Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#515861 - 23/02/2006 00:00 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
To jest top16 i tu sie gra na serio,bo taki jeden mecz moze potem zabraknąć do awansu...
Jutro TAU i Maccabi powinni pewnie wygrac swoje mecze, o ile Bambry nie mają nic do zaoferowanie Hiszpanom, to Real niby jakos tam wygląda na papierku,ale to zbieranina,nie ma kolektywu,ich gra jest strasznie chimeryczna,a Żydki to mocna ekipa i jak tylko im sie chce , to wygrywają, a jutro im sie powinno chcieć.

TAU 2 8/10
Maccabi 2 6/10

Do góry
Bonus: Unibet
#515862 - 23/02/2006 08:45 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Kolego Lowrey nie wpisujemy wyników meczy, przecież każdy to sobie może sprawdzić...


Edited by sebkos (23/02/2006 09:04)

Do góry
#515863 - 23/02/2006 10:57 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Patrzac na mecz panathy to bez komenetarza martwi mnie jedynie , wlasnie nie wiem co mnie martwi moze stawka , a moze to ze z grupy wlasciwie wyjsc moze tylko panatha i efes, reszta zespolow jest bez szans , cibona moze powalczyc ze slabiutkim w tym roku treviso o 3 miejsce , wiec mam nadzieje ze panatha szybko pokaze swoja klase i po spokojnej kontrolowanej grze wygra to spotkanie

Do góry
#515864 - 23/02/2006 14:50 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
A mi dzisiejsza kolejka bardzo się podoba (mam nadzieję, że tego samego zdania będę dziś wieczorem )

Gram wszystkie mecze:
Zalgiris Kaunas v Barcelona over 152,5
Tu trudno wytypować zwycięzcę, obie drużyny mają spory potencjał w ataku. A ponieważ spodziewam się dość wyrównanego meczu, granica 152 punktów, moim zdaniem, padnie... Jak nie w 33-35 min. to w ostatniej minucie, choćby dzięki jakimś faulom taktycznym

Climamio BO v Ülker under 148,5
W tym meczu akurat wszystko może się zdarzyć. Ale podopieczi Repesy, jesli czyms w tym sezonie imponują, to tylko równą, solidną grą w obronie... W ataku zbyt wiele zależy od dyspozycji w rzutach za 3 punkty. Nie zdziwi mnie wynik 85:55 dla Bolonii, ale nie zdziwi też minimalne zwycięstwo - grającego znacznie lepiej niż na początku rozgrywek - Ulkeru (np. 55:60 )

GHP Bamberg v TAU Cerámica under 150,5
Biorę under, bo z zasady gram wyższe kursy. Tau powinno ten mecz bez problemu wygrać. Ale Tau - i to jest dość diametralna zmiana w porównaniu do poprzednich sezonów - z tej klasy zespołami wygrywa głównie obroną. Bamberg z kolei też gra niezły difens (tylko dzięki świetnej grze w obronie znalazł się w Top16), stąd under jest chyba równie prawdopodobny, jak zwycięstwo Tau... A i kursy lepsze, i niepewność mniejsza

Real Madrid CF v Maccabi Tel-Aviv -3,5
IMO Real ma za mało opcji w ataku, by coś ugrać w tym meczu. Świetni obrońcy (tacy jak Gelabale np.) nic natomiast nie poradzą na szybką grę Maccabi. Goście - zdając sobie sprawę z olbrzymiej stawki meczu - powinni zagrać na miarę swoich (olbrzymich) możliwości.

Cibona VIP v Panathinaikos A.-8,5
IMO Cibona ma za mało opcji w ataku, by coś ugrać w tym meczu Świetna obrona to za mało w meczu z zespołem o tak wielkim potencjale jak Pana... Goście - zdając sobie sprawę z olbrzymiej stawki meczu - powinni zagrać na miarę swoich (olbrzymich) możliwości

Wszystko to oczywiście single @1,85 w GB
Plus mały system 4 z 5 z tych meczy (tak, by w razie gdy wejdą trzy mecze z pięciu, nic nie stracić)...

pozdruffki!

Do góry
#515865 - 23/02/2006 14:51 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Patrzac na mecz panathy to bez komenetarza martwi mnie jedynie , wlasnie nie wiem co mnie martwi moze stawka , a moze to ze z grupy wlasciwie wyjsc moze tylko panatha i efes, reszta zespolow jest bez szans , cibona moze powalczyc ze slabiutkim w tym roku treviso o 3 miejsce , wiec mam nadzieje ze panatha szybko pokaze swoja klase i po spokojnej kontrolowanej grze wygra to spotkanie




No bez przesady kolego "słabiutkim Treviso" => jeszcze się przekonasz , że nie jest takie słabiutkie w zasadzie daję więcej szans Benkom niż Efesowi Ale zobaczymy... Dziś krótko i na temat...

Bamberg - Tau (hc 2,5:0) => Ceramica 1,50 ... nie widzę tutaj pewniaka... Bamberg wzmocniony graczem z NBA... Bauermann to według mnie najlepszy trener w tym sezonie... zaprzeczył tezie "Mimo szczerych chęci z gówna tortu nie ukręcisz" Jednak Ceramica , to typ drużyny , która Niemcom nie leży...

Cibona - Pao (hc 5:0) => Pao 1,50 ... tutaj kompletnie nie widzę szans dla Cibonki... jestem praktycznie pewny że Pao wywiezie 2 punkty z Chorwacji i wysoko zwycięży... jeżeli spojrzymy na wyniki poprzedniej rundy , widzimy że Cibona mecze wygrywała dzięki mocnej obronie... jednak nie ma bata Cibona nie da rady zatrzymać ofensywny Greków...widzę tu >+10 dla przyjezdnych...

2,25 x 6/10

Pozdrawiam

Do góry
#515866 - 23/02/2006 16:47 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
2 dzień 1 kolejki Top 16 Euroligi
Przerwa w sesji egzaminacyjnej wiec można na spokojnie coś pograć widze to tak:

Bamberg Tau 2 9/10 Bamberg drużyna lubiąca lubić niespodzianki zwłascza na swoim parkiecie Jak dla mnie postawa Bambergu to najwieksza niespodzianka 1 fazie rozygrywek No ale koniec żartów Waleczność ekipy z niemiec nic tu nie pomoże koniec kalkulacji i odpusczania meczów Tau nie pozostawiło wątpliwosci i bez problemu zdobyło w zeszły weekend puchar Hiszpani Do tego dochodza 2 zwycięstwa Tau odniesione nad Bambergiem w 1 fazie Dzis bez wątpienia od niosą trzecie Niezwyklem dawać 10/10 robie to bardzo rzadko bo to przeciez tylko sport pozatym buki nie spią ale dla mnie była by to wielka sensacja gdyby zwyciezyl Bamnerg


Cibona Phanatinaikos 2 9/10 Podobna sytuacja jak w meczu 1 Cibona bardzo sczesliwie awansowała do Top 16 na Przeciw tej ekipy stanie zespół który moim zdaniem jest głównym faworytem do wygrania final four Pod koszem Mike Batiste jeden z najlepszych rozgrywajacych w europie Jaka Lakovic Alvertis na obwodzie no i Obradovic znakomity strateg który z ławki poprowadzi Greków do zwycięstwa Walka to za mało szanse Cibony na Win bardzo małe

Climano Ulker 1 7/10 Climano u siebie jest bardzo mocną drużyną Ulker raczej drużyna srednia Climano wygrało wszystkie spotkania u siebie Ulker to zespół ktory i tak zrobił wiele awansując do top 16 Climano opiera swoją gre na obwodzie jesli skuteczność bedzie wysoka to ulker jedzie na wycieczke

Żargilis Barcelona 2 7/10 no coż Ed Cota zmienił barwy i to może być klucz do wyniku tego meczu oczywiście będzie jescze nie zgrany z partnerami ale dla Zargilisu jest to duże osłabienie Do tego nowy center Z Nba Ben Handloten no kluczem będzie zgranie ale Barca z nowymi graczami powinna pokonać Żargilis

Real-Maccabi 2 5/10 to spotkanie bardzo trudne i tylko nieznacznym faworytem jest Maccabi Real gra słabo ale na swoim boisku zawsze jest groźny Mecz moim zdaniem będzie bardzo wyrównamy ale Zdobywca 2 ostatnich tytułów powinien przechylić zwycięstwo na swoją korzysć

Do góry
#515867 - 23/02/2006 17:33 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Ed Cota odszedl z Zalgirisu bo nic tam nie wnosil, wiec co to za oslabienie?

Nie ma co roztrzasac za bardzo dzisiejszych spotkan, bet roku byl wczoraj, dzis tylko przychylam sie do opinii andj-a, moze jeszcze do tego over w Madrycie? Maccabi ma taka jakas dziwna (żydowską?) moc, że choćby grali z mistrzami obrony to i tak wynik bedzie bardzo wysoki, bo zespol ten porzuca defensywne zapędy na rzecz szybkiej gry w ataku. zbiorowa hipnoza czy co? 160 pkt do zrobienia

Gdybym mial wybierac najpewniejsze mecze, to pao z hcp, under w bolonii i moze jeszcze w bambergu

W top16 kazdy mecz jest wazny, nie ma odpuszczania - i jesli roznica klas jest duza, to bedzie to widac na tablicy wyników

Do góry
#515868 - 23/02/2006 17:35 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
a co to Handlotena to jestem ciekawy czy bedzie gral tak jak te pare lat temu w Maccabi... Podejrzewam, ze nie, ale jesli by sie udalo to... łorety

Do góry
#515869 - 23/02/2006 17:38 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
muppet madra glowa - zolte koszulki Ulkeru mi sie pomylily z wspolczesnie zoltymi strojami Maccabi sorry. Ale Handlogtena pamietam jeszcze z pojedynkow ze Slaskiem

Do góry
#515870 - 23/02/2006 22:15 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
krochmal Offline
stranger

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 14
to nas wszystkich pao wycielo
szkoda jak juz doszli w koncowce i wyszli na 70-67 myslalem ze jednak sie wywina spod stryczka a tu nic z tego

Do góry
#515871 - 23/02/2006 23:06 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz

Maciek...tu nie miejsce na takie rozważania...
Zobacz jaka niepotrzebna dyskusje tu wywołałeś...

OT
Lakovic maczał paluchy w tym wałku
Panata ma za łatwą grupe i może pozwolić sobie na takie zabawy


Edited by zw1 (24/02/2006 14:44)

Do góry
#515872 - 24/02/2006 00:16 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
deleted by zw1


Edited by zw1 (24/02/2006 14:47)

Do góry
#515873 - 24/02/2006 12:39 Re: Euroliga Top 16 1 Kolejka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Żydki juz byli tylko -8 ,ale chyba przyszedł fax z centrali bukmacherów w Tel Avivie , żeby chłopaki się opamiętali bp pejsiakom sie musi kasa zgadzac na koncie....

A tak poważnie to albo Maccabi się podłożyło,albo byli pijani , labo sa kompletnie bez formy( w środku sezonu??).
Tacy zawodnicy jak Sharp,Vujcic,Baston dawali sobie pod swoim koszem zbierać Realowi co chciał,kompletnie nie bronili,szczególnie na dystansie,Real sobie pyknoł 13 trójek, połowe z czystych pozycji.Grę ofensywną Maccabi zostawiam bez komentarza,fakt że Real grał bardzo agresywną obrone , ale na takiej ekipie nie powinno to robic wrazenia,jeszcze nigdy nie widziałem Maccabi tak bezradengo w ataku,oddające mase nieprzygotowanych rzutów,matoły nawet wolnych i dunków nie trafiali,żałosne...


Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, poozon, burbon, Irek, Sensei, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, VVega, kemp), 3647 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07