Strona 9 z 31 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 30 31 >
Opcje tematu
#3403047 - 15/09/2009 20:31 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: Szewa]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
Ja to "podziwiam" tych ktorzy mimo tego syfu jaki jest od dawna, wciaz chodza na mecze Repry i pchaja kase PZPNowi do kieszeni laugh zamiast ich olac na znak protestu to nie, wierni kibice zawsze tłumnie przybywaja zeby pozniej zalic sie, plakac jak jest zle ale sami dorzucaja swoje ziarenko do tego zeby nic sie nei zmienilo.

W Polsce granica miedzy patriotyzmem a glupota jest bardzo cienka i wiele osob sama nei wie w ktorym miejscu jest wink

A zmiany w pzpn nic moim zdaniem nie zmienia. Tak samo jak w polskim rzadzie. Co 4 (czy tam 5) jest nowy rzad i ciagle to samo ze ci zli, tamci jeszcze gorsi i w sumie zawsze wybiera sie mniejsze zło laugh
IMO problemem nie jest pznp, rzad czy ktos tam inny, taka poprostu nasza polska natura ze jestesmy tacy a nie inni (uogolniajac ofc)

Do góry
Bonus: Unibet
#3403061 - 15/09/2009 20:45 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: Yakeri]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
"Leo Beenhakker gdy był selekcjonerem reprezentacji Polski, wbrew woli władz Polskiego Związku Piłki Nożnej, nawiązał współpracę z Feyenoordem Rotterdam. Szkoleniowiec tłumaczył, że klubowi pomaga za darmo. Teraz jednak otrzyma za to pieniądze.
Beenhakker prowadząc reprezentację Polski zapewniał, że Feynoordowi pomaga jedynie w wolnych chwilach i nie pobiera za to wynagrodzenia. Teraz to już nie ma znaczenia. Feyenoord bowiem przeleje na konto 67-letniego Holendra pieniądze, które powinien on otrzymać, gdyby od lutego był oficjalnie zatrudniony w klubie z De Kuip."

puke

Do góry
#3403067 - 15/09/2009 20:51 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: podstawek]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
Jak mnie wkurza takie gadanie
a ty po robocie nie chcialbys dorobic cos ekstra w swoim wolnym czasie, chyba proste ze tak. Jak juz rzygasz to nie zapomnij puknac ulatowskiego
oo puke ulatowski

Do góry
#3403081 - 15/09/2009 21:05 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: Radek Stepanek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Tak, jak plują w twarz to trzeba udawać, że pada deszcz. Widać, że przez ostatni rok Benhałer bardziej myślał nad tym, jak przechytrzyć PZPN. Dziadek już miał w dupie reprezentację, bo wiedział, że pensję do końca i tak dostanie, a jeszcze przytuli trochę w Holandii. Zero szacunku do kraju.

Ulatowski to jeszcze inny temat. Podczas rundy wiosennej zaprosili go do C+ i tak zarzekał się, że albo klub, albo reprezentacja. Że taki stan będzie tylko do końca sezonu

Do góry
#3403084 - 15/09/2009 21:06 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: Radek Stepanek]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
taka pedalska hipokryzja
wymagamy czegos od kogos a sami postepujemy inaczej!

Przestanmy zagladac innym do kieszeni.

Do góry
#3403094 - 15/09/2009 21:10 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: dewoj]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Dorobić sobie? Chyba żartujecie. Co tu porównywać w ogóle. Przecież on zaniedbywał obowiązki selekcjonera reprezentacji, bo sobie jeździł "na kawę" do Rotterdamu. Na ilu naszych meczach ligowych był? Ile razy oglądał Polaków w meczach ligowych za granicą? Poza tym, skoro mówi że pracował tam nieodpłatnie, BO NIE BYŁ PRACOWNIKIEM Feynoordu, to chyba coś jest nie tak i dziad po prostu robił nas wszystkich w ch... Proste?

Do góry
#3403098 - 15/09/2009 21:14 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: mgr]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
Odpowiedz mi na pytanie jaki jest normatywny czas pracy selekcjonera reprezantcji, jakiegokolowiek kraju.

Do góry
#3403105 - 15/09/2009 21:17 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: Radek Stepanek]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
pon-pt 8-16 i sob 10-14

Do góry
#3403109 - 15/09/2009 21:21 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: dewoj]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
No nie wierzę. Bronisz tego capa, który pluje Polakom bezpośrednio w twarz? Mówił, że nie pracuje dla Feyenoordu za pieniądze (BO NIE MÓGŁ!), a to robił, mając coraz bardziej w dupie kadrę!
Na ilu meczach polskiej ligi był? Ile razy pofatygował się obejrzeć Jelenia, Gancarczyka....

Do góry
#3404717 - 16/09/2009 18:21 Re: Co dalej z polska pilka kopana? co z pzpn? [Re: mgr]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Już wiadomo, kto jest tym tajemniczym drugim kandydatem - Avram Grant. Według mnie, całkiem ciekawa propozycja.

Do góry
#3405253 - 17/09/2009 00:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Radek_89]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
"To może być smutny koniec piłkarskiej kariery Jarosława Laty. Jak udało nam się dowiedzieć, 32-letni pomocnik przyznał się do udziału w korupcji! Polonia Warszawa w najbliższych dniach zamierza rozwiązać kontrakt ze swoim pomocnikiem. Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Jeszcze wczoraj właściciel Polonii, Józef Wojciechowski, zasiał ziarno niepokoju deklaracją, że czas Jarosława Laty w Polonii dobiegł końca. Wojciechowski miał rzekomo dostać informacje o wynikach śledztwa w sprawie ustawionego meczu RKS Radomsko - Zagłębie Lubin z czerwca 2004 roku, w którym to wystąpił jego piłkarz.

Dziś wiadomo, że rozmijał się z prawdą. - Prokuratura nie informowała Polonii o jakimkolwiek jej piłkarzu, który miałby postawione zarzuty! Nie dostarczyliśmy też żadnych dokumentów - postawił jasno sprawę Jerzy Kasiura z Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu, gdy poprosiliśmy go o komentarz.

Kiedy zadzwoniliśmy do Piotra Ciszewskiego, wiceprezesa Polonii, z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, ten... wybuchł salwą śmiechu. - Strasznie szybcy jesteście - wypalił. Zaraz jednak opuścił go dobry humor. - To prawda, Jarosław Lato był w Prokuraturze Apelacyjnej i przyznał się stawianych mu zarzutów. W rozmowie ze mną to potwierdził - dodał po chwili. - Dziś bądź jutro wyślemy pismo do PZPN-u z prośbą o rozwiązanie umowy z winy zawodnika. Nie będziemy ubiegać się o żadną finansową rekompensatę od zawodnika.

Udało nam się także skontaktować z głównym zainteresowanym. - Nie mogę teraz rozmawiać, ponieważ jadę samochodem. Proszę zadzwonić wieczorem - rzucił do słuchawki Lato, który raptem miesiąc temu podpisał z Polonią nowy kontrakt. Miał zarabiać około 50 tysięcy złotych miesięcznie i żyć jak król bez trosk, z wiecznym uśmiechem. Życie wybrało dla niego inaczej. Piłkarz, który bardzo źle rozpoczął sezon, być może właśnie go skończył."

następny tongue

Do góry
#3405405 - 17/09/2009 01:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: podstawek]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Kupa Ujków i innych biega i ma wszystko głęboko w dupie...

Do góry
#3405409 - 17/09/2009 01:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
No nie mogłem napisać,że grają w piłke - biegają - albo z piłką albo bez piłki...

Do góry
#3405590 - 17/09/2009 02:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Radek Stepanek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: kobay
Odpowiedz mi na pytanie jaki jest normatywny czas pracy selekcjonera reprezantcji, jakiegokolowiek kraju.

Hm a może ty odpowiesz na pytanie jaki jest zakres obowiązków selekcjonera kadry i ile z nich wykonywał siwy dziad?

Do góry
#3405630 - 17/09/2009 02:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Chaoz]
Radek Stepanek Offline
The worm

Meldunek: 15/04/2004
Postów: 6364
Skąd: Poznań
Nie odpowiem bo nie wiem, ty zreszta tez.
Nie ma czegos takiego jak czas pracy czy zakres obowiazkow selekcjonera. Sa wyniki jest cacy, nie ma wypierdalaj.

Do góry
#3405649 - 17/09/2009 03:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Chaoz]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: kobay
Odpowiedz mi na pytanie jaki jest normatywny czas pracy selekcjonera reprezantcji, jakiegokolowiek kraju.

Hm a może ty odpowiesz na pytanie jaki jest zakres obowiązków selekcjonera kadry i ile z nich wykonywał siwy dziad?


Nie za wiele, a do tego niesutannie obrażał swoich przełożonych i uchodziło mu to bezkarnie, a w każdym innym cywilizowanym kraju wyleciałby na zbity pysk!!! Nie wywiązywał się ze swoich obowiązaków, dorabiał na boku w innym miejscu pracy, od Euro poza meczem z Czechami grali DNO, a on trwał, trwał i trwał - fenomen jednym zdaniem. I nie rzucać mi tu argumentami, że z gówna bata nie ulepisz bo jakoś Engel i Janas ulepili. Pisałem już to i powtórze: cham, arogant, zarozumialec zadufany w sobie. Zachowywał się jakby był jakimś guru trenerki. Asystentów miał za figurantów. Nie ma o czym pisać moim zdaniem. Tak naprawdę osiągnął z naszą kadrą to samo co Engel i Janas - awansował do finałów wielkiej imprezy tylko w przeciwieństwie do nich nie wygrał tam nawet meczu. Ba z żadną min. naszpikowaną gwiazdami Holandią NIGDY nie wygrał meczu w finałach.

Do góry
#3405694 - 17/09/2009 03:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bullet]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Piłkarze też dali dupy , zero ambicji pokazali , nie było widać zaangażowania woli walki zupełnie , jeżeli to poniższe to prawda to trzeba połowe wpiździec wyrzućić


De Zeeuw zdradza smutne tajemnice kadry

W rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" menadżer reprezentacji Polski i bliski współpracownik Leo Beenhakkera Jan de Zeeuw o brak awansu na mistrzostwa świata oskarża kadrowiczów. Holender przypisuje im brak ambicji i zamiłowanie do wyskokowych napojów.


REKLAMA Czytaj dalej



- Niektórzy piłkarze przestali mieć w pewnym momencie te same ambicje co Leo - mówi de Zeeuw. Czy to znaczy, że nie chcieli jechać na mundial? - Niestety, ale wszystko na to wskazuje. Ich postawa podczas meczu ze Słowenią, a także przed nim, jest tego najlepszym dowodem.

De Zeeuw przyznaje, że słyszał o imprezach zorganizowanych przez piłkarzy po meczu z Irlandią Północną a także w Mariborze, tuż przed spotkaniem ze Słowenią. - Wiem, że piłkarze poprosili Beenhakkera o możliwość wyjścia na dyskotekę, Leo odmówił. Tłumaczył im mniej więcej tak: a co powiecie im mniej więcej tak: a co powiecie po latach swoim dzieciom i wnukom? Że nie pojechaliście na mundial do Afryki, bo musieliście iść do dyskoteki? Zrozumcie, walczycie o życie. Niestety, nie do wszystkich to dotarło - opowiada menadżer kadry.

- Kiedyś, gdy w kadrze był jeszcze asystent Bobo Kaczmarek, dziwiłem się, że śpi z otwartymi drzwiami w pokoju i mnie też radził czuwać przed windą. Dziwiłem się, że niektórym nie ufa i jest dla nich wręcz opryskliwy. Teraz wiem dlaczego. Miał rację. Tych ludzi nie da się traktować poważnie - mówi "Dziennikowi" De Zeeuw.

Zdaniem Holendra działacze PZPN już po meczu z Irlandią Północną przekazali piłkarzom, że Leo Beenhakker będzie zwolniony. - Morale zespołu siadło, zresztą wielu graczom zwyczajnie już się nie chciało. Tak naprawdę z kadry nie mają dużych pieniędzy, a to dla wielu jest najważniejsze. Pierwszy sygnał, że piłkarzom się zwyczajnie nie chce, odebraliśmy już przed zgrupowaniem w RPA w czerwcu. Dziesięciu zawodników podstawowego składu odmówiło wyjazdu, zasłaniając się różnymi sprawami. A przecież to był oficjalny termin UEFA i wszyscy mogli jechać. Namawiałem wtedy Leo, żeby zrezygnował, ale ten miał w głowie tylko mundial i wierzył, że jednak się tam dostaniemy.

De Zeeuw opowiedział także o skandalicznym zachowaniu działaczy PZPN wobec piłkarzy i trenera Beenhakkera. - Nie może być tak, że drużyna wybiega na rozgrzewkę, wraca do szatni, a tam jak zwykle bardzo zmęczony pan Olkowicz w towarzystwie pana Bugdoła i Laty. I coś mówią do zawodników, że Leo cieszy się zaufaniem zarządu. Nie może być tak, że pan Placzyński, który jest w PZPN najważniejszy, na lotnisku w obecności dziennikarzy atakuje Jacka Krzynówka. Nie jest normalne, że pan działacz Greń zaprasza do hotelu kadry w Bydgoszczy znajomych, którzy plują na nas i głoszą, że ja z Leo handlujemy piłkarzami - wyżala się "Dziennikowi Gazecie Prawnej" Jan de Zeeuw.

Dziennik Gazeta Prawna/WP.PL

Do góry
#3406267 - 17/09/2009 13:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Następny trener to powinien dostać pieniądze dopiero jak wyjdziemy z grupy na Euro 2012.

Do góry
#3406268 - 17/09/2009 14:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: MarcoviaMarki]
zerodwadwa Offline
old hand

Meldunek: 24/01/2009
Postów: 1018
Skąd: szukaj mnie na projektach
narzekacie na trenera - bardzo słusznie.
ale jest też druga strona medalu - wiecznie balujący i czerwony (niby od urodzenia) Krzynówek.
Z gówna wiele się nie ulepi, a jak się uda to i tak deszcz rozmyje.

Leo spojrzał na zachowanie podopiecznych i stwierdził ze ma wy***ane na to.
Piłkarze nie chcieli słuchać cepa z Holandii - olali go.

A to że Leo po Euro zachowywał się jak stary dziad to świadczy tylko o jego podejściu do swojego zawodu.

Do góry
#3406269 - 17/09/2009 14:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: zerodwadwa]
zerodwadwa Offline
old hand

Meldunek: 24/01/2009
Postów: 1018
Skąd: szukaj mnie na projektach
Originally Posted By: zerodwadwa
wiecznie balujący Boruc i czerwony (niby od urodzenia) Krzynówek.

o. miało być tak laugh to przez to że jest tak rano...

Do góry
Strona 9 z 31 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, Irek), 3221 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584697 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07