Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4613356 - 20/04/2011 01:50 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: akagi]
GołyRubyChop Offline
enthusiast

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 315
Originally Posted By: akagi
Originally Posted By: donic


Bankowo, to jestes "wielkomiejski", ale niestety ze sloma w butach. Czuc "miasto".


laugh


Jeden też czuł.

Wyobrażasz Sobie co było później...

Czy nie za bardzo ?


usunąłeś go z naszej-klasy ?

Do góry
Bonus: Unibet
#4618325 - 22/04/2011 15:55 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Wchodzę na stronkę i...nic nie widzę...no prawie nic.
Mam monitor ustawiony pod okno(21 cali). Jak świeci słońce, naprawdę jest trudno pczeczytać ten bladowy kolor(biały) czcionki. Może, większa czcionka? Może, tekst w kolorze żółtym(tak jak wstawki). Wytłuszczone, owszem, bardzo dobrze widać.

Nigdzie nie mogę znaleźdź statystyk, czy też informacji na bieżąco, jak została zdobyta bramka. Mam na myśli- główką. Kurs w granicach 4.75/5

Do góry
#4619792 - 23/04/2011 02:40 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
rozmus Offline
addict

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 631
W statystykach obowiązkowo ile rożnych w meczu było! smile

Do góry
#4625066 - 26/04/2011 18:37 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: rozmus]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Drodzy internauci fani sportu mamy wielką przyjemność powiadomić o uruchomieniu nowego portalu z wynikami na żywo wyniki.pl.

Po dwu miesięcznych pracach ukończyliśmy pierwszą część serwisu czyli wyniki piłki nożnej, która jest krokiem milowym we wdrażaniu kolejnych dyscyplin sportowych.

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo, przeglądania statystyk oraz porównywania drużyn na wyniki.pl

Jeżeli mają Państwo uwagi lub sugestię zapraszamy również do naszego profilu na facebook.pl/wynikipl bądź drogą mailową pod adresem wyniki.pl@hotmail.com

Pozdrawiamy
Zespół wyniki.pl

Do góry
#4625131 - 26/04/2011 19:05 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
Tak na szybko uwagi, te negatywne :
- kolor tla (wspomniane juz powyzej)
- czcionka w wyborze lig jest moim zdaniem za drobna, zlewa sie w odleglosci ponad 1 metra, no ale kto siedzi tak daleko od monitora wink
- przy golu z karnego lepiej zaznaczyc lierka K a nie kolorem niebieskim, kojarzy sie z samobojem
- zamiast gwiazdki w menu gornym przy wyborze konkretnych meczy zastapic ja ulubione lub wybrane

A tak poza tym powodzenia piwo

Do góry
#4625156 - 26/04/2011 19:16 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Linc]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Originally Posted By: Linc
Tak na szybko uwagi, te negatywne :
- kolor tla (wspomniane juz powyzej)
- czcionka w wyborze lig jest moim zdaniem za drobna, zlewa sie w odleglosci ponad 1 metra, no ale kto siedzi tak daleko od monitora wink
- przy golu z karnego lepiej zaznaczyc lierka K a nie kolorem niebieskim, kojarzy sie z samobojem
- zamiast gwiazdki w menu gornym przy wyborze konkretnych meczy zastapic ja ulubione lub wybrane

A tak poza tym powodzenia piwo


Dzięki wielkie za uwagi, nawet te negatywne są dla nas bardzo ważne smile

Gol z karnego to przekreślona piłka,
skojarzenie niebieskiej piłki jak najbardziej prawidłowe - to samobój smile

Nasunąłeś nam bardzo dobra myśl, dziś wieczorem na dole wyląduje legenda.

Dzięki
Zespół wyniki.pl

Do góry
#4625179 - 26/04/2011 19:29 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Stelmach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 8985
Skąd: Piątek 13
bede testowal, na 1 rzut oka wyglada ladnie i ciekawie smile

Do góry
#4625277 - 26/04/2011 20:21 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
A te dźwięki przy różnych zdarzeniach już działają? Gdzie się tym steruje..? frown

Do góry
#4625339 - 26/04/2011 20:50 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: wyniki.pl

Gol z karnego to przekreślona piłka,
skojarzenie niebieskiej piłki jak najbardziej prawidłowe - to samobój smile

sorki ale to wtedy macie blad w wynikach;

Polonia-Arka 4-0

Mierzejewski strzelil na 2-0 z karnego a macie symbol niebieskiej pilki czyli samoboj wink

Do góry
#4625855 - 27/04/2011 00:26 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
jest całkiem nieźle

ale

mała czcionka - przynajmniej dla mnie za mała

i razi mnie ten "Fixtures" w prawym górnym rogu - cała strona po polsku a tu nagle jeden wyraz obcy wink

pozdrawiam

Do góry
#4625911 - 27/04/2011 01:05 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36631
A tam 'Fixtures' będzie dobrze jak poprawią błędy ortograficzne w polskich słowach tongue

Do góry
#4626402 - 27/04/2011 04:07 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Akhu]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
Originally Posted By: Akhu
A tam 'Fixtures' będzie dobrze jak poprawią błędy ortograficzne w polskich słowach tongue


fakt

wyniki.pl - powinniście mieć korektora do tekstów

składnia leży
ortografia nie jest źle ale literówki są

jak chcecie mogę Wam korektę robić...

Do góry
#4626691 - 27/04/2011 17:01 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Linc]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Originally Posted By: Linc
Originally Posted By: wyniki.pl

Gol z karnego to przekreślona piłka,
skojarzenie niebieskiej piłki jak najbardziej prawidłowe - to samobój smile

sorki ale to wtedy macie blad w wynikach;

Polonia-Arka 4-0

Mierzejewski strzelil na 2-0 z karnego a macie symbol niebieskiej pilki czyli samoboj wink


Masz 100% rację, niebieska piłka oznacza bramkę strzeloną z karnego, mój błąd tylko umocnij nasze przekonanie że musi być legenda smile skoro nawet My się mylimy to co dopiero biedny internauta smile wielkie dzięki smile spędzając tyle czasu nad wynikami czasami zapominamy o rzeczach oczywistych dlatego trzeźwo spojrzenie kogoś z zewnątrz jest dla nas bez cenne.

Originally Posted By: KeeP
jest całkiem nieźle

ale

mała czcionka - przynajmniej dla mnie za mała

i razi mnie ten "Fixtures" w prawym górnym rogu - cała strona po polsku a tu nagle jeden wyraz obcy wink

pozdrawiam


Fixtures to nasze przeoczenie, od dawna na naszym worklist.

Do góry
#4626696 - 27/04/2011 17:07 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Jeśli można:

w statystykach widzę literówkę - zamiast handicup - powinno być handicap

Do góry
#4626701 - 27/04/2011 17:13 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Geremi]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
+1 dzięki smile będzie na pewno zmienione.
Jeżeli już jesteśmy przy statystykach, czy są one czytelne ? czy czegoś brakuje?

Originally Posted By: wwwujek
A te dźwięki przy różnych zdarzeniach już działają? Gdzie się tym steruje..? frown


Dźwięki są w trakcie tworzenia.

Do góry
#4626711 - 27/04/2011 17:20 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
mala uwaga co do nazw poszczegolnych lig wink

Z tych lepszych lig, wszedzie sa oficjalne nazwy (Bundesliga, Serie A itd.), z jednym wyjatkiem - 'Anglia: Pierwsza liga', troche razi bo brzmi jak polski odpowiednik League One smile Wiecej nie przegladalem, moze ktos inny sie dopatrzy.

I jeszcze jedno, 'Międzynarodowe: Europa League', mecze sa jutro a w rozkladzie sa i na dzis i na jutro tongue

Do góry
#4626747 - 27/04/2011 17:52 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Sporo takich dziwnych sformułowań smile

Przy lidze europejskiej : "wybierz stage" zamiast "wybierz etap"

Przy polskiej lidze jakieś dywizje zamiast swojsko "II liga zach." i FA Cup zamiast Puchar Polski.

"10 ostatnich meczy" - meczy to koza wink Meczów !

Przy tej dużej gwiazdce przydałby się napis "Moje mecze". Dobrze jakby się dało od razu dodać całą ligę, a nie każdy mecz klikać z osobna. Legenda dobra sprawa, ale przydałby się też wyskakujący tekst po najechaniu na małą gwiazdkę np. "dodaj do moich meczów".

Klikam na mecz Gremio-Catolica a tam w składach sami rezerwowi grin

Ten krzyżyk do zamykania okna ze szczegółami mógłby być większy i bardziej widoczny (np. żółty kolor).

Dziwne, że Copa Libertadores i Liga Europejska jest wyżej na stronie głównej od Ligi Mistrzów wink

Do góry
#4626820 - 27/04/2011 18:22 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
Jakiego serwisu jesteście partnerem? Tzn. skąd bierzecie livescore.
Kolor czarny pozostanie już?

<meta name="description" content="Wyniki.pl największy portal z wynikami na żywo w Polsce. Wyniki.pl dostarcza wyniki piłki nożnej, tenisa, koszykówki, formuły 1, siatkówki z całego świata. " />

jesteście największym portalem z wynikami w Polsce? A to bardzo ciekawe. To jest normalne wprowadzanie użytkowników w błąd, i to nie jest to samo co krzyczenie pijanym, ja mam najpiękniejszą zone na osiedlu. Prowadzicie "serwis" to badzcie rzetelni.

Do góry
#4626940 - 27/04/2011 19:14 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: Self-Confident]
wyniki.pl Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2011
Postów: 15
Originally Posted By: Self-Confident
Jakiego serwisu jesteście partnerem? Tzn. skąd bierzecie livescore.
Kolor czarny pozostanie już?

<meta name="description" content="Wyniki.pl największy portal z wynikami na żywo w Polsce. Wyniki.pl dostarcza wyniki piłki nożnej, tenisa, koszykówki, formuły 1, siatkówki z całego świata. " />

jesteście największym portalem z wynikami w Polsce? A to bardzo ciekawe. To jest normalne wprowadzanie użytkowników w błąd, i to nie jest to samo co krzyczenie pijanym, ja mam najpiękniejszą zone na osiedlu. Prowadzicie "serwis" to badzcie rzetelni.


Zadałeś bardzo ciekawe pytanie, na które już spieszę z odpowiedzią :

Jako serwis w pełni Polski, nie uzależniony od innych zagranicznych portali (a wiemy że bardzo dużo "polskich" portali opiera się na skryptach udostępnianych przez livescore-y zagraniczne za umieszczanie "ich" reklam na swoich portalach) posiadamy własny feed wyników który bez użycia trzecich firm opracowujemy i dajemy wam internautom jako rzetelne narzędzie do sprawdzania wyników, statystyk, tabel online.
Oczywiście jak już wspomniałem uruchomienie piłko nożnej to tylko część funkcjonalności nad która pracujemy i niedługo udostępnimy.
Otwarcie na świat samej piłko nożnej oraz nasze prośby o sugestię w sprawach funkcjonalności mają na celu jak najlepsze dopracowywanie portalu opierając się na waszych spostrzeżeniach. Dzięki temu macie nie bagatelny wpływ na to jak wyniki.pl będą działały. My z naszej strony chcemy przez rozmowę na forach zaspokajać Wasze potrzeby związane z potrzebą przeglądania statystyk, wyników na żywo czy porównywania drużyn.

Jeżeli poczułeś się urażony opisem strony, mam nadzieję że wyjaśniłem czym kierowaliśmy się umieszczając ten tekst na portalu.

Co do koloru czarnego, wiążą się z nim duże dyskusje w naszym zespole, jeszcze 2-3 tygodnie temu był on szary. Jednak wyciemnienie tła oraz rozjaśnienie content-u w środku ma celu poprawienie czytelności, mamy nadzieje że to nam się udało. Jednak jak masz jakieś sugestię związane z kolorystyka zapraszamy do wypowiedzi, na pewno weźmiemy je pod uwagę.


Zespół wyniki.pl

Do góry
#4626979 - 27/04/2011 19:25 Re: wyniki.pl - nowa polska strona z wynikami na żywo [Re: wyniki.pl]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
Czy ten "Wasz zespół" prowadził wcześniej jakikolwiek projekt portalu internetowego?

Kolor czarny jest tak męczący dla oczu, że teraz nie znajdziesz profesjonalnej strony zrobionej w ciemnych barwach. Ja nawet nie próbuje czytać co tam jest.

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, akagi, kemp, Huberthg, Skorpion BB, burbon, forty, VVega, wHiTe_StAr, rafal08, DePito, Zaixi, igea23, Józef Małolepszy), 3434 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585717 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07