Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#624982 - 29/07/2006 08:39 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
Kondipr Offline
stranger

Meldunek: 10/03/2006
Postów: 8
Quote:


info: oficjalna strona Wisły Kraków(www.wislakrakow.com)




Oficjalna strona Wisły Kraków to wisla.krakow.pl a nie wislakrakow.com

Odnośnie meczu Wisła - Górnik

2005/2006
G.Zabrze 0:1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:0 G.Zabrze

2004/2005
G.Zabrze 1:3 Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:1 G.Zabrze

2003/2004
Wisła Kraków 2:0 G.Zabrze
G.Zabrze 0:4 Wisła Kraków

2002/2003
G.Zabrze 1:2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 4:0 G.Zabrze

2001/2002
G.Zabrze 1:2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:1 G.Zabrze

Do góry
Bonus: Unibet
#624983 - 29/07/2006 09:06 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Quote:

tez uważam ,ze remis dla widzewa będzie wielkim sukcesem...skład łódzkiej druzyny nie napawa optymizmem a także dochodza wyniki sparingów...ale stawka na groclin zadziwiająco wysoka ale to dobrze można śmiało grac!myśle,ze wejdzię czysta 2 ale różnie to bywa...x2 to chyba nijnizszy wymiar kary!pozdro




Najnizszy wymiar kary?????????? Hehehe
Ciebie i pozostalych typerow ktorzy gotow byli postawic wlasne nerki na porazke Widzewa zapraszam na stadion...
Moze wtedy zrozumiecie jak ciezko jest tutaj wygrac kazdemu!

Do góry
#624984 - 29/07/2006 09:20 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Po wczorajszej strasznej wtopie na Dyskobolii trzeba by coś wygrzebać na dzisiaj.

Legia Warszawa - Cracovia Kraków
29.07.2006 godz. 20.00

Może zaczne najpierw od kursu jaki mnie zainteresował

Legia - Cracovia (+ 1,5) kurs 1,7 STS

Legia jak wiadomo jest faworytem tego meczu i kursy na jej wygraną nie są adekwatne do tego aby na nią stawiać bo moim zdaniem wygrana wcale nie jest taka pewna. Po dobrych sparingach jakie Legia rozegrała we Francji Wisła Płock wylała na Warszawiaków kubeł zimniej wody zdobywając superpuchar na jej terenie. Kolejny mecz z mistrzami Islandii pokazał, że Legia wcale nie jest taka mocna (jak narazie) Co więcej wydaje mnie się, że na dzień dzisiejszy priorytetem będzie jednak awans do Ligi Mistrzów i chyba wszystko będzie temu podporządkowane.

Oczywiście Dariusz Wdowczyk będzie chciał wygrać inaugyrację, ale czy za wszelką ceną?? Śmiem wątpić. Wcale nie zdziwie się jak po strzeleniu bramki będą bronili jednobramkowej przewagi. Do składu wraca Łukasz Surma co będzie na pewno wzmocnieniem legionistów.

Jeśli chodzi o Cracovie to za nimi przemawiają 3 fakty:
Po 1 to napewno będą chcieli się zrechabilitowac za ostanią porażkę 5:0 na Łazienkowskiej, a że nic 2 razy się nie zdarza to taki wynik możemy wykluczyć Teraz Cracovia będzie bardziej uważała na tyły.
Po 2 to trener Craxy Stefan Białas , który jak sam przyznaje czuje się Legionistą i na pewno odpowiednio zmotywuje swoją drużynę
Po 3 to Jacek Magiera , który wiele lat spędził w stolicy a teraz za gra w koszulce z biało czerwonymi pasami. On też ma coś do pokazania trenerowi Wdowczykowi. Magiera zna Legie bardzo dobrze i na pewno wiele podpowie trenerowi Białasowi i nowym kolegom jak grać. Magiera zna także każdą kępke trawy przy ulicy Łazienkowskiej

Także X2 po kursie 2.75 raczej nie zagram choc kusi, ale jak spomniałem wyżej handi 1,5 na Craze biore.

Do tego dołoże 1 w meczy Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Jak pokazał kolega Kondipr Górnik Zabrze już dawno nie wygrał z Wisłą i raczej teraz też się nie zanosi na jakąs zdobycz punktową kurs mały ale do min. komb. w sts jak znalazł.
Tylko trzeba jeszcze coś 3 dorwać
Pozdrawiam

Do góry
#624985 - 29/07/2006 09:22 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
ŁKS Łódź-Pogoń Szczecin 1
Wydaje mi się,że ŁKS powinien ten mecz wygrać.Łodzianie bardzo wzmocnili atak przed tym sezonem kupując Arifovica i Kmiecika.Myślę,że ten duet będzie bardzo groźny w Orange Ekstraklasie i już w 1 meczu jeden z tych piłkarzy wpisze się na listę strzelców.Pogoń jak Pogoń "Brazyliania" tylko w negatywnym tego słowa znaczeniu przynajmniej w poprzednim seoznie nie wiem jak będzie teraz Tak naprawdę ten mecz jest jedna wielką niewiadomoą chociaż większe szansę dawałbym ŁKS-owi.ŁKS na pewno będzie gryzł trawę,kibice będą ich wspomagać.Myślę,że możemy być świadkami podobnego rezultatu jak w meczu otwarcia OE.Dla ŁKS każdy mecz jest praktycznie meczem o wszystko,piłkarze wiedzą,że to jest dla nich szansa i będą chcieli pokazać wszystkim,że zasługują na 1 ligę.Myślę,że Łodzianie wygrają ten mecz podobnie jak Widzew czyli dzięki wielkiej woli walki i zaangażowaniu.

Wisła Kraków-Górnik Zabrze 1
Nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Wisły.Mówicie,że Wisła nie ma napastników ale zobaczcie co wyprawia Paulista w ataku to jest prawdziwy skarb i z pewn ością godnie zastąpi Brożka k Radunovica.Jestem przekonany,że on w pisze się na listę strzelców.Wisła ma bardzo dobrą pomoc,któa powinna dobrze obsłużać napastników.Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o Górniku bo jest to już zupełnie inna drużyna z pewnością słabsza niż w poprzednim seoznie,brak doświadczonego bramkarza.WIsła wygra różnicą 2 bramek stawiam na 2:0 , 3:0.

Do góry
#624986 - 29/07/2006 11:05 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17150
Skąd: Szczecin
Z calym szacunkiem dla waszych typow ale troche dziwi mnie hurra optymizm w sprawie LKSu. Owszem moze Pogon nie jest obecnie potega extraklasy ale stawianie przeciwko temu chyba najbardziej nieprzewidywalnemu zespolowi jest dla mnie dziwne. Nie twierdze ze LKS przegra ale tez nie uwazam zeby Pogon sie polozyla na murawie i latwo oddala punkty - ja osobiscie tego meczu nie ruszam bo jak dla mnie moze byc kazdy wynik.

Do góry
#624987 - 29/07/2006 11:21 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Z calym szacunkiem dla waszych typow ale troche dziwi mnie hurra optymizm w sprawie LKSu. Owszem moze Pogon nie jest obecnie potega extraklasy ale stawianie przeciwko temu chyba najbardziej nieprzewidywalnemu zespolowi jest dla mnie dziwne. Nie twierdze ze LKS przegra ale tez nie uwazam zeby Pogon sie polozyla na murawie i latwo oddala punkty - ja osobiscie tego meczu nie ruszam bo jak dla mnie moze byc kazdy wynik.



Ja myślę że w tym przypadku subiektywizm gra rolę, brazylijska Pogón po prsotu nie jest lubiana i akceptowana.

Dla mnie ten mecz NO BET, ew. underek.

Do góry
#624988 - 29/07/2006 13:02 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
ŁKS - Pogoń under 2,5
Arka - Korona --1--
Łęczna - Bełchatów --x--


Dlaczego takie typy??:

Pogon ma bardzo dobra obrone, w sparingach tylko raz padl over (choc moge sie mylic) zawodnicy Pogoni malo strzelali bramek a rywali w sparingach nie mieli wymagajacych.

Arka - Korona. W Gdyni jest bardzo ciezko o zwyciestwo, sporo druzyn sie o tym przekonalo. Mysle, ze osoba nowego trenera w zespole z Gdyni da im nowa swiezosc. Przykladem jest Cracovia, gdzie Stawowy bardzo madrze poukladal zespol.

Leczna - Belchatow. Leczna byla druzyna ktora u siebie bardzo czesto remisowala, mysle,ze to sie nie zmieni i ten mecz raczej bedzie bez histori (moze 0-0).

Do góry
#624989 - 29/07/2006 14:16 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Polskiej Ligi sie wogole nie obstawia,najbardziej zjeb... liga !!!

Do góry
#624990 - 29/07/2006 14:39 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Polskiej Ligi sie wogole nie obstawia,najbardziej zjeb... liga !!!



chyba żartujesz..

Do góry
#624991 - 29/07/2006 16:43 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
Zabinho77 Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2006
Postów: 28
Skąd: Bydgoszcz
Wisła Kraków Górnik Zabrze


Wice mistrz Polski Wisła rozpoczyna batalie o odzyskanie korony ktorą straciła w poprzednim sezonie na rzecz Legii w niedokonca jasnych okolicznościach... Mimo licznych Absencji:
Baszczyński , Brożek Paweł , Dawidowski ,Kuźba ,Małecki (kartki) ,Paszulewicz ,Thwaite (brak certyfikatu),Varga. Krakowianie pozostaja solidnym faworytem tego spotkania... Wisła nie przegrała przy Reymonta 66 kolejnych spotkań a z Górnikiem ostatnio zdarzylo sie stracic punkty na własym boisku 01-VIII-1993 !!
W Zabrzu zjawiło się jedenastu nowych graczy , większość z nich trafiła z niższych lig. Transfery wychodza raczej na minus bo z powodu sytuacji finansowej Zabrzanie pozbywaja sie tych bardziej wartościowych piłkarzy. Letnie "wzmocnienia" śląskiego klubu nie powalają na kolana nawet II-ligowców... W Krakowie wzmocnienia solidne jak na Polska lige Pozostali Ci, którzy mieli odejść. Sobolewski i Baszczyński po fatalnym dla nas Mundialu nie znaleźli nowych klubów... Do kadry dołączyli
Cléber Guedes de Lima Vitória Guimar&atilde;es (Portugalia) , Branko Radovanović Kallithéa (Grecja), Emilian Dolha Rapid Bukareszt (Rumunia) , Hristu Chiacu Naţional Bukareszt (Rumunia),Michael Errol Thwaite Naţional Bukareszt (Rumunia). Z nowych nabytków w meczu z Górnikiem wystąpią Cléber oraz Chiacu... A skład na sobotnią potyczke wygląda nastepująco

Bramkarze: Pawełek, Dolha
Obrońcy: Stolarczyk, Głowacki, Mijailović, Cléber, Dudka , Błaszczykowski
Pomocnicy: Sobolewski, Gołoś, Cantoro, Burns, Chiacu, Piotr Brożek, Zieńczuk
Napastnicy: Kryszałowicz, Penksa, Paulista


W zespole Górnika zabraknie kontuzjowanych Tomasza Augustyniaka, oraz Andrzeja Bednarza , napastnik Sebastian Olszar również nie wystąpi
w meczu z Wisłą został on wyzucony wczoraj z klubu za to że w jednej ze sportowych gazet dość niepochlebnie wyraził się o Górniku i trenerze Motyce.... Jak zwykle przyjadą grać skomasowaną obroną licząc na jakiś udany kotratak. W bramce Górnika zadebiutuje Marcin Mańka. 29-letni golkiper bronił dotąd co najwyżej w meczach drugiej ligi, teraz jego umiejętności sprawdzą napastnicy Wisły.


Kurs na wygraną wisły zbyt niski dlatego moim typem jest
HT/FT Wisła Kraków Kurs 1.61 BETANDWIN

Do góry
#624992 - 29/07/2006 19:51 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
arka mnie rozczarowala, jakie meczse były na canal+?i jakie beda?

Do góry
#624993 - 29/07/2006 21:28 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

arka mnie rozczarowala, jakie meczse były na canal+?i jakie beda?




Dziś na C+ była LEgia z Craxą, a jutro Lech z Wisłą Płock

Do góry
#624994 - 29/07/2006 22:38 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
No to dzisiaj ładnie wszystko powchodziło,przede wszystkim pięknie zagrał ŁKS moje przewidywania co doi tego meczu się sprawdziły.Jutro 2 ostatnie mecze w OE: Lech Poznań-Wisła Płock i Odra Wodzisław-Zagłębie Lubin.Obydwie pary są bardzo wyrównane i dlatego myślę,że w jednym z tych meczów padnie remis,może w dwóch.Do zagrania tego skłania mnie także fakt,że jak narazie nie mieliśmy żadnego remisu w naszej lidze,wiadomo może go nie być również teraz ale myślę,że jednak padnie.Przechodząc do samych meczów,na co stać Lecha nie wie tak naprawdę nikt drużyna,która po fuzji z Amicą ma tylu dobrych graczy,że spokojnie mogła by stworzyć 2 dobre drużyny,które walczyłyby o środek tabeli.Jak narazie jednak skomponowanie odpowiednich graczy na pozycjach nie wychodzi Smudzie bo Lech nie prezentował się za dobrze w sparingach,stawianie na "emerytów" w ataku wydaje mi się błędem Reiss-Dembiński są bardzo doświadczeni ale przydałoby się połączenie rutyny z młodością.Wisła Płock pokazała w meczu z Legią,że mimo braku Jelenia będzie w stanie walczyć.Remis w tym meczu bardzo prawdopodobny.Co do 2 meczu to wydaje mi się,że taka drużyna jak Zagłębie Lubin powinna postarać się o bardziej doświadczonego trenera jak Edward Kleindinst,trener bez żadnego praktycznie doświadczenia.Zagłębie już skompromitowało się w pucharze UEFA,a po zostaniu w tej drużynie czołowych graczy powinniśmy się spodiewać czegoś więcej.Pytaniem jest tylko dla mnie to:po co było zostawiać najlepszych graczy?! Trzeba było dać im szanse gry w lepszych klubach.KGHM nic nie pomaga tej drużynie,a od takiego koncernu powinniśmy spodziewać się czegoś więcej.Na stadion żal im wydać kasy,a i na transfery też nie chcą dawać,jedyne co to udało im się zatrzymać najlepszych.Odra Wodzisław w sparingach traciła mało bramek no i mało strzelała.W tym meczu także najbardziej prawdopodobny jest remis.

Podsumowując 1 remis powinien jutro paść,w którym meczu jest bardziej prawdopodobny sam nie wiem obydwa mecze są dla mnie remisowe.Zakładając nawet,że 1 para zremisuje to i tak będziemy na plusie,grając obydwa mecze po 10 zł, mamy 10 na plusie,zawsze można jednak coś dodać żeby mieć więcej

Do góry
#624995 - 30/07/2006 08:30 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
i jak widzicie Leszka dziś ? w scaleniu wyjdzie im ? mnie bardzo kusi dać 1.

Do góry
#624996 - 30/07/2006 08:49 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

i jak widzicie Leszka dziś ? w scaleniu wyjdzie im ? mnie bardzo kusi dać 1.



Ja jako wieloletni kibic Lecha, zupełnie nie wiem czego się dzisiaj spodziewać. Wg NO BET. Zresztą już to pisałem

Do góry
#624997 - 30/07/2006 09:32 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Quote:

KGHM nic nie pomaga tej drużynie,a od takiego koncernu powinniśmy spodziewać się czegoś więcej.Na stadion żal im wydać kasy,a i na transfery też nie chcą dawać,jedyne co to udało im się zatrzymać najlepszych.




I po co piszesz takie głupoty skoro niewiesz jak jest naprawde?

Do Wodzisławia jedziemy po wygraną zespół jest dobrze zmotywowany mam też nadzieje że nieprzemęczony lotem na Białoruś.Osobiście dobrym wynikiem dla Nas będzie chociażby remis. Co do trenera się w 100% zgadzam jakoś niewidze go w roli szkoleniowca miedzianych gdyż co się rzuca odrazu w oczy ustawia on zespół defensywnie .

Kompromitacja w UEFA - przypomne tylko że przed 1 spotkaniem pisałem na forum że oni niechcą awansować do następnej fazy.

Do góry
#624998 - 30/07/2006 09:38 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Tak na marginesie to jestem ciekaw kto w tegorocznej Orange Ekstraklasie będzie liderem niekoniecznie ze względu na osiagnięty wynik sportowy, lecz przede wszystkim w wyniku zapobiegliwości działaczy zarządzających klubem i czy ponownie, któryś z sędziów z nieukrywaną szczerością opowie, że z 12 meczów sędziowanych przez niego 12 było wydrukowanych i żeby było śmieszniej mecze drukował od C klasy aż po I ligę i tylko prezesunio PZPN będzie udawał Greka mówiąc że nic w tej materii mu nie wiadomo, że nie ma sprawy itp itd
Na razie do połowy rundy sądze iż w interesie będzie spokój popisywać się będą nasi kopaczobiegacze z lepszym lub gorszym skutkiem, trzeba bowiem pokazać jak przepracowało się okres przygotowawczy, ponadto prezesi i wszelkiej maści działacze raczej nie będą musieli się wykazaywać większą kreatywnoscią w pozasportowych celach organizacyjnych
z powodu na toczącego się śledztwa w Prokuraturze we Wrocławiu, gdyż jeszcze wszystkich łapowników nie wyłapano poza tym niespokojne czasy dla sportowych ciułaczy przyszły.
A wszystko przez Janasa i kompromitację naszej kadry na Mundialu w żenujacym stylu, po której to caly naród wraz najprzedniejszymi w kraju Gąsiorami zachodzić w głowę poczeli jakie są przyczyny takowej klęski
No i cóż się okazało iż nasz rodzimy futbol słaby jest bo więcej kupczenia w nim niż grania a piłkarze sakwę swą nabijają grając nie po to by wygrać lecz by przegrać jak najwięcej meczów aby cosik dukatów od buczka wyjąc.

Do góry
#624999 - 30/07/2006 09:45 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Quote:

Kompromitacja w UEFA - przypomne tylko że przed 1 spotkaniem pisałem na forum że oni niechcą awansować do następnej fazy.




O ile dobrze pamiętam to było mówione,że najlepszych zawodników nie sprzedają bo chcą walczyć o jak najdalsze zajsćie w pucharze UEFA.To dlaczego zostawili Łobodzińskiego,Iwańskiego i Chałbińskiego chyba nie po to żeby walczyć o jak najwyższe cele po 2 pierwsze miejsca w OE są raczej zarezerwowane.Czyli teraz wywalczą możliwość gry w pucharze UEFA i sprzedadzą tych 3 zawodników i przejdą po raz kolejny obok UEFY ?? Bo bez tych zawodników to już nie będzie to samo Zagłębie.

Do góry
#625000 - 30/07/2006 12:33 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
Leo Benhakker bedzie ogladal mecz, wiec mysle ze bedzie zacieta walka, ale licze na Leszka,

a tak wogole to jak wyglądaly wczorajsze mecze?Kto oglądał niech co napsize o Wisle i legii

Do góry
#625001 - 30/07/2006 15:50 Re: Orange Ekstraklasa, 1 kolejka
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

i jak widzicie Leszka dziś ? w scaleniu wyjdzie im ? mnie bardzo kusi dać 1.




Lech 1:1 + Galatasaray 1:1 za 50zł i masz fajne wakacje za 2112,50 zł

HMMMM... LECH TEGO NIE WYGRA A MECZ BEDZIE NA X

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (akagi, wHiTe_StAr, Sensei, pacyfista, alfa, VVega, igea23, Ojro, forty, latajaca_holenderka, Vira, Lukasz111, Zaixi, kemp, 11kera11), 1703 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584009 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07