Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#499838 - 28/02/2006 19:10 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Hmm , 1/4 Uleb a tu tak cicho naprawdę tylko italodisco , sebkos , muppet , krisek i ja mamy coś do powiedzenia Smutne... kiedyś tu były tłumy




oczywiście Valverde jeszcze ))))

A jeżeli mam nie być off-topicowy , to under Romy z Hapoelem wydaje mi sie bezpieczniejszy niz handi... Hapoel stracił ten ciąg na bramkę.. tfu na kosz... i nie rzuca już tyle co na początku , a Roma to ogólnie dość defensywna ekipa... 165 wysoka linia , i chyba nie zostanie pyknięta...

pozdrówka

Do góry
Bonus: Unibet
#499839 - 28/02/2006 19:22 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
to jeszcze ja się odezwę (dopiero teraz, bo wcześniej nie miałem czasu... zbieg wielu dziwnych nieżyciowych okoliczności)

Co do Romy...
Jedynka niemal pewna Ale już handi -7,5 (bo taka jest w tej chwili linia) nie zagram...

Nie wiem natomiast, skąd pomysł na under?
Roma w formie = 55 punktów do przerwy. Hapoel też jest zdecydowanie ofensywną drużyną. Gdybym był bukiem ustawiłbym nawet wyższą linię (170-172 punkty).

pozdruffki!

Do góry
#499840 - 28/02/2006 22:08 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Dzięki Bursztyk za pamięć:)))
Mam nadzieję, że moje typy pomogły komuś ograć buków (choć przy Romie zdrowo się w końcówce napociłem).
Jutro zapraszam do działu z Euroligą.
Pozdrawiam

Do góry
#499841 - 28/02/2006 22:16 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Dzięki Bursztyk za pamięć:)))
Mam nadzieję, że moje typy pomogły komuś ograć buków (choć przy Romie zdrowo się w końcówce napociłem).
Jutro zapraszam do działu z Euroligą.
Pozdrawiam




Lubie za to koszykówkę... ale u mnie było krucho z pikawą... 46/10 to troche za dużo... Najważniejsze że bet roku siadł Ja również coś skrobnę , zapraszam...trzeba rozruszać ten martwy dział

Do góry
#499842 - 28/02/2006 22:57 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
SzopaAveJuve Offline
enthusiast

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 282
chcialbym podziekowac Bursztykowi bo jak pisalem w quasi czat zagralem za 80% konta na Rome no i udalo sie, chociaz nie moge powiedziec ze obeszlo sie bez nerwow

Do góry
#499843 - 07/03/2006 09:45 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Szpital w Landi Renzo


Big injury worries again for main coach of Landi Renzo. Blizzard is long term injured for about a month, Ricky Minard injured himself again versus Biella and had to come out after only 8 minutes played and will probably skip return game as well, whilst third guard McIntyre has suffering an injury too. It's very questionable in what conditions will he face the game. On the other side, guests from Vrsac travelled to Italy without Conley and Stefanovic

Do góry
#499844 - 07/03/2006 10:06 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
ury25 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2003
Postów: 260
Skąd: Gniezno
Quote:

Szpital w Landi Renzo


Big injury worries again for main coach of Landi Renzo. Blizzard is long term injured for about a month, Ricky Minard injured himself again versus Biella and had to come out after only 8 minutes played and will probably skip return game as well, whilst third guard McIntyre has suffering an injury too. It's very questionable in what conditions will he face the game. On the other side, guests from Vrsac travelled to Italy without Conley and Stefanovic




Jakby mi ktoś mógł w skrócie opisać co tutaj jest napisane, byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

Do góry
#499845 - 07/03/2006 11:43 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Blizzard kontuzjowany przez okolo miesiac,Minard doznal kontuzji w trakcie meczu z Biella,McIntyre takze kontuzjowany. Sa to kwestionowane twarze tej gry,czyli wielce prawdopodobne ze nie wystapia w najblizszym,dzisiejszym meczu.Nie znam angola(niemiecki:)ale takie wedlug mnie jest przyblizone tlumaczenie.Ostatnie zdanie to chyba -osobna kwestia to nieobecnosc Conleya i stefanovica w Hemofarmie

Do góry
#499846 - 07/03/2006 12:36 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Dzis jak dla mnie po dobrym kursie jedynym wartym zagrania jest Aris pierwszy mecz wygrało w lyonie wiec u siebie powinno pojsc gładko 1.35 nic tylko grac

Do góry
#499847 - 07/03/2006 12:40 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
JasiuZ Offline
addict

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 601
Quote:

Dzis jak dla mnie po dobrym kursie jedynym wartym zagrania jest Aris pierwszy mecz wygrało w lyonie wiec u siebie powinno pojsc gładko 1.35 nic tylko grac



Wlasnie dlatego ze wygrali pierwszy mecz z przewagą 7 punktów to dzisiaj mogą przegrac o 2-3 i tak awansują.Moze być ładna podpucha.

Do góry
#499848 - 07/03/2006 12:58 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
elite123m Offline
stranger

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 17
Witam dzisiaj dałem na lottomatice na czystą dwójkę zaryzykowałem ale po kursie 2,50 weług mnie opłacalne Roma ostatnio na fali wygrywają mecz za meczem sądze ze i tu także wygrają co tu dużo sie mieszać w statystyki, statystyki nie grają kurs dobry to sie liczy pozdro !!!

Do góry
#499849 - 20/03/2006 12:52 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Witam...
Chciałbym Wam zrobić piekną analizę ale z przyczyn obiektywnych tylko napomkne o jutrzejszych meczach półfinałowych Ulebu...
Mój bet na jutro to Dynamo...z prostej przyczyny...sa od nich o klase lepsi...owszem trzech Amerykanów robi gre dla Hapoelu i o ich umiejetnosciach moge wypowiadac sie w samych superlatywach...zreszta porównujac poszczególne pozycje czego bardzo nie lubie robic w jednych czy w dwóch przypadkach małego plusa dałbym druzynie z Izraela...
Zespoly graly ze soba w grupie i wtedy nie wyobrazalem sobie takiej pary w polfinalach...Dynamo odpuscilo mecz w Izraelu nie zabierajac ze soba demona na pozycji nr 5 w Europie Papadopulosa(oprócz niego jak mnie pamiec nie myli nie gral Domani)W ekipie Hapoelu szalal wtedy Horace Jenkins ktory poszedl na wymiane ciosow z Chatmanem i trzeba powiedziec ze ja wygral...
Zydki nie graly w lidze juz bardzo dlugo i ciezko powiedziec cos o ich obecnej formie...Dynamo gralo w piatek sparing ligowy z druzyna Nowosybirska gdzie Ivkovic dal pograc wszystkim po troche...
Polozylem na mecz sporo w mojej skali gram go 12/10...
Widzialem oba zespoly w ostatnich meczach cwiercfinalowych i jestem pod wrazeniem jak gra Dynamo...
co do drugiego spotkania...
Nie moge patrzec na styl gry Hemo ale jest on na tyle efektywny ,ze Serbowie sa juz z najlepszej czworce...
Wedlug mnie Aris to dla nich za wysokie progi i trzymam kciuki za Grekow...
Aris 4/10

Do góry
#499850 - 20/03/2006 13:53 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Quote:

Witam...
Chciałbym Wam zrobić piekną analizę ale z przyczyn obiektywnych tylko napomkne o jutrzejszych meczach półfinałowych Ulebu...
Mój bet na jutro to Dynamo...z prostej przyczyny...sa od nich o klase lepsi...owszem trzech Amerykanów robi gre dla Hapoelu i o ich umiejetnosciach moge wypowiadac sie w samych superlatywach...zreszta porównujac poszczególne pozycje czego bardzo nie lubie robic w jednych czy w dwóch przypadkach małego plusa dałbym druzynie z Izraela...
Zespoly graly ze soba w grupie i wtedy nie wyobrazalem sobie takiej pary w polfinalach...Dynamo odpuscilo mecz w Izraelu nie zabierajac ze soba demona na pozycji nr 5 w Europie Papadopulosa(oprócz niego jak mnie pamiec nie myli nie gral Domani)W ekipie Hapoelu szalal wtedy Horace Jenkins ktory poszedl na wymiane ciosow z Chatmanem i trzeba powiedziec ze ja wygral...
Zydki nie graly w lidze juz bardzo dlugo i ciezko powiedziec cos o ich obecnej formie...Dynamo gralo w piatek sparing ligowy z druzyna Nowosybirska gdzie Ivkovic dal pograc wszystkim po troche...
Polozylem na mecz sporo w mojej skali gram go 12/10...
Widzialem oba zespoly w ostatnich meczach cwiercfinalowych i jestem pod wrazeniem jak gra Dynamo...
co do drugiego spotkania...
Nie moge patrzec na styl gry Hemo ale jest on na tyle efektywny ,ze Serbowie sa juz z najlepszej czworce...
Wedlug mnie Aris to dla nich za wysokie progi i trzymam kciuki za Grekow...
Aris 4/10




Zw1 zgadzam się z tym co napisałeś odnośnie meczu Dynama bo ta ekipa prawdopodbnie zdobędzie puchar uleb w tym sezonie Ich skład jest poprostu imponujący ale jest jedno małe ale Rewanż w Moskwie więc boje się minimalnej przegranej w Izraelu i potem wysokiego zwycięstwa w Moskwie
Zwłaszcza że to rosjanie
Podkreślam jesacze raz analiza w moim zdaniem trafiona w 100% ale perspektywa drugiego meczu w Moskwie trochę mnie martwi

Do góry
#499851 - 20/03/2006 17:31 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:




Zw1 zgadzam się z tym co napisałeś odnośnie meczu Dynama bo ta ekipa prawdopodbnie zdobędzie puchar uleb w tym sezonie Ich skład jest poprostu imponujący ale jest jedno małe ale Rewanż w Moskwie więc boje się minimalnej przegranej w Izraelu i potem wysokiego zwycięstwa w Moskwie
Zwłaszcza że to rosjanie
Podkreślam jesacze raz analiza w moim zdaniem trafiona w 100% ale perspektywa drugiego meczu w Moskwie trochę mnie martwi



Pewnie ,ze mozna sie tego obawiac ale nie dlatego ,ze to sa Rosjanie:)
Dla mnie najwiekszym "-" tego typu jest to ,ze Hapoel schowal sie na 2 tyg. i przygotowuje sie do tego spotkania zupelnie inaczej niz ekipa z Moskwy,ktora przystepuje do meczu jakby z marszu..

Do góry
#499852 - 20/03/2006 20:18 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
hapoel-dynamo dlam nei raczej no bet,chciaż jakbym miał wybierać wziałbym dynamo + 2 ,/Z takich powodów jak wyżej wymienone,ale odpuszczam,tam może sie wsystko stać,a gra będzie bardzo zacieta,a co do hemo i aris to nie moge sie zgodzić z opinią przedmówców...chodzi mi dzisiaj po głowie zakład za duże stawki na singla hemo po 1.5...ale szczerze nie moge powiedzieć nic więcej przkeonującego i sam mam to w fazie przemyslen które właśnei zacząłem lol heh...popierałbym to tym,że grecy faktycznei dobry kompletny zespół,ale ich siła wychodzi głównie w domu,przed własną publiką,tu oczywiscie spodziewam się również zacietej gry,jednakże z nieznaczną wygraną hhemofarmu,z tym,ze kursy troche niesprawiedliwe bo z hemofarmu teoretycznie robią wielkiego faworyta,a tak oczywiscie nie jest.zakład do przemyślenia,moze jutro będzie coś jaśniejsze

Do góry
#499853 - 20/03/2006 22:25 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
No ja bym własnie dał na Żydów,choć jak grają pejsy z Rusami to każde cudo moze być....
Ale tak oglądajac gre Hapoelu,to są piekielnie mocni w swojej hali,potrafią mieć niesamowite serie punktowe,zresztą jest to bardzo mocna ekipa, jak zw1 zauważył,oparta na trzech bdb amerykancach.Dynamo to mocna ekipa,ale chyba nie na tyle,aby wygrać w Izraelu.Myśle,że będzie to wyrównany mecz,ale jednak większe szanse daje Żydom, po tym co zrobili z Romą , to każdego u siebie moga pojechac.

Do góry
#499854 - 20/03/2006 22:30 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Heh , panowie A może mały kompromis? oVer przez duże V !! !! !! 162.5 linia to dobra sprawa! Panowie... według mnie nie ma większych szans żeby Dynamo zatrzymało Hapoel... a Dynamo też nie puści Masona+Austina+Jenkinsa wolno... 100 punktów do przerwy

Do góry
#499855 - 21/03/2006 12:36 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Kacpro piszesz że siła Arisu wychodzi w domu ... a oto wygrali dwa wyjazdy w fazie dwumeczów tj. w Panioniosie i Asvelu. Natomiast u siebie prawie awans z Panioniosem przegrali (niesamowity mecz). Aris jest nieprzewidywalny, wygrywał wyjazdy jak potrzebował w grupie. Bez wątpienia uważam że po tak słabym kursie nie warto inwestować w Hemo bo grają bardzo nieprzekonywująco.

Do góry
#499856 - 21/03/2006 14:17 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Quote:

Kacpro piszesz że siła Arisu wychodzi w domu ... a oto wygrali dwa wyjazdy w fazie dwumeczów tj. w Panioniosie i Asvelu. Natomiast u siebie prawie awans z Panioniosem przegrali (niesamowity mecz). Aris jest nieprzewidywalny, wygrywał wyjazdy jak potrzebował w grupie. Bez wątpienia uważam że po tak słabym kursie nie warto inwestować w Hemo bo grają bardzo nieprzekonywująco.




Dokoncze zdanie zwlaszcza ostatni mecz ligowy przegrany z kretesem z Partizanem,ale nie wystapilo 3 dobrych zawodnikow,czy zagraja dzis w Hemofarmie?

Do góry
#499857 - 21/03/2006 17:11 Re: ULEBCUP 05/06 - PLAY OFF
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Quote:

Kacpro piszesz że siła Arisu wychodzi w domu ... a oto wygrali dwa wyjazdy w fazie dwumeczów tj. w Panioniosie i Asvelu. Natomiast u siebie prawie awans z Panioniosem przegrali (niesamowity mecz). Aris jest nieprzewidywalny, wygrywał wyjazdy jak potrzebował w grupie. Bez wątpienia uważam że po tak słabym kursie nie warto inwestować w Hemo bo grają bardzo nieprzekonywująco.





dla mnie kraje jak turcja,grecia itp to właśnei kraje ,gdzie druzyny domowe jeśli dochdzoi do takich spotkań otrzymują ogromny "boost" od fanów,mentalność,presja itp...i w takich meczach jest to szczególnie ważne,w tej fazie

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, poozon, burbon, Irek, Sensei, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, VVega, kemp), 3647 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07