Strona 6 z 14 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 13 14 >
Opcje tematu
#470009 - 23/01/2006 13:33 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
BREAKBEAT Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 400
Skąd: Lublin
Quote:

Quote:

2och napastnikow - nie ma klubu





Własnie ich typuję na największe odkrycia turnieju




Normalnie zasiade dzisiaj przed eurosportem o 19

II kolejka, w ciemno biore:
WKS - Libia 1
Zambia - Gwinea 2 - 2,2 w prof. - czy tylko mi sie wydaje ze tu padnie czysta 2?

Do góry
Bonus: Unibet
#470010 - 23/01/2006 13:44 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Milkman Offline
stranger

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 18
Skąd: Boguszów-Gorce
Senegal - Zimbabwe 1

Senegal striker El Hadji Diouf:
"We have never won the Nations Cup and it's very important for me to be among the first group of players to achieve that.
"Our first game against Zimbabwe is important and we respect them. You don't need anyone to remind you that there are no more small teams in football."

Zimbabwe coach Charles Mhlauri:
"It's a fact that Senegal have got a lot of players playing in good leagues in Europe but it's about team-work not individuals.
"When we qualified we knew we were going to play against the best and we are here to play football. We're not here by accident but because we've been consistent."

Mimo odwaznej wypowiedzi trenera Zimbabwe, sila nazwisk po stronie Senegalu. A poza tym w Afryce zawsze liczyly sie indywidualnosci, czego dowodem moze byc ostatnia wygrana WKS (Drogba) oraz Kamerunu (Eto'o). Byc moze dzisiaj zablysnie talent El Hadji Diouf'a, Henri Camara'y badz Papa Bouba Diop'a

Do góry
#470011 - 23/01/2006 14:36 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie wiem co rozumiesz piszac: A poza tym w Afryce zawsze liczyly sie indywidualnosci, czego dowodem moze byc ostatnia wygrana WKS (Drogba)
z calym szacunkiem dla niego ale jakos w strzelonym karnym nie dopatruje sie blysku geniuszu ktorego akurat mu nie mozna odmowic, pewnie i ich bramkarz strzelilby karnego
WKŚ wcale nie gralo wiele lepiej od swojego rywala i wygrana po karnym moga traktowac w kategoriach prezentu od losu, spodziewalem sie wiecej po Grogbie i jego kolegach, a trzeba bylo obgryzac paznokcie do ostatniego gwizdka w przypadku jesli sie gralo na "faworytow".
ja gralem przeciw nim, niestety przegralem ale uwazam ze typ mial duze szanse na wejscie
co do dzisiejszego meczu uwazam ze bedzie podobnie, wygrana na pograniczu remisu,
mysle nad tym zeby postawic pare zlotych przeciw Nigerii bo jak ktos wyzej juz wspominal po druzynie ktora wszyscy wspominaja zostala juz tylko nazwa
Troche mi nie lezy ta afrykanska pilka bo czesto nie wchodza mi typy "minimalnie" tak jak w przypadku WKS

Do góry
#470012 - 23/01/2006 15:07 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Milkman Offline
stranger

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 18
Skąd: Boguszów-Gorce
Quote:

Nie wiem co rozumiesz piszac: A poza tym w Afryce zawsze liczyly sie indywidualnosci, czego dowodem moze byc ostatnia wygrana WKS (Drogba)
z calym szacunkiem dla niego ale jakos w strzelonym karnym nie dopatruje sie blysku geniuszu ktorego akurat mu nie mozna odmowic, pewnie i ich bramkarz strzelilby karnego
WKŚ wcale nie gralo wiele lepiej od swojego rywala




Ale jednak to WKS wygralo. Nie chodzilo mi tylko o to, ze Drogba strzelil gola, ale o to ze sama obecnosc zawodnika takiej klasy wzmacnia druzyne w taki czy inny sposob. Zawsze lepiej sie gra ze swiadomoscia tego, ze grajac do przodu pilka moze dotrzec do zawodnika za kilkadziesiat milionow euro czy funtów, ktory bedzie juz wiedzial co z nia zrobic, a jakim niwatpliwie jest Drogba.

Po drugie nie mozesz zaprzeczyc geniuszowi Eto'o, ktory mimo wszystko jest podobna indywidualnoscia. Sam moze rozstrzygnac o wyniku meczu.

Do góry
#470013 - 23/01/2006 15:09 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
..a ja dodam tylko niesmiało ,ze piłkarze SENEGALU sa swiadomi swojej przemadrzałości FOOTBALLOWEJ emanujacej z omylnego wyobraznia gwiazdorstwa za co przed obecnym turniejem przepraszali SWOICH KIBICÓW - obiecujac jednoczesnie poprawe!!!

"El Hadji Diouf" (program: MUNDIAL STUDIO)

Do góry
#470014 - 23/01/2006 15:53 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

..a ja dodam tylko niesmiało ,ze piłkarze SENEGALU sa swiadomi swojej przemadrzałości FOOTBALLOWEJ emanujacej z omylnego wyobraznia gwiazdorstwa za co przed obecnym turniejem przepraszali SWOICH KIBICÓW - obiecujac jednoczesnie poprawe!!!

"El Hadji Diouf" (program: MUNDIAL STUDIO)




a dodam tylko ,

Zimbabwe - Senegal 1-3
Nigeria -Ghana 2-1

miłego wieczoru

Do góry
#470015 - 23/01/2006 15:59 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Zimbabwe - Senegal 1-3 @ 13
Nigeria -Ghana 2-1 @ 9 (chyba...?!)

Do góry
#470016 - 23/01/2006 16:53 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
M.Przado Offline
stranger

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 18
Hmm a co panowie sądzicie o meczach jutrzejszych? mam tu na mysli oczywiście WKS - Libia i Egipt - Maroko? Jak dla mnie WKS - Libia - 1
Egipt - Maroko - hmm no bet, chociaż raczej 1
WKS jest jedną z najsilniejszych ofensywnie druzyn w turnieju, choć ze zgraniem u nich słąbo, a z obrona jeszcze gorzej. W ostatnim meczu ich bramkarz się popisał, osobiście uważam że to jemu WKS zawdzięcza awans, jednak w tym spotkaniu nie sądzę żeby "tylna część" tej druzyny miała za dużo pracy, chociaż nie wykluczam utraty przez nich gola. Osobiście widze wynik 2:0 lub 2:1 albo i 3:1, jednak zdecydowanie zwycięstwo WKS
Drugi mecz natomiast nie jest już taki łatwy. Egipt jest drużyną solidną i na pewno bardzo ambitną a na dodatek gra z przewagą boiska...jednak Maroko będzie bardzo zdeterminowane. Po pechowej przegranej z WKSem zrobią wszystko, żeby z kolejnego meczu wyrwac co najmniej 1 punkt, a są do tego zdolni. Na pewno obie druzyny wyjdą bardzo zmobilizowane na ten mecz - Egipt na fali po rozbiciu Libijacyzków, natomiast Maroko wściekłe i postawione w trudnej sytuacji po porażce... Cos mi mówi że Egipt to wygra i to 2:0 ale jednak rozum twierdzi, że nie będzie to takie łatwe, jak sie wydaje.

Do góry
#470017 - 23/01/2006 17:19 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
gratki dla tych co odwazyli sie zagrac Nigerie ;-)

kurs 1.95 wzialem z pocalowaniem reki ...

Nigeria byla zespolem lepszym i zwyciestwo jak najbardziej zasluzone

coz, fakt faktem, dopiero 86 min. i w dodatku dosc dziwne okolicznosci(bardzo glupi blad defensywy Ghany) ale zwyciestwo jest zwycietwem

Pozdrawiam ;-)

Do góry
#470018 - 23/01/2006 17:23 Puchar Narodów Afryki 2006
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
To tak żeby zmienić nazwę tematu...

Do góry
#470019 - 23/01/2006 17:59 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
no to poszlo

poziom IV Senegal - Zimabwe X i dokladny wynik 2:2 poziom II

kurs 3.5 !!! Remis pada zawsze w najmniej spodziewanym meczu !!!!

Do góry
#470020 - 23/01/2006 18:01 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
iq100 Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 79
Mnie zastanawia brak remisów w dotyczczasowych meczach.Dlatego postawie na niego w meczu Zimbabwe- Senaegal.Kurs 3,80. Wydaje mi sie ze jakies bramki padną wiec pewnie bramkowy.

Do góry
#470021 - 23/01/2006 20:28 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Oglądając ostatnie mecze oraz dokonując ogólnych analiz doszedlem do kilku wniosków dotyczących najbliższych spotkań w Pucharze swoją skromną osobą postanowiłem wystawić kilka typów według mnie godnych uwagi.

Wybrzeże Kości Słoniowej - Libia Typ 1

libia w spotkaniu z Egiptem pokazała na co ich stać i z jakimi założeniami przyjechali na ten turniej. Remis jest dla nich zwycięstwem. Pomijając fakt iż WKS jest finalistą mistrzostw swiata uważam iż pewnie powinien wygrać tą konfrontacje , bo Libia nie jest rywalem na miare możliwości jakie posiadają piłkarze WKS-u. W ostatnim meczu może i nie błysnęli formą ale mimo to potrafili wygrać z dość dobrym Marokiem (dzięki golu strzelonemu przez rzut karny ). Sądzę iż teraz jest czas na kolejne zwyciestwo i tio bramkowe jeżeli piłkarze ci chcą przejsć do dalszej fazy turnieju z pierwszego miejsca w grupie licząc na niekorzystny dla Egiptu wynik z Marokiem , który jest zmotywowany z powodu przegrania pierwszego meczu i można powiedzieć , że gra z nożem na gardle. W zespole Libii nie zagra też ich pierwszy bramkarz , który ujrzał czerwony kartonik w meczu z Egiptem.

Kamerun - Togo typ 1

Kamerun jest drużyną która w eliminacjach miała dużego pecha , odpadli z finałów rzutem na taśmę. Togo natomiast jest finalistą i sądzę iż jest to ich cel. Dobre wypadnięcie na MŚ 2006. Puchar Narodów Afryki jest dla nich dodatkiem , sprawdzeniem form poszczególnych piłkarzy , zdają oni bowiem sobie sprawę iz nie mają wielkich szans na odniesienia triumfu w tym Pucharze. Motywacja jest natomiast większa u rywali. Chęć rehabilitacji jest ogromna. Boję się tylko czy aż za ogromna. Kamerun ma w swoim skłądzdie kilku dobryc zawodników którzy wzajemnie się uzupełniają i potrafią rozegrać dobre spotkanie (hatrick Eto'o). Kamerun jeśli chce wierzyć w zwycięstwo w tegorocznym pucharze musi zwyciężyć to spotkanie i pokazać Togo iz tak naprawdę to oni powinni zagrać w mistrzostwach Świata. Wynik 2-1 jest dla mnie wielce prawdopodobny.

Bardzo proszę o nie komentowanie moich typów bo są to moje własne przemyślenia ajeżeli ktoś sie z nimi nie zgadza niech napisze własne. Z góry dziękuje. Odradzam też granie na Senegal w najbliższej kolejce , ponieważ wygrana z Zinbabwe absolutnie mnie nie przekonuje. Zesl ten nie tworzy kolektywu , skupia się bardziej na graniu w indywidualności i samolubną chęć strzelenia bramki a'la Zlatan Ibrahimovic. Co może być katstrofalne w skutkach. To tyle jeśli chodzi o mnie , resztę zweryfikuje boisko. Swoją drogą boję się b ojescze w tym pucharze nie był ozadnej niespodzianki , lecz typy oceniam na dość prawdopodobne (nie użyje słowa pewniaki). Pozdrawiam i do następnego !!!

Do góry
#470022 - 23/01/2006 20:44 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
BREAKBEAT Offline
addict

Meldunek: 05/04/2004
Postów: 400
Skąd: Lublin
Postawilem podobnie jak kolega wyzej.

Ogladalem dzis Senegal i wlasnie kolega juz mi odpowiedzial na pytanie dot. "sprawy" Senegalu - Nigerii i Ghany. Moze jeszcze ktos cos dorzuci, jesli widzial oba dzisiejsze spotkania. Czyzby to byly pierwsze 3 pkt Senegalu i ostatnie w tym turnieju?

Do góry
#470023 - 23/01/2006 20:46 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Na jutro WKS 1 i Maroko x2 6/10 medium stakes

WKS nieco chaotyczna gra z Marokiem mimo iz ma swietnych graczy. Ich problem to zgranie, ale Libia to typowi ousiderzy. Nie maja czego szukac w tym meczu.

Marokanczycy nieco pechowa przegrana z WKS 0-1, grali naprawde dobrze. Egipt do jakis wielkich potentatow nie nalezy. Wygrana ze slabiutka Libia 3-0 nie jest nadzwyczajnym wynikiem. Marokanczycy beda z pewnoscia chceli sie zrewanzowac, druga porazka z rzedu nie wypada takiej druzynie.

Do góry
#470024 - 23/01/2006 21:47 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
dzis 100 % skutecznosc, szkoda ze sie pokwapilem na szwedow i kuponik do wywalenia , ekhm ,. no ale do rzeczy moze jutrzejsze mecze :::
WKS vs Libia.
Dzis mam wiecej czasu to i wieksza analizka pojdzie .,
Na poczatek super wazne info. Z powodu kontuzji najprawdopodbiej nei zagra jutr o Drogba w ekipie WKS-u. Lecz Kone i Kalou chyba sa wystarczajacym atutem na slaba Libie. Jedynym pozytywem Libii jest .. kupa kasy i nic wiecej. Jak wiemy ksiaze libijski trenowal nawet (bodajze z Interem) , lecz to wszystko. Wszyscy gracze libijscy graja w swojej slabej lidze (nie liczaca sie w pucharach afrykanskich) poza El Taibem z Gaziantepsporu i jednym malo znanym grajkiem z Urugwaju.
WKS pokonal bardzo mocne Maroko. Nie szkodzi nawte ze po slabym, meczu. Z marokiem mialaby klopoty niejedna europejska druzyna. A swiadczy to chyba tylko o konsekwencjio taktycznej WKS. Tak wiec wg mnie brak Drogby to jedyny argument, lecz Drogba z Marokiem tez nie byl zbyt blyszczacy, wiec smiem twierdzic ze bez neigo wyjda spokojnie z grupy. I jutro zwyciestwo, choc mysle ze nei bardzo przekonujace, ale pewne.
kurs WKS 1 - 1,40zl 9,9/10

Egipt - Maroko
Pechopwe Maroko z 1 meczu. Mogli zremisowac, lecz WKS wytrawnie ich ogral na 1:0.
Egipcjanie chyba treme meczu przed wlasna publicznoscia zgubili w 1 meczu. Malo ktory gospodarz gromi w takim turnieju rywala w meczu otwarcia. Tol swiadczy o dobrej psychice Faraonow no i zapewne o klasie zespolu. Potencjal obydwu jedenastek okreslibym jako mniej wiecej porownywalny. Liga egipska napewno mocniejsze. AL- Ahly i Zamalek, to zespolu z polfinalu odpowiednika naszej LM w Afryce w tym sezonie.
To znaczy ze liga mocna, a skoro liga mocna to i zespol narodowy nei grzeszy klasa .
Bardzo prestizowy mecz, dwie najmocneijsze "arabskie" druzyny Afryki - chyba mini derby. Porownalbym ten mecz prestizem do meczy Polska - Niemcy czy Grecja - Turcja. Ot takei mini derby w arcywaznym meczu, przy wyrownanej sile zespolów.
Wiec radze jutro zagrac czysty X. Pierwszy remis w dodatku jak najbardziej prawdopodobny wynik.
Egipt vs Maroko X , 3,20 zl ,// 8/10
zycze powodzenia ja osobiscie pocisne takowy kuponik za 10 zl, razem bedzie do wygrania ok 40 zlotych

Do góry
#470025 - 23/01/2006 22:38 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
WKS-Libia 1. Fakt ze WKS nie zachwyciło w meczu z Marokiem i ma bardzo niepoukładaną obrone ale na Libie to powinno wystarczyc gdyz uwazam ze Libia to najgorsza druzyna tych Mistrzostw, reasumujac WKS-Libia 2:0

Drugi mecz Egipt-Maroko 1x

Tutaj skłaniałbym sie raczej na wygrana Egiptu ale moze w koncu pasc remis ktorego jeszcze nie bylo mysle ze wynik moze byc 2:1 lub 1:1.

Ps. Po pierwszych meczach moge smiało stwierdzic ze walka o tytuł rozegra sie miedzy czterema ekipami a konkretnie: Kamerun, Nigeria,Tunezja i Egipt no i moze jeszcze cos namiesza WKS i Senegal w co nie jestem do konca przekonany

Do góry
#470026 - 23/01/2006 22:40 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Quote:

Quote:

Ja tez jestem zdania Amaru Kamerun przyjechał bronic tytulu i Angola ich nei powstrzyma. Fakt ze Angola pokazała klase przegrywajac 0:2 doprowadzajac do remisu 2:2 z Marokiem, ale tak powaznie to w tym momencie Maroko nie jest jedna z lepszych druzyn afryki. Kamerun w swoim składzie ma badzo brych pilkarzy a w ataku swiety Samuel Etoo i spolka powioza Angoli

Kamerun-Angola 1 typ: 3:1 trafiony wynik

Egipt-Libia 1 3:0

Gospodarz turnieju musi pokazac sie z dobrej strony i wygrac ten mecz gdyz kolejne mecze nie beda juz takie łatwe. W skłądzie egiptu kilku dobrych graczy z Mido na czele. Libia mozna powiedizec tyle ze jest jedna z najgorszych druzyn w turnieju typ: 2:0

Tunezja - Zambia 1 4:1

Tunezja zawsze mocna gra z przecietniakim inny wynik jak zwyciestwo byłby dla mnie iespodzianką. typ:2:1

Zimbabwe - Senegal 2 0:2

Tutaj Zimbabwe jest to napewno bardzo waleczna druzyna, ktora nei zleknie sie Senegalu, mysle ze beda dosłownie grysc i drzec trawe Senegal to juz nei ta sama drużyna co z Mistrzostw swiata ale nadal grozna ekipa i mam nadzieje ze nei zlekcewaza teoretycznie slabszego rywala mysle ze tutaj po walce bedzie wynik oscylował cos granicach 1:2 dla Senegalu. typ 1:2

WKS-Maroko 1x 1:0

Tutaj najbardziej ekscytujacy mecz moim zdaniem pierwszej kolejki szalenie mocna ekipa WKS kontra Maroko.Mysle ze w tym meczu bedzie bardzo otwarta walka i over w tym meczu jak nic Skłaniałbym sie ku WKS ale dla bardziej ostroznych wersja z podporka. typ: 3:2 lub 2:2







Na piec meczy piec weszło dobrze idize ten puchar

Do góry
#470027 - 23/01/2006 22:52 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
A druga kolejka spotkan to tak :

WKS-Libia 1 typ: 2:0 jak wczesniej wspomnialem
Egipt-Maroko 1x typ 2:1 lub 1:1 tez wczesniej wspomnialem

Kamerun - Togo 1

Tutaj jak dla mnei najwiekszy faworyt do zwyciestwa gra ze słabymi Togijczykami ktorzy niczym specjalnym mnei nie urzekli chociaz sa ta finalisci mistrzostw swiata ale jak do tej pory pokazuje turneij polowa awansowała fartem . Jak dla mnei Kamerun win i to wysoko typ 3:0

Angola - DR Kongo 1x

Tutaj Angola zagra z dobrze prezentujacymi ie Kongijczykami raczej napewno w tym meczu nie bedzie porywajacego widowiska i goli tez nei przewiduje duzo. Mysle ze w tym meczu wynik bedzie oscylował w granicach 1:0 badz 1:1

Zambia - Gwinea x2

Gwinea to na prawde solidna ekipa ktora rozprawiła sie z RPA. Zambia jak nic outsider grupy tutaj nie popadałbym w hurraoptymizm staiwanie czystej 2 gdyz mysle ze moze tutaj dojsc do remisu ze wskazaniem na Gwinee moj typ 1:2 lub 1:1

Tunezja - RPA 1

Tunezja zaraz po Kamerunie jest moim drugim faworytem. W tym meczu wynik inny jak zwyciestwoTunezyjczyków bedzie dla mnei zaskoczeniem oi ile bramkarz nie bedzie robil głupich błedow o wynik mozna byc spokojnym. Bardoz ładny kurs na Tunezje typ: 2:0

Nigeria - Zimbabwe 1

Tutaj krotko zwiezle i na temat Nigeria wygra, łatwo i bezproblemowo typ 3:0

Senegal - Ghana no bet

Jakbym mial grac za drobne pokusilbym sie na Ghane ale odpuszczam

Do góry
#470028 - 23/01/2006 23:18 Re: Puchar Narodów Afryki 2006
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Postawilem podobnie jak kolega wyzej.

Ogladalem dzis Senegal i wlasnie kolega juz mi odpowiedzial na pytanie dot. "sprawy" Senegalu - Nigerii i Ghany. Moze jeszcze ktos cos dorzuci, jesli widzial oba dzisiejsze spotkania. Czyzby to byly pierwsze 3 pkt Senegalu i ostatnie w tym turnieju?




Moim zdaniem nie ostatnie, Ghana mnie dzis zawiodla i moim zdaniem byla tylko tlem dla Nigerii i nie ma co gadac o jakichstam sytuacjach, bo to byl zupelny przypadek. Dla mnie Nigeria i Senegal po drugiej kolejce beda pewne awansu. Ghana jest slabiutka w obronie, bramkarz fatalny, co z tego, ze maja 2 wiezowcow jak nie sa oni zbyt zwrotni, moim zdaniem Camara, Diouf i Niang wybija pilke Ghanie z glowy, do tego sa tez inni, ktorzy zawsze moga sie wlaczyc. W Ghanie jest niezly sklad, niezle nazwiska i chyba tyle, wyzej ja ocenialem przed turniejem i mysle, ze na MŚ tez nic nie zdzialaja. Pojada na wycieczke.

Do góry
Strona 6 z 14 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, Zaixi, kemp, 11kera11, Ojro, igea23, Sensei, Akhu, akagi, wHiTe_StAr, forty), 3445 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584153 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07