Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#449041 - 15/12/2005 13:15 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Dlaczego ten temat zamarl?
Jest ktos interesujacy sie biegami narciarskimi i typujacy je?

Do góry
Bonus: Unibet
#449042 - 15/12/2005 14:58 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Quote:

Dlaczego ten temat zamarl?
Jest ktos interesujacy sie biegami narciarskimi i typujacy je?




Ciekawa propozycja na dzis wydaje sie byc ta parka:

Tchepalova, J - Scott, B 2 2.9 unibet 2/10


Biegami interesuje sie hmm...srednio ale mialem okazje ogladac ostatnie zawody w kanadzie .


Jakie wnioski ?
W zyciowej formie wydaje sie byc kanadyjka Beckie Scott

10.XII w biegu laczonym 2x7.5 (najpierw zawodniczki biegly stylem klasycznym a nastepnie po zmianie nart "lyzwa") Scott zajela drugie miejsce (Czepalowa 9m )
Kanadyjka biegnaca przed wlasna publicznoscia przez dlugi czas dyktowala tempo i dopiero na finiszu ograla ja znakomita norwezka Bjoergen
Porownujac czasy tylko biegu dowolnego to kanadyjka byla lepsza od rosjanki o 5 sek.

Byc moze slabsza postawa rosjanki w tym stylu byla konsekwencja sporych strat po pobiegu w stylu klasycznym i na walke na drugiej czesci trasy po prostu zabraklo jej juz motywacji. Byc moze...

Dzien pozniej odbyly sie zawody w spintach ( rowniez styl dow.)gdzie kanadyjka potwierdzila swoja wysoka forme wygrywajac w cuglach.

Czepalowa odpadla w cwiercfinale zajmujac ostatecznie 16 miejsce.

Dzisiejsze zawody podobnie jak poprzednie rowniez odbeda sie w Kanadzie tak wiec o dadatkowa motywacje Scott mozna byc spokojnym.

Jednak mimo wszystko leciutka faworytka w tej parze wydaje sie byc nadal Czepalowa. Rosjanka od lat jest uwazana za najlepsza zawodniczke w stylu dowolnym jednak wydaje mi sie ze wobec ostatnich wynikow buki za bardzo faworyzuja rosjanke.
Pomijajac juz forme czysto sportowa w konkurencjach indywidualnych a juz szczegolnie u pan o koncowym wyniku decyduje tak wiele czynnikow ze po takim kursie na pewno warto sprobowac kanadyjke .

Do góry
#449043 - 15/12/2005 16:12 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Dlaczego ten temat zamarl?
Jest ktos interesujacy sie biegami narciarskimi i typujacy je?



Odp. zamarl z prostej przyczyny - zakladając go myślałem, że jest jakiekolwiek zainteresownie biegami narciarskimi - ale po prowadzeniu monologu w tym temacie (po jego założeniu 90% (a może i więcej) sam spłodziłem) - równie dobrze mógłby to być temat na PP. Można jeszcze raz spróbować - bo nie grając pazernie można na nich sporo zarobić . Za parę minut pierwsze typy na dzisiejszy wieczór (kobiety mam już zagrane) - z m jest troszke trudniej - ale i tu coś wydumamy.

Do góry
#449044 - 15/12/2005 16:41 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Kupon zasadniczy z EXP-a:
system: 3 pewniak + 2/4 pokaż szczegóły kuponu

Cz 15/12/05 18:30 Karine Philippot - Olga Savialova Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN)
Cross Country 2 1.30 pewniak
Cz 15/12/05 18:30 Kristin Muerer Stemland - Stefanie Boehler Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 1 1.35 pewniak
Cz 15/12/05 18:30 Evi Sachenbacher - Gabriella Paruzzi Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 1 1.45 pewniak
Cz 15/12/05 18:30 Claudia Künzel - Petra Majdic Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 1 1.55
Cz 15/12/05 18:30 Vibeke Skofterud - Svetlana Malahova Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 2 1.75
Cz 15/12/05 18:30 Antonella Confortola - Oxana Jatskaja Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 2 1.70
Cz 15/12/05 18:30 Kristin Steira Střrmer - Sabina Valbusa Kto lepszy in 10 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 2 1.60

Karine Philippot - Olga Savialova
Olga wydaje się być zawodniczką bardzo wszechstronną. na ostatnich zawodach znalazła się w czołowej grupie ktora walczyła o zwycięstwo w biegu łaczonym (ostatecznie plasując się na 6poz. Karin przegrała o 1min. i tą właśnie minutkę wyrobiła na zmianie stylem klasycznym - ale nie do końca da się porównywać oba biegi - tu biegły razem i na znacznie dłuższym dystansie. Pomimo to ten typ uważam za mocno prawdopodobny.

Kristin Muerer Stemland - Stefanie Boehler
Ten przyp. jest podobny do poprzednieg (róznica w biegu klas. ponad 1.10min.)

Evi Sachenbacher - Gabriella Paruzzi
Ten typ jest wg mnie najbardziej prawdopodobny. Evi w tym sezonie od początku bardzo mocna (i to w obu stylach). Włoszka początek sezonu beznadziejny ale z zawodów na zawody coraz mocniejsza - ale wydaje mi się że jeszcze musi poczekać - szykują formę na IO gdzie będzie gospodynią.
Jeżeli sympatyczna Niemka (jedna z moich ulubionych zawodniczek) nie bedzie miała jakiejś niedyspozycji - to nie widzę niczego co by pozwoliło jej przegrać z doświadczoną Paruzzi.

Cały czas zastanawiam się nad typem na Betti - ale julka mocna w tym stylu - jeszcze nie zagrałem (kursy na Scott idą do góry - nie wiem dlaczego) - patrz. moj przedmówca - napewno to zagram jako UD - tylko zastanawiam się nad stawką???
O reszcie typów za chwilkę - bo za dużo dzieje się naraz (piłka ręczna, zaraz kosz itd

Do góry
#449045 - 15/12/2005 16:52 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Kursy z BAW start o 18:00
G. Paruzzi/P. Majdic
Typ: Petra Majdic (SLO) 1.55 4/10

E. Sachenbacher Stehle/K. M. Stemland
Typ: Evi Sachenbacher Stehle (GER) 1.45 6/10

Jak wspomniał moj przedmówca Peruzzi słabo rozpoczeła sezon i głownie tym łaktem podyktowane jest zagranie tego typu. Majdic biega regularnie i nieschodzi ponizej pewnego poziomu, którego Włoszka z obecna forma chyba jeszcze niejest w stanie przeskoczyc.Co do drugiej pary sytuacja odwrotna tylko tutaj o zagraniu zdecydowała bardzo dobra forma Niemki.

P.S.
Krajan nieprzejmój sie, ze temat to praktycznie tylko twoje wypowiedzi (zajrzyj na Inne dyscypliny na temat bandy hehe ) i jesli cos grasz to napisz, bo twoje uwagi sa bardzo trafne.
P.S.2
Co z tym eliminatorem?

Do góry
#449046 - 15/12/2005 17:53 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
Quan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/02/2005
Postów: 1764
Skąd: Łódź
Vincent Vittoz v Pietro Piller Cottrer 1 1.55 (sportingbet)

Vittoz w bardzo dobrej formie. W ostatnim biegu w Vernon podyktowano bardzo szybkie tempo stylem klasycznym aby zgbuić i osłabić niektórych zawodników. Vittoz pomimo wcześniejszego świetnego występu stylem klasycznym tu już tak dobrze się nie zaprezentował, a sił niewystarczyło aby gonić na drugiej 15 łyżwą. Cotrrer też jeszcze nie w swojej życiowej formie. Widać że będzie próbował progresji aby dokładnie trafić na Turyn. Uważam, że Vittoz będzie raczej rywalizował z Niemcami. Nie zapomnijmy o upadku Vittoza Kuusamo którego nawet kariery nie zarejestrowały.Vittoz zdecydowanie bardziej lubi biegi z odstępami czasowymi niż bieg w jednej kupie (zawodnik zdecydowanie rytmowy, który kiepsko zaczyna, a na kązdym następnym kilometrze przyśpiesza). Dla mnie jeden z głownych faworytów do złotego medalu, oczywiście jeżeli będzie w stanie utrzymać formę.

Do góry
#449047 - 15/12/2005 19:02 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Nie zdążylem dokonać dokladnej analizy - dlatego zmniejszyłem stawki - a wybrałem pod kątem:
1/ ostatniego występu w Kuusamo
2/ ostatniego biegu na dochodzenie w Vermon
3/ przeczucia

w Expie:
Cz 15/12/05 19:53
system: 1 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu
Cz 15/12/05 20:00 Andreas Schlütter - Giorgio Di Centa Kto lepszy in 15 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 2 1.40 pewniak
Cz 15/12/05 20:00 Vincent Vittoz - Pietro Piller Cottrer Kto lepszy in 15 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 1 1.60
Cz 15/12/05 20:00 Jiri Magal - Markus Hasler Kto lepszy in 15 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 1 1.50
Cz 15/12/05 20:00 Geir Ludvig Aasen - Mathias Fredriksson Kto lepszy in 15 km Free Individual, Canmore (CAN) Cross Country 2 1.60

w Unibecie pod włos bukom 1P+2/3
Hofstad, T R - Magal, J Najlepsza pozycja końcowa 2 1.90 051215
Sommerfeldt, R - Fredriksson, Mathias Najlepsza pozycja końcowa 2 2.20 051215
Teichmann, A - Di Centa, G Najlepsza pozycja końcowa 2 2.30 051215
P/ Vittoz, V - Angerer, T Najlepsza pozycja końcowa 1 1.67 051215

i dwa single z Baw:
1/ Teichmann - Vittoz, V 2 /1.80/
2/ R. Sommerfeldt - C. Hoffmann 1 /1.80/

sorryże tak późno, ale sam ledwie zdążyłem (EXP) - jest live na BaW - tu może coś jeszcze dobawimy

Do góry
#449048 - 15/12/2005 20:13 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
Quan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/02/2005
Postów: 1764
Skąd: Łódź
No cóż wspaniały bieg Cottrera. Na początku myślałem że wszyscy Włosi nastawili się na mocny start a potem będą powoli słabli. I tak się stało oprócz Cotrrera który miał rewelacyjny środek. Vittoz biegł bardzo dobrze nie można zarzucić nic zawodnikowi który był drugi, ale dzisiaj niestety był gorszy od Cotrrera. Cóż gramy dalej

Do góry
#449049 - 30/12/2005 22:28 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Krótko i na temt jest dużo typów u wielu bukuff -ja też wybralem kilka - najlepsze wg mnie zestawy w EXP-ie. no ale nie chcę przedobrzyć - na juto najpewniejsze typy:
1/ Evgenia Medvedeva - Julija Tchepalova 2 /1.65/ EXP*****
- dla mnie hit - i nie zdziwię się jak rano będzie poniżej 1.50

oraz
2/ Sachenbacher, E - Rotcheva, O 1 /1.70/ BaW****
3/ Kristin Muerer Stemland - Kristin Steira Střrmer 1 /1.70/EXP***
4/ P. Piller Cotrer - A. Teichmann 1 /1.75/ BaW****
5/ V. Vittoz - T. Angerer 1 /1.70/ BaW**

Wszystkie typy opieram na wynikach osiąganych w ostatnich startch.

Do góry
#449050 - 30/12/2005 22:51 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
KRAJAN, Teichmann miał nie startować w tych zawodach - zdaje się że jest chory, przynajmniej takie info gdzieś mi obiło. Możesz to potwierdzić ?


A ta Tchepalova - świetny kurs, aż się zdziwiłem, bo tu powinno być może z 1.35.

pozd

Do góry
#449051 - 31/12/2005 00:01 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
wiszo Offline
newbie

Meldunek: 30/12/2005
Postów: 45
ja bym postawil na:

vittoza ze bedzie w trojce kurs 1,7
i ze kunzel bedzie lepsza od stelmand kurs 1,65
buk: baw

pozdrawiam

Do góry
#449052 - 31/12/2005 10:10 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Krótko i na temt jest dużo typów u wielu bukuff -ja też wybralem kilka - najlepsze wg mnie zestawy w EXP-ie. no ale nie chcę przedobrzyć - na juto najpewniejsze typy:
1/ Evgenia Medvedeva - Julija Tchepalova 2 /1.65/ EXP*****
- dla mnie hit - i nie zdziwię się jak rano będzie poniżej 1.50

oraz
2/ Sachenbacher, E - Rotcheva, O 1 /1.70/ BaW****
3/ Kristin Muerer Stemland - Kristin Steira Střrmer 1 /1.70/EXP***
4/ P. Piller Cotrer - A. Teichmann 1 /1.75/ BaW****
5/ V. Vittoz - T. Angerer 1 /1.70/ BaW**

Wszystkie typy opieram na wynikach osiąganych w ostatnich startch.



Typ na Julię rzeczywiście zdecydowanie przeszacowany - szkoda tylko,że nie mialem odpowiedniego kapitalu w exp-ie, ale i tak mogłem zagrać to o wiele grubiej - ale i tak jestem zadowolony - jeszcze dwa typy na panów:
Christian Hoffmann - Lars Berger 1 /1.60/
Mathias Fredriksson - Giorgio Di Centa 2 /1.70/

Do góry
#449053 - 31/12/2005 13:09 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Pozwolę sobie na małe podsumowanie (i tak ten temat wygląda jak PP) tak dzisiejszych Sylwestrowych biegów jak i całego tematu.
Na poczatek dzisiejszy dzień:
1/ Evgenia Medvedeva (8) +59,8 - Julija Tchepalova (2) +26,2
2/ Sachenbacher, E (6) +54,9 - Rotcheva (26) +2:14,3
3/ Kristin Muerer Stemland (18) +1:44,2 - Kristin Steira Střrmer (4) +41,3

4/ P. Piller Cotrer +51,3 (6) - A. Teichmann (DNS)
5/ V. Vittoz (1) 0:00 - T. Angerer (35) +2:22,3
6/ Christian Hoffmann (3) +36,4 - Lars Berger (51) +3:11,3
7/ Mathias Fredriksson (28) +1:48,4 - Giorgio Di Centa (10) +1:09,5

Jak pisałem w ktorymś z postów - cross country może być bardzo dochodowy - a to co wczoraj pokazali spece z EXP-a (w szczególności kursem na Julkę i Hoffamana) - zasługuje na wielkie brawa (ale mam przeczucie, że następne zawody będą kursować inne twarze )
Nie bedę pisał dlaczego - ale tu zostały popełnione potężne błędy - jedyny minus jest taki, że nigdy nie podejmuję się grania za bardzo grube stawki - po prostu gram dla zabawy (no i może troszke dla adrenalinki).
Jeszcze cytat:
"- dla mnie hit - i nie zdziwię się jak rano będzie poniżej 1.50" - i nie zdziwiłem się ok. 8.00 rano kurs wynosił 1.45.

Ale definitywnie w ten "brzydki" Sylwestrowy Dzień (w Lublinie wieje i mocno pada) chcę prosić o zamknięcie tego tematu (nie wiem czy mam takie prawo - założyłem go próbowałem w nim nawiązać dyskusję - ale to wszystko po co??? Zainteresownie mizerne - a czasu na produkowanie sie troszke trzeba (o analizowaniu wyników nie wspomnę).
Po prostu uważam ten temat za bezproduktywny. Ale modowie zrobicie jak uważacie - ja w tym temacie postu już nie napiszę.
pixies - Teichman faktycznie DNS z powodu choroby - ale to przeciez na nic nie wpłyneło - po prostu zwrot.
A jeszcze korzystając z okazji chciałem podziękować tobie i Ulvgaard-owi za zaszczepienie mnie konkurencjami alpejskimi. Przyznam się, że gram to dopiero od niecalych 2-tygodni - i bardzo mi się to podoba (wcześniej nie miałem do tego przekonania) - tak pod wzgledem atrakcyjności oglądalności (adrenalinka) jak i uzyskiwanych z tego profitów.
Na koniec:
Życzę Wszystkim czytającym (lub nań piszącym) to forum- niech nadchodzący Nowy 2006 ROK będzie dla Was spełnieniem Wielu Marzeń, samych trafnych typów, pełnego zadowolenia tak w życiu osobistym i zawodowym (ew.uczniowskim) jak i na drodze bukmacherki - a dziś Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej i pobudki bez bólu
bólu głowy

KRAJAN

Do góry
#449054 - 31/12/2005 15:01 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Witam

KRAJAN - oczywiście nie zamykamy tematu Niestety, prawda jest taka, że 90% luda zainteresowanych jest piłką nożną, i prawdę mówiąc - to chyba wielkie "szczęście" buków. Sporty zimowe są u nas mało popularne, ale, jak zapewne sam to stwierdziłeś o wiele bardziej dochodowe. Ja sam gram praktycznie wszystkie dyscypliny zimowe, może oprócz łyżw. figurowego, ale nie mam na tyle czasu, aby pisać tu elaboraty - no bo napisz jakieś uzasadnienie do tego, że Tchepalova wygra z Medvedevą, skoro wiesz, że jest o klasę lepsza ?
Grajmy więc dalej, spróbujemy to pociągnąć razem - wszak niedługo olimpiada, a tam żartów nie będzie. Biegi i kombinacja są chyba najbardziej przewidywalne i szkoda marnować okazji.

pozd

Do góry
#449055 - 31/12/2005 16:56 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
Lukass19 Offline
journeyman

Meldunek: 29/10/2003
Postów: 63
Skąd: Bialystok
Czesc Wam,

jesli tutaj tak malo ludzi jest, to ja tak se pomyslalem ze sie jakos zainteresuje tym moze fakt ze jestem gorzej niz ciemny w to ale chetnie sobie popatrze na ten temat, cos poczytam i moze jakos sie czegos naucze ciekawego mozecie na wstep podac jakies stronki zwiazane ze sportami zimowymi, takie gdzie mozna sie wielu ciekawych rzeczy dowiedziec?

Do góry
#449056 - 06/01/2006 22:16 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
vittoz Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 13
Skąd: Łódź
W dniu jutrzejszym biegi w Otepeaea. Jeżeli chodzi o bieg panów na dystansie 15km techniką klasyczną faworytami wydają się być Vicent Vittoz, Andrus Veerpalu oraz "stary lis" Frode Estil. Z pewnością na rywalizację ogromne znaczenie będzie miał brak Niemców szczególnie tych z górnej półki, którzy znakomicie spisywali się w tym sezonie techniką klasyczną Angerer, Sommerfeldt, Filbrich oraz Teichmann. Chociaż Veerpalu nie jest ostatnio w zbyt dobrej formie to jednak zaliczam go do faworytów, ze względu na świetne występy w ostatnich latach i doskonałą znajomość trasy (przykład Lukasa Bauera na trasie w Novym Mescie). Frode Estil notował w Estonii także bardzo dobre występy, a po biegu w Canmore gdzie ścigał się do ostanich metrów z Angererem jego akcje na pewno wzrosły. Vittoz zrobił spore postępy w stylu klasycznym, a jego forma ogólna jest na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością za nim przemawia fakt, że będzie starał się jak najwięcej punktów odrobić do Angerera, bo sądzę że między tymi dwoma zawodnikami rozegra się walka o zwycięstwo w pucharze świata. Jeżeli nawet delikatnie spuszczą z tonu to i tak równością formy nie jest im w stanie nikt dorównać. Do tej trójki można dorzucić jeszcze Svartedala choć po ostatnich biegach wydaje mi się że jego forma spada. Kursy z BaW

Veerpalu 2.00
Estil 3.50
Svartedal 5.50
Vittoz 14.00


Powiem szczerze, że zaskoczył mnie tak wysoki kurs na Vittoza i chyba zagram na niego delikatnie po takim kursie. Pozdrowienia

Do góry
#449057 - 06/01/2006 22:53 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
No więc krótko, bo jutro z rana imprez do bólu.

Wynalazłem sobie dubla w Unibecie :

Bjoergen - Kowalczyk 1 i całe 1.22. Kurs śmieszny, ale za darmo. Marit przerasta resztę stawki o klasę, bez większych problemów wygrała dwa tegoroczne biegi na 10 km K. Justyna pierwszy start po dyskwalifikacji odnotowała w Novym Mescie, jednak na pewno nie jest w takiej dyspozycji, by mogła choć minimalnie zagrozic Norweżce. 1.22 na tą parę, przy kursach 1.30-1.35 na zwycięstwo Marit w całych zawodach to dla mnie prezent.

Svartedal - Rotchev - 1 1.55. Gram to na zasadzie "przeciw" słabszemu i będącemu w dalekiej od optymalnej dyspozycji Rotchevowi. Svartedal w pierwszych startach prezentował się świetnie wygrywając z Rosjaninem w dwóch startach o ok. 40 sek.

AKO 1.89 - bardzo przyjemne i warto spróbować.

Poza tym zagram sobie dla emocji:
Veerpalu z Estilem ( 1 1.50 Unibet) - Estończyk u siebie, jak wspomniał mój przedpisca w Otepaa zawsze spisywał sie bardzo dobrze, oraz

Kuitunen - Kowalczyk (1 1.65 BW) - Kuitunen póki co w dużo lepszej dyspozycji, wyrasta na zawodniczkę, która ma dużą szansę na medal olimpijski.

pozd

Do góry
#449058 - 07/01/2006 00:15 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
vittoz Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 13
Skąd: Łódź
U kobiet wstrzymam się z podawaniem jakiejkolwiek analizy. Muszę przede wszystkim zobaczyć w jakiej formie jest Marit po przerwie. Jak wróciła do formy z początku sezonu to wszelkie analizy na zwycięstwo akurat w stylu klasycznym są bezprzedmiotowe. Jeżeli chodzi o pary to polecałbym Smigun, która biega coraz solidniej i tak samo jak w przypdaku Veerpalu jest na swoich śmieciach co z pewnością doda jej pewności i ochoty do walki.

Do góry
#449059 - 07/01/2006 00:37 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Zgadzam sie z moim przedmówca w 100%. Mam tylko pytanie dlaczego M. Biergen ostatnio niestartowała??? Czy wynikało to z jakiejs choroby czy cyklu przygotowac do IO??? Jesli nawet chorowała to i tak powinna powalczyc o zwyciestwo z Kuitunen i Smigun naatomiast panne Kowalczyk moim zdaniem stac na miejsce w pierwszej piatce a tak poza tym pomimo tej pechowej dyskwalifikacji sadze, ze zawodniczka ta bedzie gwiazda naszej reprezentacji na nadchodzacych Igrzyskach i tak po cichutku licze ze moze jakis medalik wywalczy...

Co do biegu panow troszke mnie dziwia tak wysokie notowanie Estila. Co praawda jest to zawodnik nieprzecietny ale ostatnio biegał słabo.
Kolejnym bardzo waznym aspektem o którym waro wspomniec jest miejsce rozgrywania zawodow. Od kilku ładnych sezonow sprawdaja sie rok rocznie pewne schematy tj. zawody w Nowym Miescie = wygrana ( najczesciej) lub miejscie w pierwszej 3.
W Otepaeae jest podobnie zawody w Estoni = bardzo dobre wyniki gospodarzy i gospodyn. Tak wiec jutro dobrymi typami sa moim zdaniem typy na Smigun i Veerpalu. Ja zdecydowałem sie zagrac:

Bjoergen, M - Kowalczyk, J
Typ 1 Kurs 1.22 [Unibet] Stawka 30/10!!! (sporadycznie grywam za takie kwoty, ale sytuacja jest wyjatkowa)

Kuitunen J. Kowalczyk
Typ: Virpi Kuitunen (FIN) Kurs 1.55 [BAW] Stawka 4/10

A. Veerpalu F. Estil
Typ: Andrus Veerpalu (EST) Kurs 1.50 [BAW] Stawka 7/10

Do góry
#449060 - 07/01/2006 08:18 Re: Biegi narciarskie (Cross Country)
vittoz Offline
stranger

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 13
Skąd: Łódź
Z informacji w serwisach wynikało i z tego co widziałem na eurosporcie, była bardzo niezadowolona z występu w sprincie w Vernon. Nie dostała się nawet do finału nie było to wcale spowodowane jakimiś wypadkami na trasie, po prostu była słabsza od rywalek. Bieg łączony też nie poszedł po jej myśli. W ogóle nie mogła się oderwać od Beckie Scott, a wiadomo do wygrywania w jakim stylu przyzwyczaiła nas Marit. O kontuzji czym dalej od Vernon tym było ciszej także upatruje w tej przerwie zabiegu ala Adam M. tylko forma Marit mimo wszystko była znacznie wyższa. Pozdrowienia

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Huberthg, Górnik_Wałbrzych, ANZELMO, forty, Igor, Fantômas 44, akagi, pacyfista, Sensei, Kretol, latajaca_holenderka, Maxi, burbon, alfa), 3340 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584505 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07