Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Opcje tematu
#415252 - 23/12/2005 15:32 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

A ja tak troche nie na temat jest jakiś live do kosza niemieckiego? Bo bez emocji na live nie ma typowania

Z góry dzięki za linka




http://statistik.basketball-bundesliga.de/content/live/portal1.html

Do góry
Bonus: Unibet
#415253 - 23/12/2005 15:49 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Takie pytania to na quasi

http://www.basketball-bundesliga.de/ po prawej stronie

Posty oczywiscie do kasacji

Do góry
#415254 - 23/12/2005 16:05 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Quote:

Quote:

To jak odebedzie sie dzisiaj planowany mecz Bambergu? Bo jesli tak to chyba pluca wypluja



A dlaczego miałby sie nie odbyc, co z tego ze wczoraj grali z benetonem, zreszta w naszej lidze prokom tez gra dzis z stala choc wczoraj grali z maccabi.
Zreszta dlaczego maja wypluwac płuca, to są zawodowcy, to nie problem zagrac mecz co dzień, popatrz sobie jak graja w NBA albo na mistrzostwach czy to świata czy to europy i czy ktoś płacze ze musi zagrac na nich w ciagu 3 dni 3 mecze?




I tym samym odpowiedziales sobie i wielu malkontentom na pytanie, czemu NBA jest najlepszą ligą świata I dlaczego tak wielu swietnych graczy w Europie, nie radzi sobie za Oceanem.

Do góry
#415255 - 23/12/2005 16:19 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Bartezz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2003
Postów: 1647
Skąd: Wrocław
a wiec tak...
porownywanie koszywkowki europejskiej z NBA calkowicie mija sie z celem. W Stanach przygotowanie fizyczne do sezonu jest zupelnie inne, podobnie jak i pomeczowa regeneracja, a takze jadlospis(nie jeden mlody czarnoskory koszykarz juz kopnal w kalendarz przez te cudowne energetyczne zastrzyki). Nie mozliwe jest wiec, aby Bamberg po tak trudnym i wyczerpujacym, ale zarazem udanym meczu byl w stanie grac dzisiaj na 100% obrotach... do tego dochodzi takze nastawienie mentalne, ciezko po takim sucesie( i to po zaledwie 20 godzinach) podejsc do kolejnego ligowego spotkania w pelni umotywowanym, zwlaszcza ze Bamberg w lidze problemow zbytnich nie ma, a liga jeszcze troche potrwa i na mecze o wielka stawke przyjdzie jeszcze czas... napewno dzisiejsze spotkanie takim nie jest... inaczej byloby gdyby Bamberg byl gospodarzem, wiadomo - czego sie nie robi dla kibicow. Z ostatnich informacji wynika tez ze nie zagra dzis Phelps, b.wazny gracz.
No a o podejsciu gospodarzy do tego meczu nie ma sie co rozpisywac, dla nich to kolejny mecz w ktorym beda gryzli parkiet i zrobia wszystko by wygrac, dlatego sadze ze sa w stanie sprawic dzis niespodzianke, choc szczerze mowiac jesli wygraja nie bedzie to dla mnie wielka sensacja.

Do góry
#415256 - 23/12/2005 18:20 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Postawa Puzzli w dzisiejszym spotkaniu ze Stalą mówi bardzo wiele...

Chociaż ja sam o niemieckim baskecie nie wiem prawie nic to trzeba dzisiaj zainwestować troszkę środków grając przeciwko Bambergom.

Do góry
#415257 - 26/12/2005 11:32 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Deutsche Bank Skyliners - Artland Dragons
Typ: 1
Kurs : 1.65
Stawka: 6/10

Do góry
#415258 - 26/12/2005 11:55 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Deutsche Bank Skyliners - Artland Dragons
Typ: 1
Kurs : 1.65
Stawka: 6/10




Analiza palce lizać...

Do góry
#415259 - 26/12/2005 12:05 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Pamiętasz może super analizę typu:
Artland Dragons - Alba Berlin Typ: 1

Kurs 2,80 na Artland wedlug mnie lekkie nieporozumienie. Ostatnia przekonywujaca wygrana nad Bambergiem na wyjezdzie 89-75 utwierdza mnie w przekonaniu na ten typ.

Alba rowniez gra bardzo dobrze. Ale co by nie patrzec graja na wyjezdzie. Po kursie 1,35 zupelnie nie oplacalne. Licze na mala niespodzianke

Ciekawe kto to pisał.

Jak byś nie zauważył jak mam czas piszę dlaczego wybiueram ten mecz a nie inny. Jak nie piszę znaczy, że nie mam czasu.

Do góry
#415260 - 26/12/2005 13:03 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Pamiętasz może super analizę typu:
Artland Dragons - Alba Berlin Typ: 1

Kurs 2,80 na Artland wedlug mnie lekkie nieporozumienie. Ostatnia przekonywujaca wygrana nad Bambergiem na wyjezdzie 89-75 utwierdza mnie w przekonaniu na ten typ.

Alba rowniez gra bardzo dobrze. Ale co by nie patrzec graja na wyjezdzie. Po kursie 1,35 zupelnie nie oplacalne. Licze na mala niespodzianke

Ciekawe kto to pisał.

Jak byś nie zauważył jak mam czas piszę dlaczego wybiueram ten mecz a nie inny. Jak nie piszę znaczy, że nie mam czasu.




No i co masz do tej analizy. Przegrali zaledwie kilkoma punktami, a mecz byl podwyzszonego ryzyka. A to, ze nie masz czasu kogo to obchodzi? Tu podajemy mecze z analiza. Suche typy mozesz pisac w temacie Private picks!

Do góry
#415261 - 26/12/2005 16:01 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:


A to, ze nie masz czasu kogo to obchodzi? Tu podajemy mecze z analiza. Suche typy mozesz pisac w temacie Private picks!



kolega brokstar jest upowazniony do pisania suchych picków:)
i nie odsylaj go prosze do Private picks

Do góry
#415262 - 26/12/2005 16:07 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Quote:


A to, ze nie masz czasu kogo to obchodzi? Tu podajemy mecze z analiza. Suche typy mozesz pisac w temacie Private picks!



kolega brokstar jest upowazniony do pisania suchych picków:)
i nie odsylaj go prosze do Private picks




Widze, ze sie znacie

Do góry
#415263 - 26/12/2005 16:12 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Edko Offline
old hand

Meldunek: 05/11/2005
Postów: 944
Kylo zawsze w Polsce było, jest i będzie: równi i równiejsi. Wesołych po świętach! Dzisiaj Michael Jordan i Kolonia spotykają się w derbach zachodnich Niemiec i będzie na pewno ciekawe widowisko. Kolonia zaczęła od niedawna dosyć dobrze garć wygrywając wszystkie swoje spotkania i liczę że dzisiaj zrobi to samo. Rywal też bardzo trudny i wymagający ale jednak przewaga własnego parketu powinna zadecydować że to właśnie Jordany wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.
Suche typy hehe Bremy i Artland.
Pozdro.

Do góry
#415264 - 26/12/2005 16:34 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
brokstara nie znam osobiście...na parkiecie nie ma tez podziału na równych i równiejszych... nie obowiazuja tu
tak restrykcyjne zasady jak w dziale tenisowym!
mi wystarczy od niego tylko typ ,zebym mu sie przyjrzal i ew. zagrał bo po prosu jest to czlowiek ,który naprawdę na swojej robocie (można go grać w ciemno bez czytania analiz - opowiadań, bo wiadomo, że to wszystko i tak robi w głowie...

Do góry
#415265 - 26/12/2005 17:39 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Panowie......
Brokstar i liga niemiecka = znawstwo

Nie ma na tym forum usera,który swoja wiedzą na temat szwabskiego basketu,zblizyłby sie do Brokstara na kilka lat świetlnych:-)

Brokstar podaje typy i pisze analizy z niemieckiej od dawien dawna,ma na "Parkiecie" określoną renomę i jak komuś sie nie podoba,że jest tym "równiejszym",to trudno,ale zasłużył sobie na to,by Go w ten przynajmniej sposób uszanować.

Kończą sie Święta,a wraz nimi kończy sie czas pobłażania tym userom,którzy brudzą;-) na "Parkiecie".

Po Nowym Roku podłoga bedzie lśnić:-)

W imieniu modów "Parkietu"

amkwish

Do góry
#415266 - 26/12/2005 21:25 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Panowie......
Brokstar i liga niemiecka = znawstwo

Nie ma na tym forum usera,który swoja wiedzą na temat szwabskiego basketu,zblizyłby sie do Brokstara na kilka lat świetlnych:-)

Brokstar podaje typy i pisze analizy z niemieckiej od dawien dawna,ma na "Parkiecie" określoną renomę i jak komuś sie nie podoba,że jest tym "równiejszym",to trudno,ale zasłużył sobie na to,by Go w ten przynajmniej sposób uszanować.

Kończą sie Święta,a wraz nimi kończy sie czas pobłażania tym userom,którzy brudzą;-) na "Parkiecie".

Po Nowym Roku podłoga bedzie lśnić:-)

W imieniu modów "Parkietu"

amkwish




Rozumiem, ze ja brudze milo mi . Nie napisales tego wprost ale wydaje mi sie ze miales mnie na uwadze.(Nawet nie zaprzeczaj ).

Do góry
#415267 - 26/12/2005 21:39 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Kylo,zaprzeczam,słowo honoru:)

Pisząc o "brudzeniu" nie miałem akurat na mysli casusu Brokstara.
Uznałem,ze warto jednak przypomnieć wszystkim,czym jest "Parkiet".

Ostatnio w tematach było sporo postów z osobistymi wycieczkami,postów nie na temat....takowe sa niepotrzebne,chyba sie zgodzisz ?

Notabene chciałbym by nowi moderatorzy,tzn. ZW1 i Sebkos wzieli na siebie główny ciężar moderowania na "Parkiecie".

Eurobasket to ich działka,znaja go lepiej niż ja i najlepiej ocenią,co jest na temat,a co nie.

Pozdrawiam

amk

Do góry
#415268 - 26/12/2005 21:48 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Kylo,zaprzeczam,słowo honoru:)

Pisząc o "brudzeniu" nie miałem akurat na mysli casusu Brokstara.
Uznałem,ze warto jednak przypomnieć wszystkim,czym jest "Parkiet".

Ostatnio w tematach było sporo postów z osobistymi wycieczkami,postów nie na temat....takowe sa niepotrzebne,chyba sie zgodzisz ?

Notabene chciałbym by nowi moderatorzy,tzn. ZW1 i Sebkos wzieli na siebie główny ciężar moderowania na "Parkiecie".

Eurobasket to ich działka,znaja go lepiej niż ja i najlepiej ocenią,co jest na temat,a co nie.

Pozdrawiam

amk




Ok, ok ale zauwaz, ze zwrocilem uwage osobie, ktora wedlug Ciebie jest ekseptem basketu szwabskiego:). A czy pofatygowalbys sie gdybym zwrocil uwage osobie ze znikoma iloscia postow. Watpie. Fakt, faktem sporo osob pisze bzdury, ale na tym polegaja fora. Zawsze trafi sie jakis rodzynek. Rowniez Pozdrawiam milej nocy

Do góry
#415269 - 26/12/2005 23:19 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Przepraszam kolegę z Lublina -> Kylo Masters. Nie pisałem analizy bo szyjkowała się mocno zakrapiana impreza która właśnie minęła <szok>.
Brak celnościz FT`sów była to deska do trumny Opla. 54% to po prostu żenada. No i ostatnia kwarta to też żenada.
Każdy kto czytra nmoje teksty wie, że team z Fra jest moim faworytem. Myślałem, że z ekipa Dragonów poradzxi sobie bez 2 zdań. Radzili sbie z nimi przez 3/4 meczu ale niestety koniec wienczy dzielo. Przepraszam wszystkich którzy pograli ten typ. Myślę jedank, że poprzednie wskazówki dały im spory profit(2 liga z 1 pomyłką od początku sezonu).
Dziękuję za wstawiennictwo AMKW i ZW1. Możecie wierzyć lub nie ale ja Chłopaków nie znam wogólę. To że szanują moją robotę tylko dodaje mi siły. Na koniec pytanie dlaczego nie dałem typowej Home`owej ekipy jaką są REKi:P??? Ehhhh. Tak więc Kylo zapraszam na priva gg -> łatwo odszukać i na serio nie ma o co kopii kruszyć.

P.S. Do zobaczenia 7 stycznia
Edko REKI Home game i wszystko jasne

pozdrówki for all

Do góry
#415270 - 26/12/2005 23:46 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Przepraszam kolegę z Lublina -> Kylo Masters. Nie pisałem analizy bo szyjkowała się mocno zakrapiana impreza która właśnie minęła <szok>.
Brak celnościz FT`sów była to deska do trumny Opla. 54% to po prostu żenada. No i ostatnia kwarta to też żenada.
Każdy kto czytra nmoje teksty wie, że team z Fra jest moim faworytem. Myślałem, że z ekipa Dragonów poradzxi sobie bez 2 zdań. Radzili sbie z nimi przez 3/4 meczu ale niestety koniec wienczy dzielo. Przepraszam wszystkich którzy pograli ten typ. Myślę jedank, że poprzednie wskazówki dały im spory profit(2 liga z 1 pomyłką od początku sezonu).
Dziękuję za wstawiennictwo AMKW i ZW1. Możecie wierzyć lub nie ale ja Chłopaków nie znam wogólę. To że szanują moją robotę tylko dodaje mi siły. Na koniec pytanie dlaczego nie dałem typowej Home`owej ekipy jaką są REKi:P??? Ehhhh. Tak więc Kylo zapraszam na priva gg -> łatwo odszukać i na serio nie ma o co kopii kruszyć.

P.S. Do zobaczenia 7 stycznia
Edko REKI Home game i wszystko jasne

pozdrówki for all




Ok rob swoje i nie przejmuj sie moja gadanina. Czasem pisze za duzo

Do góry
#415271 - 27/12/2005 09:24 Re: Liga Niemiecka - Basketball Bundesliga 2005/06
Edko Offline
old hand

Meldunek: 05/11/2005
Postów: 944
Brokstar zgadza się z Kolnem ale nie tylko home win ostatnio ale także away. Oni po prostu ostatnio są w wyśmienitej formie i wygrywają spotkanie za spotkaniem. Powrócilo do składu paru mocnych zawodników po kontuzji i zakupów których ostatnio dokonali też na pewno przyniosą w najbliższym czasie oczekiwane rezultaty.
Wiadomo, że niemiecka bundesliga w koszykówce nie jest prosta do typowania ale ostatnio widać i każdy to zauważy, że w tej lidze Alba i Bambergi nie mają godnych siebie przeciwników.
Im więcej analiz tym dyskusja staje się bardziej ciekawa i nie musi być fachowa ponieważ można zawsze rozpatrywać czynnik decydujący jakim jest skład a jak gracze zagrają to już nie nasza działka. Oby więcej takich dni jak wczoraj. Trzy typy trzy zwycięstwa ale to na pewno była MAGIA ŚWIĄT.
Dzisiaj jedno spotkanie w którym Trier zmierzy się na własnym parkiecie z Ludwikami. Goście zawiedli mnie w ostatniej kolejce przegrywając u siebie z Oldenburgiem nieznaczną ilością punktów a jest to także typowa drużyna własnego parkietu a Trier zrobił dosyć sporą niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Giessen 19 punktami prowadząc od początku spotkania do końca. Jest to bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania ponieważ ostatnie wyniki wskazują na to że Ludwiki przechodzą mały kryzys mają serię trzech porażek z rzędu ale miejsce w tabeli pozwala im na takie zagrywki a Trier wygrywając ostatnie spotkanie na pewno będzie tym podbudowane i będą się chcieli pokazać trzy i pół tysięcznej widowni z jak nalepszej strony. MIejsce w tabeli zmusza ich także do tego żeby porażki odłożyli na bok i grali jak najlepiej w najbliższych spotkaniach.
Na chwilę obecną zagram na gospodarzy ale poszukam jeszcze info czy wszystko z graczami jest oki i zobaczymy czy to potwierdzi mnie w przekonaniu, czy rzeczywiście Trier da radę Ludwikom. Ale ejst to największe ale Ludwiki trzy porachy z rzędu. Kto nie musi ten niech nie gra. Hehe.

Do góry
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Ojro, pacyfista, kemp, forty, latajaca_holenderka, Emilio, Lukasz111, VVega, alfa, Huberthg, Akhu, ElNinho[mmdea]), 3814 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585450 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07