Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#432476 - 08/02/2006 16:37 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Co do Celticu mysle ze dzis sa pewni na podbicie kursu. Dzis powinny se zmniejszyc klopoty z ta dziurawa defensywa. Zagraja bowiem w srodku wreszcie w duecie Varga i Balde a to njalepsze zestawienie srodka tej drzuyny. Za slabo pcozynajacego w bronie Telfera zagra pewnie Wilson a z przodu o bramki bac sie nie nalzey.

Do góry
Bonus: Unibet
#432477 - 10/02/2006 10:15 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
11 - 12 luty 2006


Scottish Premier

Falkirk v Hibernian
Hearts v Aberdeen
Inverness v Kilmarnock
Livingston v Dunfermline
Motherwell v Dundee Utd


Niedziela 12 luty 2006
Rangers v Celtic



First Division (2 szkocka)

Brechin v Airdrie
Dundee v Queen of South
Ross County v Hamilton
St Johnstone v St Mirren
Stranraer v Clyde



Two Division(3 szkocka)

Ayr v Alloa
Dumbarton v Raith
Forfar v Stirling Albion
Partick v Morton
Peterhead v Gretna



Third Division (4 szkocka)

Albion Rovers v Cowdenbeath
Arbroath v Elgin
East Fife v East Stirling
Montrose v Queens Park
Stenhousemuir v Berwick


Edited by Formic (15/02/2006 07:49)

Do góry
#432478 - 10/02/2006 12:16 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
lista transferow w Division One (za bbc.com)

Airdrie United
In: None
Out: Martin Hardie, midfielder (St Johnstone, undisclosed)

Brechin City
In: Chris Templeman, striker (Morton, loan); Scott Wilson, defender (Raith Rovers); Danny Grainger, defender (Gretna, loan); Chris Geddes (Pumpherston Juniors); Scott Devlin (Edinburgh Athletic)
Out: Paul Ritchie, striker (Partick Thistle); Steven Ferguson, midfielder (Dumbarton, loan); Craig Winter, midfielder (Dumbarton); Steve Hamilton, midfielder (Alloa Athletic);

Clyde
In: Kevin McDonald, midfielder (Hibernian, loan); Dougie Imrie, striker (Lanark United)
Out: John Paul McKeever, midfielder (Dumbarton)

Dundee
In: Jamie Garside, midfielder (Manly United); Colin Marshall, midfielder (Stranraer)
Out: Iain Anderson, midfielder (St Mirren); Tom Hutchinson, defender (Woking); Gavin Swankie, striker (Arbroath, loan); Graham Hay, defender (Montrose, loan)

Hamilton Academical
In: Rudy Torres, striker (Llanelli Town, undisclosed); Juanjo, midfielder (Inverness CT, loan); David Wake, striker (Gretna, loan); David Elebert, defender (Preston North End); Scott McKenzie, midfielder (Falkirk); Paul McMullan, defender (Sorrento); Scott Tunbridge, striker (Cumberland United)
Out: Sandy Hodge, defender (Partick Thistle); Paul McLeod, striker (Alloa Athletic, loan); Tony Stevenson, defender (Alloa Athletic, loan); Andy Sim, midfielder (Albion Rovers); Lee Hardy, midfielder (retired); Chris Reid, midfielder; Mark McInally; Kevin Nicoll (Kilwinning Rangers); Jamie McGeoghegan, defender; Ryan McGregor (Bellshill)

Queen of the South
In: Graham Weir, striker (Hearts, loan); Shaun Dillon, defender (Kilmarnock); Ryan McStay, midfielder (Falkirk, loan); Sean O'Connor, striker (Morecombe); Andy Aitken, defender (Gretna); Andy Thomson, striker (Falkirk); Michael Mullen, midfielder (Newmilns Vesuvius)
Out: David McNiven, striker (Scarborough); Brian McColligan, midfielder (Alloa Athletic); Stephen Payne, defender (Stranraer); Ritchie Maxwell, defender (Dalbeattie Star, loan); Gareth Campbell, defender (Cumnock, loan)

Ross County
In: Stuart Anderson, midfielder (Blackpool, loan);
Out: Martin Canning, defender (Gretna, &#163;60,000); Steve McGarry, striker (Motherwell); Michele Lombardi, striker (Forfar Athletic)

St Mirren
In: Tony Bullock, goalkeeper (Gillingham); Iain Anderson, midfielder (Dundee); Charlie Adam, midfielder (Rangers, loan)
Out: David McKenna, striker (Cowdenbeath, loan)

St Johnstone
In: Martin Hardie, midfielder (Airdrie United, undisclosed); Matt Glennon, goalkeeper (Falkirk); Jamie Winter, midfielder (Aberdeen, loan);
Out: Mark Campbell, defender (Raith Rovers); Andy Jackson, striker (Forfar Athletic, loan); Steven McManus, midfielder (Montrose); Scott Paterson, defender; David Hannah, midfielder (Bury); Kieran McAnespie, defender; Mark Paston, goalkeeper

Stranraer
In: Bryan Gilfillan, defender (Gretna, loan); John Maisano, midfielder (Ayr United); Stephen Payne, defender (Queen of the South); Willie Martin, striker (Montrose)
Out: Allan Jenkins, striker (Gretna, undisclosed); Colin Marshall, midfielder (Dundee)

ps:pozwolilem sobie wkleic ja do tematu by miec pod reka

Do góry
#432479 - 11/02/2006 10:15 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

nie mam pomyslu na dzisiejszy weekend, ale dwa mecze chodza mi po glowie a mianowicie:

Falkirk v Hibernian
Mozna zauwazyc, ze Hibsi zaczynaja sie podnosci z dolu w jakim byli przez pewien czas.Za tym faktem przemawiaja sstatnie wyniki, ktore robia wrazenie. 3 do 0 z Rangersami oraz 7 do 0 z Livingstone. Dzisiejszy przeciwnik, druzyna gospodarzy na ostatnich piec spotkan wygrala tylko jedno, tez z Livingstone 1 do 0. Czy sa jakies prognostyki na to, ze w dzisiejszym meczu moga cos uciulac, mowie o gospodarzach? Jedynie powrot do skladu napastnika, jest jakims swiatelkiem dla gospodarzy, ale czy to wystarczy? Nie wiem. Dodam tylko, ze w druzynie gosci brak trzech zawodnikow. Reasumujac, mysle, ze kurs na Hibsow jest wartym zagrania i tez tak uczynie.

Co do innych spotkan w tej lidze to intuicja podpowiada mi, ze w potyczce pomiedzyMotherwell v Dundee Utd zwyciesko wyjdzie druzyna gosci, a przynajmniej nie przegra tego spotkania. Ale kto postawi na moja intuicje? Ja !

W First Division mecze na styku. Jak to sie mowi na dwoje babka wrozyla...

W Second Division od samego poczatku moja uwaga byla na jednym spotkaniu a mianowicie :
Peterhead v Gretna
I moj typ jaki chodzi mi po glowie to granie gospodarzy. Dlaczego? Po pierwsze goscie we wtorek maja rewanzowy mecz z Clyd'em. Mysle, ze beda chcieli to wygrac i wygraja.. Po drugie maja znaczna przewage w tabeli nad drugim zespolem i jesli dzisiaj odpuszcza troszeczke to nic im sie nie stanie. Po trzecie w zeszlym sezonie gospodarze dzisiejszego spotkania potrafili wygrywac z Gretna. Po czwarte Gretna pokazala juz Peterhead we wczesniejszych potyczkach w tym sezonie, ze sa mocniejsi i to znacznie, wiec nie bedzie potrzeby udowadniac tego kolejny raz. Wiem, ze sa to tylko dywagacje i suche przemyslenia, ale czasami tak wlasnie w sporcie jest, ze nie umiejetnosci sportowe a kalkulacja bierze gore i mysle, ze w tym spotkaniu tak wlasnie bedzie.

Jesli chodzi o inne mecze to raczej intuicja mi podpowiada a nie fakty. A co intuicja podpowiada ?
Ze w spotkaniach Partick v Morton i Forfar v Stirling Albion Partick i Stirling nie przegraja.
W Third Division East Fife v East Stirling , ze goscie nie przegraja...
ale to tylko intuicje a jak bedzie to oczywiscie boisko pokaze.

to tyle ode mnie
pozdrawiam i zycze wygranych

ps: ponownie mam prosbe do admina by usunal jedno spotkanie w Scottish Premier, ktore przez przypadek znalazlo sie w zestawieniu a chodzi o spotkanie Livingston v Kilmarnock

Do góry
#432480 - 11/02/2006 11:51 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Podobno prezesunio Gretny nakazal odpoczynek przed meczem pucharowym dla kilku kluczowych zawodnikow. Reki uciac sobie jednak za to info nie dam.

Do góry
#432481 - 11/02/2006 12:50 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Quote:

Podobno prezesunio Gretny nakazal odpoczynek przed meczem pucharowym dla kilku kluczowych zawodnikow. Reki uciac sobie jednak za to info nie dam.




Też tak słyszałem, ponoć 6 lub 7 chłopaków z pierwszego składu ma odpoczywać ,wieć skusiłem sia za małą stawkę na 1.

Co do innych szkockich typów to zagrałem dubelka:

Dundee - Queen of the South -1
Ayr Utd. - Alloa- 1
Dundee to drużyna bardzo solidna na własnym podwórku(6-5-2),zas goscie generalnie kiepsko sobie radzą w lidze,a już ich gra na wyjazdach woła o pomstę do nieba(0-3-10). Dodatkowo gospodarzą zagrają w praktycznie najmocniejszym składzie(braknie tylko Stevena Craig'a). Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Dundee FC 3-1. Podobny,a moze nawet taki sam rezultat przewiduje w tym meczu.

Gospodarze mają dosyć poważne kłopoty kadrowe, bowiem nie zagra czwórka graczy:James McKinstry,Johnny Baillie,Paul Hyslop,Mark Casey. Prawdopodbnie na boisku pokaze się za to nowy nabytek gospodarzy:David Lowing. Osłabienia kadrowe ,osłabieniami ,ale mysle,ze gospodarze pokonają czerwoną latarnię, zwłaszcza ze ta przyjedzie bez Rossa Hamilton'a,Jamesa Evans'a,Michaela Bolochoweckyj'a.

Zagrałem również
Livingston v Dunfermline typ:over 2,5 ,ale to opierało sie raczej na przeczuciu niz na jakichs racjonalnych przesłankach.

powodzenia

Do góry
#432482 - 12/02/2006 00:12 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
Co do innych szkockich typów to zagrałem dubelka:

Dundee - Queen of the South -1
Ayr Utd. - Alloa- 1
Dundee to drużyna bardzo solidna na własnym podwórku(6-5-2),zas goscie generalnie kiepsko sobie radzą w lidze,a już ich gra na wyjazdach woła o pomstę do nieba(0-3-10). Dodatkowo gospodarzą zagrają w praktycznie najmocniejszym składzie(braknie tylko Stevena Craig'a). Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Dundee FC 3-1. Podobny,a moze nawet taki sam rezultat przewiduje w tym meczu.

Gospodarze mają dosyć poważne kłopoty kadrowe, bowiem nie zagra czwórka graczy:James McKinstry,Johnny Baillie,Paul Hyslop,Mark Casey. Prawdopodbnie na boisku pokaze się za to nowy nabytek gospodarzy:David Lowing. Osłabienia kadrowe ,osłabieniami ,ale mysle,ze gospodarze pokonają czerwoną latarnię, zwłaszcza ze ta przyjedzie bez Rossa Hamilton'a,Jamesa Evans'a,Michaela Bolochoweckyj'a.

Zagrałem również
Livingston v Dunfermline typ:over 2,5 ,ale to opierało sie raczej na przeczuciu niz na jakichs racjonalnych przesłankach.

powodzenia




nic tylko pogratulować trafionych typów

Dundee - Queen of the South 2-3

Ayr Utd. - Alloa 0-1

Livingston v Dunfermline 0-1

sorki, ale mam wisielczy humor, bo dzis sobota fatalna dla nas, tez przegralem sporo

Pozdro i głowa do góry


Co to wniosło do tematu? Litości, to jest forum, a nie księga skarg i zażaleń tudzież kondolencyjna. Więcej postów odnoszących się do meritum poprosimy i z góry pięknie dziękujemy.


Edited by Formic (15/02/2006 07:53)

Do góry
#432483 - 12/02/2006 09:22 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
Rangers - Celtic

Rangersi po ostatnim zwyciestwie druzyny Malkowskiego [Hilbernian] spadli na 4 pozycje; 3 pierwsze druzyny graja w europejskich pucharach, a do walki o et lokaty wlaczyl sie rowniez Kilmarnock.

Powinno byc ciekawie, niezwykle cieszy mnie wystep dwoch Polakow, zapewne wybiore sie do kogos obejrzec to spotkanie

Co do spotkania; obrona Celticu -> mniej niz 0 i powrot z PNA jednego z jej ogniw niczego tu nie zmienia; jednakze nie tylko Celtc traci gole, problem ten dotyka takze Rangersow. We wczorajszym dniu ujrzalem pare "hokejowych" wynikow, stad tez przypuszczam, ze w tych derbach rowniez mozemy sie ich spodziewac; co prawda nie beda one rzedu 7:4, jednakze cos w granicach 2:1, 2:2, 2:3 or sth jest b.prawdopodobne; moze Zuraw cos strzeli

Typ: OVER 2.5

- nie chce mi sie sprawdzac kursow ;]

Do góry
#432484 - 13/02/2006 08:28 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Mam prośbę do fachowców od szkockiej (Formic , Kobo) - czy moglibyście przyblizyć ostatnie transfery , co dzieje się w poszczególnych klubach (nowi tenerzy , sponsorzy).. Bo dzieje sie chyba sporo - Elgin zaczyna grać jak Gretna , pierwsze zwycięstwa East Stirling , itd.Byłbym ( a pewnie bylibyśmy) zobowiązani..

Do góry
#432485 - 13/02/2006 09:26 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

co do zmian na stanowiskach trenerskich oraz do pozyskiwania sponsorow w poszczegolnych druzynach to powiem szczerze, ze nie zapisywalem informacji, ktore byly podawane na przelomie grudnia i stycznia w serwisach bbc.com oraz cottishfootballleague.com. byc moze Formic posiada te informacje gdzies zarchiwizowane. Ja ze swojej strony moge powiedziec, bo to pamietam, iz znalazl sie nowy sponsor w Elgin, ktry wykupil dlugi druzyny, zatrudnili nowego trenera. Daje pieniadze i efekty widzimy. W druzynie East Stirling i Montrose, rowniez zaszly zmiany, ale konkretow nie pamietam. Starosc, nie radosc ...jednak niestety konkretow nie potrafie podac, bo tak jak mowie, informacji tych nie zapisywalem. Co do skladow i transferow to sluze bardzo przydatnym linkiem, w ktorym znajdziemy nie tylko informacje na temat transferow z ligi szkockiej, ale rowniez z pozostalych lig europejskich i swiatowych.

.........
TRANSFERY
.........

pozdrawiam

Do góry
#432486 - 13/02/2006 12:20 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
W takim razie - FORMIC - może TY przedstawisz , chociaz krótka analizę tego co działo sie ostatnio w poswzczególnych klubach .. Cos podobnego , jak pieknie to zrobiłes na poczatku sezonu ??

Do góry
#432487 - 17/02/2006 10:11 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
wrona2 Offline
newbie

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 29
Skąd: Radom
witam mam prosbe moze ktos z doswiadczonych powiedziec ile jeszcze kolejek w Premier League pozostalo do play-offow? Jest to istotne biorac pod uwage ze niektore druzyny maja jeszcze szanse walczyc o udzial w grupie mistrzoskiej czego przykladem jest ostatnio dobra passa Aberdeen i mysle ze potwierdza to w spotkaniu z Falkirk...

Do góry
#432488 - 17/02/2006 10:36 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
miejsce na tzw. "suche typy" jest w dziale Private Picks. Tutaj prosimy o parę zdań komentarza, dlaczego tak, a nie inaczej


Edited by Bzyku (17/02/2006 11:09)

Do góry
#432489 - 17/02/2006 15:58 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
18 - 19 luty 2006


Scottish Premier

Aberdeen v Falkirk
Dundee Utd v Inverness
Hearts v Motherwell
Kilmarnock v Livingston
Rangers v Hibernian


Niedziela 19 luty 2006
Dunfermline v Celtic



First Division (2 szkocka)

Airdrie v Ross County
Clyde v Dundee
Hamilton v St Johnstone
Queen of South v Brechin
St Mirren v Stranraer



Two Division(3 szkocka)

Dumbarton v Alloa
Forfar v Ayr
Peterhead v Partick
Raith v Gretna
Stirling Albion v Morton



Third Division (4 szkocka)

Arbroath v East Fife
Berwick v East Stirling
Cowdenbeath v Queens Park
Montrose v Albion Rovers
Stenhousemuir v Elgin

Do góry
#432490 - 17/02/2006 17:03 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Nobody1111 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/12/2003
Postów: 1804
Skąd: Zgierz
Kilmarnock - Livingston 1 - Według mnie jeden z pewniejszych typów tej kolejki, choć pewne typy potrafią płatać niespodzianki. Kilmarnock z dużymi szansami na grę w Pucharze UEFA nie może pozwolić sobie na stratę punktów z drużyną będącym na 90% w drugiej lidze. Kilmarnock strzela regularnie w meczach przynajmniej po 2 bramki, a Livingston ma problemy ze strzeleniem choćby jednej. Nie wiem jak przedstawia się sytauacja kadrowa, ale według mnie zwycięstwo gospodarzy jest wielce prawdopodobne.

Queen of the South - Brechin 1 Mecz dwóch outsiderów League 1. O ile Brechina najprawdopodobniej zagra w przyszłym sezonie w League 2, o tyle Queen's w przypadku wygranej z Brechinem i porażce Stranraeru na wyjeździe z Saint Mirren (co jest bardzo prawdopodobne) będzie traciło do niego tylko 3 punkty i ma w miarę realną szansę na walkę o utrzymanie. Queen wygrało ostatnio na wyjeździe z Dundee 3-2, Berwick zremisował z Airdrie u siebie 0-0 (Brechin na wyjazdach strzelił w 12 meczach jedynie 5 bramek tracąc 26).

Do góry
#432491 - 17/02/2006 20:42 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
starosta Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 307
Skąd: Biłgoraj, Warszawa
Witam. Z 27 kolejki postanowiłem wybrać dwa spotakania Hearts of Midlothian - Motherwell FC oraz Aberdeen FC - Falkirk. Co do pierwszego meczu to ,,Serca" powinny przełamać kryzys i wygrać ten mecz jeżeli myślą o wicemistrzostwie bo pierwsze miejsce jest już zarezerwowane. Jeśli chodzi o drugi mecz to skłaniam się ku niespodziance i stawiam na Falkirk, ewentualnie X2. Uważam że powyższa drużyna bardzo dobrze radzi sobie z wyżej notowanymi drużynami niż ze słabymi i lepiej gra na wyjeździe niż u siebie.

Do góry
#432492 - 17/02/2006 22:43 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Choin Offline
journeyman

Meldunek: 21/09/2004
Postów: 98
Skąd: Knurów
Quote:

Jeśli chodzi o drugi mecz to skłaniam się ku niespodziance i stawiam na Falkirk, ewentualnie X2. Uważam że powyższa drużyna bardzo dobrze radzi sobie z wyżej notowanymi drużynami niż ze słabymi i lepiej gra na wyjeździe niż u siebie.




Ja w przeciwieństwie do ciebie widzę w tym meczu czystą 1. Prawdą jest, że Falkirk potrafi urywać punkty drużynom z czołówki tabeli (przykład Hiberian, Rangers), ale Aberdeen również. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze: Hearts 2-1 (wyjazd), Rangers 2-0 (dom), a 3 kolejki wcześniej z Hiberian 2-1 (wyjazd) więc drużyna gospodarzy również dobrze sobie radzi z wyżej notowanymi zespołami. Jeżeli chodzi o rywalizację tych dwóch drużyn pomiędzy sobą to jest ona na korzyść Aberdeenu. W ostatnich 8 spotkaniach 7 zwycięstw i 1 remis. Dla mnie kurs w granicach 1.70 na gospodarzy jest warty grania.

Pozdrawiam,
Choin

Do góry
#432493 - 18/02/2006 00:09 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Napięty Offline
journeyman

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 53
Ja w przeciwieństwie do ciebie widzę w tym meczu czystą 1. Prawdą jest, że Falkirk potrafi urywać punkty drużynom z czołówki tabeli (przykład Hiberian, Rangers), ale Aberdeen również. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze: Hearts 2-1 (wyjazd), Rangers 2-0 (dom), a 3 kolejki wcześniej z Hiberian 2-1 (wyjazd) więc drużyna gospodarzy również dobrze sobie radzi z wyżej notowanymi zespołami. Jeżeli chodzi o rywalizację tych dwóch drużyn pomiędzy sobą to jest ona na korzyść Aberdeenu. W ostatnich 8 spotkaniach 7 zwycięstw i 1 remis. Dla mnie kurs w granicach 1.70 na gospodarzy jest warty grania.



masz Racje Aberdeen To dobry typ a kurs jest bardzo zachecajacy.

Do góry
#432494 - 18/02/2006 10:07 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

przyszla sobota a z nia kolejne spotkania w szkockiej. Co dzisiaj ciekawego?
Tak jak juz zaznaczyl kolega Nobody1111 w meczu :
Queen of the South - Brechin mozna sprobowac zagrac na zwyciestwo gospodarzy. W okienku transferowym doszlo do wzmocnienia skladu, patrzac na absencje w dzisiejszym spotkaniu to raczej druzyna w pelnym skladzie. Trener ma noz na gardle, jesli gospodarze przegraja to spotkanie prawdopodobnie poleci glowa menadzera. Brechin juz pogodzony z ostatnia pozycja w tabeli, w dzisiejszym spotkaniu wystapia bez oslabien. Czy to wystarczy? Oczywiscie na boisku wszystko sie rozstrzygnie, ale kurs na gospodarzy ciekawy i chyba warty zagrania.

Peterhead v Partick
Goscie maja w nogach spotkanie pucharowe, ktore odbylo sie trzy dni temu, podczas ktorego musieli biegac 120 min. Druzyna gospodarzy nie odniosla zwyciestwa od polowy stycznia, jest ku temu okazja, zwazywszy na to, ze do skladu zostal dolaczony byly gracz Hibsow, oraz wrocil czolowy strzelec. Kurs oscylujacy okolo 2.4 jest wart zagrania.

Berwick v East Stirling
Gospodarze wygraja to spotkanie bo sa za silni na druzyne gosci. Wiem jak to zabrzmialo Goscie zaczeli wygrywac swoje mecze, ale mysle, ze druzyny z czola tabeli nie sa jeszcze w ich zasiegu, moga z sukcesem walczyc ze sredniakami lub druzynami z dolu tabeli, ale tutaj raczej nie widze innego wyniku jak wygrana gospodarzy. Jesli chodzi o sklady to w druzynie Berwick brak bramkarza oraz obronicy, ale do skladu powraca grajacy trener oraz pomocnik. Druzyna gosci w pelnym skladzie.

no i kusi mnie jeszcze jedno spotkanie z Scottish Premier a mianowicie:
Dundee Utd v Inverness
W zeszlym tygodniu Dundee przegralo z Motherwell 2 do 0, ale z tego co wyczytalem byla to pechowa przegrana, bo spokojnie mogli wywiezc chociaz punkt. I tak sie zastanawiam czy dzisiaj nie oddadza mi pieniedzy poprzez pokonanie Inverness. Pozycja w tabeli nie oddaje potencalu tej druzyny, problem byl w trenerze, ktory juz nie jest trenerem i byc moze w koncu chlopaki zaczna wygrywac, przeslanki ku temu sa: remisy z Hearts, Celtic czy Aberdeen a wiec z mocnymi druzynami. Inverness jest do pokonania,tylko martwi mnie duza ilosc kontuzji w druzynie gospodarzy...mowie o tym spotkaniu glosno bo moze ktos ma jeszcze jakies inne info, ktore przypieczetuje postawienie kropki nad i co do zagrania tego spotkania.

poki co to tyle ode mnie
zycze wygranych i pozdrawiam

Do góry
#432495 - 18/02/2006 10:22 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Ja bym nie ruszał tego QS.Brechin traci tylko 6 pkt do QS i jesli wygra to będą to tylko 3 pkty.A przedostatnie miejsce gra w play-offach takze nie wszystko stracone.Mecz o 6 pkt dla obu druzyn.Nie wiem jak sie skonczy, ale ja poszukalbym tutaj niespodzianki.Poprzednie dwa mecze zakonczyly sie remisami.

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, kemp, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, alfa, ElNinho[mmdea], VVega, Sensei, Lukasz111, DePito, Akhu, burbon, 11kera11, armado1, Huberthg, Sony), 3140 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585915 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07