Strona 138 z 149 < 1 2 ... 136 137 138 139 140 ... 148 149 >
Opcje tematu
#3586083 - 30/12/2009 06:33 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: bolo_lacznik]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: bolo_lacznik
Byłem dziś w totomixie i Pani mnie poprosila zebym dzieciaka (6l) zostawił na zewnatrz bo sie przepisy zaostrzyły grin


Dziwne, bo myślałem że wcześniej mało kto bez tornistra otwierał drzwi do TM. smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3586597 - 30/12/2009 16:11 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Angelika]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Angelika


nie ma rady, wypisuje się z netowych

od jutra deszcz nie deszcz, śnieg nie śnieg, będę co dzień do kolektur zaiwaniać frown
A pracuję dla... ?

Do góry
#3586614 - 30/12/2009 18:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: DJ SOSNA
Żeby było jasne (jeśli ktoś jeszcze tego nie wie). Forum mecz.pl czytają pracownicy Fortuny, STS i Totolotka. To piszę tak na przyszłość, żeby niektórzy z was pamiętali, że czasami "oszczędność w słowach" popłaca.



DJ SOSNA - no nie siej tu człowieku defetyzmu i nie zachowuj się jak Wujek Dobra Rada! Normalne,że czytają i to od dawna - nie tylko to forum ale parę innych - jak by tego nie robili to pewnie by ich wypieprzyli z roboty - TAKI JOB."Oszczędność w słowach???" - odnośnie czego ? Typów czy swoich opinii ?
Jak na razie za swoje zdanie w naszym krają posadzili paru dziennikarzy ,o żadnym użytkowniku forum nic nie słyszałem...
POSUNIĘCIE ZIEMNIAKÓW - CZYTAJ NAIWNA PRÓBA WYHACZENIA DANYCH OSOBOWYCH GRACZA - JEST POTWORNYM QREWSTWEM ( I niech mi nikt nie mówi,że tylko do dostępu do strony,następnym naturalnym z ich strony krokiem będzie zrobienie jakiś pass'ów-legitymacji-sracji,żeby do nich wejść...-i jaka ładna baza danych...-i hu.j wie na czyje potrzeby?).
Pedalskim bukom mówimy STANOWCZE NIE!
I BASTA!

Ps.Angelika - proszę Cię słonko...przecież nie wsadzą kobiety mającej na utrzymaniu dzieci...My jeszcze nie w Chinach...

Ps2.W sumie to skretynieli w tych ziemniakach - dziadki to siedzą nad ich gazetkami i statystyki piłują od deski do deski na wejściu prosząc o wydrukowanie oferty...

Do góry
#3586615 - 30/12/2009 18:10 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Angelika]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Angelika


nie ma rady, wypisuje się z netowych

od jutra deszcz nie deszcz, śnieg nie śnieg, będę co dzień do kolektur zaiwaniać frown


No,paręnaście dni w roku mają zamknięte...

Do góry
#3586673 - 30/12/2009 19:00 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: z o ® r o]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Angelika


nie ma rady, wypisuje się z netowych

od jutra deszcz nie deszcz, śnieg nie śnieg, będę co dzień do kolektur zaiwaniać frown
A pracuję dla... ?



to się nazywa spiskowa teoria dziejów, tak Zorro, tak, masz rację, świat aż się roi od agentów TotoMixu czy Sts-u

Do góry
#3586688 - 30/12/2009 19:10 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043


Ps.Angelika - proszę Cię słonko...przecież nie wsadzą kobiety mającej na utrzymaniu dzieci...My jeszcze nie w Chinach...

nie o to chodzi, że wsadzą mnie do pudła, tylko o ewentualną grzywnę, po co mam wygrywać (dosyć często nawet), skoro oddam to wszystko w ramach kary? po co ślęczę 3-4 godziny dziennie na kompem ryzykując, że dostanę garba, skoro nic z tego mieć nie będę?

PS. pisałam wczoraj, że mam parę stów u jednego buka netowego, po raz pierwszy w życiu zagrałam bez analizy,na tzw. czuja - na NHL i NBA. Oczywiście wtopiłam, bo inaczej w takiej sytuacji być nie mogło. I po raz pierwszy wtopę przyjęłam, nie powiem że z radością, ale na pewno z ulgą. Bo gdybym wygrała to miałabym nie lada dylemat, co robić dalej? wypłacić strach, bo kasa dojdzie już po Nowym Roku. Grać dalej? po co, kiedy i tak strach wypłacić

naprawdę mam już dość czytania demagogicznych wypowiedzi, mógłby ktoś w końcu napisać coś konkretnego

Do góry
#3586702 - 30/12/2009 19:18 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Angelika]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30450
Skąd: Brama
Cytat:

Angelika
PS. pisałam wczoraj, że mam parę stów u jednego buka netowego, po raz pierwszy w życiu zagrałam bez analizy,na tzw. czuja - na NHL i NBA. Oczywiście wtopiłam, bo inaczej w takiej sytuacji być nie mogło. I po raz pierwszy wtopę przyjęłam, nie powiem że z radością, ale na pewno z ulgą. Bo gdybym wygrała to miałabym nie lada dylemat, co robić dalej? wypłacić strach, bo kasa dojdzie już po Nowym Roku. Grać dalej? po co, kiedy i tak s trach wypłacić


Urzekła nas twoja historia(histeria) laugh laugh laugh


człowieku skąd ty się zerwaleś,idż tam z powrotem,skąd przybyłeś i nie wracaj tu

żenada,

Do góry
#3586707 - 30/12/2009 19:23 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: forty]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043
Originally Posted By: forty
Cytat:

Angelika
PS. pisałam wczoraj, że mam parę stów u jednego buka netowego, po raz pierwszy w życiu zagrałam bez analizy,na tzw. czuja - na NHL i NBA. Oczywiście wtopiłam, bo inaczej w takiej sytuacji być nie mogło. I po raz pierwszy wtopę przyjęłam, nie powiem że z radością, ale na pewno z ulgą. Bo gdybym wygrała to miałabym nie lada dylemat, co robić dalej? wypłacić strach, bo kasa dojdzie już po Nowym Roku. Grać dalej? po co, kiedy i tak s trach wypłacić


Urzekła nas twoja historia(histeria) laugh laugh laugh


człowieku skąd ty się zerwaleś,idż tam z powrotem,skąd przybyłeś i nie wracaj tu

żenada,


nas? to pluralis majestaticus czy liczba mnoga? jeśli to drugie to w czyim imieniu piszesz?

Do góry
#3586709 - 30/12/2009 19:25 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Angelika]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
W imieniu nas wszystkich stary.

Do góry
#3586710 - 30/12/2009 19:25 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Angelika]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Angelika - ja tam Ciebie bardzo lubię,niemniej jednak z garbem to byłby przykry widok.
Na dzień dzisiejszy bicie piany Boniego&Company wydaje się na ukończeniu.Przysycha i paruje to rozlane piwo(o pianie nie wspominając).
Projektu jeszcze nie ma(przesłanego do mistrzów świata w biurokracji z Brukseli).
Ziemniaki wyskoczyły przed szereg(nadgorliwość gorsza od faszyzmu) i beznadziejnie same sobie dowaliły obostrzenia i 2,5 punktu w plecy.Jakieś cholera sadomasochistyczne zachowania...
Co więcej-dla mnie jest jasne,że cała propaganda o nielegalności grania w sieci jest za ich pieniążek...

Podsumowując- nie panikuj kobieto,nie graj NBA i NHL i proszę Cię bardzo - nie garb się!

Do góry
#3586713 - 30/12/2009 19:30 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043
Originally Posted By: onda
Angelika - ja tam Ciebie bardzo lubię,niemniej jednak z garbem to byłby przykry widok.
Na dzień dzisiejszy bicie piany Boniego&Company wydaje się na ukończeniu.Przysycha i paruje to rozlane piwo(o pianie nie wspominając).
Projektu jeszcze nie ma(przesłanego do mistrzów świata w biurokracji z Brukseli).
Ziemniaki wyskoczyły przed szereg(nadgorliwość gorsza od faszyzmu) i beznadziejnie same sobie dowaliły obostrzenia i 2,5 punktu w plecy.Jakieś cholera sadomasochistyczne zachowania...
Co więcej-dla mnie jest jasne,że cała propaganda o nielegalności grania w sieci jest za ich pieniążek...

Podsumowując- nie panikuj kobieto,nie graj NBA i NHL i proszę Cię bardzo - nie garb się!


super, tylko że te 2,5 punktu zcedują na nas, więc de facto ty my będziemy w plecy, Mój Drogi. A vacatio legis ustawy kończy się niestety w najbliższy piątek, i to jest szara smutna rzeczywistość.

Do góry
#3586727 - 30/12/2009 19:46 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Angelika]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Angelika - nie można scedować czegoś na kogoś,kto się na to nie godzi!Nie uczestnicz w tym procederze i basta!

Swoją drogą to ziemniaki to jednak idioci!

Wyobraźcie sobie punkt naziemny - lokal ze 200m2, kupa telebimów(no dobra,telewizorków), LIVE na każdym - z 10 eventów,godziny otwarcia 24h na dobę ( no dobra,2 godziny przerwy jak na Dworcu...), ładne loże i stoliczki,zimne piwo kulturalnie podawane,kanapeczki do wyboru i koloru ,sale dla palących i nie.
Wypłata wygranych po 5 minutach od zakończenia eventu ,możliwość obstawiania po każdej tercji,kwarcie,połowie.
No wtedy mogliby powalczyć trochę...

Zamiast tego co mamy...każdy widzi...
To po co do takiego syfu chodzić?

Do góry
#3586733 - 30/12/2009 19:59 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30450
Skąd: Brama
Originally Posted By: onda
Angelika - nie można scedować czegoś na kogoś,kto się na to nie godzi!Nie uczestnicz w tym procederze i basta!

Swoją drogą to ziemniaki to jednak idioci!

Wyobraźcie sobie punkt naziemny - lokal ze 200m2, kupa telebimów(no dobra,telewizorków), LIVE na każdym - z 10 eventów,godziny otwarcia 24h na dobę ( no dobra,2 godziny przerwy jak na Dworcu...), ładne loże i stoliczki,zimne piwo kulturalnie podawane,kanapeczki do wyboru i koloru ,sale dla palących i nie.
Wypłata wygranych po 5 minutach od zakończenia eventu ,możliwość obstawiania po każdej tercji,kwarcie,połowie.
No wtedy mogliby powalczyć trochę...

Zamiast tego co mamy...każdy widzi...
To po co do takiego syfu chodzić?


Jak zamontowali 6 monitorów na scianie w sts,myslałem ,że imprezy sportowe będą pokazywać ,a tam od miesiąca czarne ekrany

Do góry
#3586739 - 30/12/2009 20:06 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: forty]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: forty

Jak zamontowali 6 monitorów na scianie w sts,myslałem ,że imprezy sportowe będą pokazywać ,a tam od miesiąca czarne ekrany


To ten biedny buk jeszcze ma kase na moniotry wink ?

Do góry
#3586998 - 30/12/2009 23:22 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: onda
POSUNIĘCIE ZIEMNIAKÓW - CZYTAJ NAIWNA PRÓBA WYHACZENIA DANYCH OSOBOWYCH GRACZA - JEST POTWORNYM QREWSTWEM ( I niech mi nikt nie mówi,że tylko do dostępu do strony,następnym naturalnym z ich strony krokiem będzie zrobienie jakiś pass'ów-legitymacji-sracji,żeby do nich wejść...-i jaka ładna baza danych...-i hu.j wie na czyje potrzeby?).
Pedalskim bukom mówimy STANOWCZE NIE!
I BASTA!


Dokładnie, tym sposobem będzie można kontrolować co kto gra, wprowadzić limity, itd. Oczywiście wszystko będzie w imieniu prawa (choć nie widzę na jakiej podstawie prawnej się opierają) lub ochrony dzieci, czyli rejestrujcie się nasi drodzy klienci bo tylko w ten sposób uchronimy nieletnich przed własnymi produktami. smirk

No ale czego się spodziewać po ziemniakach skoro ci sami się wpędzili w inne kłopoty, podjudzając władzę do ich ochrony przed... unijną konkurencją (szanse mniej niż zero) zamiast przeprowadzenie reformy pozwalającej im na zaistnienie na innych rynkach oraz zastąpienie podatku od stawki zakładu bezpośrednim podatkiem od ich zysków z zakładów (nie odliczając inne koszta), tak jak to jest w Wielkiej Brytanii.

I w ten sposób zostali z 12% podatkiem "zaporowym" a konkurencja będzie dalej tu działała, jedynie możliwości reklamy zostały mocno ucięte (głównie chodzi o prasę). Oczywiście to też można łatwo obejść, będzie się teraz publikować duże zdjęcie gracza, który na koszulce będzie miał logo buka. A z tyłu będzie jeszcze widać bandę z napisem 100zł gratis. smile

Do góry
#3587009 - 30/12/2009 23:27 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
dondo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 2415
Wspomniałeś Conrad o Wlk. Brytanii, a orientujesz się może jak tam technicznie wygląda rozliczanie z fiskusem na podstawie zysków z gier w internecie np. u WilliamaHilla?

Do góry
#3587023 - 30/12/2009 23:41 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: dondo]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
O ile William Hill przyjmuje zakłady z całego świata poprzez swoją brytyjską licencję, to traktowane są one tak samo jak zakłady postawione w ich ulicznych/stadionowych punktach.

W Wielkiej Brytanii firmy bukmacherskie prowadziły rozmowy z rządem w celu zastąpienia podatku od stawki zakładu (stawiając można było wybrać, czy ma to być podatek od stawki lub od wygranej) tzw. "gross profits tax", czyli płacą podatek od zysków z samych zakładów (wygrane buka minus wygrane graczy). Nie wlicza się tu jakichkolwiek innych kosztów.

Buki same tego chciały ponieważ podatek od stawki/wygranej nie pozwalał im konkurować z internetowymi firmami, które nie naliczały tego podatku. Identyczną sytuacją mamy w Polsce, tylko że buki zamiast skłonić rząd do takiego rozwiązania to skłoniły rządzących o zapytanie się Brukseli czy można zablokować unijną konkurencję (odpowiedź będzie oczywista: NIE).

Z tego można wnioskować tylko jedno, że firmy bukmacherskie u nas są na tyle słabe i mało profesjonalne, że bardziej im zależy na ograniczeniu konkurencji na rodzimym rynku niż na tym by mogli pozyskiwać graczy z reszty świata. smile

Do góry
#3587031 - 30/12/2009 23:46 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: dondo]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Podajacy sie za kobiete user, Andżelo, wymiata - temat nadawalby sie do "Smieszne", gdyby...

No wlasnie.

Zgadzam sie z Onda, lecz wydaje mi sie , ze kazdy buk po 1 stycznia bedzie...pedalski grin

Wraz z Nowym Rokiem przyjmujemy rozne zobowiazania, cos tam sobie obiecujemy.
Ten rzuci palenie, ktos inny nie bedzie chlal gorzaly, inny zaprzestanie zdradzac swojej panny, itp. itd.

Ja zas...moze przestane obstawiac ? laugh

Do góry
#3587057 - 31/12/2009 00:01 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043

nie Andżelo, tylko Angelika Panie Michale, ale to nieważne

zaraz po Nowym Roku poproszę w pracy naszego radcę prawnego, aby "rozebrał" tę ustawę, to znaczy przeanalizował z detalami, pod kątem tego co wolno, a co nie

pozdrawiam

PS. brakuje mi Pańskich typów z PD i ACB

Do góry
#3587060 - 31/12/2009 00:02 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: amkwish
Ja zas...moze przestane obstawiac ? laugh
Taa... szybciej rzucisz palenie, picie i dorobisz się sylwetki rzymskiego gladiatora laugh
Swoją drogą też się dziwię, że user o nicku "Angelika" jeszcze tu funkcjonuje, a co więcej - niektórzy wciąż wydają się prowadzić z nim coś na wzór konwersacji.

Do góry
Strona 138 z 149 < 1 2 ... 136 137 138 139 140 ... 148 149 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Irek, alfa, Sensei, igea23), 3234 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584639 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07