Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3419685 - 24/09/2009 19:20 Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech )
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie


Zapraszam do Typowania i analizowania Hitu Kolejki Legia-Lech , jak i pozostałych bubli wink

Do góry
Bonus: Unibet
#3419965 - 24/09/2009 22:55 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Lech bez Arboledy (w jego miejsce Djurdjevic). Zagra prawdopodobnie już Bandrowski. Trener Zieliński chce chyba wyjść 4-5-1, co oznacza że Rengifo który podjął decyzję o nieprzedłużaniu kontraktu z Lechem pewnie usiądzie na ławie. Z przodu osamotniony i sfochowany Robercik.

Do góry
#3420003 - 24/09/2009 23:29 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: kfjatek]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
ja gram Legię, Lech Smudy po tym sezonie to będzie przeszłość, wszystko się sypie. Wisła jak dla mnie pewna 1.

Do góry
#3420024 - 24/09/2009 23:53 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: jerome]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legia najprawdopodobniej bez Cziniego a to oznacza już poważne osłabienie ataku , tak jak pisałem tu gdzieś przed sezonem Mięciel Prometeuszem Legii nie będzie , jeżeli Lech nie wyjdzie zbyt bojaźliwie nastawiony do tego meczu to widzi mi się typowy remisowy mecz. Legia do tej pory w 7 meczach straciła tylko jedną bramkę , najprawdopodobniej obydwa zespoły zagrają 4:5:1 z nastawieniem się na zagęszczenie środka pola , wbrew oczekiwaniom ten mecz wcale może nie obfitować w dużą liczbę podbramkowych sytuacji , scenariusz pewnie będzie taki że z dużej chmury mały deszcz i zamiast wielkiego widowiska będziemy mieli szachy i z boiska będzie wiało nudą coś jak w meczu Śląska z Legią gdzie żadna z drużyn nie stworzyła sobie choćby pół sytuacji bramkowej.

Ja widze to tak :

HT: X

1x2 : X

Under 2,5 bramki

dokładny wynik : 0-0 , 1-1


Poprzednie dwa mecze tych zespołów również zakończyły się remisami.


Dawno jakiś mecz mi tak mocno nie pachniał remisem jak ten.

Do góry
#3420032 - 25/09/2009 00:00 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Chinyama zagra. Został włączony do kadry meczowej. Co prawda nie trenował na początku tygodnia, bo bolało go kontuzjowane wcześniej kolano i był przeziębiony. Jednak dzisiaj normalnie trenował. Urban mówił, że Chinyamę nie boli już kolano i lepiej się czuje. Na pewno nie ma siły na cały mecz więc albo zacznie i zejdzie ok. 60 minuty, albo wejdzie po przerwie jeśli zajdzie taka potrzeba.
W Legii praktycznie wszyscy zdrowi. Jedynie Jarzębowski jeszcze dochodzi po kontuzji do formy.

Kadra na mecz :
Jan Mucha, Kostiantyn Machnowskyj, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz Ventura, Wojciech Szala, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Miroslav Radović, Maciej Iwański, Piotr Giza, Marcin Smoliński, Ariel Borysiuk, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski, Takesure Chinyama, Bartłomiej Grzelak, Marcin Mięciel

nie załapali się :
Pance Kumbev, Maciej Gostomski, Jakub Wawrzyniak, Jakub Kosecki, Maciej Gostomski,Tomasz Jarzębowski


Urban zapowiada jakąś niespodziankę w składzie, ale zobaczymy jutro, co ma na myśli

Do góry
#3420034 - 25/09/2009 00:02 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Legia]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Wstepnie Korona - Piast 1,nie wyglada tak zle po ok 1.80
Ich wyniki,nie odzwierciedlaja ich gry,mysle ze z Piastem maja szanse sie przełamac.

Do góry
#3420049 - 25/09/2009 00:11 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wczoraj jeszcze nie trenował więc cały tydzień bez treningu był a to nie wróży najlepiej , znowu będzie się podpalał i ładował z 30 kilku metrów na brame zamiast podawać do lepiej ustawionych partnerów wink stary Chinyama wrócił w meczu z Lechią wink


Jeżeli jutro któraś z drużyn zdoła wygrać to będzie to niewątpliwie bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia da to niezłego kopa i wiatru w żagle , będzie można zapomnieć o niepowodzeniach i nienajlepszej ostatnio formie i prezentowanym stylu, błędy z początku sezonu zostaną wybaczone więc walka jest o znacznie więcej niż tylko przysłowiowe 3 oczka...

Do góry
#3420073 - 25/09/2009 00:31 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Legia-Lech, prasa poznańska

http://poznan.naszemiasto.pl/sport/29271,sklad-na-szlagier-z-legia-bez-hernana-rengifo,id,t.html

Do góry
#3420181 - 25/09/2009 01:36 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Napewno sporym osłabieniem w szeregach Lecha będzie brak Arboledy którego pojedynki z równie silnym i twardym niczym gladiotor Chinyamą dodawały smaczku tej rywalizacji , również bez Tanevskiego i zapewne Wojtkowiaka który zasiądzie jeszcze póki co na ławce będzie blok defensywny Lecha musiał powstrzymywać ataki Legii , o tym że defensywa Lecha popełnia błędy niech świadczy fakt że mają 10 razy więcej bramek straconych od Legii !!! wink

Do góry
#3421044 - 25/09/2009 17:27 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Legia]
Mefisto1916 Offline
stranger

Meldunek: 18/09/2009
Postów: 3
Korona-Piast mysle nad 1 mógłby ktos z Kielc przyblizyc mecz ?


pozdrawiam

Do góry
#3421284 - 25/09/2009 20:06 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Mefisto1916]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
JAGIELLONIA-CRACOVIA sobota 19:15 , sędzia Marek Karkut z Warszawy

VIII kolejka Ekstraklasy, Cracovia podejmuje Jagiellonie w Białymstoku. Jaga to jeden z najlepszych zespołów, jeśli chodzi o własne podwórko, zaś Cracovia w wyjazdowej tabeli zajmuje ostatnią pozycję z 2 punktami i w stosunku bramkowym 1-5 (!). Drużyna gospodarzy zanotowała świetny start w lidze , jednak w ostatnich trzech meczach nie zdobyła kompletu punktów ( mecze z Wisłą, Lechem porażki i remis 0-0 z Piastem na wyjeżdzie ). Cracovia w przeciągu siedmiu dni rozegrała dwa spotkania, w Chorzowie , ulegając po słabej grze Ruchowi 0-2 , i w Kobylinie (1-1) prezentując naprawdę mierny i żenujący poziom.
W Cracovii cały czas widać brak Ślusarskiego z przodu , sam Matusiak bez pomocy innych meczy wygrywał nie będzie. W Białymstoku opróćz Ślusara nie zagra prawdopodobnie Goliński. Zawodzi Pawlusiński,Moskała,Sasin. Trener Lenczyk podkreśla cały czas , że drużyna ma spore braki szybkościowe i tutaj odbija się nam chyba przygotowanie zespołu do sezonu przez Pana Artura Płatka.
W bramce Cracovii trzeci już raz zapewne stanie Merda, więc chyba na jakieś dziwne bramki nie ma co liczyć , ale chyba też ofensywnej Jagiellonii nie zatrzyma.

Bilans meczy obu drużyn od 2004 roku:
-3 zwycięstwa Cracovii
-1 zwycięstwo Jagiellonii
Warto dodać, że zawsze padał wynik 2-0 !

Jagiellonia sprawia wrażenie bardzo dobrze poukładanej drużyny. Grają ciekawy,ładny dla oka futbol i stawiam na zdecydowane zwycięstwo Jagi. Mocna kadra, gospodarz , czas się przełamać po 3 meczach bez wygranej a rywal do tego wydaje się znakomity. Chorzów-Kobylin-Białystok ( 7 dni ) , grając jednym składem chyba fizycznie Pasy też mogą nie wyglądac zbyt dobrze i może zabraknąć świeżości. Wszystko przemawia za wygraną gospodarzy i tak też zainwestuje swoje pieniądze:

Jagiellonia win 8/10
Jagiellonia -1,5 3/10

Over 2,5 4/10

Ktoś z Białegostoku może coś skrobnąć pod kątem Waszej drużyny ?

Do góry
#3421481 - 25/09/2009 22:23 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: craax]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
W dzisiejszym "hicie" kolejki wszystko na to wskazuje, że będzie under. Zielinskiego od zawsze uważałem, za trenera dla którego najważniejsza była obrona. Wyniki z początku rundy 6-1 Fredrikstad, 3-1 Piast, 2-4 Polonia to chyba jeszcze wynikały z ręki Smudy. Jak piszą koledzy z Poznania Lecha ma zagrac 4-5-1 z drugiej strony Strony Legia 1-0 Warszawa. Nawet się ciesze, że Chinyama wraca, on zwykle strzela co drugi mecz a ostatnio ukuł z Lechią wink
Underek jak w pyte strzelił
5/10

Co do Korony. Motyka będzie miał do dyspozycji kogo zechce, jedynie Michałek ma kontuzje ale to teraz 4,5 napastnik. Także problemów kadrowych nie ma. Pomimo mojej początkowej niechęci muszę przyznać, że dobrze wpasowal się Vukovic i z Wilkiem tworzą świetny duet srodkowych pomocników. Doświadczenie + młodość, a obu cechuje niesamowita walecznośc. Na skrzydłach pewnie zagrają Sobolewski z Łatką, a w rezerwie jest najlepszy gracz Korony Kiełb i Edson, który z GKS Bełchatów pokazał, że jego miejsce jest w pomocy. Obrona też prezentuje się z kazdym meczem coraz lepiej, Mijajlović ma ogromny potencjał (na ławce Kal - który był najlepszym zawodnikiem w meczu z GKSem) W środku Hernani z Markiewiczem lub Nawotczyńskim, najgorzej wygląda prawa obrona (Kuzera lub Paknys). O przepraszam, najgorzej wygląda linia ataku, którego praktycznie brak. Buśkiewicz dno, Gajtek też (mimo 2 asyst w meczu pucharowym), troszke lepiej prezentuje się Konon, który pewnie wystapi w parze z Edim (który także jest moim zdaniem bez formy) Po kontuzji wraca Gawęcki i Cichos. Ogólnie pole manewru jest naprawdę duże.
Co do Piasta to miałem przyjemność (z tą przyjemnościś to troszke przesadziłem) oglądania ich w meczu z Odrą (2-1) i zerkałem na mecz z {Polonią B 0-4) i stwierdzam, że na tą chwile jest to zespoł jeden z najgorszych obok Arki w naszej ekstraklasie - ale to moja subiektywna uwaga. Z Odrą strzał żecia Gamli dał im wygraną. W środe mieli wyjazd pod granice z Niemcami a w sobote już mecz w Kielcach. Większych braków w Piascie nie ma poza rehabilitacją Sedlacka.
Korona na treningach ma ostatnio dużo treningów strzeleckich co zaczyna widać w meczach. Korona zawsze wykonywała dużo strzałów ale zwykle to były Panu Bogu w okno:
Z Lechem 13-1 (strzały - strzały celne)
Jaga 15-2
Bytom 16-3
To mecze na początku sezonu
Ostatnie 2 mecze u siebie
Śląsk 18-8
Bełchatów 14-7
Widać wyraźnie poprawe w strzałach celnych, a żeby zdobywać gole to one są ważniejsze. Bramka Szmatuły jutro znów będzie obstrzeliwana i przewiduje łatwe zwycięzstwo Kielczan, myślałem też o 1/1, ale pewnie "Ryba" zacznie mecz na ławce i w drugiej połowie zacznie robić wiatr w szeregach obrony Gliwiczan
1 (-1) 3.40 Bet-at-home 4/10

Wiem, wiem do końca obiektywny nie jestem tongue

Do góry
#3421561 - 25/09/2009 22:54 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: drfocus]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: drfocus

Wiem, wiem do końca obiektywny nie jestem tongue


i o to chodzi @drfocus hura
Jeszcze chyba nigdy nie postawiłem meczu z udziałem Koroneczki, bez lektury Twojej analizy sytuacji w kieleckim klubie. Dzięki za ten i każdy poprzedni (i kolejne) raport...prosto z Kielc papa

Co do samego typu to również postawię w ten weekend na Koronę. "Złocisto-Krwiści" z meczu na mecz grają lepiej. Piast w meczu z Jagą (0-0) oddał chyba jeden celny strał na bramkę. W tej sytuacji, nie wiem czym goście mogliby zaskoczyć Koronę na jej boisku. Stawiam na gospodarzy po niezłym kursie @1.75.

PS: Piękna sprawa http://www.youtube.com/watch?v=uD5z27CLVMo BRAWO dla kibiców z Kielc piwo

Do góry
#3421642 - 25/09/2009 23:31 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: DJ SOSNA]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Miło czytać wink

Jeszcze bilans spotkań, choć jakby to powiedziała moja Pani od Fizyki w liceum "to było dawno i nie prawda" wink

Gdzieś kiedyś w II lidze
Korona - Piast 2:0
Piast - Korona 0:1

I jeszcze kilak słów do meczu Jaga - Cracovia. Poraz kolejny sprawdza się jak piłkarze reagują na "nową mietłe" Grali piach, zmiana trenera, kilka dobrych meczy i wszystko wraca mniej więcej do tego jak było dawniej. Można powiedzieć, że z pustego to i Salomon nie naleje, Lenczyk za bardzo nie ma czym straszyć i 3 puknty Jadze pewnie poraz kolejny zapewni duet Frankowski - Grosicki. Jednak w życiu niedałbym tam overa, tym bardziej, że obie ekipy zagrały we środe 120 minut w pucharze na wyjazdach, wieć zmęczenie pewnie będzie u naszych grajków. I do tego Nijak mi sie nie widzi Cracovia i over??

Do góry
#3421688 - 26/09/2009 00:04 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: drfocus]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców zapowiada na wszystkich weekendowych spotkaniach ekstraklasy i I ligi protest przeciwko ostatnim decyzjom Komisji Ligi Ekstraklasy, która ukarała kluby i kibiców za wywieszenie transparentów o 17 września. I choć teraz komisja zarzeka się, że kara nie dotyczyła treści transparentów tylko faktu nieprzestrzegania procedur ich zgłoszenia, w czwartek sprawę komentowali w Sejmie nawet parlamentarzyści.

Europoseł Jacek Kurski zwołał w tej sprawie konferencję prasową i ubrany w klubowy szalik apelował, aby Lechia nie odwoływała się od nałożonej na nią kary. "Po to, żeby nie stwarzać wrażenia, że chodzi tylko o te 5 tysięcy złotych" - mówił Kurski. W podobnym tonie wypowiadał się już wcześniej także Ryszard Czarnecki. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz karę dla Lechii nazwał z kolei "idiotyzmem". Gdańscy radni PO i PiS wspólną uchwałą potępili postępowanie Ekstraklasy SA.

Problem z tego typu flagami nie dotknął tylko Lechii Gdańsk. W Łodzi podczas meczu ŁKS-u z Flotą Świnoujście delegat PZPN zakazał wywieszenia transparentu "17.IX.1939 - CHWAŁA OBROŃCOM POLSKOŚCI" z przekreślonym sierpem i młotem. Zagroził również karą, jeśli w uzasadnieniu minuty ciszy padną słowa "napaść, agresja, Rosja".

Jeszcze wcześniej zakaz dotknął także flagę Legii Warszawa "Better Dead Than Red", na której również widoczny jest przekreślony sierp i młot.

W związku z tym kibice wszystkich klubów podjęli decyzję o nie prowadzeniu dopingu przez pierwsze 45 minut w czasie meczów rozgrywanych w ten weekend. Dopingu nie będzie także przez pierwszych 45 minut dzisiejszego spotkania Legia - Lech.

za LegiaLive

Do góry
#3421734 - 26/09/2009 00:24 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: dewoj]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
Bezsensu, co to za protest? Najlepiej jakby były puste stadiony, to wtedy nikt nie zarobi na biletach. Szok, bilet na dzisiejszy mecz z poznaniakami, w granicach od 70-110 złotych!!! aby oglądać takich patafianów, którzy nie mają sił po 20 minutach biegania. Do tego beznadziejny doping prowadzony przez Starucha. Dziwne, bo jak on dostał zakaz i paru gości z NS to była solidarność kibiców i był prowadzony protest przez 1,5 roku, teraz ludzie też dostają zakazy, ale protestu nie ma mowy, ciekawe ile Walter zapłacił im za doping?
Legia z Urbanem na ławce gra nudną piłkę, jednym napastnikiem, nie zagra dziś Ciłała, to kto ma strzelać u nas gole? Lech będzie mieć problem z przybiciem się przez Astiza i Choto, a ze strzelaniem goli przez Lecha ostatnio jest cienko.
Dla mnie to jest mecz do jednej bramki, potem mur do samego końca.

Legia-Lech
poniżej 2,5 goli
kurs: 1.65

Do góry
#3421891 - 26/09/2009 01:16 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: drfocus]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: drfocus
Miło czytać wink



I jeszcze kilak słów do meczu Jaga - Cracovia. Poraz kolejny sprawdza się jak piłkarze reagują na "nową mietłe" Grali piach, zmiana trenera, kilka dobrych meczy i wszystko wraca mniej więcej do tego jak było dawniej. Można powiedzieć, że z pustego to i Salomon nie naleje, Lenczyk za bardzo nie ma czym straszyć i 3 puknty Jadze pewnie poraz kolejny zapewni duet Frankowski - Grosicki. Jednak w życiu niedałbym tam overa, tym bardziej, że obie ekipy zagrały we środe 120 minut w pucharze na wyjazdach, wieć zmęczenie pewnie będzie u naszych grajków. I do tego Nijak mi sie nie widzi Cracovia i over??

Zdecydowalem sie na over 2,5 juz drugi raz z rzedu. Tylko dlatego,ze aczynam poszukiwac tego rozwiazania bo na 7 kolejek rozegranych dotychczas Pasy zanotowały tylko jeden over2,5 ( z Lechią 2-6). Typ raczej progresyjny a nie oparty na żadnej analizie smile

Do góry
#3421933 - 26/09/2009 01:35 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: koleszka]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: koleszka
Bezsensu, co to za protest? Najlepiej jakby były puste stadiony, to wtedy nikt nie zarobi na biletach. Szok, bilet na dzisiejszy mecz z poznaniakami, w granicach od 70-110 złotych!!! aby oglądać takich patafianów, którzy nie mają sił po 20 minutach biegania. Do tego beznadziejny doping prowadzony przez Starucha. Dziwne, bo jak on dostał zakaz i paru gości z NS to była solidarność kibiców i był prowadzony protest przez 1,5 roku, teraz ludzie też dostają zakazy, ale protestu nie ma mowy, ciekawe ile Walter zapłacił im za doping?


Chyba nie za bardzo łapiesz o co chodzi.
Akcja ma być skierowana przeciwko PZPN. Natomiast puste trybuny uderzyłyby w kluby. No chyba, że chcesz załatwić od razu sprawę na lini ITI - SKLW.
W każdym razie u nas podobny protest prowadzony już w meczu z Bełchatowem, potem na Odrze. W ubiegły weekend za powieszony trans o treści "Szare, nieme trybuny - rozgrywki według PZPNu i Ekstraklasy S.A." wyłapaliśmy kafla kary. Mimo, że przed samym meczem był zgłoszony. Delegat uznał, że trans jest obraźliwy smile. Czysta hipokryzja. Dobrze, że politycy się sprawą Lechii zainteresowali, przynajmniej sprawa debilnych przepisów jest na na topie.
Przed rozpoczęciem sezonu tylko Polonia Bytom wysłała wzory flag do PZPNu/Ekstraklasy. Niestety z czasem kolejne ekipy się przyłączyły do akcji.

I jeszcze co do Legii. Wczoraj sąd zdjął jeden zakaz klubowy wydany przez ITI. Kolejne sprawy w toku i raczej wyroki będą podobne.

Do góry
#3421944 - 26/09/2009 01:41 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: koleszka]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: koleszka
Szok, bilet na dzisiejszy mecz z poznaniakami, w granicach od 70-110 złotych!!! aby oglądać takich patafianów, którzy nie mają sił po 20 minutach biegania.


Całkowicie się pod tym podpisuję!
Pamiętam jak ostatnio byłem na Lech - Legia w Poznaniu (0-0). Bilety równie drogie a widowisko jakby to powiedzieć...poziom podwórkowy! Obie drużyny oddały w sumie przez cały mecz może 2 strzały celne! Generalnie za dużą kasę nasze "piłkarzyki" serwują nam produkt słaby, powiedziałbym nawet "niezdatny do spożycia"!!! uwaga stop puke

Do góry
#3423393 - 26/09/2009 23:40 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: DJ SOSNA]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Ze statystycznego punktu:

13 meczów bez overka u nas w lidze smile

patrząc na rozkład pozostałych spotkań w tej kolejce passa może trwać dalej

Do góry
#3423991 - 27/09/2009 02:40 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: koleszka]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: koleszka
Szok, bilet na dzisiejszy mecz z poznaniakami, w granicach od 70-110 złotych!!! aby oglądać takich patafianów, którzy nie mają sił po 20 minutach biegania. Do tego beznadziejny doping prowadzony przez Starucha. Dziwne, bo jak on dostał zakaz i paru gości z NS to była solidarność kibiców i był prowadzony protest przez 1,5 roku, teraz ludzie też dostają zakazy, ale protestu nie ma mowy, ciekawe ile Walter zapłacił im za doping?


BILETY NA WSZYSTKIE MECZE LEGII KOSZTUJĄ TYLE SAMO W TYM SEZONIE , ALE TEGO AKURAT KIBIC KTÓREGO INTERESUJĄ TYLKO DWA MECZE W SEZONIE - Z WISŁĄ I Z LECHEM NIE ZAUWAŻY...

NAJTAŃSZE BILETY SĄ BODAJŻE W CENACH OD 55 PLN A TYCH JEST GARSTKA WIĘC NIE DZIWOTA ŻE NORMALNIE FREKWENCJA NIE PRZEKRACZA NA LEGII 3000 , TACY SĄ DEBILE W ZARZĄDZIE ŻE USTAWILI ZAPOROWE CENY I NAWET TERAZ GDY POJEMNOŚĆ JEST RZĘDU OK 5900 NIE UDAJE SIĘ ZAZWYCZAJ NAWET POŁOWY ZAPEŁNIĆ


DOPING NIE JEST BEZNADZIEJNY DLATEGO ŻE PROWADZI GO STARUCH TYLKO DLATEGO ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z WYMIANĄ PUBLIKI - JAKIEŚ 70-80% DAWNEJ ŻYLETY NIE CHODZI NA MECZE U SIEBIE , ZA SPRAWĄ POLITYKI ITI , NIESTETY JUŻ MAMY DO CZYNIENIA Z WYMIANĄ KIBICÓW NA BARDZIEJ ZAMOŻNĄ KLIENTELE TAKI JEST TARGET , CI NAJBARDZIEJ ZAGORZALI JAK W ANGLII NIESTETY MECZE OGLĄDAJĄ W PUBABCH , przyczyn jest wiele jedną z nich są między innymi horendalnie wysokie ceny nieadekwatne do popytu i atrakcyjności towaru oferowanego przez ITI


CO DO ZAKAZÓW KLUBOWYCH KTÓRE KLUB WYDAJNIE BARDZO HOJNIE TO TU SIĘ ZGODZĘ TU TEŻ POWINNA BYĆ OSTRA REAKCJA FANÓW A NIE UDAWANIE ŻE JEST ŁADNIE PIĘKNIE , JEST TOKSYCZNA ATMOSFERA I NALEŻY PODJĄĆ JAKIEŚ KROKI , zresztą w obecnym kształcie doping jest bardzo mizerny co pokazał mecz z Lechią , połowa w młynie to gimnazjaliści którzy mruczą coś pod nosem że ledwo ich słychać stojąc obok niech , także wymiana publiki na Legii idzie pełną parą , na trybunach coraz większa Januszada

Do góry
#3424689 - 27/09/2009 17:54 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: Legia]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
skąd wiesz, że interesują mnie tylko dwa mecze w sezonie z wisła i lechem?? może bardziej mnie interesują mecze z odrą wodzisław i piast gliwice, co?

Do góry
#3424694 - 27/09/2009 18:01 Re: Ekstraklasa VIII kolejka ( ~ szlagier Legia-Lech ) [Re: koleszka]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: koleszka
skąd wiesz, że interesują mnie tylko dwa mecze w sezonie z wisła i lechem?? może bardziej mnie interesują mecze z odrą wodzisław i piast gliwice, co?

bo szokują cię ceny biletów które na Piasta czy Odrę są takie same jak na Lecha? (z tego co napisał McDziarz)

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, kemp, VVega, Akhu, ANZELMO), 3739 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07