Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 ... 21 22 >
Opcje tematu
#4249622 - 22/11/2010 06:48 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Bezdomny]
legolas Offline
Karpaty 1928 Krosno

Meldunek: 22/07/2007
Postów: 2780
Akhu, nadajemy na zupełnie róznych falach i na pewno się nie dogadamy, ja nie mówię tu o takich działaniach jakie już raz w historii miały miejsce poprzez H. lecz o tym bo powstrzymać póki czas najazd na Europę i ich tolerowanie, w tym momencie już zdarzają się sytuację iż to islamiści mają więcej do powiedzenia na naszym kontynencie od rdzennych białych ludzi, a tak być nie może, dlatego mam podejście jakie mam, ale daleki jestem od jakichkolwiek wojen, tyle żeby nie było za późno zacząłbym ich wracać do swoich krajów już teraz. Europa dla białych !

Do góry
Bonus: Unibet
#4249669 - 22/11/2010 07:17 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Akhu]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: Akhu
Ja się nie czepiam tego filmiku, bo ani mnie to grzeje ani ziębi, czepiam się tylko tych nacjonalistycznych haseł z postu legolasa.


"Jedna rasa, biała rasa" blush już jeden taki był tylko głosił "jedna rasa, aryjska rasa" smirk

"Nie pozwólmy, żeby taka sytuacja miała miejsce" - a co chciałbyś zwalczać to podobnie jak pan H.?

"Polska dla Polaków"
@Amkwish a co Hiszpania dla Hiszpanów, tak?
Mieszkasz za granicą, a popierasz takie hasła? Tym mnie zaskoczyłeś.

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

pozdrawiam smile
papa

He he a dla kogo ma być jak nie dla Polaków. Już widzę te masy żółtych, czarnych i oliwkowych emigrantów którzy do naszego dobrobytu przyjadą. Jakby ich postawili przy maszynie w moim byłym zakładzie za 1386brutto na miesiąc i kazali wyrobić normę którą w 4dni wyrabiają w zakładzie we Włoszech ,a w Polsce to 8 godzin pracy, to szybko stwierdziliby że w tej Afryce czy Azji nie było nawet tak źle. Nikt tu nie przyjedzie bo nie ma do czego przyjeżdżać bez znajomości j.polskiego jak dostaną robotę za minimum to będzie cud. Jak wyżyją z tego minimum to będzie drugi cud. A trzeci cud jak zostaną w Polsce na zawsze.
Jak powiedziałem Murzynowi z Surinamu który pracował kilka lat temu ze mną w szklarni w Holandii że w Polsce zarabiałem 200euro na miesiąc a opłat miałem za 150euro to popatrzył na mnie jak na debila i myślał że sobie jaja z niego robię.
Polska to nie UK, Francja, Niemcy czy Holandia nie wspominając o Skandynawii gdzie można przeżyć za płacę minimalną a nawet z niej odłożyć. W Polsce za płacę minimalną emigrant zdechnie z głodu albo będzie musiał spać w noclegowi bo nie starczy mu na wynajęcie mieszkania.
Przykład prosty w Holandii gdzie płaca minimalna to ok. 1400 euro wynajęcie mieszkania w Amsterdamie (stolicy) kosztuje 700 euro więc zostanie ci jeszcze 700 na życie. W Polsce gdzie płaca minimalna wynosi ok.1000złotych (1386brutto)a wynajęcie mieszkania w stolicy to wydatek min.1200złotych. Więc nie dość że takiego emigranta nie będzie stać na wynajęcie mieszkania to jeszcze zdechnie z głodu. Nie mówiąc już o utrzymaniu i sprowadzeniu swojej żółtej czy czarnej rodziny.
Już w latach 90tych straszono nas że zaleją nas murzyni, araby i ruskie jak widać mamy 2010r. i jakoś się do tego nie garną. Mało tego to Polacy sami uciekają ze swojego kraju i pewnie w maju znowu z 1,5mln ucieknie do NRD. bo warunki życia jeśli nie jesteś przy korycie, albo nie wkręcili cię po znajomości na jakieś dobre stanowisko są u nas po prostu w stosunku do innych krajów europejskich do dupy.
Kto myśli że zaleją nas emigranci żyje chyba w Incepcji.

Do góry
#4249688 - 22/11/2010 07:32 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: ultra1978]
kubi20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2003
Postów: 4847
Skąd: Bytom
Jeśli chodzi o Polskę największym problemem są aktualnie cyganie. Islamu w naszym kraju nie obawiałbym się. Jestem przekonany iż w niedalekiej przyszłości w Polsce roić będzie się od chińczyków, którzy chętnie zarobią 4zł za godzine pracy

Do góry
#4249693 - 22/11/2010 07:33 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: ultra1978]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: ultra1978

Już w latach 90tych straszono nas że zaleją nas murzyni, araby i ruskie jak widać mamy 2010r. i jakoś się do tego nie garną


Na szczęście nam nie grozi żaden masowy zalew pasożytów i nierobów z Afryki czy Azji.
Są ku temu dwa powody.

Po pierwsze - każdy kolejny rząd w Polsce dba o to by nie było u nas dobrze. A w kraju musi być w miarę dobrze, żeby nieroby zechciały łaskawie tu przyjechać, wysysać socjal i masowo produkować dzieci.

Po drugie. Nawet jak taki dostanie się do Polski, to po co ma tu zostawać jak wystarczy zajechać kilkaset kilometrów na zachód. Tam zaczyna się o wiele lepszy świat.
Kasy nabrać można dużo więcej. Ziomków dużo więcej.
Teraz jak już uda im się przekroczyć granicę unijną, to poruszanie się wewnątrz niej nie jest wielkim problemem.

Do góry
#4249696 - 22/11/2010 07:37 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: kubi20]
kubi20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2003
Postów: 4847
Skąd: Bytom
ultra mówisz o tym że nikt nie przyjedzie bo nie wyżyje za minimum. Zobaczcie iż duży procent naszego społeczeństwa stanowią osoby starsze, współczynnik przyrostu naturalnego jest znikomy. Ludzie poumierają, przejdą na emerytury, Niemcy i Austria otwierają rynek a co za tym idzie spora część wyjedzie. Kto będzie wtedy pracował w Polsce? Są dwa rozwiązania: emigranci lub nasz Rząd podniesie tak radykalnie płacę by zatrzymać rodaków w swoim kraju - w co nie wierzę

Do góry
#4249701 - 22/11/2010 07:46 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: ultra1978]
kubi20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2003
Postów: 4847
Skąd: Bytom
Cytat:

W Polsce gdzie płaca minimalna wynosi ok.1000złotych (1386brutto)a wynajęcie mieszkania w stolicy to wydatek min.1200złotych. Więc nie dość że takiego emigranta nie będzie stać na wynajęcie mieszkania to jeszcze zdechnie z głodu. Nie mówiąc już o utrzymaniu i sprowadzeniu swojej żółtej czy czarnej rodziny.


sory za rozproszone posty

jesteś zbyt dobry dla emigrantów chcąc lokować ich w stolicy, nie rozumiem dlaczego taki przykład. Ja Ci podam taki ze w Bytomiu też znajdzie pracę za te przytoczone minimum czyli 1386 brutto. Najgorsza dzielnica Bytom Bobrek - normalne mieszkanie z oknami, ogrzewaniem, wodą itp.. koszt wynajmu 150PLN, taniej pewnie też znajdziesz, czyli wyżyć, wyżyją spokojnie, nie koniecznie w Warszawie

Do góry
#4249721 - 22/11/2010 08:17 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: kubi20]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: kubi20
Cytat:

W Polsce gdzie płaca minimalna wynosi ok.1000złotych (1386brutto)a wynajęcie mieszkania w stolicy to wydatek min.1200złotych. Więc nie dość że takiego emigranta nie będzie stać na wynajęcie mieszkania to jeszcze zdechnie z głodu. Nie mówiąc już o utrzymaniu i sprowadzeniu swojej żółtej czy czarnej rodziny.


sory za rozproszone posty

jesteś zbyt dobry dla emigrantów chcąc lokować ich w stolicy, nie rozumiem dlaczego taki przykład. Ja Ci podam taki ze w Bytomiu też znajdzie pracę za te przytoczone minimum czyli 1386 brutto. Najgorsza dzielnica Bytom Bobrek - normalne mieszkanie z oknami, ogrzewaniem, wodą itp.. koszt wynajmu 150PLN, taniej pewnie też znajdziesz, czyli wyżyć, wyżyją spokojnie, nie koniecznie w Warszawie


Koszty wynajmu 150pln czyli odstępne a czynsz (300złotych), ogrzewanie(100złotych no chyba że po węgiel na tory będą chodzić), woda(40złotych), światło(80złotych), dojazdy do pracy(100złotych)> Razem daje to jakieś 800złotych a gdzie jedzenie nie wspominając o luksusach jak tv czy telefon???
Czy taki żółtek za 4 złote na godzinę z tego wyżyje? Nie chyba że będą w jednym mieszkaniu na kupie po 10-20 osób żyć.
Kiedyś z tego co pamiętam chyba do Gliwic przyjechali budowlańcy ze wschodu z jakiegoś Turkmenistanu czy innej dawnej republiki bo powiedziano im że w Polsce będą zarabiać po 1500$ na miesiąc po przyjeździe dostali po 1500PLN odtrącili im za mieszkanie, jedzenie i dostali na łapę po 300zł chyba więc szybko się spakowali, przez dwa tygodnie spali na trawie miedzy blokami i uciekli bo zarabiali mniej niż w swoim kraju.
Ze stolicami był przykład żeby pokazać jak się mieszka emigrantowi w Holandii za minimalne zarobki a jak nie można w ogóle za nie mieszkać w Warszawie.

Do góry
#4249955 - 22/11/2010 15:59 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Akhu]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Originally Posted By: Akhu

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

Myślę,że pisząc ten tekst miałeś na myśli i moją osobę.
Nie należę do ONR, ani do żadnej innej organizacji.
Poruszasz jednak temat 11 listopada. Mam więc do Ciebie pytanie czy geje/lesbijki/feministki powinny organizować marsze/demonstracje w tym dniu przeciwko "Marszowi Niepodległości"?

@Bezdomny śmieszy mnie jak w jednym poście przeżywasz Polaków w UK, a w następnym odcinasz się od tych w Polsce laugh

Cytujesz jednak mój post,w którym sugerujesz,że jestem nietolerancyjny. Pokaż mi proszę po czym tak wywnioskowałeś...

Do góry
#4249995 - 22/11/2010 18:25 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: MagiK]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36612
Tak samo wkurzają mnie te demonstracje jak i te różnych kretyńskich onr-ów.

Do góry
#4250002 - 22/11/2010 18:42 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Akhu]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Dobra wymijająca odpowiedź.
Mi chodzi o ten jeden konkretny dzień.

Rozumiem dlaczego Narodowcy zbierają się w ten dzień, głoszą taką, a nie inną ideologię i mają prawo to pokazać.
To samo prawo mają geje, lesbijki czy feministki...z tą różnicą,że tego dnia (11 listopada) jeżeli mają zamiar protestować powinni przyjść jako Polacy, a nie pod szyldem organizacji.
Jeżeli gej idzie na taką demonstrację i mówi: "Jestem Polakiem, nie podoba mi się Marsz Niepodległości." To wyraża swoje zdanie i dobrze,że to robi.
Jeżeli natomiast gej przy tej okazji mówi: "Naszemu środowisku nie podoba się ten marsz." To w mojej ocenie, takie 'pseudo-twory' należy tłumić w zalążku,aby się za bardzo nie rozwijały.

Do góry
#4250010 - 22/11/2010 19:12 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: MagiK]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: MagiK
Może nie zgadzam się w pełni z hasłami "Polska dla Polaków, Europa dla białych", ale pewne restrykcje przydałoby się wprowadzić.

typowa wypowiedz dzisiejszego zastraszonego poprawnością homo-sovieticus

niby chce ukratkiem przyznać że niepodobają mu sie kolorowi ale obowiązkowo wypowiedz zaczyna od "nie zgadzam sie w pełni z tymi hasłami" "znam wielu czarnych i arabów, som bardzo fajni"

albo jak ktoś publicznie chce coś zlego powiedziec o żydach to obowiązkowo zaczyna wypowiedź od "znam wielu żydów , są spoko"

albo ktoś kto chce zaprotestować przeciwko pedalstwu to "oczywiscie nic nie mam do gejów, znam nawet dwoch"



żygać mi sie chce od takiej popranwiackiej ciotowatości

a ja sie zgadzam z tymi wszystkimi hasłami
narazie

Do góry
#4250022 - 22/11/2010 19:56 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: tyson]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Zdanie, które zacytowałeś jest mało konkretne, ale nie widzę w swoich wypowiedziach politycznej poprawności.
Jestem przeciwny zamknięciu naszych granic dla obcokrajowców chcących żyć tu na stałe, ale jeszcze bardziej jestem przeciwny nieograniczonemu ich napływowi. Nie chcę w ten sposób utracić "polskości" - kultury,wiary,władzy. Mimo to nie chce hermetycznie zamkniętego państwa. Ograniczmy liczbę przyjezdnych do załóżmy jakiegoś procenta społeczeństwa. Jeżeli byłby on już zamknięty to oczywiście można przyjechać do Polski na stałe, ale po weryfikacji. Czyli mówiąc wprost - zrobić później selekcję i wybierać jednostki, które mogą w jakiś sposób wpłynąć na rozwój kraju.
Rozumiesz różnicę?
Znam/znałem kilkunastu czarnych i zdecydowana większość z nich to idioci i nieroby. Był jeden wyjątek potwierdzający regułę.
Arabusy to dla mnie pojebusy. Z żydami przebywałem zbyt krótko, żeby coś o nich powiedzieć. Prawdopodobne też,że przebywam z nimi na co dzień, ale najwidoczniej wstydzą się otwarcie do tego przyznać.
Geja znam jednego, boi się swojego cienia przez homofobię w swoim mieście. Dlaczego nie może sobie ruchać kogo chce?! jego sprawa.
Dziecka nigdy bym parze homo nie przyznał - z prostej przyczyny - nie tak natura chciała.

Rzygać mi się chce jak ktoś nie potrafi zapytać co miałeś na myśli pisząc/mówiąc coś takiego tylko generalizuje i ocenia na wyrost.

papa

Do góry
#4250050 - 22/11/2010 20:29 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: MagiK]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych

Do góry
#4250453 - 23/11/2010 01:32 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: MagiK]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: MagiK
Originally Posted By: Akhu

Widzę, że uraziłem wielu członków ONR-u czy wuj wie czego.
Przepraszam bardzo i za rok znowu ruszajcie na ulicę 11. listopada głosić ten "Wasz Patriotyzm" pt. Polska dla Polaków laugh

Myślę,że pisząc ten tekst miałeś na myśli i moją osobę.
Nie należę do ONR, ani do żadnej innej organizacji.
Poruszasz jednak temat 11 listopada. Mam więc do Ciebie pytanie czy geje/lesbijki/feministki powinny organizować marsze/demonstracje w tym dniu przeciwko "Marszowi Niepodległości"?

@Bezdomny śmieszy mnie jak w jednym poście przeżywasz Polaków w UK, a w następnym odcinasz się od tych w Polsce laugh

Cytujesz jednak mój post,w którym sugerujesz,że jestem nietolerancyjny. Pokaż mi proszę po czym tak wywnioskowałeś...


miałem na myśli brak tolerancji dla osób kochających inaczej

czy coś Ci on zrobił żebyś go nie tolerował smirk

a że kochają się inaczej to ich sprawa

jakoś codziennie mam kontakt z takimi ludźmi i są niegroźni dla otoczenia

i nie widzę by ktoś z nich szydził

ale zaraz ty napiszesz,że ja na Wyspach żyję


i koniec dyskusji papa

Do góry
#4250592 - 23/11/2010 02:42 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Bezdomny]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Bezdomny Ty masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Gdzie ja szydzę z ludzi kochających inaczej?

Do góry
#4250604 - 23/11/2010 03:01 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: tyson]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: tyson
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych


Co bys zrobil jakby Ci sie cora puscila z czarnuchem ?

Wyjebalbys wnusia z Polski ? grin

Szydera, rzecz jasna, bo uciekajac sie tylko do hasel, splycacie problem.

Ruszcie tylki poza Polske i przyjrzyjcie sie tym "groznym islamistom", w dupie maja koran, a ich dzieci sie tego wrecz wstydza.
Ortodoksi sa w zdecydowanej mniejszosci, taki skansen.

Tak sie sklada, ze nie cierpie leni, nierobow i meneli.
Najwiecej ich wsrod kolorowych (cyganiuchy dochodza do 100% w tej kategorii) i pewnie dlatego gdy slyszy sie "brudas i len"na mysl przychodzi czarny, arab lub latynol.

Jednakowoz haselko "Polska dla Polakow" zmienilbym na "Polska nie dla brudasow (w znaczeniu smierdziel, flejtuch), leni, meneli i zboczencow".

Jest bowiem oczywiste, ze zamiast polskiego flejtucha i lenia wolalbym obcowac z pracowitym chinolem i miec za sasiada spokojnego araba, zamiast awanturujacego sie po nocach polskiego menela.

Tak wiec na zasadzie, ze porzadki zaczyna sie na wlasnym podworku najpierw wypierdolcie na Antarktyde polskie odpady, a potem ustawcie zasieki, by kolorowi nie wjezdzali do tego raju.

Do roboty i powodzenia laugh piwo

Do góry
#4250679 - 23/11/2010 03:54 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Amkwish]
legolas Offline
Karpaty 1928 Krosno

Meldunek: 22/07/2007
Postów: 2780
Ja również chwile za granicą siedziałem i kontakt prawie ze wszystkimi jakiś tam w pracy miałem i stwierdzam, że największe nieroby to ciapate brudasy, Polak jaki jest taki jest, ale ja nie spotkałem się z przypadkami by ktoś na swojego donosił czy coś, fakt nie trzymamy(nad czym ubolewam) jak brat z bratem , ale tragedii nie ma.
Jeśli chodzi o islam to ja spotkałem się w pracy z ludźmi którzy byli bardzo gorliwymi wyznawcami tej religii więc myślę, że między bajki można włożyć opowiastki o naśmiewaniu się młodych brudasów z religii, to oszołomy na tym punkcie.

Ja tam wolałbym mieć za sąsiada mimo wszystko mieć POLAKA kombinatora u siebie w kraju aniżeli brudasa spokojnego, ale kto co woli.

Do góry
#4250759 - 23/11/2010 04:43 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: Amkwish]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych


Co bys zrobil jakby Ci sie cora puscila z czarnuchem ?

Wyjebalbys wnusia z Polski ? grin

po pierwsze wyjebałbym córke z domu
po drugie jak dzieciak sie rodzi w kraju od razu dostaje obywatelstwo, a obywatela nie mozna wyjebać bo to już nie imigrant
ale tatke małego wnusia bym wyjebał z kraju smile

a jak ona chce niech bierze małego ciapaka i jedzie z nim

Do góry
#4251134 - 23/11/2010 06:04 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: tyson]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
Originally Posted By: tyson
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson
a ja jestem przeciwko jakikolwiek imigrantom, jesli juz wpuszczac jakis sezonowo to robic rasową selekcje: zadnych kolorowych


Co bys zrobil jakby Ci sie cora puscila z czarnuchem ?

Wyjebalbys wnusia z Polski ? grin

po pierwsze wyjebałbym córke z domu
po drugie jak dzieciak sie rodzi w kraju od razu dostaje obywatelstwo, a obywatela nie mozna wyjebać bo to już nie imigrant
ale tatke małego wnusia bym wyjebał z kraju smile

a jak ona chce niech bierze małego ciapaka i jedzie z nim



masz córkę??

Do góry
#4251170 - 23/11/2010 06:10 Re: Ciekawe/warte uwagi [10] [Re: KeeP]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
Originally Posted By: KeeP

masz córkę??

nie wiem czy moja, bo ta moja żona lafyrynda Gabrysia stuka z każdym kogo zobaczy
mam podejrzenia że to dzieciak Killera albo Morealasa,
mam też obawy że komisarz R. a nawet Wąski w niej maczali
kurwiszony jedne

Do góry
Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 ... 21 22 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, igea23, latajaca_holenderka, Lukasz111, akagi, burbon, rafal08, VVega, pacyfista), 3457 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584247 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07