrafią grać efektownie - często bywaja bezradni wobec mocnej defensywy rywali, można było się przekonać zarówno w półfinałach play-off DBL (Apodaca ze swoim Polpakiem nie istniał w rywalizacji z Anwilem), jak i meczach Euroligi (Dalmau rzadko ciągnął Prokom w meczach na tym poziomie).

Przykro to stwierdzić (bo pamiętam drużynę Portoryko z czasów, gdy regularnie grała w najlepszej "ósemce" MŚ czy IO) ale ten zespół skazany jest na pożarcie już w 1/8 finału, gdzie najprawdopodobniej trafi na Greków. Wymęczone zwycięstwa nad Wyspami Dziewiczymi czy reprezentacją Chin to szczyt możliwości Portorykańczyków na dwóch najważniejszych dla nich imprezach w tym roku...

Do góry
#633157 - 23/08/2006 15:28 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
Czy nie uważacie ze kursy ponad 3.0 na Liban to lekka przesada ?


Nowa Zelandia też powinna sobie jutro poradzic, kursy nędzne 1.40 - ale Panama to też nędza

no i Serbia - Argentyna 1 za 3.40 w 10bet , Argentyna ma juz pierwsze miejsce w grupie więc pewnie wrzucą jutro na luz

Do góry
#633158 - 23/08/2006 15:48 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Patrząc na kursy... i po kilku przygodach na tych MŚ...


Liban po takim kursie jak najbardziej do grania... i to nie dlatego, że pokonał Francję... dlatego, że Nigeria też jest słaba, dla mnie może paść każdy wynik w takim meczu, więc gram to z większym kursem... dla mnie chyba najlepszy typ, patrząc na kurs spośród jutrzejszych meczy
Liban 2-3/10


Włochy z hindi... jak najbardziej. Myślę, że warto. Włochy potrafią grać, coś tam powalczyły z USA. A panowie z Puorto Rico mogą zagrać wspaniale i wtedy będzie na styku, albo normalnie jak potrafią i hindi siedzi...


Japonia - Hiszpania
hindi na Hiszpanię duży, ponad 20 pkt... ale myślę, że od początku będą grali tak jak trzeba z Japończykami i +30 mogą dojść...

Australia - Katar
tu również może Aus przejść hindi, jednak to loteria jak dla mnie...

Francja - Wenezuela
mają za swoje, zagrali koszmarnie z Libanem i mają lose... teraz mogą to naprawić, a możliwości są duże, więc hindi w okolicach 20 można przeskoczyć...



ale... jak widać wiele razy o tym czy wejdzie hindi w danym meczu decyduje przypadek, czasami o zwycięstwie nawet decyduje przypadek (Nowa Zelandia - Japnia dzisiaj chociażby) więc nie ma co chyba szaleć ze stawkami...
Ci co mają przewagę wpuszczają rezerwowych, przewaga topnieje... dlatego ja bym raczej w sferach zabawy widział to całe obstawianie tych meczy...

większe $$$ zostawiłbym na coś pewniejszego...

Do góry
#633159 - 23/08/2006 16:32 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Moje propozycje na jutro są następujące:

Litwa v Brazylia handi -6/SB/1.9 na Litwę
Myślę że Litwa nei zawiedzie i jest w stanie spokojnie nawet ponad 10 pkt.

Grecja v Turcja handi -6/SB/1.9 na Grecję
Myślę że nie trzeba tu uzasadniać zbytnio w sprawie Grecji -Turcja gra często zrywami których przerywnikiem jest spory zastój w zdobywaniu punktów.

Słowenia v Chiny handi -9/SB/1.9 na Słowenię lub over 166,5

USA v Senegal over 199,5/SB/1.9

Tak jak i wczoraj przestrzegam przed Handi na Francję ("dziś kolejny raz udowodnili na co ich stać")

Do góry
#633160 - 23/08/2006 19:35 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na jutro tylko dwa typy - trzeba troszkę schlodzić mozgownicę.
Oba na wczesny poranek.

Angola - Niemcy - typ 1 /3.40/ Baw
Rzemieślnicy z za Zachodniej granicy kontra rewelacyjna Angola - mecz o 2 miejsce w grupie - które i tak nie powinno mieć zbytniego znaczenia bo tu konkurencja w grupie przeciwnej i tak nie do ostrzelnia (Zakładam Francją - 3m), dlatego znając niemaszków napewno nie zagrają na maxa - a dobrze usposobiona Angola napewno jest w stanie ich pokonać.

Pewnie pytanie - dlaczego Francja? Otórz

Serbia and Montenegro - Argentyna 1 /3.59/ EXP - typ dnia
dla mnie kurs bardzo mocno przeszacowany - pomimo wysmienitej gry Argentinos - wg mnie kursy powinny być po 50% ew. z małym wskazaniem na SiCz - dlaczego:
1/ ARG - niezależnie od tego co się jutro stanie - 1 miejsce w grupie
2/ Jeżeli pierwsze miejsce - po co męczyć podstawowych graczy - nie wierzę w debilizm trenera
3/ Napewno nie będzie gry na maxa - patrz. pkt. wyżej
4/ Głupi - ale i u buczków przy takim kursie można coś skubnąć

5/ SiCz przy porażce i wygranej Nigerii (bardzo prawdopodobne) spadają na 4 miejsce = mecz z silną ekipą Hiszpanii (a tego na pewno by nie chcieli)
6/ Młode Wilczki pokazały, że przy odpowiednim podejściu mogą być groźni dla każdego.
7/ Całkiem niedawno w piekny sposób zdemolowali Argentinos

8/ wg mnie kursy powinny wyglądać 1.75 SiCz / 1.85 ARG - a że są inne - chwała bukmacherskim analitykom

Oczywiście mogę się mylić - chodzi o chęć szybkiej zemsty za ostatnie spotkanie - ale pamietajmy że MŚ to długi turniej i ważną role odgrywa taktyka i umiejetne zarządzanie silami (nie dotyczy Amerykanów)

I cos dla samobójców (tylko za symboliczne kwoty):
np 27jednostek
SiCz 11-15 /14.00/ 12j (168j)
SiCz 16-20 /24.00/ 7j (168j)
SiCz 21-25 /34.00/ 5j (170j)
SiCz 26... /51.00/ 3j (153j)

Do góry
#633161 - 23/08/2006 22:27 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
KopusDupus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 3022
Skąd: skąd nadchodzą Litwini?
wiem, ze mocno naciągam regulamin, ale w obecnej chwili to dla mnie wazniejsze niz regulamin...

co myslicie o zagraniu dubla - słowenia + włochy za high stake?

Do góry
#633162 - 23/08/2006 22:43 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Unibet po raz kolejny rzuca babola.

USA - SEN
Over 43,5 (1-sza kwarta) @1.90

Dlaczego babola? Ano dlatego, że:
1. SB wystawił linię 49,5 a BAW 51.
2. 43,5 x 4 kwarty = 174 pkt. - podczas gdy nawet w samym UB u/o na cały mecz to 195,5.
3. Najwięcej punktów w spotkaniach koszykówki wpada statystycznie w 1-szej i ostatniej kwarcie.


Oprócz zwykłego typu na over polecam także część kwoty przeznaczyć przepiękny 'middle' - over 43,4 po @1.90 i under 51 po @1.90.

Do góry
#633163 - 23/08/2006 23:19 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
No dzięki tomo , również sprawdzałem tą linię w Bwin 51 jest nawet w porównaniu 43,5 UNIBETU jest to chyba dosyć spora różnica , co ma sądzić koszykarski laik . Skorzystałem już z tej niby narazie promocji w UNIBECIE na ten over Stanów w 1-szej kwarcie bo wydaje być się niska linia strasznie w sportingbet faktycznie 49,5 . No zobaczymy co sie z tego wykmini , narazie overek USA w 1-szej kwarcie grubo posolony

Do góry
#633164 - 24/08/2006 11:00 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
Proszę takie rozmowy na czacie prowadzić


Edited by sebkos (25/08/2006 05:40)

Do góry
#633165 - 24/08/2006 14:50 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Post deleted by sebkos

Do góry
#633166 - 25/08/2006 05:51 Re: Mistrzostwa Świata JAPONIA 2006 - mężczyźni *DELETED*
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Jutro zaczyna się na poważnie batalia o MŚ ...
Zestawienie 1/8 wygląda następująco:
Argentyna - Nowa Zelandia
Turcja - Słowenia
Hiszpania - SiC
Włochy - Litwa
Grecja - Chiny
Francja - Angola
USA - Australia
Niemcy - Nigeria
Zapraszam do dyskusji

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Lukasz111, Sensei, pacyfista, forty, igea23, alfa, burbon, VVega, ANZELMO, Ojro, akagi), 3526 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584356 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07