Opcje tematu
#35236 - 09/02/2002 03:12 PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
Anonymous
Unregistered


Czegoś nie kumam. Idę do swojego buka Profesjonal z gotowymi skresleniami. Mam oferte z Netu daje do okienka panienka stuka ja lukam inny kurs, patrze na Tablice inny niż na kwicie i inny niż w internecie. Nie kumam. Kto za tym stoii? Ktoś nas kręci Zakładam konto gdzieś na Necie i będę pogrywał, albo idę do konkurencji. Dajcie znać co wy na to.

Do góry
Bonus: Unibet
#35237 - 09/02/2002 04:03 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
SzajbuS Offline
member

Meldunek: 08/02/2002
Postów: 128
Skąd: Bydgoszcz / Poznań
To normalne u lokalnych bukow.

Do góry
#35238 - 09/02/2002 04:30 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Chodzi o to, że kursy rzeczywiście sie zmieniają (bukmacherzy w każdej chwili mogą je aktualizować i mają oczywiście to tego prawo), ale te zmiany nie są 'na żywo' wprowadzane na ich strony internetowe. W tym właśnie tkwi problem.

Do góry
#35239 - 09/02/2002 04:39 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
comstat Offline


Meldunek: 13/12/2001
Postów: 285
Skąd: warszawa
To, że kursy z oferty internetowej różnią się od tych które można zagrać wysyłając kupon to nic niezwykłego.
Po pierwsze na stronie może być pewna niedokładność w porównaniu z tym co mają w systemie i nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że zdarza sie to rzadko a nie permanentnie mając na celu tylko sćiągnięcie klientów. Bo jeśli ktoś porówna kursy na swój mecz np. w sts i profie i wybierze lepszy kurs u jednych to będąc u nich i tak zwykle postawi juz ten mecz chociażby po niższym kursie a nie będzie jechał do pktu konkurencji położonego w innej części miasta.

Po drugie kursy zmieniaja się w zależności od tego jak dużo osób obstawia dane zdarzenie oraz od innych okoliczności wpływających na ocenę prawdopodobieństwa danego wyniku itd.. I tu nie ma się co wkurzać bo w necie jest tak samo i nie świadczy to od razu o jakimś oszustwie. Można po prostu nie zdążyć obstawić po danym kursie i tyle.

Mnie jednak wkurza naprawdę nieco inna sytuacja, która miała (ma) miejsce w Profie. Ile razy nie pójdę do ich punktu i chcę obstawić z podpórką 1X lub X2 i na tablicy( już w samym punkcie) jest np. 1.45 to na kuponie zawsze będzie o kila setnych punktu niżej np 1.39. jak się pytam pani o co chodzi to zawsze mówi, że tak jest w systemie i jeszcze nie zdążyli zmienic na tablicy itp. To juz naprawdę jest nie do przyjecia rozumiem raz czy dwa razy ale zawsze taka sama sytuacja ???
Ciekawe czy spotkaliście się z tym samym jeśli chodzi o profa, bo STS jest tu akurat w porządku ?

pozdrawiam

Do góry
#35240 - 14/02/2002 02:40 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
jaro Offline
member

Meldunek: 12/07/2001
Postów: 105
Skąd: Ruda Sl
Bo profesjonal ma ekspertów którzy uaktaalniają na bierząco kursy. inne mają spóźniony zapłon i nie reagują np. na kontuzje zawodników.

Moim zdaniem to profesjonalne podejście do sprawy.
A że panie nie nadążą zmienić na tablicy ??
Cóż po co mają sobie dokładać roboty ??

Do góry
#35241 - 14/02/2002 03:59 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tablice powinny być elektroniczne (czy po prostu monitory) i w ten sposób zawsze byśmy widzieli aktualne kursy.

Z drugiej strony Toto-Mix ma podobno jedną z najlepszych sieci jeśli chodzi o ciągły wgląd do nadpływających pieniędzy. Szkoda tylko, ze nie chcą lepiej zarządzać zakładami bo wtedy mogliby podnieść limity a zarazem swój obrót, nie mówiąc już o zyskach swoich partnerów.

Do góry
#35242 - 14/02/2002 13:43 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
nonpler Offline
journeyman

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 73
Skąd: -
Mnie jednak wkurza naprawdę nieco inna sytuacja, która miała (ma) miejsce w Profie. Ile razy nie pójdę do ich punktu i chcę obstawić z podpórką
1X lub X2 i na tablicy( już w samym punkcie) jest np. 1.45 to na kuponie zawsze będzie o kila setnych punktu niżej np 1.39. jak się pytam pani o
co chodzi to zawsze mówi, że tak jest w systemie i jeszcze nie zdążyli zmienic na tablicy itp. To juz naprawdę jest nie do przyjecia rozumiem
raz czy dwa razy ale zawsze taka sama sytuacja ???
Ciekawe czy spotkaliście się z tym samym jeśli chodzi o profa, bo STS jest tu akurat w porządku ?


Raz na tydzien wysylam kupon dla samej przyjemnosci grania, za dwa zlote zlozony z prawie samych poporek, na ktorym znajduje sie z 20 - 30 spotkan.

Mam dokladnie taka sama sytuacje, na tablicy sa kursy z netu, a na kuponie dwa razy mniejsze, AKO tez zawsze wychodzi mi kosmicznie mniejsze, niz to ktorego sie spodziewalem. Najlepsze jest to, ze zdazylo mi sie pare razy wyjsc od razu po aktulizacji w necie, jeszcze sprawdzam kursy, a do profa mam bardzo blisko.

To celowe wprowadzanie ludzi w blad,a ja za kazdym razem slysze, ze kursy sie zdazyly zmienic.

Do góry
#35243 - 14/02/2002 14:06 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
sawi Offline
addict

Meldunek: 25/09/2001
Postów: 430
Skąd: Kraków
Witam.
Jestem bardzo dobrze zorientowany w temacie i zaraz wam powiem o co w tym wszystkim chodzi.

Nie chcąc nazywać firmy Profesjonal oszustem ,powiem tylko tyle iz gra nieuczciwie.
Nonpler - ja miałem identyczną sytuacje z tymi kursami ,ale na początku myslałem ze rzeczywiscie te kursy sie zmieniają ,a okazuje sie iz w/w firma zaniża je .Oto przykład:
na tablicy widniał mecz Rostock-Brema 2.15 2.95 3.2 1.24 (1X) 1,53 (X2)

i w celu eksperymentu zagrałem go na 3kuponach ,za kazdym razem w inny sposób.I oto co otrzymałem na kuponie
#1 Hansa-Brema 1X kurs 1,22 !!!
#2 Hansa-Brema X2 kurs 1,48 !!!
#3 Hansa-Brema X kurs 2,9 !!!

tak wiec wszystkie mozliwe kursy zostały obnizone,zrozumialbym spadek kursu na 1X jesli wzrósłby kurs na X2 ,ale niestety kurs na X2 równiez spadł ....wiec nie wiem o co w tym wszystkim chodzi !!!! Moim zdaniem to nieuczciwa gra Profa, w ofercie co innego,a w realu cos zupelnie innego.
Wprawdzie to są setne i dziesietne zmiany kursów ale jednak wpływają w jakis tam sposób na całokształt...(w szczególnosci jesli gra sie single za powazniejesze sumy).
Pozdrawiam

Do góry
#35244 - 14/02/2002 16:03 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
take5 Offline
member

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 150
Skąd: Warszawa
Skandal.

Do góry
#35245 - 14/02/2002 16:13 Re: PROFESJONAL ZMIENIA KURSY
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
KURSY NA 1X / X2

otoz PROF kopiuje oferte swojej firmy (matki ?)
w czechach / adres: www.fortuna-sazky.cz / lub
jak kto woli telegazeta str. 270 na NOVEJ.

w polsce maja wieksza marze / gorsze kursy /.
przepisujac czeska liste ofert obnizaja kursy na
1 / 2, ale juz 1X, czy X2 nie chce im sie zmieniac, podczas gdy w komputrze tez maja kursy
nizsze od czeskich.

zaznaczam, ze to moje zdanie i nigdy nie chcialo mi sie sprawdzac, czy tak jest rzeczywiscie.

PI

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, igea23, kemp, Sensei), 3045 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583787 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07