Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#627272 - 03/08/2006 09:15 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Witam,faktem jest że mecze Lecha i zagłebia są zawsze widowiskowe,pamietam ostatni mecz zremisowany 4-4..Jestem kibolem kolejorza ,ale nie daje sie w poryw zachwytu po 1 połowie z Płockiem..Wiadomo Lech nie jest zgraną drużyną ,ale zapewnie na wiosnę bedzię niezle wymiatał..Mam nadzieje że działacze dadzą czas Smudzie na to..Koniec pierdół czas na typ ,Zagłebie--lechX2,wiem asekuracyjnie ale dla mnie pewniak to że padnie więcej niz 2 gole..Dużo kibiców wybiera się do Lubina na mecz i wierzę że przy takim dopingu jakim ich weprzemy dadzą z siebie wszystko aby ten mecz nie przegrać..I oczywiscię padnie wiele goli:)pozdro miłych typowań

Do góry
Bonus: Unibet
#627273 - 03/08/2006 09:31 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zagłębie-Lech

Typ - over 2.5. W ostatnim meczu padł wynik 4:5 (a nie 4:4 jak napisał kolega "po szalu") i wszystko wskazuję na to że w sobotę także możemy się spodziewać wielu goli. Dlaczego? Smuda zawsze nastawiał swoje ekipy ofensywnie. W bramce Kolejorza zapewne wystąpi Kotorowski (co niemal gwarantuje parę niepewnych interwencji).

U/O jest jak zawsze typem trochę intuicyjnym i losowym, ale ja próbuje overka po dosyć dużej stawce jak na u/o.

1x2 - wg ciężko coś powiedzieć. Zagłębie personalnie przecież wciąż silne, grają jednak słabo. Do tego ponoć piłkarze się pobili na treningu. Zagrałbym ew. czystą dwójkę ze względu na kurs (3.1) ale bez szaleństw.

W Lubinie spodziewany jest ponad 1 tys grupa kibiców Lecha

Do góry
#627274 - 03/08/2006 10:18 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
Dzięki za przypomnienie wyniku:),mimo jesteśmy zgodni co do ilości bramek....do zobaczeniu w Lubiniu,miejmy nadzieję że miejscowi też przyjdą anie że na wyjeżdzie czujemy się jak u siebie:)

Do góry
#627275 - 03/08/2006 11:02 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
arecki Offline
stranger

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 13
Skąd: GDYNIA
CO do meczu Arka-WIsla nie bylbym taki pewny co do druzyny gosci. Wisla w ciagu ostatnich kilku lat grala w Gdyni 2 mecze , ktore zakonczyly sie wygrana Arki i remisem. Druzyna z Krakowa bedzie chciala nadrobic slaba gre z poprzedniego meczu, ale nie zapomnijmy ze Arka rowniez chce odrobic starty. Dla mnie w tym meczu X lub under 2,5

Do góry
#627276 - 03/08/2006 11:34 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Zylek90 Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2005
Postów: 1571
Skąd: Inny wymiar :D
Quote:

CO do meczu Arka-WIsla nie bylbym taki pewny co do druzyny gosci. Wisla w ciagu ostatnich kilku lat grala w Gdyni 2 mecze , ktore zakonczyly sie wygrana Arki i remisem. Druzyna z Krakowa bedzie chciala nadrobic slaba gre z poprzedniego meczu, ale nie zapomnijmy ze Arka rowniez chce odrobic starty. Dla mnie w tym meczu X lub under 2,5



o ile mi wiadomo to Arka grała z Wisła 2 razy i 2 razy wygrała !! rok temu 1-0 a w pucharze Polski w sezonie 2003/2004 2-0

Do góry
#627277 - 03/08/2006 11:42 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
holly_7 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 271
przewidujecie jakies remisy w nadchodzącej kolejce?? w pierwszej kolejce ani jeden mecz nie zakonczyl sie takim wynikiem.

Do góry
#627278 - 03/08/2006 12:04 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Ja mysle nad zagraniem 1x na Arke beda chcieli się zrehabilitować za przegraną z Korona 0-3 a z wisłą dobrze im się gra mysle ze remis moze pasc w Zabrzu Pozdro

Do góry
#627279 - 03/08/2006 13:00 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
kibuc Offline
addict

Meldunek: 22/10/2005
Postów: 472
Quote:

przewidujecie jakies remisy w nadchodzącej kolejce?? w pierwszej kolejce ani jeden mecz nie zakonczyl sie takim wynikiem.




Warto zastanowić się nad remisem w Grodzisku. Legia póki co mnie nie przekonuje, razi nieskutecznością Włodarczyka i bezmyślnością w obronie Alcantary. Jeśli jest to tylko zasłona dymna lub efekt rozkojarzenia przed meczami z Szachtarem, to tym bardziej nie należy spodziewać się nagłej zmiany w najbliższej kolejce, gdy mysli zawodników niemal w 100% zaprzątnięte będą pojedynkiem z Lewandowskim i jego kamandą. Grodzisk to średniak, ale średniak potrafiący grać z Legią - pomijając łomot z końcówki poprzedniego sezonu, ostatni raz przegrał z warszawiakami w lidze w sezonie 01/02.

Do góry
#627280 - 03/08/2006 14:19 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Do jappa
Chyba zaduzo wypiłeś bo było 4;5.Pozaty pisze się do Lubina a nie Lubinia

Do kfjatek
Co do under / over niejestem pewny bo nasz obecny trener ustawia Zagłebie bardzo defensywnie.Pozatym chodza głosy że Chałbiński niechce grać.Z drugiej strony brak Arboledy to wielkie osłabienie.
Z tą bójką to prawda dlatego też zagram na Lecha , ale za niska stawke.

Do góry
#627281 - 03/08/2006 14:59 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Górnik Zabrze-Pogoń Szczecin 1

Na stadionie imienia Ernesta Pohla spotka się zabrzański Górnik ze szczecińską Pogonią. Po ostatniej kolejce nastroje nie są najlepsze w obydwu ekipach. Górnik przegrał (0:1) swoje spotkanie z Wisłą Kraków, choć był lepszy w tym meczu. Natomiast Pogoń została rozbita (0:4) przez beniaminka ŁKS. Górnikowi zawsze dobrze się grało na własnym stadionie z "Portowcami" nie ważne czy Górnik było potęgą w lidze czy też grał o utrzymanie. Bilans bezpośrednich spotkań to trzydzieści wygranych Zabrza i sześć remisów. W zeszłym sezonie Górnik pokonał (2:1) szczecińską Pogoń. W tym sezonie powinno być podobnie. Pogoń gra fatalnie a eksperyment Brazylijski nie wypalił i przynosi tylko szkodę polskiej piłce i kibicom szczecińskiej jedenastki. Sprowadzeni Brazylijczycy są bardzo słabymi zawodnikami, co pokazał mecz z ŁKS -em. Pogoń czeka trudny wyjazd do Zabrze. Zwłaszcza, że Górnik zwykle na początku sezonu jest rewelacją ligi. Myślę, że i tym razem historia się powtórzy a trzy punkty zostaną w Zabrzu.

Łódzki Klub Sportowy-Górnik Łęczna 1

"Wynik buduje atmosferę w drużynie" od tego cytatu chciałem rozpocząć naszą analizę tego spotkania. ŁKS skazywany na spadek w pierwszym swoim meczu potrafił pokonać (4:0) szczecińską Pogoń. Z bardzo dobrej strony pokazali się nowi gracze: Arifović, Kmiecik i Świątek w swoim debiucie w barwach ŁKS -u strzelili po bramce. Zespół pomimo przebudowy zaczyna tworzyć ciekawy kolektyw. Myślę, że goście z Łęcznej mogą mieć duży problem z wywiezieniem punktów z Łodzi. Pierwszy mecz w nowym sezonie dla Górnika okazał się katastrofą. Jak to powiedział jeden z kibiców: "najlepiej na stadionie wygląda murawa". Trudno się nie zgodzić z fanem Górnika. Zespół po raz kolejny uległ przebudowie i widać to była na boisku. Nowi piłkarze nie są zgrani, o czym najlepiej świadczy trzecia bramka strzelona przez Bełchatów. Nie porozumienie między obrońcą Pawelcem a bramkarzem Tytoniem wykorzystał Radosław Matusiak. Takich prezentów nie wolno robić przeciwnikowi. Będzie to kolejny trudny sezon dla zespołu z Lubelszczyzny. Niestety może zakończyć się on spadkiem tego klubu do niższej klasy rozgrywkowej.

Do góry
#627282 - 03/08/2006 15:16 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29883
GÓRNIK ZABRZE - POGOŃ SZCZECIN

Jako wieloletni fanatyk-kibic zabrskiej jedenastki trudno mi wytypować wynik mecz. Zawsze jest to WYGRANA Górnika. Ale patrząc trzeźwo i okiem 'gracza' mam 3 typy na to spotkanie. Z racji obowiązków w pracy niestety nie będę miałmożliwości obejrzenia tego spotkania. Szkoda...a nóż wygrałbym skutera ! Tak, tak...każdy kto w sobotę o 19:00 zjawi się na stadionie przy ulicy Roosvelta ma szansę wygrać skuter. Dodtatkowo firma Opel Kanclerz ufundowała nagrodę w wysokoście 1 000 PLN dla pierwszego strzelca bramki - ocziwiście strzelca gola dla zespołu z Zabrza.
Niestety na stadionie wprowadzono ograniczenia widowni z 13 500 na 9 000. Jednak i tak spodziewany jest komplet widzów [wstęp za 10 PLN, kobiety i dzieci 5 PLN].
Atmosfera w klubie dobra, nawet po porażce z Wisłą, piłkarze zapowiadają walkę w meczu z Pogonią. Górnik nie posiada takiego potencjału strzeleckiego jak inne kluby. więc under 2,5 jest tu wg mnie racjonalnym i najlepszym typem. Równie dobry jest w mojej opinii typ na wygraną Górnika jedną bramką. Wiadomo że Pogoń przyjedzie aby nie stracić bramki - więc raczej ustawi się na obronę. Górnik nie powinien strzelić więcej niż dwie bramki - no chyba że wystrzeli jakiś talent strzelecki u któregoś z napastników

Nie warto pisać tutaj nowych wiadomości typu "co słychać w górniku przed meczem z Pogonią" itp. wszystkie newsy znajdziecie na tej stronie www ->> najlepsza nieoficjalna strona Górnika Zabrze - newsy o Górniku z różnych gazet - nawet z lokalnych

Typy:
Górnik [-1] X [wygrana Górnika różnicą jednej bramki] 3/10
under 2,5 7/10

Do góry
#627283 - 03/08/2006 18:29 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
łks - łęczna - zdecydowanie 1
powody:
bo łks na fali , jest lepszy piłkarsko , noi zawsze jeden z beniaminków miesza na początku sezonu - w tym roku mimo , że mają ksywkę rycerze wiosny to zamieszają na jesień
bo łęczna to słaba ekipa piłkarsko , trener też do bani ,
( swoje 5 minut mieli po awansie a teraz równia pochyła )
pozdro

Do góry
#627284 - 03/08/2006 19:51 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
wieszcz Offline
stranger

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 3
Quote:

Warto zastanowić się nad remisem w Grodzisku. Legia póki co mnie nie przekonuje, razi nieskutecznością Włodarczyka i bezmyślnością w obronie Alcantary. Jeśli jest to tylko zasłona dymna lub efekt rozkojarzenia przed meczami z Szachtarem, to tym bardziej nie należy spodziewać się nagłej zmiany w najbliższej kolejce, gdy mysli zawodników niemal w 100% zaprzątnięte będą pojedynkiem z Lewandowskim i jego kamandą. Grodzisk to średniak, ale średniak potrafiący grać z Legią - pomijając łomot z końcówki poprzedniego sezonu, ostatni raz przegrał z warszawiakami w lidze w sezonie 01/02.




Nie zgodzę się z szanownym przedmówcą&#8230;

Patrząc na Brazylijczyków przewartościowaniu ulega dotychczasowa wiedza o futbolu. Przyzwyczailiśmy się na polskich boiskach do wiary w nieuchronność rzutu karnego, w zemstę niewykorzystanych sytuacji, oraz w płochliwych, wykopujących &#8222;byle dalej&#8221; obrońców. W futbolowej sambie stuprocentową sytuację stanowi rzut wolny z przed linii pola karnego, bramek nie strzela tylko i wyłącznie ten kto nie stwarza sytuacji, a dryblujący obrońca&#8230; wszak piłka tańczy tak jak ją Brazylijczyk zagra.

Czy w rytmie brazylijskiej samby Legia awansuje do Ligi Mistrzów - nie wiem&#8230; wszak polskie drużyny tańcząc z gwiazdami uprawiały dotychczas dance makabr. Założę się niemniej, iż sielski żywot mieszkańców Grodziska zakłóci futbolowy karnawał z brazylijską sambą i strzałami na wiwat&#8230;

Groclin &#8211; LEGIA 2 1.95 STS

Do góry
#627285 - 03/08/2006 21:01 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Witam.
Zastanawiam sie nad zagraniem Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 1 10/10.

Jak ktos dysponuje prosze o statystyki dotyczace meczu Wisly Krakow - Gornik Zabrze.

Prosilbym szczegolnie o:
% posiadania pilki
ilosc strzalow na bramke (w tym celnych)
i dlaczego twierdzicie ze Zabrze bylo lepsze z Wisla Krakow skoro:
- nie strzelilo bramki
- a stracilo bramke?

Bede wdzieczny za komentarze

Do góry
#627286 - 03/08/2006 21:11 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
jackpop Offline
stranger

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 2
Ja już obstawiłem u buka tak:

Arka - Wisla K. 2
Uważam, że ledwo ledwo ale jednak Biała Gwiazda będzie wygrywać swoje mecze - bo musi. Liczą się trzy punkty.

Górnik Z. - Pogon 1
Pogoń nie umi się bronić a Górnicy, jak widzieliśmy, dosyć poważnie oblegali bramkę Wisły i teraz przy własnych trybunach i większym wyluzowaniu gry w środku pola liczę na skuteczność Zabrzan.

Korona - Wisła P. 1
Plocczanie słabi nie są ale jednak Korona u siebie ma w zwyczaju wygrywać a jak się przekonaliśmy, bez gwiazd w ataku z zeszłego sezonu radzą sobie doskonale.

Cracovia - Odra W. 1
Myślę, że goście ze Śląska nie sprostają zdeterminowanemu po pierwszej kolejce rywalowi i ulegną. Odrzanie będą groźniejsi na własnym boisku, ale nie nad Wisłą :-)

ŁKS - Górnik Ł. 1
Łodzianie na fali. Będą chcieli zdobyć jak najwięcej punktów na starcie ligi. Myślę, że Łęcznianie nie będą mieli wiele do powiedzenia w tym meczu.

Do góry
#627287 - 03/08/2006 21:39 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
siemka:)
w meczu Arka - Wisła jak dla mnie pewny jest typ 1X. Bez ryzyka a jakze realnie:) Wiśle w Gdyni nie gra sie dobrze o czym wszyscy wiemy a do tego nie bedzie zadnych kibicow z Krakowa. Tak postanowil PZPN w zwiazku z zamieszkami podczs ostatniego meczu miedzy tymi zespolami w Krakowie.
a kurs naprawde dobry:) w necie mozna znalezc kursy o wartosci 2 i nawet wieksze!

pozdrawiam:)

Do góry
#627288 - 04/08/2006 05:45 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
witam
wie moze ktos gdzie moge znalezc stronke z skladami na najblizsza kolejke i ym kto pauzuje

Do góry
#627289 - 04/08/2006 08:13 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Quote:

GÓRNIK ZABRZE - POGOŃ SZCZECIN

Dodtatkowo firma Opel Kanclerz ufundowała nagrodę w wysokoście 1 000 PLN dla pierwszego strzelca bramki - ocziwiście strzelca gola dla zespołu z Zabrza.




Jak brzmi dokładnie ten warunek? Za samobója też zapłaci?

Do góry
#627290 - 04/08/2006 08:21 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Quote:

(...) będzie wygrywać swoje mecze - bo musi. Liczą się trzy punkty.




łał!!!!!!!! Wypisz sobie to na ścianie nad biurkiem. A fragment "bo musi" to nawet własną krwią.

Quote:


Pogoń nie umi się bronić a Górnicy, jak widzieliśmy, dosyć poważnie oblegali bramkę Wisły i teraz przy własnych trybunach i większym wyluzowaniu gry w środku pola liczę na skuteczność Zabrzan.



oblegali, oblegali i ile goli zdobyli.


ludzie qurwa!!!!!!!! Wysilcie się trochę. To nie pamiętnik tylko forum typerów.

oby do końca wakacji .................

Do góry
#627291 - 04/08/2006 09:14 Re: Orange Ekstraklasa, 2 kolejka
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
nie jestem kibicem Wisły Krakowskiej ale nie wierze ,ze nie poradza sobie z jakąś Arka która tydzień wczesniej wtopiła u siebie 0:3!!opamietajcie sie pomomo,że Wisła nie gra jeszcze za dobrze to jets wkoncu wice mistrzem Polski!!stawiam spokojnie zwyciestwo Wisły 2:0 lub 3:1!poZzdro

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111), 3675 gości oraz 18 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583949 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07