Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#4516106 - 09/03/2011 21:00 Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
Tym razem moja mysla przewodnia bedzie znana na polskich boiskach piesn, ja jednak pozwolilem sobie na mix odpowiadajacy atmosferze i obecnemu potencjalowi (ironia):

Cytat:
'Caleee foruuummm dopingujeeee Arkaaa w piatek teeego potrzebujeee'




DOGIIII KRECZOWACCC ! boks

Do góry
Bonus: Unibet
#4516124 - 09/03/2011 21:10 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
Górnik - Arka

Sklad to jedna wielka niewiadoma, ale nie dlatego, ze kontuzje czy kartki i inne abscencje. Nawalka ma bol glowy, bo w koncu ma problem koggo posadzic na lawce i jakim systemem zagrac.
Ja przewiduje takie cos:

Prezes Górnika mowil o 2 wygranych u siebie, bardzo chca aby do Zabrza wrocili kibice (w sobote przyszlo 'tylko' 8,400 a max jest na 10k). Nawalka powinien zagrac ofensywnie i tym razem posadzic drewno na lawce (zahorski), a w zamian Jez/Wodecki/Sikorski.

Arka w tym sezonie nie strzelila na wyjezdzie gola shocked majac bilans 0-10. Zabrze to zadna twierdza no i jedna z najslabszych oron w lidze, ale wydaje mi sie ze tym razem bedzie dobrze, bo w srodku pola bedziemy rzadzic i dzielic.

Oczekuje rowniez srogiego rewanzu za wynik 0-2 w Gdyni. Arka to powazny kontrkandydat do spadku, a Górnik jednoglosnie mowi ze celeen nr 1 jest utrzymanie. Jednak po cichu zawodnicy mowia ze chca grac o cos wiecej (Kwiek, Gasparik). A wygrana dalaby kontakt z czolowa '3'.

ARKA strzeli :> ? NIEEE @ 2,1 9/10 UB
Górnik (-1 EH) @ 3,8 UB 2/10

nie pozostaje mi napisac... panowieeee na caleee ryjeeee:

'Naprzooood pilkarzeeee, ambicjaaa kazeee, wygraccc dzis ten meczzz, bo to swietaaaa rzeczzz loloooolooollooo looolooolooooololololooo'

grin

Do góry
#4516186 - 09/03/2011 21:42 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Ojro jak zwykle meeega optymistycznie i subiektywnie wszak Górnik najlepszy jest wink No to ja trochę subiektywnie z Gdyni.
Gdyby dwa pierwsze mecze rundy wiosennej skończyły się dla Arki kilka minut wcześniej to dziś w pisałbym w bardzo optymistycznym tonie. No ale się nie skończyły więc trzeba pisać jak jest. Zacznę może od tego, że Górnik jest moim zdaniem NAJBARDZIEJ przeszacowaną drużyną Ekstraklasy. Zespołem, który ABSOLUTNIE nie ma składu na obecnie zajmowane 5 miesjce i ide z każdym kto chce o zakład (jak coś to na priva proponować stawkę), że nie skończy ligi w pierwszej ósemce na koniec sezonu. Widziałem Górnika w kilku meczach i czasami mieli furę szczęścia, a czasami byli deklasowani (piszę o tych meczach które widziałem). Wystarzcy spojrzeć na bilans bramkowy tego zespołu, który przecież więcej meczów wygrał niż przegrał, a ma bilans minus 6.
No, ale teraz o Arce. Dwa razy się pogubiła w końcówce, ale też grała z Mistrzem i Vice Mistrzem Polski. Nadal szwankuje jakość gry ofensywnej, ale wraca do składu dwóch ważnych graczy po kontuzjach Ivanovski i Glavina, dodatkowo po pauzie za kartki Płotka oraz zadebiutuje Skela. Tak więc ofensywa na pewno będzie wzmocniona. Pauzują Budziński i Siebert oraz za kartki Rozić, ale jego bez problemu można zastąpić w obronie. Dość już tych jaj z niestrzeloną bramką na wyjeździe. Dwie ostatnie wizyty w Zabrzu przyniosły nam i bramki i punkty. To jest polska liga tu bardzo często po efektownym meczu przychodzi padlina i myślę, że w piątek będzie podobnie. Zabrzanie nas zlekceważą i mogą się zdziwić. Zreszta czy to nie jest trochę dziwne, że Górnik niby w takim mega gazie a Arka w dołku a kursy koło 1.9 na Górnika? Od razu rzuca się w oczy podpucha buków jak dla mnie. Tak więc moje typy na piątek:
Arka x2 i delikatnie Skela strzeli po 8.0 (ponoć na treningach miażdży przeglądem pola i stałymi fragmentami gry więc ściągnie pajęczynke z wolnego wink )

Do góry
#4516354 - 09/03/2011 22:46 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Arka miała trudny start Wisła Lech i nie prezentowali się tak najgorzej, walka na pewno będzie remis na pewno w zasięgu Arkowców no może wejdzie i będzie 0-0 tongue

Do góry
#4519598 - 11/03/2011 01:42 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
typ konkursowy :

Legia - Ślask X

Czy Legia wykorzysta szansę i wskoczy chociaż na chwilę na fotel lidera po raz pierwszy w tym sezonie ?

Będzie bardzo ciężko , moim zdaniem czas na pierwszy remis przy łazienkowskiej :

1) Śląsk świetnie się zaprezentował w meczu z Jagiellonią , szczególnie imponować mógł Waldemar Sobota którego będzie bardzo ciężko upilnować legionistom, gdyby nie pomoc arbitra to Wrocławianie wywieźliby 3 punkty a nie 1 , byli zdecydowanie lepszą drużyną, ale widać sędziowie już nie pierwszy raz ciągną Jagiellonię za uszy, nie zdziwię się jak jakaś dobra DISCO-POLOWA ekipa z Białegostoku zagra u któregoś z sędziów na weselu , bądź na weselu kogoś z ich rodziny , Kulesza już im załatwi...

2) Śląsk odkąd przejął ich Pan trener Orest ("Proszę mi tu nie orestować") Lenczyk nie przegrał jeszcze ligowego meczu !
3) W ostatnich 10 meczach aż 6 razy remisowali, przylgnęła do nich łatka " mistrzów remisów "
4) obawiam się że tak we wtorek pisałem Jagiellonia musiała w końcu zremisować jakiś mecz u siebie , tak i Legia 6-0-2 w końcu jakiś remis złapać musi prędzej czy później...
5) kontuzje złapał Cabral, więc Skorża znowu wyjdzie z dwójką defensywnych pomocników- zupełnie jakby grał na wyjeździe... jego ulubioną taksą 4:5:1 , więc może być brzydka gra - kocioł w środku z małą ilością sytuacji bramkowych
6) decyzją KL zamknięto Żyletę na mecz ze Śląskiem, co zapewne negatywnie odbije się na dopingu dla Legii , a to Żyleta niosła Legię do takich zwycięstw jak z Cracovią, Górnikiem czy Lechem
7) sędziowie - stają na głowie żeby tylko okraść Legię z punktów , także obserwatorzy, PZPN czy Komisja Ligi jeżeli tylko jest sposobność to zrobią wszystko żeby dokopać Legii.

Do góry
#4520068 - 11/03/2011 03:40 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: McDziarz
typ konkursowy :


7) sędziowie - stają na głowie żeby tylko okraść Legię z punktów , także obserwatorzy, PZPN czy Komisja Ligi jeżeli tylko jest sposobność to zrobią wszystko żeby dokopać Legii.



hehe zarcik oczywiscie ? ja bym napisal

7) Legia w koncu po latach jest traktowana jak wiekszosc klubow w lidze i nie ma zadnych przywilejow dziwnych

Do góry
#4520085 - 11/03/2011 03:45 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Dziwne, ze jako fan Legii piszesz praktycznie tylko o Slasku. Legia moim zdaniem swietnie zaprezentowala sie z Polonia, bardzo dobry pressing, agresywny odbior- szczegolnie w pierwszej polowie. Ciezko tam bedzie Slaskowi nawet w dobrej dyspozycji. Zreszta typowanie remisu to gamblerka.

Do góry
#4520914 - 11/03/2011 15:45 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: craax]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: McDziarz
typ konkursowy :


7) sędziowie - stają na głowie żeby tylko okraść Legię z punktów , także obserwatorzy, PZPN czy Komisja Ligi jeżeli tylko jest sposobność to zrobią wszystko żeby dokopać Legii.



hehe zarcik oczywiscie ? ja bym napisal

7) Legia w koncu po latach jest traktowana jak wiekszosc klubow w lidze i nie ma zadnych przywilejow dziwnych



Crax badz powazny. To co sie dzialo na Cracovii to juz chyba raczej bylo jak dokopac niz na rowno.

Do góry
#4520933 - 11/03/2011 16:04 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Śląsk ma dobrą kadrę, jak dla mnie potrzebuję trenera który będzie preferował bardziej nowoczesny futbol.
Leńczyk potrafi ustawić drużynę tak, by konsekwentnie przeszkadzać rywalowi w grze, więc Legii może być naprawdę ciężko.
Wielką rolę na pewno odegra dyspozycja obu zespołów, Legia dobrze wyglądała w pierwszej połowie na tle Polonii (no ale sco ona zagrała)
Ciekawią mnie argumenty [mc] w jednym tygodniu piszę że ktoś wygrał 6 meczów z rzędu to passa musi się skończyć a tu proszę, mistrzowie remisów, i mecz bez przegranej tongue

Do góry
#4521287 - 11/03/2011 19:52 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Majtikroko]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: Majtikroko
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: McDziarz
typ konkursowy :


7) sędziowie - stają na głowie żeby tylko okraść Legię z punktów , także obserwatorzy, PZPN czy Komisja Ligi jeżeli tylko jest sposobność to zrobią wszystko żeby dokopać Legii.



hehe zarcik oczywiscie ? ja bym napisal

7) Legia w koncu po latach jest traktowana jak wiekszosc klubow w lidze i nie ma zadnych przywilejow dziwnych



Crax badz powazny. To co sie dzialo na Cracovii to juz chyba raczej bylo jak dokopac niz na rowno.

Ty naprawde myslisz, ze to wynikalo z premedytacji a nie z nieudolnosci polskich sedziow ? POWAZNIE ?

Legia wg mnie ogra Ślask

Do góry
#4521358 - 11/03/2011 20:14 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Moim zdaniem sędziowie nie zrobili tego specjalnie, co nie zmienia faktu,że wynik spotkania wypaczyli. Nie ma co jednak wracać do tego spotkania, bo raz sędzia pomyli się w tą, raz w tamtą. Chciałbym chociażby przypomnieć ile było kontrowersji podczas meczu z Cracovią na Łazienkowskiej.
Craax chciałbym jednak zwrócić uwagę,że już od jakiegoś czasu Legia nie ma żadnych przywilejów u sędziów, więc nie przesadzajmy.

Dzisiaj jest jednak nowy dzień, nowy mecz.
Żyleta będzie jednak otwarta.
Co do samego spotkania to nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Legii. Bardzo podobała mi się gra w meczu z Polonią - twardo w obronie, niezły pressing (choć w końcówce widać już było,że trochę opadli z sił) i ciekawa gra w ofensywie. 1-0 to zasługa Przyrowskiego i nieskuteczności piłkarzy Legii. W mojej ocenie Legia dobrze przygotowana jest do rundy wiosennej i do ostatniej kolejki walczyć będzie o mistrzostwo Polski.
Kursy na mecz ze Śląskiem do zakceptowania - stake 3/10.

Do góry
#4521362 - 11/03/2011 20:15 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Legia ze Śląskiem rok temu zremisowała a Lenczyk też chyba z Craxa ugrał na Łazienkowskiej remis, Wrocław niepokonany od 9 kolejek więc teraz jest idealna pora by przerwać to... smile a z kim jak nie z Legia ? smile Moim zdaniem Legia ten mecz wygra a kurs 1.7 biore smile
jeśli mówicie, że działacze nie chcą dokopać Legii to co powiecie o zamknieciu jednej trybuny ? przecież to pierwszy raz się zdarzyło... Widzew rzuca kilkanaście rac na boisko i w kibiców gości Legia kilka hukowych i rac i odrazu taka kara... ;>

Do góry
#4521527 - 11/03/2011 20:58 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Zgodnie z zapowiedziami, Legia złożyła odwołanie od czwartkowej decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy SA o zamknięciu Żylety na mecz ze Śląskiem Wrocław. Dzisiaj Związkowy Trybunał Piłkarski przy PZPN niekorzystną dla warszawskiego klubu decyzję zawiesił!
piwo

Do góry
#4521584 - 11/03/2011 21:07 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Magik zgadzam sie z Toba w kazdej kwestii w 100%, wynik wypaczony ale przez nieudolnosc, dzisiaj Legia wygra, z tym potencjalem w ofensywie jakim dysponuje na pewno cos strzeli zas Slask w przodzie wyglada bardzo biednie, ktos gdzies to powiezial, "jak impotent z duzym sprzetem"

Do góry
#4522254 - 12/03/2011 01:27 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Legia - Slask 1
Legionisci podejmuja dzis na Lazienkowskiej Slask ktory nie przegral meczu od 9 kolejek tzn od czasu kiedy przejal go Orest Lenczyk i dzis moim zdaniem jest dobry czas na przelamanie tej serii. Legia wkoncu za sprawa Hubnika ma napastnika ktory wie jak sie strzela bramki. Dodatkowym plusem jest decyzja PZPN o wpuszczeniu jednak kibicow na ZYLETE a co za tym idzie umozliwienie dopingu ktory bedzie niosl Legionistow po zwyciestwo. Reasumujac typ glownie przeciwko Slaskowi licza na zakonczenie ich passy a pozniej dopiero na Legie ktora mimo wszystko wyglada o wiele lepiej pilkarsko i powinna sobie poradzic z zamurowanym slaskiem i wcisnac jedna bramke wiecej.

Do góry
#4522371 - 12/03/2011 01:53 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: AMATORnowicjusz]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
Craxa-Lech 1 @3,66 Pinnacle

Trzej piłkarze Lecha: Wilk, Kielb i Kriwiec mają grypę i ich występ w niedzielnym meczu jest mało prawdopodobny. Na pewno też nie zagrają wracający po kontuzji Wojtkowiak i Bandrowski. Jeśli do tego dodamy choroby w tygodniu Murawskiego i Mikołajczaka to kurs jaki oferuje Pinnacle na zwycięstwo walczących o utrzymanie krakowian wydaje się dobra inwestycja. Powodzenia

Do góry
#4523031 - 12/03/2011 04:32 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
W Cracovii też osłabienia. W Lechu do gry wracają Injac i Djurdjevic. Kikut tez jest nominalnym pomocnikiem. Muraś myślę powinien zagrać. Jeśli nie, to dopiero bedzie osłabienie. Murawski jest zdecydowanie najlepszym graczem Lecha.

Dla mnie no bet.

Do góry
#4523051 - 12/03/2011 04:38 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Mnie kusi overek w tym meczu lub ponad 10-11 rożnych w meczu.W obu przypadkach podział punktów nie jest zbytnio budujący tak więc liczę raczej na otwarty ofensywny mecz

Do góry
#4523160 - 12/03/2011 05:33 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: royalflush]
igea23 Online   futbol
old hand

Meldunek: 03/12/2003
Postów: 1080
Skąd: Bytom
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

„Brunatni” przyjadą do Chorzowa w najmocniejszym składzie. Po kontuzjach i innych absencjach do zespołu powrócili: Jacek Popek, Paweł Buzała, Pawieł Komołow. W poprzedniej kolejce w meczu z Jagiellonią Białystok GKS zagrał w następującym składzie: Sapela – Tanevski, Drzymont, Lacić, Fonfara – Wróbel, Baran, Sawala, Cetnarski (M. Żewłakow), Małkowski (Vinicius) – Nowak. W spotkaniu z Ruchem zapewne zajdą niewielkie zmiany. Trener Maciej Bartoszek od początku rundy wiosennej stawia na grę z jednym napastnikiem Dawidem Nowakiem, który jesienią 2008 roku już strzelił bramkę Ruchowi.
Sytuacja kadrowa „Niebieskich” jest trudniejsza, bo do kontuzjowanych Krzysztofa Nykiela i Michała Pulkowskiego dołączył Grzegorz Bronowicki, który zerwał torebkę stawową. Wbrew doniesieniom medialnym Sebastian Olszar będzie do dyspozycji trenera Waldemara Fornalika.
Mimo niewielkich problemów kadrowych w Ruchu gram na gospodarzy. Niebiescy na razie 0:0 u siebie z Lechia i 1:3 na Wiśle, Bełchatów 1:1 w Bytomiu i 0:0 u siebie z Jaga. Widziałem oba mecze Bełchatowian i mnie nie zachwycili, w Bytomiu prezentowali się wręcz fatalnie - widać niewielkie zaangażowanie w grę. Ruch widziałem na Wiśle i grał nieźle. Nie będę ukrywał, że główne powody dla których gram na gospodarzy to postawa GKS Bełchatów na wiosnę w meczach wyjazdowych z drużynami walczącymi o spadek. Dla Ruchu to bardzo ważny mecz i wierzę, że na własnym stadionie odniosą zwycięstwo. Poza tym w 3 remis z rzedu GKS nie wierzę, a Ruch u siebie nie powinien przegrać. Kurs jak najbardziej do gry.

typ: Ruch Chorzów, kurs 2,38

Do góry
#4523608 - 12/03/2011 15:59 Re: Eklasa, 18 kolej 11-13.03.2011 [Re: Ojro]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Arka x2 izi, choć wielka szkoda, że nie dowieźli 2-1 do końca...

Na dziś polecam Koronę Kielce po 1.8 w Unibet. Zaczęli od falstartu, ale dziś wraca dwóch ważnyh graczy w osobach Lisowskiego i Korzyma, a potencjał mają duuużo większy od Polonii Bytom. Widziałem zespół z Bytomia w poprzedniej kolejce w Gdańsku i nie wyglądało to najlepiej. W moich oczach to obecnie główny kandydat do spadku, którego czeka mordercza walka o utrzymanie z Cracovią, Arką, Ruchem Chorzów i chyba Zagłębiem Lubin (moim zdaniem z tego grona wyłonią się spadkowicze). Mimo, że Polonia Bytom to nasza zgoda obiektywnie muszę stwierdzić, że nia ma potencjału ani pod względem budżetu ani pod względem infrastruktury żeby grać w Ekstraklasie. Bida aż piszczy w tym klubie i oby się nie zdziwili na koniec sezonu jak będzie mowa o licencjach. Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni bo szkoda tego zasłużonego dla naszej piłki klubu.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, burbon), 3416 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584573 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07