Opcje tematu
#31733 - 20/02/2001 06:05 William Hill kontra Ladbrokes
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Wszyscy wiemy, że William Hill i Ladbrokes to dwie największe firmy bukmacherskie na świecie. Zauważyłem, że wielu z Was gra u Hilla, ale nie spotkałem jeszcze kogoś grającego w Ladbrokes. Szczerze jestem zdziwiony...

Jeśli wybór należał by do mnie, to bym wolał otworzyć konto w Ladbrokes. Hill pobiera prowizję od wpłat kartą kredytową w wysokości 2%. Ladbrokes nie pobiera żadnej prowizji. W Ladbrokes możesz wypłacić na KK więcej niż wpłaciłeś - Hill chyba ma tak samo. Mając karte dolarową np. w PEKAO SA, możesz bez prowizji wpłacać i wypłacać.

Ladbrokes ma jeszcze jedną dodatkową zaletę - azjatyckie handicapy. Osobiście uważam to za najlepszy sposób obstawiania futbolu. U Hilla mamy "1/2 ball handicaps" czyli jedna drużyna jest -1/2 bramki (po prostu wygrana), a druga +1/2 bramki (remis+wygrana), ale to nie to samo co prawdziwe handicapy oferowane przez Ladbrokes.

Do góry
Bonus: Unibet
#31734 - 20/02/2001 14:34 Re: William Hill kontra Ladbrokes
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Ja mam konto i u Hilla i w Ladbrokes. Jednak zdecydowanie częściej gram u Hilla. Największe wady Ladbrokes to:
- bardzo wąska oferta, jeżeli chodzi o piłkę są tylko główne europejskie ligi, w tenisie tylko turnieje wielkoszlemowe;
- konieczność grania spotkań z niższych lig w trójmeczowych kombinacjach (Hill jako jeden z nielicznych buków pozwala wszystko grać jako single);
- "złodziejskie" kursy na sporty amerykańskie
(1.83 zamiast 1.91)

W zasadzie w Ladbrokes gram prawie jedynie azjatyckie handicapy, ale i te częściej obstawiam u Chandlera ze względu na 5% opłatę "manipulacyjną" od nich w Ladbrokes.

Do góry
#31735 - 20/02/2001 16:10 Re: William Hill kontra Ladbrokes
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tak, te 5% opłaty manipulacyjnej nię lubi u Ladbrokes. Powodem tego jest ich lokalizacja na Gibraltarze, gdzie obowiązuje podatek obrotowy od zakładów.

Kiedyś grałem w azjatyckie handicapy u Superbook (należący do VC). Zawsze myślałem, że są tylko dostępne telefonicznie - a tu od Ciebie dowiaduję się, że są dostępne ma victorchandler.com

Jeśli ktoś obstawia amerykańskie sporty do warto spojrzeć na Intertops czy Olympic, tym bardziej, że można tam też obstawić polski futbol.

Do góry
#31736 - 20/02/2001 22:16 Re: William Hill kontra Ladbrokes
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Przypatrując sie tej debacie, powiem tyle że Hilla jakoś nie lubie wąska oferta, Ladbrokers handicapy ma o.k. ale to trzeba lubieć grać, ja lubię obstawiać dwudrogowo i uważam że Betandwin jest zajebisty, a jego wielkim atutem jest możliwośc obstawiania przez komórkę (wap) wprawdzie singli ale zawsze to się może przydać.

Co do innych firm to trzeba naprawdę uważać, osobiście miałem konto w Atlanticu, ale ta firma to już historia, dlatego jeżeli jakiś bukmacher ma dużą ilość lig w ofercie radzę się dobrze przyglądnąc takiej firmie.

Z tego co patrzyłem to dla osób lubiących grać systemy VictorChandler ma taką funkcję.

Pozdrowienia

Do góry
#31737 - 21/02/2001 05:00 Re: William Hill kontra Ladbrokes
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Dla mnie oferta William Hill jest w porządku. Są tam ligi które gram: Szkocja, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Portugalia, Belgia, NBA. Są jeszcze inne np. Włochy, Anglia, Francja, Brazylia, Meksyk a tych i tak nie gram, chyba że te druzyny grają w pucharach europejskich. Soccer jest w sam raz, jest dużo meczy które można obstawiać dodatkowo, nie ma jedynie ligi greckiej. Wadą jest zbyt późne czasami podawanie stawek. Wadą było ale dziś lub wczoraj to poprawili, zbyt duży bałagan w wybieraniu meczy w soccer. Teraz to ładnie porozdzielali, dzięki czemu jest przejrzyście. Poza tym stawki są ok. Następnym plusem jest to że strona szybko się ładuje w stosunku do innych internetowych bukmacherów, nie tylko kursy się liczą ale też szybkość a chociaż mam SDI to i tak niektórzy bukmacherzy wgrywają się tak długo że nawet tam nie wchodzę. Najszybszy jest chyba Interwetten. Co do tego że William Hill pobiera opłatę za przelanie pieniędzy na konto. Celem graczy jest to aby raz przelać pieniądze a potem z tego konta ciągle wypłacac. Jeśli ktoś tylko wpłaca a nie wypłaca to niech się zastanowi czy to ma sens. Narazie gram za małe sumy i ciągle balansuję na granicy (+) i (-). Osobiście polecam William Hill.

Do góry
#31738 - 21/02/2001 06:55 Re: William Hill kontra Ladbrokes
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nie zrozumcie mnie źle - wcale nie mam negatywane zdanie na temat Hilla. Wręcz przeciwnie, jest to jeden z najsolidniejszych buków na świecie. Ale jakoś tak się składa, że rzadko tam gram. Może dlatego, że rzadko mają kursy odchylone od normy?

Hill jest dobrym i pewnym bukimacherem, ale tylko tram gram ponieważ korzystam z angielskiej karty debetowej. W ten sposób jak widzę coś interesującego, to wpłacam, i jeśli wygram zakłąd to od razu wypłacam. Mam kilka miejść gdzie cały czas trzymam forsę, ale Hill do nich nie należy.

Do góry
#31739 - 21/02/2001 22:24 Re: William Hill kontra Ladbrokes
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeszcze jedna sprawa dotycząca Hilla - jeśli wysyłacie pieniądze przelewem bankowym to lepiej jest grać w funtach brytyjskich. Wysyłając dolary transfer odbywa się przez amerykański bank korespondencyjny. Robiąc wpłatę w funtach nie mamy tego problemu, ponieważ mamy do czynienia z brytyjskim bankiem.

Do góry
#31740 - 24/07/2003 15:23 Re: William Hill kontra Ladbrokes
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Nie zrozumcie mnie źle - wcale nie mam negatywane zdanie na temat Hilla. Wręcz przeciwnie, jest to jeden z najsolidniejszych buków na świecie. Ale jakoś tak się składa, że rzadko tam gram. Może dlatego, że rzadko mają kursy odchylone od normy?

Hill jest dobrym i pewnym bukimacherem, ale tylko tram gram ponieważ korzystam z angielskiej karty debetowej. W ten sposób jak widzę coś interesującego, to wpłacam, i jeśli wygram zakłąd to od razu wypłacam. Mam kilka miejść gdzie cały czas trzymam forsę, ale Hill do nich nie należy.[/qb][/QUOTE]To sądzisz, że w Hillu lepiej nie trzymać większej kasy dłużej? Czy tak tylko ty robisz? Jest jakieś ryzyko, bo przecież to solidny i jeden z największych buków?

Do góry
#31741 - 24/07/2003 15:26 Re: William Hill kontra Ladbrokes
ph9 Offline
addict

Meldunek: 07/07/2003
Postów: 434
Skąd: GDAŃSK
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Jeszcze jedna sprawa dotycząca Hilla - jeśli wysyłacie pieniądze przelewem bankowym to lepiej jest grać w funtach brytyjskich. Wysyłając dolary transfer odbywa się przez amerykański bank korespondencyjny. Robiąc wpłatę w funtach nie mamy tego problemu, ponieważ mamy do czynienia z brytyjskim bankiem.[/qb][/QUOTE]Sprawa dotycząca walut u każdego buka:
Zauważyłem, że w Centrebet i Canbet najlepiej zarejestrować konto na Australijskie Dolary, bo nie ma opłat i prowizji, tak?
Wie ktoś u tych poniżej buków w jakich walutach najtaniej wyjdzie mieć konta:
William Hill - Funt Brytyjski
Ladbrokes - EURO ?!
Globet - EURO ?!
GameBookers - EURO ?!
Dzięki za dopowiedzi! Jakiego rzędu to są opłaty jak na przykład konto dobrze jest mieć u buka w Funtach, a ja mam w EURO? To są dość duże straty?

Do góry
#31742 - 24/07/2003 18:43 Re: William Hill kontra Ladbrokes
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Duzo się zmieniło przez ten czas i sprawa wyboru waluty jest obecnie tylko dla własnej wygody. Ladbrokes, William Hill, Globet nie pobierają żadnych prowizji przy wpłacie kartą, również nic przy wypłacie na nią (każdej sumy).

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, burbon), 3437 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583314 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07