Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#2951351 - 02/03/2009 07:47 Re: Premiership [Re: Szczypior]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Po 27 kolejkach sytuacja wygląda następująco :

Zestaw par 28 kolejki Premiership

Do góry
Bonus: Unibet
#2951371 - 02/03/2009 08:04 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
Ciekawe mecze sie zapowiadaja...
Sunderland X2,Man City,Stoke,Fulham i moze Boro.
Oczywiscie w dniu meczu trzeba sprawdzic detale smile

Do góry
#2951999 - 03/03/2009 03:07 Re: Premiership [Re: bolektp]
mihal Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 519
Czy Tottenham dochodząc do finału PLA zapewnił sobie miejsce w pucharze UEFA czy przegrywając wczorajszy finał, stracił to miejsce na rzecz drużyny która zajmie szóste miejsce w lidze?

Do góry
#2952103 - 03/03/2009 03:55 Re: Premiership [Re: mihal]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Chyba nikt nie spodziewał się, że Fulham będzie tak wysoko w tabeli oraz że bilansem gier u siebie będą ustępowali jedynie Czerwonym Diabłom. Na Craven Cottage, skąd komplet punktów zdołała wywieźć jedynie ekipa West Ham United i to 27 września !,przyjeżdża Hull, które w lidze nie wygrało od 10 spotkań. Wydaje sie zatem, że rozwiązanie może być tylko jedno, kolejne zwycięstwo gospodarzy. Postanowiłem wrócić do polowania na niespodzianki, a więc po ostatnich "czarach" najprawdopodbniej zdecyduję się, zagrać na przełamanie beniaminka.

Do góry
#2952167 - 03/03/2009 04:30 Re: Premiership [Re: bolektp]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Originally Posted By: bolektp
Ciekawe mecze sie zapowiadaja...
Sunderland X2,Man City,Stoke,Fulham i moze Boro.
Oczywiscie w dniu meczu trzeba sprawdzic detale smile

jezeli mu zakwalifikuje sie do jakiekokolwiek pucharu to totenham grajac w finale bedziemiec zagwarantowane miejsce w lidze europejskiej

Do góry
#2952198 - 03/03/2009 04:51 Re: Premiership [Re: moor6]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
moor6 ja nie jestem tego taki pewien... Carling Cup to nie FA Cup !
Wedlug mnie Tottenham nic nie ma zagwarantowanego... jedyna opcja to taka ze beda na 7 miejscu a w finale FA Cup beda graly druzyny z top 4 wink

Do góry
#2952202 - 03/03/2009 04:53 Re: Premiership [Re: moor6]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Na taki mecz czekałem - Newcastle v Manchester Utd.
Kurs na Newcastle jak najbardziej zachęca do gry.
Dlaczego sądzę, że ManUtd tego nie wygra?
1. ManUtd celuje w tym sezonie w puchary - jeden już mają, przed nimi kolejny, już 7 marca (sobota, FA Cup), później kolejny 11 marca (UEFA CL vs Inter). Nie mają za bardzo czasu na odpoczynek, dlatego sądzę, że dadzą pograć gospodarzom
2. 7 punktów przewagi w lidze nad Liverpoolem i Chelsea, bezpieczny dystans, żeby skupić się na pucharach
3. 14 marca mecz z Liverpoolem, który moim skromnym zdaniem zakończy się wygraną gości

Także wg mnie mecz z Newcastle to jedyne spotkanie które w ciągu najbliższych dwóch tygodni Manchester może odpuścić i ja w to wierzę.
Newcastle @ 7 za 1/10
Newcastle or draw @ 2,44 za 2/10
Nie będzie 2/2 @ 1,54 za 5/10

Do góry
#2952215 - 03/03/2009 05:02 Re: Premiership [Re: micha$]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Tyle, że nawet w niedzielnym finale Carling Cup, Ferguson dał odpocząć niektórym czołowym graczom żeby byli gotowi na środę bo liga to priorytet.

Do góry
#2952576 - 03/03/2009 08:31 Re: Premiership [Re: kfjatek]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
nie ma zadnego odpuszczania, mistrzostwo to podstawa, puchary zawsze beda tylko milymi dodatkami. Glory, glory United smile Co nie zmienia faktu ze remis moze pasc, nikt nie ma licencji na zabijanie... tfu wygrywanie.

Do góry
#2952594 - 03/03/2009 08:54 Re: Premiership [Re: barciu]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
kfjatek zgadza sie smile

micha$ :

Manu celuje w puchary ...

tak w LM celuja, ale napewno ligowe puchary maja status najnizszy z mozliwych

LM
liga
i dopiero tutaj pojawia sie FA Cup i Curling Cup

czy zdajesz sobie sprawe ile to jest 7pkt? (fakt, ze maja jeszcze jeden mecz zalegly, ale mniejsza o to)

chyba nie do konca, skoro piszesz, ze moga sobie kalkulowac i nieco odpuscic np: mecz ze Srokami ...

to sa 3 przypadkowe remisy albo 2 porazki ... i z 7 pkt robi sie g. (np: zakladasz wygrana Poolu na OT - dorzucmy do tego wyjazdowy remis z Fulham i remisik znowu na OT z AV), efekt?

az chce sie podac przyklad La Ligi i przewagi jaka miala Barca - wystarczyly 2 porazki i remisik i ... nagle zrobilo sie dosc cieplo

biorac pod uwage forme obu zespolow, zeby Newcastle wygralo, potrzebna bedzie pomoc Boga, sedziego i obroncow Manu ...

jedyna odpychajaca rzecz to seria Manchesteru i jakis X by tu pasowal, ale powiem szczerze, ja w tym meczu niespodzianki raczej nie widze

nie rozumiem, po co szukac na sile niespodzianki tam, gdzie szanse na nia sa bardzo male ...

Do góry
#2952599 - 03/03/2009 09:04 Re: Premiership [Re: barciu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
nie jestem tego pewny na 100% ale moim zdaniem przegrana w karnych zablokowała tottenhamowi pewny udział w europejskich pucharach (przynajmniej tą drogą)

także muszą o nie dopiero zawalczyć bo nic pewnego nie mają.

dalej...
moim zdaniem szukanie niespodzianki w Newcastle jest trochę naiwne. po prostu sportowo nawet na pół rezerwowy skład gości jest co najmniej klasę wyżej niż Sroki.
nie oszukujmy się, Newcastle to na dziś dzień dno i parę metrów mułu. zdziwię się jeśli Manchester nie wygra tego pewnie (co najmniej 2 bramkami), żal patrzeć w tym sezonie na Sroki, naprawdę żal. Diabły dobrze sobie radzą w meczach z Newcastle i tym razem powinni to udowodnic

na dziś Arsenal.. win w handi. dość tych remisów i indolencji strzeleckiej. WBA gra u siebie więc się nie zamuruje, tylko spróbuje wygrać. moim zdaniem nie dadzą rady, Arsenal zniszczy ich doświadczeniem, Wenger chyba wpada w furie bo tych remisach, ale niedzielny mecz AV-Stoke to wyraźny sygnał dla Kanonierów że Villa jest jeszcze do prześcignięcia. Arsenalowi można zarzucić wiele, ale WBA to rywal, z którym powinni sobie spokojnie poradzić. moim zdaniem przed ważną wyprawą do Rzymu podbudują sobie morale co najmniej 2-bramkowym zwycięstwem.

Do góry
#2952601 - 03/03/2009 09:09 Re: Premiership [Re: mura]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
zgadzam sie co do Arsenalu, potencjal maja ogromny. ja gram rowniez Chelsea, jesli choc marza o mistrzostwie musza wygrywac wszystko, probuje handi -1 na Chelsea. W przeszlosci padal bodajze 3 razy wynik 0-2 i tym razem bardzo by mi takowy pasowal

Do góry
#2952604 - 03/03/2009 09:22 Re: Premiership [Re: mura]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
właściwie to obok Manchesteru i Arsenalu trudno mi sobie wyobrazić by nie wygrali inni potentaci: Chelsea i Liverpool

AV będzie miała bardzo ciepło i moim zdaniem przegra w City, ewentualnie zremisuje (AV bez remisu na wyjeździe, MC bez remisu u siebie). AV ma świetny wyjazdowy bilans, świetną passę ale ostatnio machina się lekko zacięła, skrzydła nie hulają tak jak wcześniej. City jest blade, ale na takie mecze się spina, grają u siebie i wątpie by byli słabo zmotywowani. ten zespół u siebei i na wyjazdach to dwa różne światy, poza tym Hughuesa jeszcze trzymają, niektórzy może chcą go zwolnić porażkami z szarzyzną ale na czołówkę się spinają.

kurs na Chelsea odpycha rzecz jasna ale czy może być inaczej przecież Portki w tym sezonie to cień tego co grali w zeszłym, ponadto dowodzi nimi ktoś kto nie jest godzien by nosić Hiddinkowi notes. widać poprawę w grze Chelsea, widać większe chęci. na Portki starczy, nie ta klasa. h2h wybitnie korzystne dla the Blues.

Sunderland nazdobywał sobie ostatnio trochę punkcików i na pewno krzywda wielka im się nie stanie jak zakończą wyprawę planową porażką. złość Beniteza i piłkarzy po meczu z Boro myślę że jest na tyle duża że już do przerwy pokażą kto będzie wracał na tarczy.

Do góry
#2952606 - 03/03/2009 09:52 Re: Premiership [Re: mura]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
nie no gdzies musi byc niespodzianka, za pieknie to wyglada wink

Jutro sie dowiem czy znajomy zalatwil bilety na City, moze sie uda. Oby byl dobry meczyk z AV

Do góry
#2952610 - 03/03/2009 10:17 Re: Premiership [Re: mura]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja widze wygrane Manu, Chelsea i Arsenalu

nie sadze tez, zeby przegrala AV, tym bardziej po fatalnej wpadce ze Stoke - City poki nie zmieni trenera, moze zapomniec o czymkolwiek - x2 gdzies napewno wrzuce

a co do Poolu - gramy znowu under ... brak Torresa, co chyba jednak bedzie wzmocnieniem dla The Reds laugh ... Sunderland przyjedzie mocno murowac swoje pole karne i mysle, moze mu sie to udac / cos w stylu 1-0, 2-0 calkiem prawdopodobne

Spursi to zespol w fazie "docierania sie" poszczegolnych ogniw, sklad maja bardzo mocny a sytuacja w lidze bardzo kiepska, do tego przegrany final CC(tez nie jestem pewien, ale gdzies mi sie obilo o uszy, ze sam final z zespolem, ktory bedzie gral w LM, nie daje miejsca w lidze europejskiej w nast. sezonie) ... pora na 3pkt (nie odstrasza mnie zupelnie wygrana Boro z Poolem, bo goscie zagrali w tym meczu "bez ikry" grin )

omijam Fulham, bo podzial pkt tutaj mnie specjalnie nie zdziwi

to tyle jesli chodzi o luzniejsze przemyslenia


badz co badz, jutro dubelek Chelsea/Arsenal powinien wejsc bez wiekszych problemow - ja sprobuje za stawke 7/10 piwo

Do góry
#2952845 - 03/03/2009 20:39 Re: Premiership [Re: bitnap]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Portsmouth - Chelsea

Obydwie ekipy już dwukrotnie ze sobą się spotykały się.Dwukrtonie górą była londyńska Chelsea pokonując zespół z Fratton Park 4-0.
Gracze z Portsmouth ten sezon nie uznają zapewne za udany.Zamiast zespół walczyć o grę w pucharach musi toczyć walkę o ligowy byt.
Mechanizm Chelsea zaczął wreszcie funkcjonować normalnie po przybyciu nowego szkoleniowca.Hiddink marzy o zdobyciu mistrzostwa.By osiągnąć ten cel to trzeba pokonać drużynę z Fratton Park.
W dalszym ciągu brakuje w ekipie gospodarzy pomocnika Diopa.
W Chelsea nie zobaczymy napewno Ricardo Carvalho oraz Essiena.Gracze Ci już po woli wracają do zdrowia.Wczoraj obydwaj zagrali w kadrze Chelsea rezerw.Innym zawodnikiem,który ma problemy zdrowotne to Deco.

Składy :

Portsmouth: James, Johnson, Distin, Campbell, Hreidarsson, Pennant, Davis, Basinas, Kranjcar, Nugent, Crouch, Begovic, Belhadj, A Traore, Pamarot, Mvuemba, Gekas, Kanu, Little, Thomas.

Chelsea: Cech, Mancienne, Alex, Terry, A Cole, Ballack, Mikel, Lampard, Kalou, Anelka, Drogba, Hilario, Quaresma, Ivanovic, Di Santo, Malouda, Ferreira, Belletti.

Chelsea zaczęła wreszcie grać swoje.Pora nadrabiać straty do MU.

Typ : 2 9/10

WBA - Arsenal



Gospodarze to outsider angielskiej premiership.Już 4 ''oczka''dzielą ich od 17 lokaty.Arsenal rozczarowuje strasznie.Pięć ostatnich spotkań ligowych to remisy.Strasznie nie skutecznie grają gracze Wenegera.WBA u siebie potrafi dobrze grać,o czym przekonaliśmy się w bieżącym sezonie.Kanonierzy zaś od dłuższego czasu to zespół niepokonany,ale traci punkty w meczach z rywalami z dolnej półki.
Dobrą wieścią dla kibiców WBA jest powrót Greeninga.Jay Simpson nie zagra w tym spotkaniu(gracz wypożyczony z Arsenalu ale nie może występować przeciwko macierzystemu klubowi).Pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca Bednara.
W Kanonierach zabraknie Williama Gallasa.Ponadto zabraknie Theo Walcotta ,Eduardo'a ,Mikaela Silvestre'a, Emmanuela Adebayora Cesca Fabregasa oraz Tomasa Rosicky'ego.

Składy :

West Brom : Carson, Kiely, Zuiverloon, Hoefkens, Donk, Meite, Barnett, Robinson, Cech, Morrison, Greening, Valero, Do-Heon, Brunt, Teixeira, Koren, Moore, Fortune, Bednar, Menseguez.

Arsenal : Almunia, Sagna, Toure, Djourou, Clichy, Arshavin, Denilson, Diaby, Nasri, Van Persie, Vela, Fabianski, Ramsey, Song, Gibbs, Eboue, Bendtner, Merida.

Liczę na przełamanie się graczy z Emirates Stadium.Sześć punktów do AV niewiele jest.Może wreszcie Arshavin zagra dobry mecz oraz gracze Kanonierów wreszcie zaczną skutecznie grać.

Typ : 2

Liverpool - Sunderland



Gracze z Liverpoolu w ostatnim ligowym spotkaniu rozczarowali kibiców przegrywając z bankrutem Boro.Sunderland w ostatnich spotkaniach bardzo dobrze spisuje się.Potrafili z Emirates Stadium zremisować.
Liverpool w dalszym ciągu bez Torresa.Rafa Benitez prawdopodobnie w wyjściowym składzie wystawi Gerrarda.Dodatkowo zabraknie Alvara Arbeloi oraz Daniela Aggera.
Kenwyne Jones , Djibril Cisse ,Steed Malbranque oraz Teemu Tainio wrócili do zdrowia.Zabraknie jedynie w zespole Sunderlandu Nyron Nosworthy.Zastąpi go w linie obrony Phil Bardsley.

Składy :

Liverpool : Reina, Carragher, Skrtel, Hyypia, Dossena, Aurelio, Babel, Benayoun, Gerrard, Mascherano, Alonso, Kuyt, Lucas, Ngog, El Zhar, Riera, Darby, Cavalieri.

Sunderland : Fulop, Gordon, Bardsley, McCartney, Ferdinand, Collins, McShane, Davenport, Ben Haim, Whitehead, Malbranque, Leadbitter, Tainio, Richardson, Edwards, Yorke, Reid, Cisse, Jones, Murphy, Healy.

Kto teraz zajmie się strzelaniem bramek dla Liverpoolu pod nieobecność Torresa.Zmienników w napadzie dobrych nie ma.Ngog czy El Zhar to słabeusze.Rafa popełnił błąd pozbywając się Keana.Liverpool nie raz nas rozczarowywał w spotkaniach u siebie.Kurs na zwycięstwo gospodarzy za niski jest.

Typ : Sunderland nie strzeli bramki 5/10

Do góry
#2952858 - 03/03/2009 21:09 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
WBA - Arsenal 2

Dzis jedyne spotkanie, ktore uwazam ze mozna pograc.Glownie dlatego, ze Arsenal musi zaczac wygrywac.W ost dwoch spotkaniach ktore ogl w ich wykonaniu naj na boisku byl nowo pozyskany Arshavin.Prowadzi teraz gra Arsenalu narazie napastnicy szwankuja,ale on gra naprawde bardzo dobrze.Jesli dzis zagra jak w ost meczach jestem spokojny,ze wreszcie wygraja.Napastnicy wreszcie wykorzystaja jego podania i strzela upragniona bramke.Arsenal jeszcze nie stracil sezonu jeszcze duzo meczy do wygrania mozna bez problemow Aston ville dogonic , trener londyczykow zdenerwowoany ich skutecznoscia wierzy dalej w swoj zespol.Dla mnie grajac dzis z WBA wreszcie strzela upragnione gole i wygraja arcywazny mecz, ktory umocni ich psychicznie przed jakze waznymi meczami ktore ich czekaja.Arshavin wierze w Ciebie pokaz co w ost meczach a Van Persi wreszcie wykorzysta co musi....

Do góry
#2952886 - 03/03/2009 21:47 Re: Premiership [Re: CANTORO]
PetePistol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1764
Witam.Wg mnie najlepsze typy na dzis do grania to :

Liverpool - Sunderland , typ : over 10,5 w rzutach roznych , kurs : 1,85
stawka : 10/10
gdyby buk zaoferowal tutaj over 11,5 juz bym sie zawachal przed zagraniem tego typu,jednak over 10,5 powinien wpasc ( wbrew pozorom,ze jest to smieszna argumentacja czesto w meczach Premiership pada wlasnie co najwyzej albo dokladnie te 11 roznych ).The Reds beda dzis miec bardzo ciezko,przede wszystkim dlatego ze nie maja zadnego wartosciowego gracza z przodu, oprocz Kuyta.Beda napewno cisnac caly mecz,a mysle ze i Sunderland z Jonesem i Cisse z przodu pokaza kilka ladnych akcji.

Do góry
#2952963 - 03/03/2009 22:33 Re: Premiership [Re: PetePistol]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
dla mnie ciekawie wyglada suma azjatycka kartek w tym meczu over 2.5 @1.90 i to pogralem w bet356 - Sunderland min. 2 kartki na mecz ostatnio i sam to jest w stanie pokryc jak sie postara a Pool bedzie cislo napewno mimo oslabien, i mysle ze Pool tez cos dorzuci, z jedna.Jak dla mnie linia nisko ustawiona i ja to probuje. boks

Do góry
#2953181 - 04/03/2009 01:28 Re: Premiership [Re: laser]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
nie udzielaj sie jak nie masz nic do zaoferowania smile

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, latajaca_holenderka, Sensei, Igor, 11kera11), 3281 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584563 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07