Opcje tematu
#290349 - 07/02/2005 09:37 NBA - 07.02.05
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Zestaw spotkań na 07.02.05: (gospodarz na pierwszym miejscu)
1) 01:00 Washington - Indiana
2) 01:30 Atlanta - LA Lakers
3) 01:30 Miami - Golden State
4) 01:30 New Jersey - Philadelphia
5) 03:00 Utah - New York
Już po ostatkach (pierwszej odsłonie) - czas uzupełnić portfele - zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
Bonus: Unibet
#290350 - 07/02/2005 10:05 Re: NBA - 07.02.05
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na początek bez info i głębszych analiz:
1) WAS - IND - over 191
Czarodzieje - ofensywny futbol - Indianka będzie się musiała dostosować bo w inaczej wyjedzie conajmniej -10pkt. A nie chce mi się wierzyć, że nawet słabo grająca da się pokonać tak dużą ilością punktów.
Zastanawiam się jeszcze nad gołą 2 - skoro pokaonali Dallas, to mogą pokonać i zdecydowanie słabszy Was.?
2) NJ - PHI - over 200 i 1(-4,0)
NJ od kilku meczy prezentuje się bardzo dobrze, Phila to bardzo dziwna drużyna - w sumie solidna choć o jej obliczu decyduje lider (Iverson), któremu dzielnie pomaga Kyle Korver. Obie drużyny ostatnimi czasy lubują się w 3 które wychodzą im z niezłą skutecznością. Myślę że oba zespoły pokonają dziś granicę 100 pkt.
Co do zwycięstwa przekonują mnie ostatnie wyniki osiągane przez Jets, a podkreśla ostatni mecz z mocnym Detroit.
3) ATL - LAL 2(-2,0)
Po ostatnich porażkach trzeba coś wygrać i jest dziś ku temu niezła okazja. Jeziorka (nawet bez Kobena) pokazują charakter i chęć walki. I pomimo, że Jastrzębie u siebie próbują nawiązywać walkę to jednak jest to drużyna zdecydowanie słabsza - przynajmniej jeżeli chodzi o poziom koszykarskich umiejętności (wyj. Walker, Harrington i to też jak mają dzień). Z powodu nieobliczalności - pomocnika bukuff nie preferuję do grania za duże stawki.
4) Miami - GS 2 (+14,0)
Czuję niespodziankę - co nie oznacza, że Miami tego meczu nie wygra, ale może obędzie się bez pogromu?
5) Utah - NY 2(+7,0) over 194,5
Po powrocie Kirylenki Jazzmeni troszkę poprawili swoje oblicze, ale Marbury i spółka też ostatnio nie dawali się mocno obijać. Sądzę że mecz będzie na styku i żadna z drużyn nie zwycięży więcej niż 5-ma pkt.
Over - ostatnio obie ekipy zdobywają sporo pkt. i niech tak zostanie.
Jedyną obawą co do dzisiejszych overów jest to że wczoraj mieliśmy ich 4 (na 4), a jakaś równowaga musi być zachowana - ale może nie z dniem dzisiejszym.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#290351 - 07/02/2005 12:28 Re: NBA - 07.02.05
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Dzisiaj jako niespodzianka dnia Nowy Jork z Utah wygrywa. Jest to ostatni mecz ich wyjazdowej serii i jak do tej pory nie udało im się odnieść zwycięstwa,więc najwyższa pora by to uczynić. Ta długa seria meczy rozegranych w obcych salach powinna dobrze zrobić Knicksom, którzy dwa ostatnie spotkania zagrali już na całkiem przyzwoitym poziomie, przegrywając je dopiero w końcówce. Mam nadzieję,że tym razem grając przeciwko niespecjalnie się spsującemu Utah uda im się wkońcu wygrać.
W meczu New Jersey - Philadelphia ,wole mimo wszystko zagrać na zwycięstwo gospodarzy niż over bo boję się,że może dziś się przytrafić słabszy dzień pomocników AI i wtedy będzie miała Phila kłopoty.Ja w przeciwieństwie do Krajana spodziewam się dziś pogromu na Florydzie a co za tym idzie under 204 całkiem możliwy bo przy dużej przewadze Gruby i spółka dadzą sobie spokuj z gonieniem wyniku.Zgadzam się natomiast w kwestii overu w Washingtonie, linia bardzo niska i trza to wykorzystać. Ciekawy jestem wyniku meczu Hawks - Lakers , głos w głowie mówi żeby zagrać na Atlantę ale z drugiej strony to dużo razy już zraziłem się na graniu przeciw LA.Punktów dużo moim zdaniem to panowie tu nie narzucają ale kto to wie,jakby linia była w wysokości tylko 180 to i tak bałbym się zagrać over.

Do góry
#290352 - 07/02/2005 12:39 Re: NBA - 07.02.05
smog Offline
old hand

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 807
Ciekawe o której expekt wystawi kursy

Do góry
#290353 - 07/02/2005 14:04 Re: NBA - 07.02.05
bakubaq Offline
journeyman

Meldunek: 05/01/2005
Postów: 72
Trzeba przyznać że analizy NBA na tym forum są na wysokim poziomie szczególnie w porównaniu do innych forów o tej tematyce http://www.betexplorer.com/forum/index.php?showtopic=520

Oby tak dalej !

Do góry
#290354 - 07/02/2005 14:12 Re: NBA - 07.02.05
grajek17 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 2712
Skąd: Toruń
witam chce pyknac dzis Nj-phila slyszalem ze ostanio iverson niegral zagra dzis???????

Do góry
#290355 - 07/02/2005 14:29 Re: NBA - 07.02.05
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Przeczytałem Wasze opinie,z częścia się zgadzam,z częścia nie:-)

Dla mnie dziś jeden typ do zagrania grubiej
WAS - IND 1(-4,0)
Czysta jedynka na Wizard dobra do kombo z NCAAB.
Nie zmieniam zdania,że Indiana to ostatnio dziadostwo,natomiast Wizards,których do niedawna nazywałem kelnerami,musze przeprosic za to określenie:-)
Podoba mi sie to co grają,widziałem obszerne fragmenty ich kilku ostatnich spotkań i nie mam watpliwości,że na dziś sa lepsi od Pacers o te minimum 5pts.
Z overem zdaje się,że macie rację:-)

ATL-LAL over 190,0
Dla mnie wynik kompletnie nieprzewidywalny,tak więc postawie chyba over.
Hawks będą chcieli znów cos wygrać u siebie,bo na wyjazdach,jak nie trafi się zonk(lubimy je w wykonaniu Atlanty,prawda?:-))),to nic nie ugrają.
Lakers graja do przodu,Hawksom to chyba bardziej odpowiada,niz gra z drużynami o dobrej defensywie.
Bedzie over,jeżeli tylko skuteczność z obu stron nie zejdzie do poziomów nieprzyzwoitych:-)

Niezłym typem wydaje mi się plus handi na Knicks,ale jak sobie uświadomie,co ten zespół gra,to chyba się wstrzymam z obstawianiem na nich.

Czekam na info z Miami,jak potwierdzi się,że w Heat wszystko w porządku i nie będzie absencji to stawiam over.
Wesoły basket zagościl w hali Heat,Grubego nurkujacego po piłkę:P to ja chyba do soboty nigdy wcześniej nie widziałem.
Atmosfera w zespole jest bardzo dobra,a to nastraja do uzyskiwania duzych zdobyczy.
Sa w stanie wygrać z Warriors i 30-oma punktami,ale...jak wysoko prowadzą,to sobie jaja robią(vide mecz z Bullsami) i traca przewagę.
Z kolei Warriors,wystepując w roli totalnego underdoga,nie powinni odczuwac jakiejs presji wyniku i chyba pójdą na grę overową:-)

A skoro Stypa wspominał o niespodziance,to dla mnie byłaby nia wygrana 76ers w New Jersey i powaznie rozważam ustawienie tego typu.

Do góry
#290356 - 07/02/2005 15:24 Re: NBA - 07.02.05
Łobuziak Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 1661
Skąd: Warszawa-Pyry / Saska Kępa
Moje typersy na dzisiaj to:
#NewJersey-P76ers11.60<STS>
Carter w gazie, ostatnio pobił swój rekord punktowy tego roku i to z Pistons, ponadto będzie to pojedynek dwóch gwiazdorów: wpomnianego Vinca i Allena, lecz ten otatni nie będzie miał wystarczającego wsparcia ze strony kolegów, dla mnie to pewna jedynka, mimo iż sądzę, że nie wygrają więcej niż pięcioma punktami.
#Miami-Warriors11.15<STS>
Nawet po takim kursie chyba warto to postawić, po tym co ostatnio zrobili z Bykami nie mam pytań.
#Washington-Indiana11.60<STS>
Coś mi się zdaje, że ich załatwią. Wynik jak zwykle na styku , ale otateczne zwycięstwo Czarodziejów.
#Atlanta-Lakers21.75<STS>
Z dużym ? Nie wiem co sądzić o tym meczu i chyba go pominę.
Wczoraj Jeziorowcy zagrali dobrze z Rakietami i to chyba przemawia za nimi.
#Utah-NY22.75<STS>
Wietrzę niepodziankę, Jazzmani niby poukładana, dobra, solidna drużyna a tak na prawdę nie błyszczy,
Wilki słabe ostatnimi czasy i Bobki- na wyjeździe(!) mogły, dlaczego nie miałby tego dokonać Marbury i spółka

Cały czas mam wątpliwości co do Lakersów i Indiany-



Edited by Łobuziak (07/02/2005 15:27)

Do góry
#290357 - 07/02/2005 17:17 Re: NBA - 07.02.05
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

Trzeba przyznać że analizy NBA na tym forum są na wysokim poziomie szczególnie w porównaniu do innych forów o tej tematyce http://www.betexplorer.com/forum/index.php?showtopic=520

Oby tak dalej !






co do typów

Washington - Indiana - Tutaj moze być roznie Wash u siebie jest w stanie pokonać kazdego , natomiast Indianka tez swoje potrafi
Atlanta - LA Lakers
Miami - Golden State - Inwestycje w Miami nie pozwolą im tego przegrac
New Jersey - Philadelphia - New JErsey walczy z Philą o pierwsze miejsce dzięki któremu bezposrednio awansują do 3 miejsca , Philą która to wczoraj ledwo co pokonała Clippers , Netsi muszą po prostu ten mecz wygrac i nie ma przebacz !
Utah - New York - New York ostatnio dobrze zagrało ale no bet


Do góry
#290358 - 07/02/2005 17:20 Re: NBA - 07.02.05
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Siema

Haahaha najbardziej dzisiaj mi sie podoba Krajanowy ofensywny futbol Waszyngtonu Wszyscy chyba sie Superbowl pasjonowali

Zgadzam sie z przedmowcami na temat meczu Wizards. -4 wygląda bardzo ładnie, ale zagram ML tez po nienajgorszym kursie. Ostatnio dziwy (bez skojarzeń w NBA się dzieją, Houston wygrywa dwucyfrowo aby skończyć mecz ledwo ledwo 1 punktem... Larry Hughes ma wrócić 25 lutego, ale widać że po pierwszym szoku jaki przeżyła ta drużyna teraz jest zupełnie inaczej. Z kolei Indiana, niech przegrywają nie lubię ich. Co ciekawe w Waszyngtonie oprócz gwiazdy Arenasa także reszta zawodników bierze na siebie ciężar gry, spójrzmy na Brendana Haywooda, Jarvisa Hayesa, czy chociażby ostatnio Etana Thomasa. O Jamisonie nie wspominam bo Jego umiejętności predestynują także do bycia gwiazdą. Znając jednak NBA nie ma pewniaków, po prostu Waszyngton "ładnie wygląda"

Pozdrawiam
Dominik


Edited by g00niek (07/02/2005 17:22)

Do góry
#290359 - 07/02/2005 19:16 Re: NBA - 07.02.05
bart_ Offline
newbie

Meldunek: 17/03/2004
Postów: 35
Skąd: Katowice
Typy na 06.02.2005

#26) Toronto Raptors - Dallas Mavericks handicap typ 2 (-4,5) 2,00 6/10 Pinnacle trafiony
#27) Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers handicap typ 2 (+4,5) 1,93 5/10 Pinnacle trafiony
#28) Minnesota Timberwolves - Boston Celtics moneyline typ 2 3,2 3/10 Pinnacle trafiony

Bilans: trafione/nietrafione
3/0
Inwestycja: 14 j
Zwrot: 31,40
Zysk/Strata: + 17,40 j

Bilans ogółem: trafione/nietrafione/zwroty
13/13/2
Inwestycja: 156 j
Zwrot: 156,56 j
Zysk/Strata: + 0,56 j
Rentowność: 0,36 %

Typy na 07.02.2005

#29) Utah Jazz - New York Knicks; handicap typ 2 (+8); 1,96; 6/10; Pinnacle
#30) New Jersey Nets ; Philadelphia76ers; handicap typ 1 (-5) 1,94; 6/10; Pinnacle
#31) Washington Wizards - Indiana Pacers ; moneyline typ 2 2,62; 3/10; Pinnacle


bart_ nie ten temat!!! mam nadzieję że poprawisz - g00niek


Edited by g00niek (07/02/2005 19:35)

Do góry
#290360 - 08/02/2005 00:50 Re: NBA - 07.02.05
Tomaszekniezle Offline
newbie

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 30
Siema wszystkim !!!
Jestem nowy na forum,ale nba interesuje się już od dłuższego czasu i myśl że jesli tylko bede mial chwile będe tu podawal swoje typy :P Na dziś zagrałem over w meczu Washington - Indiana ,dla mnie najważniejsze w typowaniu jest to ile onirzucą punktó razem,taka samo w piłce ile onie strzelą goli,bo ,,specjalozuje,, się w typowaniu lini i iliści goli hehe Mam nadzieje ze moje type będe trafne i uda nam się troche wyciągnąć pieniażków od buków Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia hehe

Do góry
#290361 - 08/02/2005 01:19 Re: NBA - 07.02.05
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wiele osób na pewno skorzysta z Twoich typów,jeżeli jestes specjalista.
Korzyść bedzie tym bardziej wymierna,jeżeli zdązysz podać typ przed meczem,a nie po zakończeniu 2 kwarty.

Do góry
#290362 - 08/02/2005 05:28 Re: NBA - 07.02.05
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/11/2003
Postów: 17144
Skąd: gdańska Zaspa
Quote:

Na początek bez info i głębszych analiz:
1) WAS - IND - over 191
Czarodzieje - ofensywny futbol - Indianka będzie się musiała dostosować bo w inaczej wyjedzie conajmniej -10pkt. A nie chce mi się wierzyć, że nawet słabo grająca da się pokonać tak dużą ilością punktów.
Zastanawiam się jeszcze nad gołą 2 - skoro pokaonali Dallas, to mogą pokonać i zdecydowanie słabszy Was.?
2) NJ - PHI - over 200 i 1(-4,0)
NJ od kilku meczy prezentuje się bardzo dobrze, Phila to bardzo dziwna drużyna - w sumie solidna choć o jej obliczu decyduje lider (Iverson), któremu dzielnie pomaga Kyle Korver. Obie drużyny ostatnimi czasy lubują się w 3 które wychodzą im z niezłą skutecznością. Myślę że oba zespoły pokonają dziś granicę 100 pkt.
Co do zwycięstwa przekonują mnie ostatnie wyniki osiągane przez Jets, a podkreśla ostatni mecz z mocnym Detroit.
3) ATL - LAL 2(-2,0)
Po ostatnich porażkach trzeba coś wygrać i jest dziś ku temu niezła okazja. Jeziorka (nawet bez Kobena) pokazują charakter i chęć walki. I pomimo, że Jastrzębie u siebie próbują nawiązywać walkę to jednak jest to drużyna zdecydowanie słabsza - przynajmniej jeżeli chodzi o poziom koszykarskich umiejętności (wyj. Walker, Harrington i to też jak mają dzień). Z powodu nieobliczalności - pomocnika bukuff nie preferuję do grania za duże stawki.
4) Miami - GS 2 (+14,0)
Czuję niespodziankę - co nie oznacza, że Miami tego meczu nie wygra, ale może obędzie się bez pogromu?
5) Utah - NY 2(+7,0) over 194,5
Po powrocie Kirylenki Jazzmeni troszkę poprawili swoje oblicze, ale Marbury i spółka też ostatnio nie dawali się mocno obijać. Sądzę że mecz będzie na styku i żadna z drużyn nie zwycięży więcej niż 5-ma pkt.
Over - ostatnio obie ekipy zdobywają sporo pkt. i niech tak zostanie.
Jedyną obawą co do dzisiejszych overów jest to że wczoraj mieliśmy ich 4 (na 4), a jakaś równowaga musi być zachowana - ale może nie z dniem dzisiejszym.
Pozdrawiam
KRAJAN




brawo! gratuluję, dzięki OT NY i Utah wszedł oVerek i tripelek. jak to mówi Ami, księgujemy kasiorę. extra. tak trzymać.

Do góry
#290363 - 08/02/2005 07:08 Re: NBA - 07.02.05
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Na początek bez info i głębszych analiz:
1) WAS - IND - over 191
2) NJ - PHI - over 200 i 1(-4,0)
3) ATL - LAL 2(-2,0)
4) Miami - GS 2 (+14,0)
5) Utah - NY 2(+7,0) over 194,5
Pozdrawiam
KRAJAN



Podsumowanie -
Krajan 6 - 1 Buki
Dziś jestem bardzo rozgoryczony, a żal mam tylko i wyłącznie do siebie (pomimo niewielkiego plusu)
Powód - wczoraj zamiast grać singlami (tak jak ostatnio), zapodałem parę rozpisów - pech chciał, że we wszystkich było LAL (trza było słuchać - w tym typie - Amkwisha).
1) Już pierwsza kwarta pokazała, że zanosi się na duże rzucanie. Mecz w sumie wyrównany. Ostatnia kwarta dla Czarodzieji. Bez niespodzianek.
2) Szczęśliwa dogrywka w kwesti overa i -hp. Kolejny zacięty mecz - Phila pokazała ch-ter grając bez swojego lidera. Na uwagę zasługuje triple-double Kidda (16 asyst) i 43 pkt. rzucone przez Cartera. Właściwie cała gra opierała się na tych dwóch zawodnikach.
3) Atlanta potwierdziła, że na własnych śmieciach jest druzyną niesamowicie waleczną i zdeterminowaną, a przy tym nieobliczalną. A LAL - (jak zauważył Ami) grają mocno do przodu, ale zdecydowanie widać brak lidera - co nie zmienia faktu, że dzisiejsza porażka nie ustawia drużyny w "szarej strefie". Brawa dla "pomocnika bukuff".
4) Mecz bez historii, ale pogromu nie było. Miami powoli przyzwyczaja nas do scenariuszy - osiągnięcie niewielkiej przewagi ok. 10 i po mistrzowsku jej kontrolowanie - klasowa drużyna.
5) Tu również niespodzianki nie było. Mecz na styku z niewielką przewagą NY. Ambitna Utah doprowadziła do szczęśliwej dogrywki - w której i tak nie sprostała "gangowi Marburego".
Wnioski:
A - WAS potwierdza ofensywny basket (jak kto woli "futbol" ). Spkojnie powinni radzić sobie u siebie z drużynami środka ligi.
B - IND bardzo przeciętna forma (jak na ten zespół można powiedzieć słaba), ale myślę że przy dobrym dniu są w stanie powalczyć z najlepszymi. Zauważalny brak motywacji.
C - NJ zdecydowanie złapało drugi oddech ale trzeba uważać na absencej czołowych graczy (ww. liderów)
D - PHI Bardzo solidna i równa forma w tym sezonie. Ciężko będzie typować meczyki z jej udziałem.
E) - ATL ambitna u siebie można probować +hp jeżeli występuje w roli gospodarzy
F) - LAL czekamy na powrót Kobena?
G) - MIA - klasowa drużyna (równa i wysoka forma + świetna taktyka) chyba główny kandydat na Mistrza Wschodu
H) - GS bez wyrazu
I) - UTH pomimo powrotu Kirylenki to jednak cięń druzyny z początku sezonu. Sądzę że o PO mogą zapomnieć, ale coś tam jeszcze (z outsaiderami) ugrają.
J) Sądzę że wczorajszy sukces rozpoczął passę Nowojorczyków. Już ostatnie 3 spotkania wskazywały na zdecydowany progres formy. Trzeba będzie to wykorzystywać póki buki będą traktowały ich jako underdogi.
Przepraszam, za długi i nudny post.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#290364 - 08/02/2005 09:11 Re: NBA - 07.02.05
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Quote:

Dzisiaj jako niespodzianka dnia Nowy Jork z Utah wygrywa.
W meczu New Jersey - Philadelphia ,wole mimo wszystko zagrać na zwycięstwo gospodarzy (...)
Ja w przeciwieństwie do Krajana spodziewam się dziś pogromu na Florydzie a co za tym idzie under 204 . Ciekawy jestem wyniku meczu Hawks - Lakers , głos w głowie mówi żeby zagrać na Atlantę (...)




Dziekujemy Ci Nowy Jorku! Końcówki to oni grają beznadziejnie ale dobrze ,że jakoś to w dogrywce dowieźli. Jak widać Teoria wyjazdowych serii sprawdza się w dość często.I tak jestem w szoku bo wyniki dzisiaj prawie w 100% zgodziły się z moimi oczekiwaniami co nieczęsto się w NBA zdarza.


Edited by stypa (08/02/2005 09:13)

Do góry
#290365 - 08/02/2005 10:28 Re: NBA - 07.02.05
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
co za fuks....5 meczy 2 dogrywki i jeszcze LAL dali ciala, no no

Zalujew ze nie zagralem GOlden State -14,5 bo siadlo, ale to juz moja wina bo Miami raczej nie gromi az tak bardzo rywali....

Do góry
#290366 - 08/02/2005 14:18 Re: NBA - 07.02.05
Tomaszekniezle Offline
newbie

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 30
Wiem,ze wyslalaem mojego posta po drugiej kwarcie,ale jesli kots nie wierzy ze tak typowalem i tak obstawilem z przyjemnoscia wysle mu maila z expekta z potwierdzeniem wygranej.Zalaczylem ten typ tak pozno bo dopiero zalogowalem sie na forum wczoraj hehe Dzis chcyba nie bede mogl podac swoich typow,bo prawdopodobnie nie bede podchodzil do analizy dzisiejszych spotkan poniewaz mam konto w expekcie a te ......... ...... nie dziala i nie wiadomo kiedy uruchomia serwis K...A !!! mam nadzieje ze jak najszybciej i bede mogl podzielic sie z wami moimi typami.
Pozdrawiam i czekam az ten Expekt naprawi to co zepsuł hehe

Do góry
#290367 - 08/02/2005 15:44 Re: NBA - 07.02.05
slawysz Offline
addict

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 423
Skąd: Gród Kraka
Jest jeszce dziesiatki innych buków, które podają typy i kursy "chyba" na te same mecze, wiec jedna dziesiata w kursie lub pół punktu w lini nie ma chyba takiego znaczenia w analizie i typowaniu?
Ps. Mecze zawsze podane są w pierwszym poście na dany dzień.


Edited by slawysz (08/02/2005 15:46)

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, igea23, kemp, Igor), 3082 gości oraz 22 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07